Nakladatel: Audiotéka.cz

Audioknihy jsou v dnešní uspěchané době trendem a to i proto, že audioknihy „lze číst“ při různých činnostech (jízda dopravními prostředky, domácí práce nebo jen pro odpočinek). A to hlavně v naší dnešní době, kdy se snažíme najít čas na relaxaci a také na literaturu. Audiotéka nabízí nepřeberné množství mluveného slova a to již od roku 2011. Její jedinečnost je v tom, že audioknihy lze poslouchat díky webové stránce http://audioteka.cz a také díky aplikacím pro chytré telefony.

Proč poslech audioknih s Audiotékou?

● V nabídce přes 2500 audioknih ve formátu MP3 a to nejrůznějších žánrů.

● Možnost si zdarma poslechnout ukázku u každé audioknihy a nebo využít nabídku kapitoly zdarma.

● Zakoupené audioknihy zůstávají na Poličce, kde jsou uživatelům stále k dispozici a to i pro opětovné stažení do různých přístrojů.

● Audioknihy lze získat ihned zaplacením různými platebními metodami (PayPal, SMS Premium, PayU)

● Možnost využít pro nákup i poslech aplikaci. K dispozici je pro Android, iOS i Windows Phone.

audioteka.cz


Audiotéka.cz - Nejnovější knihy

knihaGeniální přítelkyně knihaMistři slova – Modlitba pro Kateřinu Horovitzovou knihaMistři slova – Jeden den Ivana Děnisoviče knihaProblém tří těles

Audiotéka.cz - Související články

Vyhrajte příběh utrpení a odvahy židovské tanečnice

modlitba-pro-katerinu-horovitzovou-audiokniha-perex

Kateřina Horovitzová, stejně jako dvacet židovských obchodníků, věřila, že by její život mohl být zachráněn díky jejich výměně za německé zajatce. Místo toho jsou nacisty vláčeni sem a tam, postupně okrádáni, až skončí v koncentračním táboře. Mladá tanečnice se však rozhodne vzbouřit.

Získejte audioknihu ve speciální vánoční soutěži

audioteka-dle-vyberu-2-perex

Zamilovali jste si audioknihy a krátíte si jejich poslechem dlouhé cesty autem nebo nudné čekání u lékaře? Nezáleží na tom, zda máte rádi spíše společenské romány, nebo toužíte zažít sci-fi dobrodružství. Z našich tipů si jistě vyberete.

Zahrajte si o pátrání po čtyřleté holčičce

pred-pikolou-za-pikolou-perex

Lisa se svou dcerou hrály v parku nevinnou hru na schovávanou, jenže jakmile došlo na hledání, bylo jasné, že je něco špatně. Unesl někdo čtyřletou dívenku, nebo s někým dokonce šla dobrovolně? A je nějaká šance, že se vrátí domů?

Zahrajte si o nebezpečný manželský trojúhelník

vi-o-tobe-audiokniha-perex

Louise nemá přítele a většinu času tráví se svým synem. V podstatě ani vztah nehledá a už vůbec by ji nenapadlo, že by mohla přitahovat někoho tak okouzlujícího, jako je David. Nic však není dokonalé, proto se i v tomto případě najde nějaké „ale“.

Zasoutěžte si o lístek na luxusní plavbu hrůzy

zena-z-kajuty-c-10-audiokniha-perex

Jak dokázat, že na palubě luxusní soukromé jachty došlo k vraždě, když žádný z pasažérů nechybí? Pro novinářku Lo Blacklockovou, která celý zločin viděla, to bude tvrdý oříšek a vy si nyní můžete poslechnout, zda se podaří zjistit, co se stalo.