Nakladatel: Kniha Zlín

Nakladatelství Kniha Zlín vzniklo roku 2004. Od té doby se v rámci svých edic FLEET, TRACK, NEEWIT, WALT a TEMA snaží nabízet čtenářům to nejkvalitnější, co se v současné době objevuje na (nejen) evropském knižním trhu. Vedle oceňovaných děl z takzvaných velkých literatur dostává podstatný prostor mnohdy (nezaslouženě) opomíjená soudobá literatura bývalého východního bloku, včetně té slovenské, kterou Kniha Zlín představuje v českých překladech. Kniha Zlín vydává také původní díla českých autorů, poezii a literaturu faktu. Pozornost věnuje též literátům spojeným se zlínským regionem.

www.knihazlin.cz/


Kniha Zlín - Nejnovější knihy

knihaStockholm DELETE knihaMistrovské dílo náhody knihaDobří sousedé knihaO slůněti, které chtělo usnout

Kniha Zlín - Související články

Svět umění

Tipy_Mistrovske dilo nahody_Hebdomeros_Kdo umi uci

V dnešních tipech procestujeme svět umění. Zjistíme, jak bychom se správně měli dívat na umění, seznámíme se s užitečnými pojmy nejen z oblasti malířství a prohlédneme si nejlepší umělecké výstupy v různých oborech.

Napětí na víkend

Napětí

Milujete napětí, záhadné kriminální příběhy a odvážné detektivy? Pak je dnešní nadílka knižních tipů určena přesně pro vás. Vyberte si ze čtyř nových krimi příběhu od známých autorů. Vyšetřování může začít!

Vyhrajte odhalení šokujícího tajemství

dobri-sousede-perex

Je opravdu městečko Shadow Cove místem, o kterém každý sní, nebo se v jeho malebných uličkách skrývá něco temného? Sarah si dosud myslela, že se nastěhovala do ráje, ale následkem náhlé tragédie se začíná postupně dozvídat pravdu.

Machinace kolem dolu

570x460x0_6c4d9a609dfa77d36d9f2320260fcd5b

Kniha Důl, jejímž autorem je finský spisovatel Antii Tuomainena, je přesně tou knihou, kterou ocení každý čtenář, který se nespokojí jen s detektivní zápletkou a hledá i v žánru krimi něco navíc.

Na víkend – s dobrou detektivkou

krimi

Patříte mezi milovníky napínavých příběhů, složitých zápletek a nečistých lidských charakterů? Máme pro vás šest tipů na knihy plné zločinu a boje za spravedlnost. Vžijte se do kůže neohroženého detektiva a zapátrejte po skryté pravdě. S dobrou detektivkou.