Nakladatel: Fragment

Zaměřujeme se zejména na knihy pro děti a mládež, leporela, slovníky, učebnice a turistické průvodce. Mezi naše bestsellery patří ERAGON, Letopisy Narnie, Maturita v kostce. Produkce se pyšní díly Václava Čtvrtka, Zdeňka Svěráka nebo Pavla Kantorka.

www.fragment.cz


Fragment - Nejnovější knihy

knihaAlenka v říši zombií knihaMůj prázdninový deník knihaDívka v modrém plášti knihaAlchymistův učeň

Fragment - Související články

Kam se poděla dívka v modrém plášti?

Divka_v_modrem_plasti

Osmnáctiletá Hanneke vede v době okupace svůj soukromý odboj. Na černém trhu sežene vše, co se sehnat dá. Je v tom opravdu dobrá. Ale když má vypátrat zmizelou židovskou dívku, kterou nikdy neviděla, nejsou její šance příliš velké…

Zasoutěžte si nebezpečnou snahu odhalit pravdu

univerzita-vyjimecnych-zrada-perex

Země se potýká s následky války a naděje všech se upíná k univerzitě v Tosu. Právě ta má vychovat nového vůdce, který obyvatele povede vstříc lepší budoucnosti. Cia však ví, jaké odporné praktiky se zde dějí, a má v plánu je všem odhalit.

Trojice románových průvodců historií

historie

Předností historických románů je, že nepřináší pouze napínavou dějovou linku a překvapivou zápletku, ale také vás mohou něco naučit o době dávno či ne zas tak dávno minulé. To platí i pro všechny tři romány, které si dnes představíme.

Nenechte si ujít v týdnu od 22. do 28. května

nenechte_si_ujit

Máte chuť prožít příjemné odpoledne či večer ve společnosti literatury? Není nic jednoduššího, než se začíst do našeho článku a vybrat si z bohaté nabídky akcí, jejichž společným jmenovatelem jsou právě knihy.

Poslední Hurvínkův dárek k devadesátinám

ToNejlepsiZHurvinka

Představte si, že dostanete za úkol vybrat jen čtyři zástupce toho nejlepšího z desítek, ne-li stovek možností, z nichž každá sama o sobě reprezentuje špičku ve svém oboru. To je, popravdě, noční můra každého takto zaúkolovaného jedince. A tak To nejlepší z Hurvínka by se možná mělo spíš jmenovat Něco z toho nejlepšího.