Nakladatel: Audiotéka.cz

Audioknihy jsou v dnešní uspěchané době trendem a to i proto, že audioknihy „lze číst“ při různých činnostech (jízda dopravními prostředky, domácí práce nebo jen pro odpočinek). A to hlavně v naší dnešní době, kdy se snažíme najít čas na relaxaci a také na literaturu. Audiotéka nabízí nepřeberné množství mluveného slova a to již od roku 2011. Její jedinečnost je v tom, že audioknihy lze poslouchat díky webové stránce http://audioteka.cz a také díky aplikacím pro chytré telefony.

Proč poslech audioknih s Audiotékou?

● V nabídce přes 2500 audioknih ve formátu MP3 a to nejrůznějších žánrů.

● Možnost si zdarma poslechnout ukázku u každé audioknihy a nebo využít nabídku kapitoly zdarma.

● Zakoupené audioknihy zůstávají na Poličce, kde jsou uživatelům stále k dispozici a to i pro opětovné stažení do různých přístrojů.

● Audioknihy lze získat ihned zaplacením různými platebními metodami (PayPal, SMS Premium, PayU)

● Možnost využít pro nákup i poslech aplikaci. K dispozici je pro Android, iOS i Windows Phone.

audioteka.cz


Audiotéka.cz - Nejnovější knihy

knihaVšechny krásné lži knihaThe Crown knihaSestra knihaHra na lháře

Audiotéka.cz - Související články

Zahrajte si o pátrání po vrahovi vlastního otce

vsechny-krasne-lzi-audiokniha-perex

Harry Ackerson se trápí smrtí svého otce a stále více si uvědomuje, že události, které provázely jeho život, jsou poněkud zvláštní. Že by smrt Billa Ackersona nebyla nehoda, ale dobře promyšlená vražda? Ale kdo by měl důvod ho zabíjet?

Vyhrajte životopis britské královny Alžběty II.

the-crown-audiokniha-perex

Zaposlouchejte se do příběhu ženy, která se musela ve velmi mladém věku vypořádat nejen s péčí o dvě děti a osobními problémy, ale také s následky války a zajistit stabilitu britské monarchie. Biografii královny Alžběty II. si poslechněte v podání Marka Holého.

Nejvyšší cena

Pacner_KosmonautiNaPokrajiSmrti_audio

Říká se, že každá legrace něco stojí. Je zcela přirozené, že posouvání hranic lidského světa i vědění může požadovat i cenu nejvyšší. Sluší se tedy znovu vzpomenout těch, kdo položili život během expanze lidstva za hranice zemské atmosféry.

Vyhrajte pátrání v minulosti zesnulé kamarádky

sestra-audiokniha-perex

Před svou smrtí požádala Charlie svou nejlepší přítelkyni o odpuštění a Grace na její slova od té doby musí neustále myslet. Co tak strašného Charlie udělala? Skrývá se odpověď v jejich tajné schránce, kterou kdysi zakopaly v lese?

Očima (a ušima) na únor

ocima-nahled

Uplynul takřka měsíc od prvního recenzního okénka, a tak jsem tu s dalším přehledem knih (a audioknih), které neunikly mojí pozornosti. Můžete posoudit, zda tituly stojí za to, abyste jim také věnovali svůj čas.