Nakladatel: Cosmopolis

Nakladatelství Cosmopolis vzniklo na jaře roku 2015 a je součástí zavedeného nakladatelského domu Grada. Logo značky v sobě zahrnuje hned několik významů: hřbety stojících knih, živoucí město a rytmus. Přináší tak svým čtenářům knihy z celého světa, zahraniční i českou beletrii všech žánrů, a současně drží prst na tepu doby. Pestrou skladbu žánrů (od detektivek a thrillerů přes humor až po čtení pro ženy) ilustruje také motto redakce: knihy všech barev.

Cosmopolis - Nejnovější knihy

knihaMatčina hra knihaPoslední velký den knihaV zajetí vlčích máků knihaCesta na sever

Cosmopolis - Související články

Získejte thriller o chorobné mateřské lásce

matcina-hra-perex

Adam Emily zbožňuje a ta má pocit, že konečně našla muže svých snů. Jenže jejich vztah je trnem v oku Adamově matce Pammie, která se odmítá smířit s jakoukoli sokyní, která by ji připravila o synovu lásku. Kam až je schopná zajít?

Ukázka z knihy Cesta na sever (Virginie Grimaldi)

cesta-na-sever-perex

Hlavní hrdinka Anna přijde o práci, a tak se sbalí a se svými dvěma dcerami vyrazí na výlet karavanem do Skandinávie. Připojí se ke skupině cestovatelů a poznávají nejen krásy okolí, ale i samy sebe. A na konci cesty na ně čeká kromě dosažení cíle i upevnění vztahů…

Romány na letní večery

Romany-nejen-pro-zeny

Dlouhé teplé letní večery přímo vybízejí k posezení s knihou a sklenkou dobrého vína. Namixovali jsme vám románovou směs plnou dramatických rodinných vztahů, lásky, odcházení i budování nových začátků. Stačí si jen vybrat.

Ženy o ženách pro ženy

Zeny-o-zenach-pro-zeny

Když ženy píší o ženách, nejedno oko nezůstane suché. Udělejte si pohodlí a prožijte chvíle plné štěstí a lásky, ale také nelehkých životních zkoušek spolu s hrdinkami románů našich dnešních knižních tipů.

Česká tvorba na prázdniny

Ceska-prazdninova-cetba

Autory dnes představovaných knih jsou ryze čeští autoři. Pan Burian, Vaněček, Cimický a paní Digtyar vypráví zábavné, vážné i tajemné příběhy ze života. Neváhejte a užijte si odpočinkové chvíle v jejich společnosti.