Nakladatel: Radioservis

www.radioteka.cz


Radioservis - Nejnovější knihy

knihaMožnosti milostného románu (audiokniha) knihaŽít jako single (audiokniha) knihaRadkin Honzák: Osudy (audiokniha) knihaNejlepší povídky z cest (audiokniha)

Radioservis - Související články

Krátké čtení pro zábavu i zamyšlení

ctenarka

Občas není od věci si odpočnout od tlustých knížek, a v takové chvíli sáhneme po kratších textech. Povídky, novely či eseje jsou ideální třeba při cestě do práce, na dovolenou nebo zkrátka vždy, když nezbývá moc času. V dnešních tipech si představíme některé útlejší knížky.

Jak se vyrovnat s tím, že už to skončilo…

moznostinahled

Když skončí vztah, je potřeba se s tím nějak vyrovnat, přijmout tuto skutečnost. Jednou z možností je „vypsat se z toho“, jak učinil hrdina románu, který k nám dnes přichází jako audiokniha.

Očima, ale především ušima

ocima-nahled

Od března až do května nás všechny nenadále zaskočila pandemie a hlavně různá restriktivní opatření, která s ní souvisela. Snad i proto je v dnešní rubrice většina titulů převážně v audio verzi. Ta se totiž dala stahovat bez omezení. Pokud vás dnešní recenzní postřehy zaujmou, pak v souvislosti s podporou malých nakladatelů a knihkupců doporučuji

Absolutním vítězem ceny Alza.cz Audiokniha roku 2019 je groteska ze současné vesnice DĚDINA

Audiokniha-roku-2019_Jiri-Dvorak

Které audioknihy a kteří interpreti získali ocenění? Následující audioknihy by rozhodně neměly uniknout vaší pozornosti!

Máte rádi detektivky?

Tipy_Morusovy strom_Poklad byzantskeho kupce

Dnes jsme si pro vás připravili dva zajímavé tipy, které ocení zejména milovníci detektivek a vzrušujícího čtení. Prvním je knížka plná intrik a tajemství, druhým pak poutavá audiokniha.