Nakladatel: Fragment

Zaměřujeme se zejména na knihy pro děti a mládež, leporela, slovníky, učebnice a turistické průvodce. Mezi naše bestsellery patří ERAGON, Letopisy Narnie, Maturita v kostce. Produkce se pyšní díly Václava Čtvrtka, Zdeňka Svěráka nebo Pavla Kantorka.

www.fragment.cz


Fragment - Nejnovější knihy

knihaŠest vran knihaAlea, dívka moře: Tajemství oceánů knihaDopisy, které nikdo nečetl knihaPoppy Borůvková, narozená v pondělí

Fragment - Související články

A nebylo to třeba takhle?

Haddix_Poslani

Je nekonečné množství dějinných událostí, o jejichž skutečném průběhu dnes máme jen velmi mlhavou a možná i pomýlenou představu, navzdory tomu, jak sebejistě jejich výklad v učebnicích může znít. Nejistota je tady ale výhodou, protože otevírá prostor fantazii a možným výkladům historického Poslání.

Zasoutěžte si o nebezpečný úkol pro šest psanců

sest-vran-perex

Ketterdam je nejen rušné přístavní město, ale také domov fenomenálního podvodníka a zloděje Kaze Brekkera. A ten moc dobře ví, že se zde dá za peníze koupit vše, proto neváhá a vezme i nabídku, na kterou by nekývl nikdo jiný než naprostý šílenec.

Kam se poděla dívka v modrém plášti?

Divka_v_modrem_plasti

Osmnáctiletá Hanneke vede v době okupace svůj soukromý odboj. Na černém trhu sežene vše, co se sehnat dá. Je v tom opravdu dobrá. Ale když má vypátrat zmizelou židovskou dívku, kterou nikdy neviděla, nejsou její šance příliš velké…

Zasoutěžte si nebezpečnou snahu odhalit pravdu

univerzita-vyjimecnych-zrada-perex

Země se potýká s následky války a naděje všech se upíná k univerzitě v Tosu. Právě ta má vychovat nového vůdce, který obyvatele povede vstříc lepší budoucnosti. Cia však ví, jaké odporné praktiky se zde dějí, a má v plánu je všem odhalit.

Trojice románových průvodců historií

historie

Předností historických románů je, že nepřináší pouze napínavou dějovou linku a překvapivou zápletku, ale také vás mohou něco naučit o době dávno či ne zas tak dávno minulé. To platí i pro všechny tři romány, které si dnes představíme.