Nakladatel: Práh

Nakladatelství Práh bylo založeno v roce 1991. Dosud vydalo více než 350 knižních titulů převážně naučné, populárně psychologické, historické a vzdělávací literatury určené dětským i dospělým čtenářům. Součástí nakladatelského portfolia je i cizojazyčná produkce.

www.prah.cz


Práh - Nejnovější knihy

knihaNaslouchat jako pes knihaFranz Kafka – Člověk své a naší doby knihaSpánková revoluce knihaUltramaratonec

Práh - Související články

Franz Kafka jako demytizovaný fenomén

kafka

Franz Kafka je jednou z osobností, které do Prahy táhnou každým rokem tisíce turistů. Proč je pro ně tak zajímavým? A proč existuje tolik interpretací jeho díla? Na tyto a další otázky se pokouší odpovědět umělecko-výpravná publikace nakladatelství Práh.

V hlavní roli váš život

Tipy_V hlavni roli vas zivot

Odbourejte s dnešními tipy nežádoucí stres a starosti! Skoncujte s přejídáním i nedostatkem spánku, naučte se žít šťastně a zdravě, najděte cestu k sobě samým a vydělávejte na vlastních nápadech.

Dovolenkové tipy pro celou rodinu

rodina

Prázdniny utíkají jako voda. Ale nezoufejte! Ještě stále zbývá polovina léta. Zabalte si s sebou na dovolenou také knihu. V dnešních tipech si vybere každý – malý i velký čtenář.

Pes – učitel

Naslouchat jako pes

Schopnost naslouchat patří mezi nejdůležitější dovednosti ať už prodejce, managera, či prostě jen přítele nebo člena rodiny. A od koho se tuto schopnost naučit? No přece od vlastního psa…

Životy slavných osobností

OtevrenaKniha

Slavný americký spisovatel George R. R. Martin řekl, že „čtenář prožije před svou smrtí tisíc životů. Člověk, který nikdy nečte, jen jeden“. Dnes si představíme knihy, z nichž každá vám „přidá do sbírky“ jeden neobyčejný život.