Nakladatel: Audiotéka.cz

Audioknihy jsou v dnešní uspěchané době trendem a to i proto, že audioknihy „lze číst“ při různých činnostech (jízda dopravními prostředky, domácí práce nebo jen pro odpočinek). A to hlavně v naší dnešní době, kdy se snažíme najít čas na relaxaci a také na literaturu. Audiotéka nabízí nepřeberné množství mluveného slova a to již od roku 2011. Její jedinečnost je v tom, že audioknihy lze poslouchat díky webové stránce http://audioteka.cz a také díky aplikacím pro chytré telefony.

Proč poslech audioknih s Audiotékou?

● V nabídce přes 2500 audioknih ve formátu MP3 a to nejrůznějších žánrů.

● Možnost si zdarma poslechnout ukázku u každé audioknihy a nebo využít nabídku kapitoly zdarma.

● Zakoupené audioknihy zůstávají na Poličce, kde jsou uživatelům stále k dispozici a to i pro opětovné stažení do různých přístrojů.

● Audioknihy lze získat ihned zaplacením různými platebními metodami (PayPal, SMS Premium, PayU)

● Možnost využít pro nákup i poslech aplikaci. K dispozici je pro Android, iOS i Windows Phone.

audioteka.cz


Audiotéka.cz - Nejnovější knihy

knihaPříběh nového jména knihaZlomené srdce knihaLži knihaSestup

Audiotéka.cz - Související články

Zasoutěžte si o pátrání po pohřešované ženě

zlomene-srdce-audiokniha-perex

Lynda po smrti manžela zjistila, že svého muže vlastně nikdy neznala. Ale byl to právě ten důvod, proč na pobřeží Devonu zahodila klíčky od auta a beze stopy zmizela? Důvod Lyndina zmizení se pokusí odhalit David Raker, i když to rozhodně nebude mít jednoduché.

Kronika lidství

Bradbury_MartanskaKronika

Skvělou knihu od prostě jen dobré poznáme třeba i tak, že i po třech čtvrtinách století je stále poutavá. Místo zdvořilých rozpaků vyvolává nehasnoucí touhu být čtena znovu a znovu a popisované události nepůsobí směšně, ale aktuálně. Říkejme tomu třeba vizionářství v nejčistší podobě.

Získejte thriller o podezření, zradě a zklamání

lzi-audiokniha-perex

Tou dobou měla Mel Lynchová hrát tenis, přesto však její auto stojí před hotelem na opačném konci města. Co tam dělala a proč o svých plánech lhala? Na to chce Joe přijít stůj co stůj, čímž se mu celý jeho doposud zdánlivě spokojený život obrátí naruby.

Běž, pokud můžeš

Cohen_JakProhratMaraton

Popularita běhu se u současné populace neustále šplhá vzhůru. Neuplyne snad ani týden, aby se někde nekonal nějaký sraz zájemců o masový běh na různé vzdálenosti. A i když se to před pár desítkami let mohlo zdát neuvěřitelné, maraton dnes běhá už skoro každý. Nebo ne?

Zasoutěžte si o pátrání po vrahovi rodičů

John Searles_Nebudete se bat niceho zleho

Jít na schůzku do kostela, navíc uprostřed noci, není pro rodiče Silvie vzhledem k jejich „zaměstnání“ nic neobvyklého. Ovšem tentokrát se jim takové setkání ošklivě vymstí a oba jsou zavražděni. Podaří se vypátrat dceři, kdo stojí za jejich smrtí?