Nakladatel: Audiotéka.cz

Audioknihy jsou v dnešní uspěchané době trendem a to i proto, že audioknihy „lze číst“ při různých činnostech (jízda dopravními prostředky, domácí práce nebo jen pro odpočinek). A to hlavně v naší dnešní době, kdy se snažíme najít čas na relaxaci a také na literaturu. Audiotéka nabízí nepřeberné množství mluveného slova a to již od roku 2011. Její jedinečnost je v tom, že audioknihy lze poslouchat díky webové stránce http://audioteka.cz a také díky aplikacím pro chytré telefony.

Proč poslech audioknih s Audiotékou?

● V nabídce přes 2500 audioknih ve formátu MP3 a to nejrůznějších žánrů.

● Možnost si zdarma poslechnout ukázku u každé audioknihy a nebo využít nabídku kapitoly zdarma.

● Zakoupené audioknihy zůstávají na Poličce, kde jsou uživatelům stále k dispozici a to i pro opětovné stažení do různých přístrojů.

● Audioknihy lze získat ihned zaplacením různými platebními metodami (PayPal, SMS Premium, PayU)

● Možnost využít pro nákup i poslech aplikaci. K dispozici je pro Android, iOS i Windows Phone.

audioteka.cz


Audiotéka.cz - Nejnovější knihy

knihaVí o tobě knihaŽena z kajuty č. 10 knihaČas vlků knihaDeník americké manželky

Audiotéka.cz - Související články

Zahrajte si o nebezpečný manželský trojúhelník

vi-o-tobe-audiokniha-perex

Louise nemá přítele a většinu času tráví se svým synem. V podstatě ani vztah nehledá a už vůbec by ji nenapadlo, že by mohla přitahovat někoho tak okouzlujícího, jako je David. Nic však není dokonalé, proto se i v tomto případě najde nějaké „ale“.

Zasoutěžte si o lístek na luxusní plavbu hrůzy

zena-z-kajuty-c-10-audiokniha-perex

Jak dokázat, že na palubě luxusní soukromé jachty došlo k vraždě, když žádný z pasažérů nechybí? Pro novinářku Lo Blacklockovou, která celý zločin viděla, to bude tvrdý oříšek a vy si nyní můžete poslechnout, zda se podaří zjistit, co se stalo.

Získejte volné pokračování příběhu udatného Tase

cas-vlku-audiokniha-perex

Hynek Tas z Boru strávil ve službách krále dlouhých sedmnáct let, než se mu konečně podařilo svého pána přesvědčit, aby jej propustil. Jako výsluhu dostává hrádek Vlkov, ale ani zde nenajde klid, po kterém toužil.

Zasoutěžte si o deník ze života americké manželky

denik-americke-manzelky-audiokniha-perex

Tina Munviesová je manželkou úspěšného newyorského advokáta, díky kterému může být ženou v domácnosti. Jenže právě proto, že sedí celé dny doma, začne brzy propadat depresím. Což bude mít, jak se ukáže, vážnější následky, než byste čekali.

Vyhrajte souboj dobra a zla, světla a temnoty

dva-roky-osm-mesicu-a-jednadvacet-noci-audio

Katastrofální bouře, která zasáhla New York, změnila nejen ráz města, ale hlavně narušila tvář celého světa. Následuje totiž tisíc a jedna noc plná bojů, ve kterých jde o budoucnost celé civilizace. Podaří se armádě džinů zvítězit nad zákeřnými běsy?