Nakladatel: Cosmopolis

Nakladatelství Cosmopolis vzniklo na jaře roku 2015 a je součástí zavedeného nakladatelského domu Grada. Logo značky v sobě zahrnuje hned několik významů: hřbety stojících knih, živoucí město a rytmus. Přináší tak svým čtenářům knihy z celého světa, zahraniční i českou beletrii všech žánrů, a současně drží prst na tepu doby. Pestrou skladbu žánrů (od detektivek a thrillerů přes humor až po čtení pro ženy) ilustruje také motto redakce: knihy všech barev.

www.cosmopolis.cz


Cosmopolis - Nejnovější knihy

knihaTajný život v Bílém domě knihaDívka v ledu knihaČarodějka knihaDítě školkou povinné – Ze života andílků

Cosmopolis - Související články

Zasoutěžte si o rady, jak dosáhnout úspěchu

bible_vitezu

Co je potřeba k tomu, abyste byli úspěšní? Čerpejte inspiraci z příkladů těch, kterým se to povedlo, a to nejen v oblasti podnikání, ale i sportu, politiky a dalších oborů. Alastair Campbell vám ukáže, jak na to.

Obrazy životů prezidentských rodin v Bílém domě

tajny_zivot_v_bilem_dome

Spojené státy americké se mohou chlubit velmi bohatou a rozmanitou historií. O životech svého času úřadujících prezidentů toho však mnoho známo není. Seznamte se s knihou, která vám umožní vstup do Bílého domu už od dob Kennedyů!

Vyhrajte vtipné příhody ze života čarodějky

martin-cap_carodejka

Oxana dlouho netušila, že je na jejich rodině něco zvláštního, ačkoliv když se nad tím zamyslíte, jména jejích příbuzných by o tom mohly ledacos napovědět. V čem jsou ona a její příbuzní výjimeční?

Britsko-slovenský thriller plný ledového chladu

divka_v_ledu

V zamrzlém jezírku se našlo tělo mrtvé dívky. Pod ledem vypadala jako Sněhurka ve skleněné rakvi, jenže ji polibek žádného prince vzbudit nemohl…

Ukázka z knihy Dívka v ledu

divka_v_ledu

Ačkoliv se jedná o autorovo debutové dílo, během několika týdnů od svého uvedení se Dívka v ledu dokázala vyšplhat na přední příčky žebříčků prodeje. Začtěte se do napínavého úvodu z prostředí mrazivého Londýna!