Nakladatel: Práh

Nakladatelství Práh bylo založeno v roce 1991. Dosud vydalo více než 350 knižních titulů převážně naučné, populárně psychologické, historické a vzdělávací literatury určené dětským i dospělým čtenářům. Součástí nakladatelského portfolia je i cizojazyčná produkce.

www.prah.cz

Práh - Nejnovější knihy

knihaJak na to knihaMůj život mezi slzami a smíchem knihaBabiččina sladká terapie knihaPes, který spolkl svět

Práh - Související články

Žena jako hlavní hrdinka

romany-pro-zeny

Začtěte se do knih o lásce, rodinných vztazích a kariérách, ale i nervy drásajících dramat či příběhů z dob již uplynulých. Jejich společným jmenovatelem jsou ženy v hlavních rolích, více či méně vzdorující svým pohnutým osudům.

Ze světa fauny a flóry

Priroda

Zvířata a rostliny stejně jako lidé obývají planetu Zemi. Nadále přetrvává názor, že se od člověka v mnohém liší. To, že tomu tak není, dokazují následující populárně-naučné knihy. Příroda má vlastní řeč. Zvířata mohou cítit podobné emoce jako člověk a rostliny vnímají podněty z okolí.

Pohádkové příběhy

tipy_pohadky-na-dobrou-noc

Letem světem, z pohádky do pohádky – přesně taková cesta čeká na milovníky kouzelných ilustrovaných příběhů bez ohledu na věk. Spolu s hlavními hrdiny zažijí plno dobrodružství i magie. Nechybí dobré víly či dráček, který hlavní hrdince ukáže důležitost přátelství.

Vtipem protknuté příběhy

Do-noveho-tydne-s-humorem-perex

Není lepšího léku na tento všestranně šílený rok než smíchu. Romány, komiksy a příručky, které dnes představíme, by mohly být tou správnou medicínou. Nechte všeho a pojďte se s námi zasmát!

Když píše život…

Biografie-pro-kazdeho

Někdy život píše takové příběhy, které by žádný romanopisec nikdy nevymyslel. Přesvědčit se o tom můžete v našich dnešních tipech, jimž vévodí agentky v utajení, spisovatelé, známá herečka i lidé spjatí s přírodou.