Nakladatel: Motto

Je nakladatelství s pozitivním nábojem. Vydává kvalitní českou, převážně humoristickou beletrii a romány předních českých spisovatelek (Halina Pawlowská, Ivanka Devátá , Irena Obermannová, Barbara Nesvadbová). Objevuje i nové autorky (Eva Rýznerová, Michaela Klevisová) a uvádí na trh knihy nových žánrů, například foodwritingové romány Říkal jsi, Ti amo a Oběd v Paříži, které kombinují příběhy o lásce s recepty.

Významnou součástí portfolia tohoto nakladatelství jsou kvalitní detektivky severských, anglických a amerických autorů. Nejen ženám jsou pak určeny tituly z oboru populární psychologie.

www.motto.cz/uvod/

Motto - Nejnovější knihy

knihaManželka mezi námi knihaHolčička, která milovala hřbitovy a jiné povídky knihaKrvavý úplněk knihaNěco jako láska

Motto - Související články

Zasoutěžte si o psychologický thriller o manželství

manzelka-mezi-nami-perex

Vanessa Thompsonová měla dokonalého manžela, který by pro ni udělal cokoliv a byl jí oporou. Ovšem jednoho dne jí oznámil, že se chce rozvést a oženit se s novou známostí. Tím se roztáčí kolotoč, během jehož jízdy nebudete vědět, komu věřit.

Zločinná pátrání

Zlocinna-patrani

Společným jmenovatelem dnešních tipů je zločin. Pohružte se do spletitých případů a pátrejte po vrazích společně s kriminalisty i odvážlivci z řad obyčejných lidí. Čekají na vás pokračování oblíbených sérií i zcela nové kousky!

Získejte rozřešení vraždy skrývající se v povídce

jasnozrivost-perex

Ota Švarc se rozhodl, že objasní zločin, který byl před šedesáti lety spáchán v malebné vesničce Kytlice v Lužických horách. Než to však stihne, stane se sám obětí vraždy. Kdo a proč měl zájem na tom, aby farmář mlčel?

Hon na čarodějnice v románě Camilly Läckberg

carodejnice-perex

Královna švédské krimi napsala nový román, který propojuje středověk s tepající současností. Krutý příběh však dokládá známý fakt: lidské reakce na něco neznámého se nemění. Ovlivňuje je strach, který vede ke krutostem páchaným ve jménu pravdy!

Vražedně chladná četba

tipy_detektivky-pro-volne-chvile

Nechte se prostoupit mrazivou hrůzou! Představujeme vám šestici toho aktuálně nejlepšího ze škatulky moderních detektivních thrillerů. Uprchlíci před zákonem, vrazi v policejních uniformách, oběti toužící po pomstě… Stačí si vybrat.