Nakladatel: Cosmopolis

Nakladatelství Cosmopolis vzniklo na jaře roku 2015 a je součástí zavedeného nakladatelského domu Grada. Logo značky v sobě zahrnuje hned několik významů: hřbety stojících knih, živoucí město a rytmus. Přináší tak svým čtenářům knihy z celého světa, zahraniční i českou beletrii všech žánrů, a současně drží prst na tepu doby. Pestrou skladbu žánrů (od detektivek a thrillerů přes humor až po čtení pro ženy) ilustruje také motto redakce: knihy všech barev.

https://www.cosmopolis.cz/


Cosmopolis - Nejnovější knihy

knihaV dobrém i zlém knihaMůj psí život knihaHrdinové kapitalistické práce knihaNormálně jiní

Cosmopolis - Související články

Ukázky z knihy V dobrém i zlém

v-dobrem-i-zlem-perex

Merry, Sam a Conor tvoří dokonalou rodinu, která bydlí na dokonalém místě. Jakmile však přijede na návštěvu Merryina kamarádka Frank, obrázek idyly se trhá na kusy. Kdo je tu manipulátorem a kdo obětí?

Kdo má pro strach uděláno…

detektivka2

Peter Hoeg, Kati Hiekkapeltová či Dominik Dán – tato jména zajisté poznají fanoušci detektivek. Mistři krimi žánru opět napsali nové knihy, ve kterých jejich hrdinové budou opět čelit zlu…

Zahrajte si o tajemství pečlivě skrývaném za maskou dokonalosti

v-dobrem-i-zlem-perex

Merry, Sam a Conor jsou pro všechny kolem dokonalá rodina, ovšem příjezd Merryiny kamarádky Frank může tuto pohádkovou idylku velmi rychle rozbít. Pokud totiž někoho znáte dlouho a dobře, dokážete snadno odhalit, když něco nehraje.

Hra na city, která se tak trochu nezdařila

Normalne-jini

Maddy má autistickou sestru a díky tomu i mizivé vyhlídky na jakýkoliv vlastní životní posun kupředu. Albert by se naopak posunul rád, jen k tomu potřebuje peníze. Pak se ale ti dva setkají a všechny plány vezmou rázem za své…

Další veselé příhody bígla Bertíka

muj-psi-zivot-bigl-bertik-znovu-na-scene-perex

V nápaditém pokračování úspěšného psího „deníčku“ Můj psí život se oblíbený bígl Bertík stane otcem, což je situace, která s sebou přinese další humorné i dojemné příběhy.