Nakladatel: Kniha Zlín

Nakladatelství Kniha Zlín vzniklo roku 2004. Od té doby se v rámci svých edic FLEET, TRACK, NEEWIT, WALT a TEMA snaží nabízet čtenářům to nejkvalitnější, co se v současné době objevuje na (nejen) evropském knižním trhu. Vedle oceňovaných děl z takzvaných velkých literatur dostává podstatný prostor mnohdy (nezaslouženě) opomíjená soudobá literatura bývalého východního bloku, včetně té slovenské, kterou Kniha Zlín představuje v českých překladech. Kniha Zlín vydává také původní díla českých autorů, poezii a literaturu faktu. Pozornost věnuje též literátům spojeným se zlínským regionem.

www.knihazlin.cz/


Kniha Zlín - Nejnovější knihy

knihaJak číst současné umění knihaUlice zlodějů knihaZachrání doktor Proktor Vánoce? knihaHořící stromy

Kniha Zlín - Související články

Jak proniknout do tajů umění

jak-cist-tipy

Když posloucháme napínavý příběh, již činnost samotná nám přináší radost. Daleko větší radost ale máme, když na konci příběh pochopíme a porozumíme jeho celému poselství. Obdobně je to i s filmem a moderním uměním – a dnes představované knihy vás naučí hledat a najít i jejich smysl.

Vyhrajte dobrodružnou misi za záchranu Vánoc

zachrani-doktor-proktor-vanoce-perex

Vánoce se kvapem blíží a po celém Norsku vrcholí přípravy. Dospělí nakupují dárky, zdobí domovy, cukroví se peče a děti se už nemohou dočkat. Jenže celou atmosféru radosti a štěstí by mohl narušit bláznivý nápad hamižného obchodníka.

Kdo je pachatelem?

Vrah

Vánoce se kvapem blíží. Už víte, čím potěšíte své blízké, kteří mají pro strach uděláno? Kupte jim například jednu z dnes představovaných knih s detektivní zápletkou!

Zasoutěžte si o útěk před praktikami tajných služeb

nocni_dravec

Kdysi býval Burák agentem britské tajné služby, ale posledních dvacet let strávil v čínském pracovním táboře. Za tu dobu se mnohé změnilo, což zjistí záhy po svém útěku, i když jedno zůstalo stejné – pořád mu jde o život. Podaří se Burákovi přežít?

Nervy drásající četba

krimi

Seznamte se s knižními novinkami, které nabízejí nervy drásající čtení. Ponořte se do světa zločinu, historických záhad a letitých tajemství. Je tu ideální čtení na dlouhé zimní večery.