Nakladatel: Agentura KRIGL

Jsme menší rodinné nakladatelství, které bylo založeno v roce 1992.
Spolupracujeme se známými, ale i neznámými autory. Užíváme si práci s tvůrčími, činorodými a v naprosté většině skromnými lidmi,kterých si velmi vážíme.
V posledních letech vydáváme cca 10 titulů ročně. Každou knihu se snažíme trvale a co nejvíce připomínat a přibližovat čtenářům. Nejvíce se soustředíme na dětské knížky, vydáváme též odborné tituly či poezii.
Ve spolupráci s autory pořádáme různé propagačně kulturní akce – křty, besedy, poetické večery, apod.
Pro podporu dětských čtenářů pořádáme kulturně zábavný pořad „Knížka Helča“, který nabízíme po celé republice knihovnám, mateřským
školám, základním školám 1. stupně, kulturním domům. Pořádáme též recitační a pěvecké soutěže, podílíme se na benefičních akcích a trvale podporujeme zejména nemocné děti a seniory.
Naší devizou je spolehlivost, dlouhodobost, solidnost a jistota.

krigl.cz


Agentura KRIGL - Nejnovější knihy

knihaPřání od jezera draků knihaKřeček Pupík knihaProfesionálka a jiné povídky knihaStrašidýlko, které neumělo strašit a další pohádky

Agentura KRIGL - Související články

Probuďte v dětech čtenáře

dite-cte

Dovést děti ke čtení není někdy procházka růžovou zahradou, o tom by mohla řada rodičů vyprávět. Pomoci by mohl drobný trik. A jaký? Zvolit ty správné knihy plné nejen dobrodružství, ale i obrázků. A s těmi dnešními nesáhnete vedle…

Veselé a dobrodružné příběhy

Skolaci

Nudíte se a hledáte nějakou zábavu? Už nehledejte! Stačí, když sáhnete po jedné z dnešních knih, a zažijete takové dobrodružství, o jakém se vám ani nesnilo. Čekají na vás draci a princezny, Anča a Pepík či malý andílek.

Erotické peklo

militka_eroticke peklo

Moře, slunce, volný čas… Co víc si člověk může přát? Pokud je člověk na dovolené sám, může mu být smutno i v nejkrásnějších koutech světa. Musí být sám? Občas zdání klame.

Manželská erotika

Orchidej

Manželství je zvláštní spojení dvou bytostí navždy. V okamžiku, kdy vysloví své ANO, si často představují nehynoucí štěstí až do konce života. Vztahy je však třeba neustále pěstovat. Jinak se může ujmout vlády odcizení.

Kniha – kamarádka od dětství

DetiCtou

Kniha může být ten nejvěrnější kamarád, který tu pro vás vždy je a nikdy vás neopustí. To dokazují dnešní vybrané tituly, které se orientují na malé čtenáře. Jedná se o pohádkové příběhy doprovázené nádhernými ilustracemi. A možná potěší i dospělé – vždyť i oni se rádi někdy vrací do dětství a sáhnou po své oblíbené pohádce.