Nakladatel: Grada

Knihy s logem GRADA vycházejí v České republice již od roku 1991. V její produkci jsou tituly s právní tématikou, knihy ekonomické, tituly z oblasti financí a účetnictví, manažerské tituly, psychologické, zdravotnické, knihy s počítačovou tematikou, o architektuře a stavebnictví, knihy technické z nejrůznějších oborů a profesí. Tuto pestrou škálu doplňuje i naučně odborná literatura, která nabízí řadu publikací s velkým záběrem pro denní praktický život.

www.grada.cz


Grada - Nejnovější knihy

knihaPsí pohádky knihaTradiční české LÉTO knihaQuilling knihaLež ti kouká z očí

Grada - Související články

Ukázka z knihy Já, blogerka (Jana Kuželová)

Ja_blogerka_Potah.indd

Být ženou je výsada! Aspoň podle slov Jany Kuželové, která napsala knihu, která by neměla chybět v kabelce žádné ženy bez ohledu na věk. Nejedná se o lifestylové čtení, ale o témata blízká ženám a příběhy, které vedou nejen k zamyšlení, ale hlavně k zasmání.

Dobrodružné čtení na prázdniny

tipy pro děti

Prázdniny jsou v plném proudu. Dnes přinášíme knižní tipy, které se hodí ke každé příležitosti, na pláž, k vodě či na zahradu. Užijte si nová dobrodružství a ozvláštněte si prázdninový čas.  A nebojte, nejedná se o povinnou školní četbu!

Inspirace pro vaše grily

obal_GRIL_CJ_OK.indd

K létu neodmyslitelně patří krom jiného i grilování. Grilovat se může vždy a všude a fantazii se meze při přípravě nekladou. Pokud přesto hledáte inspiraci, sáhněte po dnešním knižním tipu, který obsahuje řadu receptů, od grilování masa přes zeleninu, ryby a mořské plody až po grilované dezerty včetně tipů na saláty a omáčky. Nažhavit grily

Motivujte děti ke čtení

539116010

Četba a knihy vám moc neříkají a místo toho si raději hrajete? Tak proč nezkombinovat obojí? Dnešní knižní tipy nejsou jen obyčejné knihy, obsahují řadu zábavných úkolů a sám čtenář má vliv na jejich děj. Probuďte v sobě lásku ke knihám…

Ukázka z knihy Lež ti kouká z očí

Lez ti kouka z oci 1

Lže. A kdo lže, ten krade, jak praví známé pořekadlo. Lži se nachází všude kolem nás a ovlivňují náš život. Mají různé funkce, a zatímco některé lži škodí, jiné pomáhají. Poodhalte svět lží a zjistěte, proč někdy lžeme i sami sobě.