Nakladatel: Agentura KRIGL

Jsme menší rodinné nakladatelství, které bylo založeno v roce 1992.
Spolupracujeme se známými, ale i neznámými autory. Užíváme si práci s tvůrčími, činorodými a v naprosté většině skromnými lidmi,kterých si velmi vážíme.
V posledních letech vydáváme cca 10 titulů ročně. Každou knihu se snažíme trvale a co nejvíce připomínat a přibližovat čtenářům. Nejvíce se soustředíme na dětské knížky, vydáváme též odborné tituly či poezii.
Ve spolupráci s autory pořádáme různé propagačně kulturní akce – křty, besedy, poetické večery, apod.
Pro podporu dětských čtenářů pořádáme kulturně zábavný pořad „Knížka Helča“, který nabízíme po celé republice knihovnám, mateřským
školám, základním školám 1. stupně, kulturním domům. Pořádáme též recitační a pěvecké soutěže, podílíme se na benefičních akcích a trvale podporujeme zejména nemocné děti a seniory.
Naší devizou je spolehlivost, dlouhodobost, solidnost a jistota.

krigl.cz

Agentura KRIGL - Nejnovější knihy

knihaJak teď… Tak potom knihaAndělské pohádky: Podzim ve starém mlýně knihaŠašek Hopsajda a jiné pohádky knihaO umíněné Andělce

Agentura KRIGL - Související články

Podzim ve starém mlýně

Andelske pohadky Podzim ve starem mlyne

Andělka Lucinka a čertík Toník se vrací zpět a s nimi i jejich kamarádi. Děj se opět odehrává v dobách našich babiček a autorka tentokrát příběhy hrdinů zasadila do podzimního času. Lucinka i Toník zažijí další dobrodružství a poznají i nové přátele.

Česká tvorba

book-1623578_640

Moderní česká literatura má v dnešních tipech hned čtyřnásobné zastoupení. Představíme vám povídkové příběhy i romány o osudech dospělých i dětí. Tyto romány jsou inspirovány vlastními zážitky autorů a sepsány tak, aby dokázaly pobavit, dojmout i donutit k zamyšlení.

Dětem na začátek školního roku

Skolaci

Školní rok se rozjíždí velmi zvolna, a tak určitě nebude problém najít si čas na pohádkovou a knižní zábavu. Bývalá bankéřka napsala pro děti neotřelé pohádky, na Dorotku čeká na táboře detektivní pátrání a pomocí luštění a doplňovaček odhalí zvídaví čtenáři tajemství vesmíru.

Návštěva

Navsteva_Militka

Není dovolená jako dovolená. Některá je tak výjimečná, že na ni člověk nikdy nezapomene.

Žebříček

Cechura_Zebricek

Žebříčky najdeme ve všech oborech: ekonomice, sportu, popularitě, úspěšnosti a prostě všude. Mě zaujala myšlenka mého postavení na rodinném žebříčku vzhledem k jeho momentálně žijícím členům.