Nakladatel: Portál

Portál byl založen v r. 1990 a dnes patří mezi dvacet největších nakladatelství v ČR. Vydává publikace z těchto oblastí:
- Psychologie, pedagogika, sociální práce, média ad.
- Populárně psychologická literatura.
- Příručky pro rodiče, knihy her, knihy o zdravém životním stylu apod.
- Rozhovory se zajímavými osobnostmi.
- Knihy pro děti.
- 4 periodika - Psychologie dnes, Děti a my, Rodina a škola, Informatorium 3 – 8.
Portál pořádá také odborné semináře pro pedagogy (akreditace MŠMT) a kurzy pro rodiče.

www.portal.cz/


Portál - Nejnovější knihy

knihaPrvní pomoc pro vysoce citlivé knihaDospělé děti alkoholiků knihaMindfulness pro zvládání hněvu knihaOmluvy, které zařveš, se nepočítají

Portál - Související články

Psychologická poradna v knihách

duchovno

V těchto časech je možná více než jindy důležitá duševní pohoda. Dnešní tipy vám k ní mohou dopomoci. Zjistěte, jakou roli v našich životech zastává laskavost a jak si dopřát duševní údržbu, naučte se o sebe pečovat, efektivně vzdorovat stresovým situacím a mnoho dalšího.

Velké problémy obyčejného života

uvod-obrazek-obycejnyzivot

Už Karel Čapek věděl, že žádný „Obyčejný život“ není tak úplně obyčejný. Knihy, které si dnes představíme, pohlíží na svět očima zdánlivě obyčejných lidí. Právě díky tomu ale přináší nevšední pohled, který potěší i poučí.

Pomocníci s učením

skola

Učení nemusí být mučení. I když se někdy může zdát nějaký úkol jako nesplnitelný, často stačí jen malá rada a řešení je na dosah. A právě takové knižní pomocníky ocení hlavně ti, kteří bojují s vyjmenovanými slovy či se chystají k zápisu do školy.

Příručky pro rodiče a děti

Prirucky-pro-soucasne-i-nastavajici-rodice

Vztah dětí a rodičů může být často komplikovaný, přesto by v něm neměla chybět láska a vzájemné pochopení. Budoucí maminky dnes získají praktické rady ohledně kojení, ty zkušenější se připraví na nástup ratolesti do školky či školy. A dospívající děti zjistí, jak zvládnout stres.

Sám sobě psychologem

sam-sobe-psychologem

Říká se, že jedna kniha je lepší než deset psychologů. A co když se jedná o knihu zabývající se právě lidskou duší? Pojďte s námi porazit úzkost, vymést brouky z hlavy a najít své vlastní štěstí ještě před tím, než začnou zelenat stromy a vypukne jaro v celé své kráse.