Nakladatel: Grada

Knihy s logem GRADA vycházejí v České republice již od roku 1991. V její produkci jsou tituly s právní tématikou, knihy ekonomické, tituly z oblasti financí a účetnictví, manažerské tituly, psychologické, zdravotnické, knihy s počítačovou tematikou, o architektuře a stavebnictví, knihy technické z nejrůznějších oborů a profesí. Tuto pestrou škálu doplňuje i naučně odborná literatura, která nabízí řadu publikací s velkým záběrem pro denní praktický život.

www.grada.cz


Grada - Nejnovější knihy

knihaPuberta knihaLaskavá máma říká i ne knihaNa paddleboardu za snem knihaJak být fotbalistou... a nezbláznit se

Grada - Související články

Po stopách českých pověstí a mýtů

ceska-demonologie-nahled

Mýty a pověsti jsou stavebními kameny národního folkloru. Dnes vám představíme knihu, která se zabývá strašidly a stvořeními, která se v české lidové i literární paměti objevují v různých podobách – například hastrman, čert nebo polednice. Kniha je doplněna o jedinečné ilustrace lotyšské umělkyně.

Ženy na scéně

romany-pro-zeny

Dnes jsme pro vás vybrali šest knižních novinek, v nichž bude řeč o ženských hrdinkách. Potěšíme příznivce české i světové literatury  – výběr je totiž skutečně pestrý. Tak který z následujících titulů zaujme právě vás?

Reality show až na krev

Vila-nahled

Začtěte se do příběhu o jedinečné reality show, v níž vyhrajte ten pár, kterému se povede přesvědčit diváky o své lásce. Nečekejte však bitvu v rukavičkách!

Chemie kolem nás v historii i současnosti

tipy ctvrtek uvod (1)

Dnes si posvítíme na chemii a drogy. Obojí je někdy vnímáno s obavami. Drogy jistě oprávněně, v představené publikaci se můžete dočíst o jejich zneužívání za okupace a bývalého režimu. A chemie? Mívá pachuť nežádaného a často se různým chemickým látkám bráníme, ale je k tomu skutečně důvod?

Pohádkově pro nejmenší

deti si ctou

Dnes vám představíme několik knih, které ocení hlavně nejmenší čtenáři. Těšit se můžete především na vyprávění o neobvyklých přátelstvích: děti díky nim pochopí, jak důležité je mít v životě spolehlivé kamarády, kteří je nikdy nenechají ve štychu!