Nakladatel: Audiotéka.cz

Audioknihy jsou v dnešní uspěchané době trendem a to i proto, že audioknihy „lze číst“ při různých činnostech (jízda dopravními prostředky, domácí práce nebo jen pro odpočinek). A to hlavně v naší dnešní době, kdy se snažíme najít čas na relaxaci a také na literaturu. Audiotéka nabízí nepřeberné množství mluveného slova a to již od roku 2011. Její jedinečnost je v tom, že audioknihy lze poslouchat díky webové stránce http://audioteka.cz a také díky aplikacím pro chytré telefony.

Proč poslech audioknih s Audiotékou?

● V nabídce přes 2500 audioknih ve formátu MP3 a to nejrůznějších žánrů.

● Možnost si zdarma poslechnout ukázku u každé audioknihy a nebo využít nabídku kapitoly zdarma.

● Zakoupené audioknihy zůstávají na Poličce, kde jsou uživatelům stále k dispozici a to i pro opětovné stažení do různých přístrojů.

● Audioknihy lze získat ihned zaplacením různými platebními metodami (PayPal, SMS Premium, PayU)

● Možnost využít pro nákup i poslech aplikaci. K dispozici je pro Android, iOS i Windows Phone.

audioteka.cz


Audiotéka.cz - Nejnovější knihy

knihaVolha (audiokniha) knihaSmršť knihaHolubník knihaSymetrie odplaty

Audiotéka.cz - Související články

Převážně napínavé Očima

ocima-nahled

Na začátku roku není příliš mnoho novinek na recenze, nakladatelé se po předvánočním maratonu jen pomalu rozehřívají. Proto je čas dočíst to, nač zatím nebyl čas. A tak v dnešním recenzním přehledu najdete knihy i audionahrávky z loňského roku. Navíc kromě napínavých detektivních záhad zbyl čas i na lehkou romantiku.

Hranice loajality

Klima_SmrtSOdkladem_audio

Když se něco pokazí, jednou z poměrně oblíbených výmluv je snaha tvrdit, že šlo o zkoušku. Někdy se jedná o nevinné záležitosti, ale jindy může jít o zásadní dopady na osudy zúčastněných. A někdy dokonce i o život.

Msta jako základní instinkt

Klima_HrebecAKraska

Má-li zločin nějaký motiv, existuje slušná šance, že bude vyřešen, padouch dopaden a při troše štěstí a právnické zručnosti i potrestán. Přesto existují zločinci, kteří doufají, že se vyšetřování jejich aktivit neujme nikdo kompetentní a schopný.

Zahrajte si o příběh jednoho egocentrika

volha uvodni audio (1)

Standa Pekárek, hlavní hrdina dnešního příběhu, je tak trochu blbec. A hlavně je dost omezený… I díky tomu je ochoten podepsat spolupráci s StB a vlastně si z toho nic moc nedělá. Na jeho okolí to však má mnohdy nedozírné následky!

Novoroční očima

ocima-zima

Před Vánoci se mi nepovedlo najít si čas na sepsání článku, proto mohu zahájit nový rok svým recenzním občasníkem. Sice bude plný audioknih (s jednou výjimkou), ale rozhodně nebude monotematický. Mimo mé oblíbené detektivky totiž obsahuje i romantiku, historický román a novinářův pohled na soužití v Izraeli. I když jde o starší titul, události z