Nakladatel: Host

Nakladatelství Host zaujímá v současnosti nepřehlédnutelné místo na českém knižním trhu. Vydává tradičně především kvalitní českou prózu a poezii, literární teorii i literaturu naučnou — publikace věnované zejména historii, sociologii, filmové vědě i dalším oborům. V posledních letech se výrazně rozšířila řada překladové beletrie, ale nově zde našla přístřeší například i prestižní edice Česká knižnice s výbory z děl českých klasiků.

Nakladatelství Host se svými zavedenými a respektovanými edičními řadami, autory, jejichž jména patří v české literatuře k těm nejprestižnějším, a se stejnojmenným časopisem, který se pravidelně věnuje reflexi a kultivaci české literární scény, představuje svým způsobem výjimečnou literární velmoc.

https://www.hostbrno.cz/


Host - Nejnovější knihy

knihaSíla přírody knihaPro svět mrtví knihaV temnotě knihaKrev, pot a pixely

Host - Související články

Získejte pátrání po pravdě na ostrově Lewis

ochranim-te-perex

Niamh a Ruairidh Macfarlaneovi si užívají svého spokojeného manželství a bohatství, který si mohou dovolit díky vlastní luxusní oděvní značce Ranish Tweed. Jenže i zdánlivě dokonalý život může mít trhliny a Niamh se o tom co nevidět přesvědčí.

Nenechte si ujít v týdnu od 15. do 21. července 2019

nenechte_si_ujit

I v příštím týdnu pokračuje Měsíc autorského čtení, kromě toho se ale v Ostravě koná i KNIHCENTRUM festival s nabídkou mnoha zajímavých besed, například s Radkou Denemarkovou či lékařem Tomášem Šebkem.

Mrazivá četba na letní večery

krimi

Dlouhé letní večery, slunce na obloze, místy až nepříjemně vysoké teploty a vy hledáte způsob, jak se ochladit. Už nemusíte. Stačí se pohodlně usadit do lenošky či si lehnout na deku a začíst se do románů, které svým dějem vyvolají husí kůži.

Náročná práce vývojářů

Krev pot a pixely 1

Vydejte se do světa videoher. A budete překvapeni, kolik dřiny a námahy stojí za jejich vznikem. Vývojáři si musí poradit s řadou technických překážek, tržních požadavků a dalších výzev. Až si příště spustíte svou oblíbenou hru, hned více oceníte jejich tvůrce.

Zasoutěžte si o neobvyklé svědectví vraždy

barva-vrazdy-bee-larkhamove-perex

Třináctiletý Jasper se stal svědkem vraždy, ovšem i přes veškerou snahu nedokáže policii říct, jak pachatel vypadal. Trpí totiž neurologickou poruchou, kvůli které nedokáže rozpoznávat tváře. Přijde i přesto na způsob, jak při vyšetřování pomoci?