Nakladatel: Cesta domů

Jsme malé nakladatelství, které se snaží přispět ke zlepšení informovanosti o péči o umírající, umírání a smrti. Naše tituly slouží nemocným (jak dospělým tak dětem), pečujícím, odborníkům ale i dalším. Publikujeme tiskoviny s tématem konce lidského života. Máme ambici oslovit odborníky, veřejnost a celou rodinu. Význam přikládáme práci s dětmi, studenty a jejich rodinami – chceme působit tam, kde lze našemu zavírání očí před těžkými tématy předcházet. Vždyť konec života se týká každého z nás.
Snažíme se vydávat publikace přívětivé a graficky pohledné, mnoho let spolupracujeme se studiem Designiq.
Naše nakladatelství vydalo za více jak 10 let své existence na 50 publikací a další desítky příležitostných tisků. Letáky a brožury stále aktualizujeme a s úspěchem nabízíme na trhu.
Největší úspěch zaznamenáváme u dětských knih, ty se věnují nelehkým, ale důležitým tématům našeho života. Vydáváme i odborné publikace pro doktory, sestry a pečující. V neposlední řadě máme knihy i pro širokou veřejnost.

nakladatelstvi.cestadomu.cz


Cesta domů - Nejnovější knihy

knihaZlínsko z nebe / Zlínsko from Heaven knihaPříhoda málo uvěřitelná knihaRáchel a Lars – Obrázkový deník dvojího odcházení knihaA smutek utek

Cesta domů - Související články

Co přináší obyčejný život

Co_prinasi_obycejny_zivot

Jak vlastně vypadá obyčejný život? Patří do něj péče o stárnoucí rodiče? Nebo starost o nemocného manžela, se kterým se plánujete už měsíce rozejít? A co třeba honba za láskou či věčné sousedské spory? Začtěte se do dnešních tipů, jejichž příběhy vám možná budou připadat až příliš známé.

Stárnout se dá i s humorem

Rachel-a-Lars

Nakladatelství Cesta domů vydává příběh Joyce Farmer, který vypráví o o stárnoucích rodičích Laury. Ti si nechtějí připustit, že již na vše nestačí a že by potřebovali pomoc. Vážné a citlivé téma stárnutí je pojato s něhou a lehkostí.

Dobrodružství na stopě

dobrodruzne

Dobrodružné knihy pro děti jsme dříve znali z edice Knihy odvahy a dobrodružství nakladatelství Albatros. Dnes si můžeme vybrat z hromady bohatě ilustrovaných knih různých nakladatelů ze světa rytířů a fantasy hrdinů, dobrodružství obyčejných dětí, nebo dětských detektivek.

Knížky pro děvčata

knizky-pro-devcata

Dnešní tipy jsou určeny pro všechny mladé dámy. Nabízíme další příběh o Otolíně, dívence, která zůstává sama doma a prožívá mnohá neobvyklá dobrodružství. Na své si přijdou milovnice dějepisu i velké holky, co si rády zapisují. Potěchou pro velké i malé je i jedna z Goldflamových knih.

Pryč se smutky všeho druhu!

marka-mikova_a-smutek-utek

Knížka A smutek utek obsahuje osm příběhů o tom, že všechny smutky jsou trápením, ale vždy se s nimi dá něco dělat. Je doprovázená kouzelnými obrázky Báry Valecké a určena dětem asi od 8 let.