Nakladatel: Audiotéka.cz

Audioknihy jsou v dnešní uspěchané době trendem a to i proto, že audioknihy „lze číst“ při různých činnostech (jízda dopravními prostředky, domácí práce nebo jen pro odpočinek). A to hlavně v naší dnešní době, kdy se snažíme najít čas na relaxaci a také na literaturu. Audiotéka nabízí nepřeberné množství mluveného slova a to již od roku 2011. Její jedinečnost je v tom, že audioknihy lze poslouchat díky webové stránce http://audioteka.cz a také díky aplikacím pro chytré telefony.

Proč poslech audioknih s Audiotékou?

● V nabídce přes 2500 audioknih ve formátu MP3 a to nejrůznějších žánrů.

● Možnost si zdarma poslechnout ukázku u každé audioknihy a nebo využít nabídku kapitoly zdarma.

● Zakoupené audioknihy zůstávají na Poličce, kde jsou uživatelům stále k dispozici a to i pro opětovné stažení do různých přístrojů.

● Audioknihy lze získat ihned zaplacením různými platebními metodami (PayPal, SMS Premium, PayU)

● Možnost využít pro nákup i poslech aplikaci. K dispozici je pro Android, iOS i Windows Phone.

audioteka.cz


Audiotéka.cz - Nejnovější knihy

knihaNenalezená knihaMy děti ze stanice ZOO knihaTemný les knihaČerná zem

Audiotéka.cz - Související články

Kdo hledá, možná najde

Mroz_Nenalezena_audio

Říká se, že láska je mocná čarodějka. Zkuste si představit, že jste o svou lásku za záhadných okolností přišli, ale o deset let později dostanete novou šanci o ni zase bojovat. Jak byste se zachovali? Půjdete do toho bez ohledu na možné následky?

Vyhrajte pátrání po zmizelé snoubence

nenalezena-audiokniha-perex

Damian byl přesvědčen, že svou zmizelou snoubenku Ewu už nikdy neuvidí, proto je překvapen, když spatří fotografii dívky, která jako by jí z oka vypadla. A záhy objeví další fotografii, kterou dokonce sám pořídil. Co to všechno znamená?

Získejte audio verzi kultovní knihy o závislosti na drogách

my-deti-ze-stanice-zoo-audiokniha-perex

Příběh Christiane F., která v pouhých dvanácti letech propadla drogám, se stal již kultovní knihou a dočkal se také filmového zpracování. Jediné, co zatím chybělo, byla audiokniha, ale i ta už je k mání a vy si o ni s námi můžete zasoutěžit.

Kdo je kdo?

Minier_Noc_audio

Rozhraní mezi zločinem a trestem může být nejasné. Někdy se dokonce síly policajta a zloducha musí spojit, jde-li o záchranu někoho, kdo je blízký oběma. Kam až dokážou zajít, kolik pravidel dokážou obejít a přiohnout?

Zasoutěžte si o boj proti nebezpečí z vesmíru

temny-les-audiokniha-perex

Osud planety Země leží na bedrech čtyř jedinců vybraných radou OSN. Jedním z nich je i Luo Ťi, který nemá ponětí, co se od něj čeká, protože na rozdíl od ostatních není ani uznávaný myslitel, ani stratég nebo vojevůdce. Proč se ho tedy Trisolarané bojí?