Soutěž

Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Pravidly soutěží v Klubu knihomolů.

Soutěž o 3 thrillery Závod s časem

Přestože se naposledy pohádaly tak, že se Trinity tři týdny neozvala, má Josie o sestru strach. Stopa určená přímo pro ni jí dodává naději, že její dvojče žije, ale dokáže ji najít dříve, než bude pozdě?

Čas se krátí


Detektiv Josie Quinnová o své sestře neslyšela od chvíle, kdy Trinity před třemi týdny po hádce utekla z jejího domu. Když tedy na odlehlé chatě, kam se Trinity uchýlila, najde lidské kosti, obává se Josie nejhoršího.

Při ohledávání místa činu si ale Josie všimne stopy, kterou Trinity nechala přímo pro ni. Pátrání jí otevře sestřinu minulost a největší obavy i sny a postupně jí pomůže pochopit, proč a jak se Trinity dostala do nebezpečí. Po neprofesionálním přešlapu potřebuje najít velký příběh, který by zachránil její novinářskou kariéru, a zdá se, že se pokoušela navázat kontakt s nebezpečným sériovým vrahem.

Čas na nalezení Trinity se krátí. Může Josiin tým věřit jejím instinktům v případu, který je tak osobní? Dokáže Josie vyhrát závod s časem o Trinitin život?

Ve spolupráci s nakladatelstvím Cosmopolis vám přinášíme soutěž,
ve které tři z vás mohou vyhrát knihu Závod s časem.Správnou odpověď na soutěžní otázku hledejte v článku:
Zasoutěžte si o závod s časem o sestřin životDo soutěže bylo odesláno 776 tipů.

Kdo vyhrál?

brouci (776), goldiex (777), flastr (777)

Správná odpověď

Jak se jmenuje pes Josie Quinnové?
Trout.
Doporučení:
Share

Ceny v této soutěži

zobrazit info o knizeZávod s časem (Reganová, Lisa)
Detektiv Josie Quinnová o své sestře neslyšela od chvíle, kdy Trinity před třemi týdny po hádce utekla z jejího domu. Když tedy na odlehlé chatě, kam se Trinity uchýlila,… více

Další soutěže najdete na stránkách partnerského portálu České soutěže.