Nakladatel: Cosmopolis

Nakladatelství Cosmopolis vzniklo na jaře roku 2015 a je součástí zavedeného nakladatelského domu Grada. Logo značky v sobě zahrnuje hned několik významů: hřbety stojících knih, živoucí město a rytmus. Přináší tak svým čtenářům knihy z celého světa, zahraniční i českou beletrii všech žánrů, a současně drží prst na tepu doby. Pestrou skladbu žánrů (od detektivek a thrillerů přes humor až po čtení pro ženy) ilustruje také motto redakce: knihy všech barev.

https://www.cosmopolis.cz/


Cosmopolis - Nejnovější knihy

knihaNejlepší kůň je táta knihaSkotskem po stopách seriálu Cizinka knihaMrazivá krutost knihaKomu hlava sejde

Cosmopolis - Související články

Humorem proti nudě

Do-noveho-tydne-s-humorem-perex

V boji proti domáci trudnomyslnosti je humor jednou z nejsilnějších zbraní, jíž se můžeme chopit. A pokud si dovolím mluvit za všechny Čechy, můžu říci, že je to zbraň námi velmi oblíbená. Od Poláčka po Němčíka, dnešní knihy vám zaručeně vykouzlí úsměv na rtech.

Ukázka z knihy Mrazivá krutost (Caz Frearová)

mraziva-krutost-perex

Na detektiva Cat Kinsellovou se obrátí Joseph Madden obávající se pomsty své ženy. Cat tomu nepřikládá velký význam, ale později se s Josephem opět setká – když je zatčen za vraždu. Není to však jeho žena, kdo je mrtvý…

Ukázka z knihy Komu hlava sejde (Jari Järvelä)

komu-hlava-sejde-perex

Deset lidí, pět žen a pět mužů, musí za třináct dnů překonat evropský trek GR 20. Ti, kdo dorazí do cíle živí, si rozdělí odměnu ve výši milion eur. Když ale začnou první účastníci umírat za podivných okolností, hlavní cenou už nejsou peníze, ale přežití.

Nalaďte se na thrillery

thriller

Víkend je za dveřmi a možnosti, jak strávit volný čas, jsou díky karanténě omezené. Rozptýlení můžete najít v thrillerové smršti. Nechte se na sebe působit nervy drásající kombinaci tajemství, napětí a dějových zvratů a sledujte počínání hlavních hrdinů.

Český humor

Tipy_Vinarsky denik_Diagnoza ucitelka_Helmut

V těžkých časech se člověk musí umět odreagovat a pobavit, aby se nezbláznil. Proto vám dnes přinášíme samé veselé a vtipné čtivo, které vám zpříjemní dlouhé a náročné chvíle.