Nakladatel: Fragment

Zaměřujeme se zejména na knihy pro děti a mládež, leporela, slovníky, učebnice a turistické průvodce. Mezi naše bestsellery patří ERAGON, Letopisy Narnie, Maturita v kostce. Produkce se pyšní díly Václava Čtvrtka, Zdeňka Svěráka nebo Pavla Kantorka.

https://www.fragment.cz/


Fragment - Nejnovější knihy

knihaPoštovní skřítek Jaksemáš a zachráněné Vánoce knihaLunasterové – Běh po Spálené cestě knihaTrnitá kletba knihaVálka dvou královen

Fragment - Související články

Bojíme se toho, čemu nerozumíme

Vanecek_Bojime se toho cemu nerozumime1

Kdysi se lidé báli hromu a blesku. Dnes ještě na některých místech světa propadají domorodci zděšení při spatření zatmění slunce. My, lidé moderní, propadáme nyní davové skepsi tváří v tvář pojmu umělá inteligence. Čína a USA tvoří novou technologii, EU vytváří proti ní legislativu. Všichni mají plné ruce práce.

Nenechte si ujít v týdnu od 8. do 14. ledna 2024

nenechte_si_ujit

I ve druhém lednovém se můžete těšit na mnoho literárních akcí. Nenechte si ujít třeba čtení pro nejmenší z knihy Krabička, uvedení knihy Odolná společnost, autorské čtení Anežky Kočové či křest románu Radky Denemarkové.

Nedoručitelné dopisy

postovni-skritek-jaksemas-a-zachranene-vanoce

Přemýšleli jste někdy, co se stane s dopisy, které z různých důvodů pošťáci nedokáží doručit adresátovi?

„Na co jsou nám vymyšlené krvavé detektivky o deseti mrtvolách, když pak nesneseme pohled do vlastní minulosti“ říká spisovatelka Petra Klabouchová. (II. část)

P.Klabouchova uvodni(1)

Dnes pro vás máme druhou část rozhovoru s českou autorkou Petrou Klabouchovou, kterou jsme představili už v minulém týdnu. Její knihy hovoří nejenom o české minulosti, avšak právě ta je poměrně palčivým tématem. Přečtěte si závěrečnou část rozhovoru…

„Na co jsou nám vymyšlené krvavé detektivky o deseti mrtvolách, když nesneseme pohled do vlastní minulosti“ říká Petra Klabouchová. (I. část)

P.Klabouchova uvodni(1)

Dnes jsme si pro vás připravili rozhovor s českou autorkou Petrou Klabouchovou, která pochází ze Šumavy. A i když velkou část života tráví za hranicemi Česka, naše minulost, především s ohledem na politické zločiny, ji nenechává klidnou. Přečtěte si první část rozhovoru…