Nakladatel: Portál

Portál byl založen v r. 1990 a dnes patří mezi dvacet největších nakladatelství v ČR. Vydává publikace z těchto oblastí:
- Psychologie, pedagogika, sociální práce, média ad.
- Populárně psychologická literatura.
- Příručky pro rodiče, knihy her, knihy o zdravém životním stylu apod.
- Rozhovory se zajímavými osobnostmi.
- Knihy pro děti.
- 4 periodika - Psychologie dnes, Děti a my, Rodina a škola, Informatorium 3 – 8.
Portál pořádá také odborné semináře pro pedagogy (akreditace MŠMT) a kurzy pro rodiče.

www.portal.cz/


Portál - Nejnovější knihy

knihaŽijte své lepší já knihaA co řeknete teď, doktore? knihaHerkules na zámku knihaVílí býlí

Portál - Související články

Pohádková putování

DetiCtou

Netřeba se vydávat na daleké cesty, když z pohodlí domova můžete navštívit kouzelné světy. Dělejte společnost Carlovi při jeho cestě za tatínkem, seznamte se s princeznami od Walta Disneyho a s Bárou cestujte časem do 19. století až do Japonska.

Knihy ke čtení i hlavy namáhání

Čtení pro děti - ilustrační

Dnešní knižní výběr především ocení ti dětští čtenáři, kteří se rádi aktivně do četby zapojují a s oblibou hledají odpovědi na hádanky. Ale na své si přijdou i ti, kteří rádi sledují pohádky z dílny Walta Disneyho.

Herkulovo další napínavé dobrodružství

Alzbeta Dvorakova_Herkules na zamku

Kocour Herkules a kočka Komtesa se v novém příběhu Alžběty Dvořákové dostávají se svými majiteli na zámek. A je to vskutku podezřelý zámek, ve kterém stolička mluví a postavy z obrazů ožívají! Rozhodně se tu děje něco nekalého…

Tipy, jak žít lépe

Rady_a_tipy_pro_lepsi_zivot

Tipů a triků, slibující lepší život, naleznete všude velké množství. Proč je nehledat také v knihách? V dnešních knižních tipech si představíme různorodé knižní novinky, které budou inspirací pro dospělé i mladší čtenáře a čtenářky.

Pohádky na každý den

děti

Nebylo by skvělé poznat každý den novou pohádku? S dnešními knížkami máte ideální příležitost. Proniknete do světa víl, skřítků, strašidel a postav Walta Disneyho. Příběhy doprovázejí krásné ilustrace podněcující dětskou představivost.