Nakladatel: Motto

Je nakladatelství s pozitivním nábojem. Vydává kvalitní českou, převážně humoristickou beletrii a romány předních českých spisovatelek (Halina Pawlowská, Ivanka Devátá , Irena Obermannová, Barbara Nesvadbová). Objevuje i nové autorky (Eva Rýznerová, Michaela Klevisová) a uvádí na trh knihy nových žánrů, například foodwritingové romány Říkal jsi, Ti amo a Oběd v Paříži, které kombinují příběhy o lásce s recepty.

Významnou součástí portfolia tohoto nakladatelství jsou kvalitní detektivky severských, anglických a amerických autorů. Nejen ženám jsou pak určeny tituly z oboru populární psychologie.

www.motto.cz


Motto - Nejnovější knihy

knihaStalinova dcera knihaTerapie v noci knihaJmenuji se Lucy Bartonová knihaSladký život v Paříži

Motto - Související články

Zasoutěžte si o biografii kremelské princezny

stalinova-dcera-perex

Narodila se jako Světlana Allilujevová, zemřela pod jménem Lana Petersová a málokdo v ní viděl více než Stalinovu dceru. Celou její biografii, která byla sepsána ve spolupráci se Světlaninou dcerou Olgou, si můžete přečíst.

Horác a Vašátko v akci

ryze_poCharvatsku_stinova_hra_nahled

Malíř Horác má detektivní čich. Dokonale rozumí lidským povahám a jsa zadumán se leckdy dobere nečekané pravdy. To detektiv Vašátko má zase jiné metody. Když se ale ti dva spojí, mají pachatelé důvod se třást…

Nové začátky v Paříži

Skryto v Parizi

Paříž. Město světla skýtající řadu příležitostí, včetně možnosti začít žít znova a lépe. To ví i hlavní hrdinové příběhu o přátelství a lásce. Uspokojí hlavní město Francie očekávání Annie, Loly a Althey na nový život, nebo zůstanou jejich naděje nenaplněny? 

Zahrajte si o román o trvanlivosti některých pout

jmenuji-se-lucy-bartonova-perex

Lucy Bartonová neměla příliš šťastné dětství, proto pro ni získané stipendium znamenalo naději na únik před minulostí. Dokonce se jí to na čas i povedlo, ale po úraze, díky kterému skončí v nemocnici, zjistí, že některá pouta nelze přetrhat.

Kriminální příběhy na pondělí

detektivka2

Zločin má mnoho tváří, stejně jako ti, jež mu čelí. Osamělí detektivové zkroušení životem nebo úspěšná autorka detektivek, která se nachomýtla ke skutečné vraždě. Ti všichni čekají na stránkách či v nahrávkách následujících titulů, aby vám mohli vyprávět své mrazivé příběhy.