Nakladatel: Domino

Nakladatelství  DOMINO vzniklo v roce 1997. Od té doby vydává knihy mnoha žánrů a autory, kteří patří mezi světovou špičku. Základ přitom zůstává stejný: ve všech edicích se našim čtenářům snažíme nabídnout pouze takové knihy, které stojí za to číst.

V současnosti vydáváme knihy v těchto edicích:

Napětí
Inteligentní romány pro inteligentní ženy
Romantika
Vampýři & spol. New Adult
Historická řada
Mimo edice

Mezi naše nejúspěšnější autory patří Jeffery Deaver, Robert Ludlum, Michael Connelly, Steve Berry, Martina Cole, Lisa Jackson, Caroline Kepnes, Mo Hayder, S. J. Bolton, Adele Parks, Tess Stimson, Lucy Dawson, Rowan Coleman.

www.dominoknihy.cz/


Domino - Nejnovější knihy

knihaNikdy neumírej sama knihaJestli odejdeš… knihaPřeběhlík knihaTři dámy na zhubnutí

Domino - Související články

Ukázka z knihy Jestli odejdeš…

jestli-odejdes-perex

Válka ovlivňuje mnoho životů. Čerstvě vdané hlavní hrdince nové knihy od Adele Parks vzala manžela. Dlouhou dobu čekání a osamění proto vyřešila navázáním nového přátelství se známým hercem. Ten sám v tu chvíli ale stojí před obtížným rozhodnutím…

Získejte román o hledání správné cesty

jestli-odejdes-perex

Válka, nebo vězení? Láska, nebo společenské konvence? Howard i Vivian stojí před životním rozhodnutím a možná právě to je důvodem, proč se spřátelí. Správné řešení jako by neexistovalo. Nebo snad společně nějaké východisko najdou?

Zločin nekončí ani v novém roce

criminal

Dnešní tipy představují knižní novinky kriminálního žánru. Některé příběhy jsou ponuré více, některé trochu méně. Všechny však přinášejí napětí a dobrodružství, které si můžete vychutnat v teple svých domovů.

Zahrajte si o případ obávaného vraha dvojčat

nikdy-neumirej-sama-perex

Pachatel přezdívaný Vrah 21 si za své oběti vybírá vždy dvojčata, která následně rituálně zavraždí. Jenže tento zvrácený zabiják by měl dávno sedět za mřížemi. Tak jak je možné, že v New Orleans zmizely sestry Zoe a Chloe Denningovy?

Příběhy plné lásky

book

Láska může mít různé podoby, o čemž se vás pokusíme přesvědčit v dnešních knižních tipech. Jak už z názvu vyplývá, tento výběr asi osloví spíše ženy, které se tak mohou na chvilku odpoutat od každoročního předvánočního stresu a užít si alespoň krátký čas s knihou.