Nakladatel: Radioservis

www.radioteka.cz


Radioservis - Nejnovější knihy

knihaRůže a tis (audiokniha) knihaCirkus Svět (audiokniha) knihaMade in Norway (audiokniha) knihaVražda se zárukou (Audiokniha)

Radioservis - Související články

Pohádky nejen před usnutím…

Pohadky

Středa je opět tu a s ní i další knižní tipy pro děti a mládež. Hledáte nějaké pohádkové příběhy, které byste mohli dětem číst (nejen) před usnutím? Představíme vám tři knihy a jednu audioknihu, které je nejen zaujmou, ale také zklidní před spaním.

Napínavá nadílka

Napětí

Páteční knižní tipy přinášejí pořádnou dávku napětí! Představíme vám rovnou čtyři knihy a jednu audioknihu. Těšit se můžete na nové vydání jednoho z děl krále hororu Stephena Kinga, na pokračování série Allison Brennanové či na nový thriller Emmy Haughton.

Lakomec s Ivanem Trojanem

Moliere_Lakomec_Trojan

Jedna z nejslavnějších Molièrových komedií, Lakomec, se nyní dočkala povedeného rozhlasového zpracování s Ivanem Trojanem v hlavní roli. Poslechněte si příběh lakotného Harpagona v novém provedení.

Krimi z celého světa na víkend

krimi

V dnešních knižních tipech se zaměříme na autory kriminálních příběhů. Připomeneme známá česká i zahraniční jména, jako například Juraje Červenáka, Josefa Škvoreckého či Jamese Pattersona. Dále představíme autorku Devney Perry a první díl její temné romantické série.

Čteme české autory

knihy

Také patříte k těm čtenářům, kteří častěji sáhnou po knihách zahraničních autorů? A chcete to změnit? V dnešních knižních tipech si představíme díla čtyř českých spisovatelů. Potěšíme nejen milovníky prózy a poezie, ale i fanoušky audioknih.