Nakladatel: Domino

Nakladatelství  DOMINO vzniklo v roce 1997. Od té doby vydává knihy mnoha žánrů a autory, kteří patří mezi světovou špičku. Základ přitom zůstává stejný: ve všech edicích se našim čtenářům snažíme nabídnout pouze takové knihy, které stojí za to číst.

V současnosti vydáváme knihy v těchto edicích:

Napětí
Inteligentní romány pro inteligentní ženy
Romantika
Vampýři & spol. New Adult
Historická řada
Mimo edice

Mezi naše nejúspěšnější autory patří Jeffery Deaver, Robert Ludlum, Michael Connelly, Steve Berry, Martina Cole, Lisa Jackson, Caroline Kepnes, Mo Hayder, S. J. Bolton, Adele Parks, Tess Stimson, Lucy Dawson, Rowan Coleman.

www.dominoknihy.cz/


Domino - Nejnovější knihy

knihaZmizelý knihaMěsíční údolí knihaMá ji rád, nemá ji rád knihaČtrnáctá kolonie

Domino - Související články

V hlavní roli žena

Tipy_V hlavni roli zena

Přečtěte si příběhy skutečných žen české historie i románových hrdinek, které musejí řešit složité i humorné situace. Tyto knížky plné zajímavých poznatků, komických okamžiků, starostí a lásky potěší každou čtenářku.

Detektivní pátrání

krimi

Detektivní pátrání pokračuje i v letních měsících. Poznáme moc peněz, pronikneme do podsvětí obchodujícího s krásou, dozvíme se skutečné motivy vrahů a překročíme hranici mezi šílenstvím a pouhopouhým zločinem.

Pojďte se bát

krimi

I v horkých letních měsících se můžete bát. Vrazi totiž prázdniny nemají. Stejně jako jejich pronásledovatelé. Seznamte se se šesti novinkami detektivního žánru, které vás zaručeně „zchladí“.

Zasoutěžte si o případ ztraceného chlapce

zmizely-perex

Každá běžná rodina má svá malá tajemství a ani Wilkinsonovi nejsou na první pohled výjimkou. Ve skutečnosti toho však skrývají mnohem více. Pomůže odhalení děsivé pravdy k tomu, aby se čtrnáctiletý Billy, který tak náhle zmizel, vrátil domů?

Kdo zastaví válku?

Lustbader_BourneuvRebus

Už jste někdy přemýšleli o tom, odkud se berou peníze na zahájení a vedení nekonečných válek? A napadlo vás už, jaké asi jsou poslední čtyři dny před tím, než vypukne nový válečný konflikt? Svět je plný záhad, a dokonce i pro superagenta Jasona Bournea jsou některé odpovědi rébusem.