Nakladatel: Práh

Nakladatelství Práh bylo založeno v roce 1991. Dosud vydalo více než 350 knižních titulů převážně naučné, populárně psychologické, historické a vzdělávací literatury určené dětským i dospělým čtenářům. Součástí nakladatelského portfolia je i cizojazyčná produkce.

www.prah.cz


Práh - Nejnovější knihy

knihaŠaman knihaVelká kniha zahradničení pro děti knihaVelký vysvětlovač knihaSto růží v bidetu

Práh - Související články

Z českých luhů a hájů

Stepan Neuwirth_Zapomenuta studanka

Dnes tu pro vás máme hezké české tipy na příběhy z různých úseků naší historie. Připomeňte si poválečnou dobu, období normalizace, osmdesátá léta a nakonec se odreagujte u veselých příhod moderní ženy.

Jak pochopit i to nejsložitější snadno a rychle

Velky vysvetlovac 1

Randall Munroe se rozhodl co nejjednodušeji popsat velmi složité stroje, zařízení, jevy atd., aby je pochopily i malé děti. Netradičně zpracovává různá témata a používá jednoduchý jazyk. Čtenáři naleznou odpovědi na řadu zvídavých otázek.

Osvojte si nové duševní dovednosti

Osvojte-si-nove-dusevni-dovednosti

Nikdy není pozdě na to, začít s vlastním rozvojem a sebepoznáním. Dnešní příručky nám poradí, jak docílit, abychom se cítili lépe, dbali více sami o sebe, i to, jakým způsobem zlepšit svoji kariéru. A tím zdaleka nekončíme…

Dvě cesty, dvě domoviny

Domu ze slunecnych stepi

Na začátku druhé světové války prchá pětiletý Eljuša společně s maminkou a sourozenci před německou armádou do Kazachstánu. Zde začínají nový život, aby se po konci války vydali na další cestu, tentokrát do budoucího státu Izrael.

Románové tipy pro Ježíška na poslední chvíli

Tipy_Romanove tipy pro Jeziska

Že ještě nemáte nakoupeno na Vánoce? Poradíme vám, čím své blízké určitě potěšíte! Připravili jsme pro vás výběr poutavých románů o lásce, vztazích, rodině, bolesti a smrti i o naději a víře v lepší budoucnost.