Nakladatel: Grada

Knihy s logem GRADA vycházejí v České republice již od roku 1991. V její produkci jsou tituly s právní tématikou, knihy ekonomické, tituly z oblasti financí a účetnictví, manažerské tituly, psychologické, zdravotnické, knihy s počítačovou tematikou, o architektuře a stavebnictví, knihy technické z nejrůznějších oborů a profesí. Tuto pestrou škálu doplňuje i naučně odborná literatura, která nabízí řadu publikací s velkým záběrem pro denní praktický život.

www.grada.cz


Grada - Nejnovější knihy

knihaZnovu já knihaCopánky a drdoly kniha12 kroků ke štěstí knihaKrycí jméno E219

Grada - Související články

Ukázka z knihy Dobrodružství pana Kolečka

Dobrodruzstvi pana Kolecka

Zábavná knížka pro děti, jejíž autorkou je Michaela Mlíčková Jelínková a kterou ilustroval Jan Laštovička, přináší poučení o známých i méně známých místech. Tušíte například, proč se Bílá hora vlastně jmenuje Bílá?

Vyhrajte knihu o cestě k životní stabilitě a spokojenosti

Znovu-ja-perex

Maribeth Kleinová je dobrá manželka, matka a úspěšná redaktorka v časopise. Její hektický život ji však jednoho dne dožene a tělo jí dá varování v podobě infarktu. Ani to však požadavky jejího okolí nezastaví, proto se Maribeth rozhodne pro změnu.

Začínáme se čtením

dite-a-kniha

Máte doma malého čtenáře? Pokud ano, zbystřete! Vždyť  právě správný výběr knihy často formuje vztah dítěte ke čtení. A s dnešními knížkami vedle nešlápnete. Zajímavé příběhy doplňují krásné ilustrace.

Získejte případ mrtvoly hozené do řeky

infernum-perex

Mladé atraktivní vyšetřovatelce Evě Jelínkové a jejímu kolegovi Jakubovi je přidělen případ oběti, která byla zabita, zohavena a vhozena v plastovém pytli na odpadky do Vltavy. Podaří se jim najít toho, kdo byl schopen tak bestiálního zločinu?

Ukázka z knihy Střevíček Škrpálek (Petra Svoboda)

Petra Svoboda_Strevicek Skrpalek

Dobrodružný pohádkový příběh pro děti vypráví o malé Ráchel, která objeví na půdě staré škrpálky. Ty se stanou jejími věrnými přáteli, dostanou ji z každého nebezpečí a naučí ji řadě důležitých věcí. Knihu zdobí ilustrace Zuzany Osako.