Nakladatel: Motto

Je nakladatelství s pozitivním nábojem. Vydává kvalitní českou, převážně humoristickou beletrii a romány předních českých spisovatelek (Halina Pawlowská, Ivanka Devátá , Irena Obermannová, Barbara Nesvadbová). Objevuje i nové autorky (Eva Rýznerová, Michaela Klevisová) a uvádí na trh knihy nových žánrů, například foodwritingové romány Říkal jsi, Ti amo a Oběd v Paříži, které kombinují příběhy o lásce s recepty.

Významnou součástí portfolia tohoto nakladatelství jsou kvalitní detektivky severských, anglických a amerických autorů. Nejen ženám jsou pak určeny tituly z oboru populární psychologie.

www.motto.cz/uvod/


Motto - Nejnovější knihy

knihaKde spí lufťáci knihaProč máma pije knihaPopelčiny střevíčky knihaClařino dědictví

Motto - Související články

Thrillerové pondělí

krimi

Dopřejte si po uplynulých dnech horka trochu zchlazení v podobě mrazivých thrillerů! Čekají vás hrdinové pronásledovaní nadpřirozenými jevy, tajný agent na útěku a záhady ztracených lodí i brutálně vyvražděných posádek.

Zahrajte si o veselé příhody matky nejen pro matky

proc-mama-pije-perex

Máma z knihy spisovatelky Gill Sims nežije výhradně pro své děti, nevozí je z jednoho kroužku na druhý, nechodí na jógu a nenávidí nudné večírky. Přesto má pocit, že její život nestojí za nic. Dokud jí hlavou neprobleskne jeden skvělý nápad.

Romány nejen pro ženy

Romany-nejen-pro-zeny

Dnes vám představíme čtyři knihy, které zajímavým způsobem kombinují osudy hlavních hrdinů. Někdy je svedla dohromady náhoda, jindy úmysl. Ve všech případech však ovlivní jeden druhého způsobem, jakým si ani nepředstavovali.

Zahrajte si o veselé prázdninové vzpomínky

kde-spi-luftaci-perex

Už máte po dovolené a žádná další vás nečeká? Což se vydat na cesty alespoň s knihou Ivanky Deváté? Podělí se s vámi o své vzpomínky na chvíle odpočinku a humorné zážitky, které je provázely. Můžete se pustit se do čtení!

Napínavé čtení na cesty

Napinave-cteni-na-cesty

Osvěžte se v horkých letních dnech mrazivým knižním koktejlem! Čeká vás detektiv podezřelý z vraždy, rozkvět zločinného podsvětí v devadesátých letech, milostný trojúhelník plný intrik a nakonec i žena, která zažívá děsivé věci, ale nikdo jí to nevěří…