Nakladatel: Cosmopolis

Nakladatelství Cosmopolis vzniklo na jaře roku 2015 a je součástí zavedeného nakladatelského domu Grada. Logo značky v sobě zahrnuje hned několik významů: hřbety stojících knih, živoucí město a rytmus. Přináší tak svým čtenářům knihy z celého světa, zahraniční i českou beletrii všech žánrů, a současně drží prst na tepu doby. Pestrou skladbu žánrů (od detektivek a thrillerů přes humor až po čtení pro ženy) ilustruje také motto redakce: knihy všech barev.

https://www.cosmopolis.cz/


Cosmopolis - Nejnovější knihy

knihaRevolvers knihaPropast smrti knihaTajemství knihaŠepot v bouři

Cosmopolis - Související články

Zasoutěžte si o příběh starého domu

soutez-stare-sidlo

Libby přijde o otce a útěchu hledá v práci, díky níž se dostane do starého sídla. Zvládne svatební fotografka nafotit opravy domu, kterému se majitelka Elaine snaží vrátit dřívější jiskru? A dokáže Libby posbírat odvahu, aby čelila vlastní rodinné historii?

Zasoutěžte si o hledání pravdy a rodiny

soutez-dum-v-zatoce

Lucy zdědí nemovitost, a tak se rozhodne pro nový začátek ve Virginii. Dokáže splnit všechny podmínky a sídlo si udržet? Zjistí, kdo je její otec? A jaká další tajemství Zimní vilka skrývá?

Jak najít štěstí

tipy_stene

V prvních dnech nového roku vám představíme několik odpočinkových románů, se kterými se budou příjemně trávit lednové večery. Přečtěte si příběhy o radostech i starostech manželství, o plnění životních snů i o hledání nových začátků.

Odložený případ věští nebezpečí

soutez-propast-smrti

Kate Marshallová konečně zahájila činnost své soukromé detektivní agentury. Na první velký případ chvíli čekala, ale nejspíš netušila, jak zamotaný a nebezpečný bude.

Historická romantická pohádka

tritydnydosvatbynahled

Vánoce s sebou přinesly i hojné reprízy pohádek. Máte-li chuť na něco v podobném duchu, pak pěkná romantika čtená při dlouhém večeru by mohla být to pravé.