Nakladatel: Fragment

Zaměřujeme se zejména na knihy pro děti a mládež, leporela, slovníky, učebnice a turistické průvodce. Mezi naše bestsellery patří ERAGON, Letopisy Narnie, Maturita v kostce. Produkce se pyšní díly Václava Čtvrtka, Zdeňka Svěráka nebo Pavla Kantorka.

www.fragment.cz/uvod/


Fragment - Nejnovější knihy

knihaDcera ohně knihaMoře inkoustu a zlata: Čtenářka knihaSrdce Aporveru knihaGénius: Hra

Fragment - Související články

Knižní dobrodružství pro děti

čtoucí kluk - ilustrační

Máte rádi dobrodružství, ale přijde vám, že se nic moc neděje? Máme pro vás řešení! Vezměte si jednu z námi doporučených knih, pohodlně se usaďte a nechte se přenést do knižního světa plného zajímavých příběhů.

Zasoutěžte si o nebezpečnou výpravu do fantasy světa

divka-z-inkoustu-a-hvezd-perex

Isabella žije se svým otcem v Gromeře a sní o tom, že se jí jednou podaří prozkoumat Zapomenuté území a vytvořit jeho mapu. Jenže vydat se za hranice města je zakázáno. Jedinou možností je přidat se ke skupině, která pátrá po ztracené dceři guvernéra.

Napínavé dobrodružství ohnivé čarodějky

Matt Ralphs_Dcera ohne

Strávit celý život na kousku chráněné oblasti není jednoduché, ale asi je to lepší než zjistit, že svět za bezpečnou kouzelnou hranicí vám o váš život usiluje.

Zábavné učení

vzdelani

Učení není mučení, ale díky správnému přístupu i zábava. Dnešní naučné knihy doprovázené ilustracemi obsahují řadu zajímavých informací, a to z oblasti vzniku světa, vaření, techniky a lidského těla.

Lachtan, část 2.

lachtan2

Jakmile Amy osaměla, ztěžka dosedla na postel. Celý svět se s ní točil. Měla pocit, že omdlí. Srdce jí tlouklo, jako by nedokázalo ten šok snést.