Nakladatel: Domino

Nakladatelství  DOMINO vzniklo v roce 1997. Od té doby vydává knihy mnoha žánrů a autory, kteří patří mezi světovou špičku. Základ přitom zůstává stejný: ve všech edicích se našim čtenářům snažíme nabídnout pouze takové knihy, které stojí za to číst.

V současnosti vydáváme knihy v těchto edicích:

Napětí
Inteligentní romány pro inteligentní ženy
Romantika
Vampýři & spol. New Adult
Historická řada
Mimo edice

Mezi naše nejúspěšnější autory patří Jeffery Deaver, Robert Ludlum, Michael Connelly, Steve Berry, Martina Cole, Lisa Jackson, Caroline Kepnes, Mo Hayder, S. J. Bolton, Adele Parks, Tess Stimson, Lucy Dawson, Rowan Coleman.

www.dominoknihy.cz/


Domino - Nejnovější knihy

knihaDva druhy pravdy knihaUž mě vidíš? knihaMadona z hor knihaZtracený řád

Domino - Související články

Na skok do minulosti

Tipy_Medicejsti_Madona z hor

V našich dnešních tipech zavítáme do italské minulosti, nejprve do Florencie roku 1469 za Lorenzem Nádherným. Následně se přesuneme až do 20. let 20. století a přečtěme si životní příběh Marii Vittorii.

Ukázka z knihy Ztracený řád (Steve Berry)

Ztraceny rad

Bývalý agent Cotton Malon se vrací zpět na scénu. Čeká ho pátrání po ztraceném pokladu, jehož historie sahá až k americké občanské válce. Podaří se mu vyváznout se zdravou kůží? Tentokrát má proti sobě mocného nepřítele…

Napětí až do morku kostí

Napeti s nadechem nadprirozena

Pohodlně se usaďte, ztlumte světla a nechte se vtáhnout do děje dnešních napínavých příběhů, které kombinují prvky detektivek, thrillerů, historie, a dokonce i fantasy. S některými hrdiny jste se už setkali, jiní si vás teprve budou muset získat…

Zasoutěžte si o drsný život v italském podhůří

madona-z-hor-perex

Maria Vittoria se ve svých pětadvaceti letech už pomalu začala vzdávat naděje na rodinný život, proto když se konečně vdala a z manželství vzešly čtyři děti, udělala by vše pro to, aby si svoje štěstí udržela. Přečtěte si příběh této silné ženy.

Ukázka z knihy Zabijákovo mlčení (Ward Larsen)

zabijakovo-mlceni-perex

David Slaton zmizel beze stopy. Jeho rodina si myslí, že zemřel, a ani Mossad ho nedokáže vypátrat. Jednoho dne se ale stane obětí útoku a zároveň v tu dobu dochází ke zmizení letadla a řádění zabijáka. Co mají spolu události společného?