Nakladatel: Grada

Knihy s logem GRADA vycházejí v České republice již od roku 1991. V její produkci jsou tituly s právní tématikou, knihy ekonomické, tituly z oblasti financí a účetnictví, manažerské tituly, psychologické, zdravotnické, knihy s počítačovou tematikou, o architektuře a stavebnictví, knihy technické z nejrůznějších oborů a profesí. Tuto pestrou škálu doplňuje i naučně odborná literatura, která nabízí řadu publikací s velkým záběrem pro denní praktický život.

www.grada.cz


Grada - Nejnovější knihy

knihaVšichni jsme lobbisté knihaJedlé a jedovaté rostliny a plody knihaPřekonejte strach z opuštění knihaSklepy

Grada - Související články

Nové znalosti, úkoly i zábava

rodina

Zalíbení v následujících knihách najdou dětští i dospělí čtenáři. Ti menší budou s Adámkem řešit detektivní záhady a prostřednictvím komiksu poznají přírodu, rodiče ocení příručku pro správnou výslovnost a všichni bez ohledu na věk si mohou užít luštění pro každý den.

Získejte pátrání po zločinci pohřbívajícím oběti zaživa

v-temnote-perex

Na policejní stanici v San Angelu dorazí znepokojivé video zobrazující zoufalou zaživa pohřbenou dívku. Pokud policie nevyvine dostatečnou iniciativu, bude zodpovědnost za její smrt na nich. Pomůže jim s vyřešením případu Zoe Bentleyová?

Ukázka z knihy V temnotě (Mike Omer)

V temnote

Na scéně se objevil vrah, který svým obětem připravuje brutální experimenty zakončené smrtí. Dopadnout by ho chtěla hlavní hrdinka, která však má hlavu plnou jiného vraha. Ten ji sleduje od dětství a nyní ohrožuje její sestru. Nebezpečí zkrátka číhá na každém kroku…

Inspirující botanika

inspirujici-botanika

Člověk je součástí přírody, ačkoli se občas tváří, že tomu tak není. Ze všech stran jsme obklopeni rostlinami. Poznáte, které jsou pro nás jedlé a které naopak jedovaté? A co všechno s nimi po sběru můžeme udělat? A věděli jste, že právě rostliny podněcují rozvoj robotiky a inspirují architekty?

Pro nejmenší – poučení i trénink postřehu

Mala holcicka

Nejmenší čtenáři si během čtení knih mohou užít spoustu zábavy a zároveň potrénovat své smysly. Pochopí, že osamělost lidem nesvědčí, byť by šlo o krále. S obrýleným vlkem Bernardem budou hledat předměty ve vzduchu i v podzemí a příběhy z Bublinkova posílí motivaci dětí k dalšímu čtení.