Nakladatel: Motto

Je nakladatelství s pozitivním nábojem. Vydává kvalitní českou, převážně humoristickou beletrii a romány předních českých spisovatelek (Halina Pawlowská, Ivanka Devátá , Irena Obermannová, Barbara Nesvadbová). Objevuje i nové autorky (Eva Rýznerová, Michaela Klevisová) a uvádí na trh knihy nových žánrů, například foodwritingové romány Říkal jsi, Ti amo a Oběd v Paříži, které kombinují příběhy o lásce s recepty.

Významnou součástí portfolia tohoto nakladatelství jsou kvalitní detektivky severských, anglických a amerických autorů. Nejen ženám jsou pak určeny tituly z oboru populární psychologie.

www.motto.cz


Motto - Nejnovější knihy

knihaDle kuchyně pozná se hospodyně knihaKuchařka ze Svatojánu BOX knihaMaminka neříká pravdu knihaVítejte v klubu

Motto - Související články

Získejte knihu rozhovorů plných nadhledu

doktor-vezenskych-ved-perex

Jiří Stránský toho za svůj život prožil více, než velká většina z nás. Několikrát byl vězněn, po revoluci na něj byl neustále vyvíjen tlak, aby vstoupil do politiky. Přesto si stále dokázal udržet svůj optimismus. Načerpejte z něj trochu i vy.

Bez jablka taky na papíře

bez

Všeobecný trend vydávání úspěšných blogů zasáhl už mnoho čtenářů. Po několika deníčcích moderního fotra, po Kafi a cigárku se objevuje v knižní podobě také méně známý projekt Bez jablka. Ani ten by ovšem neměl uniknout pozornosti čtenářů.

Získejte průvodce do minulosti českých domácností

dle-kuchyne-pozna-se-hospodyne-perex

Vraťte se zpět do dob minulých a sledujte proměnu životního stylu a kuchyně českých hospodyněk od dob Rakouska-Uherska až po moderní a bohatou kuchyni první republiky. A ke čtení si můžete uvařit i něco dobrého podle dobových receptů.

Biografické výpovědi

autobiografie

Říká se, že historie velebí zločince a zatracuje hrdiny. My vám však v následujících tipech přinášíme obojí. Příběhy zachycující život Charlese Mansona, Karla Janouška, nebo Jána Vilečka a nejen jich čekají, aby k vám mohly promlouvat z minulosti skrze potištěné stránky.

Nenechte si ujít v týdnu od 28. listopadu do 4. prosince

nenechte_si_ujit

Listopad se vystřídá s prosincem a astronomická zima se zase o kousek přiblíží. I následující první adventní týden můžete strávit s literaturou – akcí s ní spojených je pro vás nachystáno více než dost.