Nakladatel: Albatros

Nakladatelství Albatros je nejstarší české nakladatelství, které se od svého vzniku specializuje na vydávání literatury pro děti a mládež (bylo založeno v roce 1949; do roku 1969 působilo pod původním názvem Státní nakladatelství dětské knihy).
Soustředí se na kvalitní původní i překladovou literaturu především pro děti od 2 do 12 let. Je dlouhodobým exkluzivním vydavatelem knížek Astrid Lindgrenové a příběhů Harryho Pottera J. K. Rowlingové pro území České republiky.
V nabídce nakladatelství Albatros si vyberete od leporel pro nejmenší přes poezii, pohádky, knížky pro začínající čtenáře, literaturu populárně-naučnou a vzdělávací až po fantasy, detektivní příběhy i komiksy. Knížky bohatě barevně ilustrované i příběhy pro zdatnější a náročnější čtenáře.

www.albatrosmedia.cz

Albatros - Nejnovější knihy

knihaKouzelnický svět J. K. Rowlingové: Filmová magie knihaPošta v ZOO knihaPohádky knihaSedmý smysl BOX 1–9

Albatros - Související články

Sedmý smysl v boxu

Ilka Pacovska_Sedmy smysl box

Objevte svět plný dobrodružství, napětí, magie a mystických zvířat v devíti příbězích české spisovatelky Ilky Pacovské! Nakladatelství Albatros vydává její fantasy sérii pro děti v boxu.

Harry Potter a prokleté dítě

harrypotteraprokletedite

Když J. K. Rowlingová dopsala svůj poslední díl ságy o Harrym Potterovi, všichni si mysleli, že se s kouzelnickým světem můžeme rozloučit. O to větší ohlas měla nová kniha „Harry Potter a prokleté dítě“.

Harry Potter a filmová magie

jody-revensonova_kouzelnicky-svet-j-k-rowlingove_filmova-magie

Prožijte magické filmy z kouzelnického světa J. K. Rowlingové jako nikdy předtím s novou knihou nakladatelství Albatros. Nahlédněte pod tajemný závoj filmařských triků a odhalte jejich kouzlo.

Zákon smečky v boxu

erin-hunterova_zakon-smecky-box

Bestsellerová série Erin Hunterové, kde nechybí dobrodružství, nebezpečí, překážky ani nezlomné přátelství, nyní vychází v praktickém boxu. Pořiďte si šest dílů fantasy ságy pro děti v jednom pěkném balení.

Fantaskní úvod týdne

fantaskni_uvod_tydne

Sci-fi a fantasy jsou žánry mnoha tváří. Kromě zábavy a požitku z četby plní funkci úniku před všední realitou daleko spolehlivěji než leckteré jiné útvary. V dnešních knižních tipech uvádíme čtveřici titulů, které spolehlivě rozdmýchají vaši představivost.