Nakladatel: Radioservis

www.radioteka.cz


Radioservis - Nejnovější knihy

knihaSpejbl & Hurvínek – Zlatá zebra 2 (audiokniha) knihaPřelet nad kukaččím hnízdem (audiokniha) knihaAmadeus (audiokniha) knihaMezi dvěma Kimy (audiokniha)

Radioservis - Související články

Veselé učení

DetiCtou

V dnešních knižních tipech vám představíme čtyři knihy. První potěší učitelky z mateřských škol a také rodiče. Ostatní zaujmou zvídavé školáky: seznámí je s pravidly silničního provozu, s technickými vynálezy a zajímavostmi ze starověku.

Nenechte si ujít v týdnu od 21. do 27. listopadu 2022

nenechte_si_ujit

Listopad pomalu spěje ke konci a brzy vypukne předvánoční šílenství. Kde jinde hledat tipy na knižní dárky než na některé literární akci? Výběr je více než pestrý! Nenechte si ujít křest knihy české plavkyně Abhejali Bernardové, besedu s Lenkou Chalupovou či autogramiádu Roberta Bryndzy.

Moravské pověsti v audio podobě

50_moravskych_povesti

Dnes přinášíme tip pro milovníky audioknih! Zajímáte se o Moravu a její kulturu? Pak si nenechte ujít audioknihu 50 moravských pověstí. Některé z nich možná budete znát z rozhlasového pořadu Srdcovky Zdeňka Junáka, ale i tak si jejich poslech určitě užijete.

Svatomartinská krimi

Detektivky-na-cesty

Svatomartinské knižní tipy ocení milovníci napínavých příběhů. Nenechte si ujít temný gotický thriller, nové dobrodružství pražského drsňáka Larse, českou detektivku z osmdesátých let, zpověď amerického sériového vraha a další případ detektivní kanceláře Ostrozrak!

Charismatický rebel a manipulativní zdravotní sestra

Prelet-nad-kukaccim-hnizdem-audio

Aby se vyhnul vězení, zvolil charismatický rebel McMurphy raději psychiatrickou léčebnu. Zde narušuje tvrdý režim, který vrchní sestra na svém oddělení buduje… Jak dopadne souboj mezi manipulativní zdravotní sestrou a jejím pacientem?