Nakladatel: Host

Nakladatelství Host zaujímá v současnosti nepřehlédnutelné místo na českém knižním trhu. Vydává tradičně především kvalitní českou prózu a poezii, literární teorii i literaturu naučnou — publikace věnované zejména historii, sociologii, filmové vědě i dalším oborům. V posledních letech se výrazně rozšířila řada překladové beletrie, ale nově zde našla přístřeší například i prestižní edice Česká knižnice s výbory z děl českých klasiků.

Nakladatelství Host se svými zavedenými a respektovanými edičními řadami, autory, jejichž jména patří v české literatuře k těm nejprestižnějším, a se stejnojmenným časopisem, který se pravidelně věnuje reflexi a kultivaci české literární scény, představuje svým způsobem výjimečnou literární velmoc.

www.nakladatelstvi.hostbrno.cz


Host - Nejnovější knihy

knihaLovec králíků knihaKalypso knihaDrake knihaProblém tří těles

Host - Související články

Zasoutěžte si o historický román z Blízkého východu

Daniel Klabal_Isidorias

Hlavní hrdina, kupec Džásim, putuje po Blízkém východu, přitom bojuje, ztrácí i stárne. Nicméně není to bezcílné putování, ale plné pátrání a hledání. Hledání víry, která by mu pomohla dosáhnout klidu v srdci, a pátrání po rodině, již musel opustit.

V hlavní roli žena

Tipy_V hlavni roli zena

Přečtěte si příběhy skutečných žen české historie i románových hrdinek, které musejí řešit složité i humorné situace. Tyto knížky plné zajímavých poznatků, komických okamžiků, starostí a lásky potěší každou čtenářku.

Výlety do neznáma

sci-fi

V létě je nejlepší cestovat s knihou – třeba za hranice fantazie! Cestovní kancelář „Týdenní tipy“ vám představuje čtyři lákavé destinace – sci-fi klasiky od uznávaných mistrů, návrat do Sirotčince slečny Peregrinové a neotřelé propojení magie a technologie. Tak směle na cesty!

Detektivní pátrání

krimi

Detektivní pátrání pokračuje i v letních měsících. Poznáme moc peněz, pronikneme do podsvětí obchodujícího s krásou, dozvíme se skutečné motivy vrahů a překročíme hranici mezi šílenstvím a pouhopouhým zločinem.

Získejte druhý díl trilogie s Fredrikem Beierem

Ingar Johnsrud_Kalypso

Policejní vyšetřoval Fredrik Beier se vrací zpět. Na nic si nevzpomíná a podle lékařky se pokusil o sebevraždu. Mezitím jeho kolegové pátrají po zmizelé vdově, v jejímž domě bylo nalezeno tělo údajně již 20 let mrtvého muže. Obětí přibývá a spojuje je tragická minulost. Co přesně provedli? A kdo je tajemný mstitel? To musí Beier