Nakladatel: Grada

Knihy s logem GRADA vycházejí v České republice již od roku 1991. V její produkci jsou tituly s právní tématikou, knihy ekonomické, tituly z oblasti financí a účetnictví, manažerské tituly, psychologické, zdravotnické, knihy s počítačovou tematikou, o architektuře a stavebnictví, knihy technické z nejrůznějších oborů a profesí. Tuto pestrou škálu doplňuje i naučně odborná literatura, která nabízí řadu publikací s velkým záběrem pro denní praktický život.

www.grada.cz


Grada - Nejnovější knihy

knihaMaminko, nekřič! knihaVšudybyl Avery – Den ve starověkém Řecku knihaVšudybyl Avery – Den ve starověkém Egyptě knihaVšudybyl Avery – Den ve společnosti Aztéků

Grada - Související články

Kdo zabil muzikanta před zraky fanoušků?

Smrt na festivalu_uvodni

Čtivá detektivka se odehrává v atraktivním prostředí hudebního festivalu, kde se mísí láska, showbyznys i mystika. Přidejte se k nesourodé dvojici vyšetřovatelů a vyřešte záhadnou smrt frontmana populární kapely.

Pohádková dobrodružství

tipy_pohadky-na-dobrou-noc

Malí i větší čtenáři mohou zažít doslova pohádková dobrodružství. S čertíkem Norbertem budou zachraňovat peklo, vydají se do země bubáků, poznají svět smradlíků a zakouzlí si s Rozárkou. Nechybí ani pohádky a bajky o známých i bájných zvířatech. Všechny příběhy doprovází krásné ilustrace.

Zahrajte si o následky nepromyšleného přání

prej-si-opatrne-perex

Emily má firmu, která zbavuje domácnosti zbytečností, i když sama řeší opačný problém. Naštěstí ji zaměstnávají nové klientky a s jednou z nich si obzvlášť rozumí. Když se jednou zasní, jaké by to bylo bez manžela, netuší, že se její přání záhy vyplní.

Pozvánka na cesty

cestovani2

Vydejte se na cesty a neopusťte přitom pohodlí domova. Díky tantře poznáte své spirituální já, prostřednictvím černobílých fotografií proniknete do života židovské komunity a nakonec se pokocháte leteckými snímky známých moravských hradů a zámků.

Kdo hledá, radu najde

poznani

Chcete se zdokonalit a uspět? Zajímá vás, jak zvládnout první pomoc u dítěte v nesnázích, nebo třeba péči o stárnoucího domácího mazlíčka? Víte, že výchova je důležitým aspektem prostupujícím celým životem? Začtěte se a zjistěte více…