Nakladatel: Moravská Bastei MOBA

Nakladatelství MOBA vzniklo na podzim roku 1991 a za více jak 18 let existence se vyprofilovalo na jednu z nejvýznamnějších a nejstabilnějších firem působících na českém knižním trhu. Počtem ročně vydaných téměř 400 titulů se řadí mezi největší česká nakladatelství. Nakladatelství se specializuje na světovou krimi, původní českou detektivku, historické romány, literaturu faktu a romány pro ženy.

www.mobaknihy.cz


Moravská Bastei MOBA - Nejnovější knihy

knihaĎáblovo zlato knihaTeorie bečky knihaKrása noci knihaDetektiv Arrowood

Moravská Bastei MOBA - Související články

Získejte souboj bratrů o Ďáblovo zlato

Dablovo zlato_uvodni

Po smrti matky už Adama Lánského v Československu nic nedrží, proto se rozhodne vydat se do Ameriky a najít bratra. Ten však už vede svůj život a nic a nikdo z minulosti v něm nemá místo. Jaké k tomu má důvody a jak se Adam s odmítnutím vyrovná?

Ukázka z knihy Ďáblovo zlato

Dablovo zlato_uvodni

Ďáblovo zlato je nový a velmi žádaný druh alkoholu, který se šíří po USA. Antonín by si rád jeho prostřednictvím zajistil přízeň sicilské mafie, které slíbil, že zpřetrhá veškeré rodinné svazky. Pak mu ale tyto plány zkomplikuje bratr Adam.

Ďáblovo zlato a dva bratři

Dablovo zlato_uvodni

V zakázaných amerických barech se šíří nový druh alkoholu zvaný Ďáblovo zlato. Jeho prostřednictvím si Antonín snaží zajistit přízeň sicilské mafie. Jednoho dne ho však vyhledá jeho bratr Adam, který najde útočiště u konkurenčního gangu a stane se Antonínovým rivalem.

Vyhrajte návod, jak uspořádat nejlepší bečku

teorie-becky-perex

Pivo se v naší zemi těší velké oblibě, a to nejen při konzumaci v restauracích, ale i doma s přáteli. Uspořádat bečku je svým způsobem český fenomén a Jiří Klusáček mu věnoval dokonce celou knihu.

Milovat a být milována

Tipy_Milovat a byt milovana

Dnešními tipy potěšíme zřejmě především čtenářky, které vyhledávají oddechovou romantickou četbu plnou lásky, problémů ve vztazích, ale i pohodové atmosféry. Užijte si léto prozářené sluncem s těmito třemi knihami.