Nakladatel: Cosmopolis

Nakladatelství Cosmopolis vzniklo na jaře roku 2015 a je součástí zavedeného nakladatelského domu Grada. Logo značky v sobě zahrnuje hned několik významů: hřbety stojících knih, živoucí město a rytmus. Přináší tak svým čtenářům knihy z celého světa, zahraniční i českou beletrii všech žánrů, a současně drží prst na tepu doby. Pestrou skladbu žánrů (od detektivek a thrillerů přes humor až po čtení pro ženy) ilustruje také motto redakce: knihy všech barev.

https://www.cosmopolis.cz/


Cosmopolis - Nejnovější knihy

knihaVěrný čtenář knihaJak si užít manželství knihaJak si užít doktora knihaJá a ty

Cosmopolis - Související články

Užívat života s humorem

vtipynahled

Nakladatelství Cosmopolis vydává dvě knihy kreslených vtipů, které vám ukáží, jak si s humorem užít obávanou návštěvu u doktora i celoživotní manželství!

Zasoutěžte si o případ justiční vraždy generála Píky

general-heliodor-pika-a-jeho-vrazi-perex

Po nástupu komunistického režimu bylo v Československu kvůli odlišným názorům nespravedlivě odsouzeno a popraveno mnoho lidí. Jednou z prvních obětí byl armádní generál Heliodor Píka, jehož životní příběh si s námi můžete připomenout.

Různé podoby napětí

Napeti s nadechem nadprirozena

Máte rádi napětí? Potom určitě čtěte dále – dnes se totiž podíváme na thrillery, ve kterých tajemná atmosféra rozhodně chybět nebude. A protože i napětí má mnoho podob, tak i naše thrillery budou každý z jiného soudku, aby si všichni přišli na své.

Český dabing

Zalesky_Cesky dabing

Každý ví, že Brad Pitt přece zní jako Michal Dlouhý a George Clooney jako Jan Kanyza. Český dabing platí za jeden z nejlepších, a i když se na něm určitě najdou i věci ke kritice, určitě si alespoň malé ohlédnutí zaslouží.

Zahrajte si o následky nepromyšleného přání

prej-si-opatrne-perex

Emily má firmu, která zbavuje domácnosti zbytečností, i když sama řeší opačný problém. Naštěstí ji zaměstnávají nové klientky a s jednou z nich si obzvlášť rozumí. Když se jednou zasní, jaké by to bylo bez manžela, netuší, že se její přání záhy vyplní.