Nakladatel: Grada

Knihy s logem GRADA vycházejí v České republice již od roku 1991. V její produkci jsou tituly s právní tématikou, knihy ekonomické, tituly z oblasti financí a účetnictví, manažerské tituly, psychologické, zdravotnické, knihy s počítačovou tematikou, o architektuře a stavebnictví, knihy technické z nejrůznějších oborů a profesí. Tuto pestrou škálu doplňuje i naučně odborná literatura, která nabízí řadu publikací s velkým záběrem pro denní praktický život.

www.grada.cz


Grada - Nejnovější knihy

knihaSmíchula čaruje knihaVrána knihaPrůvodce pro vysoce citlivé lidi knihaŠťastný introvert

Grada - Související články

Bydlete stylově

Stylove bydleni muzete mit i vy

Ať už si zařizujete byt, začínáte pracovat jako interiérový designér či se prostě jen zajímáte o design, tak byste si neměli nechat ujít novou obrazovou publikaci. Naleznete v ní řadu tipů, triků a inspirace, to vše přehledně uspořádané a doplněné fotografiemi. 

Deníkový humor aneb život s nadhledem

1068821_her_diary

Deník. Za tímto prostým slovem se skrývá nespočet různých významů. Počínaje diářem s prostým seznamem událostí, přes milostný deníček až po literární dílo. V rámci této poslední kategorie opět nacházíme velkou škálu knih: od slavného deníku Anny Frankové až po moderní humorné deníkové romány. A právě několik z nich si dnes představíme.

Rady pro šťastnější život

Knizni tipy_S knihami do prirody

Naše čtyři dnešní tipy vás seznámí s léčivou silou bylin, pomohou vám splnit vaše sny, poradí s budováním vztahů a přispějí introvertům radami pro spokojenější a úspěšnější život.

Deník mapující podmínky nízkopříjmových zaměstnanců

Hrdinove kapitalisticke prace

Saša Uhlová se v rámci projektu nechávala zaměstnávat jako pracovnice v různých nízkopříjmových zaměstnáních. Na základě těchto zkušeností psala reportáže, které mapují podmínky v nízko placených profesích. Právě ony jsou součástí její nové knihy.

Inspirativní lidské příběhy

strom

Příběh každého člověka je samozřejmě zajímavý, někteří ho mají ale ještě obohacený o další rozměr – duchovní. Jak se vyrovnali s těžkými životními událostmi nebo jak našli svoji cestu k víře, o tom vám budou vyprávět dnešní knihy.