Nakladatel: CooBoo

CooBoo je moderní nakladatelství knih především pro teenagery a „skorodospěláky“. Jeho název je akronymem slov cool a books, ale v Austrálii byste se dozvěděli, že to vlastně znamená dítě Aboriginů. V CooBoo se proto nebojíme vydávat knihy provokativní, kontroverzní, ale ani tituly určené jen pro pobavení a odpočinek. Ročně se od nás můžete dočkat 40–50 pečlivě vybraných titulů, a to nejen beletristických, ale i non-fiction. A kdo právě teď nechápavě kroutí hlavou nad nakladatelstvím pro teenagery, které nevydává komiksy, tak toho můžeme upokojit neb mezi našimi tituly se najde i celá řada kvalitních, tradičních i zcela nových, komiksů od Pupíků přes Emily Strange až po Thorgala a Malého upírka.

www.cooboo.cz/


CooBoo - Nejnovější knihy

knihaKrutá krása knihaDen co den – filmové vydání knihaZrádce trůnu knihaS láskou tě nenávidím

CooBoo - Související články

Young adult – knihy plné fantazie

Young Adult

Co si představíte, když se řekne žánr young adult? Jedná se o tituly určené především dospívajícím čtenářům, proto hlavní hrdinové často řeší problémy, které provázejí dospívání Ať už v našem světě, nebo nějakém jiném…

Nový úsvit. Nová poušť.

Alwyn Hamilton_Zradce trunu

Neskutečně čtivý příběh Zrádce trůnu si zamiluje každý, kdo má rád akci, napětí, nečekané zvraty, exotická prostředí a jiskřivá zrnka pouštní magie! Nechybí humorné momenty ani romantická linka, která si ale rozhodně neuzurpuje veškerý prostor.

Lovkyně Kráska se snaží, ale nepřekvapí

Meagan Spooner_Na lovu

Je libo další verzi Krásky a zvířete? V čem by tato měla být jiná a přínosná, ptáte se? Pokud máte rádi neustálé popisy zimní přírody, lesa a lovu, budete spokojení. Příběh sám už ale vlastně znáte.

MDŽ – ženy píší o ženách

girl_reading

Píše se 8. března 1908. Více než 15 tisíc amerických švadlen pochoduje ulicemi New Yorku a požaduje volební právo, lepší pracovní podmínky a zákaz práce dětí. Dnes je tomu přesně 110 let od této převratné události, na jejímž základě byl ustanoven Mezinárodní den žen. Připomeňme si ho letos zajímavými knihami nejen o ženách z per ženských autorek.

Vydejte se do světa fantasy

Tipy_pro_milovniky_sci-fi_a_fantasy

Magie, nebezpečí, fantastické světy a nezapomenutelná dobrodružství, to vše na vás čeká na stránkách následujících knih. Neváhejte a ponořte se do nich! Poznáte nové hrdiny, kteří vás provedou svými příběhy a dají vám nahlédnout do neuvěřitelných světů žánru fantasy.