Nakladatel: Cosmopolis

Nakladatelství Cosmopolis vzniklo na jaře roku 2015 a je součástí zavedeného nakladatelského domu Grada. Logo značky v sobě zahrnuje hned několik významů: hřbety stojících knih, živoucí město a rytmus. Přináší tak svým čtenářům knihy z celého světa, zahraniční i českou beletrii všech žánrů, a současně drží prst na tepu doby. Pestrou skladbu žánrů (od detektivek a thrillerů přes humor až po čtení pro ženy) ilustruje také motto redakce: knihy všech barev.

https://www.cosmopolis.cz/


Cosmopolis - Nejnovější knihy

knihaHolka přes palubu knihaVšechno bude dobrý, Beth knihaFrida knihaVítězství větší než smrt

Cosmopolis - Související články

Zahrajte si o boj se zklamáním v italském ráji

citronova-vune-a-jemne-polibky-perex

Kim několik let doufala, že se pro svého ženatého šéfa stane právoplatnou partnerkou a dokončení významné zakázky k tomu mělo být posledním krokem. Na závěrečné prezentaci však rychle pochopí, jak naivní byla. Jak s tímto zjištěním naloží?

Romantický relax na víkend

RomantickaCtenarka

Dnešní knižní tipy potěší všechny romantické duše. Představíme vám totiž hned čtyři nové romány osvědčených zahraničních autorek. Mezi hlavními hrdiny to bude pořádně jiskřit! Zbývá jen se rozhodnout, do kterého z románů se začtete nejdříve.

Rozmarné léto

holka_pres_palubu

Co se stane, když zhýčkaná mladá žena zvyklá na život v luxusu opustí zlatou klec a přestěhuje se do neznámého přímořského městečka? Stane se konečně zodpovědnou?

Život bez záchranné vesty

citronova_vune_a_jemne_polibky

Ukončit poměr se ženatým mužem není jednoduché. Jenže když se dozvíte, že s manželkou čeká dítě, nemáte jinou možnost. Jak ale překonat bolest, kterou celá situace přináší?

Vyhrajte venkovní honbu za pokladem!

soutez-bojovky-na-ven

Léto je v plném proudu, všechny nás to táhne ven. Jenže co když se nám na procházku, neboť všechny pamětihodnosti v okolí jsme už viděli? Jedním z řešení by mohla být kniha plná šifer a her, které vedou k pokladu.