Nakladatel: Grada

Knihy s logem GRADA vycházejí v České republice již od roku 1991. V její produkci jsou tituly s právní tématikou, knihy ekonomické, tituly z oblasti financí a účetnictví, manažerské tituly, psychologické, zdravotnické, knihy s počítačovou tematikou, o architektuře a stavebnictví, knihy technické z nejrůznějších oborů a profesí. Tuto pestrou škálu doplňuje i naučně odborná literatura, která nabízí řadu publikací s velkým záběrem pro denní praktický život.

www.grada.cz


Grada - Nejnovější knihy

knihaČerti nejsou knihaDokonalá paměť knihaSkrytá tajemství keto diety knihaVolejbal vykreslený dětem

Grada - Související články

Tipy pod stromeček

VanocniStromecek

Vánoce klepou na dveře a zbývá už jen pár týdnů na pořízení dárků pro vaše blízké. A jak už je u nás zvykem, i letos vám přinášíme tipy na knihy z různých žánrů, ze kterých vyberete vhodný dárek pro kohokoli.

Z Mikulášského balíčku

mikulasky motiv

Najdou vaše děti v balíčku od Mikuláše nějakou knihu? Pokud ne, my vám dnes přinášíme tipy na pět zajímavých titulů, které můžete dětem pořídit. Na své si přijdou malí milovníci pohádek, dobrodružných příběhů, audioknih i komiksů.

Získejte příběh chutnající po šampaňském a croissantech

vinice-ve-francii-perex

Hattie se cítí mizerně a nabídka práce v překrásném sídle v oblasti Champagne vypadá jako ideální lék na zlomené srdce. Rozhodně však nepočítá s tím, že by zde mohla narazit i na novou známost. Nebo jde jen o chvilkové poblouznění?

Získejte knihu kreslených vtipů Pavla Kantorka

kantorek-nove-objevene-vtipy-perex

Patříte mezi fanoušky kreslených vtipů a satirického humoru? V tom případě vám jistě nemusíme dlouze představovat kreslíře Pavla Kantorka. Právě jeho nově objevené vtipy nyní vychází v knižní podobě, většina vůbec poprvé.

Kdo tě bude hledat…

Mrtva_holka_dobra_holka_cast_druhanahled

Závěrečný díl trilogie v češtině tvoří dvě knihy. Naštěstí už jsou obě na pultech. Kdyby tomu tak nebylo, čtenáři by nemohli spát…