Nakladatel: Kniha Zlín

Nakladatelství Kniha Zlín vzniklo roku 2004. Od té doby se v rámci svých edic FLEET, TRACK, NEEWIT, WALT a TEMA snaží nabízet čtenářům to nejkvalitnější, co se v současné době objevuje na (nejen) evropském knižním trhu. Vedle oceňovaných děl z takzvaných velkých literatur dostává podstatný prostor mnohdy (nezaslouženě) opomíjená soudobá literatura bývalého východního bloku, včetně té slovenské, kterou Kniha Zlín představuje v českých překladech. Kniha Zlín vydává také původní díla českých autorů, poezii a literaturu faktu. Pozornost věnuje též literátům spojeným se zlínským regionem.

www.knihazlin.cz/


Kniha Zlín - Nejnovější knihy

knihaVůle žít knihaOtázka viny knihaPrůsvitné srdce knihaZatmění

Kniha Zlín - Související články

Nenechte si ujít v týdnu od 25. září do 1. října 2023

nenechte_si_ujit

Zbývají poslední zářijové dny, ale i ty si můžete zpestřit nějakou zajímavou literární akcí. Koná se např. autorské čtení Jana Spěváčka a Aleše Kauera, beseda se Stanislavem Češkou či Michaelou Suchardovou.

Vlak jako vražedný nástroj

vulezit - nahled

Drážní souprava neboli vlak nedokáže zastavit na místě, čehož často zneužívají sebevrazi. K nelibosti všech dalších zainteresovaných…

Nenechte si ujít v týdnu od 24. do 30. července 2023

nenechte_si_ujit

Červenec se chylí ke svému konci a s ním i Měsíc autorského čtení. Využijte některou z posledních příležitostí a zajděte si v Brně či Ostravě na autorské čtení českých a norských spisovatelů. Stále je totiž z čeho vybírat!

Harry Hole ještě žije!

zatmeni-nahled

V Oslu se pohřešují hned dvě ženy, které pojí jediný fakt: byly přítomny na jednom z okázalých večírků realitního magnáta. Když se první najde mrtvá, je nejvyšší čas zavolat Harryho Holea!

Nenechte si ujít v týdnu od 10. do 16. července 2023

nenechte_si_ujit

Měsíc autorského čtení pokračuje, a tak si ani v následujícím týdnu nenechte ujít čtení v Brně či Ostravě. Těšit se můžete nejen na české autory (např. Petru Hůlovou), ale i na norské, protože letošním čestným hostem je Norsko.