Nakladatel: Portál

Portál byl založen v r. 1990 a dnes patří mezi dvacet největších nakladatelství v ČR. Vydává publikace z těchto oblastí:
- Psychologie, pedagogika, sociální práce, média ad.
- Populárně psychologická literatura.
- Příručky pro rodiče, knihy her, knihy o zdravém životním stylu apod.
- Rozhovory se zajímavými osobnostmi.
- Knihy pro děti.
- 4 periodika - Psychologie dnes, Děti a my, Rodina a škola, Informatorium 3 – 8.
Portál pořádá také odborné semináře pro pedagogy (akreditace MŠMT) a kurzy pro rodiče.

www.portal.cz/


Portál - Nejnovější knihy

knihaElla v Laponsku knihaŽil byl kdysi kdesi knihaJak lidé zrají knihaNarušení

Portál - Související články

Rady pro pohodovější život

Rady_a_tipy_pro_lepsi_zivot

Život v dnešní době je přeplněný nejrůznějšími stresory, které na nás dennodenně působí. Pohybovat se mezi nimi bez jakékoliv újmy téměř nelze. Existují ale možnosti, jak si ulevit, oddechnout a třeba i dosáhnout toho, po čem toužíme. Více odhalí následující řádky.

S knihou za zábavným poznáním

Skolacka

Krásné ilustrace a fotografie a mnoho zajímavých a zábavných informací obsahují knihy, které vezmou malé čtenáře na vzrušující cestu za poznáním. Nebude chybět říše zvířat, cesta po divech světa, mytologické příběhy, povídání o zraku či odhalování fungování různých přístrojů.

Pohádky pro začínající čtenáře

Zil byl kdysi kdesi_uvodni

Nakladatelství Portál vydalo knížku pohádek pro prvňáčky, která splňuje zásady genetické metody výuky čtení a obsahuje krásné ilustrace Michaely Bergmannové.

Čtenáři školou povinní

dite-cte

Být školou povinný má i své výhody. Můžete si například vybírat z celé řady pohádkových, dobrodružných či napínavých příběhů, které doprovázejí krásné ilustrace. Seznámíte se se staronovými hrdiny a navštívíte zajímavé světy. Na své si přijdou jak začínající čtenáři, tak děti na prvním i druhém stupni.

Jak správně klást otázky?

Jakou otazku mate nejradsi_uvodni

Chcete-li obstát při koučování, tréninku a facilitaci skupin, pak je pro vás schopnost klást správné otázky jednou z nejdůležitějších. Zlepšit ji můžete pomocí příručky Jakou otázku máte nejradši?