Nakladatel: CooBoo

CooBoo je moderní nakladatelství knih především pro teenagery a „skorodospěláky“. Jeho název je akronymem slov cool a books, ale v Austrálii byste se dozvěděli, že to vlastně znamená dítě Aboriginů. V CooBoo se proto nebojíme vydávat knihy provokativní, kontroverzní, ale ani tituly určené jen pro pobavení a odpočinek. Ročně se od nás můžete dočkat 40–50 pečlivě vybraných titulů, a to nejen beletristických, ale i non-fiction. A kdo právě teď nechápavě kroutí hlavou nad nakladatelstvím pro teenagery, které nevydává komiksy, tak toho můžeme upokojit neb mezi našimi tituly se najde i celá řada kvalitních, tradičních i zcela nových, komiksů od Pupíků přes Emily Strange až po Thorgala a Malého upírka.

www.cooboo.cz/


CooBoo - Nejnovější knihy

knihaHvězdy nad Berlínem knihaNouzový kontakt knihaKarmínové pouto knihaDvanáct nocí

CooBoo - Související články

Instaláska za války

Hvezdy nad Berlinem

Hvězdy nad Berlínem se prezentují jako příběh o lásce mladých lidí osudu navzdory. Spíše je to však příběh nevěrohodně „urychlené“ lásky, kde skutečná dramata dostávají prostor mnohem později.

Vítejte na Zámku v oblacích!

Kerstin Gier_Zamek v oblacich_uvodni

Autorka oblíbených fantasy trilogií Drahokamy a Stříbrné knihy snů nyní naservírovala dychtivým čtenářům samostatný román o zastaralém, leč vznešeném hotelu plném záhad.

Vánoční koleda z New Yorku

Posmrtny zivot Holly Chaseove_uvodni

Posmrtný život Holly Chaseové se bude líbit milovníkům Dickensovy Vánoční koledy a romantických příběhů, ačkoli vlastně nepřináší nic nového.

Vzhůru do dalších alternativních dimenzí!

Deset tisic nebi nad tebou

Druhý díl sci-fi série pro dívky slibuje nálož romantiky, nečekaných zvratů i předvídatelných následků. Přináší odpověď na otázku, jaké by to bylo, kdyby se z lidí, které milujeme, stali naši nejobávanější nepřátelé.

Sirotek, kterému se vyplnil sen

snilek_neznamy.JPG

Už odmalička byl Lazlo posedlý příběhy. Nejvíce ho však okouzlila vyprávění o bájném městě Pláči, po kterém se před dvěma sty lety slehla zem. Jenže nyní zapomenuté město potřebuje pomoc a Lazlo je jediný, kdo ho dokáže spasit.