Nakladatel: Grada

Knihy s logem GRADA vycházejí v České republice již od roku 1991. V její produkci jsou tituly s právní tématikou, knihy ekonomické, tituly z oblasti financí a účetnictví, manažerské tituly, psychologické, zdravotnické, knihy s počítačovou tematikou, o architektuře a stavebnictví, knihy technické z nejrůznějších oborů a profesí. Tuto pestrou škálu doplňuje i naučně odborná literatura, která nabízí řadu publikací s velkým záběrem pro denní praktický život.

www.grada.cz


Grada - Nejnovější knihy

knihaToulky po stopách císařovny Sisi knihaZima na východní frontě knihaLow Carb pečení – Chléb, housky, bagety knihaSíla hněvu

Grada - Související články

Nenechte si ujít v týdnu od 27. června do 3. července 2022

nenechte_si_ujit

Prázdniny začnou už za pár dní, ale nebojte se, výběr literárních akcí je stále bohatý. Tentokrát se můžete těšit na besedu s Dagmar Beňákovou o rakouské císařovně Alžbětě nebo s Lenkou Horňákovou-Civade o hlasu žen v literatuře.

Tajemství na Riviéře

dum-na-riviere

Remy zdědí dům za záhadných okolností a během třídění majetku objeví stará tajemství svých předků. Co má společného se špionkou Éliane z druhé světové války? A jak do všeho zapadá obraz, který Remy visí v pokoji už od dětství?

Pohádky nejen před usnutím…

Pohadky

Středa je opět tu a s ní i další knižní tipy pro děti a mládež. Hledáte nějaké pohádkové příběhy, které byste mohli dětem číst (nejen) před usnutím? Představíme vám tři knihy a jednu audioknihu, které je nejen zaujmou, ale také zklidní před spaním.

Získejte náměty na zábavné domácí bojovky

lovci-sifer-bojovky-na-doma-perex

Přemýšlíte, jak zabavit děti během deštivého dne, nebo okořenit rodinnou oslavu či party s přáteli? Máme pro vás tip na knihu, která na hodiny zabaví všechny milovníky hádanek, šifer a kvízů. Vydejte se na honbu za pokladem!

Konec spřízněných duší?

necekane-priznani-perex

Další případ Josie Quinnové je opět velmi spletitý a i tentokrát v sobě nese ničivý potenciál. Opravdu její kolegyně vraždila, nebo je vše jinak?