Nakladatel: Albatros

Nakladatelství Albatros je nejstarší české nakladatelství, které se od svého vzniku specializuje na vydávání literatury pro děti a mládež (bylo založeno v roce 1949; do roku 1969 působilo pod původním názvem Státní nakladatelství dětské knihy).
Soustředí se na kvalitní původní i překladovou literaturu především pro děti od 2 do 12 let. Je dlouhodobým exkluzivním vydavatelem knížek Astrid Lindgrenové a příběhů Harryho Pottera J. K. Rowlingové pro území České republiky.
V nabídce nakladatelství Albatros si vyberete od leporel pro nejmenší přes poezii, pohádky, knížky pro začínající čtenáře, literaturu populárně-naučnou a vzdělávací až po fantasy, detektivní příběhy i komiksy. Knížky bohatě barevně ilustrované i příběhy pro zdatnější a náročnější čtenáře.

www.albatrosmedia.cz


Albatros - Nejnovější knihy

knihaFantastická zvířata a kde je najít knihaAtlas prehistorie pro děti knihaMůj anděl strážný: Poslední přání knihaObrazy z Nového zákona

Albatros - Související články

Získejte scénář k filmu o fantastických tvorech

fantasticka-zvirata-a-kde-je-najit-puvodni-scenar-perex

Koncem loňského roku se v našich kinech objevil film, který návštěvníky znovu zavedl do světa čar a kouzel a fantastických zvířat, která znají z knih o Harrym Potterovi. Právě o originální scénář k tomuto filmu v knižní podobě můžete soutěžit.

Vyhrajte encyklopedii o vývoji života na Zemi

atlas-prehistorie-pro-deti-perex

Máte doma zvídavé ratolesti, které rády leží v encyklopediích? V tom případě je jistě zaujme obrázková kniha, ve které se dozví vše o vývoji Země, počátcích života na naší planetě a mnoho dalších zajímavostí.

Knihy pro dívky

Holka

Dnešní knižní tipy se zaměřují na mladší čtenářky. Lze v nich najít pravé přátelství jako mezi Ariou a Mikaylou, zažít exotické putování po Indii s Mirou a Džaunem a sledovat jejich prohlubující se pouto, či se vrátit do školy, které vládnou „superkrávy“.

Odhalené triky filmových mágů

KouzelnickySvetJKRowlingove

Zajímá vás, které fantastické zvíře si nejvíce oblíbil představitel Mloka Scamandera Eddie Redmayne? Víte, jakou fobii sdílí Rupert Grint s Ronem Weasleym? Uhodnete, kolik krabic s hůlkami byste našli u Ollivandera?

Obrazy z Nového zákona Renáty Fučíkové

Renata Fucikova_Obrazy z Noveho zakona

Bohatě ilustrovaná publikace Obrazy z Nového zákona vypráví o životě a učení Ježíše Krista a o osudech apoštolů Petra a Pavla formou přístupnou pro děti.