Nakladatel: Host

Nakladatelství Host zaujímá v současnosti nepřehlédnutelné místo na českém knižním trhu. Vydává tradičně především kvalitní českou prózu a poezii, literární teorii i literaturu naučnou — publikace věnované zejména historii, sociologii, filmové vědě i dalším oborům. V posledních letech se výrazně rozšířila řada překladové beletrie, ale nově zde našla přístřeší například i prestižní edice Česká knižnice s výbory z děl českých klasiků.

Nakladatelství Host se svými zavedenými a respektovanými edičními řadami, autory, jejichž jména patří v české literatuře k těm nejprestižnějším, a se stejnojmenným časopisem, který se pravidelně věnuje reflexi a kultivaci české literární scény, představuje svým způsobem výjimečnou literární velmoc.

www.nakladatelstvi.hostbrno.cz


Host - Nejnovější knihy

knihaStín věcí ztracených knihaPět mrtvých psů knihaTrajekt knihaDědina

Host - Související články

Nenechte si ujít v týdnu od 16. do 22. července 2018

nenechte_si_ujit

Třetí prázdninový týden je za dveřmi a s ním i další literární akce. O hlavní program se opět stará Měsíc autorského čtení, na kterém příští týden vystoupí například Marek Švehla, Petra Dvořáková či David Zábranský.

Silné příběhy na dovolenou

Silne-pribehy-na-dovolenou

Dnes vás čeká notná dávka hutného letního čtení v podobě šesti knih a jedné audioknihy. Ať už máte rádi zamilovaná dramata nebo tvrdý boj o přežití uprostřed neznámé džungle, rozhodně si přijdete na své.

Zahrajte si o první díl nové fantasy trilogie

stin-veci-ztracenych-perex

Davian patří mezi Nadané a proto musí, stejně jako ostatní, snášet následky prohrané války. Žije v opovržení, avšak jednoho dne zjistí, že vládne zakázanou mocí Augurů. A právě tento objev spustí řetězec nečekaných událostí.

Nenechte si ujít v týdnu od 2. do 8. července 2018

nenechte_si_ujit

Jsou tu prázdniny, čas dovolených, klidu a pohody. I knihovny si potřebují trochu odpočinou a načerpat síly na další sezónu, takže literárních akcí bude trochu méně. I tak se nicméně můžete těšit na zajímavé akce, v červenci například probíhá jako každý rok Měsíc autorského čtení.

Dvě mladé dívky a síť klamů a lží

Cerne ovce a beranek bozi

Grace a Tilly se rozhodnou objasnit zmizení paní Creasyové a zvolí neobvyklou cestu – začnou hledat Boha. Přitom odhalují řadu tajemství obyvatel Ulice a rozplétají pavučinu lží. Nikdo není tím, za koho se vydával… Odhalí nakonec osud zmizelé?