Nakladatel: Motto

Je nakladatelství s pozitivním nábojem. Vydává kvalitní českou, převážně humoristickou beletrii a romány předních českých spisovatelek (Halina Pawlowská, Ivanka Devátá , Irena Obermannová, Barbara Nesvadbová). Objevuje i nové autorky (Eva Rýznerová, Michaela Klevisová) a uvádí na trh knihy nových žánrů, například foodwritingové romány Říkal jsi, Ti amo a Oběd v Paříži, které kombinují příběhy o lásce s recepty.

Významnou součástí portfolia tohoto nakladatelství jsou kvalitní detektivky severských, anglických a amerických autorů. Nejen ženám jsou pak určeny tituly z oboru populární psychologie.

https://www.motto.cz/


Motto - Nejnovější knihy

knihaSpolubydlící knihaBeru to na sebe knihaSněžný měsíc knihaDívka z Brooklynu

Motto - Související články

Romány na letní večery

Romany-nejen-pro-zeny

Dlouhé teplé letní večery přímo vybízejí k posezení s knihou a sklenkou dobrého vína. Namixovali jsme vám románovou směs plnou dramatických rodinných vztahů, lásky, odcházení i budování nových začátků. Stačí si jen vybrat.

Pro zdraví i do kuchyně

pro-zdravi-i-do-kuchyne

Zdravá kuchyně ze snadno dostupných a vypěstovatelných rostlin si získává na stále větší a větší oblibě. S našimi dnešními tipy se seznámíte s dvěma knihami rad a receptů, které vás naučí využít nejrůznější rostliny a bylinky k přípravě lahodných salátů i léčivých čajů v každém ročním období.

Zahrajte si o love story rodící se na lístečcích

spolubydlici-perex

Tiffy zoufale potřebuje někde bydlet a Leon hledá spolubydlící, ale má to háček – v jeho bytě je jen jedna postel, takže novým spolubydlícím musí být někoho, kdo pracuje, když on je doma, a vrací se v době, kdy je Leon v práci. Může ale takové uspořádání fungovat?

Ukázka z knihy Žárlivka (Lenka Pastorčáková)

Zarlivka_uvodni

Žárlivka je šokující psychologický román plný napětí, emocí i překvapivých zvratů. Vypráví o tom, čeho všeho je schopný žárlivec, když ho pohltí obsese.

Monika Benešová: Moje pacifická hřebenovka

moje-pacificka-hrebenovka-nahled

V roku 2019 vydalo nakladatelství Motto útlu 216 stranovú reportážno-cestopisnú knižku 27-ročnej rodáčky z Nového Města na Morave o jej putovaní po, na prvý pohľad, nezdolateľnej pacifickej hrebeňovke, ktorá vedie zo severu na juh Spojených štátov a meria úctyhodných 4.280 km.