Nakladatel: Grada

Knihy s logem GRADA vycházejí v České republice již od roku 1991. V její produkci jsou tituly s právní tématikou, knihy ekonomické, tituly z oblasti financí a účetnictví, manažerské tituly, psychologické, zdravotnické, knihy s počítačovou tematikou, o architektuře a stavebnictví, knihy technické z nejrůznějších oborů a profesí. Tuto pestrou škálu doplňuje i naučně odborná literatura, která nabízí řadu publikací s velkým záběrem pro denní praktický život.

www.grada.cz


Grada - Nejnovější knihy

knihaLogohrátky knihaSoukromý deník knihaMoje první velká kniha psaní knihaHormony v harmonii

Grada - Související články

Komplexní zpracování církevních dějin novověku

cirkevni_dejiny_novovek

Nakladatelství Grada vydalo druhý díl Církevních dějin, zaměřující se tentokrát na období raného novověku. Komplexní syntéza poskytuje informace potřebné pro hlubší poznání dějin církve.

Putování časem

historie

Dnes tu máme nabídku jak pro malé čtenáře, tak i pro dospělé. Společným tématem je historie, a to nejen ta naše. Nezáleží na tom, kolik let vám je, stačí mít rád výlety do dávných časů – určitě si z představených knih vyberete.

Z pohádky do pohádky

Z pohadky do pohadky

Pohádkový svět je nekonečný, nemá žádné hranice a každým dnem roste a roste. Spisovatelé ho stále obohacují o nové postavy, příběhy a zákoutí. Tentokrát proniknete do pohádek z oblasti Sázavy a na scénu se vrací i oblíbená školnice Valerie.

Nenechte si ujít v týdnu od 15. do 21. října 2018

nenechte_si_ujit

Přijďte si zpříjemnit podzimní den na některou z literárních akcí. V průběhu příštího týdne se jich koná hned několik k různým příležitostem, vychází například nová kniha českého botanika Václava Větvičky a seznámit se můžete také s novým titulem Zdeňka Svěráka.

Získejte příběh hrázného složený z dopisů

strazce-nadrze-perex

Strážce přehrady Jiří Smrček vytrvale podává generálnímu řediteli povodí reporty nejen o své práci, ale především o svém životě. I když ani na jeden z listů nedostane odpověď, píše znovu a znovu a vy si můžete jeho dopisy přečíst.