Nakladatel: Grada

Knihy s logem GRADA vycházejí v České republice již od roku 1991. V její produkci jsou tituly s právní tématikou, knihy ekonomické, tituly z oblasti financí a účetnictví, manažerské tituly, psychologické, zdravotnické, knihy s počítačovou tematikou, o architektuře a stavebnictví, knihy technické z nejrůznějších oborů a profesí. Tuto pestrou škálu doplňuje i naučně odborná literatura, která nabízí řadu publikací s velkým záběrem pro denní praktický život.

www.grada.cz


Grada - Nejnovější knihy

knihaRybářské pohádky knihaStručný příběh moderního umění knihaBylinky pro děti a maminky 2 knihaPoznej květiny, stromy, zvířátka

Grada - Související články

Jak zvýšit vlastní produktivitu

Moderni time management

Kevin Kruse založil první společnost ve 22 letech. Po roce tvrdé práce skončil v dluzích, ale pak objevil moc „nadšeného vedení“ a způsob, jak dostat své minuty pod kontrolu. Rozhodl se s návodem na zvýšení produktivity a dosažení většího úspěchu podělit s celým světem.

Recenzia Ladislav Kubizňák: Polygon

polygon_nahled

Koncom mája 2019 vydalo vydavateľstvo Grada Publishing, a.s. spomienkovú knihu bývalého československého spravodajského dôstojníka Ladislava Kubizňáka, ktorý v tajnej službe pracoval  najskôr v roku 1985 ako diplomat v stálej misii pri OSN v New Yorku. Od roku 1988 bol Kubizňák (krycie meno: DRÁBIK) zástupcom rezidenta československej rozviedky v NY, kde zostal až do februára 1990.

Rozvíjejte své schopnosti

Charakter jako predpoklad uspechu_Na vrcholu

S pomocí dnešních dvou knih se naučíte rozvíjet svůj talent, posouvat možnosti a tříbit charakter tak, abyste dosáhli úspěchu.

Romány na letní večery

Romany-nejen-pro-zeny

Dlouhé teplé letní večery přímo vybízejí k posezení s knihou a sklenkou dobrého vína. Namixovali jsme vám románovou směs plnou dramatických rodinných vztahů, lásky, odcházení i budování nových začátků. Stačí si jen vybrat.

Řeč těla mnohdy prozradí víc než slova

Tajemstvi-reci-tela-perex

Co všechno o člověku dokážou prozradit pohyby a gesta? Ať už si toho dotyčný je nebo není vědom, z pouhého pohledu oči zkušeného odborníka odhalí skutečné záměry a pocity. Jak? To už vám napoví bývalý expert FBI na neverbální komunikaci.