Nakladatel: Host

Nakladatelství Host zaujímá v současnosti nepřehlédnutelné místo na českém knižním trhu. Vydává tradičně především kvalitní českou prózu a poezii, literární teorii i literaturu naučnou — publikace věnované zejména historii, sociologii, filmové vědě i dalším oborům. V posledních letech se výrazně rozšířila řada překladové beletrie, ale nově zde našla přístřeší například i prestižní edice Česká knižnice s výbory z děl českých klasiků.

Nakladatelství Host se svými zavedenými a respektovanými edičními řadami, autory, jejichž jména patří v české literatuře k těm nejprestižnějším, a se stejnojmenným časopisem, který se pravidelně věnuje reflexi a kultivaci české literární scény, představuje svým způsobem výjimečnou literární velmoc.

www.nakladatelstvi.hostbrno.cz

Host - Nejnovější knihy

knihaPřípad Collini knihaRašeliniště knihaPodivuhodná encyklopedie zvířat knihaSestra smrt

Host - Související články

Nenechte si ujít v týdnu od 23. do 29. dubna 2018

nenechte_si_ujit

Čas letí jako voda a máte tu skoro konec dubna. Do plánů na příští týden určitě zahrňte i nějakou literární akci – těšit se můžete například na besedu a autogramiádu Erika Tabery, autora knihy Opuštěná společnost, která získala cenu Magnesia Litera.

Četba plná napětí a nečekaných zvratů

Thrillerove romany

Vstupte do světa napětí a nečekaných zvratů… Dnes se pokusíte odhalit dva sériové vrahy, nahlédnete do života jednoho psychoanalytika, objevíte (ne)štěstí dvacetiletého manželství, zkusíte najít agenta Mossadu a nebo si s Charlesem Darwinem odpovíte na některé otázky!

Kolikrát může člověk změnit sám sebe?

Lockhartova_Nesva

Psychologický thriller Nesvá vypráví příběh mladé, bystré a chladnokrevné dívky. Ta může získat svůj vysněný život. Ale opravdu jí tento život náleží?

Získejte pátrání po motivu mlčenlivého vraha

schirach-collini_potahPROMO

Mladý advokát Caspar Leinen dostal svůj první samostatný případ a nepřál by si nic jiného, než aby byl jeho klient uznán nevinným. Jenže Fabrizio Collini pro něj bude dost tvrdým oříškem. Kolik je Caspar ochoten pro pravdu obětovat?

Paranormální romance o lásce, která překoná i druhové hranice

Tvář vody

Film Tvář vody, podle kterého je kniha napsána, získal hned dva Zlaté glóby – za režii Guillerma del Tora a hudbu Alexandra Desplata. Drží si knižní zpracování kvalitu filmové předlohy, nebo jde pouze o snahu vytěžit z atraktivního tématu co nejvíce?