Nakladatel: Grada

Knihy s logem GRADA vycházejí v České republice již od roku 1991. V její produkci jsou tituly s právní tématikou, knihy ekonomické, tituly z oblasti financí a účetnictví, manažerské tituly, psychologické, zdravotnické, knihy s počítačovou tematikou, o architektuře a stavebnictví, knihy technické z nejrůznějších oborů a profesí. Tuto pestrou škálu doplňuje i naučně odborná literatura, která nabízí řadu publikací s velkým záběrem pro denní praktický život.

www.grada.cz


Grada - Nejnovější knihy

knihaZa sluncem po stopách císařovny Sisi knihaProč se cítíme špatně, když se máme tak dobře? knihaPozorně poslouchej a hraj si knihaNajděte souhvězdí

Grada - Související články

Když tě dožene minulost…

Tichy-Plac-perex

Matka a sedmiletá dcerka jely na kolotoči, otec telefonoval o kousek dál v parku plném lidí. O chvíli později je obrázek téměř stejný, jen dívka zmizela. Propadla se do země? 

Za zvířátky do pohádky

Pohadky

V dnešních knižních tipech na vás čeká několik pohádkových příběhů plných zvířátek – včetně jedné audioknihy! Podaří se Tomovi chytit Jerryho? Jak se zvířecí maminky starají o svá mláďátka? Kdo navštíví zajíce a pásovce a jaká dobrodružství čekají na pana Žabáka?

Inspirace pro vaše cestování

tipy cestovani uvod

Dnes zaostříme na cestování. A ne jen tak ledajaké! Můžete se vydat na motorce napříč několika kontinenty, pokochat se krajinou z rozhleden nedaleko českých hranic, cestovat obytným autem nebo se vydat po stopách Napoleonovy armády. Kterou cestu si zvolíte, je jenom na vás.

Zasoutěžte si o splněné poslední přání

rozmarynova-zatoka-obalka-perex

Každé léto trávila Melanie v Rozmarýnové zátoce a spolu s babičkou obdivovala krásný opuštěný dům. Obě ho toužily zrenovovat a proměnit v penzion, ale vždy zůstalo jenom u snů. Že by se nyní, po babiččině smrti, Melanii sen konečně splnil?

Ukázka z knihy Zbabělci a vrazi (Jakub Zachrdla)

ukazka zbabelci uvodni

Na sobotní poledne jsme pro vás připravili ukázku z nové knihy od českého autora. Jste-li milovníky detektivek či thrillerů, určitě si tuto knihu náležitě vychutnáte. Ostatně, ukázka sama napoví, zda to bude čtení právě pro vás.