Nakladatel: Kniha Zlín

Nakladatelství Kniha Zlín vzniklo roku 2004. Od té doby se v rámci svých edic FLEET, TRACK, NEEWIT, WALT a TEMA snaží nabízet čtenářům to nejkvalitnější, co se v současné době objevuje na (nejen) evropském knižním trhu. Vedle oceňovaných děl z takzvaných velkých literatur dostává podstatný prostor mnohdy (nezaslouženě) opomíjená soudobá literatura bývalého východního bloku, včetně té slovenské, kterou Kniha Zlín představuje v českých překladech. Kniha Zlín vydává také původní díla českých autorů, poezii a literaturu faktu. Pozornost věnuje též literátům spojeným se zlínským regionem.

www.knihazlin.cz/


Kniha Zlín - Nejnovější knihy

knihaŽízeň knihaNáš všední život knihaStockholm DELETE knihaZávěje

Kniha Zlín - Související články

Napětí na víkend

krimi-pribehy

Vydejte se do tmavých zákoutí a nebezpečných ulic severského velkoměsta, rozplétejte intriky a nenechte se obalamutit planými sliby nejvyšších politiků, pokuste se rozluštit rébus o konci celého lidstva s ruským Kremlem v patách. Milovníci chytrých thrillerů dnes opravdu mají z čeho vybírat.

Atlas světových dějin ještě nikdy nebyl tak zábavný

870_cesta-casem-obalka-rgb

Nebaví vaše děti dějepis? Nebo jsou do něj naopak nadšené a rády by se dozvěděly více, než slýchají na hodinách ve škole? Pak vám nesmí ujít atlas světových dějin Cesta časem vybavený nádhernými ilustracemi Petera Goese.

Migrace: objektivní fakta

Nová odysea

Migrace. Velice aktuální téma, které zasáhlo celou Evropu a vyvolalo bouřlivé reakce. Patrick Kingsley se rozhodl ve své nové knize předložit objektivní fakta, která získal mj. i prací v terénu, a předkládá i příběhy uprchlíků. Nic není jen černé či jen bílé…

Romány inspirované skutečnými osobami

biografie-perex

Nejlepší příběhy píše sám život. Přesvědčit se můžete v dnešních knižních tipech, ve kterých vám představíme čtyři nové knihy, které zachycují životní osudy skutečně žijících lidí. Načerpejte novou životní inspiraci.

Vyhrajte velkolepý návrat Harryho Holea

zizen-perex

Všechny zavražděné ženy spojuje seznamka Tinder; zde však místo muže snů nalezly svého vraha. Vyšetřovací tým v čele s Katrine Brattovou stále nemá žádné podezřelé, a proto je zpět na scénu povolán Harry Hole. Podaří se mu najít pachatele?