Nakladatel: Fragment

Zaměřujeme se zejména na knihy pro děti a mládež, leporela, slovníky, učebnice a turistické průvodce. Mezi naše bestsellery patří ERAGON, Letopisy Narnie, Maturita v kostce. Produkce se pyšní díly Václava Čtvrtka, Zdeňka Svěráka nebo Pavla Kantorka.

www.fragment.cz/uvod/


Fragment - Nejnovější knihy

knihaVelká knihovna – Z kostí a inkoustu knihaTrnitá řeč knihaKletba vítězů knihaČasodějové – Časogram

Fragment - Související články

Milý deníčku

DenikProKamosky

Jestli jste si někdy zkoušeli psát deník, případně máte doma děti v tom správném věku, možná už víte, že jde o boj s pravidelností. Nebylo by snazší, kdyby vám deník sám poradil, co a kdy si poznamenat?

Fantasy pro přemýšlivé

Vita Nostra_uvodni

Vita Nostra není pro každého. Kdo se pídí po odpovědích a preferuje oddechovou četbu, ten si ji asi příliš neužije. Čtenáři, kteří jsou ochotní oprostit se od všeho běžného a pozemského, budou spokojenější.

Jen 27 dnů do sebevraždy

Alison Gervaisova_Jen 27 dnu_uvodni

Kdyby za vámi přišel Smrťák a dal vám příležitost zachránit něčí život, využili byste ji, i když by to mohlo znamenat, že ohrozíte vlastní budoucnost?

Ohnivá čarodějka je zpět!

Matt Ralphs_Vladkyne ohne

Hazel, Bramley a Titus se vrací v pokračování kouzelné fantasy Dcera ohně. Ze starých nepřátel se stanou spojenci a největším protivníkem bude samotný Řád lovců čarodějnic.

Nové fantasy světy

Tipy_Do sedivych dnu barevne fantasy pribehy

Dnes potěšíme fanoušky fantasy příběhů, které oplývají kouzelnou atmosférou, originálními nápady a atraktivním prostředím. Vraťte se ke svým oblíbeným hrdinům v očekávaných pokračováních nebo poznejte úplně nové světy.