Nakladatel: Fragment

Zaměřujeme se zejména na knihy pro děti a mládež, leporela, slovníky, učebnice a turistické průvodce. Mezi naše bestsellery patří ERAGON, Letopisy Narnie, Maturita v kostce. Produkce se pyšní díly Václava Čtvrtka, Zdeňka Svěráka nebo Pavla Kantorka.

www.fragment.cz


Fragment - Nejnovější knihy

knihaKaziměsti knihaGriša – Bouře a vzdor knihaDům, ve kterém… Prázdná hnízda knihaŠest vran

Fragment - Související články

Do šedivých dnů barevné fantasy příběhy

Tipy_Do sedivych dnu barevne fantasy pribehy

Podzimní dny bývají někdy hodně depresivní, mlhavé a deštivé. Můžete si je ale zpříjemnit napínavými fantasy příběhy nebo čtením o hororu! Nahlédněte do našich tipů, bezpochyby tam číhá to pravé pro vás.

Záchrana není hra

Brezinova_HurvinekAKouzelneMuzeum

Možná to znáte. Jste-li dětmi, popouzí vás rodičovské zákazy, a jste-li rodiči, vytáčí vás dětská neposlušnost a odbojnost. Člověk snadno, na obou stranách, vypustí z pusy něco, čeho vzápětí lituje. Přidejte trochu kouzel a touhy padouchů po moci a máte dokonalé kulisy pro narovnání rodinných vztahů.

Role se otáčejí

Bergstrom_Nelitostna

Základním úkolem rodičů je starat se o výchovu a bezpečné zázemí svých dětí. Když je ale rodič příslušníkem výzvědné organizace, může se hlavně ta část o bezpečí trochu zamotat. Ale pro fungující rodinu je jen přirozené, že když přijde čas, role se obrátí a děti se vydávají do světa splatit svůj dluh a zachraňovat vlastní

Zahrajte si o nečekané odhalení ve fantasy světě

panuv-tajemny-odkaz-draci-proroctvi-perex

Felicity ještě ani nestihla pořádně vstřebat myšlenku, že by právě ona měla zachránit říši elfů, když je obviněna z vraždy. Půlelf Lee se však rozhodne ji zachránit a vydá se pátrat po důkazech, které by ji očistili. Jak jeho výprava dopadne?

Dobrodružné fantasy příběhy

Čtení, fantasy, magie - ilustrační

Co mají dnešní knihy společného? Vrací se v nich oblíbení hrdinové a jejich příběhy se inspirovaly fantasy žánrem.  Dvojčata Holtovi se snaží přijít na kloub další záhadě, Magnus Chase pátrá po ztraceném Thórovu kladivu a opět vás přivítá městečko Willow Falls.