Nakladatel: Domino

Nakladatelství  DOMINO vzniklo v roce 1997. Od té doby vydává knihy mnoha žánrů a autory, kteří patří mezi světovou špičku. Základ přitom zůstává stejný: ve všech edicích se našim čtenářům snažíme nabídnout pouze takové knihy, které stojí za to číst.

V současnosti vydáváme knihy v těchto edicích:

Napětí
Inteligentní romány pro inteligentní ženy
Romantika
Vampýři & spol. New Adult
Historická řada
Mimo edice

Mezi naše nejúspěšnější autory patří Jeffery Deaver, Robert Ludlum, Michael Connelly, Steve Berry, Martina Cole, Lisa Jackson, Caroline Kepnes, Mo Hayder, S. J. Bolton, Adele Parks, Tess Stimson, Lucy Dawson, Rowan Coleman.

www.dominoknihy.cz/


Domino - Nejnovější knihy

knihaNeobvyklý typ knihaNejlepší britské krimipovídky knihaTo mi zaplatíš knihaTemné říční proudy

Domino - Související články

Antologie nejlepších britských krimipovídek

nejlepsi-britske-krimipovidky-perex

Antologie krimipovídek, kterou sestavil Maxim Jakubowski, přináší čtenářům rozmanité příběhy – noir, psychothrillery i klasické komorní detektivky. Světem napětí vás provedou známí i začínající spisovatelé.

Vyhrajte povídkovou knihu oscarového Toma Hankse

neobvykly-typ-perex

Tom Hanks není jen slavný herec – nyní se představuje také jako spisovatel. Přečtěte si jeho povídky a zjistěte, jak mu tato nová „role“ sedla. Podařilo se mu vytvořit stejně nezapomenutelné hrdiny jako na filmovém plátně?

Zahrajte si o to nejlepší z britského krimi žánru

nejlepsi-britske-krimipovidky-perex

Oblast britských krimi povídek zahrnuje širokou škálu žánrů od noir až po klasické komorní detektivky. A to nejlepší z nich, od známých i začínajících nadějných spisovatelů, vybral Maxim Jakubowski do antologie, kterou vám dnes představíme.

Nebezpečná Temže

temne-ricni-proudy-perex

Temné říční proudy jsou čtvrtým dílem krimi série s postavou policistky Lacey Flintové. Můžete se těšit na napínavou detektivku plnou zvratů, po níž vás představa plavání v Temži vskutku vyděsí.

Vyhrajte případ nepovedeného táborového žertíku

to-mi-zaplatis-perex

Monica O’Nealová nepatřila zrovna mezi oblíbené táborové vedoucí, proto se ji ostatní rozhodli pozlobit nevinným kanadským žertíkem. Jenže události té noci se poněkud zvrtly a nyní, po dvaceti letech, přišel čas objasnit, co se tehdy skutečně stalo.