Nakladatel: CooBoo

CooBoo je moderní nakladatelství knih především pro teenagery a „skorodospěláky“. Jeho název je akronymem slov cool a books, ale v Austrálii byste se dozvěděli, že to vlastně znamená dítě Aboriginů. V CooBoo se proto nebojíme vydávat knihy provokativní, kontroverzní, ale ani tituly určené jen pro pobavení a odpočinek. Ročně se od nás můžete dočkat 40–50 pečlivě vybraných titulů, a to nejen beletristických, ale i non-fiction. A kdo právě teď nechápavě kroutí hlavou nad nakladatelstvím pro teenagery, které nevydává komiksy, tak toho můžeme upokojit neb mezi našimi tituly se najde i celá řada kvalitních, tradičních i zcela nových, komiksů od Pupíků přes Emily Strange až po Thorgala a Malého upírka.

www.albatrosmedia.cz


CooBoo - Nejnovější knihy

knihaVýprava za teplem knihaKrálova klec knihaGemina knihaPolibek v New Yorku

CooBoo - Související články

Příběhy plné fantazie

Tipy_Pribehy plne fantazie

Dnes vás potěšíme třemi romány, z nichž přímo čiší akce, magie a bohatá fantazie jejich autorů! Zúčastněte se boje mezi Stříbrnými a Rudými. Vydejte se do světa, jejž sužují démonické stvůry! Zastavte starodávné zlo, uvězněné pod horami.

Zahrajte si o nové patálie malého poseroutky

vyprava-za-teplem-perex

Přemýšleli jste někdy nad tím, že byste se prostě vyhnuli stresu okolo vánočních svátků a ukryli se před ním v teplých krajích? Heffleyovi měli ten samý nápad a vy si můžete přečíst, jaké nezdary a humorné příhody je během cesty potkali.

Fantasy pro děti a mládež

Tipy_Do sedivych dnu barevne fantasy pribehy

Vánoční svátky jsou za námi, a pokud už máte nadílku od Ježíška přečtenou, nemusíte zoufat. Přinášíme vám tipy na knihy, které tentokrát ocení především milovníci fantasy žánru. Navštivte kouzelné světy plné nadpřirozených sil a magických jevů.

Tisíc a jedna dimenze

Tisic kousku tebe_uvodni

Napadlo vás někdy, jaké by to bylo, kdybyste se mohli přemisťovat mezi různými dimenzemi a žít na chvíli v těle svého dalšího já?

Vánoční příběh z New Yorku

Catherine Rider_Polibek v New Yorku

Je možné v jednom dni zapomenout na toho, kdo vám zlomil srdce, a najít novou, skutečnou lásku? Možná že ano. Jsou přece Vánoce, čas zázraků!