Nakladatel: Portál

Portál byl založen v r. 1990 a dnes patří mezi dvacet největších nakladatelství v ČR. Vydává publikace z těchto oblastí:
- Psychologie, pedagogika, sociální práce, média ad.
- Populárně psychologická literatura.
- Příručky pro rodiče, knihy her, knihy o zdravém životním stylu apod.
- Rozhovory se zajímavými osobnostmi.
- Knihy pro děti.
- 4 periodika - Psychologie dnes, Děti a my, Rodina a škola, Informatorium 3 – 8.
Portál pořádá také odborné semináře pro pedagogy (akreditace MŠMT) a kurzy pro rodiče.

www.portal.cz/


Portál - Nejnovější knihy

knihaLidé nejsou mravenci knihaNaději se dá naučit knihaNajít smysl v našich selháních knihaZpět o sto let na výlet

Portál - Související články

Pro nejmenší

divka cte si

Nejmenší čtenáři zjistí, že i s minimální znalostí písmenek si lze užít knihy. Ideální jsou  leporela, která je seznámí se zvířátky. O něco starší děti se naučí rozpoznávat čas a prožijí magický příběh se štěňátkem. A nechybí ani mindfulness pro nejmenší a jejich dospělé.

Učení není mučení

Skolacka

Nejen zvídavé děti si mohou zpestřit vánoční prázdniny a čekání na nový rok osvojením nových znalostí. Poslechnou si Hurvínkovu učebnici češtiny, procvičí výslovnost a vydají na cestu do vesmíru a historie. A v neposlední řadě se humorným způsobem seznámí s lidským tělem.

Dárky pod stromeček na poslední chvíli

vesele_vanoce_nahled

Do štědrého večera zbývá už jen pár hodin. Pokud ale stále (čím dál tím zoufaleji) sháníte vhodné dárky, můžeme vám nabídnout několik zajímavých knižních tipů, které vašim blízkým zajisté udělají radost.

Jsem nesmělý, ale léčím se

Nesmelost_uvodni

Jste nesmělí tak, že vám to brání užívat si život naplno a beze strachu z výsměchu? Možná vám to pomůže překonat knížka zkušeného psychologa Philipa Zimbarda.

Pro malé čtenáře na ukrácení času

vanoce

Vánoce klepou na dveře a zkrátit si netrpělivé čekání na Štědrý den mohou malí čtenáři zajímavým čtením. Ať už se jedná o čarování ve škole, vánoční příběh či boj dobra proti zlu za pomoci jednorožců. A nechybí ani příručka pro správné princezny plná rad a tipů.