Nakladatel: Fragment

Zaměřujeme se zejména na knihy pro děti a mládež, leporela, slovníky, učebnice a turistické průvodce. Mezi naše bestsellery patří ERAGON, Letopisy Narnie, Maturita v kostce. Produkce se pyšní díly Václava Čtvrtka, Zdeňka Svěráka nebo Pavla Kantorka.

www.fragment.cz/uvod/


Fragment - Nejnovější knihy

knihaČasodějové – Časogram knihaJen 27 dnů knihaMagnus Chase a bohové Ásgardu – Loď mrtvých knihaVita Nostra

Fragment - Související články

Od školky až po pubertu

Deti v parku

Kniha je ten nejlepší přítel, který provází člověka od narození přes dospělost až do stáří. Z dnešních doporučených titulů si vybere každý mladý čtenář, od předškoláky přes ty školou povinné až po puberťáky. Prožijte s hlavními hrdiny jejich příhody a získejte nové knižní zážitky. 

Klučičí svět

Kluk čte

Dívkám vstup zakázán – těmito slovy by se daly, samozřejmě obrazně, charakterizovat dnešní příběhy. Ty vezmou čtenáře do klučičího světa plného sportu, významných a inspirativních mužů a dobrodružných příhod, při kterých se tají dech.

Nebojácní hrdinové a jejich dobrodružná cesta

Dobrodruzna cetba pro mladez

Nebojácní hrdinové se vrací na scénu a nebudou mít ani chvilku klidu. Zatímco mladý učedník Christopher se bude muset vypořádat s epidemií moru, na Ríšu čeká úplně jiný nepřítel. Podaří se jim oběma vyváznout ve zdraví?

Příběhy dospívání

píšící dívka

Dospívání bývá někdy těžké, zvláště pro mladou dívku plnou nejistoty. Útěchu a rady mohou najít v dívčích románech, kde se hlavní hrdinky snaží vypořádat s podobnými problémy. A kdo ví, třeba se i inspirují…

Získejte fantasy cestu za záchranou světa

srdce-aporveru-perex

Rolan žije se svou rodinou v malém městečku Werfall, které je s civilizací propojeno mosty. Jenže ty se jednoho dne začnou hroutit a není to to jediné, co zdejší obyvatele trápí. Rolan se proto vydává na cestu do Ecidilu, který je jedinou nadějí na záchranu světa.