Nakladatel: Motto

Je nakladatelství s pozitivním nábojem. Vydává kvalitní českou, převážně humoristickou beletrii a romány předních českých spisovatelek (Halina Pawlowská, Ivanka Devátá , Irena Obermannová, Barbara Nesvadbová). Objevuje i nové autorky (Eva Rýznerová, Michaela Klevisová) a uvádí na trh knihy nových žánrů, například foodwritingové romány Říkal jsi, Ti amo a Oběd v Paříži, které kombinují příběhy o lásce s recepty.

Významnou součástí portfolia tohoto nakladatelství jsou kvalitní detektivky severských, anglických a amerických autorů. Nejen ženám jsou pak určeny tituly z oboru populární psychologie.

www.motto.cz/uvod/


Motto - Nejnovější knihy

knihaMuž, který už nezavolal knihaSvětla zimní noci knihaVeselí knihaSíla stylu

Motto - Související články

Vyhrajte příběhy o lásce psané s humorem

diky-za-fiky-perex

Láska je natolik nevyzpytatelná, že se nedá naplánovat, prostě si vás sama najde. A díky tomu také zamilovaní nemají ve svém životě nouzi o překvapivé a humorné situace. Halina Pawlowská se s vámi o ty své podělí v nové knize.

Jak na módní trendy

Tipy_Sila stylu_Prakticky pruvodce svetem vousu

Dnes tady máme stylové tipy pro muže i ženy. Dámy ocení profesionální vhled do všech tajemství módy, zatímco muži budou jistě potěšeni knihou, která je provede světem vousů.

Zahrajte si o cestu k nalezení vlastního stylu

sila-stylu-perex

Nenásledujte bezhlavě aktuální módní trendy, které vidíte v časopisech, ale vytvořte si vlastní jedinečný styl, který bude lichotit vaší postavě a vypovídat o vás mnohem více než „uniformní“ oblečení. Přečtěte si, jak na to.

Strach číhá mezi řádky

Tipy_Strach ciha mezi radky

Léto skončilo a s chmurným podzimem přichází ten správný čas na trochu napětí a děsuplného čtení. Uvařte si dobrou kávu a začtěte se do vzrušujících detektivek a psychologických thrillerů.

Zasoutěžte si o návrat do Veselí

veseli-perex

Třiatřicetiletá Eliška se ve svém životě dostala do bodu, kdy netuší, co dál. Před patnácti lety odešla od rodičů z moravského městečka do Prahy a nyní se rozhodne sem vrátit – ke všemu, co tak důvěrně zná – a znovu tu najít své staré, šťastné já.