Nakladatel: Agentura KRIGL

Jsme menší rodinné nakladatelství, které bylo založeno v roce 1992.
Spolupracujeme se známými, ale i neznámými autory. Užíváme si práci s tvůrčími, činorodými a v naprosté většině skromnými lidmi,kterých si velmi vážíme.
V posledních letech vydáváme cca 10 titulů ročně. Každou knihu se snažíme trvale a co nejvíce připomínat a přibližovat čtenářům. Nejvíce se soustředíme na dětské knížky, vydáváme též odborné tituly či poezii.
Ve spolupráci s autory pořádáme různé propagačně kulturní akce – křty, besedy, poetické večery, apod.
Pro podporu dětských čtenářů pořádáme kulturně zábavný pořad „Knížka Helča“, který nabízíme po celé republice knihovnám, mateřským
školám, základním školám 1. stupně, kulturním domům. Pořádáme též recitační a pěvecké soutěže, podílíme se na benefičních akcích a trvale podporujeme zejména nemocné děti a seniory.
Naší devizou je spolehlivost, dlouhodobost, solidnost a jistota.

krigl.cz

Agentura KRIGL - Nejnovější knihy

knihaJak teď… Tak potom knihaAndělské pohádky: Podzim ve starém mlýně knihaŠašek Hopsajda a jiné pohádky knihaO umíněné Andělce

Agentura KRIGL - Související články

Rosteme s knihou

detstvi

Kniha je ideální společník. Provází člověka od narození přes rané dětství a pubertu až po dospělost a stáří. Nejmenší čtenáři odhalí lásku ke čtení, začínající si užijí verše a dobrodružství malé Emy a pokročilí se seznámí s geniální Max Einsteinovou.

Dopis

Militka_Dopis

Člověk není určený k tomu, aby žil sám. Někteří jedinci přesto dávají samotě přednost, nebo jim nic jiného nezbývá. Existují lidé, na které myslíme často a rádi. Takové si hýčkejme, chraňme a prožívejme každou chvilku, kterou s nimi strávíme.

Nenechte si ujít v týdnu od 23. do 29. září 2019

nenechte_si_ujit

Jestli přemýšlíte nad tím, kam zajít příští týden, máme pro vás pár tipů. Koná se například autogramiáda Michala Viewegha spojená se křtem jeho nové knihy. Křtít se bude také kniha Jaromíra Marka Drama zvané brexit. A těšit se můžete i na další LiStOVáNí.

Ve středu do pohádkové říše

čtoucí dítě - ilustrační

Středa, stejně jako ostatní dny, představuje ideální den pro cestu do pohádkové říše. Jeník si opatří knoflík pro štěstí, aby se mu plnila přání, a umíněná Andělka si chce splnit sen. A ke spánku vás ukolébají krátké příhody Mickeyho Mouse.

Podzim ve starém mlýně

Andelske pohadky Podzim ve starem mlyne

Andělka Lucinka a čertík Toník se vrací zpět a s nimi i jejich kamarádi. Děj se opět odehrává v dobách našich babiček a autorka tentokrát příběhy hrdinů zasadila do podzimního času. Lucinka i Toník zažijí další dobrodružství a poznají i nové přátele.