Nakladatel: Cosmopolis

Nakladatelství Cosmopolis vzniklo na jaře roku 2015 a je součástí zavedeného nakladatelského domu Grada. Logo značky v sobě zahrnuje hned několik významů: hřbety stojících knih, živoucí město a rytmus. Přináší tak svým čtenářům knihy z celého světa, zahraniční i českou beletrii všech žánrů, a současně drží prst na tepu doby. Pestrou skladbu žánrů (od detektivek a thrillerů přes humor až po čtení pro ženy) ilustruje také motto redakce: knihy všech barev.

https://www.cosmopolis.cz/


Cosmopolis - Nejnovější knihy

knihaTaxikář knihaRozmarýnová zátoka knihaZbabělci a vrazi knihaTichý pláč

Cosmopolis - Související články

Když tě dožene minulost…

Tichy-Plac-perex

Matka a sedmiletá dcerka jely na kolotoči, otec telefonoval o kousek dál v parku plném lidí. O chvíli později je obrázek téměř stejný, jen dívka zmizela. Propadla se do země? 

Zasoutěžte si o splněné poslední přání

rozmarynova-zatoka-obalka-perex

Každé léto trávila Melanie v Rozmarýnové zátoce a spolu s babičkou obdivovala krásný opuštěný dům. Obě ho toužily zrenovovat a proměnit v penzion, ale vždy zůstalo jenom u snů. Že by se nyní, po babiččině smrti, Melanii sen konečně splnil?

Ukázka z knihy Zbabělci a vrazi (Jakub Zachrdla)

ukazka zbabelci uvodni

Na sobotní poledne jsme pro vás připravili ukázku z nové knihy od českého autora. Jste-li milovníky detektivek či thrillerů, určitě si tuto knihu náležitě vychutnáte. Ostatně, ukázka sama napoví, zda to bude čtení právě pro vás.

Láska za láskou…

laska uvodni

Svátek sv. Valentýna byl už v únoru a do 1. máje je ještě daleko, přesto jsme pro vás do dnešních tipů vybrali nové romány s motivem lásky. Nechte si zabrnkat na něžnou strunu a vyberte si z naší nabídky jednu z romantických oddechovek.

Zasoutěžte si o vyšetřování se zamilovaným koncem

chce-to-dva-perex

Život Clem je jedna velká katastrofa. Když ještě navíc zjistí, že jí nějaká žena ukradla identitu, je to poslední kapka. S pocitem, že už nemá co ztratit, se pouští do pátrání po oné osobě. Najde kromě ní také lásku v náručí pohledného detektiva?