Nakladatel: Agentura KRIGL

Jsme menší rodinné nakladatelství, které bylo založeno v roce 1992.
Spolupracujeme se známými, ale i neznámými autory. Užíváme si práci s tvůrčími, činorodými a v naprosté většině skromnými lidmi,kterých si velmi vážíme.
V posledních letech vydáváme cca 10 titulů ročně. Každou knihu se snažíme trvale a co nejvíce připomínat a přibližovat čtenářům. Nejvíce se soustředíme na dětské knížky, vydáváme též odborné tituly či poezii.
Ve spolupráci s autory pořádáme různé propagačně kulturní akce – křty, besedy, poetické večery, apod.
Pro podporu dětských čtenářů pořádáme kulturně zábavný pořad „Knížka Helča“, který nabízíme po celé republice knihovnám, mateřským
školám, základním školám 1. stupně, kulturním domům. Pořádáme též recitační a pěvecké soutěže, podílíme se na benefičních akcích a trvale podporujeme zejména nemocné děti a seniory.
Naší devizou je spolehlivost, dlouhodobost, solidnost a jistota.

krigl.cz


Agentura KRIGL - Nejnovější knihy

knihaO šťastném setkání knihaJak stalagnát! knihaBajky z podhůří i vísky knihaČím chci být, až vyrostu

Agentura KRIGL - Související články

Splynutí

Militka_Splynuti

Život je krásný, barevný, plný plánů, nadějí a uskutečněných předsevzetí. Některá období můžou být neveselá a temná. Často záleží na nás, na člověku samotném, jeho vůli, zda se z těžkostí vymaní a bude dál smysluplně kráčet životem, nebo se provzteká či prosmutní roky, které přijdou. Samozřejmě záleží i na okolí.

Čas je relativní

Militka_Cas je relativni

Dnes je uspěchaná doba. Každý se někam řítí, všichni sledujeme, co jsme nestihli, co ještě prošvihnout můžeme a naopak. Občas stojí za to se na chvíli zastavit, promluvit se svým blízkým. Uvědomit si důležité a nedůležité věci v našem životě. Nenechme se zmítat stresem. Převážně ho vytváříme sami. Dopřejme si tiché zastavení. Aspoň občas.

Zrcadlo v kuchyni

Patricny_Zrcadlo v kuchyni

Tenhle příběh má dvě hlavní postavy – ženu a muže, manžely už sedm let po svatbě.

Vtip

Militka_Vtip

Život je krásný a občas plný záhad. Stává se, že netušíme, jaké příčiny a důsledky se skrývají v hlubinách. Člověk ale nemůže bádat nad každou maličkostí. Je dobře radovat se z blízkosti našich drahých, smát se s nimi a naplno prožívat krásné okamžiky. Dávají nám sílu přežít horší časy.

Převozník

Patricny_Prevoznik

Víte, kolik významů má slovo převozník?