Nakladatel: Portál

Portál byl založen v r. 1990 a dnes patří mezi dvacet největších nakladatelství v ČR. Vydává publikace z těchto oblastí:
- Psychologie, pedagogika, sociální práce, média ad.
- Populárně psychologická literatura.
- Příručky pro rodiče, knihy her, knihy o zdravém životním stylu apod.
- Rozhovory se zajímavými osobnostmi.
- Knihy pro děti.
- 4 periodika - Psychologie dnes, Děti a my, Rodina a škola, Informatorium 3 – 8.
Portál pořádá také odborné semináře pro pedagogy (akreditace MŠMT) a kurzy pro rodiče.

www.portal.cz/


Portál - Nejnovější knihy

kniha6 dovedností pro zvládání nálady knihaDospělé děti emočně nezralých rodičů knihaExotovy zápisky knihaTohle zvládnu!

Portál - Související články

Jak vést děti k pohybu

Tipy_Jak vychovat z ditete sportovce_Hrave pohybovky

V dnešních tipech se budeme věnovat dětem a rozvoji jejich dovedností. Ukážeme si, jak jim prostřednictvím zábavných her dopomoct mj. k lepší kooperaci a smyslu pro rytmus. Zároveň se naučíme správně podporovat nadané malé sportovce.

Jak si poradit v emočním světě

nahled-usmev

Emoce jsou v různé míře součástí života každého člověka. Někteří lidé si s nimi však občas neví rady. Proto jsme do dnešních knižních tipů vybrali pět knih, které vám pomohou dosáhnout psychické i emoční pohody. Kterou z nich si vyberete?

Inspirace životem

inspirace-zivotem-nahled

V dnešním článku vám představíme tři inspirativní knihy z různých odvětví. První kniha vám skrze rozhovory přiblíží onemocnění duše, s druhou se vydáte po stopách známého dobrodruha a třetí kniha vám nabídne duchovní zamyšlení. Přejeme příjemné počtení!

Dobrodružně-tajemné příběhy

čtoucí děti - ilustrační

Dobrodružných příběhů není nikdy dost! Proto jsme jich několik vybrali i do dnešních knižních tipů. Kromě dobrodružství se ovšem můžete těšit také na záhady, tajemství, vyšetřování a plnění důležitých úkolů.

Pohádkově pro nejmenší

Čtení pro děti - ilustrační

Středeční tipy jsou opět plné pohádkových příběhů pro děti. Těšit se můžete třeba na leporelo, díky kterému se nejmenší čtenáři seznámí s poezií, na příběh o ztraceném zajíčkovi od oblíbeného autora Petra Horáčka i na další patálie čerta Zbrklíka!