Nakladatel: Portál

Portál byl založen v r. 1990 a dnes patří mezi dvacet největších nakladatelství v ČR. Vydává publikace z těchto oblastí:
- Psychologie, pedagogika, sociální práce, média ad.
- Populárně psychologická literatura.
- Příručky pro rodiče, knihy her, knihy o zdravém životním stylu apod.
- Rozhovory se zajímavými osobnostmi.
- Knihy pro děti.
- 4 periodika - Psychologie dnes, Děti a my, Rodina a škola, Informatorium 3 – 8.
Portál pořádá také odborné semináře pro pedagogy (akreditace MŠMT) a kurzy pro rodiče.

www.portal.cz/

Portál - Nejnovější knihy

knihaKamarád si se mnou hraje, školka vážně zábavná je knihaLáskyplná setkávání knihaJe to manipulace? knihaPod hladinu

Portál - Související články

Nenechte si ujít v týdnu od 6. do 12. února 2023

nenechte_si_ujit

I druhý únorový týden přináší zajímavé literární akce, kterých se můžete zúčastnit. V našich tipech jsme se zaměřili hlavně na akce pro děti, ale i dospělí nepřijdou zkrátka – nabídneme jim pozvánku na setkání pražského čtenářského klubu či cestopisnou besedu Davida Švejnohy.

Knihy plné aktivit a úkolů

čtení pro děti - ilustrační

V dnešních knižních tipech najdete čtyři knihy, které vaše děti potěší a zároveň zabaví. Tři z nich jsou totiž plné různých aktivit i úkolů, při jejichž řešení si procvičí nejen logické myšlení. A se čtvrtou, zaměřenou na zdravé stravování, si zase můžete i zazpívat!

Budujte šťastné vztahy

Tipy_Laskyplna setkavani_My a deti

Manželství je dobrodružství, během něhož vás čeká spousta radostí i starostí. Ne vždy to bude procházka růžovým sadem, a právě pro takové případy jsou tu naše nápomocné knižní tipy…

Najděte ticho a klid v sobě

Tipy_Zazraky se deji_Okamzita pomoc

Dnešní knižní tipy vás naučí, jak být spontánní a zbavit se zaběhnutých stereotypů. Pomohou vám zatočit se stresem i úzkostí a znovu nastolit vítaný mír. Vneste si v této náročné době do života klid a pohodu.

Prázdninové nabírání znalostí

Znalosti-neni-nikdy-dost-perex

Dnešní tipy obsahují čtyři dětské knihy plné zajímavých informací z různých oblastí: děti se díky nim seznámí s lidovými zvyky, historií hygieny, záludnostmi těla a procestují několik evropských zemí. Tak je nenechte o prázdninách zahálet a pusťte se společně s nimi do čtení.