Nakladatel: Práh

Nakladatelství Práh bylo založeno v roce 1991. Dosud vydalo více než 350 knižních titulů převážně naučné, populárně psychologické, historické a vzdělávací literatury určené dětským i dospělým čtenářům. Součástí nakladatelského portfolia je i cizojazyčná produkce.

www.prah.cz


Práh - Nejnovější knihy

knihaIke knihaKus temnoty knihaAnča a Pepík 3 knihaAž přijde noc

Práh - Související články

Dobrodružství v bájných koutech Austrálie

jan-wood

Vydejte se do daleké Austrálie, jejíž minulost je opředená mnoha legendami! Společnost vám budou dělat Anna a Mark, přistěhovalci z Anglie. Co najdou na konci skládanky ze stop, které jim zanechali původní domorodí obyvatelé?

Novodobý Shakespeare

Kus temnoty

Margaret Atwoodová se nechala inspirovat anglickým bardem Williamem Shakespearem a vypůjčila si zápletku z jeho díla Bouře, kterou přetvořila k obrazu svému. Hlavní hrdina Felix přijde o svůj významný post, ale stejně jako Prospero to nevzdá a naplánuje pomstu. Dosáhne svého cíle, nebo dokáže odpustit?

Další kniha o lásce… Nebo ne?

Zlaty kondom

Láska. Slovo, věc, popř. emoce, která hraje v našich životech důležitou roli. Může mít mnoho podob a často ji lze najít i tam, kde by to člověk nečekal. A čím že se dnešní kniha o ní liší od ostatních? Tím, že svůj pohled na lásku předkládá známá psychoanalytička.

S romány po celém světě

mapa

Máte rádi cizí země, ale číst cestopisy vás nebaví? Chcete se vydat do dalekých krajin, ale přece jen momentálně nemáte možnost? Teď máte! Stačí si jen vybrat tu pravou knihu a za malou chvilku se ocitnete uprostřed daleké země…

S humorem jde vše lépe

Vesele_velikonocni_tipy

Hody hody doprovody, dejte vejce malovaný… Anebo radši knihu! V naší dnešní velikonoční nadílce najdete rovnou tři tituly, které vám polechtají bránice a rozradostní den. Pokud máte rádi zvířátka, kriminálně-humorné zápletky či trochu úsměvné romantiky, zajisté si vyberete.