Nakladatel: Radioservis

www.radioteka.cz


Radioservis - Nejnovější knihy

knihaFrankenstein (audiokniha) knihaPovídky (audiokniha) knihaPrázdniny Billa Madlafouska (audiokniha) knihaBalada o pilotovi (audiokniha)

Radioservis - Související články

Knihy plné fantazie, kouzel i hrůzy!

Tipy_fantazie kouzla hruza

Dnes potěšíme nejen fanoušky rozličných žánrů. Poslechněte si známý hororový příběh jako audioknihu, nebo si přečtěte úspěšné fantasy romány. A nemusíte zůstat jen u pasivního snění, vytvářet si své vlastní světy není tak složité, jak by se mohlo zdát. Přesvědčí vás o tom poslední kniha.

Povídky O. Henryho jako audiokniha

Povidky

Klasické povídky spisovatele O. Henryho bude většina čtenářů znát. Je pro ně typické, že v nich vystupují obyčejní lidé a dále často končí překvapivým dějovým zvratem. Tři z nich si můžete aktuálně vychutnat v podobě mluveného slova.

Životopisná vyprávění

Rozečtená kniha - ilustrační

Kolem nás žije tolik zajímavých lidí, jež neznáme a jejichž příběhy si nemáme šanci vyslechnout. Naštěstí je mnoho z nich zaznamenáno na stránkách knih. Dnes nahlédneme do těch, které nám mohou být prostředníky a které nám umožní nahlédnout za oponu životů mnoha zajímavých a inspirativních lidí.

Černý mnich A. P. Čechova

Anton Pavlovic Cechov_Cerny mnich

Antona Pavloviče Čechova všichni známe ze školních lavic, zejména díky jeho divadelním hrám Tři sestry či Višňový sad. Je ovšem také autorem mnoha povídek, například povídky Černý mnich, která nyní vychází jako audiokniha.

Oblíbení dětští hrdinové jsou zpět

deti-si-ctou

Oblíbení dětští hrdinové hlásí návrat a hned se po hlavě vrhají do dalších dobrodružství. Tak neváhejte a přidejte se směle k takovým postavám, jako jsou Bill Madlafousek, sourozenci Nick a Tesla Holtovi, Aladin a jeho kamarádka Billie, Hilary z Téměř ctihodné ligy pirátů či princ Žabák porazitel. Napětí, záhady a humor jsou zaručeny.