Soutěž

Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Pravidly soutěží v Klubu knihomolů.

Soutěž o 2 knihy Když věci nejdou tak, jak chcete

Život bohužel není vždy jen růžový a občas nás potká situace, o které máme doje, že jejím jediným účelem je nás pořádně potrápit. Haemin Sunim je však přesvědčený, že tomu tak není a vy můžete zjistit proč.

Malá změna stačí


Znáte ten nepříjemný pocit, když se ocitnete v nějaké obtížné životní situaci? Když přijdou těžké chvíle, ze kterých chcete co nejrychleji pryč? Ztráta, smutek, samota a strach jsou součástí naší běžné zkušenosti. Všichni je známe a děláme všechno pro to, abychom se jim vyhnuli. Ale co kdyby nám tyto náročné okamžiky mohly přinést pochopení, nadhled a možná i moudrost? V této laskavé knížce nám Haemin Sunim, autor celosvětově oblíbených bestsellerů, ukáže, že je to možné, a pokud se tomu otevřeme, tak i pravděpodobné. Sunim čerpá nejen z filozofie zen-buddhismu, ale i ze svých vlastních zkušeností.

V knize Když věci nejsou tak, jak chcete se dozvíte, jak díky malým změnám v uvažování a díky soucitu zvládnete projít i těmi nejnáročnějšími životními okamžiky. Byli jste odmítnuti, cítíte se nejistě, osaměle nebo řešíte konflikty ve vztazích a potýkáte se s vyhořením, nebo jen hledáte způsob, jak dosáhnout větší duševní pohody – Haemin Sunim nabízí nový úhel pohledu na věci, o kterých jsme si mysleli, že jejich jediným účelem je nás pořádně potrápit.

Ve spolupráci se společností Knihcentrum vám přinášíme soutěž,
ve které dva z vás mohou vyhrát
knihu Když věci nejdou tak, jak chcete.


logo-Knihcentrum

Správnou odpověď na soutěžní otázku hledejte v článku:
Vyhrajte nový pohled na životní nezdaryDo soutěže bylo odesláno 300 tipů.

Kdo vyhrál?

Sandokan (300), Fanny (300)

Správná odpověď

Kolik stran má kniha Když věci nejdou tak, jak chcete?
Více než dvě stě čtyřicet.
Doporučení:
Share

Ceny v této soutěži

zobrazit info o knizeKdyž věci nejdou tak, jak chcete (Sunim, Haemin)
Znáte ten nepříjemný pocit, když se ocitnete v nějaké obtížné životní situaci? Když přijdou těžké chvíle, ze kterých chcete co nejrychleji pryč? Ztráta, smutek, samota a strach jsou součástí naší… více

Další soutěže najdete na stránkách partnerského portálu České soutěže.