Nakladatel: Grada

Knihy s logem GRADA vycházejí v České republice již od roku 1991. V její produkci jsou tituly s právní tématikou, knihy ekonomické, tituly z oblasti financí a účetnictví, manažerské tituly, psychologické, zdravotnické, knihy s počítačovou tematikou, o architektuře a stavebnictví, knihy technické z nejrůznějších oborů a profesí. Tuto pestrou škálu doplňuje i naučně odborná literatura, která nabízí řadu publikací s velkým záběrem pro denní praktický život.

www.grada.cz


Grada - Nejnovější knihy

knihaNěmecká slovíčka v obrázcích knihaTy, ty, ty, Matyldo! knihaMalá bojovnice knihaMěstem na kole

Grada - Související články

Ukázka z knihy Tajemství skotské krve (Jan Hrdina)

Tajemstvi skotske krve

Děj historického detektivního románu, inspirovaného skotskými dějinami, je zasazen do šlechtického prostředí konce 19. století. Uznávaný odborník na Skotsko, Jan Hrdina, se při psaní inspiroval pověstmi. Přečtěte si napínavý příběh, jenž by možná mohl být i jedním z případů Sherlocka Holmese.

Stíny tají lži a polopravdy

stiny-nad-zalivem-perex

Písečný poloostrov na jihu Anglie je ideální místo pro trávení léta – slunce, moře, klid a pohoda. Balzám na bolavou duši. Jenže už je tomu sedm let, co toto místo halí přízrak neobjasněného neštěstí…

Dětem – především v obrázcích

DetiCtou

Obrázkové publikace mají velkou výhodou. Vzbudí u dětských čtenářů zájem díky ilustracím a zároveň podněcují hravou formou k učení. Tentokrát zabrousíme do oblasti psaní a počítání, náboženství a německého jazyka.

Důvody, proč se těšit na budoucnost

Pokrok

Také máte poslední dobou pocit, že média přinášejí jen negativní zprávy? Že svět spěje ke svému konci? Podle Johana Norberga to je ale přesně naopak a ve své knize předkládá deset důvodů, proč se těšit na budoucnost.

Děti v táborech smrti

deti-uvod

Nejhrůznější na válce je to, že postihne všechny bez rozdílu. Ženy, muže, staré i mladé. Děti. Všichni čelí stejnému osudu, stejným hrůzám a stejnému nebezpečí. To si prožili i malí Pavel a Alona. Oni však měli štěstí, že na rozdíl od většiny svých vrstevníků prošli druhou světovou válkou i nacistickými tábory živí. A dnes o