Rubrika: Beletrie – knižní tipy

Čtení plné vášně

Tipy_Pohary touhy_Tanec bohu

Dámy, tyto knižní tipy jsou pro vás! Posaďte se do pohodlného křesla se sklenkou dobrého vína a pusťte se do vášnivého čtení plného touhy, romantiky a napětí!

Třetí díl kriminální série Akta Enzo

Peter May_Cerne svetlo

Enzo má problém. Vlastně má hodně problémů. Musí dopadnout vraha, a kromě toho mu diagnostikovali rakovinu. Navíc jsou v ohrožení jeho vztahy i pověst. Jak si s jeho osudem pohrál skvělý Peter May? Čtěte a uvidíte!

Romány inspirované historií

Romany-inspirovane-historii

Historie je jedním z nejlepších zdrojů inspirace pro začínající i zkušené spisovatele. Najdeme v ní mnoho špatného, ale také dobrého – příběhy, které by člověk sám mnohdy ani nevymyslel. Dnes vám představíme tři romány zasazené do různých etap bytí.

Myší hlídka v zimě

David Petersen_Mysi hlidka 2_Zima 1152

Myši, svádějící nekonečný boj o přežití a o to, aby se jim dobře dařilo v drsných podmínkách světa plného dravců, si na svou obranu založily Myší hlídku. Teď ale kromě nepřátel čelí i drsné zimě…

Další kniha o lásce… Nebo ne?

Zlaty kondom

Láska. Slovo, věc, popř. emoce, která hraje v našich životech důležitou roli. Může mít mnoho podob a často ji lze najít i tam, kde by to člověk nečekal. A čím že se dnešní kniha o ní liší od ostatních? Tím, že svůj pohled na lásku předkládá známá psychoanalytička.

Zločin nikdy nespí

krimi

Dobrých detektivních příběhů není nikdy dost. Dnes si představíme čtyři horké novinky oblíbeného žánru plného napětí a nečekaných zvratů. Poznáme temná místa, skryté stránky našich bližních a zúčastníme se vyšetřování slavného detektiva.

S romány po celém světě

mapa

Máte rádi cizí země, ale číst cestopisy vás nebaví? Chcete se vydat do dalekých krajin, ale přece jen momentálně nemáte možnost? Teď máte! Stačí si jen vybrat tu pravou knihu a za malou chvilku se ocitnete uprostřed daleké země…

Svůdné, ale i nebezpečné víno

Pohary touhy

Víno, romantiku, erotiku, napětí, emoce, tajemství, nečekané zvraty a mnoho dalšího nabízí nejnovější román známé české spisovatelky Markéty Harasimové. Hlavní hrdinka Violina zdědí po svém dědečkovi vinohrady, což do jejího života vnese mnoho nového, a to nejen pozitivního…

S humorem jde vše lépe

Vesele_velikonocni_tipy

Hody hody doprovody, dejte vejce malovaný… Anebo radši knihu! V naší dnešní velikonoční nadílce najdete rovnou tři tituly, které vám polechtají bránice a rozradostní den. Pokud máte rádi zvířátka, kriminálně-humorné zápletky či trochu úsměvné romantiky, zajisté si vyberete.

Získejte spletitý případ Tommyho Bergmanna

posledni-poutnik-audiokniha-perex

Na podzim roku 1939 přijíždí do Osla okouzlující Agnes Gernerová. Brzy se však po ní slehne zem a její ostatky jsou nalezeny až o mnoho let později. Jak souvisí tento starý případ s nedávnou vraždou podnikatele Carla Oscara Krogha?