Nakladatel: Cosmopolis

Nakladatelství Cosmopolis vzniklo na jaře roku 2015 a je součástí zavedeného nakladatelského domu Grada. Logo značky v sobě zahrnuje hned několik významů: hřbety stojících knih, živoucí město a rytmus. Přináší tak svým čtenářům knihy z celého světa, zahraniční i českou beletrii všech žánrů, a současně drží prst na tepu doby. Pestrou skladbu žánrů (od detektivek a thrillerů přes humor až po čtení pro ženy) ilustruje také motto redakce: knihy všech barev.

https://www.cosmopolis.cz/


Cosmopolis - Nejnovější knihy

knihaUkradený příběh knihaOblíbenec smrti knihaMlha nad Shadow Sands knihaStrom splněných přání

Cosmopolis - Související články

Ukázka z knihy Ukradený příběh

ukradeny-pribeh-perex

Vanessa napsala román, který jí však nakladatelství zamítlo. O to víc je v šoku, když po několika měsících na autogramiádě své oblíbené autorky slyší číst ukázku z textu, který sama napsala. Pomůže jí Marcus, odborník na autorská práva, nastolit spravedlnost? A může v ní tento muž, který jako by vystoupil ze stránek jejího rukopisu, probudit

Zahrajte si o výběr těch nejlepších kreslených vtipů

velka-kniha-ceskeho-humoru-perex

Mnoho národů má svůj typický druh humoru a naše země na tom není jinak. A protože smích a vtip potřebujeme nejen v dnešní době, máme pro vás tip na knihu, která vám s tím pomůže. Prohlédněte si ty nejlepší kreslené anekdoty, co se u nás urodily.

Ukázka z knihy Aplikace lásky (Tash Skilton)

aplikace-lasky-perex

Najít lásku bývá někdy oříšek. Na tom si postavili kariéru Miles a Zoe, kteří se živí jako ghostwriteři. Pro své klienty hledají na seznamovacích aplikacích vhodné protějšky. Co se ale stane, když se tito dva, kteří se neustále hádají, do sebe zamilují v on-line světě?

Inspirováno minulostí

romany-na-pozadi-historickych-udalosti

Historie je plná fascinujících událostí. Proč se tedy neohlédnout zpět a v příbězích dávno minulých nezkusit najít něco, co může oslovit i nás, v 21. století. Autoři tří knih, které vám dnes představíme, tak udělali a my se společně s nimi můžeme minulostí nechat inspirovat…

Získejte zamilovaný příběh dvou ghostwriterů

aplikace-lasky-perex

Miles a Zoe mají stejnou oblíbenou kavárnu, ale jinak to vypadá, že se nemohou ani cítit, protože vždy, když se v ní potkají, je z toho hádka. V online světě je to však jiné. Přijdou ale někdy na to, do koho se skutečně zamilovali?