Nakladatel: Kniha Zlín

Nakladatelství Kniha Zlín vzniklo roku 2004. Od té doby se v rámci svých edic FLEET, TRACK, NEEWIT, WALT a TEMA snaží nabízet čtenářům to nejkvalitnější, co se v současné době objevuje na (nejen) evropském knižním trhu. Vedle oceňovaných děl z takzvaných velkých literatur dostává podstatný prostor mnohdy (nezaslouženě) opomíjená soudobá literatura bývalého východního bloku, včetně té slovenské, kterou Kniha Zlín představuje v českých překladech. Kniha Zlín vydává také původní díla českých autorů, poezii a literaturu faktu. Pozornost věnuje též literátům spojeným se zlínským regionem.

www.knihazlin.cz/


Kniha Zlín - Nejnovější knihy

knihaPurity knihaGlobální katastrofy a trendy knihaPod maskou knihaNoční dravec

Kniha Zlín - Související články

Získejte pokračování cesty Dopplera a jeho losa

nakladaky-volvo-perex

Hlavní hrdina Andreas Doppler putuje Värmlandem po boku losa Bonga a syna Greguse. Co hledá ve švédských lesích a jaké lidi zde potká? To si přečtěte v zábavném románu, který spojuje úsměvnou naivitu s melancholickou závažností.

Thrillerový mix na víkend

thriller

S blížícím se podzimem většina z nás podléhá temným náladám. Do sychravých, zachmuřených víkendů, které nás právě čekají, se výborně hodí nabídka nových thrillerů. Stačí si jen vybrat.

Vyhrajte poutavý příběh plný rodinných tajemství

purity-perex

Pip Tylerová o své rodině moc neví. Zná jen matku, která je psychicky labilní a přes veškeré naléhání jí odmítá prozradit jméno otce. Pip proto neváhá a přijme nabídku Andrease Wolfa, díky které bude moci nejen splatit půjčku, ale také hledat své kořeny.

Vyhrajte nástin toho, co nás může potkat za půl století

globalni-katastrofy-a-trendy-perex

Jaké globální katastrofy a trendy mohou ovlivnit naši blízkou budoucnost? Nad tím se zamýšlí vědec Václav Smil, který také nabádá k tomu, že pokud tyto změny pochopíme, můžeme minimalizovat riziko katastrofy. Přečtěte si o nich více.

Letní tipy napříč žánry

berry

Prázdniny nezadržitelně spějí ke svému konci, dny se začínají zkracovat a podzim klepe na dveře. Možná před sebou máte ještě pár posledních dnů volna, pro které hledáte náplň. Co si je zpříjemnit čtením poutavé knihy? Bohatou inspiraci pro všechny přinášíme v dnešních tipech.