Nakladatel: Kniha Zlín

Nakladatelství Kniha Zlín vzniklo roku 2004. Od té doby se v rámci svých edic FLEET, TRACK, NEEWIT, WALT a TEMA snaží nabízet čtenářům to nejkvalitnější, co se v současné době objevuje na (nejen) evropském knižním trhu. Vedle oceňovaných děl z takzvaných velkých literatur dostává podstatný prostor mnohdy (nezaslouženě) opomíjená soudobá literatura bývalého východního bloku, včetně té slovenské, kterou Kniha Zlín představuje v českých překladech. Kniha Zlín vydává také původní díla českých autorů, poezii a literaturu faktu. Pozornost věnuje též literátům spojeným se zlínským regionem.

www.knihazlin.cz/


Kniha Zlín - Nejnovější knihy

knihaVševidoucí oko knihaPoustevník knihaHry špionů knihaMoskva

Kniha Zlín - Související články

Napínavý start nového týdne

Tipy_kdyz krimi pisi zeny

Jak se nejlépe ochladit v horkých letních dnech? No přeci vzrušující četbou. Máme pro vás pořádnou dávku napětí, při které běhá mráz po zádech. Nechte se vtáhnout do děje a zažijte s hlavními hrdiny perné chvilky.

Zločinná pátrání

Zlocinna-patrani

Společným jmenovatelem dnešních tipů je zločin. Pohružte se do spletitých případů a pátrejte po vrazích společně s kriminalisty i odvážlivci z řad obyčejných lidí. Čekají na vás pokračování oblíbených sérií i zcela nové kousky!

Napětí až do morku kostí

Napeti s nadechem nadprirozena

Pohodlně se usaďte, ztlumte světla a nechte se vtáhnout do děje dnešních napínavých příběhů, které kombinují prvky detektivek, thrillerů, historie, a dokonce i fantasy. S některými hrdiny jste se už setkali, jiní si vás teprve budou muset získat…

Thrillery pro neklidné sny

Thrillery.Pro.Neklidne.Sny

Dnešní knižní tipy jsou ve znamení thrillerů! Začtěte se a zažijte napětí. Ale pozor, vaše sny se mohou stát hodně neklidnými! Zvládnete to? Pakliže ano, stačí si jen vybrat…

Záludnosti nepřímé diplomacie

Grimwood_Moskva

Hledat ztracenou osobu na území cizí mocnosti je těžký úkol. Dělat to navíc v polovině osmdesátých let dvacátého století, a ještě přímo v centru sovětské metropole, to už chce pěkný kus štěstí, odvahy a možná i svého druhu šílenství.