Nakladatel: Práh

Nakladatelství Práh bylo založeno v roce 1991. Dosud vydalo více než 350 knižních titulů převážně naučné, populárně psychologické, historické a vzdělávací literatury určené dětským i dospělým čtenářům. Součástí nakladatelského portfolia je i cizojazyčná produkce.

www.prah.cz


Práh - Nejnovější knihy

knihaMezi pannou a babou knihaŠtěchovická stěna knihaJiří Krampol: Já a mých 222 dokonalých přátel knihaNebojme se bát

Práh - Související články

Říkadla, básničky, spojovačky aneb zábava pro malé čtenáře

Čtení pro děti - ilustrační

Užijte si zábavné odpoledne s knihami. Můžete se těšit na říkačky a humorné verše ze zvířecí říše či odhalování skrytých obrázků ve spojovačkách. A ti bojácní najdou rady, jak se postavit svému strachu pomocí zaklínadel. 

Nové fantasy světy

Tipy_Do sedivych dnu barevne fantasy pribehy

Dnes potěšíme fanoušky fantasy příběhů, které oplývají kouzelnou atmosférou, originálními nápady a atraktivním prostředím. Vraťte se ke svým oblíbeným hrdinům v očekávaných pokračováních nebo poznejte úplně nové světy.

Rok 1968

Tipy_Bludiste cti_Prazske jaro

Připomeňme si rok 1968, jenž se pro naši zemi stal osudovým. S ohledem na nedávné významné výročí bychom vám rádi představili dvě knihy, které vás vezmou do minulosti a připomenou nejdůležitější okamžiky.

Získejte románové zpracování skutečného osudu

bludiste-cti-perex

Srpnová okupace Československa vojsky Varšavské smlouvy drsně ovlivnila všechny obyvatele naší země a vy si nyní, po 50 letech, můžete přečíst román, ve kterém Jan Kment zpracoval historii vlastní rodiny na pozadí této události.

Laskavý průvodce na cestě k přirozenému početí

Tajemstvi plodnosti 1

Čím dál více párů má problémy s přirozeným početím. Zatímco západní medicína volí řešení moderními prostředky, autor knihy předkládá čtenáři nový pohled na plodnost a na kvalitu života nejen rodičů, ale celého lidstva.