Nakladatel: Radioservis

www.radioteka.cz


Radioservis - Nejnovější knihy

knihaSmrt talentovaného ševce (audiokniha) knihaJak nakrmit diktátora (audiokniha) knihaZlatá zebra (audiokniha) knihaRůže a tis (audiokniha)

Radioservis - Související články

Knihy plné napětí

Napětí

Dnešní knižní tipy potěší milovníky napětí. Kterému z následujících pěti příběhů dáte přednost? Knize, která je inspirována životem Agathy Christie? Nebo si raději přečtete portrét nejbrutálnějšího sériového vraha Ameriky?

Životní osudy na stránkách knih

pondeli uvod

Dnes jsme pro vás do biografických tipů vybrali také dvě audioknihy. Na své si tak přijdou nejenom milovníci čtení, ale i ti, kteří před klasickou knihou dávají přednost zpracování v audioformátu. I to se může hodit, třeba během cesty na dovolenou.

Zábavné prázdninové čtení

nahled-zabavne-cteni

Dochází dětem čtení na prázdniny? Návrat do školní lavice je ještě docela daleko, ale i z volných letních měsíců si vaši potomci mohou odnést nějaké poučení a zároveň lépe poznat sebe sama.

Láska, intriky a překvapivá rozhodnutí

ruze_a_tis

Růže a tis je jedním z mála romantických románů, které napsala královna detektivek Agatha Christie. Do světa ho vyslala pod pseudonymem Mary Westmacott a skutečné autorství bylo odhaleno až po letech. Poslechněte si rozhlasové zpracování s Martinem Preissem v hlavní roli.

Pohádky nejen před usnutím…

Pohadky

Středa je opět tu a s ní i další knižní tipy pro děti a mládež. Hledáte nějaké pohádkové příběhy, které byste mohli dětem číst (nejen) před usnutím? Představíme vám tři knihy a jednu audioknihu, které je nejen zaujmou, ale také zklidní před spaním.