Nakladatel: Audiotéka.cz

Audioknihy jsou v dnešní uspěchané době trendem a to i proto, že audioknihy „lze číst“ při různých činnostech (jízda dopravními prostředky, domácí práce nebo jen pro odpočinek). A to hlavně v naší dnešní době, kdy se snažíme najít čas na relaxaci a také na literaturu. Audiotéka nabízí nepřeberné množství mluveného slova a to již od roku 2011. Její jedinečnost je v tom, že audioknihy lze poslouchat díky webové stránce http://audioteka.cz a také díky aplikacím pro chytré telefony.

Proč poslech audioknih s Audiotékou?

● V nabídce přes 2500 audioknih ve formátu MP3 a to nejrůznějších žánrů.

● Možnost si zdarma poslechnout ukázku u každé audioknihy a nebo využít nabídku kapitoly zdarma.

● Zakoupené audioknihy zůstávají na Poličce, kde jsou uživatelům stále k dispozici a to i pro opětovné stažení do různých přístrojů.

● Audioknihy lze získat ihned zaplacením různými platebními metodami (PayPal, SMS Premium, PayU)

● Možnost využít pro nákup i poslech aplikaci. K dispozici je pro Android, iOS i Windows Phone.

audioteka.cz


Audiotéka.cz - Nejnovější knihy

knihaMelouch knihaMistři slova – Smrt je mým řemeslem knihaLa Loba knihaPoslední poutník

Audiotéka.cz - Související články

Zasoutěžte si o náčrt filmového scénáře

melouch-audiokniha-perex

Čím zaujmout znuděného producenta, kterému se denně snaží scénáristi prodat svou práci? Zapůsobí brutální scény, nebo spíše romantika a osudová láska? Na to se snaží přijít náš hlavní hrdina. Poslechněte si jeho příběh.

Vyhrajte román podle zápisků Rudolfa Hösse

mistri-slova-smrt-je-mym-remeslem-audiokniha-perex

Zaposlouchejte se do audio verze románu vycházejícího ze zápisků velitele osvětimského koncentračního tábora Rudolfa Hösse, které knižně zpracoval Robert Merle. Přečtěte si více o muži, který podlehl falešným iluzím během 2. světové války.

Zasoutěžte si o případ zmizení v aljašské pustině

La-Loba-audiokniha-perex

Tři roky od sebe dělí zmizení dvou žen, přesto je policejní seržant Hamilton přesvědčený, že mezi nimi existuje souvislost. Vydává se proto hledat tajemného zálesáka Grizzlyho Adamse, který by mohl být klíčem k celému případu. Je snad on únoscem?

Získejte spletitý případ Tommyho Bergmanna

posledni-poutnik-audiokniha-perex

Na podzim roku 1939 přijíždí do Osla okouzlující Agnes Gernerová. Brzy se však po ní slehne zem a její ostatky jsou nalezeny až o mnoho let později. Jak souvisí tento starý případ s nedávnou vraždou podnikatele Carla Oscara Krogha?

Zahrajte si o začátek příběhu hraničářova učně

rozvaliny-gorlanu-audiokniha-perex

Will svého otce nikdy nepoznal, ale legendy vypráví, že byl slavným rytířem. Mladíka však do bojové školy nepřijmou, protože je na svůj věk moc malý. Místo toho se dostane do učení k hraničáři Haltovi a začínají dobrodružství…