Nakladatel: Radioservis

www.radioteka.cz


Radioservis - Nejnovější knihy

knihaPřípadů se ujímá Jeeves (audiokniha) kniha„…když jsem to slíbil!“ (audiokniha) knihaEmma (audiokniha) knihaMiroslav Horníček v Šemanovicích (audiokniha)

Radioservis - Související články

Jedinečný komorník zasahuje

Pripadu.se.ujima.Jeeves

Chtěli byste mít komorníka? Pokud ano, tak věřte, že jedině Jeevse! Ten vás totiž dokáže vytáhnou z jakékoliv šlamastiky. Nevěříte? Zaposlouchejte se do audioknihy Případů se ujímá Jeeves a hned pochopíte!

Luděk Munzar čte ze své románové prvotiny

Ludek Munzar_kdyz jsem to slibil

Český herec, režisér a spisovatel Luděk Munzar namluvil audioknihu k vlastnímu románu, v němž se soustředí na letectví. Vypráví ale i o lidské touze, cti, lásce a síle přátelství.

Různé žánry pro celou rodinu

rodina

Ke každému počasí a pro všechny! Tak lze charakterizovat dnešní knižní nabídku. Téměř každý tu najde něco pro sebe nebo pro své blízké – maminku, tatínka, i toho divného chlapa od vedle. Přesvědčte se sami.

Miroslav Horníček a Nostalgické muzeum zábavy

Miroslav Hornicek v Semanovicich

V Šemanovicích začal od roku 1997 Český rozhlas natáčet pořad s názvem Nostalgické muzeum zábavy. Ondřej Suchý zde o rok později přivítal Miroslava Horníčka a vy si můžete tato dvě setkání vychutnat v podobě audioknihy.

Biografické střípky

biografie

Zajímají vás životy jiných? Máte rádi biografie? Nahlédněte do životů známých i neznámých lidí. Dnešní tipy vám ukáží pestré spektrum životních osudů…