Nakladatel: Agentura KRIGL

Jsme menší rodinné nakladatelství, které bylo založeno v roce 1992.
Spolupracujeme se známými, ale i neznámými autory. Užíváme si práci s tvůrčími, činorodými a v naprosté většině skromnými lidmi,kterých si velmi vážíme.
V posledních letech vydáváme cca 10 titulů ročně. Každou knihu se snažíme trvale a co nejvíce připomínat a přibližovat čtenářům. Nejvíce se soustředíme na dětské knížky, vydáváme též odborné tituly či poezii.
Ve spolupráci s autory pořádáme různé propagačně kulturní akce – křty, besedy, poetické večery, apod.
Pro podporu dětských čtenářů pořádáme kulturně zábavný pořad „Knížka Helča“, který nabízíme po celé republice knihovnám, mateřským
školám, základním školám 1. stupně, kulturním domům. Pořádáme též recitační a pěvecké soutěže, podílíme se na benefičních akcích a trvale podporujeme zejména nemocné děti a seniory.
Naší devizou je spolehlivost, dlouhodobost, solidnost a jistota.

krigl.cz


Agentura KRIGL - Nejnovější knihy

knihaNestrašidla knihaOvečka Oli knihaŘíkačky knihaVendulka a princ

Agentura KRIGL - Související články

Tajemství lásky

Grafika z dílny Zdeny Zingopi

Láska je slovo, které nás lidi velmi přitahuje. Jeho význam má mnoho podob, které se odvíjejí od životních zkušeností  každého z nás. Článek Tajemství lásky je jeden z mnoha názorů na toto lákavé i bolestné téma.

Ilustrované příběhy pro malé děti

čtoucí dítě - ilustrační

Není příběh jako příběh. I sebekouzelnější pohádka není úplná, pokud ji nedoprovází ilustrace, které podnítí fantazii. A jelikož spisovatelé knih pro děti jsou si toho vědomi, spojili své síly s ilustrátory a připravili pro malé čtenáře krásné ilustrované knihy.

Vtip

militka_vtip

Ne každý vtip je legrační, ne každá láska je pravá. Občas těžko poznáme, koho máme před sebou, komu věřit a před kým se mít na pozoru. Někdy si myslíme, že každý musí pochopit, jak dobré jsou naše úmysly. Ale jsou vždycky dobré? Nemohou někdy i ublížit?

Listí

listi_cechura

Letos si počasí řeklo, že by to asi chtělo změnu. Proč proboha dokola pořád to samé. Není těch ročních období nějak moc? Zkusíme vynechat jaro a možná i podzim je zbytečný. Můžeme klidně listí ze stromů shazovat už v září.

Veselé Vánoce

militka_vanoce

Vánoce mám docela ráda. Ale zase ne moc…