Nakladatel: Portál

Portál byl založen v r. 1990 a dnes patří mezi dvacet největších nakladatelství v ČR. Vydává publikace z těchto oblastí:
- Psychologie, pedagogika, sociální práce, média ad.
- Populárně psychologická literatura.
- Příručky pro rodiče, knihy her, knihy o zdravém životním stylu apod.
- Rozhovory se zajímavými osobnostmi.
- Knihy pro děti.
- 4 periodika - Psychologie dnes, Děti a my, Rodina a škola, Informatorium 3 – 8.
Portál pořádá také odborné semináře pro pedagogy (akreditace MŠMT) a kurzy pro rodiče.

www.portal.cz/


Portál - Nejnovější knihy

knihaPo stopách baroka v Čechách knihaPadá mi to z nebe – Pintířová Angelika knihaO kouzelném semínku knihaStopařem na této zemi

Portál - Související články

Čtenářská recenze: Polární pohádka

polarni_pohadka

Chcete s dětmi prožít velké dobrodružství malé sněhové vločky? Potom si přečtěte knížku Daniely Krolupperové Polární pohádka, kterou vydalo nakladatelství Portál.

Knižní tipy pro Ježíška

Knizni-tipy-pro-Jeziska

Traduje se, že knihy patří mezi jedny z nejvděčnějších darů, jejichž prostřednictvím si lidé dělají radost při různých příležitostech. Začtěte se do našeho článku a nechte se inspirovat bezmála desítkou nových titulů, kterými můžete obdarovat své přátele a blízké.

Moudré promluvy pro adventní čas

Richard Rohr_Ocekavani Vanoc

Přečtěte si v kouzelném adventním čase knihu františkána Richarda Rohra plnou moudrostí a zamyslete se nad tématy, která vám pomohou najít novou sílu a klid.

Vyhrajte některou z knih pro malé čtenáře

portal-detske-knihy-dle-vyberu-perex

Napínavý příběh se strašidelnými prvky, dobrodružná cesta do Norska nebo výlet do historie s naučnou obrázkovou publikací jistě potěší i vaše ratolesti. Který z titulů pro ně nakonec vyberete, záleží jen na vás.

S knihou na dobrodružně-pohádkovou cestu

MaliCtenari

Máte rádi dobrodružství, ale prožité nejlépe z pohodlí domova? Pak jste na správné adrese. S dnes představenými knihami zažijete pohádkové příběhy plné napětí a humoru. Hlavní hrdinky se už těší, až se s nimi vydáte na cestu…