Nakladatel: Radioservis

www.radioteka.cz


Radioservis - Nejnovější knihy

knihaPučálkovic Amina (audiokniha) knihaVánoční vražda (audiokniha) knihaJiná už nebudu aneb Neděle Marie Tomsové knihaSpejbl & Hurvínek – Zlatá zebra 2 (audiokniha)

Radioservis - Související články

Otázky a napětí

Za-tajemstvim-a-napetim-kolem-sveta

Páteční knižní tipy se zase nesou v duchu napětí. Společně s hlavními hrdiny můžete hledat odpovědi na důležité otázky. A potěšíme i příznivce audioknih – jednu vám dnes totiž také představíme.

Nenechte si ujít v týdnu od 6. do 12. března 2023

nenechte_si_ujit

I druhý březnový týden je plný různých literárních akcí. Koná se např. křest knihy Marie Tomsové či Hanky Takáscové Kubátové. Nenechte si ujít ani besedu se Štěpánem Javůrkem či debatu o knize Vykořenění. A nechybí ani akce pro děti!

Historické napínavé příběhy

Napeti s nadechem nadprirozena

Dnešní knižní tipy osloví především milovníky historie a napětí. Nenechte si ujít další díl historické série Ellis Petersové, historický lékařský thriller Vídeňská krev, druhý případ strážmistra Jana Firmana či detektivní příběh ze středověké Prahy v audio podobě!

Veselé učení

DetiCtou

V dnešních knižních tipech vám představíme čtyři knihy. První potěší učitelky z mateřských škol a také rodiče. Ostatní zaujmou zvídavé školáky: seznámí je s pravidly silničního provozu, s technickými vynálezy a zajímavostmi ze starověku.

Nenechte si ujít v týdnu od 21. do 27. listopadu 2022

nenechte_si_ujit

Listopad pomalu spěje ke konci a brzy vypukne předvánoční šílenství. Kde jinde hledat tipy na knižní dárky než na některé literární akci? Výběr je více než pestrý! Nenechte si ujít křest knihy české plavkyně Abhejali Bernardové, besedu s Lenkou Chalupovou či autogramiádu Roberta Bryndzy.