Nakladatel: Radioservis

www.radioteka.cz


Radioservis - Nejnovější knihy

knihaLidský faktor knihaZločin na Zlenicích hradě L. P. 1318 (audiokniha) knihaDavid Copperfield (audiokniha) knihaT. G. Masaryk na rozhlasových vlnách (audiokniha)

Radioservis - Související články

Detektivky na cesty

Detektivky-na-cesty

Chystáte se na výlet? Máme pro vás několik tipů, jak si svou cestu okořenit pohledem i poslechem. Vydejte se třeba po stopě unikajícího sériového vraha, zapojte se do vyšetřování vraždy českého šlechtice, odhalte zloděje vzácných vín či vraha ubité ženy.

Thrillerové pondělí

krimi

Dopřejte si po uplynulých dnech horka trochu zchlazení v podobě mrazivých thrillerů! Čekají vás hrdinové pronásledovaní nadpřirozenými jevy, tajný agent na útěku a záhady ztracených lodí i brutálně vyvražděných posádek.

Sázka na klasiku

Tipy_David Copperfield_Rozum a cit

Máme tu dva skvělé tipy pro ty, kteří se nebrání povinné četbě a naopak si světovou klasiku vychutnávají. Potěšeny budou zejména ženy upřednostňující milostné romány, nezapomínáme však ani na fanoušky audioknih.

Naučné knihy na dovolenou – rozšiřte své obzory!

osvojte_si_nove_znalosti

I v létě si můžete rozšiřovat své obzory. Už dávno neplatí, že odborné publikace jsou nudné a nezáživné. Tentokrát s pomocí knih odhalíte tajemství konkláve, zjistíte, proč dochází k radikalizaci Evropy, a zabrousíte do novodobé historie a ekonomie.

Silné příběhy na dovolenou

Silne-pribehy-na-dovolenou

Dnes vás čeká notná dávka hutného letního čtení v podobě šesti knih a jedné audioknihy. Ať už máte rádi zamilovaná dramata nebo tvrdý boj o přežití uprostřed neznámé džungle, rozhodně si přijdete na své.