Nakladatel: Motto

Je nakladatelství s pozitivním nábojem. Vydává kvalitní českou, převážně humoristickou beletrii a romány předních českých spisovatelek (Halina Pawlowská, Ivanka Devátá , Irena Obermannová, Barbara Nesvadbová). Objevuje i nové autorky (Eva Rýznerová, Michaela Klevisová) a uvádí na trh knihy nových žánrů, například foodwritingové romány Říkal jsi, Ti amo a Oběd v Paříži, které kombinují příběhy o lásce s recepty.

Významnou součástí portfolia tohoto nakladatelství jsou kvalitní detektivky severských, anglických a amerických autorů. Nejen ženám jsou pak určeny tituly z oboru populární psychologie.

www.motto.cz


Motto - Nejnovější knihy

knihaZmizela v mlze knihaJak vyléčit zlomené srdce knihaDobré duše knihaČerné lekníny

Motto - Související články

Ženy o ženách

Zeny-o-zenach

Ženy možná ještě nevládnou světu, ale dnešním knižním novinkám rozhodně ano. Čilá a svěží směs mladých autorek a úctyhodných klasik vás přesvědčí, že umí napsat skvělá díla. A určitě se nemusíte bát nudy či přeslazené jemnosti. Tyto dámy se do psaní příběhů dovedou řádně opřít.

Vyhrajte případ vražd za polárním kruhem

zmizela-v-mlze-perex

Josef Bergman přijel do zdánlivě poklidné vesnice k norskému fjordu strávit dovolenou a odpočinout si od své práce kriminalisty. Místo toho se stane jedním z důležitých svědků v zapeklitém případu. Jaká tajemství skrývají obyvatelé vesnice?

Zasoutěžte si o skrytou pravdu o zmizelém obrazu

cerne-lekniny-perex

Městečko Giverny ve Francii je známé především díky tomu, že ve zdejších zahradách tvořil svá díla impresionistický malíř Claude Monet. Ale i takové malebné a relativně poklidné místo skrývá mnohá nebezpečná zákoutí a osoby s nekalými úmysly.

Zahrajte si o šachovou partii smrti

dobre-duse-perex

Alice přijíždí se svým trenérem Jonášem do malého městečka Vlčí Úpice a očekává, že zde sehraje svou exhibiční simultánní partii a bude moci odjet. Na místě však ještě není ani jeden celý den a objeví mrtvolu starostky. Její vražda jí nedá spát…

Nenechte si ujít v týdnu od 24. do 30. července

nenechte_si_ujit

Prázdniny se už brzy překlenou do své druhé poloviny a i konec července si můžete užít ve společnosti literatury. Hlavním lákadlem bude opět Měsíc autorského čtení, který i příští týden nabídne plno úžasných zážitků.