Nakladatel: CooBoo

CooBoo je moderní nakladatelství knih především pro teenagery a „skorodospěláky“. Jeho název je akronymem slov cool a books, ale v Austrálii byste se dozvěděli, že to vlastně znamená dítě Aboriginů. V CooBoo se proto nebojíme vydávat knihy provokativní, kontroverzní, ale ani tituly určené jen pro pobavení a odpočinek. Ročně se od nás můžete dočkat 40–50 pečlivě vybraných titulů, a to nejen beletristických, ale i non-fiction. A kdo právě teď nechápavě kroutí hlavou nad nakladatelstvím pro teenagery, které nevydává komiksy, tak toho můžeme upokojit neb mezi našimi tituly se najde i celá řada kvalitních, tradičních i zcela nových, komiksů od Pupíků přes Emily Strange až po Thorgala a Malého upírka.

www.albatrosmedia.cz


CooBoo - Nejnovější knihy

knihaČáry života knihaHistorie nás dvou knihaIlluminae knihaKrálovna stínů

CooBoo - Související články

Získejte začátek nové fantasy série od autorky Divergence

cary-zivota-perex

Cyra je sestrou tyrana, který vládne válečnickému národu, a zneužívá sestřin dar bolesti k mučení nepřátel. Akos oproti tomu pochází z mírumilovného lidu. Když se cesty obou hlavních hrdinů střetnou, čeká je důležité rozhodnutí.

Děda

marie-rejfova_deda

Někdy spolu žijí lidé s tak odlišnými charaktery, že je takřka nepochopitelné, jak dokáží celou tu dobu vydržet na hromádce. Co je k sobě váže? Zamilovanost většinou vyprchá v prvních měsících manželství a potom? Něco je musí držet pohromadě. Dumám nad tím vždy, když si vzpomenu na vztah mé babičky a dědy.

Vánoční tipy I.

vanoce

Vánoce se nezadržitelně blíží a obchodní střediska se rychle plní nakupujícími. Pokud si stále lámete hlavu, čím byste mohli udělat radost svým blízkým, pak nahlédněte do našich dnešních tipů. Najdete v nich mnoho inspirace pro celou rodinu.

Fantasy příběhy pro každého

nocni-obloha

Toužíte občas utéct někam pryč, nejlépe do jiného světa? Máte možnost! Světy plné temnoty, plné dobrých i špatných překvapení, plné věcí, které by každý člověk pokládal za naprosto nemožné. Světy plné magie a příběhů, které se vymykají i vaší fantazii…

Získejte sondu do života oblíbených jůtuberů

ja-jutuber-3-perex

Popularita YouTuberů stále roste a i v naší zemi se najdou někteří natolik úspěšní, že je sledují statisíce fanoušků. Třetí kniha z řady věnované těmto „hvězdám internetu“ nabízí dosud nejšťavnatější sondu do životů několika z nich.