Nakladatel: Domino

Nakladatelství vzniklo v roce 1997. Mnohé se od té doby změnilo, základ však zůstává stejný: ve všech edicích se čtenářům snaží nabídnout pouze takové knihy, které stojí za to číst. Už dvacet jedna let vydává knihy mnoha žánrů a autory, kteří patří mezi světovou špičku. Jmenovat můžeme například Jefferyho Deavera, Michaela Connellyho, Sharon Bolton, J. D. Barkera; nebo také Daniela Wallace či Toma Hankse.

www.dominoknihy.cz/


Domino - Nejnovější knihy

knihaDen, kdy se to stalo knihaOkamžik pravdy knihaMalé temné lži knihaPodivná holka

Domino - Související články

Strhující thrillerová jízda

krimi

Nechte se napínat! Nachystali jsme si pro vás nejnovější thrillerový knižní mix. Vybírejte z titulů, které nabízejí dům plný podivných věcí a jevů, malou holčičku, jíž se bojí i její psycholožka, učitele podezřelého z vraždy a sérii úmrtí v italských lesích.

Životní úděl románových hrdinek

Tipy_Kdyz pisi zeny

V dnešních tipech dostávají prostor napínavé detektivky, romantické příběhy i knížky se závažnými tématy. Všechny je spojují výrazné hlavní hrdinky, atraktivní prostředí a silné emoce.

Zasoutěžte si o drsné probrání z kómatu

den-kdy-se-to-stalo-perex

Když se Maggie Allanová probere z kómatu, čekají na ni samé špatné zprávy. Nejen, že je podle policie její dcera mrtvá, ale navíc se pohřešuje i manžel Sean. Co se skutečně stalo v onen osudný okamžik u řeky? Podaří se Maggie vzpomenout si?

Temné a strhující příběhy

TemnouChodbou3

Nečekaná úmrtí, záhadná zmizení a hrozivé stíny minulosti, které člověku nedopřejí chvilku odpočinku… Začtěte se do tohoto temného knižního mixu a nechte se strhnout nejnovějšími thrillery, které vám nedovolí usnout.

Zasoutěžte si o znepokojivé únosy malých dětí

male-temne-lzi-perex

Únos dítěte je v odlehlé komunitě na Falklandách něco tak nepředstavitelného, že si zprvu všichni myslí, že se musí jednat o pouhou shodu nešťastných náhod. Jenže u jednoho zmizení nezůstane a brzy je jasné, že pachatel je z řad místních.