Nakladatel: Audiotéka.cz

Audioknihy jsou v dnešní uspěchané době trendem a to i proto, že audioknihy „lze číst“ při různých činnostech (jízda dopravními prostředky, domácí práce nebo jen pro odpočinek). A to hlavně v naší dnešní době, kdy se snažíme najít čas na relaxaci a také na literaturu. Audiotéka nabízí nepřeberné množství mluveného slova a to již od roku 2011. Její jedinečnost je v tom, že audioknihy lze poslouchat díky webové stránce http://audioteka.cz a také díky aplikacím pro chytré telefony.

Proč poslech audioknih s Audiotékou?

● V nabídce přes 2500 audioknih ve formátu MP3 a to nejrůznějších žánrů.

● Možnost si zdarma poslechnout ukázku u každé audioknihy a nebo využít nabídku kapitoly zdarma.

● Zakoupené audioknihy zůstávají na Poličce, kde jsou uživatelům stále k dispozici a to i pro opětovné stažení do různých přístrojů.

● Audioknihy lze získat ihned zaplacením různými platebními metodami (PayPal, SMS Premium, PayU)

● Možnost využít pro nákup i poslech aplikaci. K dispozici je pro Android, iOS i Windows Phone.

audioteka.cz


Audiotéka.cz - Nejnovější knihy

knihaJediné pravé lásky knihaSedmikrásky knihaMistři slova – Velký cirkus knihaMelouch

Audiotéka.cz - Související články

Vyhrajte Emmino velké dilema lásky

jedine-prave-lasky-audiokniha-perex

Dostane nová láska přednost před tou starou, nebo Emma s Jessem nedokáží navázat tam, kde jejich vztah přerušila nehoda vrtulníku, při které Jesse údajně zahynul? To si poslechněte v audio verzi románu, který vám dnes představíme.

Vyhrajte vzpomínky francouzského stíhače

mistri-slova-velky-cirkus-audiokniha-perex

Strhující bojové akce a každodenní dramata, která se odehrávala jak na obloze, tak na zemi během druhé světové války, ve svých denících mistrně popsal Pierre Clostermann. Pokud máte rádi válečnou literaturu, určitě si jeho zážitky poslechněte.

Zasoutěžte si o vyřešení zapeklité skládačky

sedmikrasky-audiokniha-perex

Jak spolu souvisí události, které se odehrávají v různých zemích po celém světě? Co má společného kněz, uprchlík z Iráku a mladá dívka pobývající v Bangkoku? Na to musí co nejdříve přijít Fredrika Bergmanová a Alex Recht.

Zasoutěžte si o náčrt filmového scénáře

melouch-audiokniha-perex

Čím zaujmout znuděného producenta, kterému se denně snaží scénáristi prodat svou práci? Zapůsobí brutální scény, nebo spíše romantika a osudová láska? Na to se snaží přijít náš hlavní hrdina. Poslechněte si jeho příběh.

Vyhrajte román podle zápisků Rudolfa Hösse

mistri-slova-smrt-je-mym-remeslem-audiokniha-perex

Zaposlouchejte se do audio verze románu vycházejícího ze zápisků velitele osvětimského koncentračního tábora Rudolfa Hösse, které knižně zpracoval Robert Merle. Přečtěte si více o muži, který podlehl falešným iluzím během 2. světové války.