Nakladatel: Cosmopolis

Nakladatelství Cosmopolis vzniklo na jaře roku 2015 a je součástí zavedeného nakladatelského domu Grada. Logo značky v sobě zahrnuje hned několik významů: hřbety stojících knih, živoucí město a rytmus. Přináší tak svým čtenářům knihy z celého světa, zahraniční i českou beletrii všech žánrů, a současně drží prst na tepu doby. Pestrou skladbu žánrů (od detektivek a thrillerů přes humor až po čtení pro ženy) ilustruje také motto redakce: knihy všech barev.

www.cosmopolis.cz


Cosmopolis - Nejnovější knihy

knihaLáska podle Shakespeara 3 knihaPodivná hra knihaNoční lov knihaTajný život v Bílém domě

Cosmopolis - Související články

Shakepearologická univerzitní romantika do třetice

laska-podle-shakespeara-3-Sen-noci-univerzitnu-perex

Aubrey a Daniel se již konečně dočkali chvíle, kdy mohou být spolu i na veřejnosti. Aubrey se však stále drží lehce zpět a bude jen na Danielovi, zda ji přesvědčí, že mu může zcela důvěřovat…

Nenechte si ujít v týdnu od 17. do 23. dubna

nenechte_si_ujit

Před námi je opět zkrácený týden, pojďme si ho tedy pořádně užít. Knihovny i nakladatelé si i tentokrát připravily mnoho zajímavých literárních akcí, které potěší nejednoho knihomola.

Zahrajte si o závěr zakázané romance

laska-podle-shakespeara-3-Sen-noci-univerzitnu-perex

Sledujete od prvního dílu s napětím milostný příběh Aubrey Priceové a Davida Granta? Máme pro vás dobrou zprávu, právě nyní vychází závěrečný díl série z Torontské univerzity a vy si můžete přečíst, zda jejich vztah vydržel i navzdory interním předpisům.

Stalking, nebo jen utkvělé představy?

podivna-hra-perex

Víte, že se vám někdo může nabourat do soukromí a psát vaším jménem maily? Nebojíte se kamer ve vaší domácnosti? Pokud ne, měli byste začít, někdo vás totiž může sledovat!

Ukázka z knihy Podivná hra (Zuzana Pospíšilová)

podivna-hra-perex

Zuzana Pospíšilová si odskočila od dětských knih a rozhodla se potěšit dospělé čtenáře napínavým thrillerem. Hlavní hrdinka Karla prožívala normální život, dokud nedostala zprávu, která jí obrátila život vzhůru nohama. Opravdu ji někdo sleduje, nebo se „jen“ zbláznila?