Nakladatel: Fragment

Zaměřujeme se zejména na knihy pro děti a mládež, leporela, slovníky, učebnice a turistické průvodce. Mezi naše bestsellery patří ERAGON, Letopisy Narnie, Maturita v kostce. Produkce se pyšní díly Václava Čtvrtka, Zdeňka Svěráka nebo Pavla Kantorka.

www.fragment.cz/uvod/


Fragment - Nejnovější knihy

knihaDračí strážce knihaSouboj čarodějů knihaApollónův pád: Zrádný labyrint knihaVelká knihovna – Z kostí a inkoustu

Fragment - Související články

Nebezpečný svět pod zemí

gregor-a-mesto-pod-mestem

Nejen skříně skrývají vstupní brány do tajných říší. Koho by napadlo, že za mřížkou v prádelně jednoho obyčejného newyorského domu se nachází vchod do světa plného přerostlých netopýrů, švábů, potkanů a pavouků…

Tajemství lásky

Grafika z dílny Zdeny Zingopi

Láska je slovo, které nás lidi velmi přitahuje. Jeho význam má mnoho podob, které se odvíjejí od životních zkušeností  každého z nás. Článek Tajemství lásky je jeden z mnoha názorů na toto lákavé i bolestné téma.

Zábavný a trochu nechutný Souboj čarodějů

Magazinerova_Souboj carodeju_uvodni

Koho by nezaujal příběh o čarodějích, slibující dobrodružství plné kouzel, při němž mezi sebou měří síly členové jedné rodiny? Určitě se u něj pobavíte, ale možná se vám udělá i nevolno.

Co se pod stromeček nevešlo…

knihy

Vánoční svátky jsou za námi, a pokud byl Ježíšek na knižní nadílku skoupý, tak nemusíte zoufat. Z dnešní nabídky si vybere každý bez ohledu na věk či pohlaví. Knih není přece nikdy dost a každý příběh člověka obohatí. 

Putování po nových světech

Sci-fi

Do dalekých vesmírů, utopických světů, temných konců naší planety i do dávné minulosti – všude tam nás zavedou romány, které si dnes představíme. A že jich je požehnaně.