Nakladatel: Grada

Knihy s logem GRADA vycházejí v České republice již od roku 1991. V její produkci jsou tituly s právní tématikou, knihy ekonomické, tituly z oblasti financí a účetnictví, manažerské tituly, psychologické, zdravotnické, knihy s počítačovou tematikou, o architektuře a stavebnictví, knihy technické z nejrůznějších oborů a profesí. Tuto pestrou škálu doplňuje i naučně odborná literatura, která nabízí řadu publikací s velkým záběrem pro denní praktický život.

www.grada.cz

Grada - Nejnovější knihy

knihaAnežka a kouzelná baletní sukýnka knihaZdravou stravou proti únavě knihaJak překonat stydlivost, ostych a nesmělost knihaDědečkovy povídačky

Grada - Související články

S úsměvem na tváři

Láska s humorem

Odstartujte svůj den s úsměvem na tváři a vstupte spokojeně do nového týdne! Máme pro vás tipy, které tomu mohou dopomoci. Začtěte se do zábavných krátkých textů či románů nepostrádajících humor, ale ani napětí či zamyšlení.

Ukázka z knihy Anežka a kouzelná baletní sukýnka (Zuzana Pospíšilová)

Anezka a kouzelna baletni sukynka 1

Malá Anežka má sen. Sen o tom, že se stane baletkou. Ale doktor ji kvůli zdravotním problémům zakáže tancovat. Holčička přemluví maminku, aby jí alespoň koupila baletní sukýnku. Sama netuší, že tím začne její velké dobrodružství…

Zachyťte společné chvíle s dítětem

Album naseho detatka_Zmatlikova

Čekáte přírůstek do rodiny a nechcete propást ani jeden důležitý okamžik? Zaznamenávejte společné chvíle se svým miminkem do alba s krásnými ilustracemi Heleny Zmatlíkové.

Tipy a triky pro duševní i tělesnou krásu

Osvojte-si-nove-dusevni-dovednosti

Duše a tělo jsou vzájemně propojené a člověk by měl pečovat o obě složky. Trochu těžký oříšek v dnešní uspěchané době, že? Pomoc poskytují knižní rádci, díky kterým bude péče o tělesnou i duševní krásu mnohem snazší.

Tři ženské – knihy

Patricny_Tri zeny

Rád čtu – paměti, vzpomínky, ohlédnutí. Protože když se s někým seznámíte, tak to není tak, že vám bude hned vyprávět svůj příběh! V knize, to je holt něco jiného. Samozřejmě je to celé filtrované, co vás zajímá nejvíc, se zpravidla nedovíte a prostor pro kontrolní dotazy není. Ale i tak to stojí za to.