Nakladatel: Host

Nakladatelství Host zaujímá v současnosti nepřehlédnutelné místo na českém knižním trhu. Vydává tradičně především kvalitní českou prózu a poezii, literární teorii i literaturu naučnou — publikace věnované zejména historii, sociologii, filmové vědě i dalším oborům. V posledních letech se výrazně rozšířila řada překladové beletrie, ale nově zde našla přístřeší například i prestižní edice Česká knižnice s výbory z děl českých klasiků.

Nakladatelství Host se svými zavedenými a respektovanými edičními řadami, autory, jejichž jména patří v české literatuře k těm nejprestižnějším, a se stejnojmenným časopisem, který se pravidelně věnuje reflexi a kultivaci české literární scény, představuje svým způsobem výjimečnou literární velmoc.

https://www.hostbrno.cz/


Host - Nejnovější knihy

knihaDívka, která musí zemřít knihaRituál knihaVetešník knihaJak chytit krtka

Host - Související články

Nenechte si ujít v týdnu od 16. do 22. září 2019

nenechte_si_ujit

Příští týden bude na literární akce bohatý. Můžete zajít na besedu s Alenou Mornštajnovou, autorské čtení Markéty Hejkalové či na křest novinky od Veroniky Rei Zbožňuju tě navždy. Nebudou chybět ani akce pro nejmenší.

Získejte tajemství podivného rituálu dospělosti

ritual-perex

Edra už brzy oslaví šestnácté narozeniny, stejně jako její kamarádky, a při té příležitosti mají absolvovat Rituál. Teprve během něj se totiž stanou dospělými. Ale co tajemný obřad obnáší? To dívkám nikdo nechce prozradit, proto se rozhodnou zjistit to samy.

Jak chytit a pochopit krtka

Jak chytit krtka_Hamer

Milovníci přírody a vášniví zahrádkáři jistě ocení laskavou a upřímnou knížku o záhadných podzemních tvorech a pověrách, které je obestírají. A možná i trochu o nás samých…

Detektivky pro všední den

detektiv

Začtěte se do nové porce napínavých detektivních příběhů! V dnešních tipech spolu nahlédneme do tajemného sídla nevrlého vetešníka, budeme pátrat po vrahovi z Creekvillu a na závěr se s detektivem Bergmanem vypravíme do Beskyd.

Zasoutěžte si o návštěvu trhu v Dobrotíně

rok-na-trhu-perex

Vydejte se na výlet do Dobrotína, kde právě probíhá trh. Pokochejte se Marianinými hračkami, přivoňte k Boženčiným bylinkám a dejte si něco na zub u manželů Vanilkových. Nabídka je široká, tak neváhejte a pojďte si ji prohlédnout.