Nakladatel: Motto

Je nakladatelství s pozitivním nábojem. Vydává kvalitní českou, převážně humoristickou beletrii a romány předních českých spisovatelek (Halina Pawlowská, Ivanka Devátá , Irena Obermannová, Barbara Nesvadbová). Objevuje i nové autorky (Eva Rýznerová, Michaela Klevisová) a uvádí na trh knihy nových žánrů, například foodwritingové romány Říkal jsi, Ti amo a Oběd v Paříži, které kombinují příběhy o lásce s recepty.

Významnou součástí portfolia tohoto nakladatelství jsou kvalitní detektivky severských, anglických a amerických autorů. Nejen ženám jsou pak určeny tituly z oboru populární psychologie.

www.motto.cz


Motto - Nejnovější knihy

knihaZase zoufalé ženy dělají zoufalé věci knihaNapravená knihaLosos v kaluži knihaAž moc blízko

Motto - Související články

Nebezpečí číhá na každém rohu

krimi

Před nebezpečím se většina z nás schovává. Existují ale i tací, kteří to mají naopak. Adrenalin a akce jsou jejich životním motorem. Právě takoví jsou hrdinové knih, které vám představujeme v dnešních knižních tipech.

Česká scéna žije!

psani

Většina lidí ani netuší, kolik máme v naší zemi vynikajících spisovatelů, a že jich vůbec máme tolik! Dnešní obsáhlé tipy obsahují jen zlomek ze současné české literatury, kterou byste neměli minout. Ne všichni dobří čeští spisovatelé jsou už minulostí.

Zahrajte si o humornou knihu o zoufalých ženách

zase-zoufale-zeny-delaji-zoufale-veci-perex

Hlavní hrdinka Olga se vrhla do života po hlavě (polohou čelní) a stejně tak bezhlavě hledala svou lásku. Jenže najít toho pravého není tak jednoduché, ačkoliv se zdá, že právě Václav by mohl být dokonalým mužem. On vlastně je, už proto, že existuje.

Chutná inspirace

vareni

Zpříjemněte si sychravé podzimní večery, kdy je brzy tma a ošklivo. Když už nás počasí uváže doma, proč si něco neuvařit? A ještě lépe – proč neuvařit něco nového, neotřelého, a často přitom tak jednoduchého a dobrého! V dnešních tipech vám k tomu přinášíme potřebnou inspiraci!

Vyhrajte důkaz o tom, že smrtí nic nekončí

losos-v-kaluzi-perex

Napadlo vás někdy, co se stane, když zemřete? Opravdu vše končí tím, že naše tělo pohřbí v rakvi, nebo jej zpopelní? Bára nad tím nepřemýšlela, dokud nepřišla o svou milovanou babičku, což ji přesvědčilo, že smrtí vše teprve začíná.