Rubrika: Čtení ke kávě

Láska k dětství

Husek_Laska k detstvi

Kojenecký věk popíšeme později. Dnes přijde na řadu dětský. O jaký věk se nyní přesně jedná? Od prvního (kojení) do dvanáctého až čtrnáctého roku (puberta).

Zážitek z Benátek

Koblihova_Zazitek z Benatek

Je to už hodně dávno, co jsme se coby mladá rodina, tedy můj muž, dva kluci a já, rozhodli jet na týdenní dovolenou do Itálie.

Všechny cesty vedou do někam

Raichl_Vsechny cesty vedou nekam

Objevitelské výpravy za poznáním cizích krajin a kultur jsou nepochybně ušlechtilou a obohacující zálibou. Je však záhodno obezřetně volit, kam a jakým způsobem se cestuje. Aby to s člověkem nedopadlo jako s hrdinou následující povídky…

Dopis

Militka_Dopis

Člověk není určený k tomu, aby žil sám. Někteří jedinci přesto dávají samotě přednost, nebo jim nic jiného nezbývá.
Existují lidé, na které myslíme často a rádi. Takové si hýčkejme, chraňme a prožívejme každou chvilku, kterou s nimi strávíme.

Femdom povídka

Stagl_Femdom

Tematika s femdom, lezdom, maledom se běžně hledá na jiných stránkách. Na erotických, pornografických. Femdomkracie propojuje Freudovu základní hnací sílu se světem politických rozhodnutí o správě věcí veřejných. Jen zřídka píši články ze světa fantazií.

Metla lidstva

alkohol ne

Vždycky mě to štvalo! Někdy dokonce i rozčilovalo, ale z času na čas se to stávalo. Jakmile jsem se ocitla ve společnosti, okamžitě se našel někdo, kdo ke mně přispěchal se sklenkou vína. Chvíli jsem ji držela v rukou a nevěděla, co s ní. Předstírala jsem radost, ale při první příležitosti jsem ji nenápadně zanechala někde opodál, a zmizela.

Láska jako taková

Husek_Laska je takova

Láska je to nejlepší, čeho je člověk schopen.

Návštěva

Navsteva_Militka

Není dovolená jako dovolená. Některá je tak výjimečná, že na ni člověk nikdy nezapomene.

Prodám babičku

Cervenkova_Prodam babicku

Prodám babičku, ročník 1937, výška 162 cm, váha 67 kg, výdrž za běžného provozu 10 hodin denně. Báječně peče, slušně vaří (česká kuchyně), zvládá praní, žehlení. Na svůj věk v dobrém stavu (lehce odřená, špatně slyší, nechodí). Pozor, křehká!

Žebříček

Cechura_Zebricek

Žebříčky najdeme ve všech oborech: ekonomice, sportu, popularitě, úspěšnosti a prostě všude. Mě zaujala myšlenka mého postavení na rodinném žebříčku vzhledem k jeho momentálně žijícím členům.