Nakladatel: Cosmopolis

Nakladatelství Cosmopolis vzniklo na jaře roku 2015 a je součástí zavedeného nakladatelského domu Grada. Logo značky v sobě zahrnuje hned několik významů: hřbety stojících knih, živoucí město a rytmus. Přináší tak svým čtenářům knihy z celého světa, zahraniční i českou beletrii všech žánrů, a současně drží prst na tepu doby. Pestrou skladbu žánrů (od detektivek a thrillerů přes humor až po čtení pro ženy) ilustruje také motto redakce: knihy všech barev.

https://www.cosmopolis.cz/


Cosmopolis - Nejnovější knihy

knihaProvaz lží knihaDítě školkou povinné: Jak nacpat věci do tatínka knihaMalé sladké lži knihaBeze svědků

Cosmopolis - Související články

Zahrajte si o jeden z thrillerů Roberta Bryndzy dle výběru

Cosmopolis-dle-vyberu-R-Bryndza-perex

Detektiv šéfinspektor Erika Fosterová je postrachem všech zločinců v Londýně a blízkém okolí. Dokáže díky své všímavosti odhalit i sebenepatrnější stopu a díky svému důvtipu brzy zjistí totožnost každého vraha. Pusťte se do pátrání spolu s ní i vy.

Robert Bryndza – rozhovor exkluzivně pro Klub knihomolů

bryndza-nahled

Chtěl být hercem, ale nedostatek příležitostí jej přivedl k psaní. Stvořil Eriku Fosterovou a stal se tak miláčkem čtenářů krimirománů po celém světě. Pokud vás zajímá, jak se mu žije na Slovensku či co nového vzniká pod jeho rukama, začtěte se do našeho rozhovoru, který vznikl díky autorově návštěvě letošního Světa knihy.

Smích léčí

Do-noveho-tydne-s-humorem-perex

Smích je ten nejlepší doktor, a proto vám dnes předepíšeme několik skutečně vtipných a oddechových knížek, u kterých se zaručeně nebudete nudit.

Ukázka z knihy Malé sladké lži (Caz Frearová)

male-sladke-lzi-perex

Harmonický vztah hlavní hrdinky Cat Kinsellové s jejím otcem naruší jedna malá sladká lež. O několik let později se z Cat stal detektiv a musí vyřešit případ zavražděné ženy Alice. Na tom by nebylo nic nenormálního, kdyby k události nedošlo poblíž hospody Catina otce…

Smíchem k lepší náladě

Tipy_Smichem k lepsi nalade

Odhoďte starosti a přestaňte se mračit. S našimi dnešními veselými tipy to půjde úplně samo. Popadněte román Nohama napřed nebo Velkou knihu vtipu Honzy Vyčítala a budete se válet smíchy.