Nakladatel: Moravská Bastei MOBA

Nakladatelství MOBA vzniklo na podzim roku 1991 a za více jak 18 let existence se vyprofilovalo na jednu z nejvýznamnějších a nejstabilnějších firem působících na českém knižním trhu. Počtem ročně vydaných téměř 400 titulů se řadí mezi největší česká nakladatelství. Nakladatelství se specializuje na světovou krimi, původní českou detektivku, historické romány, literaturu faktu a romány pro ženy.

www.mobaknihy.cz


Moravská Bastei MOBA - Nejnovější knihy

knihaVzpoura goliardů knihaHusitská epopej V. – Za časů Ladislava Pohrobka knihaTajemství rána knihaPříběh staré šperkovnice

Moravská Bastei MOBA - Související články

Získejte volné pokračování příběhu udatného Tase

cas-vlku-audiokniha-perex

Hynek Tas z Boru strávil ve službách krále dlouhých sedmnáct let, než se mu konečně podařilo svého pána přesvědčit, aby jej propustil. Jako výsluhu dostává hrádek Vlkov, ale ani zde nenajde klid, po kterém toužil.

Vyhrajte tajemství nejhorší noci Nathanova života

pohreb-perex

Před mnoha lety spojila Nathana a Boba děsivá událost. Původně nevinný večírek se proměnil v noční můru, když během večera zemřela mladá dívka. Jen oni dva ví, co se stalo, a uvítali by, kdyby to tak zůstalo, staré události se však znovu připomínají.

Další evropská krimi z pera B. M. Horské

rukavicky-smrti-nahled

Inspektorka Elen Jollyová je na zdravotní dovolené. Záhady se jí však pletou do života i v prosluněné Sicílii a přirozená zvědavost spolu s kriminalistickým instinktem jí nedovolí zahálet…

Nenechte si ujít v týdnu od 7. do 13. listopadu

nenechte_si_ujit

I následující týden můžete strávit ve znamení literatury. Vybírat lze z mnoha zajímavých událostí, které rozhodně stojí za vaši návštěvu. Proto neváhejte a přečtěte si náš výběr nejzajímavějších akcí příštího týdne.

Získejte sbírku poetických textů Jana Schneidera

jarni-sloky-perex

Jan Schneider byl nejen jeden z nejvýraznějších básníků šedesátých let, ale také muž mnoha dalších profesí. Pokud však patříte mezi romantické duše a rádi se začtete do veršů, uděláme dnes radost právě vám, a to jednou z jeho sbírek.