Nakladatel: Portál

Portál byl založen v r. 1990 a dnes patří mezi dvacet největších nakladatelství v ČR. Vydává publikace z těchto oblastí:
- Psychologie, pedagogika, sociální práce, média ad.
- Populárně psychologická literatura.
- Příručky pro rodiče, knihy her, knihy o zdravém životním stylu apod.
- Rozhovory se zajímavými osobnostmi.
- Knihy pro děti.
- 4 periodika - Psychologie dnes, Děti a my, Rodina a škola, Informatorium 3 – 8.
Portál pořádá také odborné semináře pro pedagogy (akreditace MŠMT) a kurzy pro rodiče.

www.portal.cz/


Portál - Nejnovější knihy

knihaVánoční Jedlička knihaRozvíjejte naplno mozek svého dítěte knihaDokola knihaO sovičce

Portál - Související články

Nenechte si ujít v týdnu od 27. listopadu do 3. prosince 2023

nenechte_si_ujit

Uteklo to jako voda a čekají nás poslední listopadové a první prosincové dny. Chcete si je zpříjemnit literární akcí? Pak si nenechte ujít třeba besedu se Stanislavem Češkou, Kateřinou Surmanovou či Jitkou Ludvíkovou a Janem Bauerem.

Čtení pro duši

cteni pro dusi uvodni

Nejenom o naše tělo je třeba se postarat. Stejnou péči, v dnešní době možná i o něco větší, potřebuje také naše duše. Avšak na každou funguje něco jiného. My jsme pro vás dnes vybrali dvě zajímavé publikace, které by vám s problémy duše mohly pomoci.

Pohádkově pro nejmenší

děti čtení Flicker

Dnes vám představíme čtyři dětské knihy. První vás naladí na Vánoce – seznámíte se se skřítkem Jedličkou. Druhá potěší milovníky poezie, ve třetí se dozvíte, jaké dobrodružství zažil plyšový zajíček Felix, a ve čtvrté se vydáte na letecký tábor.

Hackněte život svůj i svých dětí

hackunti-tela-nahled

Dnes pro vás máme rovnou pět tipů na to, jak hacknout a zlepšit svůj život! Najdete zde tipy na trénování paměti, na zdravý životní styl nebo na to, jak rozvíjet dětský mozek! Přidáváme i tipy na cviky, které můžete provádět úplně kdekoli, a odhalíme i zákoutí keto diety.

Letem světem

Napric-neznamymi-svety

Středeční knižní tipy opět osloví malé čtenáře. Nejprve představíme knihu zaměřenou na několik populárních sportů – variant volejbalu. Poté se podíváme, jak se různě po světě žije dětem. A nechybí ani pohádky z celého světa – tentokrát strašidelné.