Nakladatel: Radioservis

www.radioteka.cz


Radioservis - Nejnovější knihy

knihaHistorie českého zločinu knihaDoktor v domě (audiokniha) knihaToulky českou minulostí 1201–1218 (audiokniha) knihaZe světa lesních samot (audiokniha)

Radioservis - Související články

České cestování nejen časem

Tipy_Cestovani z pohodli domova

V dnešních tipech se vydáme na cestu do minulosti i po světě. Začneme s českými cestovateli na Cejlonu a pak se vrátíme do Česka, kde budeme řešit staré kriminální případy, vydáme se po stopách sklářů a nakonec zavzpomínáme na 80. léta a tehdejší hudební scénu.

Do nového týdne s humorem

Do-noveho-tydne-s-humorem-perex

Dopřejme si v průběhu uspěchaných dní také trochu odpočinku a veselí. V dnešních tipech si představíme několik humorných příběhů a povídek, zábavného psího rádce pro lepší život a pohádku pro děti plnou legračních zážitků.

Závěrečné toulky

1201-1218_toulky-ceskou-minulosti

1218 půlhodinových dílů. Přesně tolik jich má slavná série Toulky českou minulostí. Závěrečných 18 dílů nás provádí posledními dny Rakousko-uherské monarchie a prvními dny samostatného Československého státu.

Nenechte si ujít v týdnu od 4. do 10. března 2019

nenechte_si_ujit

Čas letí jako voda a už je tu třetí měsíc roku. Březen je měsícem čtenářů, můžeme se proto těšit na mnoho zajímavých akcí. V příštím týdnu se koná například setkání s Michalem Vieweghem či autorské čtení Martina Němce.

Očima (a ušima) na únor

ocima-nahled

Uplynul takřka měsíc od prvního recenzního okénka, a tak jsem tu s dalším přehledem knih (a audioknih), které neunikly mojí pozornosti. Můžete posoudit, zda tituly stojí za to, abyste jim také věnovali svůj čas.