Nakladatel: Audiotéka.cz

Audioknihy jsou v dnešní uspěchané době trendem a to i proto, že audioknihy „lze číst“ při různých činnostech (jízda dopravními prostředky, domácí práce nebo jen pro odpočinek). A to hlavně v naší dnešní době, kdy se snažíme najít čas na relaxaci a také na literaturu. Audiotéka nabízí nepřeberné množství mluveného slova a to již od roku 2011. Její jedinečnost je v tom, že audioknihy lze poslouchat díky webové stránce http://audioteka.cz a také díky aplikacím pro chytré telefony.

Proč poslech audioknih s Audiotékou?

● V nabídce přes 2500 audioknih ve formátu MP3 a to nejrůznějších žánrů.

● Možnost si zdarma poslechnout ukázku u každé audioknihy a nebo využít nabídku kapitoly zdarma.

● Zakoupené audioknihy zůstávají na Poličce, kde jsou uživatelům stále k dispozici a to i pro opětovné stažení do různých přístrojů.

● Audioknihy lze získat ihned zaplacením různými platebními metodami (PayPal, SMS Premium, PayU)

● Možnost využít pro nákup i poslech aplikaci. K dispozici je pro Android, iOS i Windows Phone.

audioteka.cz


Audiotéka.cz - Nejnovější knihy

knihaVolha (audiokniha) knihaSmršť knihaHolubník knihaSymetrie odplaty

Audiotéka.cz - Související články

Prázdninový audioknižní výběr šéfredaktorky

audioknihynahled

Kromě knih na klasické recenze jsem nestíhala před prázdninami číst, proto dnešní výběr tvoří jen audioknihy. Třeba vám poslouží jako tipy pro poslech do auta na vaše prázdninové cesty. V článku najdete dětskou klasiku, krimi romány i historickou biografii českého boxera.

Krvelačná bestie

Smith_ZlyPes_audio

Téměř každý kraj má své strašidlo. Někdy je to bezhlavý rytíř, jindy bílá paní. Poměrně populární bývají přízraky v podobě děsivých živočichů, mezi nimiž psi enormních velikostí a divokostÍ zaujímají přední místa na pomyslném žebříčku krvelačných příšer. Pozor tedy na vycházky po norfolkských lesích.

Může být něco nudnějšího než roznáška novin?

Smith_Dorucovatelky_audio

Lidé se ztrácejí. Ne v tom smyslu, že sami zabloudí, ale sem tam prostě někdo zmizí. Někdy je za tím touha po výkupném, jindy třeba msta či prostá snaha ublížit. Unesenému, i postrádajícímu. Když se navíc ztratí dítě, jde vždy o vypjatou situaci, která volá po rychlém řešení.

Májové Očima šéfredaktorky na vlně audia

ocima-nahled

Souhrn krátkých recenzních postřehů měl delší pauzu, ale to neznamená, že bych čtení či poslech nějak šidila. Naopak se nahromadilo hodně novinek na klasické recenze, takže jsem se nezastavila. V dnešním souhrnu se proto objeví převážně audiotituly, které mohu poslouchat u práce. Žánrové rozpětí je od dětské knihy přes krimi až po samizdat.

Pomníky československé kriminalistiky

Mares_NejvetsiZahadyZlocinu

Někdy se stane, že zločin zůstane bez trestu. Jindy je pachatel dopaden, ale později se ukáže, že vše mohlo být docela jinak. Ne vždy se tak podaří včas očistit nevinného a potrestat toho, kdo skutek doopravdy spáchal. Zvlášť, uplynulo-li od případu mnoho desítek let.