Nakladatel: Portál

Portál byl založen v r. 1990 a dnes patří mezi dvacet největších nakladatelství v ČR. Vydává publikace z těchto oblastí:
- Psychologie, pedagogika, sociální práce, média ad.
- Populárně psychologická literatura.
- Příručky pro rodiče, knihy her, knihy o zdravém životním stylu apod.
- Rozhovory se zajímavými osobnostmi.
- Knihy pro děti.
- 4 periodika - Psychologie dnes, Děti a my, Rodina a škola, Informatorium 3 – 8.
Portál pořádá také odborné semináře pro pedagogy (akreditace MŠMT) a kurzy pro rodiče.

www.portal.cz/


Portál - Nejnovější knihy

knihaTři ovečky na arše knihaCo se šeptá v trávě knihaVzdej se! knihaPsychopat ve vaší posteli

Portál - Související články

Pohádkové dárky ke Dni dětí

Deti knihovna

Den dětí klepe na dveře. Ať už jsou ratolesti andílci či zlobivci, určitě si nějakou odměnu zaslouží. A taková pohádková kniha plná ilustrací je ideální dárek. Hlavní hrdinové jako trpaslík, čertík či pavoučí rodinka prožívají příhody plné dobrodružství a humoru.

Biografie – zdroj poučení

autobiografie

V úvodu týdne jsme si pro vás připravili příběhy o životních radostech a strastech, které dnes a denně může prožívat každý z nás. Jaký je život s bipolární poruchou? Jak nejrůznějším režimům, závislostem a tragédiím vzdorovaly slavné osobnosti? A co funguje na opravdu pevný vztah?

Ukázka z knihy Jde to i bez plastů (Sylvia Schaabová)

Jde to i bez plastu

Třicetidenní program pro celou rodinu obsahuje pět základních principů, které umožňují snížit produkci odpadu. Právě pomocí těchto principů dokáže zájemce o život bez plastů přejít snadno na nový způsob života. Na každý den je připraveno jedno téma.

Chceš změnit svůj život? Vzdej se!

vzdejsenahled

Co to znamená „žít podle Boží vůle“? Čeho je nutné se vzdát, abychom skutečně žili život, jaký pro nás Bůh zamýšlel? Začtěte se do svérázné a radikální knihy amerického katolického kněze a získejte odpovědi na své otázky.

První čtení

deti ctou

Patříte mezi malé čtenáře, kteří si teprve osvojují písmenka? Rádi byste si procvičili nabyté znalosti? Stačí sáhnout po zajímavých pohádkách a příbězích plných dobrodružství a krásných ilustrací. Navštívíte Lampálii, poznáte skřítky náladovníčky či obyvatele travní říše.