Nakladatel: Radioservis

www.radioteka.cz


Radioservis - Nejnovější knihy

knihaT. G. Masaryk na rozhlasových vlnách (audiokniha) knihaCitlivý člověk knihaTata a jeho syn (audiokniha) knihaPo Česku III

Radioservis - Související články

Silné příběhy na dovolenou

Silne-pribehy-na-dovolenou

Dnes vás čeká notná dávka hutného letního čtení v podobě šesti knih a jedné audioknihy. Ať už máte rádi zamilovaná dramata nebo tvrdý boj o přežití uprostřed neznámé džungle, rozhodně si přijdete na své.

Chcete slyšet Masaryka na vlastní uši?

T_G_M

Dnes vám představíme jedinečnou publikaci od Radioservisu: T. G. Masaryk na rozhlasových vlnách, v audioknize se dvěma CD. Naskýtá se vám možnost poslechnout si originální historické nahrávky největšího českého prezidenta. Mějte jeho moudrá slova vždy po ruce!

Současná tvorba českých autorů

Tipy_Soucasna tvorba ceskych autoru

V dnešních tipech vám představíme nové české knihy i audioknihy o mezilidských vztazích, lásce, touze a různých trápeních. Začtěte se nebo zaposlouchejte do románů a novel svých oblíbených autorů.

Zahrajte si o vzpomínky na doby nedávno minulé

svobodna-a-divoka-90-leta-perex

Připomeňte si 90. léta, kdy se naše země stala konečně demokratickou. Pamatujete si, co všechno se změnilo kromě možnosti vycestovat za hranice nebo podnikat? Pojďte si připomenout nejen politické události, ale také mnohé kulturní fenomény té doby.

Nenechte si ujít v týdnu od 21. do 27. května 2018

nenechte_si_ujit

I koncem května můžete vyrazit na zajímavé literární akce, které se konají v různých částech naší země. Pokud máte rádi zvířata, stavte se na autogramiádu a křest nové knihy ředitele pražské zoo Miroslava Bobka.