Nakladatel: Portál

Portál byl založen v r. 1990 a dnes patří mezi dvacet největších nakladatelství v ČR. Vydává publikace z těchto oblastí:
- Psychologie, pedagogika, sociální práce, média ad.
- Populárně psychologická literatura.
- Příručky pro rodiče, knihy her, knihy o zdravém životním stylu apod.
- Rozhovory se zajímavými osobnostmi.
- Knihy pro děti.
- 4 periodika - Psychologie dnes, Děti a my, Rodina a škola, Informatorium 3 – 8.
Portál pořádá také odborné semináře pro pedagogy (akreditace MŠMT) a kurzy pro rodiče.

www.portal.cz/


Portál - Nejnovější knihy

knihaNeztraťte motivaci v době blahobytu knihaMraveneček na cestách knihaTuhej tulipán knihaHurá na tábor!

Portál - Související články

Kniha jako odměna za vysvědčení

Deti v parku

Prázdniny klepou na dveře. Ale nejdříve musí proběhnout poslední den školy, kdy páni učitelé a paní učitelky rozdají vysvědčení. Ať už se dařilo lépe či hůře, snaha se vždy cení. A proč ji neodměnit dárkem v podobě knížky? Vybere si každý, od těch nejmenších školou povinných až po školou otrkané. Navíc kniha bývá skladná a

Bájné příběhy

Tipy_Bajne pribehy

Probuďte v sobě duši dítěte a touhu po legendách, pohádkách a tajemných pověstech. To vše vám přinášíme v dnešních tipech. Začtěte se do známých i neznámých příběhů plných dobrodružství i poučení.

Knihy pro děti předškolního věku

Deti

Dnešní knižní tipy ocení především rodiče, kteří mají doma dítka ještě ne školou povinná. Právě správná volba knih povzbudí vztah ke čtení. A s dnešním výběrem se nedá šlápnout vedle, ať už se jedná o krásné básničky, příhody mravenečka či dobrodružství nejlepších kamarádů.

Jak být bohatý i šťastný

Jelinek_Jetmarova_Neztratte motivaci v dobe blahobytu

Peníze neznamenají automaticky štěstí. Nevěříte? Přečtěte si podnětnou knihu dvou koučů, kteří vám nabídnou otázky k zamyšlení a pokusí se vám poradit, jak být zároveň bohatý i šťastný.

Cestou za vnitřním klidem a radostí

stesti

V dnešních tipech si představíme knihy, které vás povedou cestou za vnitřním klidem a radostí a naučí vás zvládat své vlastní emoce. To vše je v současném ukvapeném světě nadmíru důležité.