Soutěž

Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Pravidly soutěží v Klubu knihomolů.

Soutěž o 3 detektivky Reminiscence

Padesát šest let je dlouhá doba, a ještě delší je, pokud se jedná o případ vraždy, který by se měl vyšetřit. Najdou detektivové z mordparty dostatek důkazů, aby mohli obvinit pachatele, nebo všechny stopy odvál čas?

Vraždy emigrantů


Píše se rok 2008 a detektivové z mordparty mají na stole nejstarší případ, s jakým se kdy setkali. Základním pravidlem jejich práce je, že čím dříve se k případu dostanou, tím větší je šance na dopadení pachatele. Tentokrát se však jedná o případ, který se stal před šestapadesáti lety: mají prověřit možnost obvinit tehdejší pohraničníky z vražd v případech střelby na obyvatele pokoušející se emigrovat do Rakouska. Případů je nakonec mnohem více, než si detektivové původně mysleli. Vybrali si jeden z nich: smrt pěti lidí na ostnatém drátu u Petržalky v roce 1952 tehdy sice ve společnosti nerezonovala, protože se o ní nesmělo psát, ale poměry se naštěstí změnily. Všichni se musí ponořit do směsi špionážních her s detektivním podtextem, esence utrpení s pachutí krve, nenávisti a fanatismu.

Ve spolupráci s nakladatelstvím Slovart vám přinášíme soutěž,
ve které tři z vás mohou vyhrát knihu Reminiscence.Správnou odpověď na soutěžní otázku hledejte v článku:
Získejte vyšetřování padesát šest let starého případuDo soutěže bylo odesláno 848 tipů.

Kdo vyhrál?

Ajrad1981 (849), Kakajko (849), pavcajn (852)

Správná odpověď

Kolik dětí bylo zabito u Petržalky v roce 1952?
Dvě.
Doporučení:
Share

Ceny v této soutěži

zobrazit info o knizeReminiscence (Dán, Dominik )
Píše se rok 2008 a detektivové z mordparty mají na stole nejstarší případ, s jakým se kdy setkali. Základním pravidlem jejich práce je, že čím dříve se k případu dostanou,… více

Další soutěže najdete na stránkách partnerského portálu České soutěže.