Nakladatel: Práh

Nakladatelství Práh bylo založeno v roce 1991. Dosud vydalo více než 350 knižních titulů převážně naučné, populárně psychologické, historické a vzdělávací literatury určené dětským i dospělým čtenářům. Součástí nakladatelského portfolia je i cizojazyčná produkce.

www.prah.cz


Práh - Nejnovější knihy

knihaNebezpečné stádo aneb poslanec český a jiné retardované druhy knihaVelká pětka knihaJak rozvíjet vztahy s lidmi, působit na ně a získat jejich důvěru knihaNaslouchat jako pes

Práh - Související články

Tipy, jak žít lépe

Rady_a_tipy_pro_lepsi_zivot

Tipů a triků, slibující lepší život, naleznete všude velké množství. Proč je nehledat také v knihách? V dnešních knižních tipech si představíme různorodé knižní novinky, které budou inspirací pro dospělé i mladší čtenáře a čtenářky.

Vítejte ve světě poslanců

Nebezpecne stado 1

Autor knihy se rozhodl, že čtenářům, i přes riskování vlastního života, přiblíží poslanecký svět. Věnuje se popisu poslanců, jejich rituálům, nezapomíná na pohlavní život a přináší soupis způsobů, kterak tento živočišný druh škodí svému okolí. Satiru a ironii doplňují ilustrace Petra Urbana.

S knihou za sebezdokonalením

Tipy_S knihou za sebezdokonalenim

Dnešní chytré tipy vám pomohou vnímat svět očima dítěte, efektivněji se učit, stát se finančně gramotnými, zvládat své emoce, získávat nové přátele a mnohem, mnohem více…

Letní tipy napříč žánry

berry

Prázdniny nezadržitelně spějí ke svému konci, dny se začínají zkracovat a podzim klepe na dveře. Možná před sebou máte ještě pár posledních dnů volna, pro které hledáte náplň. Co si je zpříjemnit čtením poutavé knihy? Bohatou inspiraci pro všechny přinášíme v dnešních tipech.

Franz Kafka jako demytizovaný fenomén

kafka

Franz Kafka je jednou z osobností, které do Prahy táhnou každým rokem tisíce turistů. Proč je pro ně tak zajímavým? A proč existuje tolik interpretací jeho díla? Na tyto a další otázky se pokouší odpovědět umělecko-výpravná publikace nakladatelství Práh.