Nakladatel: Cosmopolis

Nakladatelství Cosmopolis vzniklo na jaře roku 2015 a je součástí zavedeného nakladatelského domu Grada. Logo značky v sobě zahrnuje hned několik významů: hřbety stojících knih, živoucí město a rytmus. Přináší tak svým čtenářům knihy z celého světa, zahraniční i českou beletrii všech žánrů, a současně drží prst na tepu doby. Pestrou skladbu žánrů (od detektivek a thrillerů přes humor až po čtení pro ženy) ilustruje také motto redakce: knihy všech barev.

https://www.cosmopolis.cz/


Cosmopolis - Nejnovější knihy

knihaPaříž je vždycky dobrý nápad knihaPoslední knihkupectví knihaAristokrat knihaHerbář prapodivných potvorů

Cosmopolis - Související články

Zasoutěžte si o příběh o tom, co vše lze najít v knihách

posledni-knihkupectvi-perex

Když se Grace Bennettová začte do knihy Hrabě Monte Christo, dočista jí to změní život. Nikdy předtím na čtení neměla čas, ale nyní ji pohltí natolik, že v obležení knih najde útěchu i novou naději jak během války, tak i po ní.

Na stopě

na-stope

S dobrou kriminálkou nemůžete sáhnout vedle. Mrazení v zádech, napětí, jak to všechno dopadne, hrůzostrašné zločiny, které vám v noci nedovolí usnout, a navrch ještě porce romantiky…

Vyhrajte výlet do fascinující říše potvorů

herbar-prapodivnych-potvoru-perex

Naše planeta je plná rozmanitých tvorů. Někteří jsou více rozšíření, jiné můžete najít pouze na jediném místě na Zemi. V neposlední řadě jsou zde neprobádaná zákoutí, kde žijí dosud neznámé exempláře z říše potvorů. A právě o nich se dnes můžete dozvědět více.

Historie v osudech ženských hrdinek

Silne-pribehy-z-per-zenskych-autorek

Ženy jsou často označovány jako slabší pohlaví, mnohdy ale dokazují, že mají víc síly než kdejaký muž. Dnešní tipy jsme proto věnovali právě jim – statečným hrdinkám, které často i přes svůj nelehký osud dokáží život prožít se ctí a inspirovat ostatní.

Ženské románové hrdinky

zenske-hrdinky-nahled

Kouzelná atmosféra, romantika, ale i tragické ztráty, které člověku mění pohled na život. Začtěte se do silných příběhů, které zažívají dívky a ženy v dnešním výběru skvělých románů.