Nakladatel: Host

Nakladatelství Host zaujímá v současnosti nepřehlédnutelné místo na českém knižním trhu. Vydává tradičně především kvalitní českou prózu a poezii, literární teorii i literaturu naučnou — publikace věnované zejména historii, sociologii, filmové vědě i dalším oborům. V posledních letech se výrazně rozšířila řada překladové beletrie, ale nově zde našla přístřeší například i prestižní edice Česká knižnice s výbory z děl českých klasiků.

Nakladatelství Host se svými zavedenými a respektovanými edičními řadami, autory, jejichž jména patří v české literatuře k těm nejprestižnějším, a se stejnojmenným časopisem, který se pravidelně věnuje reflexi a kultivaci české literární scény, představuje svým způsobem výjimečnou literární velmoc.

www.nakladatelstvi.hostbrno.cz

Host - Nejnovější knihy

knihaMy proti vám knihaSlavíci, mořské víly a bolavé zuby knihaVe svitu plynových lamp knihaPoloviční král

Host - Související články

Zasoutěžte si o medvědínský příběh v brožovaném vydání

medvedin-my-proti-vam-perex

Život obyvatel Medvědína se vždy točil hlavně kolem hokeje a místní juniorský tým měl obrovskou šanci splnit sen celého města. Ovšem ve chvíli, kdy už je vítězství na dosah, se odehraje něco, co všem změní život na několik dalších měsíců.

Kniha o mozku pro malé neurology

alencin_sen

Zajímá se váš potomek o to, kde se berou jeho myšlenky? Pokud mu chcete vysvětlit princip fungování lidského mozku se všemi podrobnostmi a zároveň přiměřeně jeho věku, vezměte si na pomoc knihu od významného neurologa určenou právě mladším čtenářům.

Kdo zavraždil kanibala?

lazar

Jsou věci, které byste zažít opravdu nechtěli. Jednou z nich je bezpochyby nalézt při ohledání místa činu v kanibalově ledničce hlavu své manželky…

Získejte pohled do nitra ženské duše

mista-ve-tme-perex

Životy hlavních hrdinek povídkové knihy Lidmily Kábrtové se na první pohled v ničem příliš nepodobají, přesto se v určitých momentech vzájemně lehce prolínají. A po dočtení zjistíte, že přeci jen tyto dámy něco společného mají.

Nenechte si ujít v týdnu od 10. do 16. prosince 2018

nenechte_si_ujit

Vánoce se blíží mílovými kroky a vy možná ještě sháníte nějaké vánoční dárky. Inspiraci můžete získat na některé z literárních akcí, které se konají příští týden. V Praze například pokřtí novinku Hany Hindráková a v Ostravě představí svoji nejnovější knihu Radka Třeštíková.