Nakladatel: Radioservis

www.radioteka.cz


Radioservis - Nejnovější knihy

knihaMyši Natálie Mooshabrové (audiokniha) knihaDoba z druhé ruky (audiokniha) knihaDen trifidů (audiokniha) knihaBílá velryba

Radioservis - Související články

Sázka na klasiku

Sazka-na-klasiku

Moderní literatura je velmi bohatá a čtenářům rozhodně má co nabídnout. Mnoho lidí ale nedá dopustit na klasiku, protože ta se neomrzí nikdy. Možná je znáte nazpaměť, ale i tak vám mohou knihy z dnešních tipů dopřát nevšední zážitky.

Románové hledání identity

Zeny-o-zenach

Život píše nejrůznější příběhy. Bez scénáře, bez dramaturga. Někdy se ve spletitých příbězích svých životů nevyznají ani jeho hlavní protagonisté. Najít sám sebe a své místo na světě je úkol, který nelze předem natrénovat. Začtěte se do příběhů plných naděje i smutku.

Hity Velkého audioknižního čtvrtku – podzim 2017 II.

Velky audioknizni ctvrtek

Velký audioknižní čtvrtek navazuje na svého knižního bratra. 2. listopadu se na pultech knihkupectví objeví 11 vybraných hitů podzimní sezóny, jen se nebude jednat o knihy, ale o audioknihy. Dnes máte příležitost seznámit se se zbylými pěti audioknihami. 

Hity Velkého audioknižního čtvrtku – podzim 2017 I.

Velky audioknizni ctvrtek

Nedávno proběhla akce nazvaná Velký knižní čtvrtek a tento týden čeká na všechny milovníky audioknih Velký audioknižní čtvrtek, kdy se 2. listopadu obejví na pultech knihkupectví 11 hitů podzimní sezóny. My přinášíme prvních 6 vybraných audiotitulů napříč žánry.

České rozhledny a hrady v jednom průvodci

Rozhledny-a-ztracene-hrady-perex

Hledáte tip na odpočinkový výlet a rádi byste se pokochali dalšími krásami naší vlasti? Pak neváhejte a sáhněte po aktualizovaném vydání knihy Vladimíra Pohorského, které vás provede po rozhlednách a hradech východu republiky.