Nakladatel: Portál

Portál byl založen v r. 1990 a dnes patří mezi dvacet největších nakladatelství v ČR. Vydává publikace z těchto oblastí:
- Psychologie, pedagogika, sociální práce, média ad.
- Populárně psychologická literatura.
- Příručky pro rodiče, knihy her, knihy o zdravém životním stylu apod.
- Rozhovory se zajímavými osobnostmi.
- Knihy pro děti.
- 4 periodika - Psychologie dnes, Děti a my, Rodina a škola, Informatorium 3 – 8.
Portál pořádá také odborné semináře pro pedagogy (akreditace MŠMT) a kurzy pro rodiče.

www.portal.cz/

Portál - Nejnovější knihy

knihaZtraceni v rudolfínské Praze knihaNení hláska jako hláska knihaJak se uklidnit bez jídla knihaKocourek, který měl rád déšť

Portál - Související články

V hlavní roli váš život

Tipy_V hlavni roli vas zivot

Odbourejte s dnešními tipy nežádoucí stres a starosti! Skoncujte s přejídáním i nedostatkem spánku, naučte se žít šťastně a zdravě, najděte cestu k sobě samým a vydělávejte na vlastních nápadech.

Čtení pro malé děti

knizky-pro-deti

Co mají společného dnešní knižní tipy? Jedná se o krásné dětské knihy určené menším čtenářům. Dva tituly se inspirovaly zvířecí říší a jeden kamarádstvím dvou dívenek, z nichž jedna je slepá. Vydejte se s hlavními hrdiny za dobrodružstvím, s čímž pomohou i krásné ilustrace podněcující fantazii.

Tip na zlepšení jazykových projevů u dětí

Není hlaska jako hlaska

Trápí se vaše předškolní dítko s řečovým projevem, který je nesprávný, a ani logopedická cvičení nepomáhají? Vyzkoušejte pracovní sešit, který kromě teorie obsahuje řadu zábavných cvičení. Pravidelný trénink povede ke zlepšení čtení a výslovnosti.

Duševně nemocní a většinová společnost

Kdo-je-tu-vlastne-blazen

Existuje rčení, dle kterého jediný rozdíl mezi psychopatem a psychiatrem spočívá pouze v tom, za kterou stranou stolu sedí. Je duševně nemocný člověk skutečně tak odlišný od zbytku společnosti? Více vám prozradí doktor Manfred Lütz.

Motivujte děti ke čtení

539116010

Četba a knihy vám moc neříkají a místo toho si raději hrajete? Tak proč nezkombinovat obojí? Dnešní knižní tipy nejsou jen obyčejné knihy, obsahují řadu zábavných úkolů a sám čtenář má vliv na jejich děj. Probuďte v sobě lásku ke knihám…