Nakladatel: Host

Nakladatelství Host zaujímá v současnosti nepřehlédnutelné místo na českém knižním trhu. Vydává tradičně především kvalitní českou prózu a poezii, literární teorii i literaturu naučnou — publikace věnované zejména historii, sociologii, filmové vědě i dalším oborům. V posledních letech se výrazně rozšířila řada překladové beletrie, ale nově zde našla přístřeší například i prestižní edice Česká knižnice s výbory z děl českých klasiků.

Nakladatelství Host se svými zavedenými a respektovanými edičními řadami, autory, jejichž jména patří v české literatuře k těm nejprestižnějším, a se stejnojmenným časopisem, který se pravidelně věnuje reflexi a kultivaci české literární scény, představuje svým způsobem výjimečnou literární velmoc.

https://www.hostbrno.cz/


Host - Nejnovější knihy

knihaZ popela knihaDech knihaStali jsme se městem knihaTechnologická past

Host - Související články

Zahrajte si o příběh výjimečného přátelství

soutez-sto-roku-lenni-a-margot

Je možné, aby vzniklo přátelství mezi důchodkyní, která je na světě už osmdesát tři roků, a sedmnáctiletou dívkou, která toho ještě moc nestihla? V prostorách nemocnice je možné leccos… Sledujme příběh dvou žen, které dohromady odžily 100 let života a rozhodly se po sobě něco zanechat.

Získejte příběh rodinné chaty plné vzpomínek

soutez-z-popela

Bratři plní matčino poslední přání a její urnu přivážejí na rodinnou chatu, kde se v nich probudí vzpomínky. Jaké měli dětství? A co pro ně návrat do známého prostředí znamená? Kdy se vztahy mezi nimi pokazily?

Ušima – krimi od písmene „N“

audioknihynahled

Tentokrát mám pro vás jen několik krátkých recenzí. Všechny se věnují audioknihám žánru krimi a jejich názvy začínají písmenem „N“. A já doufám, že pokud jsou thrillery i vaším oblíbeným žánrem, tak vám dnešní postřehy pomohou vybrat titul k předvánočnímu úklidu či pečení cukroví.

Zasoutěžte si o humorně pojaté výzvy zralých žen

soutez-vic-nez-zena

Uběhlo deset let a britská fejetonistka znovu přichází se svým pohledem na život zrající ženy s nezaměnitelným suchým humorem. Jak se vypořádává s proměnami vlastního těla? Nebo s nudným sexem? A co život s protivnými puberťáky?

Nenechte si ujít v týdnu od 6. do 12. prosince 2021

nenechte_si_ujit

Pokud hledáte inspiraci na vánoční dárky a zároveň nechcete obíhat plno obchodů, koukněte na naši nabídku literárních akcí. Získáte zajímavé tipy a ještě si užijete fajn zážitek. Tentokrát se můžete těšit třeba na autogramiádu novináře Miroslava Karase či předvánoční veletrh Knihex.