Nakladatel: Radioservis

www.radioteka.cz


Radioservis - Nejnovější knihy

knihaRadkin Honzák: Osudy (audiokniha) knihaNejlepší povídky z cest (audiokniha) knihaPlanina (audiokniha) knihaPanský dům (audiokniha)

Radioservis - Související články

Ať žije divadlo! Ať žijí knížky! – 12hodinový živý maraton na Dvojce

At ziji knizky_nahled

V Českém rozhlasu Dvojka s velkým znepokojením a obavami sledujeme aktuální vývoj na české kulturní scéně, kdy se řada subjektů potýká se závažnými existenčními potížemi. 

Thrillerový začátek týdne

Napeti s nadechem nadprirozena

Do nového týdne jsme si pro vás připravili thrillerovou knižní nadílku plnou nejistoty, akce a napětí. Čekají v ní známí vrahové, záhadná zmizení, nehostinné prostředí severských zemí, sousedská rivalita i loupež století.

Autobiografie

autobiografie-uvod

Čas strávený s rodinou je pro nás většinou vzácný. Po dlouhých dnech strávených mezi čtyřmi zdmi našeho domova ho může ale být trošku příliš. Možná je to pravá chvíle k ponoření do života jiných lidí. Přesně to nabízí dvě autobiografická vyprávění, která si dnes představíme.

Parodická opera

Zebracka opera

Václav Havel dokončil Žebráckou operu v sedmdesátých letech, tedy v době normalizace v Československu. Hra zachycovala tehdejší režim a společnost a její uvedení nebylo oficiálně možné. Nyní vychází jako audiokniha, kterou namluvili známí čeští herci a herečky.

Detektivní pátrání

Detektivky-na-cesty

Co spojuje hrdiny dnešních knižních titulů? Jedná se o detektivy, na které čekají náročná vyšetřování, odhalování identity pachatelů a zachraňování životů. Přitom se sami mohou ocitnout v nebezpečí života, ale takový už je jejich úděl.