Nakladatel: Motto

Je nakladatelství s pozitivním nábojem. Vydává kvalitní českou, převážně humoristickou beletrii a romány předních českých spisovatelek (Halina Pawlowská, Ivanka Devátá , Irena Obermannová, Barbara Nesvadbová). Objevuje i nové autorky (Eva Rýznerová, Michaela Klevisová) a uvádí na trh knihy nových žánrů, například foodwritingové romány Říkal jsi, Ti amo a Oběd v Paříži, které kombinují příběhy o lásce s recepty.

Významnou součástí portfolia tohoto nakladatelství jsou kvalitní detektivky severských, anglických a amerických autorů. Nejen ženám jsou pak určeny tituly z oboru populární psychologie.

www.motto.cz


Motto - Nejnovější knihy

knihaOsm knihaZa zavřenými dveřmi knihaTři případy policejního komisaře Pobudy knihaMořská panna

Motto - Související články

Nenechte si ujít v týdnu od 26. června do 2. července

nenechte_si_ujit

Červen je téměř u konce a čas letních dovolených začíná. Nastává doba odpočinku a i nových knih vychází v tomto období mnohem méně. Méně je proto i literárních akcí. Ještě pořád je ale z čeho vybírat, tak neváhejte.

Zasoutěžte si o nový román Radky Třeštíkové

Osm

Michaela měla opravdu velkou smůlu. Její postřelené tělo bylo nalezeno v Ďáblickém háji, a nejen že si po probuzení z kómatu nepamatuje, co se ten den stalo, ale nepamatuje si poslední rok svého života. Kdo se ji pokusil zavraždit? A proč?

V hlavní roli thriller

thriller

Psychologicky laděné thrillery nejsou žánrem pro každého. Pokud zrovna vy patříte mezi milovníky příběhů z kriminálního prostředí, zajímá vás zákulisí práce policie a politických stran a nezaleknete se ani tématu života v sektě, dnešní tipy jsou ty pravé pro vás.

Získejte psychologický thriller o dokonalé lži

Za zavrenymi dvermi

Jack a Grace. Grace a Jack. Na první pohled dokonalí manželé, kteří se oddaně milují a tráví spolu veškerý volný čas. Ale není všechno zlato, co se třpytí. Proč Grace nezvedá telefony? A proč nedorazí na domluvenou schůzku sama, ale vždy i s manželem?

ČESKÝ BESTSELLER 2016

cesky-bestseller-2016

ČESKÝ BESTSELLER. Ocenění udělované knihám – v daném kalendářním roce publikovaným – na základě jejich tržní úspěšnosti. Knihám, které se mohou pyšnit titulem nejprodávanějšího literární díla v rámci internetového obchodu a sítě knih. Které knihy náleží mezi letošní nositele tohoto ocenění? To jsme se mohli dozvědět na lodi Európé ve středu 10. května 2017.