Nakladatel: Cosmopolis

Nakladatelství Cosmopolis vzniklo na jaře roku 2015 a je součástí zavedeného nakladatelského domu Grada. Logo značky v sobě zahrnuje hned několik významů: hřbety stojících knih, živoucí město a rytmus. Přináší tak svým čtenářům knihy z celého světa, zahraniční i českou beletrii všech žánrů, a současně drží prst na tepu doby. Pestrou skladbu žánrů (od detektivek a thrillerů přes humor až po čtení pro ženy) ilustruje také motto redakce: knihy všech barev.

www.cosmopolis.cz


Cosmopolis - Nejnovější knihy

knihaDo posledního dechu knihaZabila jsem knihaTemné hlubiny knihaInfernum

Cosmopolis - Související články

Zasoutěžte si o hon na virtuálního vraha

do-posledniho-dechu-perex

Detektiv šéfinspektor Erika Fosterová stojí tentokrát proti pachateli, který obratně využívá anonymity internetu a falešných profilů na Facebooku, aby mohl ukojit své zvrácené vražedné choutky. Podaří se odhalit jeho pravou identitu dříve, než znovu udeří?

Napínavý začátek roku

Tipy_Napinavy zacatek roku

Nový rok zahájíme pořádnou dávkou napětí a nebezpečí! Vybrali jsme pro vás několik úspěšných kriminálních thrillerů a detektivních románů, které vám vezmou dech.

Ukázka z knihy Infernum

infernum-perex

Vyšetřovatelka Eva se se svým kolegou ujímá pátrání po bestiálním vrahovi. Navzdory jasným důkazům dává Eva na svůj instinkt a pátrá hlouběji.  Zaplétá se nejen do případu, ale komplikuje si  i osobní život…

Ukázka z knihy Temné hlubiny (Robert Bryndza)

temne-hlubiny-perex

Detektivka Erika Fosterová se pouští do dalšího případu, a to rovnou jednoho z nejsložitějších v jejím životě. Snaží se objasnit zločin, který se stal před šestadvaceti lety, kdy zmizela sedmiletá dívka…

Inspirace pro volný čas

Inspirace-pro-volny-cas

Do Štědrého dne zbývá pouhých sedm dní a vánoční přípravy vrcholí. Pokud se chcete trochu odreagovat, odpočinout si a případně někoho na poslední chvíli obdarovat vlastnoručním výrobkem, neváhejte a inspirujte se v našich dnešních tipech!