Nakladatel: Práh

Nakladatelství Práh bylo založeno v roce 1991. Dosud vydalo více než 350 knižních titulů převážně naučné, populárně psychologické, historické a vzdělávací literatury určené dětským i dospělým čtenářům. Součástí nakladatelského portfolia je i cizojazyčná produkce.

www.prah.cz


Práh - Nejnovější knihy

knihaMengeleho Zoo knihaLeonardo da Vinci knihaSlepičí polévka pro duši: Síla pozitivního myšlení knihaJan Werich za oponou

Práh - Související články

Tak už je to zase tady

kreisinger_komnacka_podzim_nahled

Mokro a mlha, vítr, lezavý chlad. Shrbení kolemjdoucí, kteří pospíchají, aby byli co nejdřív doma, stejně jako vy. Kaluže a bláto. Taky máte tak rádi podzim?

O osudech světových osobností

Biografie-pro-kazdeho

V dnešních knižních tipech se můžete těšit na představení známých i méně známých světových osobností. Začtěte se do osudů slavných vědců, hudebníků, spisovatelů a mnoha dalších a nechte se jimi inspirovat!

Thrillery do mrazivých dnů

mraz

Co se do chladných zimních dnů hodí lépe než mrazivé thrillery? Zachumlejte se pod deku s šálkem čaje a dobrou knihou, která vám pocuchá nervy a zrychlí tep.

Jan Werich na fotografiích i ve vzpomínkách

Jan Werich za oponou

Českého filmového a divadelního herce, dramatika a scénáristu Jana Wericha není třeba představovat. V nejnovější knize o této významné osobě najdete unikátní fotografie doplněné rozhovory s hercem a vzpomínkami lidí, kteří se pohybovali v jeho blízkosti.

Knižní napětí

Tipy_Dnes bude vasim pruvodcem strach2

Dnešní tipy věnujeme těm, kteří v knihách hledají hlavně napětí. Jistě je potěší další díl ze série Erica Rickstada, nový román Markéty Harasimové, moderní zpracování Othella anebo komiksová podoba povídek H. P. Lovecrafta.