Nakladatel: Grada

Knihy s logem GRADA vycházejí v České republice již od roku 1991. V její produkci jsou tituly s právní tématikou, knihy ekonomické, tituly z oblasti financí a účetnictví, manažerské tituly, psychologické, zdravotnické, knihy s počítačovou tematikou, o architektuře a stavebnictví, knihy technické z nejrůznějších oborů a profesí. Tuto pestrou škálu doplňuje i naučně odborná literatura, která nabízí řadu publikací s velkým záběrem pro denní praktický život.

www.grada.cz


Grada - Nejnovější knihy

knihaNenechte se vytočit knihaTéměř zapomenuté recepty 2 knihaAlkohol, alkoholik, Apolinář knihaZákulisí filmu očima kaskadéra

Grada - Související články

Nenechte si ujít v týdnu od 28. listopadu do 4. prosince 2022

nenechte_si_ujit

Listopad končí, prosinec a s ním i advent začíná. Kromě návštěvy vánočních trhů či poslechem koled z úst snaživých dětí i nadále můžete zajít na některou z mnoha literárních akcí, které se v následujícím týdnu konají. Nenechte si ujít třeba autogramiádu herečky Terezy Brodské, historika Vlastimila Vondrušky či spisovatelky Julie Caplinové.

Tajemství domu s výhledem na oceán

v_priboji_pochyb

Některé příběhy jsou plné tajemství a čtenáři od samotného začátku netuší, komu z hlavních hrdinů mohou věřit a kdo naopak lže.

Veselé učení

DetiCtou

V dnešních knižních tipech vám představíme čtyři knihy. První potěší učitelky z mateřských škol a také rodiče. Ostatní zaujmou zvídavé školáky: seznámí je s pravidly silničního provozu, s technickými vynálezy a zajímavostmi ze starověku.

Vyhrajte rodinné tajemství skryté ve starém domě

domek-u-lesa-perex

Aby zapomněla na smrt svého snoubence, pustí se Megan do renovace Zimní vilky, kterou kdysi postavil její prapradědeček. Během ní objeví v tajné skrýši dopisy. V tu chvíli se před ní začne rozvíjet historie, která měla zůstat tajemstvím.

Ukázka z knihy Pohádky z lesa – Co si stromy šeptají (Lenka Jakešová)

Pohadky z lesa uvodni

Na nedělní odpoledne jsme si pro vás připravili ukázku z knihy pro děti. Bude se líbit nejen všem malým milovníkům knih už od předškolního věku, ale jistě i starším dětem, které mají rády pohádkové příběhy, les a přírodu.