Nakladatel: Cosmopolis

Nakladatelství Cosmopolis vzniklo na jaře roku 2015 a je součástí zavedeného nakladatelského domu Grada. Logo značky v sobě zahrnuje hned několik významů: hřbety stojících knih, živoucí město a rytmus. Přináší tak svým čtenářům knihy z celého světa, zahraniční i českou beletrii všech žánrů, a současně drží prst na tepu doby. Pestrou skladbu žánrů (od detektivek a thrillerů přes humor až po čtení pro ženy) ilustruje také motto redakce: knihy všech barev.

https://www.grada.cz/microsites/cosmopolis-kkc/cosmopolis/


Cosmopolis - Nejnovější knihy

knihaSlunečnice knihaOhnivé ostří knihaOsudové vzplanutí knihaDo posledního dechu

Cosmopolis - Související články

Napětí až do morku kostí

Napeti s nadechem nadprirozena

Pohodlně se usaďte, ztlumte světla a nechte se vtáhnout do děje dnešních napínavých příběhů, které kombinují prvky detektivek, thrillerů, historie, a dokonce i fantasy. S některými hrdiny jste se už setkali, jiní si vás teprve budou muset získat…

Aljaška aneb Bacha, medvěd (pokračování)

medvedi

Náš průvodce je hustý týpek. A pohodář.

Ženy o ženách nejen pro ženy

zeny

Dnes se podíváme na knihy, jejichž autorkami jsou ženy a ženy v nich hrají velikou roli. Ale věřte, že to opravdu není čtení pouze pro něžnou část populace!

Aljaška aneb Bacha, medvěd

medvedi

Ono se řekne medvěd. Na Aljašce vás zajímají obzvlášť dva druhy. Grizzly a baribal neboli černý medvěd.

Z českých luhů a hájů

Stepan Neuwirth_Zapomenuta studanka

Dnes tu pro vás máme hezké české tipy na příběhy z různých úseků naší historie. Připomeňte si poválečnou dobu, období normalizace, osmdesátá léta a nakonec se odreagujte u veselých příhod moderní ženy.