Nakladatel: Audiotéka.cz

Audioknihy jsou v dnešní uspěchané době trendem a to i proto, že audioknihy „lze číst“ při různých činnostech (jízda dopravními prostředky, domácí práce nebo jen pro odpočinek). A to hlavně v naší dnešní době, kdy se snažíme najít čas na relaxaci a také na literaturu. Audiotéka nabízí nepřeberné množství mluveného slova a to již od roku 2011. Její jedinečnost je v tom, že audioknihy lze poslouchat díky webové stránce http://audioteka.cz a také díky aplikacím pro chytré telefony.

Proč poslech audioknih s Audiotékou?

● V nabídce přes 2500 audioknih ve formátu MP3 a to nejrůznějších žánrů.

● Možnost si zdarma poslechnout ukázku u každé audioknihy a nebo využít nabídku kapitoly zdarma.

● Zakoupené audioknihy zůstávají na Poličce, kde jsou uživatelům stále k dispozici a to i pro opětovné stažení do různých přístrojů.

● Audioknihy lze získat ihned zaplacením různými platebními metodami (PayPal, SMS Premium, PayU)

● Možnost využít pro nákup i poslech aplikaci. K dispozici je pro Android, iOS i Windows Phone.

audioteka.cz

Audiotéka.cz - Nejnovější knihy

knihaHomo Deus knihaŠíleně jednoduché knihaAmnestie, která rozpoutala peklo knihaCaragova proměna

Audiotéka.cz - Související články

Získejte nástin možné budoucnosti lidstva

homo-deus-audiokniha-perex

Jaké výzvy čekají lidstvo v 21. století a co se stane, pokud lidskou pracovní sílu nahradí umělá inteligence? Nejen to se dozvíte v nové audioknize, jejíž předlohu napsal izraelsky historik Yuval Noah Harari. Tentokrát se zaměřil na budoucnost.

První letošní Očima

ocima-sefradaktorky-nahled

Očima šéfredaktorky je tentokrát plné tipů na krimi romány, z nichž vybočuje pouze druhý díl sebraného blogu Martina Selnera. Také přichází v delším odstupu, neb přelom roku byl jeden velký kalup. Nicméně času na poslech audioknih bylo dost, tak se s vámi o své postřehy určitě budu dělit i v dalších článcích…

Vyhrajte tajemství úspěchu společnosti Apple

silene-jednoduche-audiokniha-perex

Společnost Apple dokázala prorazit a dostat své produkty na přední příčky v prodeji i bez křiklavých obalů a složitých reklamních kampaní. Právě tato posedlost jednoduchostí ji totiž odlišuje od konkurence. Inspirujte se krásou jednoduchosti!

Získejte pohled skrz mříže, za kterými vládne zlo

amnestie-audiokniha-perex

Zaposlouchejte se do thrilleru inspirovaného vězeňskou vzpourou, ke které došlo v roce 1990 v Leopoldově. Špinavé kšefty, války mezi trestanci a šikana ze strany dozorců nebyla nic oproti peklu, které zde rozpoutala prezidentská amnestie.

Vyhrajte vstupenku do světa Woodwalkerů

Woodwalker_Caragova promena

Carag se narodil jako puma, ale protože on i jeho rodina jsou Woodwalkeři, mají zvláštní moc – mohou střídat zvířecí a lidskou podobu. Možná proto Caraga svět lidí tolik přitahuje, až se rozhodne zkusit v něm žít. A právě tehdy se dozví o škole Lízy Clearwaterové.