Nakladatel: Radioservis

www.radioteka.cz


Radioservis - Nejnovější knihy

knihaPůlnoční párty Suchý + Šlitr (audiokniha) knihaZlatá zebra 3 (audiokniha) knihaVražda v zastoupení (audiokniha) knihaGump: Jsme dvojka (audiokniha)

Radioservis - Související články

Držitelé ceny Audiokniha roku 2023

audiokniharoku-nahled

Absolutním vítězem ceny Audiokniha roku 2023 je Vlastní životopis Agathy Christie v podání Aleny Vránové. Jednadevadesátiletá audioknižní debutantka si odnesla zlato též v kategorii Jednohlasá četba.

Česká tvorba napříč žánry

tipy pondeli 25. 3. (1)

Dnes potěšíme hlavně milovníky české literární scény. Je libo povídku, román, fantasy? Něco humorného? Stačí si vybrat. A pokud snad české autory ještě neznáte, možná je čas to napravit!

Otazníky pravdy

clovekApravda

Páteční tipy se opět nesou ve znamení detektivek. Představíme vám rovnou pět příběhů s napínavou zápletkou, ve kterých se hlavní hrdinové snaží dopátrat pravdy a odhalit vraha. A nezapomeneme ani na fanoušky audioknih.

Romány pod stromeček

romany stromecek uvod

Než vypukne pravá vánoční pohoda, zbývá ještě trocha času. A my vám představíme hned několik románových novinek, které si můžete užít při čtení vy sami, nebo jimi můžete ještě obdarovat své blízké. Tak do toho! Podívejte se, co všechno pro vás v dnešních tipech máme…

Bojíte se rádi?

horory-napeti-nahled

Dnes pro vás máme trochu speciální tipy. Nejprve vám představíme novou audioknižní verzi hororových povídek z viktoriánské Anglie. Druhá kniha je z pera českého autora a zavede vás do mysteriózních vod tajemného horského městečka. Ideální čtení pro všechny, kteří mají rádi napětí a rádi se bojí!