Nakladatel: Fragment

Zaměřujeme se zejména na knihy pro děti a mládež, leporela, slovníky, učebnice a turistické průvodce. Mezi naše bestsellery patří ERAGON, Letopisy Narnie, Maturita v kostce. Produkce se pyšní díly Václava Čtvrtka, Zdeňka Svěráka nebo Pavla Kantorka.

https://www.fragment.cz/


Fragment - Nejnovější knihy

knihaKlub Klikařů – Prokleté Velikonoce knihaŽivot svatých knihaVůně inkoustu knihaNejkrásnější dárek

Fragment - Související články

Nenechte si ujít v týdnu od 8. do 14. května 2023

nenechte_si_ujit

Příští týden nás ve světě literatury čeká především 28. mezinárodní knižní veletrh a literární festival Svět knihy Praha 2023. Dále si nenechte ujít třeba křest knihy Lucie Fedurcové nebo dvou románů amerického spisovatele Jacka Kerouaca.

O psaní aneb Ze života spisovatelky

Buresova_O psani aneb Ze zivota spisovatelky

Když jsem tehdy psala první knížku, vůbec jsem netušila, že k ní časem přibydou další.

Vyhrajte další dobrodružnou výzvu pro Klub Klikařů

Klub Klikaru_Proklete Velikonoce_uvodni

Nad Plzní se opět stahují temná mračna a nikdo si nemůže být jistý, že zůstane v bezpečí. Vysílač na Krkavci totiž nebyl tím jediným, co místní ohrožovalo. Dají se členové Klubu Klikařů znovu dohromady, aby odvrátili hrozící nebezpečí?

Ukázka z knihy Klub Klikařů – Prokleté Velikonoce

Klub Klikaru_Proklete Velikonoce_uvodni

Ve druhém díle dobrodružné série pro děti od Víta Martina Matějky poblázní celou Plzeň nová mobilní hra. Dají se členové Klubu Klikařů dohromady, aby zachránili město i letošní Velikonoce?

Vzhůru za dobrodružstvím!

DetiCtou

Středeční knižní tipy jsou jako obvykle zadány pro děti. Představíme vám v nich čtyři dobrodružné příběhy. Přečtěte si vyprávění o záchraně poničeného vrtulníku, o Lenčině cestě do Austrálie, o partě dětí z klubu Klikařů a o expedici badatele Věnceslava Brábka.