Nakladatel: Motto

Je nakladatelství s pozitivním nábojem. Vydává kvalitní českou, převážně humoristickou beletrii a romány předních českých spisovatelek (Halina Pawlowská, Ivanka Devátá , Irena Obermannová, Barbara Nesvadbová). Objevuje i nové autorky (Eva Rýznerová, Michaela Klevisová) a uvádí na trh knihy nových žánrů, například foodwritingové romány Říkal jsi, Ti amo a Oběd v Paříži, které kombinují příběhy o lásce s recepty.

Významnou součástí portfolia tohoto nakladatelství jsou kvalitní detektivky severských, anglických a amerických autorů. Nejen ženám jsou pak určeny tituly z oboru populární psychologie.

www.motto.cz/uvod/


Motto - Nejnovější knihy

knihaJeden kopeček šmoulový knihaZlodějka příběhů knihaDíky za fíky knihaPodbrdské ženy

Motto - Související články

Zahrajte si o nostalgický návrat do „devadesátek“

jeden-kopecek-smoulovy-perex

Kdo prožil své dětství, stejně jako Marie Doležalová, v devadesátých letech, dobře si pamatuje tamagoči, mončičáky a pohádky na videokazetách. Ovšem těchto věcí bylo mnohem více a i vy si na ně můžete zavzpomínat.

Nenechte si ujít v týdnu od 10. do 16. prosince 2018

nenechte_si_ujit

Vánoce se blíží mílovými kroky a vy možná ještě sháníte nějaké vánoční dárky. Inspiraci můžete získat na některé z literárních akcí, které se konají příští týden. V Praze například pokřtí novinku Hany Hindráková a v Ostravě představí svoji nejnovější knihu Radka Třeštíková.

Z domácí tvorby

Česká republika

Dáváte přednost domácím autorům? Pak právě vám přinášíme dnešní tipy na čtení, a to nejen ze současných novinek, ale také z klasiky. Vychutnejte si audioknihy plné známých hlasů, romány a novely ze současnosti i fantasy novinku.

Nenechte si ujít v týdnu od 26. listopadu do 2. prosince 2018

nenechte_si_ujit

Poslední listopadový týden je před námi. Co přinese? V Praze se bude křtít nová kniha Dominika Landsmana Deníček moderního fotra 3. Zajít můžete i na besedu (spojenou s autogramiádou) se Zdeňkem Pohlreichem, který vydává novou kuchařku. A v Brně se můžete těšit na besedu s Halinou Pawlowskou.

Příběhy odehrávající se na pozadí skutečných událostí

Co_prinasi_obycejny_zivot

Ta největší dramata často píše život sám, tak proč se jimi neinspirovat? Přesně to udělali autoři knih, které vám dnes představíme. Čtveřice příběhů v sobě misí melancholické osudy, krví psané hrůzy a chmurné události nedávné minulosti…