Nakladatel: Host

Nakladatelství Host zaujímá v současnosti nepřehlédnutelné místo na českém knižním trhu. Vydává tradičně především kvalitní českou prózu a poezii, literární teorii i literaturu naučnou — publikace věnované zejména historii, sociologii, filmové vědě i dalším oborům. V posledních letech se výrazně rozšířila řada překladové beletrie, ale nově zde našla přístřeší například i prestižní edice Česká knižnice s výbory z děl českých klasiků.

Nakladatelství Host se svými zavedenými a respektovanými edičními řadami, autory, jejichž jména patří v české literatuře k těm nejprestižnějším, a se stejnojmenným časopisem, který se pravidelně věnuje reflexi a kultivaci české literární scény, představuje svým způsobem výjimečnou literární velmoc.

www.nakladatelstvi.hostbrno.cz


Host - Nejnovější knihy

knihaKaždý má svou lajnu knihaKniha zrcadel knihaKnihy a typografie knihaSběratel ztracených věcí

Host - Související články

Vyhrajte vtipné komiksové dobrodružství

ptak-a-vevercak-na-uteku-perex

Bezstarostný Pták má mnoho bláznivých nápadů a přemýšlí, s kým by je realizoval. Úzkostný Veverčák se nezdá jako ideální adept, přesto je osud svede dohromady. Musí se totiž zachránit před vzteklým Kocourem, který číhá za každým rohem.

Oslavte Světový den poezie se sbírkami z nakladatelství HOST

Tipy_Svetovy den poezie

Dnešek je svátkem poezie, což jej strávit u nějaké zajímavé básnické sbírky? Nebo rovnou u několika! Nabídka nakladatelství Host je vskutku bohatá a uspokojí každého milovníka literatury, v němž dřímá duše básníka.

Superkrávy se vrací!

Solbergova_Supekravy-a-more-trapasu_potah_aufriss.indd

Thea, Ronja a Širin stále vládnou žebříčku třídní popularity. Anne Bea a její kamarádi pořád zůstávají lůzerkami ročníku, ale nevzdávají se! Válka proti „superkrávám“ pokračuje!

Příběh ztraceného dárku

Ruth Hoganova_Sberatel ztracenych veci

Románová prvotina Ruth Hoganové budí pozornost po celé Evropě. Anthony, hlavní hrdina příběhu, ztratil cenný dárek od své snoubenky, čímž porušil slib, který ženě dal. Snaží se to odčinit tím, že zachraňuje ztracené věci jiných lidí.

Hity Velkého knižního čtvrtku – jaro 2017 I.

Velky knizni ctvrtek

A je tu opět jedna z pravidelných velkých knižních akcí. Jaká? Pokud jste hádali Velký knižní čtvrtek, měli jste pravdu. Včera,  16. 3. 2017 vyšlo rovnou patnáct nových titulů, a to napříč všemi žánry. Níže si představíme prvních sedm vybraných knih.