Nakladatel: Kniha Zlín

Nakladatelství Kniha Zlín vzniklo roku 2004. Od té doby se v rámci svých edic FLEET, TRACK, NEEWIT, WALT a TEMA snaží nabízet čtenářům to nejkvalitnější, co se v současné době objevuje na (nejen) evropském knižním trhu. Vedle oceňovaných děl z takzvaných velkých literatur dostává podstatný prostor mnohdy (nezaslouženě) opomíjená soudobá literatura bývalého východního bloku, včetně té slovenské, kterou Kniha Zlín představuje v českých překladech. Kniha Zlín vydává také původní díla českých autorů, poezii a literaturu faktu. Pozornost věnuje též literátům spojeným se zlínským regionem.

www.knihazlin.cz/


Kniha Zlín - Nejnovější knihy

knihaPražské jaro knihaSkleněný pokoj knihaPřepadení ze vzduchu knihaZaslepení

Kniha Zlín - Související články

O nafouknutém trhu se současným uměním

oranzovy_balonkovy_pejsek

Leckdo se často diví, jak mohou sběratelé dát takové množství peněz za umělecká díla, jež nejsou pro běžného pozorovatele ani esteticky přitažlivá, ani originální a ani nijak zvlášť hodnotná. Co se doopravdy děje na trhu s uměním?

Vyhrajte pohled do české historie očima britského autora

prazske-jaro-perex

Je léto 1968 a dva britští studenti James a Eleanor se spolu vydávají na cestu po Evropě. Ačkoliv měli jet každý s někým jiným, osud je svedl dohromady a jejich kroky nasměroval až do Československa. Přečtěte si jejich příběh.

Krásně ilustrovaný průvodce vodstvem

Peter Goes_Reky

Poznávání světových řek, moří a oceánů nebylo nikdy tak snadné a zábavné jako nyní, když máme před sebou nádherně ilustrovanou knížku Petera Goese. Skvělá pomůcka při učení je zároveň velkým dobrodružstvím.

Na vlnách strachu a napětí

Knizni tipy_skutecne osudy z nichz mrazi

Užijte si tajuplné období Dušiček se znepokojivými kriminálními romány a thrillery. Chmurné podzimní večery se nyní stanou ještě zlověstnějšími s těmito čtyřmi úspěšnými tituly.

Dávka napětí pro podzimní večery

Forests Forest Landscape Autumn Cold Nature Log

Milovníci detektivek a thrillerů, zbystřete! V dnešních tipech vám představíme nejnovější příběhy plné vražd, únosů a dalších komplikovaných zločinů, v jejichž společnosti budou studené podzimní večery ještě o něco chladnější…