Nakladatel: Moravská Bastei MOBA

Nakladatelství MOBA vzniklo na podzim roku 1991 a za více jak 18 let existence se vyprofilovalo na jednu z nejvýznamnějších a nejstabilnějších firem působících na českém knižním trhu. Počtem ročně vydaných téměř 400 titulů se řadí mezi největší česká nakladatelství. Nakladatelství se specializuje na světovou krimi, původní českou detektivku, historické romány, literaturu faktu a romány pro ženy.

www.mobaknihy.cz


Moravská Bastei MOBA - Nejnovější knihy

knihaTeorie bečky knihaKrása noci knihaDetektiv Arrowood knihaNezapomeň na mě

Moravská Bastei MOBA - Související články

Vyhrajte návod, jak uspořádat nejlepší bečku

teorie-becky-perex

Pivo se v naší zemi těší velké oblibě, a to nejen při konzumaci v restauracích, ale i doma s přáteli. Uspořádat bečku je svým způsobem český fenomén a Jiří Klusáček mu věnoval dokonce celou knihu.

Milovat a být milována

Tipy_Milovat a byt milovana

Dnešními tipy potěšíme zřejmě především čtenářky, které vyhledávají oddechovou romantickou četbu plnou lásky, problémů ve vztazích, ale i pohodové atmosféry. Užijte si léto prozářené sluncem s těmito třemi knihami.

Na stopě…

Tipy_kdyz krimi pisi zeny

Staří známí i noví vyšetřovatelé si budou muset poradit s náročnými případy, které je často zavedou do napínavých a životu nebezpečných situací. Budou pátrat jak po pachatelích zločinů, tak i po pohřešovaných osobách.

Na historický výlet

na-historicky-vylet

Dnešní tipy vás přenesou do dob minulých a do příběhů, v nichž hlavní hrdinky musí čelit nepřízni osudu. Scarlett O’Harová ani Mary Broadová nemají snadný život, ale svých snů a cílů se nevzdají. Dosáhnou vysněného štěstí? To se dozvíte í v dramatických příbězích zasazených do historických kulis…

Nenechte si ujít v týdnu od 2. do 8. září 2019

nenechte_si_ujit

Máme tu opět září a knihovny se tak pomalu začínají vracet do plného provozu. Pro knihomily to znamená opět více literárních akcí. A na jaké se můžete těšit příští týden? Například na křest nové knihy Vlastimila Vondrušky či Mikyho Škody.