Nakladatel: Cosmopolis

Nakladatelství Cosmopolis vzniklo na jaře roku 2015 a je součástí zavedeného nakladatelského domu Grada. Logo značky v sobě zahrnuje hned několik významů: hřbety stojících knih, živoucí město a rytmus. Přináší tak svým čtenářům knihy z celého světa, zahraniční i českou beletrii všech žánrů, a současně drží prst na tepu doby. Pestrou skladbu žánrů (od detektivek a thrillerů přes humor až po čtení pro ženy) ilustruje také motto redakce: knihy všech barev.

https://www.cosmopolis.cz/


Cosmopolis - Nejnovější knihy

knihaSmrtící tajnosti knihaObchodník s hudbou knihaNarušitel knihaPočátek v konci

Cosmopolis - Související články

Vyhrajte pátrání po vrahovi s plynovou maskou

smrtici-tajnosti-perex

Po uzavření posledního případu se inspektorka Erika Fosterová necítí ve své kůži, proto dlouho zvažuje, zda se pustit do nového vyšetřování. Vražda, která se stala v poklidné části Londýna na Štědrý večer, jí však nedá spát.

Chvilka jen pro ženy

RuzeVKnize

Milé dámy, máme tu pro vás malý dárek k MDŽ – čtyři bezvadné tipy na romány pro ženy. Jsou plné lásky, starostí i radosti, dojetí a humoru. Jistě vám zpříjemní nejedno odpoledne.

Vyhrajte romanci z krámku s hudbou

obchodnik-s-hudbou-perex

Krámek s hudbou v jedné zapadlé anglické uličce je známý tím, že z něj nikdo neodchází zklamaný – jeho majitel Frank totiž pro každého najde to, co zrovna potřebuje. Ač se umí do ostatních lidí vcítit, sám zůstává starým mládencem. Pak se ale jednoho dne objeví dívka v zeleném plášti…

Světy, jak je neznáme

Svety-jak-je-nezname

(Ne)realita může mít mnoho tváří. Knihy z dnešních tipů ji znázorňují po svém – od alternativních dějinných událostí až po hrátky s časem, které mohou zavinit zkázu světa. Na své si přijdou jak fanoušci zahraničních dystopií, tak i českého fantasy.

Svoboda na křídlech?

narusitel-perex

Do kin i na knižní pulty vstoupil téměř současně příběh z prostředí letců. Nikoli však z dávné historie, ale z té nepříliš vzdálené. Z časů, kdy „železná opona“ neoddělovala jen „Západ“ od „Východu“, ale procházela i lidskými srdci.