Nakladatel: Domino

Nakladatelství  DOMINO vzniklo v roce 1997. Od té doby vydává knihy mnoha žánrů a autory, kteří patří mezi světovou špičku. Základ přitom zůstává stejný: ve všech edicích se našim čtenářům snažíme nabídnout pouze takové knihy, které stojí za to číst.

V současnosti vydáváme knihy v těchto edicích:

Napětí
Inteligentní romány pro inteligentní ženy
Romantika
Vampýři & spol. New Adult
Historická řada
Mimo edice

Mezi naše nejúspěšnější autory patří Jeffery Deaver, Robert Ludlum, Michael Connelly, Steve Berry, Martina Cole, Lisa Jackson, Caroline Kepnes, Mo Hayder, S. J. Bolton, Adele Parks, Tess Stimson, Lucy Dawson, Rowan Coleman.

www.dominoknihy.cz/


Domino - Nejnovější knihy

knihaČtrnáctá kolonie knihaCo jsme si neřekli knihaZnesvětitel knihaJákobovy barvy

Domino - Související články

Napětí na víkend

krimi-pribehy

Vydejte se do tmavých zákoutí a nebezpečných ulic severského velkoměsta, rozplétejte intriky a nenechte se obalamutit planými sliby nejvyšších politiků, pokuste se rozluštit rébus o konci celého lidstva s ruským Kremlem v patách. Milovníci chytrých thrillerů dnes opravdu mají z čeho vybírat.

Zahrajte si o záchranu politické situace v Americe

ctrnacta-kolonie-perex

Podaří se Alexandru Zorinovi dotáhnout plán do konce a vyvolat ve Spojených státech totální politický chaos? Nebo se Cotton Malone, přestože se stále zotavuje z těžkého zranění, přesune do Bílého domu včas?

Ukázka z knihy Co jsme si neřekli (Rory Dunlop)

Co jsme si nerekli

Hlavní hrdinové Jack a Laura poslední dva roky procházeli manželskou krizí. Nakonec dospěli k rozhodnutí se sejít, ale každý s odlišným cílem. Jack Lauře pošle deník, který psal po jejím odchodu, a ona ho doplňuje vlastním poznámkami. Podaří se jim překlenout krizi, nebo udělají za svým manželstvím definitivní tečku?

Prvotiny

romany

Talentovaných nováčků ve spisovatelských vodách není nikdy dost. Dnes si představíme muže a ženu, kteří překvapili literární svět už svým prvním spisovatelským počinem. Budeme nalézat ztracené věci a znovu se přesvědčíme o významu upřímnosti v partnerském vztahu.

Zasoutěžte si o sarkastický příběh o manželské krizi

Co jsme si neřekli - Ukázka

Laura s Jackem se rozešli, protože jejich vztah prošel krizí, kterou nepřežil. Po dvou letech odloučení se rozhodnou znovu sejít. Každý z nich však očekává od této schůzky něco jiného. Dokážou překonat propast mezi slovy a city?