Nakladatel: Radioservis

www.radioteka.cz

Radioservis - Nejnovější knihy

knihaKoruna (audiokniha) knihaAndělé smrti (audiokniha) knihaPříhody telátka poplety (audiokniha) knihaJak se hladí duše (audiokniha)

Radioservis - Související články

Historie magická i skutečná

modra-kocka

Dnes vám představíme čtveřici historických románů, s nimiž se podíváte za královnou Alžbětou a do válečného Německa. Prožijete americký sen boháče Velkého Gatsbyho, a na své si přijdou i ti, které potěší trocha fantazie a kouzel.

Thrillerový závěr týdne

473721_the_light_shines_through

Máte rádi, když se vám při čtení tají dech a vy hltáte jednu stránku za druhou, abyste se dozvěděli, jak vše skončí? Pak vás určitě potěší náš dnešní výběr knih – představíme si totiž samé thrillery. Načerpejte inspiraci na víkendové čtení, u kterého vám bude běhat mráz po zádech.

Pohádkové příběhy pro nejmenší

tipy_pohadky-na-dobrou-noc

Z pohádky do pohádky. Tak si budou připadat nejmenší čtenáři při čtení následujících příběhů. Seznámí se s popleteným telátkem, prožijí hasičské dobrodružství, opět zavítají do Medového lesa a na závěr se pobaví u humorných příhod čertů a ježibab.

Smích léčí

Romany-plne-lasky-a-humoru

Dnešní tipy jsou rozmanité – zahrnují audioknihu, sbírku aforismů i zábavnou knihu historicky zaměřených stripů. Společnou mají jednu věc, a sice, že vás rozesmějí až k pláči.

Historická krimizástávka

Historicke_romany_z_Vysehradu

Vydejme se spolu na výlet do historie řešit zločiny. Nejlépe na letním slunci a z pohodlí zahradního křesla. Hned čtyři napínavé knihy vám dnes přinášíme my, jen křeslo budete muset sehnat sami.