Nakladatel: Práh

Nakladatelství Práh bylo založeno v roce 1991. Dosud vydalo více než 350 knižních titulů převážně naučné, populárně psychologické, historické a vzdělávací literatury určené dětským i dospělým čtenářům. Součástí nakladatelského portfolia je i cizojazyčná produkce.

www.prah.cz


Práh - Nejnovější knihy

knihaZapomenuté dívky knihaJ SS Bach knihaVesmírní baroni knihaKrize chlapectví

Práh - Související články

Nechejte se napínat

Napeti s nadechem nadprirozena

Odlehlá temná místa, tajemné zásilky, boj o život, brutální vraždy i dobrodružství, ze kterých se tají dech – to jsou recepty na nejednu probdělou noc. Pokud patříte mezi milovníky napětí, pak neváhejte a přečtěte si naše tipy – jsou jím přímo prošpikované!

Válka zanechává stopy…

Tipy_J SS Bach_Pod svicnem tma

Číst díla o holocaustu není nic příjemného, ale je důležité připomínat si osudy jak těch, kteří zahynuli rukou neskutečně zlých lidí, tak i těch, kteří přežili…

Na Měsíc, Mars a ještě dál…

VESMIRNI_BARONInahled

Společnost SpaceX Elona Muska opět vypustila na naši oběžnou dráhu velké množství satelitů a odborníci se bojí, že v rámci technologického rozvoje přijdeme o naši oblohu. Jenže američtí miliardáři míří ještě dál – chtějí znovu dobýt Měsíc, doletět na Mars a osídlit vesmír. Zvládnou tyto odvážné plány realizovat?

Staňte se sám sobě psychologem

Zeny-a-muzi-v-problemech

Chcete porozumět sobě i svým blízkým? Odhalit kořeny potíží, nahlédnout do myšlení druhých i najít toho pravého muže? Pokud jste aspoň na jednu z těchto otázek odpověděli ano, pak neváhejte a začtěte se do dnešních tipů!

Hrdinové v zatěžkávacích situacích

zenyAosudy

Dnes budeme svědky reálných i románových osudů hrdinů, kteří prošli zatěžkávacími zkouškami. Pozastavíme se s nimi u zásadních momentů 20. století, kdy na vlastní kůži prožili válku, holocaust i okupaci, zavítáme do Mexika a nakonec zjistíme, jakou váhu mají sourozenecké vztahy.