Nakladatel: Audiotéka.cz

Audioknihy jsou v dnešní uspěchané době trendem a to i proto, že audioknihy „lze číst“ při různých činnostech (jízda dopravními prostředky, domácí práce nebo jen pro odpočinek). A to hlavně v naší dnešní době, kdy se snažíme najít čas na relaxaci a také na literaturu. Audiotéka nabízí nepřeberné množství mluveného slova a to již od roku 2011. Její jedinečnost je v tom, že audioknihy lze poslouchat díky webové stránce http://audioteka.cz a také díky aplikacím pro chytré telefony.

Proč poslech audioknih s Audiotékou?

● V nabídce přes 2500 audioknih ve formátu MP3 a to nejrůznějších žánrů.

● Možnost si zdarma poslechnout ukázku u každé audioknihy a nebo využít nabídku kapitoly zdarma.

● Zakoupené audioknihy zůstávají na Poličce, kde jsou uživatelům stále k dispozici a to i pro opětovné stažení do různých přístrojů.

● Audioknihy lze získat ihned zaplacením různými platebními metodami (PayPal, SMS Premium, PayU)

● Možnost využít pro nákup i poslech aplikaci. K dispozici je pro Android, iOS i Windows Phone.

audioteka.cz


Audiotéka.cz - Nejnovější knihy

knihaKdyž to tam není, tak to tam nehledej knihaOpuštěná společnost – Česká cesta od Masaryka po Babiše knihaMistři slova – Židovka z Toleda knihaV případě neočekávané události

Audiotéka.cz - Související články

Získejte audio verzi románu o splněných snech

kdyz-to-tam-neni-tak-to-tam-nehledej-perex

Hlavní hrdinka Anna se vydala z rodné vesnice do Prahy, aby zde zjistila, jestli pořád utíká před minulostí, nebo si už plní své sny. Koupí si mapu města a vydá se jej poznávat. Jak jí změní život obyčejná cesta v tramvaji, to si poslechněte v podání Vandy Hybnerové.

Zahrajte si o poučení z minulosti pro časy budoucí

opustena-spolecnost-audiokniha-perex

V dnešní době má často fáma šířená na sociálních sítích větší dosah než dlouhodobá a důkladná práce investigativních novinářů. Právě populismu, vlivu sociálních sítí, chybám systému a dalším tématům se věnuje Erik Tabery.

Získejte román o velké lásce s tragickým koncem

mistri-slova-zidovka-z-toleda-audiokniha-perex

Zavítejte do středověkého Španělska, v němž zuří svatá válka mezi židy, křesťany a muslimy. Právě na pozadí těchto dramatických událostí se rodí velká láska. Jenže Alfonso a Raquel jsou natolik odlišní, že jejich příběh nemůže skončit jinak než tragicky.

Zahrajte si o příběh města, kde z nebe padají letadla

v-pripade-neocekavane-udalosti-audio-perex

Elizabeth je malé městečko ve státě New Jersey, o kterém se však v roce 1952 dozví celý svět. Není totiž příliš běžné, aby se na jednom místě zřítila tři letadla během pouhých tří měsíců. Je to náhoda, nebo se na pozadí neštěstí skrývá mnohem více?

Zahrajte si o audio verzi kultovního sci-fi románu

konec-detstvi-audiokniha-perex

Když se nad hlavními městy všech zemí světa objeví vesmírné lodě, mezi lidmi propukne panika. Ukazuje se však, že mimozemským návštěvníkům nejde o podrobení naší rasy. Mimozemšťané chtějí přinést mír a prosperitu. Jenže za jakou cenu?