Nakladatel: CooBoo

CooBoo je moderní nakladatelství knih především pro teenagery a „skorodospěláky“. Jeho název je akronymem slov cool a books, ale v Austrálii byste se dozvěděli, že to vlastně znamená dítě Aboriginů. V CooBoo se proto nebojíme vydávat knihy provokativní, kontroverzní, ale ani tituly určené jen pro pobavení a odpočinek. Ročně se od nás můžete dočkat 40–50 pečlivě vybraných titulů, a to nejen beletristických, ale i non-fiction. A kdo právě teď nechápavě kroutí hlavou nad nakladatelstvím pro teenagery, které nevydává komiksy, tak toho můžeme upokojit neb mezi našimi tituly se najde i celá řada kvalitních, tradičních i zcela nových, komiksů od Pupíků přes Emily Strange až po Thorgala a Malého upírka.

www.albatrosmedia.cz


CooBoo - Nejnovější knihy

knihaKrverůž knihaLáska mezi řádky knihaSníh nebo popel knihaNavždy s láskou Lara Jean

CooBoo - Související články

Nekonečná touha přežít

v-sedych-tonech

Než přišla do Litvy sovětská vojska, Lina snila o tom, jak půjde na uměleckou školu. Teď její otec zmizel bůhvíkde, máma tříští o zem milovaný porcelán a Lina si začíná uvědomovat, že už nic nebude jako dřív.

Láskyplné povídky s vůní léta

Perkins_Letni dny a noci

Nakladatelství CooBoo vydalo knížku plnou lásky, která je naprosto ideální pro Letní dny a noci. Koneckonců se tak i jmenuje. A skrývá v sobě hned dvanáct příběhů od těch nejlepších autorů young adult literatury.

Zasoutěžte si o velká rozhodnutí nejen v lásce

navzdy-s-laskou-lara-jean-perex

Lara Jean letos maturuje, a kdyby to bylo možné, vůbec nic by ve svém životě neměnila. Je po uši zamilovaná, její otec se bude znovu ženit a sestra Margot přijede domů na celé léto. Jenže velká rozhodnutí nelze odkládat.

Vyhrajte první díl nové fantasy ságy

cary-zivota-perex

Navštivte nový fantaskní svět, který vytvořila úspěšná autorka Veronica Rothová. V něm má každý člověk zvláštní dar a hlavním úkolem je přežít za jakoukoli cenu. A zatímco většina dokáže svůj dar využít, jsou i tací, kteří kvůli němu trpí. Ponořte se do příběhu a nechte se unášet vlastní fantazií…

Fantasy pro mládež

Young adult

Blíží se konec školního roku a prázdniny, což vybízí k novým zážitkům a dobrodružstvím. A že je ještě brzo? Kdeže, se správnou knihou se již nyní můžete přenést do městečka Mariefred ze série PAX, nebo se seznámit s dívkou, která umí vycítit zlato.