Nakladatel: Grada

Knihy s logem GRADA vycházejí v České republice již od roku 1991. V její produkci jsou tituly s právní tématikou, knihy ekonomické, tituly z oblasti financí a účetnictví, manažerské tituly, psychologické, zdravotnické, knihy s počítačovou tematikou, o architektuře a stavebnictví, knihy technické z nejrůznějších oborů a profesí. Tuto pestrou škálu doplňuje i naučně odborná literatura, která nabízí řadu publikací s velkým záběrem pro denní praktický život.

www.grada.cz


Grada - Nejnovější knihy

knihaDomácí zvířátka knihaMakramé knihaPapírové dekorace knihaPlstěné lahůdky

Grada - Související články

Ukázka z knihy Věrný čtenář (Max Seeck)

Verny ctenar

Sériový vrah za sebou nechává oběti, které aranžuje podle thrillerů slaveného spisovatele Rogera Koponena. Jednou z obětí se stane i autorova žena. Podaří se inspektorce Jessice Niemi vraha dopadnout? A jak je možné, že zná detaily knih lépe než samotný autor?

Zasoutěžte si o hon na únosce mladých dívek

mizejici-divky-perex

Po sedmnáctileté Isabelle Colemanové jako by se slehla zem a nezůstalo po ní nic kromě mobilního telefonu. Detektiv Josie Quinnová je přesto odhodlána dívku najít a brzy začíná tušit, že Isabelle pravděpodobně nebyla první a nebude ani poslední.

Skrývají staré dopisy klíč ke šťastné budoucnosti?

Pohlednice z Italie

Hlavní hrdinka není spokojená se svým životem. Impuls ke změně jí dodají nalezené dopisy zachycující osudy ženy, která se na konci druhé světové války vydala za svojí láskou do Itálie. Grace se rozhodne udělat to samé a vypátrat rodinu odvážné ženy. Najde i lásku?

Zadáno pro něžné pohlaví

romany-pro-zeny

Dnešní knižní tipy ocení zejména ženy – a myslíme na všechny věkové kategorie. Začtěte se do láskyplných i tíživých příběhů, buďte svědky rodinných útrap i sourozenecké lásky, zjistěte, jak je důležité udělat si čas sama na sebe a nahlédněte do kreativního zápisníku.

Zasoutěžte si o knížku pro malé čtenáře dle výběru

bambook-detske-dle-vyberu-perex

Knížky, které se vám právě chystáme představit, nadchnou všechny malé čtenáře, ať už to jsou kluci, nebo holčičky. V nabídce z nakladatelství Bambook je totiž z čeho vybírat a vy se o tom můžete přesvědčit!