Nakladatel: Cosmopolis

Nakladatelství Cosmopolis vzniklo na jaře roku 2015 a je součástí zavedeného nakladatelského domu Grada. Logo značky v sobě zahrnuje hned několik významů: hřbety stojících knih, živoucí město a rytmus. Přináší tak svým čtenářům knihy z celého světa, zahraniční i českou beletrii všech žánrů, a současně drží prst na tepu doby. Pestrou skladbu žánrů (od detektivek a thrillerů přes humor až po čtení pro ženy) ilustruje také motto redakce: knihy všech barev.

https://www.cosmopolis.cz/


Cosmopolis - Nejnovější knihy

knihaVítězství větší než smrt knihaDruhá šance pro Zoe knihaLovci šifer knihaAž půjdeš, zavři za sebou

Cosmopolis - Související články

Zasoutěžte si o spasení galaxie

soutez-vitezstvi-vetsi-nez-smrt

Tinin osud vězí ve spasení galaxie. Jak toho dosáhne? To sama ještě neví. V mezičase se však musí srovnat s překážkami, mezi něž patří například aktivace meziplanetárního záchranného majáku, který ji zviditelní pro všechny nepřátele… Zvládne to?

Získejte náměty na zábavné domácí bojovky

lovci-sifer-bojovky-na-doma-perex

Přemýšlíte, jak zabavit děti během deštivého dne, nebo okořenit rodinnou oslavu či party s přáteli? Máme pro vás tip na knihu, která na hodiny zabaví všechny milovníky hádanek, šifer a kvízů. Vydejte se na honbu za pokladem!

Konec spřízněných duší?

necekane-priznani-perex

Další případ Josie Quinnové je opět velmi spletitý a i tentokrát v sobě nese ničivý potenciál. Opravdu její kolegyně vraždila, nebo je vše jinak?

Ukázka z knihy Ne tak úplně soukromé e-maily Coco Pinchardové (Robert Bryndza)

ne-tak-uplne-soukrome-e-maily-perex

Coco Pinchardová je čtyřicátnice, jíž se kariéra zatím úplně nevyvedla. I díky její trochu nespoutané povaze. Kniha zachycující její život je nabitá e-mailovou konverzací a především humorem, ale ani tady nechybí vážná témata. Přečtěte si ukázku…

Důvěra

Bryndza_MojeTlustaOpilaSvatba

Už jste někdy byli tak moc zamilovaní, že byste pro svůj idol udělali prakticky cokoli? Vzdali se bohatství? Oželeli vydání své nové knihy, na které jste dřeli dlouhé měsíce? Případně riskovali desítky let fungující přátelství?