Nakladatel: Práh

Nakladatelství Práh bylo založeno v roce 1991. Dosud vydalo více než 350 knižních titulů převážně naučné, populárně psychologické, historické a vzdělávací literatury určené dětským i dospělým čtenářům. Součástí nakladatelského portfolia je i cizojazyčná produkce.

www.prah.cz


Práh - Nejnovější knihy

knihaAnča a Pepík 2. knihaJana z Arku knihaSlepičí polévka pro duši knihaAnča a Pepík 1

Práh - Související články

Sci-fi a fantasy pro každou generaci

space

Máte pocit, že realita každodenního života vás semlela? Toužíte se od ní odpoutat a vydat se na výlet do jiné dimenze? Zkuste to s díly z populární oblasti science fiction, která oslovuje čtenáře napříč generacemi.

Tipy pro zdravé tělo i duši

zdravi

Jednou z nejdůležitějších věcí, kterou si přejeme do nového roku, je kromě štěstí také zdraví. Pro rok bez nemocí vám přinášíme tyto knihy, které vám poradí, jak se chorob vyvarovat, či vám pomohou s nimi bojovat.

Příběhy plné lásky

book

Láska může mít různé podoby, o čemž se vás pokusíme přesvědčit v dnešních knižních tipech. Jak už z názvu vyplývá, tento výběr asi osloví spíše ženy, které se tak mohou na chvilku odpoutat od každoročního předvánočního stresu a užít si alespoň krátký čas s knihou.

S krimi kolem světa

foggy

Cestovat kolem světa se dá různě. Lodí, letadlem, na kole, pěšky, … I prstem po mapě. Pokud je poslední varianta váš případ, ale přesto chcete zažít dobrodružství a napětí, zkuste objevovat svět prostřednictvím detektivních příběhů.

Zábavnými knížkami za vzděláním

znalosti-a-dovednosti

Je u vás doma psaní úkolů s dětmi horor? Jakmile se zmíníte o škole, jsou děti neviditelné? Nechtějí pochopit, proč se musí učit ještě doma? Nestačí snad, že chodí do školy? A vy si říkáte – to já, když jsem chodil do školy… Zkuste to s nimi jinak!