Nakladatel: Host

Nakladatelství Host zaujímá v současnosti nepřehlédnutelné místo na českém knižním trhu. Vydává tradičně především kvalitní českou prózu a poezii, literární teorii i literaturu naučnou — publikace věnované zejména historii, sociologii, filmové vědě i dalším oborům. V posledních letech se výrazně rozšířila řada překladové beletrie, ale nově zde našla přístřeší například i prestižní edice Česká knižnice s výbory z děl českých klasiků.

Nakladatelství Host se svými zavedenými a respektovanými edičními řadami, autory, jejichž jména patří v české literatuře k těm nejprestižnějším, a se stejnojmenným časopisem, který se pravidelně věnuje reflexi a kultivaci české literární scény, představuje svým způsobem výjimečnou literární velmoc.

www.nakladatelstvi.hostbrno.cz


Host - Nejnovější knihy

knihaDlouhá cesta na malou, rozzlobenou planetu knihaPod zemí, pod vodou knihaMuž, který hledal svůj stín knihaWangovi vs. svět

Host - Související články

Zahrajte si o ilustrovaný výlet do zemského jádra

pod-zemi-pod-vodou-perex-bnahled

Ať už začnete na pevné zemi, nebo na hladině moře, budete se na překrásně ilustrovaných stránkách postupně nořit hlouběji a hlouběji, abyste se přesně uprostřed podívali do zemského jádra. Vydejte se na fascinující cestu!

Fantaskní příběhy

Tipy_Bili havrani_Drake

Dnes potěšíme především fanoušky fantastiky! Od české autorky tu máme působivé historické fantasy o věrnosti i zradě. Z Londýna k nám zase připlouvá neobyčejně vtipné a svérázné urban fantasy o démonech.

Výprava do zemského jádra i na mořské dno

Pod-zemi-pod vodou

Nakladatelství Host vydalo nádherně ilustrovanou, zábavnou a poučnou knihu pro děti. Jejími autory jsou Aleksandra a Daniel Mizielińští, tvůrci populárních Map.

Život není peříčko

Co_prinasi_obycejny_zivot

Kolik je na světě lidských bytostí, tolik podob život má. Všichni jsme lidé, přesto je každý z nás jiný. Stejně tak i příběh každého z nás by vydal na celou knihu. Seznamte se s knižními novinkami, jejichž námětem je život ve všech svých podobách.

Zasoutěžte si o odhalenou minulost Lisbeth Salanderové

muz-ktery-hledal-svuj-stin-perex

Nepřekonatelná hackerka Lisbeth Salanderová aktuálně pobývá v ženské věznici Flodberga, kde si odpykává svůj trest. Během zdejšího pobytu se jí ovšem podaří nejen zaplést se do konfliktu dalších vězeňkyň, ale také odhalit něco ze své minulosti.