Nakladatel: Motto

Je nakladatelství s pozitivním nábojem. Vydává kvalitní českou, převážně humoristickou beletrii a romány předních českých spisovatelek (Halina Pawlowská, Ivanka Devátá , Irena Obermannová, Barbara Nesvadbová). Objevuje i nové autorky (Eva Rýznerová, Michaela Klevisová) a uvádí na trh knihy nových žánrů, například foodwritingové romány Říkal jsi, Ti amo a Oběd v Paříži, které kombinují příběhy o lásce s recepty.

Významnou součástí portfolia tohoto nakladatelství jsou kvalitní detektivky severských, anglických a amerických autorů. Nejen ženám jsou pak určeny tituly z oboru populární psychologie.

www.motto.cz


Motto - Nejnovější knihy

knihaKroky vraha knihaStalinova dcera knihaPovídky z Manhattanu knihaTerapie v noci

Motto - Související články

Krimipovídky z Manhattanu

povidky_nahled

Americká asociace autorů detektivek oslavila v roce 2015 sedmdesáté výročí založení a dala si pozoruhodný dárek – knihu plnou krimipovídek, jejichž dějištěm je Manhattan.

Zločin nikdy nespí

krimi

Dobrých detektivních příběhů není nikdy dost. Dnes si představíme čtyři horké novinky oblíbeného žánru plného napětí a nečekaných zvratů. Poznáme temná místa, skryté stránky našich bližních a zúčastníme se vyšetřování slavného detektiva.

Zasoutěžte si o biografii kremelské princezny

stalinova-dcera-perex

Narodila se jako Světlana Allilujevová, zemřela pod jménem Lana Petersová a málokdo v ní viděl více než Stalinovu dceru. Celou její biografii, která byla sepsána ve spolupráci se Světlaninou dcerou Olgou, si můžete přečíst.

Horác a Vašátko v akci

ryze_poCharvatsku_stinova_hra_nahled

Malíř Horác má detektivní čich. Dokonale rozumí lidským povahám a jsa zadumán se leckdy dobere nečekané pravdy. To detektiv Vašátko má zase jiné metody. Když se ale ti dva spojí, mají pachatelé důvod se třást…

Nové začátky v Paříži

Skryto v Parizi

Paříž. Město světla skýtající řadu příležitostí, včetně možnosti začít žít znova a lépe. To ví i hlavní hrdinové příběhu o přátelství a lásce. Uspokojí hlavní město Francie očekávání Annie, Loly a Althey na nový život, nebo zůstanou jejich naděje nenaplněny?