Nakladatel: Radioservis

www.radioteka.cz


Radioservis - Nejnovější knihy

knihaTulák po hvězdách (audiokniha) knihaZbraslavská kronika knihaOdkaz Dona Quijota (audiokniha) knihaNoční pád

Radioservis - Související články

Historická procházka s knihou v ruce

historie

V dnešních knižních tipech se vydáme na cestu do historie. Od Starého zákona až po první polovinu 20. století, pohlédneme na dějiny z mnoha různých úhlů pohledu. Ať už chcete zažít velké historické dobrodružství, ochutnat dobové prameny nebo si nasadit brýle historika, v dnešních tipech pro sebe najdete tu pravou knihu.

Klasika světové i české tvorby v nové podobě

Tvorba ceskych autoru

Nedáte dopustit na klasiku? Pak se pohodlně usaďte. Dnes vám nabídneme kvalitní českou i zahraniční literaturu, která je prověřena již mnoha tisíci čtenáři. Potěšte svůj zrak i sluch následující pěticí titulů.

Audiokniha o starých časech a lásce k životu

muj_stryc_odysseus

Láká vás návštěva císařské Vídně či Prahy během první republiky? Máte možnost ji zrealizovat! Prohlédněte si tato města očima bývalého veterináře, který se rozhodl dát na dráhu profesionálního pohřebnictví. Z jeho přístupu k životu by se mohl leckdo učit…

Velké rodinné románové osudy

family

I když se předvánoční doba stala pro mnohé synonymem stresu a honby za dárky a úklidem, zkuste si najít trochu času a odpočinout si u dobré knihy. Máme ale řešení i pro hodně zaneprázdněné hospodyňky. Co si letos u pečení nebo úklidu pustit audioknihu?

Pohádky a veršíky pro malé děti

pohadky-a-versiky

Veselé a zábavné příběhy a hlavně mnoho krásných a poutavých obrázků v knížkách veršíků, pohádek vtipných i poetických – to je sbírka dnešních tipů, knih, které si mnohý dospělí rád přečte s dětmi.