Nakladatel: Kniha Zlín

Nakladatelství Kniha Zlín vzniklo roku 2004. Od té doby se v rámci svých edic FLEET, TRACK, NEEWIT, WALT a TEMA snaží nabízet čtenářům to nejkvalitnější, co se v současné době objevuje na (nejen) evropském knižním trhu. Vedle oceňovaných děl z takzvaných velkých literatur dostává podstatný prostor mnohdy (nezaslouženě) opomíjená soudobá literatura bývalého východního bloku, včetně té slovenské, kterou Kniha Zlín představuje v českých překladech. Kniha Zlín vydává také původní díla českých autorů, poezii a literaturu faktu. Pozornost věnuje též literátům spojeným se zlínským regionem.

www.knihazlin.cz/

Kniha Zlín - Nejnovější knihy

knihaNůž knihaSmrtící bílá knihaDokonalá smrt knihaIlustrovaný muž

Kniha Zlín - Související články

Ze života parazita

Denik parazita

Deník parazita je tak trochu komický a zároveň zcela vážný román zachycující rok v životě spisovatele Vladimíra z pohledu svérázného nezhoubného parazita, který okupuje jeho tělo.

Zahrajte si o dvanáctý případ Harryho Holea

nuz-perex

Život Harryho Holea se rozpadl na kousky a jeho jedinou jistotou se momentálně stal Jim Beam. Právě Harryho záliba v alkoholu může za to, že si nepamatuje události předchozího večera. Odkud se na jeho rukou a kalhotách vzala krev?

Kdo s koho

thrillery-krimi

Se začínajícím podzimem přichází ideální čas strávit chladné, potemnělé večery s dobrými detektivkami a thrillery, z nichž vám bude běhat mráz po zádech. Ponořte se do případů záhadných zmizení, nevysvětlitelných vražd a podivných rodinných vztahů s našimi čtyřmi knižními tipy.

Očima a hlavně ušima v září

ocima-sefradaktorky-nahled

Léto již máme za sebou, proto jsem dnes do svého recenzního přehledu zařadila tituly, které mi dělaly společnost o letošních prázdninách. Byl to čas doplňování znalostí severské krimi, setkání se starými známými, ale i objevování nových jmen nejen v žánru krimi. Navíc k létu patří romantika, takže zde najdete i tip na pořádnou romanci.

Do vesmíru nejenom mimo nás

Bradbury_IlustrovanyMuz_audio

Víte, co mají společného výrazy jako kolonizace vesmíru, cesty časem, invaze, ale i smrt a láska? Nebudu vás trápit. Odpověď je vlastně jednoduchá: lidstvo. Ano, lidé jsou ona tajná ingredience, na níž stojí tajemství nejednoho skvělého příběhu.