Nakladatel: Domino

Nakladatelství  DOMINO vzniklo v roce 1997. Od té doby vydává knihy mnoha žánrů a autory, kteří patří mezi světovou špičku. Základ přitom zůstává stejný: ve všech edicích se našim čtenářům snažíme nabídnout pouze takové knihy, které stojí za to číst.

V současnosti vydáváme knihy v těchto edicích:

Napětí
Inteligentní romány pro inteligentní ženy
Romantika
Vampýři & spol. New Adult
Historická řada
Mimo edice

Mezi naše nejúspěšnější autory patří Jeffery Deaver, Robert Ludlum, Michael Connelly, Steve Berry, Martina Cole, Lisa Jackson, Caroline Kepnes, Mo Hayder, S. J. Bolton, Adele Parks, Tess Stimson, Lucy Dawson, Rowan Coleman.

www.dominoknihy.cz/

Domino - Nejnovější knihy

knihaManželský pakt knihaBudu vším, čím mě chceš mít knihaTemplářské dědictví knihaZmizelý

Domino - Související články

Thrillerový mix na víkend

thriller

S blížícím se podzimem většina z nás podléhá temným náladám. Do sychravých, zachmuřených víkendů, které nás právě čekají, se výborně hodí nabídka nových thrillerů. Stačí si jen vybrat.

Ukázka z knihy Budu vším, čím mě chceš mít (Mindy Mejia)

Budu vsim cim me chces mit

Hattie Hoffmanová chtěla od života víc, zažít vzrušení a trochu toho nebezpečí. Bohužel za to zaplatila životem a z její smrti jsou podezřelí tři lidé. Kdo ji ubodal k smrti? Koho tak pohoršil její sexuální vztah přes internet? Vyšetřování odhalí řadu temných tajemství a setře hranici mezi vinou a nevinou…

Vyhrajte nezrušitelné členství v záhadném spolku

manzelsky-pakt-perex

Alice a Jake představují pro své okolí dokonalý pár, proto nikoho nepřekvapí, když se rozhodnou vzít. Díky zvláštnímu svatebnímu daru, kterým je členství v exkluzivním a poněkud záhadném spolku, se však jejich život postupně začne měnit v noční můru.

Zasoutěžte si o tajemství deníku odborníka na historii templářů

templarske-dedictvi-perex

Cotton Malone chtěl za svou kariérou agenta na americkém ministerstvu spravedlnosti udělat tlustou čáru a otevřít si antikvariát, kde by mezi starými výtisky strávil poklidný zbytek života. Když se mu však ozve bývalá nadřízená, jeho plány vezmou za své.

V hlavní roli žena

Tipy_V hlavni roli zena

Přečtěte si příběhy skutečných žen české historie i románových hrdinek, které musejí řešit složité i humorné situace. Tyto knížky plné zajímavých poznatků, komických okamžiků, starostí a lásky potěší každou čtenářku.