Nakladatel: Agentura KRIGL

Jsme menší rodinné nakladatelství, které bylo založeno v roce 1992.
Spolupracujeme se známými, ale i neznámými autory. Užíváme si práci s tvůrčími, činorodými a v naprosté většině skromnými lidmi,kterých si velmi vážíme.
V posledních letech vydáváme cca 10 titulů ročně. Každou knihu se snažíme trvale a co nejvíce připomínat a přibližovat čtenářům. Nejvíce se soustředíme na dětské knížky, vydáváme též odborné tituly či poezii.
Ve spolupráci s autory pořádáme různé propagačně kulturní akce – křty, besedy, poetické večery, apod.
Pro podporu dětských čtenářů pořádáme kulturně zábavný pořad „Knížka Helča“, který nabízíme po celé republice knihovnám, mateřským
školám, základním školám 1. stupně, kulturním domům. Pořádáme též recitační a pěvecké soutěže, podílíme se na benefičních akcích a trvale podporujeme zejména nemocné děti a seniory.
Naší devizou je spolehlivost, dlouhodobost, solidnost a jistota.

krigl.cz

Agentura KRIGL - Nejnovější knihy

knihaSkřítek Svatojánek, víla Lucinka a zvířátka knihaKdo zachrání Pižďucha? knihaZa dveřmi mateřské školy knihaVeselá strašidla

Agentura KRIGL - Související články

Pohádkový svět

detske

Chodíte rádi na výlety a navštěvujete zajímavá místa? Což se vydat do pohádkového světa a poznat nové kamarády a zažít zábavná i napínavá dobrodružství? Není nic jednoduššího, než se inspirovat dnešními knižními tipy…

Březen

Hana Militka_Brezen

V březnu se k nám sluníčko nezadržitelně vrací. Příroda se probouzí. Cítíme ve vzduchu příslib nového života. Toužíme po lásce.

Žába na prameni v Rolničce

pizduch-nahled

Co znamená sedět jako žába na prameni? Proč tam vlastně sedí, na co čeká? A jak přišli ježci ke svým bodlinkám? Poslední zimní čtení v Rolničce dětem přineslo odpovědi nejen na tyto, ale i další netradiční otázky.

Plavba

Daniel Cechura_Plavba

Cestovat se může různě. Já jsem zvolil plavbu lodí. Na cestu jsem si vzal jedinou osobu, která byla ochotná ji se mnou sdílet v jedné společné kajutě. O něco straší tetu.

Obraz draků

Martin Patricny_Obraz draku

Mladá žena se překvapí. Koupí poprvé v životě obraz, originál současného autora a ten den, kdy si ho pověsí doma, se rozejde se svým milým. Co vlastně ještě dnes dokáže s lidmi a pro lidi udělat kumšt? Ten dobrý, pravý. Víte, který to je a jak ho poznáte? Medovka to poznala. A to by bylo všechno, a