Nakladatel: Fragment

Zaměřujeme se zejména na knihy pro děti a mládež, leporela, slovníky, učebnice a turistické průvodce. Mezi naše bestsellery patří ERAGON, Letopisy Narnie, Maturita v kostce. Produkce se pyšní díly Václava Čtvrtka, Zdeňka Svěráka nebo Pavla Kantorka.

https://www.fragment.cz/


Fragment - Nejnovější knihy

knihaKniha divů knihaZjizvený král knihaPercy Jackson – Zloděj blesku knihaMěsto duší

Fragment - Související články

Ctižádost

Kukkonen_PokladTriKralu1

Být posledním článkem v hierarchii organizace může leckomu připadat jako neuspokojivý stav. A tak přichází ke slovu individuální míra ctižádosti a snahy prosadit se za každou cenu. Tento proces platí pro všechny organizované skupiny bez rozdílu. Dokonce i pro Lapky.

Světoznámý bestseller nyní s ilustracemi!

Percy Jackson_Zlodej blesku_ilustrovane_uvodni

Toho mladého drzého poloboha jistě dobře znáte. Jmenuje se Percy Jackson a vrací se v novém, bohatě ilustrovaném vydání.

Fantasy světy pro mládež

Young Adult 1

Díky dnešním příběhům zavítáte do míst, která vznikla díky fantazii talentovaných spisovatelek. Parta grišů v čele s králem bude zachraňovat Ravku, zatímco Kefet musí čelit velkému zlu a drakům.

Netradiční průvodci za poznáním

fantasticke-knihy

Rozšiřovat si obzory můžete různými způsoby. Jedním z nich jsou i netradiční průvodci, jejichž tvůrci seznámí čtenáře se zajímavými tématy. Tentokrát se vydáte do 19. století poznat tamější postoj k sexu, přečtete si příběhy pražských bezdomovců a naučíte se základům tvůrčího psaní.

Až přejde zima, vrátí se jaro

Az prejde zima_uvodni

Krásný sněhobílý příběh plný mrazivé magie, nebezpečí a lásky k rodině nadchne zejména fanoušky Letopisů Narnie a filmu Ledové království.