Nakladatel: Radioservis

www.radioteka.cz


Radioservis - Nejnovější knihy

knihaPanský dům (audiokniha) knihaŽebrácká opera (audiokniha) knihaHanba (audiokniha) knihaTemná dcera (audiokniha)

Radioservis - Související články

Parodická opera

Zebracka opera

Václav Havel dokončil Žebráckou operu v sedmdesátých letech, tedy v době normalizace v Československu. Hra zachycovala tehdejší režim a společnost a její uvedení nebylo oficiálně možné. Nyní vychází jako audiokniha, kterou namluvili známí čeští herci a herečky.

Detektivní pátrání

Detektivky-na-cesty

Co spojuje hrdiny dnešních knižních titulů? Jedná se o detektivy, na které čekají náročná vyšetřování, odhalování identity pachatelů a zachraňování životů. Přitom se sami mohou ocitnout v nebezpečí života, ale takový už je jejich úděl.

Pouť za poznáním hanby

Hanba

Ladislav Frej se zhostil namluvení audioknihy, která vznikla podle románu britsko-indického spisovatele. Kombinuje v sobě různé žánry, od klasického románu přes orientální pohádku až po politický pamflet. Hlavní hrdina se vydává do světa, aby poznal všechny druhy hanby.

Knižní chvilka pro ženy

knihy-pro-zeny

Vánoční svátky by měly být příslibem klidu a míru. Pokud hledáte dárek na poslední chvíli nebo si jen chcete užít chvilku pro sebe, sáhněte po románech a knižních rádcích – mají potenciál zaujmout snad každou ženu.

Romány oživující historii

historicke-romany

Prostřednictvím vybraných románů se čtenáři přenesou do dob minulých. Zažijí hon na čarodějnice čimilostná vzplanutí, poznají život československých legionářů, usednou ke stolu s Adolfem Hitlerem a budou svědky smrti Albrechta z Valdštejna.