Nakladatel: Agentura KRIGL

Jsme menší rodinné nakladatelství, které bylo založeno v roce 1992.
Spolupracujeme se známými, ale i neznámými autory. Užíváme si práci s tvůrčími, činorodými a v naprosté většině skromnými lidmi,kterých si velmi vážíme.
V posledních letech vydáváme cca 10 titulů ročně. Každou knihu se snažíme trvale a co nejvíce připomínat a přibližovat čtenářům. Nejvíce se soustředíme na dětské knížky, vydáváme též odborné tituly či poezii.
Ve spolupráci s autory pořádáme různé propagačně kulturní akce – křty, besedy, poetické večery, apod.
Pro podporu dětských čtenářů pořádáme kulturně zábavný pořad „Knížka Helča“, který nabízíme po celé republice knihovnám, mateřským
školám, základním školám 1. stupně, kulturním domům. Pořádáme též recitační a pěvecké soutěže, podílíme se na benefičních akcích a trvale podporujeme zejména nemocné děti a seniory.
Naší devizou je spolehlivost, dlouhodobost, solidnost a jistota.

krigl.cz


Agentura KRIGL - Nejnovější knihy

knihaMystik z Velryby knihaPutování skřítka Všudybýlka knihaPletené pohádky knihaAndělské pohádky ze starého mlýna

Agentura KRIGL - Související články

Už to jde?

militka_uz to jde

Existují věci mezi nebem a zemí, na které jsme krátcí. Jsou okamžiky v životě lidském, kdy se podstatné věci stávají malichernými a nedůležité detaily nabývají zásadního významu.

Dánsko

Dansko_cechura

Cestování je běžná věc. Dnes si může každý, pokud na to má, vyrazit, kam se mu zamane. Tak proč bych se nevydal na sever…

Nenechte si ujít v týdnu od 22. do 28. dubna 2019

nenechte_si_ujit

Příští týden se můžete těšit na plno zajímavých akcí – po celé republice se totiž koná kampaň Kniha ti sluší. Budou se například křtít knihy pro děti (Andělské pohádky ze starého mlýna, Mystik z velryby a Čarodějnice Bordelína od Sandry Dražilové Zlámalové), uskuteční se beseda se spisovatelkou Alenou Ježkovou, v Jičíně se můžete setkat se spisovatelem Jaroslavem Rudišem a

Jak se máte?

militka_jak se mate

Dobře. Máme co jíst. Máme teplo a teplou vodu. Neprší na nás. Mám auťák, pc, mobil, bezva ohoz. Máme opravdové přátele? Máme se rádi? Máme čas na své lásky? Nebo nás pohltí mašinérie vydělávání a utrácení peněz?

Mé dávné selhání

sianska_selhani

Kočka je podivuhodné zvířátko. Krásné i přítulné, ale bez otrocké oddanosti. Její individualita je hrdá a noblesní.