Nakladatel: Fragment

Zaměřujeme se zejména na knihy pro děti a mládež, leporela, slovníky, učebnice a turistické průvodce. Mezi naše bestsellery patří ERAGON, Letopisy Narnie, Maturita v kostce. Produkce se pyšní díly Václava Čtvrtka, Zdeňka Svěráka nebo Pavla Kantorka.

Fragment - Nejnovější knihy

knihaKlub Klikařů – Boj o Krkavec knihaO jezevci, který pořád zpíval knihaMalý mýval Nemyjsa knihaTřpytivá hodina

Fragment - Související články

Nenechte si ujít v týdnu od 12. do 18. září 2022

nenechte_si_ujit

I příští týden se v různých koutech naší země konají literární akce. A na co se můžete těšit? Třeba na autogramiádu Barbory Koutné, autorské čtení Boženy Neumanové či křest nejnovější knihy spisovatele Štěpána Javůrka. Vybere si tak úplně každý.

Jsi tak mladej, jak velký máš plány!

Vanecek_Jsi tak mlady jaky mas plyny

Kdy je spisovatel začínající a kdy už zkušený? Souvisí to s mládím a věkem obecně? A kdy je člověk ještě mladý a kdy už ne a závisí to vůbec na věku?

Nenechte si ujít v týdnu od 15. do 21. srpna 2022

nenechte_si_ujit

Srpen se přehoupl do své druhé poloviny a my vám opět přinášíme přehled literárních akcí, ze kterých si vyberou děti i dospělí. Nenechte si ujít další letní čtení v táborské botanické zahradě či scénické čtení z cyklu LiStOVáNí Lukáše Hejlíka.

Ukázka z knihy Klub Klikařů – Boj o Krkavec

klub-klikaru-boj-o-krkavec-perex

Dobrodružný příběh party nesourodých přátel nadchne nejen fanoušky foglarovek. Objevte tajemství kopce Krkavec spolu s bikerem Lukášem, milovníkem historie Jirkou a charismatickou Šárkou.

Dobrodružné čtení na prázdniny

stene-nahled

Představujeme čtveřici napínavých knížek jako stvořených pro prázdninové čtení. Ty nejmenší potěší pohádka o štěňátkách a starší si vychutnají plnokrevné dobrodružné příběhy, v nichž nebude nouze o zločince a záhady.