Nakladatel: Fragment

Zaměřujeme se zejména na knihy pro děti a mládež, leporela, slovníky, učebnice a turistické průvodce. Mezi naše bestsellery patří ERAGON, Letopisy Narnie, Maturita v kostce. Produkce se pyšní díly Václava Čtvrtka, Zdeňka Svěráka nebo Pavla Kantorka.

www.fragment.cz/uvod/


Fragment - Nejnovější knihy

knihaKulti knihaTři temné koruny knihaKlan knihaTemné nadání: Zlatá klec

Fragment - Související články

Poklad a smrt

Sands_TemnaKletba

Co všechno byste obětovali v honbě za pohádkovým bohatstvím? Byli byste ochotni sáhnout někomu jinému na život? A udělali byste to i v případě, kdy by vysněný poklad byl spíš v rovině legendy než reálného příslibu?

Mé dávné selhání

sianska_selhani

Kočka je podivuhodné zvířátko. Krásné i přítulné, ale bez otrocké oddanosti. Její individualita je hrdá a noblesní.

Válka klanů

Klan2

Vítejte do světa, kde proti sobě bojují dva klany na život a na smrt. S tím nemá sebemenší problém hlavní hrdinka do doby, než spatří svého údajně mrtvého bratra stojícího na straně nepřátel. Po prohrané bitvě se stává otrokyní a čekají na ni další nemilá překvapení…

Dětské příběhy plné ilustrací

Pohádková kniha - ilustrační

Křeček Kamil, skřítek Všudybýlek, knihožrouti a Kelvin vás zvou do svého světa! A aby se vám u nich líbilo, jejich příhody a dobrodružství doprovází krásné ilustrace. Tak na nic nečekejte a vydejte se na zábavnou cestu…

Vítejte v pohádkovém světě

tipy_pohadky-na-dobrou-noc

Autoři knih pro děti mají jednu speciální schopnost. Dokážou stvořit světy plné kouzel, pohádkových bytostí a naděje. Tentokrát navštívíte Zemi příběhů, legendami opředený Wales, vodnický kraj Třeboňsko a starý mlýn. Vítejte v pohádkovém světě!