Nakladatel: Radioservis

www.radioteka.cz


Radioservis - Nejnovější knihy

knihaZlatá zebra 3 (audiokniha) knihaVražda v zastoupení (audiokniha) knihaGump: Jsme dvojka (audiokniha) knihaŠťastné a hrůzostrašné

Radioservis - Související články

Otazníky pravdy

clovekApravda

Páteční tipy se opět nesou ve znamení detektivek. Představíme vám rovnou pět příběhů s napínavou zápletkou, ve kterých se hlavní hrdinové snaží dopátrat pravdy a odhalit vraha. A nezapomeneme ani na fanoušky audioknih.

Romány pod stromeček

romany stromecek uvod

Než vypukne pravá vánoční pohoda, zbývá ještě trocha času. A my vám představíme hned několik románových novinek, které si můžete užít při čtení vy sami, nebo jimi můžete ještě obdarovat své blízké. Tak do toho! Podívejte se, co všechno pro vás v dnešních tipech máme…

Bojíte se rádi?

horory-napeti-nahled

Dnes pro vás máme trochu speciální tipy. Nejprve vám představíme novou audioknižní verzi hororových povídek z viktoriánské Anglie. Druhá kniha je z pera českého autora a zavede vás do mysteriózních vod tajemného horského městečka. Ideální čtení pro všechny, kteří mají rádi napětí a rádi se bojí!

Z mikulášského balíčku

mikulasky motiv

Najdou vaše děti v balíčku od Mikuláše nějakou knihu? Pokud ne, my vám dnes přinášíme tipy na pět zajímavých titulů, které můžete dětem pořídit. Na své si přijdou malí milovníci pohádek, dobrodružných příběhů, audioknih i komiksů.

Biografické zastavení

pondeli biografie uvod (1)

V dnešních tipech se opět ponoříme do životopisných příběhů. Chybět nebude ani audiokniha s příběhem slavné Agathy Christie. Ty další si užijete v klasickém tištěném formátu. O zajímavé životní příběhy nebude nouze ani v jednom z nich. Tak s chutí do toho!