Nakladatel: Audiotéka.cz

Audioknihy jsou v dnešní uspěchané době trendem a to i proto, že audioknihy „lze číst“ při různých činnostech (jízda dopravními prostředky, domácí práce nebo jen pro odpočinek). A to hlavně v naší dnešní době, kdy se snažíme najít čas na relaxaci a také na literaturu. Audiotéka nabízí nepřeberné množství mluveného slova a to již od roku 2011. Její jedinečnost je v tom, že audioknihy lze poslouchat díky webové stránce http://audioteka.cz a také díky aplikacím pro chytré telefony.

Proč poslech audioknih s Audiotékou?

● V nabídce přes 2500 audioknih ve formátu MP3 a to nejrůznějších žánrů.

● Možnost si zdarma poslechnout ukázku u každé audioknihy a nebo využít nabídku kapitoly zdarma.

● Zakoupené audioknihy zůstávají na Poličce, kde jsou uživatelům stále k dispozici a to i pro opětovné stažení do různých přístrojů.

● Audioknihy lze získat ihned zaplacením různými platebními metodami (PayPal, SMS Premium, PayU)

● Možnost využít pro nákup i poslech aplikaci. K dispozici je pro Android, iOS i Windows Phone.

audioteka.cz


Audiotéka.cz - Nejnovější knihy

knihaMistři slova – Dva roky, osm měsíců a osmadvacet nocí knihaŽivot za životem knihaBůh v renaultu knihaJediné pravé lásky

Audiotéka.cz - Související články

Vyhrajte souboj dobra a zla, světla a temnoty

dva-roky-osm-mesicu-a-jednadvacet-noci-audio

Katastrofální bouře, která zasáhla New York, změnila nejen ráz města, ale hlavně narušila tvář celého světa. Následuje totiž tisíc a jedna noc plná bojů, ve kterých jde o budoucnost celé civilizace. Podaří se armádě džinů zvítězit nad zákeřnými běsy?

Zasoutěžte si o příběh plný časových smyček

zivot-za-zivotem-audiokniha-perex

Píše se rok 1910 a v jedné anglické rodině se narodí malá holčička. Bohužel však ihned po narození umírá. Tím její příběh ovšem zdaleka nekončí, protože v tom okamžiku se vrátí čas a Ursula se narodí znovu, aby tentokrát přežila.

Získejte povídky o vztazích a všedních pocitech

buh-v-renaultu-audiokniha-perex

Hrdinové dvanácti povídek Michala Viewegha prožívají všední pocity, touhy i strachy, takže se s nimi možná v některých ohledech ztotožníte. A právě proto vás budou jejich příběhy bavit. Tak neváhejte a zaposlouchejte se.

Získejte životopisný román o objeviteli Troji

mistri-slova-recky-poklad-audiokniha-perex

Že jednou objeví bájnou Troju, to si Heinrich Schliemann vysnil už jako malý chlapec poté, co se seznámil s Homérovými eposy Ilias a Odyssea. Svému snu podřídil celý život a nakonec si jej také splnil, což si můžete poslechnout v audioknize.

Vyhrajte cestu za sebepoznáním

Cesta pokojneho bojovnika

Cesta pokojného bojovníka sleduje snahu bývalého mistra světa v gymnastice o dosažení sebepoznání. Není na to sám, neznámý cizinec mu pomůže pochopit hodně věcí, naučit se novému způsobu myšlení a najít sám sebe. Nyní si můžete toto vyprávění vychutnat i jako audioknihu.