Nakladatel: Práh

Nakladatelství Práh bylo založeno v roce 1991. Dosud vydalo více než 350 knižních titulů převážně naučné, populárně psychologické, historické a vzdělávací literatury určené dětským i dospělým čtenářům. Součástí nakladatelského portfolia je i cizojazyčná produkce.

www.prah.cz

Práh - Nejnovější knihy

knihaKoření chudých knihaEsence Asli knihaDvě minuty mistry světa – Osudy stříbrných fotbalistů z MS do 20 let v Kanadě 2007 knihaKrálovny ošklivek

Práh - Související články

Úsměvné příběhy

Do-noveho-tydne-s-humorem-perex

Většina dnešních tipů se zaměřuje spíše na čtenářky a nabízí humorné příhody z milostného života hlavních hrdinek. Poslední tip však potěší každého, kdo má rád zábavu a vánoční atmosféru.

Pondělí ve znamení krimithrillerů

Tipy_kdyz krimi pisi zeny

Užijte si napínavé pondělní chvilky v thrillerové společnosti. Vypátrejte lupiče historického pokladu, buďte svědky hromadných vražd, případů vycházejících ze skutečných událostí, nebo poznejte ženu, kterou může stát ohavná lež vlastního otce život.

Nenechte si ujít v týdnu od 20. do 26. května 2019

nenechte_si_ujit

Je tu neděle a my vám opět přinášíme tipy, kam příští týden zajít za literaturou. V Plzni můžete například navštívit besedu s Alenou Mornštajnovou. A v Praze pokřtí knihu Dvě minuty mistry světa. Do Vsetína pak přijede spisovatelka Alena Knapová a potěšíme i ty nejmenší, proběhne totiž také křest pohádkové knížky Kouzelná zahrada.

Pohádky plné ilustrací

čtoucí dítě - ilustrační

Přijměte pozvánku do pohádkového světa. Příběhy plné zábavy, dobrodružství i legrace vtáhnou malého čtenáře do děje, a to hlavně díky ilustracím. Vždyť jaká by to byla pořádná pohádková kniha bez obrázků…

Jak se naučit správně zacházet s financemi

Penize a zdravy selsky rozum

Behaviorální ekonom Dan Ariely spojil síly se spisovatelem Jeffem Kreislerem a společně připravili pro čtenáře návod, jak se vyhnout chybám při rozhodování ve finančních záležitostech a jak utrácet peníze rozumnějším způsobem.