Nakladatel: Práh

Nakladatelství Práh bylo založeno v roce 1991. Dosud vydalo více než 350 knižních titulů převážně naučné, populárně psychologické, historické a vzdělávací literatury určené dětským i dospělým čtenářům. Součástí nakladatelského portfolia je i cizojazyčná produkce.

www.prah.cz


Práh - Nejnovější knihy

knihaKoření chudých knihaStromboli knihaEsence Asli knihaDvě minuty mistry světa – Osudy stříbrných fotbalistů z MS do 20 let v Kanadě 2007

Práh - Související články

Syrový příběh o hledání v manželství, o hledání po rozvodu

Stromboli

Sára a Karel prožívají dokonalé manželství. Ale jen na oko. Po několikátém fyzickém napadení se Sára rozhodne manžela opustit, ale nepočítala s tím, že se od ní všichni odvrátí. Proto se vydává do Itálie, kde bude muset prostřednictvím skupinové terapie čelit skryté minulosti.

Spleť hospodských a postelových historek

Koreni chudych

Nikola a Petr dospívají a žijí v období normalizace v Československu a každý se s neutěšenými pocity vyrovnává po svém. Nikola skončí se sportem a vydává se do hor jako pošťák, Petr se stává námořníkem a chce emigrovat. Jejich příběhy nastiňují tehdejší dobu a smýšlení lidí. 

Úsměvné příběhy

Do-noveho-tydne-s-humorem-perex

Většina dnešních tipů se zaměřuje spíše na čtenářky a nabízí humorné příhody z milostného života hlavních hrdinek. Poslední tip však potěší každého, kdo má rád zábavu a vánoční atmosféru.

Pondělí ve znamení krimithrillerů

Tipy_kdyz krimi pisi zeny

Užijte si napínavé pondělní chvilky v thrillerové společnosti. Vypátrejte lupiče historického pokladu, buďte svědky hromadných vražd, případů vycházejících ze skutečných událostí, nebo poznejte ženu, kterou může stát ohavná lež vlastního otce život.

Nenechte si ujít v týdnu od 20. do 26. května 2019

nenechte_si_ujit

Je tu neděle a my vám opět přinášíme tipy, kam příští týden zajít za literaturou. V Plzni můžete například navštívit besedu s Alenou Mornštajnovou. A v Praze pokřtí knihu Dvě minuty mistry světa. Do Vsetína pak přijede spisovatelka Alena Knapová a potěšíme i ty nejmenší, proběhne totiž také křest pohádkové knížky Kouzelná zahrada.