Nakladatel: Agentura KRIGL

Jsme menší rodinné nakladatelství, které bylo založeno v roce 1992.
Spolupracujeme se známými, ale i neznámými autory. Užíváme si práci s tvůrčími, činorodými a v naprosté většině skromnými lidmi,kterých si velmi vážíme.
V posledních letech vydáváme cca 10 titulů ročně. Každou knihu se snažíme trvale a co nejvíce připomínat a přibližovat čtenářům. Nejvíce se soustředíme na dětské knížky, vydáváme též odborné tituly či poezii.
Ve spolupráci s autory pořádáme různé propagačně kulturní akce – křty, besedy, poetické večery, apod.
Pro podporu dětských čtenářů pořádáme kulturně zábavný pořad „Knížka Helča“, který nabízíme po celé republice knihovnám, mateřským
školám, základním školám 1. stupně, kulturním domům. Pořádáme též recitační a pěvecké soutěže, podílíme se na benefičních akcích a trvale podporujeme zejména nemocné děti a seniory.
Naší devizou je spolehlivost, dlouhodobost, solidnost a jistota.

krigl.cz


Agentura KRIGL - Nejnovější knihy

knihaOvečka Oli knihaŘíkačky knihaVendulka a princ knihaTajemství zahrádky

Agentura KRIGL - Související články

Pohádkové příběhy plné ilustrací

čtoucí dítě - ilustrační

Děj u knih bývá důležitý, ale dětští čtenáři si rádi prohlédnou i ilustrace, díky kterým se lépe mohou lépe vžít do příběhů. A nezáleží na tom, zda se jedná o příhody hrdinů ze světa Disney, statečné Vendulky, detektiva Ťopa či nejistého Honzíka.

Legrace

militka_legrace

Legrace je velmi důležitá součást našeho života. Pomáhá nám překonávat těžší období, různé problémy. Nabíjí nás energií. Ale nesmí být na úkor druhých…

Zaměřeno na nejmenší čtenáře

čtoucí dítě Flickr

Děti, udělejte si pohodlí, popusťte uzdu fantazii a ponořte se do pohádkových příběhů. Zažijete nespočetná dobrodružství. Setkáte se s hrdiny Walta Disneyho, seznámíte se se životem na statku a poznáte Padyho. Pohádek přece není nikdy dost…

Matka

cechura_matka_uvod

Mámu by měl mít každý. V podstatě je to po vás druhý tvor, který vás má opravdu rád. Jeden můj čtenář mne upozornil, že ve svých povídkách upřednostňuji svého otce. Takže nyní něco o ní.

Nenechte si ujít v týdnu od 15. do 21. října 2018

nenechte_si_ujit

Přijďte si zpříjemnit podzimní den na některou z literárních akcí. V průběhu příštího týdne se jich koná hned několik k různým příležitostem, vychází například nová kniha českého botanika Václava Větvičky a seznámit se můžete také s novým titulem Zdeňka Svěráka.