Nakladatel: Radioservis

www.radioteka.cz


Radioservis - Nejnovější knihy

knihaMitfordské vraždy (audiokniha) knihaDrama zvané brexit knihaZáhada mrtvého netopýra (audiokniha) knihaJmenuji se Figaro

Radioservis - Související články

Tentokrát hlavně ušima…

nahled1

Tentokrát jsem neměla skoro žádný čas na čtení, proto v dnešním souhrnu budou převažovat především audioknihy. A to jak klasika, tak žhavé novinky, které by neměly uniknout vaší pozornosti. A jako bonus – popularizační komiks o životě introvertů.

Napínavá pátrání

napinava-patrani

Páteční tipy přinášejí pět příběhů s detektivní zápletkou, ať už ve formě tištěné knihy či audioknihy. Dáte přednost napínavému pátrání po více než dvě stě let staré sonátě, jejíž části byly rozděleny v Praze v předvečer nacistické okupace, anebo se ponoříte do klasického honu na zločince?

Intergalaktické dobrodružství pro děti

vladanaaprasopesnahled

Dobrodružství dívky Vladany a jejího zvířecího kamaráda Prasopsa pokračuje na další hodinové audionahrávce. Vypravte se s nimi střežit vesmír!

Nenechte si ujít v týdnu od 14. do 20. října 2019

nenechte_si_ujit

Čas letí jako voda a máme tu půlku října. V našem článku se dozvíte, které literární akce můžete v příštím týdnu navštívit. Za všechny jmenujme například křest nové knihy Pavly Jazairové Jmenuji se Figaro nebo knihy Maminko, není mi dobře od Ladislava Hanouska.

Vzhůru za dobrodružstvím!

napeti fantasy

Vydejte se s hlavními dětskými hrdiny na dobrodružné výpravy. Většina z nich se ponese v duchu pátrání, ať už po zmizelém štěněti, lupiči historických dokumentů či vrahovi alchymisty. A nebude chybět ani rytíř a jeho panoš.