Nakladatel: Kniha Zlín

Nakladatelství Kniha Zlín vzniklo roku 2004. Od té doby se v rámci svých edic FLEET, TRACK, NEEWIT, WALT a TEMA snaží nabízet čtenářům to nejkvalitnější, co se v současné době objevuje na (nejen) evropském knižním trhu. Vedle oceňovaných děl z takzvaných velkých literatur dostává podstatný prostor mnohdy (nezaslouženě) opomíjená soudobá literatura bývalého východního bloku, včetně té slovenské, kterou Kniha Zlín představuje v českých překladech. Kniha Zlín vydává také původní díla českých autorů, poezii a literaturu faktu. Pozornost věnuje též literátům spojeným se zlínským regionem.

www.knihazlin.cz/

Kniha Zlín - Nejnovější knihy

knihaPotopa knihaNež natáhnu brka knihaSenzační sbírka zvířat doktora Proktora knihaVševidoucí oko

Kniha Zlín - Související články

Dávka napětí pro podzimní večery

Forests Forest Landscape Autumn Cold Nature Log

Milovníci detektivek a thrillerů, zbystřete! V dnešních tipech vám představíme nejnovější příběhy plné vražd, únosů a dalších komplikovaných zločinů, v jejichž společnosti budou studené podzimní večery ještě o něco chladnější…

Vyhrajte napínavý thriller z argentinského podsvětí

dyka-perex

Bývalý voják přezdívaný Remil dělá špinavou práci pro argentinskou tajnou službu a občas i pro významné politiky a podnikatele. A právě díky tomu se dostane k právničce Nurii, kterou má sledovat. Nakonec bude muset bojovat i o její život.

Jsou mezi námi?

Nesbo_SenzacniSbirkaZviratDoktoraProktora

Žijeme v bohorovném přesvědčení, že na světě už není mnoho živočichů, kteří by nás ještě mohli překvapit. Vlastně se poslední dobou dozvídáme spíše o mizejících druzích než o těch nově objevených. A přece – co když jsou kolem nás i bytosti, o nichž nejenom nevíme, ale možná bychom si je ani nepřáli poznat osobně?

Napínavý start nového týdne

Tipy_kdyz krimi pisi zeny

Jak se nejlépe ochladit v horkých letních dnech? No přeci vzrušující četbou. Máme pro vás pořádnou dávku napětí, při které běhá mráz po zádech. Nechte se vtáhnout do děje a zažijte s hlavními hrdiny perné chvilky.

Zločinná pátrání

Zlocinna-patrani

Společným jmenovatelem dnešních tipů je zločin. Pohružte se do spletitých případů a pátrejte po vrazích společně s kriminalisty i odvážlivci z řad obyčejných lidí. Čekají na vás pokračování oblíbených sérií i zcela nové kousky!