Nakladatel: Cosmopolis

Nakladatelství Cosmopolis vzniklo na jaře roku 2015 a je součástí zavedeného nakladatelského domu Grada. Logo značky v sobě zahrnuje hned několik významů: hřbety stojících knih, živoucí město a rytmus. Přináší tak svým čtenářům knihy z celého světa, zahraniční i českou beletrii všech žánrů, a současně drží prst na tepu doby. Pestrou skladbu žánrů (od detektivek a thrillerů přes humor až po čtení pro ženy) ilustruje také motto redakce: knihy všech barev.

https://www.cosmopolis.cz/


Cosmopolis - Nejnovější knihy

knihaKanibal z Nine Elms knihaSametové iluze knihaDěti holocaustu knihaOchránce

Cosmopolis - Související články

Osudy židovských dětí

deti-holocaustu-perex

Nakladatelství Cosmopolis vydalo ojedinělou publikaci, která přináší pravdivé příběhy o neobyčejné odvaze devíti židovských dětí za druhé světové války.

Thrillery různých tváří

Za-tajemstvim-a-napetim-kolem-sveta

Venku se zešeřilo, vítr skučí a pohrává si s větvemi stromů a napínavé romány čekají na své čtenáře. Ať už se jedná o young adult psychothriller, thriller o řádění sériového vraha či mysteriozní příběh. Jedno však mají společné – dokážou navodit mrazivou atmosféru…

Fantasy světy pro mládež

Young Adult 1

Díky dnešním příběhům zavítáte do míst, která vznikla díky fantazii talentovaných spisovatelek. Parta grišů v čele s králem bude zachraňovat Ravku, zatímco Kefet musí čelit velkému zlu a drakům.

Zahrajte si o hon na napodobitele starých vražd

kanibal-z-nine-elms-perex

Případ Kanibala z Nine Elms přinesl Kate Marshallové nejen úspěch, ale také ji málem stál život a později paradoxně i kariéru. Aby na tyto události zapomněla, dala Kate přednost přednášení na univerzitě, ale minulost se nyní znovu připomíná.

Ukázka z knihy: Sametové iluze (Petr Čepek)

Sametové iluze

Představte si, že jste znova na střední škole, ve fajn partě, jste výborný sportovec a život máte celý před sebou, jediná špatná věc je, že žijete v 70. letech, v silném socialismu. Je vůbec možné mít na toto období dobré vzpomínky nebo se jedná o iluze přikreslené časem?