Nakladatel: Práh

Nakladatelství Práh bylo založeno v roce 1991. Dosud vydalo více než 350 knižních titulů převážně naučné, populárně psychologické, historické a vzdělávací literatury určené dětským i dospělým čtenářům. Součástí nakladatelského portfolia je i cizojazyčná produkce.

www.prah.cz


Práh - Nejnovější knihy

knihaŽivot na naší planetě knihaPoselství od protinožců knihaMuži jsou z Marsu, ženy z Venuše knihaSnídám slunce

Práh - Související články

Naše Země potřebuje péči

1324141_planet_with_clouds

Času nemáme nazbyt. A to nejen pokud jde o plány na léto, ale především co se týče záchrany naší planety. Dnes si představíme tři zásadní knižní novinky, které nám ukazují nejen, jak se naše planeta mění, ale také co my jako jedinci můžeme dělat k její ochraně.

Knihy na objevnou cestu

Divka na ceste

Okolní prostředí skýtá mnoho možností k poznávání. S pomocí dnešních knih proniknou odvážní badatelé do různých světů, ať už jde o bakterie, rostliny či přírodu ve městě. A budou mít příležitost vyzkoušet si teoretické znalosti i v praxi.

Povídky Edy Kriseové

Mluvici hora_uvodni

Začtěte se do nevšedních povídek Edy Kriseové, které se vyznačují zajímavými tématy, bohatým jazykovým stylem i neotřelými narativními postupy.

3. vydání úspěšného mezinárodního bestselleru

Muzi jsou z Marsu zeny z Venuse nahled

Bestseller, který byl přeložen do řady světových jazyků a jehož prodeje se pohybují v desítkách milionů, se dočkal nového vydání. Za těch třicet let neztratil na své aktuálnosti a stále nabízí osvědčené rady, jak navázat spokojené partnerské vztahy.

Nechejte se zasvětit

Tipy_Nechejte se zasvetit

Dnešní tipy vám dají nahlédnout do nejrůznějších oblastí lidské činnosti. Dozvíte se informace o pěstování vinné révy, o historii Mariánského sloupu a také o domorodém australském kmeni.