Nakladatel: Cosmopolis

Nakladatelství Cosmopolis vzniklo na jaře roku 2015 a je součástí zavedeného nakladatelského domu Grada. Logo značky v sobě zahrnuje hned několik významů: hřbety stojících knih, živoucí město a rytmus. Přináší tak svým čtenářům knihy z celého světa, zahraniční i českou beletrii všech žánrů, a současně drží prst na tepu doby. Pestrou skladbu žánrů (od detektivek a thrillerů přes humor až po čtení pro ženy) ilustruje také motto redakce: knihy všech barev.

www.cosmopolis.cz


Cosmopolis - Nejnovější knihy

knihaLáska podle Shakespeara 3 knihaPodivná hra knihaNoční lov knihaTajný život v Bílém domě

Cosmopolis - Související články

Thrillerová smršť

thriller

Thrillery patří dlouhodobě mezi čtenářsky nejoblíbenější žánry. Dnes se společně podíváme na tři horké novinky, které potěší všechny nebojácné milovníky odvrácené stránky života. Seznamte se s nebezpečím online světa, nechte se provést světem lidí bez domova a poddejte se věčné lásce, která překonala i smrt.

V romantickém ladění

V_romantickem_ladeni

Někdo rád miluje, někdo rád maluje, ale všichni rádi čteme. Proč si tedy nepřečíst něco o lásce? Čtyři krásné příběhy o milování – a žádném malování – vám představíme v našich dnešních tipech. Od pláže až po univerzitu na vás čekají otevřená srdce.

Zasoutěžte si o hru plnou strachu a bezmoci

podivna-hra-perex

Skutečně pronásleduje Karlu neznámý útočník, nebo si vše vymyslela a její bujná fantazie pracuje na plné obrátky? Její muž ji začíná považovat za blázna, ale brzy se ukáže, že je jeho přesvědčení mylné. Proč se cílem zrovna Karla?

Vražedný Noční pták

Noční lov (předprodej) - Ukázka

Tiše jako sova vniká v noci do domů těch, které si přeje ztrestat. Beze stopy mizí a za sebou zanechává zkázu. Kdo zastaví řádění Nočního ptáka?

Smrt číhá všude

Smrt číhá všude

Neunikne jí nikdo. Pro každého z nás má něco přichystáno. Bohužel, někteří mají tu smůlu, že se s ní setkají prostřednictvím vraha. Vyberte si ze čtyř různých příběhů, které jsou jako stvořené pro ty z vás, které fascinují temné stránky lidského bytí.