Nakladatel: Radioservis

www.radioteka.cz


Radioservis - Nejnovější knihy

knihaPrázdniny Billa Madlafouska (audiokniha) knihaČerný mnich (audiokniha) knihaTulák po hvězdách (audiokniha) knihaZbraslavská kronika

Radioservis - Související články

Černý mnich A. P. Čechova

Anton Pavlovic Cechov_Cerny mnich

Antona Pavloviče Čechova všichni známe ze školních lavic, zejména díky jeho divadelním hrám Tři sestry či Višňový sad. Je ovšem také autorem mnoha povídek, například povídky Černý mnich, která nyní vychází jako audiokniha.

Oblíbení dětští hrdinové jsou zpět

deti-si-ctou

Oblíbení dětští hrdinové hlásí návrat a hned se po hlavě vrhají do dalších dobrodružství. Tak neváhejte a přidejte se směle k takovým postavám, jako jsou Bill Madlafousek, sourozenci Nick a Tesla Holtovi, Aladin a jeho kamarádka Billie, Hilary z Téměř ctihodné ligy pirátů či princ Žabák porazitel. Napětí, záhady a humor jsou zaručeny.

Nenechte si ujít v týdnu od 6. do 12. března

nenechte_si_ujit

I další březnový týden čeká všechny příznivce knih a literatury program plný zajímavých akcí. Stačí, když si přečtete náš článek, jistě si vyberete tu, která vám bude nejvíce vyhovovat. Na výběr máte napříč celou republikou.

Na víkend – s dobrou detektivkou

krimi

Patříte mezi milovníky napínavých příběhů, složitých zápletek a nečistých lidských charakterů? Máme pro vás šest tipů na knihy plné zločinu a boje za spravedlnost. Vžijte se do kůže neohroženého detektiva a zapátrejte po skryté pravdě. S dobrou detektivkou.

Historická procházka s knihou v ruce

historie

V dnešních knižních tipech se vydáme na cestu do historie. Od Starého zákona až po první polovinu 20. století, pohlédneme na dějiny z mnoha různých úhlů pohledu. Ať už chcete zažít velké historické dobrodružství, ochutnat dobové prameny nebo si nasadit brýle historika, v dnešních tipech pro sebe najdete tu pravou knihu.