Nakladatel: Agentura KRIGL

Jsme menší rodinné nakladatelství, které bylo založeno v roce 1992.
Spolupracujeme se známými, ale i neznámými autory. Užíváme si práci s tvůrčími, činorodými a v naprosté většině skromnými lidmi,kterých si velmi vážíme.
V posledních letech vydáváme cca 10 titulů ročně. Každou knihu se snažíme trvale a co nejvíce připomínat a přibližovat čtenářům. Nejvíce se soustředíme na dětské knížky, vydáváme též odborné tituly či poezii.
Ve spolupráci s autory pořádáme různé propagačně kulturní akce – křty, besedy, poetické večery, apod.
Pro podporu dětských čtenářů pořádáme kulturně zábavný pořad „Knížka Helča“, který nabízíme po celé republice knihovnám, mateřským
školám, základním školám 1. stupně, kulturním domům. Pořádáme též recitační a pěvecké soutěže, podílíme se na benefičních akcích a trvale podporujeme zejména nemocné děti a seniory.
Naší devizou je spolehlivost, dlouhodobost, solidnost a jistota.

krigl.cz


Agentura KRIGL - Nejnovější knihy

knihaProfesionálka a jiné povídky knihaStrašidýlko, které neumělo strašit a další pohádky knihaBásničky z máminy kapsičky knihaOplatková Markéta

Agentura KRIGL - Související články

Erotický výlet

povidka_eroticky_vylet

Není výlet jako výlet. Může se stát, že v nás někdy zůstávají jiné vzpomínky než jen zeměpisné poznání. Přesto mohou být velmi silné a náš život obohatí.

Současná česká tvorba

Psaní - ilustrační

Znáte novodobé české autory a jejich knihy? Nebo si pod pojmem česká tvorba představíte jen spisovatele minulého století? Pokud se o tvorbě současných autorů chcete něco dozvědět a chcete objevit nové knihy, jste na správné adrese. V dnešních tipech vám představíme čtyři různých žánrů, ze kterých si zaručeně vyberete.

Erotické probuzení

vylet po temzi

Občas si s námi osud zahrává. Víme vždycky přesně, co se děje? Jsou fakta, která známe, opravdová? Někdy je život zamotaný, skutečnost utajená. Je to nějaký záměr? Má to tak být? Nebo jsme občas jen nepozorní a můžeme si za vzniklé zmatky sami? Odpověď na tuto otázku není snadné najít. Možná ani neexistuje…

Erotický souboj

uvodni

Kamarádství je důležitá součást našich životů. Nejlepší kamarádka bývá jen jedna. Jenže občas i ta jediná nejlepší kamarádka může zradit, zaskočit, ublížit.  Většinou tehdy, když to vůbec nečekáme. Nebo je to jinak?

Prosinec

Hana Militka_Prosinec

Prosinec je složitý měsíc. Zima a málo světla. Chybějící slunce si nahrazujeme umělým světlem, svíčkami, lesklými ozdobičkami. Před zimou se choulíme v teple domova. Jako kdyby nám hrozilo, že i my zmrzneme, ztvrdneme. Uvnitř jsme však citliví, živí. Jen si to potřebujeme občas uvědomit.