Nakladatel: Euromedia Group

www.euromedia.cz/


Euromedia Group - Nejnovější knihy

knihaČeské smoothie kniha300 švédských křížovek + 50 osmisměrek knihaVíš, jak věci fungují? knihaUž vím, jak to funguje

Euromedia Group - Související články

Magnesia Litera 2017

Magnesia-litera-2017

Nejlepší knihy minulého roku jsou již známy. Včera večer byly vyhlášeny výsledky šestnáctého ročníku Magnesia Litera. Které knihy by rozhodně neměly uniknout vaší pozornosti?

Hledám lásku

zeny

Co spojuje dnešní tři knižní tipy? Jsou to příběhy o hledání sebe sama, lásky, o boji s osudem a konvencemi, vyrovnávání se se ztrátami či snahách najít toho pravého muže. Hlavními hrdinkami jsou silné ženy, které ale už nechtějí být samy. Nechte se, dámy, inspirovat romantickými příběhy, které však nemusí končit šťastně…

Inspirace pro váš jídelníček

vareni

Chcete obohatit váš jídelníček, dozvědět se něco o potravinách, které jíte, či začít s novými stravovacími návyky? V tom případě jsou kuchařky, které vám dnes představíme, přesně to, co hledáte.

Současná česká i světová tvorba

Tipy_soucasna ceska i svetova tvorba

Dnešní knižní tipy přinášejí šest knih českých i zahraničních autorů. Vyprávějí o zakázané lásce, rodinných tajemstvích, všedních starostech, záhadných domech i zamlčovaných křivdách.

Sci-fi a fantasy pro každou generaci

space

Máte pocit, že realita každodenního života vás semlela? Toužíte se od ní odpoutat a vydat se na výlet do jiné dimenze? Zkuste to s díly z populární oblasti science fiction, která oslovuje čtenáře napříč generacemi.