Nakladatel: Práh

Nakladatelství Práh bylo založeno v roce 1991. Dosud vydalo více než 350 knižních titulů převážně naučné, populárně psychologické, historické a vzdělávací literatury určené dětským i dospělým čtenářům. Součástí nakladatelského portfolia je i cizojazyčná produkce.

www.prah.cz


Práh - Nejnovější knihy

knihaMluvící hora knihaJak na to knihaMůj život mezi slzami a smíchem knihaM. syn XX. století

Práh - Související články

S úsměvem jde všechno líp

Tipy_S usmevem jde vsechno lip

Pojďme si v této nelehké době dopřát špetku legrace. Anebo rovnou celou hromadu! Přinášíme vám tři zábavné tipy, u kterých se rozhodně nebudete nudit.

S úsměvem proti nudě

S-usmevem-proti-nude

Čelte stresujícímu předvánočnímu shonu s humorem! Ať už právě stojíte u nemocničního lůžka, trávíte čas s rodinou, na horách či v deštném pralese jako naši hrdinové, s trochou nadhledu se můžete usmívat všude.

Historie v románech

historicke-romany

Pokud hledáte tipy na vánoční dárky pro milovníka historie, vytrhneme vám trn z paty. Dnes vám totiž představíme hned sedm historických románů, které vás zavedou do různých období a odhalí vám lidské osudy na pozadí velkých událostí.

Život za lásku

romantika

Láskyplné příběhy zahřejí své čtenářky, pohladí je po duši, a dokonce vykreslí ruměnec na tvářích. Zatímco Mojmír zažije lásku v době pandemie, mladá vdova se pustí do erotických dobrodružství. A poslední hrdinka se bude muset rozhodnout mezi životem v minulosti a přítomnosti.

Komiksy pro dospělé

Tipy_Tankerka_Cizinec_Anna chce skocit

Dnes potěšíme dospělé fanoušky komiksů. Přinášíme jim ztřeštěné dobrodružství Tankerka, původní český komiks Anna chce skočit a na závěr komiksovou podobu známého díla Alberta Camuse Cizinec.