Nakladatel: Audiotéka.cz

Audioknihy jsou v dnešní uspěchané době trendem a to i proto, že audioknihy „lze číst“ při různých činnostech (jízda dopravními prostředky, domácí práce nebo jen pro odpočinek). A to hlavně v naší dnešní době, kdy se snažíme najít čas na relaxaci a také na literaturu. Audiotéka nabízí nepřeberné množství mluveného slova a to již od roku 2011. Její jedinečnost je v tom, že audioknihy lze poslouchat díky webové stránce http://audioteka.cz a také díky aplikacím pro chytré telefony.

Proč poslech audioknih s Audiotékou?

● V nabídce přes 2500 audioknih ve formátu MP3 a to nejrůznějších žánrů.

● Možnost si zdarma poslechnout ukázku u každé audioknihy a nebo využít nabídku kapitoly zdarma.

● Zakoupené audioknihy zůstávají na Poličce, kde jsou uživatelům stále k dispozici a to i pro opětovné stažení do různých přístrojů.

● Audioknihy lze získat ihned zaplacením různými platebními metodami (PayPal, SMS Premium, PayU)

● Možnost využít pro nákup i poslech aplikaci. K dispozici je pro Android, iOS i Windows Phone.

audioteka.cz


Audiotéka.cz - Nejnovější knihy

knihaČerná zem knihaDvojitý kříž knihaVýkupné za Eraka knihaĎáblův spár

Audiotéka.cz - Související články

Zahrajte si o historicko-politickou analýzu holokaustu

cerna-zem-audiokniha-perex

O holokaustu, koncentračních táborech a vyhlazování židovského obyvatelstva bylo napsáno již mnoho, přesto má kniha amerického historika Timothyho Snydera potenciál přinést nová fakta a tím vyvrátit mnohé polopravdy.

Získejte případ návratu dávno popraveného vraha

dvojity-kriz-audiokniha-perex

Obyvatele Los Angeles před lety terorizoval vrah, který své oběti mučil s téměř řemeslnou zručností a s velkým uspokojením. Nyní se jeho nezaměnitelný podpis objevil na dalším těle, ale jak je to možné, když tehdejší pachatel byl popraven?

Zahrajte si o fantasy výpravu do země Aridy

vykupne-za-eraka-audiokniha-perex

Královský hraničář z Araluenu Halt O’Carrick a jeho učeň Will se vydávají na cestu do daleké Aridy, aby zde zaplatili výkupné za oberjarla Eraka. Podaří se jim překonat poušť a vyhnout se řadě nebezpečí? To si můžete poslechnout.

Napiš povídku a buď slyšet!

psani

Audiotéka letos vyhlašuje první ročník beletristické soutěže na téma „Více času na život“. Vítězné dílo bude profesionálně zpracováno do audioknižní podoby.

Smrtelný odkaz

Weaver_ZlomeneSrdce_audio

Probírat se pozůstalostí někoho blízkého může mít i nepříjemné vedlejší účinky. Co když se ukáže, že ten, s kým jsme strávili velkou část života, si v sobě nesl nějaké opravdu těžké provinění? Co když najednou zjistíme, že jeho vina nás může zabít?