Nakladatel: Domino

Nakladatelství  DOMINO vzniklo v roce 1997. Od té doby vydává knihy mnoha žánrů a autory, kteří patří mezi světovou špičku. Základ přitom zůstává stejný: ve všech edicích se našim čtenářům snažíme nabídnout pouze takové knihy, které stojí za to číst.

V současnosti vydáváme knihy v těchto edicích:

Napětí
Inteligentní romány pro inteligentní ženy
Romantika
Vampýři & spol. New Adult
Historická řada
Mimo edice

Mezi naše nejúspěšnější autory patří Jeffery Deaver, Robert Ludlum, Michael Connelly, Steve Berry, Martina Cole, Lisa Jackson, Caroline Kepnes, Mo Hayder, S. J. Bolton, Adele Parks, Tess Stimson, Lucy Dawson, Rowan Coleman.

www.dominoknihy.cz/


Domino - Nejnovější knihy

knihaVyrovnat si účty knihaVšichni jsme utkáni z hvězd knihaHorká krev knihaChladná krev

Domino - Související články

Thrillerová smršť

thriller

Thrillery patří dlouhodobě mezi čtenářsky nejoblíbenější žánry. Dnes se společně podíváme na tři horké novinky, které potěší všechny nebojácné milovníky odvrácené stránky života. Seznamte se s nebezpečím online světa, nechte se provést světem lidí bez domova a poddejte se věčné lásce, která překonala i smrt.

Získejte příběh odplaty za manželovu smrt

Vyrovnat si účty (ukázka)

Po dlouhém pátrání Sharon konečně zjistila, kdo a proč zavraždil jejího manžela. Ani dvacet let nezmenšilo její vztek a touhu po pomstě a nyní konečně nastal čas na vyrovnání účtů. Zkušená autorka krimirománů Martina Cole přichází s dalším mrazivým příběhem…

Smrt číhá všude

Smrt číhá všude

Neunikne jí nikdo. Pro každého z nás má něco přichystáno. Bohužel, někteří mají tu smůlu, že se s ní setkají prostřednictvím vraha. Vyberte si ze čtyř různých příběhů, které jsou jako stvořené pro ty z vás, které fascinují temné stránky lidského bytí.

Zasoutěžte si o dopisy na rozloučenou

vsichni-jsme-utkani-z-hvezd-perex

Stella je vdaná za Vincenta, který se jí však následkem pobytu ve válce odcizil. To Stellu přiměje, aby si brala stále více nočních směn v hospicu, kde pracuje. Čím blíže se seznamuje s osudy pacientů, tím je jí jasnější, jak důležité je urovnat vztahy před smrtí.

S mrazením v zádech

s_mrazenim_v_zadech

Napsání dobrého krimirománu je zřejmě královskou disciplínou literatury. Dnes vám představíme jeho nejlepší současné zástupce. Čekají vás hrátky se smrtí, vyšetřování hrůzných zločinů, nebo vpravdě bizarní prožitek klinické smrti. Neváhejte a pojďte se začíst!