Nakladatel: Agentura KRIGL

Jsme menší rodinné nakladatelství, které bylo založeno v roce 1992.
Spolupracujeme se známými, ale i neznámými autory. Užíváme si práci s tvůrčími, činorodými a v naprosté většině skromnými lidmi,kterých si velmi vážíme.
V posledních letech vydáváme cca 10 titulů ročně. Každou knihu se snažíme trvale a co nejvíce připomínat a přibližovat čtenářům. Nejvíce se soustředíme na dětské knížky, vydáváme též odborné tituly či poezii.
Ve spolupráci s autory pořádáme různé propagačně kulturní akce – křty, besedy, poetické večery, apod.
Pro podporu dětských čtenářů pořádáme kulturně zábavný pořad „Knížka Helča“, který nabízíme po celé republice knihovnám, mateřským
školám, základním školám 1. stupně, kulturním domům. Pořádáme též recitační a pěvecké soutěže, podílíme se na benefičních akcích a trvale podporujeme zejména nemocné děti a seniory.
Naší devizou je spolehlivost, dlouhodobost, solidnost a jistota.

krigl.cz


Agentura KRIGL - Nejnovější knihy

knihaVražedný lov knihaJdou dva sloni pod jabloní knihaAkharika aneb hra na písmenka knihaAdresa dočasného pobytu

Agentura KRIGL - Související články

Erotická smršť

Hana Militka_Eroticka smrst

Život nás dokáže pěkně překvapit. Někdy mile, občas i svou horší stránkou. Kouzlo okamžiku v nás může zůstat po celý život. Erotika je úžasná záležitost. S ní život září jako duha všemi barvami, až oči přecházejí. Jen pozor na závrať…

Detektivní pátrání

krimi

Detektivní pátrání pokračuje i v letních měsících. Poznáme moc peněz, pronikneme do podsvětí obchodujícího s krásou, dozvíme se skutečné motivy vrahů a překročíme hranici mezi šílenstvím a pouhopouhým zločinem.

Psaní a čtení

Daniel Cechura_Psani a cteni

Dnes trochu vybočím ze svého zajetého schématu a pojmu svůj příspěvek trochu vážněji. Proč vlastně píšu a koho tím chci ohromit? Tuto otázku mi neustále pokládá můj dvaadevadesátiletý předek, otec. Já odpověď znám. Jsem sebestředný narcis toužící po obyčejném lidském smíchu.

Červenec

Hana Militka_Cervenec

Červenec mi voní mořem, dálkou, cestováním. Mořskými plody, rybami, procházkami po břehu. Především koupáním v moři. Vzduchem prosyceným solí a mořskou vůní smíchanou se smokvemi, borovicemi, tymiánem. Původně asi pocházíme z moře. Od té doby, co jsme se ocitli na souši, nás pořád něco láká zpátky do průzračných vod.

Příběhy pro děti inspirované náboženstvím

Detske knihy inspirovane nabozenstvim

5. červenec patří slovanských věrozvěstům Cyrilu a Metodějovi, bratrům, kteří nám krom jiného přinesli písmo. Další důvod, proč si přečíst nějakou zajímavou knihu. Oba dnešní tituly jsou tématické, jelikož se jedná o dětské knihy, které se inspirovaly náboženstvím.