Nakladatel: Domino

Nakladatelství  DOMINO vzniklo v roce 1997. Od té doby vydává knihy mnoha žánrů a autory, kteří patří mezi světovou špičku. Základ přitom zůstává stejný: ve všech edicích se našim čtenářům snažíme nabídnout pouze takové knihy, které stojí za to číst.

V současnosti vydáváme knihy v těchto edicích:

Napětí
Inteligentní romány pro inteligentní ženy
Romantika
Vampýři & spol. New Adult
Historická řada
Mimo edice

Mezi naše nejúspěšnější autory patří Jeffery Deaver, Robert Ludlum, Michael Connelly, Steve Berry, Martina Cole, Lisa Jackson, Caroline Kepnes, Mo Hayder, S. J. Bolton, Adele Parks, Tess Stimson, Lucy Dawson, Rowan Coleman.

www.dominoknihy.cz/


Domino - Nejnovější knihy

knihaJepice knihaCo zbylo z mojí sestry knihaPoslední paní Parrishová knihaKlub zabijáků

Domino - Související články

Ukázka z knihy Co zbylo z mojí sestry (Nuala Elwood)

Co zbylo z moji sestry

Hlavní hrdinka Kate se vrací zpět domů kvůli úmrtí matky. Doléhají na ni vzpomínky a ocitá se na pokraji zoufalství, kdy nedokáže rozpoznat skutečnost od výplodů své mysli. Nalezne nakonec sílu odhalit pravdu?

Ukázka z knihy Poslední paní Parishová (Liv Constantine)

posledni-pani-parrishova-perex

Hlavní hrdinka Amber Pattersonová už nechce být tuctovou ženou, a tak vymyslí ďábelský plán, jak kompletně změnit svůj život. Ponořte se do psychothrilleru mapujícího zákoutí lidské mysli a plného nečekaných zvratů.

MDŽ – ženy píší o ženách

girl_reading

Píše se 8. března 1908. Více než 15 tisíc amerických švadlen pochoduje ulicemi New Yorku a požaduje volební právo, lepší pracovní podmínky a zákaz práce dětí. Dnes je tomu přesně 110 let od této převratné události, na jejímž základě byl ustanoven Mezinárodní den žen. Připomeňme si ho letos zajímavými knihami nejen o ženách z per ženských autorek.

Mráz v zádech

thriller

Dokonce ani pozvolna stoupající venkovní teploty neotupí mrazivou atmosféru světa thrillerů a záhadných vražd. Začtěte se do napínavých vyšetřování, intrik a psychologických střetů, které dominují následujícím titulům.

Vyhrajte pohled do nejtemnějších zákoutí mysli

posledni-pani-parrishova-perex

Amber Pattersonová se nemůže na Daphne Parrishovou podívat, aniž by se nezalykala závistí. Ta žena totiž ztělesňuje všechny její představy o ideálním životě, který by si zasloužila. A právě v tu chvíli se Amber v hlavě začne rodit ďábelský plán.