Nakladatel: Práh

Nakladatelství Práh bylo založeno v roce 1991. Dosud vydalo více než 350 knižních titulů převážně naučné, populárně psychologické, historické a vzdělávací literatury určené dětským i dospělým čtenářům. Součástí nakladatelského portfolia je i cizojazyčná produkce.

www.prah.cz


Práh - Nejnovější knihy

knihaSto růží v bidetu knihaSára a toulavý dedeček knihaDomů ze slunečných stepí knihaAnča a Pepík 4.

Práh - Související články

Kniha jako dárek

Kniha_jako_darek

Druhá adventní neděle je za námi. Pokud ještě stále nevíte, co darovat pod stromeček, a chcete potěšit své blízké nebo sebe knihou, pak si přečtěte dnešní knižní tipy a inspirujte se!

Nebezpečí číhá na každém rohu

krimi

Před nebezpečím se většina z nás schovává. Existují ale i tací, kteří to mají naopak. Adrenalin a akce jsou jejich životním motorem. Právě takoví jsou hrdinové knih, které vám představujeme v dnešních knižních tipech.

Knižní tipy pro Ježíška

Knizni-tipy-pro-Jeziska

Traduje se, že knihy patří mezi jedny z nejvděčnějších darů, jejichž prostřednictvím si lidé dělají radost při různých příležitostech. Začtěte se do našeho článku a nechte se inspirovat bezmála desítkou nových titulů, kterými můžete obdarovat své přátele a blízké.

Nervy drásající četba

krimi

Seznamte se s knižními novinkami, které nabízejí nervy drásající čtení. Ponořte se do světa zločinu, historických záhad a letitých tajemství. Je tu ideální čtení na dlouhé zimní večery.

Příběhy zachráněných pejsků

Psi stastlivci a smolari

Přečtěte si příběhy od ženy, která se rozhodla věnovat svůj život záchraně zvířat. Tato kniha je plná lásky, přátelství a nevšedních zážitků nasbíraných při zachraňování psů.