Nakladatel: Motto

Je nakladatelství s pozitivním nábojem. Vydává kvalitní českou, převážně humoristickou beletrii a romány předních českých spisovatelek (Halina Pawlowská, Ivanka Devátá , Irena Obermannová, Barbara Nesvadbová). Objevuje i nové autorky (Eva Rýznerová, Michaela Klevisová) a uvádí na trh knihy nových žánrů, například foodwritingové romány Říkal jsi, Ti amo a Oběd v Paříži, které kombinují příběhy o lásce s recepty.

Významnou součástí portfolia tohoto nakladatelství jsou kvalitní detektivky severských, anglických a amerických autorů. Nejen ženám jsou pak určeny tituly z oboru populární psychologie.

Motto - Nejnovější knihy

knihaČerný kafe knihaPanství Farleigh knihaProdloužená jízda knihaByt v Paříži

Motto - Související články

Silné příběhy z per autorek

Silne-pribehy-z-per-zenskych-autorek

Začtěte se do příběhů od autorek, které píší o silných hrdinkách. Sledujte osudy žen hledajících štěstí, ale i těch, které jej už našly a vzápětí o něj přišly. Buďte svědky zdánlivě náhodných setkání, síly mateřské lásky i vůle pevného ducha.

Zahrajte si o humorné vzpomínky Václava Kopty

prodlouzena-jizda-perex

Herec a moderátor Václav Kopta si diváky získal svým nadhledem a především laskavým humorem. Pokud patříte mezi jeho fanoušky i vy, jistě vás potěší, že mu vychází kniha plná vtipných příběhů a vzpomínek.

Trocha strachu neublíží

detektivka2

Smršť tajemství, napětí, pomsty a strachu představuje ideální čtivo na víkend. Vražda následuje vraždu a závisí jen na hlavních hrdinech, zda se jim podaří zastavit zlo. A pokud se jim to nepodaří, další lidské životy budou zmařeny.

Tajemná vůně lásky

Jak voni laska

Jemný společenský román Julie Cohenové potěší především ženy, které si chtějí u čtení odpočinout a mají rády příběhy o lásce i hledání sama sebe.

Zasoutěžte si o pátrání po ztracených obrazech

byt-v-parizi-perex

Madelaine by si ráda odpočinula od své práce a Gaspard zase potřebuje klid, aby mohl psát, proto se jim nelíbí představa, že by společně měli sdílet malou garsonku. Jenže právě vynucené spolubydlení je začátkem zajímavého příběhu.