Nakladatel: Fragment

Zaměřujeme se zejména na knihy pro děti a mládež, leporela, slovníky, učebnice a turistické průvodce. Mezi naše bestsellery patří ERAGON, Letopisy Narnie, Maturita v kostce. Produkce se pyšní díly Václava Čtvrtka, Zdeňka Svěráka nebo Pavla Kantorka.

www.fragment.cz/uvod/


Fragment - Nejnovější knihy

knihaDrak s čokoládovým srdcem knihaSlzy od smíchu knihaKrotitelé záhad 1 knihaZrada vítězů

Fragment - Související články

Zrada má mnoho podob

Zrada vitezu_uvodni

Dobrodružný příběh zakázané lásky mezi valoriánskou dívkou a herranským otrokem se dočkal pokračování, které bohužel ztrácí na romantice i zajímavosti.

Prastará mumie se bude mstít…

Krotitele zahad 1_uvodni

Pomsta prastaré mumie je prvním dílem dobrodružné detektivní série Krotitelé záhad, kterou si užijí především fanoušci nadpřirozena, humoru a tajuplného Edinburghu.

Je sirotek a vidí duchy!

Ma chudinka Jane_uvodni

Chudinka Jana Eyrová žije skromně a o hladu. Vídá duchy zemřelých lidí a její nejlepší (živou) kamarádkou je Charlotte Brontëová.

Zasoutěžte si o důkaz, že příležitost se má využít

slzy-od-smichu-perex

Jako malá Anežka milovala prázdniny u babičky a dědečka. A když jí jednoho dne dědeček řekl, že příležitost se má chytit za pačesy, zapamatovala si to a rozhodla se využít každou, která ji v životě potká. Přečtěte si, co všechno díky tomu zažila.

Tipy na víkendovou četbu pro každého

Knizni tipy_zdravi a zivotni styl

Dnešní tipy představují zábavný mix žánrů pro celou rodinu, takže si mezi nimi každý najde knihu právě pro sebe. Užijte si víkend ve společnosti romantického příběhu, kriminálního či fantasy románu, dobrodružných memoárů a dalších skvělých knih.