Nakladatel: Práh

Nakladatelství Práh bylo založeno v roce 1991. Dosud vydalo více než 350 knižních titulů převážně naučné, populárně psychologické, historické a vzdělávací literatury určené dětským i dospělým čtenářům. Součástí nakladatelského portfolia je i cizojazyčná produkce.

www.prah.cz


Práh - Nejnovější knihy

knihaJan Wood, chlapec, který zasadil strom knihaAnča a Pepík 2 knihaJana z Arku knihaSlepičí polévka pro duši

Práh - Související články

Kniha, která by v Čechách měla být bestsellerem

iva-vodrazkova2

Není tomu často, aby se v jedné osobě snoubil literát s výtvarníkem či vice verse. Ke jménům umělců, kterým tato dvojdomost je vlastní a kteří svá literárně výtvarná díla věnovali dětem, k Josefu Ladovi, Jiřímu Trnkovi, Josefu Čapkovi, Daisy Mrázkové a jiným přibylo jméno další, a to Ivy Vodrážkové. V těchto dnech vychází kniha  Jan Wood chlapec, který zasadil

Žába na prameni v Rolničce

pizduch-nahled

Co znamená sedět jako žába na prameni? Proč tam vlastně sedí, na co čeká? A jak přišli ježci ke svým bodlinkám? Poslední zimní čtení v Rolničce dětem přineslo odpovědi nejen na tyto, ale i další netradiční otázky.

Knižní tipy pro děti

DetiCtou

V dnešních knižních tipech si na své přijde každý dětský čtenář, od milovníka dobrodružných komiksů přes příznivce fantasy příběhů a románů se zvířátky až po ty, kteří dávají přednost humorným a krásnými ilustracemi doplněným příběhům. Neváhejte, víkend se blíží a i s knihou lze zažít řadu dobrodružství.

Prožijte život plný zázraků

slepici_polevka_male_zazraky_nahled

Ponořte se do své duše a zamyslete nad životem. Knihy, které vám dnes představujeme, jsou právě pro takovou meditaci ideální. Víte například, že často stačí pouze jiný pohled na věc a začnou se dít zázraky!

Odměňte své školáky knihou

dite-a-kniha

Čas rozdávání pololetních vysvědčení se kvapem blíží. Odměňte píli vašich školáků zajímavou knihou. Třeba o nadpřirozených bytostech severské mytologie, plnou dračích dobrodružstvích nebo světovou dětskou klasikou.