Nakladatel: Cosmopolis

Nakladatelství Cosmopolis vzniklo na jaře roku 2015 a je součástí zavedeného nakladatelského domu Grada. Logo značky v sobě zahrnuje hned několik významů: hřbety stojících knih, živoucí město a rytmus. Přináší tak svým čtenářům knihy z celého světa, zahraniční i českou beletrii všech žánrů, a současně drží prst na tepu doby. Pestrou skladbu žánrů (od detektivek a thrillerů přes humor až po čtení pro ženy) ilustruje také motto redakce: knihy všech barev.

https://www.cosmopolis.cz/


Cosmopolis - Nejnovější knihy

knihaChlapec, který přežil pochod smrti knihaTrojboj s draky knihaStíny nad zálivem knihaTajemství skotské krve

Cosmopolis - Související články

Zasoutěžte si o pátrání po tajemství rodu Carronů

Tajemstvi skotske krve

Kapitán Ian Deveron-Gordon je vyslán na hrad Kilcarron, aby zde pod záminkou sepsání rodové historie tajně prošetřil podivná úmrtí, ke kterým tu v poslední době došlo. Zdá se však, že některý z obyvatel o odhalení pravdy příliš nestojí.

Chlapec, který přežil pochod smrti

chlapec-ktery-prezil-pochod-smrti-perex

Pavel Taussig neprožil ideální dětství. Když mu bylo jedenáct let, začala jeho pouť po koncentračních táborech, která vyvrcholila pochodem smrti. Své zážitky a vzpomínky sepsal do deníku, který posléze doplnil o poznámky a dokumenty vystavené v koncentračních táborech.

Temná zákoutí lidské mysli

Temna-zakouti-lidske-mysli

Sérioví vrazi, dvojití agenti a zábava, která se tak trochu vymkla kontrole… Následující čtyři tituly vám umožní nahlédnout do těch nejtemnějších zákoutí lidské mysli. Zjistěte, co všechno dokáže člověk člověku udělat.

Ukázka z knihy Stíny nad zálivem (Lucy Clarková)

stiny-nad-zalivem-perex

Před sedmi lety se stala tragická událost – proud odnesl dva chlapce daleko od břehu a vrátil se jen jeden. Ten ale teď zmizí zrovna na své narozeniny, které připadají shodou okolností na den neblahého výročí. A jeho matka Sára zjišťuje, že je něco shnilého v komunitě na poloostrově Sandbank.

Vyhrajte životopis muže, který přežil pochod smrti

chlapec-ktery-prezil-pochod-smrti-perex

Pavel Taussig přežil pobyt v několika koncentračních táborech i pochod smrti a o všech prožitých hrůzách od zatčení až po osvobození si vedl deník. Tyto zápisky doplněné o novodobější poznámky i původní dokumenty si můžete přečíst.