Nakladatel: Audiotéka.cz

Audioknihy jsou v dnešní uspěchané době trendem a to i proto, že audioknihy „lze číst“ při různých činnostech (jízda dopravními prostředky, domácí práce nebo jen pro odpočinek). A to hlavně v naší dnešní době, kdy se snažíme najít čas na relaxaci a také na literaturu. Audiotéka nabízí nepřeberné množství mluveného slova a to již od roku 2011. Její jedinečnost je v tom, že audioknihy lze poslouchat díky webové stránce http://audioteka.cz a také díky aplikacím pro chytré telefony.

Proč poslech audioknih s Audiotékou?

● V nabídce přes 2500 audioknih ve formátu MP3 a to nejrůznějších žánrů.

● Možnost si zdarma poslechnout ukázku u každé audioknihy a nebo využít nabídku kapitoly zdarma.

● Zakoupené audioknihy zůstávají na Poličce, kde jsou uživatelům stále k dispozici a to i pro opětovné stažení do různých přístrojů.

● Audioknihy lze získat ihned zaplacením různými platebními metodami (PayPal, SMS Premium, PayU)

● Možnost využít pro nákup i poslech aplikaci. K dispozici je pro Android, iOS i Windows Phone.

audioteka.cz


Audiotéka.cz - Nejnovější knihy

knihaPět malých prasátek knihaAž tady nebudu knihaPoustevník knihaDlouhá trnitá cesta z pekla

Audiotéka.cz - Související články

Vyhrajte biografii kontroverzního rockového zpěváka

dlouha-trnita-cesta-z-pekla-audiokniha-perex

Jméno Brian Warner vám pravděpodobně nic neřekne, dokud nezjistíte, že používá pseudonym Marilyn Manson. Jeho kontroverzní zjev je nepřehlédnutelný. A pokud chcete nahlédnout i do jeho duše, zaposlouchejte se do jeho autobiografie.

Získejte šanci změnit svůj osud

az-tady-nebudu-perex

Představte si, že byste dostali šanci nahlédnout do budoucnosti a s ní získali příležitost ovlivnit, co se stane. Čas na Facebooku hlavní hrdinky Jess se posunul o 18 měsíců, takže ví, co ji čeká, a musí se rozhodnout, zda do nadcházejících událostí zasáhne.

Zasoutěžte si o hon na vraha a zloděje identit

poustevnik-audiokniha-perex

Jak je možné, že Viggo Hansen seděl více než čtvrt roku mrtvý u televize, a přesto nikomu nechyběl? Tento muž byl sice samotářem, ale čtyři měsíce jsou dlouhá doba. Vše nasvědčuje tomu, že vrahem nebyl jen tak někdo, ale zloděj identit.

Vyhrajte závěr dlouhé cesty k Temné věži

temna-vez-audiokniha-perex

Cesta k Temné věži se po několika letech konečně blíží ke svému konci. V předchozích šesti dílech musel Roland Deschain překonat řadu překážek a ani poslední část jeho putování nebude jednoduchá. Co na něj čeká v cíli? To si můžete poslechnout.

Kdo hledá, možná najde

Mroz_Nenalezena_audio

Říká se, že láska je mocná čarodějka. Zkuste si představit, že jste o svou lásku za záhadných okolností přišli, ale o deset let později dostanete novou šanci o ni zase bojovat. Jak byste se zachovali? Půjdete do toho bez ohledu na možné následky?