Nakladatel: Radioservis

www.radioteka.cz


Radioservis - Nejnovější knihy

knihaJiří Anderle v Pavlíkově knihaSpalovač mrtvol knihaToulky českou minulostí 1101-1150 knihaHurvínkovy příhody

Radioservis - Související články

Biografické střípky

biografie

Zajímají vás životy jiných? Máte rádi biografie? Nahlédněte do životů známých i neznámých lidí. Dnešní tipy vám ukáží pestré spektrum životních osudů… 

Minulost a budoucnost lidského pokolení

hodiny

Jak si jako lidstvo stojíme? Jak vypadal náš svět v dávných dobách a jak bude vypadat v budoucnosti? Historie se do určité míry opakuje a my se můžeme poučit z minulých chyb, abychom zlepšili budoucí vyhlídky – v dnešních knihách si můžete přečíst, jak se bude vyvíjet světová situace, či se lépe poučit z naší historie.

Myši Natálie Mooshabrové jako audiokniha

Fuks_Mysi Natalie Mooshabrove

Utopicko-alegorický román Myši Natálie Mooshabrové Ladislava Fukse vychází nyní jako audiokniha, kterou čte Jiří Ornest.  Poslechněte si ji a zjistěte, jaký osud čeká hlavní hrdinku.

Putování českou minulostí

Toulky ceskou minulosti audiokniha

Vydejte se na toulky českou minulostí, a to díky nahrávce čtyřiceti devíti dílů z oblíbeného seriálu Českého rozhlasu. Tentokrát se můžete zaposlouchat do událostí novodobých dějin s T. G. Masarykem.

Zaměřeno na nejmenší

čtoucí dítě - ilustrační

Jako téměř každou středu přinášíme pravidelnou dávku knižních tipů pro děti a mládež. Tentokrát se jedná o knihy určené nejmenším čtenářům, které kromě příběhů zaujmou krásnými doprovodnými ilustracemi.