Nakladatel: Motto

Je nakladatelství s pozitivním nábojem. Vydává kvalitní českou, převážně humoristickou beletrii a romány předních českých spisovatelek (Halina Pawlowská, Ivanka Devátá , Irena Obermannová, Barbara Nesvadbová). Objevuje i nové autorky (Eva Rýznerová, Michaela Klevisová) a uvádí na trh knihy nových žánrů, například foodwritingové romány Říkal jsi, Ti amo a Oběd v Paříži, které kombinují příběhy o lásce s recepty.

Významnou součástí portfolia tohoto nakladatelství jsou kvalitní detektivky severských, anglických a amerických autorů. Nejen ženám jsou pak určeny tituly z oboru populární psychologie.

Motto - Nejnovější knihy

knihaEugenie knihaLáska na jedno kliknutí knihaNašeptávač knihaZavátá sněhem

Motto - Související články

Nenechte si ujít do konce roku 2019

nenechte_si_ujit

Vánoce a konec roku už jsou doslova za dveřmi. Jestli si chcete od všudypřítomného shonu na chvíli odpočinout, máte před svátky ještě několik příležitostí. Můžete zajít například na besedu a autogramiádu známého youtubera Kovyho, který vydal knížku pohádek, nebo na autorské čtení Aleše Palána.

Nenechte si ujít v týdnu od 2. do 8. prosince 2019

nenechte_si_ujit

Když nám počasí moc nepřeje, není nic lepšího, než si zajít někam za literaturou. Příští týden se konají hned dvě setkání v rámci cyklu Spisovatelé do knihoven, a to v Praze a v Brně. A v Českých Budějovicích vás potěší další LiStOVáNí.

Získejte román inspirovaný životem hoteliérky z Continentalu

eugenie-perex

Plzeňským hotelem Continental procházela za první republiky smetánka, nocovala v něm Marlene Dietrich a na kávu sem chodilo gestapo i odbojáři. Podívejte se do něj i vy v příběhu inspirovaném osudem Eugenie Egertové Janečkové.

Očima a hlavně ušima v září

ocima-sefradaktorky-nahled

Léto již máme za sebou, proto jsem dnes do svého recenzního přehledu zařadila tituly, které mi dělaly společnost o letošních prázdninách. Byl to čas doplňování znalostí severské krimi, setkání se starými známými, ale i objevování nových jmen nejen v žánru krimi. Navíc k létu patří romantika, takže zde najdete i tip na pořádnou romanci.

Láskyplné příběhy

romantika

Zkracující se dny i klesající teploty doslova vybízí k relaxaci pod dekou s šálkem horkého nápoje a příjemným knižním společníkem. Naše láskyplné příběhy se pro tento účel hodí dokonale. Začtěte se a uvidíte sami…