Nakladatel: Fragment

Zaměřujeme se zejména na knihy pro děti a mládež, leporela, slovníky, učebnice a turistické průvodce. Mezi naše bestsellery patří ERAGON, Letopisy Narnie, Maturita v kostce. Produkce se pyšní díly Václava Čtvrtka, Zdeňka Svěráka nebo Pavla Kantorka.

www.fragment.cz

Fragment - Nejnovější knihy

knihaDívka v modrém plášti knihaAlchymistův učeň knihaNejsem žádná potrhlá holka knihaSlečna Edisonová

Fragment - Související články

Nenechte si ujít v týdnu od 22. do 28. května

nenechte_si_ujit

Máte chuť prožít příjemné odpoledne či večer ve společnosti literatury? Není nic jednoduššího, než se začíst do našeho článku a vybrat si z bohaté nabídky akcí, jejichž společným jmenovatelem jsou právě knihy.

Poslední Hurvínkův dárek k devadesátinám

ToNejlepsiZHurvinka

Představte si, že dostanete za úkol vybrat jen čtyři zástupce toho nejlepšího z desítek, ne-li stovek možností, z nichž každá sama o sobě reprezentuje špičku ve svém oboru. To je, popravdě, noční můra každého takto zaúkolovaného jedince. A tak To nejlepší z Hurvínka by se možná mělo spíš jmenovat Něco z toho nejlepšího.

Otázky původu

Haddix_Setkani

Na to, odkud pocházíme, se ptáme od počátku věků. A přestože otázka původu lidstva jako celku je jistě vzrušující, stejně je nakonec důležitější otázka původu nás samých – jedinců. Jsou naši rodiče opravdu naši nebo jsme adoptovaní? Kdo opravdu jsme a kde jsme se tu vzali?

Zahrajte si o příběh z fantasy země jménem Ravka

grisa-svetlo-a-stiny-perex

Stát se grišou znamená zařadit se mezi privilegované mágy a kouzelníky. Jenže tajemství tohoto světa sahá mnohem dál a Alina si brzy uvědomuje, že jediným cílem je využít její moc proti zbytku světa. Podaří se jí vymanit z rukou zla?

Úspěšná trilogie v dárkovém boxu

martin-vopenka_spici-mesto_box

Trilogie Spící město vychází v boxu! Vydejte se na dobrodružnou cestu do světa, kde všichni rodiče spí a kde začíná nemilosrdný boj o přežití dětí ve světě ostatních dospělých…