Nakladatel: Grada

Knihy s logem GRADA vycházejí v České republice již od roku 1991. V její produkci jsou tituly s právní tématikou, knihy ekonomické, tituly z oblasti financí a účetnictví, manažerské tituly, psychologické, zdravotnické, knihy s počítačovou tematikou, o architektuře a stavebnictví, knihy technické z nejrůznějších oborů a profesí. Tuto pestrou škálu doplňuje i naučně odborná literatura, která nabízí řadu publikací s velkým záběrem pro denní praktický život.

www.grada.cz


Grada - Nejnovější knihy

knihaZničí nás klima nebo boj s klimatem knihaTrio pro jednoho knihaOdpojený muž knihaKouzelné bytosti

Grada - Související články

Dětské knihy napříč žánry

Divky si ctou

V dnešních knižních tipech si přijdou na své všichni dětští čtenáři, od těch nejmenších až po komiksové nadšence. Malí čtenáři se vypraví s Miffy poznávat svět, prvňáčci se snadno vžijí do prvňáků Lindy a Honzy, milovníci pohádek si pustí audioknihu Devatero pohádek a hrdinové Doby ledové vtáhnou své čtenáře do komiksového dobrodružství.

3. mezinárodní knižní veletrh a literární festival SVĚT KNIHY, 2. část

svet-knihy-2017

„Jde o největší knižní událost u nás,“ říká Martin Vopěnka, „jakýsi vývěsní štít českého knižního trhu.“ Nakolik festival v tomto roce dostál svému poslání a dal za pravdu Vopěnkovým slovům, se pokusí ukázat i druhá část reportáže.

3. mezinárodní knižní veletrh a literární festival SVĚT KNIHY, 1. část

svet-knihy-2017

„Jde o největší knižní událost u nás,“ říká Martin Vopěnka, předseda Svazu českých knihkupců a nakladatelů, „jakýsi vývěsní štít českého knižního trhu.“ Nakolik festival v tomto roce dostál svému poslání a dal za pravdu Vopěnkovým slovům, se pokusí ukázat následující reportáž.

Knížky plné zvířátek

čtení pro děti - ilustrační

Kdo by někdy nechtěl vyzkoušet, jak si žijí zvířata? S dnešními knižními tipy tuto šanci máte. Nejdříve navštívíte zoologickou zahradu, poté se seznámíte s obyvateli dvorku a nakonec zažijete kočičí trampoty.

Jak technologie brání mužům dospět

odpojenymuz

Přibývá mužů, kteří nedokážou obstát v moderní společnosti. Neustále utíkají do virtuálního světa počítačových her a porna, přičemž se odcizují svému okolí. Nepřehlédnutelný současný psycholog Philip Zimbardo zkoumá příčiny a možná řešení tohoto znepokojivého jevu.