Nakladatel: Radioservis

www.radioteka.cz


Radioservis - Nejnovější knihy

knihaStýskání zažehnáno (audiokniha) knihaTobiáš Lolness (audiokniha) knihaObchod na korze (audiokniha) knihaTrhlina (audiokniha)

Radioservis - Související články

Příběhy pro náročné dětské čtenáře

dite-a-kniha

Odrostli jste pohádkám? Obyčejný příběh neuspokojí vaše čtenářské choutky? Inspiraci najdete v dnes vybraných knihách, jelikož příběhy kombinují nejen zábavu a dobrodružství, ale i poučení a nutí čtenáře, aby se nad nimi zamyslel.

Obchod na korze jako audiokniha

Obchod na korze

Když se řekne Obchod na korze, znalcům kinematografe automaticky naskočí prestižní filmová cena Oscar, kterou tento snímek získal. Na režii se podílel Ladislav Grosman coby autor knižní předlohy. Nyní máte šanci se s dílem seznámit i prostřednictvím audioknihy.

Svět knihy – sobota 11. 5. 2019

svetknihy-nahled

Od čtvrtka až do neděle probíhal v Průmyslovém paláci v Praze mezinárodní knižní veletrh Svět knihy. Pokud vás zajímá, koho jste mohli potkat v rámci doprovodných akcí v sobotu, začtěte se do naší reportáže.

Svět knihy – pátek 10. 5. 2019

svet-nahled

Na Výstavišti Praze Holešovicích opět v druhém květnovém víkendu proběhl největší knižní veletrh v Česku, Svět knihy. Tématem 25. ročníku byla Paměť a vzpomínky, hostem Latinská Amerika. Samozřejmě jsme si jej nenechali ujít…

Očima a ušima v dubnu

nahled1

Čas plyne rychleji než voda v potoce, a tak se stalo, že březnový výběr knih, které jsem měla možnost číst či si poslechnout, přichází na řadu až koncem dubna. A než článek vyjde, bude tu máj. Doufám, že ono „půjdeme v háj“ nebude znamenat konec čtení. Vždyť i do přírody je možno vyrazit třeba se