Nakladatel: Práh

Nakladatelství Práh bylo založeno v roce 1991. Dosud vydalo více než 350 knižních titulů převážně naučné, populárně psychologické, historické a vzdělávací literatury určené dětským i dospělým čtenářům. Součástí nakladatelského portfolia je i cizojazyčná produkce.

www.prah.cz


Práh - Nejnovější knihy

knihaVelký vysvětlovač knihaSto růží v bidetu knihaSára a toulavý dedeček knihaDomů ze slunečných stepí

Práh - Související články

Dvě cesty, dvě domoviny

Domu ze slunecnych stepi

Na začátku druhé světové války prchá pětiletý Eljuša společně s maminkou a sourozenci před německou armádou do Kazachstánu. Zde začínají nový život, aby se po konci války vydali na další cestu, tentokrát do budoucího státu Izrael.

Románové tipy pro Ježíška na poslední chvíli

Tipy_Romanove tipy pro Jeziska

Že ještě nemáte nakoupeno na Vánoce? Poradíme vám, čím své blízké určitě potěšíte! Připravili jsme pro vás výběr poutavých románů o lásce, vztazích, rodině, bolesti a smrti i o naději a víře v lepší budoucnost.

Skutečné lidské osudy

osoby

Svět je různorodým místem s tolika různorodými lidmi, kteří mají všichni neuvěřitelně rozličné osudy. Dnešní tipy jsou nabité životními příběhy lidí, což jen ilustruje nebývalou rozmanitost lidského osudu.

Knižní inspirace pro rodiče

deti vanoce

Štědrý den se blíží a řadu lidí již postihla vánoční nákupní horečka. Pokud stále hledáte inspiraci, můžete darovat knížku, a ne jen tak obyčejnou, ale plnou fantazie, dobrodružství a kouzelných ilustrací, které přenesou své čtenáře do pohádkového světa.

Kniha jako dárek

Kniha_jako_darek

Druhá adventní neděle je za námi. Pokud ještě stále nevíte, co darovat pod stromeček, a chcete potěšit své blízké nebo sebe knihou, pak si přečtěte dnešní knižní tipy a inspirujte se!