Nakladatel: Grada

Knihy s logem GRADA vycházejí v České republice již od roku 1991. V její produkci jsou tituly s právní tématikou, knihy ekonomické, tituly z oblasti financí a účetnictví, manažerské tituly, psychologické, zdravotnické, knihy s počítačovou tematikou, o architektuře a stavebnictví, knihy technické z nejrůznějších oborů a profesí. Tuto pestrou škálu doplňuje i naučně odborná literatura, která nabízí řadu publikací s velkým záběrem pro denní praktický život.

www.grada.cz


Grada - Nejnovější knihy

knihaZahrada knihaMuž mezi VW a Škodou knihaRadčina kuchařka bez lepku – slavnosti knihaHáčkované příšerky

Grada - Související články

Inspirováno skutečnými událostmi

Tipy_V hlavni roli vas zivot

Někteří autoři nemusí chodit pro náměty daleko, stačí se inspirovat skutečným životním osudem. Ať už se jedná o příběhy psích hrdinů, důležité sekání s ježkem mající dalekosáhlé následky či thriller vycházející z kriminálního případu.

Síla přírody

tajemna-priroda-uvod

Jak se den postupně prodlužuje, jaro se pomaličku blíží k našim prahům a příroda se brzy opět probudí. Nastává čas začít se rozhlížet po knihách, které nám řeknou víc o našem vztahu s přírodou, a ještě nám ukáží, jak vytvořit krásnou a užitečnou zahradu.

Hurá za dinosaury!

Dinosauri 1

Vydejte se na dobrodružnou a zajímavou cestu do pravěku! Stačí se pohodlně usadit a začíst se do zajímavé knihy o dinosaurech a dalších pravěkých zvířatech. A pokud patříte mezi hravé čtenáře, užijete si plno legrace u zábavných aktivit z pravěku.

Úsměvné příběhy

Do-noveho-tydne-s-humorem-perex

Většina dnešních tipů se zaměřuje spíše na čtenářky a nabízí humorné příhody z milostného života hlavních hrdinek. Poslední tip však potěší každého, kdo má rád zábavu a vánoční atmosféru.

Pondělí ve znamení krimithrillerů

Tipy_kdyz krimi pisi zeny

Užijte si napínavé pondělní chvilky v thrillerové společnosti. Vypátrejte lupiče historického pokladu, buďte svědky hromadných vražd, případů vycházejících ze skutečných událostí, nebo poznejte ženu, kterou může stát ohavná lež vlastního otce život.