Nakladatel: Grada

Knihy s logem GRADA vycházejí v České republice již od roku 1991. V její produkci jsou tituly s právní tématikou, knihy ekonomické, tituly z oblasti financí a účetnictví, manažerské tituly, psychologické, zdravotnické, knihy s počítačovou tematikou, o architektuře a stavebnictví, knihy technické z nejrůznějších oborů a profesí. Tuto pestrou škálu doplňuje i naučně odborná literatura, která nabízí řadu publikací s velkým záběrem pro denní praktický život.

www.grada.cz


Grada - Nejnovější knihy

knihaBylinková terapie knihaPražské dvorky knihaHolky, to musíte vědět! knihaMorgavsa a Morgana: Princezna čarodějka

Grada - Související články

Zabavte mysl i tělo

Znalosti-neni-nikdy-dost-perex

V dnešních knižních tipech potrápíme vaše logické myšlení, představíme si možnosti efektivního osvojení cizích jazyků, nabídneme zábavu a odpočinek u kreativních her a na závěr i nepřeberné množství inspirace pro háčkovací techniky.

Zasoutěžte si o důkaz, že v lepší čtvrti nežijí lepší lidé

pod-dohledem-perex

I v těch nejhezčích a nejbohatších čtvrtích žijí lidé, kteří mají svá tajemství a netouží po tom, aby je někdy někdo vynesl na povrch. Mezi ně patří i Tom Fitzwiliam, jehož sousedé začínají mít podezření, že nebude tak bezúhonný, jak se zdá.

Ukázka z knihy Krizové situace ve škole (Miroslava Kovaříková)

Krizove situace ve skole

Učitelé se během své praxe mohou ve školním prostředí setkat s různými problémy, od dozoru nad žáky během akcí mimo školu až po šikanu a násilí. Následující příručka vám pomůže nejen tyto krizové situace řešit, ale i vytvořit bezpečnostní povědomí.

Poraďte si v kuchyni

zdrave-jidlo

První měsíc roku bývá často ve znamení předsevzetí. Ty se velice často týkají stravování. Představíme vám proto hned několik knih, které vám poradí, jak si vařit zdravěji a kvalitněji. Uvidíte, že se stanou ve vaší kuchyni cennými pomocníky.

Přežil, ale nikdy nezapomněl

Mukl

Zažil hrůzy, které se podepsaly na jeho zdraví a psychice. Jako mladík se stal součástí vykonstruovaného procesu, na vlastní kůži pocítil krutost výslechových metod a život v uranových dolech. Přežil jen díky nezlomné vůli, i když smrt by byla často vysvobozením…