Nakladatel: Audiotéka.cz

Audioknihy jsou v dnešní uspěchané době trendem a to i proto, že audioknihy „lze číst“ při různých činnostech (jízda dopravními prostředky, domácí práce nebo jen pro odpočinek). A to hlavně v naší dnešní době, kdy se snažíme najít čas na relaxaci a také na literaturu. Audiotéka nabízí nepřeberné množství mluveného slova a to již od roku 2011. Její jedinečnost je v tom, že audioknihy lze poslouchat díky webové stránce http://audioteka.cz a také díky aplikacím pro chytré telefony.

Proč poslech audioknih s Audiotékou?

● V nabídce přes 2500 audioknih ve formátu MP3 a to nejrůznějších žánrů.

● Možnost si zdarma poslechnout ukázku u každé audioknihy a nebo využít nabídku kapitoly zdarma.

● Zakoupené audioknihy zůstávají na Poličce, kde jsou uživatelům stále k dispozici a to i pro opětovné stažení do různých přístrojů.

● Audioknihy lze získat ihned zaplacením různými platebními metodami (PayPal, SMS Premium, PayU)

● Možnost využít pro nákup i poslech aplikaci. K dispozici je pro Android, iOS i Windows Phone.

audioteka.cz


Audiotéka.cz - Nejnovější knihy

knihaPoslední poutník knihaRozvaliny Gorlanu knihaCo já vím? knihaMistři slova – Spalovač mrtvol

Audiotéka.cz - Související články

Získejte spletitý případ Tommyho Bergmanna

posledni-poutnik-audiokniha-perex

Na podzim roku 1939 přijíždí do Osla okouzlující Agnes Gernerová. Brzy se však po ní slehne zem a její ostatky jsou nalezeny až o mnoho let později. Jak souvisí tento starý případ s nedávnou vraždou podnikatele Carla Oscara Krogha?

Zahrajte si o začátek příběhu hraničářova učně

rozvaliny-gorlanu-audiokniha-perex

Will svého otce nikdy nepoznal, ale legendy vypráví, že byl slavným rytířem. Mladíka však do bojové školy nepřijmou, protože je na svůj věk moc malý. Místo toho se dostane do učení k hraničáři Haltovi a začínají dobrodružství…

Vyhrajte audio verzi klasických literárních děl

mistri-slova-perex

Naši nejlepší dabéři spojili své hlasy v projektu Mistři slova, díky kterému si můžete poslechnout jejich oblíbené knihy a významná klasická díla. Každý měsíc budou v této edici přibývat nové audioknihy a vy si právě nyní můžete zasoutěžit o jednu z prvních tří.

Získejte audioknihu vzpomínek Miloše Formana

co-ja-vim-perex

Jméno a filmovou tvorbu Miloše Formana zná pravděpodobně každý z nás, ale kolik toho víte o jeho životě? Pokud vás vzpomínky toho amerického režiséra českého původu zajímají, poslechněte si je v audio verzi jeho biografie.

Zasoutěžte si o záhadu ztracené Atlantidy

labyrint-z-kosti-audiokniha-perex

V odlehlých chorvatských horách je v jedné z jeskyní nalezena stará kaple, která ukrývá ostatky neandrtálské ženy. Ještě záhadnější jsou nástěnné malby ve vedlejší jeskyni. Jaký je jejich význam a kam až pátrání zavede Graye Pierce ze Sigmy Force?