Nakladatel: Radioservis

www.radioteka.cz


Radioservis - Nejnovější knihy

kniha100 x Václav Havel knihaPachuť smrti (audiokniha) knihaVelká vlaková loupež (audiokniha) knihaMožnosti milostného románu (audiokniha)

Radioservis - Související články

Nenechte si ujít v týdnu od 14. do 20. září 2020

nenechte_si_ujit

Každou neděli vám přinášíme tipy na zajímavé literární akce a ani dnes neuděláme výjimku. V Praze se například koná křest knihy o profesoru Josefu Fantovi či vyhlášení Ceny Jiřího Ortena, které je spojeno s autorským čtením nominovaných.

Muž slova a pera

100 x vaclav havel

Václav Havel zajisté patří k nejvýznamnějším osobnostem české a československé historie. Pavel Kosatík ukazuje, že to nebyl jen dramatik či prezident, ale odhaluje rovnou sto různých Havlových podob a ukazuje, jak rozumět jeho myšlenkám.

Detektivem snadno a rychle

krimi-detektivky

Užijte si začátek týdne ve společnosti známých i zcela nových policejních inspektorů a detektivů. Nabízíme vám pětici detektivních příběhů, které spojuje touha odpovědět na otázku, kdo je vrah.

Krimi v různých podobách

krimi

Krimi patří mezi velice oblíbené literární žánry, na pultech knihkupectví proto najdeme celou řádku detektivních příběhů. Dnes pro vás máme tipy na některé z nich, tak se pojďme začíst do příběhů, ze kterých tuhne krev v žilách a tají se dech.

Krátké čtení pro zábavu i zamyšlení

ctenarka

Občas není od věci si odpočnout od tlustých knížek, a v takové chvíli sáhneme po kratších textech. Povídky, novely či eseje jsou ideální třeba při cestě do práce, na dovolenou nebo zkrátka vždy, když nezbývá moc času. V dnešních tipech si představíme některé útlejší knížky.