Nakladatel: Kniha Zlín

Nakladatelství Kniha Zlín vzniklo roku 2004. Od té doby se v rámci svých edic FLEET, TRACK, NEEWIT, WALT a TEMA snaží nabízet čtenářům to nejkvalitnější, co se v současné době objevuje na (nejen) evropském knižním trhu. Vedle oceňovaných děl z takzvaných velkých literatur dostává podstatný prostor mnohdy (nezaslouženě) opomíjená soudobá literatura bývalého východního bloku, včetně té slovenské, kterou Kniha Zlín představuje v českých překladech. Kniha Zlín vydává také původní díla českých autorů, poezii a literaturu faktu. Pozornost věnuje též literátům spojeným se zlínským regionem.

www.knihazlin.cz/


Kniha Zlín - Nejnovější knihy

knihaMoskva knihaKryptoportál knihaDýka knihaJak číst současné umění

Kniha Zlín - Související články

Thrillery pro neklidné sny

Thrillery.Pro.Neklidne.Sny

Dnešní knižní tipy jsou ve znamení thrillerů! Začtěte se a zažijte napětí. Ale pozor, vaše sny se mohou stát hodně neklidnými! Zvládnete to? Pakliže ano, stačí si jen vybrat…

Záludnosti nepřímé diplomacie

Grimwood_Moskva

Hledat ztracenou osobu na území cizí mocnosti je těžký úkol. Dělat to navíc v polovině osmdesátých let dvacátého století, a ještě přímo v centru sovětské metropole, to už chce pěkný kus štěstí, odvahy a možná i svého druhu šílenství.

Notná dávka vzrušení do žil

krimi

I kniha vám dokáže notně zvednout tepovou frekvenci! Nevěříte? Tak si přečtěte tyto knižní tipy a nechte si vlít pořádnou dávku vzrušení do žil…

Čtení pro kluky

JasaAkniha

Mladí čtenáři-kluci budou mít z čeho vybírat. Mohou ponořit do dobrodružných románů ze světa fantasy a odhalit tajemství kryptoportálu, navštívit minecraftový svět, sledovat fotbalové úspěchy Carlose či si zahrát nebezpečnou „Hru“.

Vyhrajte mrazivý studenoválečný thriller

moskva-perex

Souvisí spolu nález mrtvoly mladého muže na Rudém náměstí a zmizení dcery britského velvyslance? Na to musí přijít major vojenské tajné služby Tom Fox, který byl do Moskvy před několika dny narychlo nuceně převelen.