Nakladatel: Host

Nakladatelství Host zaujímá v současnosti nepřehlédnutelné místo na českém knižním trhu. Vydává tradičně především kvalitní českou prózu a poezii, literární teorii i literaturu naučnou — publikace věnované zejména historii, sociologii, filmové vědě i dalším oborům. V posledních letech se výrazně rozšířila řada překladové beletrie, ale nově zde našla přístřeší například i prestižní edice Česká knižnice s výbory z děl českých klasiků.

Nakladatelství Host se svými zavedenými a respektovanými edičními řadami, autory, jejichž jména patří v české literatuře k těm nejprestižnějším, a se stejnojmenným časopisem, který se pravidelně věnuje reflexi a kultivaci české literární scény, představuje svým způsobem výjimečnou literární velmoc.

www.nakladatelstvi.hostbrno.cz

Host - Nejnovější knihy

knihaKouzelníkův únik z reality knihaUmrlčí cesta knihaBratr knihaSuperkrávy a moře trapasů

Host - Související články

Knihy pro dívky

Holka

Dnešní knižní tipy se zaměřují na mladší čtenářky. Lze v nich najít pravé přátelství jako mezi Ariou a Mikaylou, zažít exotické putování po Indii s Mirou a Džaunem a sledovat jejich prohlubující se pouto, či se vrátit do školy, které vládnou „superkrávy“.

Zasoutěžte si o pokračování bestselleru Plavec

Bratr-perex

Máte rádi thrillery, ve kterých nejde jen o to, jak zabránit zločinu, ale které se dotýkají i společenských témat? V tom případě jistě uvítáte novou knihu Joakima Zandera, která se nevyhýbá ani ožehavým politickým problémům současnosti.

Kriminální příběhy na pondělí

detektivka2

Zločin má mnoho tváří, stejně jako ti, jež mu čelí. Osamělí detektivové zkroušení životem nebo úspěšná autorka detektivek, která se nachomýtla ke skutečné vraždě. Ti všichni čekají na stránkách či v nahrávkách následujících titulů, aby vám mohli vyprávět své mrazivé příběhy.

Netradiční jazyk a jeho gramatika

Palijstina

Angličtina, němčina, španělština, ruština, dokonce už i japonština či čínština, to jsou světové jazyky a lze si je osvojit prostřednictvím jazykových kurzů. Dnešní knižní tip představí méně známý, ale o to zajímavější jazyk, konkrétně pálijštinu, spjatou s učením buddhismu.

Psychologická próza

dramaticke_osudy

Dnešní knižní tipy se zaměřují na lidské osudy, které jsou někdy zřetelně propojené (sourozenci, generační vztahy), a někdy méně (muž a dívka, které dělí několik desítek let). Stejně jako v reálném světě se i hrdinové potýkají s problémy, které mají vliv na jejich osobní život a psychiku. Nechte se vtáhnout do jejich životních příběhů…