Nakladatel: Audiotéka.cz

Audioknihy jsou v dnešní uspěchané době trendem a to i proto, že audioknihy „lze číst“ při různých činnostech (jízda dopravními prostředky, domácí práce nebo jen pro odpočinek). A to hlavně v naší dnešní době, kdy se snažíme najít čas na relaxaci a také na literaturu. Audiotéka nabízí nepřeberné množství mluveného slova a to již od roku 2011. Její jedinečnost je v tom, že audioknihy lze poslouchat díky webové stránce http://audioteka.cz a také díky aplikacím pro chytré telefony.

Proč poslech audioknih s Audiotékou?

● V nabídce přes 2500 audioknih ve formátu MP3 a to nejrůznějších žánrů.

● Možnost si zdarma poslechnout ukázku u každé audioknihy a nebo využít nabídku kapitoly zdarma.

● Zakoupené audioknihy zůstávají na Poličce, kde jsou uživatelům stále k dispozici a to i pro opětovné stažení do různých přístrojů.

● Audioknihy lze získat ihned zaplacením různými platebními metodami (PayPal, SMS Premium, PayU)

● Možnost využít pro nákup i poslech aplikaci. K dispozici je pro Android, iOS i Windows Phone.

audioteka.cz

Audiotéka.cz - Nejnovější knihy

knihaInspektor s velkým ptákem knihaInspektor s velkým mozkem knihaInspektor Prevít knihaMuž bez minulosti

Audiotéka.cz - Související články

Očima, ale především ušima na léto

ocima-sefradaktorky-nahled

Dnes mám pro vás zase několik tipů na poslech audio zpracování oblíbených titulů, ale také knižní novinku od oblíbené autorky romantických románů. Můžete se zaposlouchat do verneovky, vybraných dílů humorných krimitrilogií i klasiky z pera Agathy Christie.

Kdo stojí v pozadí?

Goffa_ClovekZaOponou_audio

Práce investigativního novináře, zvláště takového, jehož hlavní motivací jsou různé kriminální kauzy, bývá více méně riskantním podnikem. Trpí-li navíc až chorobnou potřebou lidem v nouzi pomáhat, může se jeho vlastní život houpat na pověstném vlásku.

Zasoutěžte si o souboj pistolníka s tajemnými „vlky“

temna-vez-vlci-z-cally-audiokniha-perex

Poslední pistolník Roland a jeho společníci jsou zpět na stezce Paprsku a odhodlaně po ní postupují k Temné věži. Netuší však, že je čeká další zdržení kvůli vesničanům z Cally, kteří žádají o pomoc. A pistolníci z Eldova rodu takové žádosti neodmítají…

Očima na prázdniny

ocima-nahled

Dnešní očima šéfredaktorky nabízí pestrou směs titulů ke čtení i poslechu. Najdete tu napínavé dobrodružství pro děti, sbírku detektivek – vážných a plných napětí, ale i humorných s nadsázkou, a také klasiku pro ženy, která snad nikdy neomrzí. Stačí si vybrat, který z titulů bude dělat společnost právě vám.

Vyhrajte pohled do minulosti posledního pistolníka

carodej-a-sklo-audiokniha-perex

Poslední pistolník a tři vyvolení souputníci jsou stále na cestě k Temné věži. Těsně vyvázli z jednoho světa, aby vstoupili do dalšího, a právě v něm se Roland rozhodne poodhalit něco ze své minulosti. Poslechněte si příběh dávné lásky i vy.