Nakladatel: Radioservis

www.radioteka.cz


Radioservis - Nejnovější knihy

knihaČerné jazyky (audiokniha) knihaŠikmý kostel 2 (audiokniha) knihaSpejblova a Hurvínkova učebnice jazyka českého 2 (audiokniha) knihaHotel Pastis (audiokniha)

Radioservis - Související články

Románová kronika ztraceného města jako audiokniha

Sikmy kostel audiokniha

Druhý díl známé trilogie Šikmý kostel získal i svou audioknižní podobu. Na scénu se vrací všichni hrdinové, kteří jsou spjati s Karvinskem. Tentokrát se děj odehrává v letech 1921 až 1945, kdy docházelo k překotným změnám a národnostním třenicím.

Učení není mučení

Skolacka

Nejen zvídavé děti si mohou zpestřit vánoční prázdniny a čekání na nový rok osvojením nových znalostí. Poslechnou si Hurvínkovu učebnici češtiny, procvičí výslovnost a vydají na cestu do vesmíru a historie. A v neposlední řadě se humorným způsobem seznámí s lidským tělem.

Románová nadílka

Romany-nejen-pro-zeny

Dnes vám přinášíme několik románů, které vás zavedou do různých koutů světa. Dáte přednost Varšavě, Islandu, Tchaj-wanu nebo Dálnému východu? Představujeme vám hned šest knižních tipů, z nichž si vybere každý knihomol.

S humorem jde všechno líp

nahled-usmev

Také někdy rádi sáhnete po příběhu, který vás pobaví? Potřebujete zapomenout na své každodenní starosti a vnímat jen patálie hlavních hrdinů? Pokud ano, můžete zvolit některý ze tří následujících románů.

Biografické příběhy z celého světa

biografie-cestopisy-nahled

Dnes na vás čekají tipy na šest kvalitních biografií. Každý si přijde na to své – nezáleží na tom, zda vás zajímají osobnosti z hudební či filmové branže, nebo si raději čtete o adrenalinových výpravách do exotických zemí.