Nakladatel: Host

Nakladatelství Host zaujímá v současnosti nepřehlédnutelné místo na českém knižním trhu. Vydává tradičně především kvalitní českou prózu a poezii, literární teorii i literaturu naučnou — publikace věnované zejména historii, sociologii, filmové vědě i dalším oborům. V posledních letech se výrazně rozšířila řada překladové beletrie, ale nově zde našla přístřeší například i prestižní edice Česká knižnice s výbory z děl českých klasiků.

Nakladatelství Host se svými zavedenými a respektovanými edičními řadami, autory, jejichž jména patří v české literatuře k těm nejprestižnějším, a se stejnojmenným časopisem, který se pravidelně věnuje reflexi a kultivaci české literární scény, představuje svým způsobem výjimečnou literární velmoc.

www.nakladatelstvi.hostbrno.cz


Host - Nejnovější knihy

knihaPellegriniho metoda knihaČerné světlo knihaSucho knihaZeměbouře

Host - Související články

Třetí díl kriminální série Akta Enzo

Peter May_Cerne svetlo

Enzo má problém. Vlastně má hodně problémů. Musí dopadnout vraha, a kromě toho mu diagnostikovali rakovinu. Navíc jsou v ohrožení jeho vztahy i pověst. Jak si s jeho osudem pohrál skvělý Peter May? Čtěte a uvidíte!

Romány inspirované historií

Romany-inspirovane-historii

Historie je jedním z nejlepších zdrojů inspirace pro začínající i zkušené spisovatele. Najdeme v ní mnoho špatného, ale také dobrého – příběhy, které by člověk sám mnohdy ani nevymyslel. Dnes vám představíme tři romány zasazené do různých etap bytí.

Světový den knihy

kniha

Na 23. dubna připadá Světový den knihy a autorského práva. Proč právě toto datum? V tento den totiž zemřeli takoví velikáni jako William Shakespeare či Miguel de Cervantes. A jak jinak dnešní den nejlépe oslavit než s knihami. Vždyť nám toho tolik nabízejí…

Zločin nikdy nespí

krimi

Dobrých detektivních příběhů není nikdy dost. Dnes si představíme čtyři horké novinky oblíbeného žánru plného napětí a nečekaných zvratů. Poznáme temná místa, skryté stránky našich bližních a zúčastníme se vyšetřování slavného detektiva.

Povedený Bratr Joakima Zandera

Bratr-perex

Nakladatelství Host vydalo druhý román Joakima Zandera Bratr. Kniha vychází nedlouho po jeho debutu Plavec, který byl nejen u nás velmi úspěšným. Ani Bratr nebude pro své čtenáře zklamáním, právem nese své označení bestseller.