Nakladatel: Host

Nakladatelství Host zaujímá v současnosti nepřehlédnutelné místo na českém knižním trhu. Vydává tradičně především kvalitní českou prózu a poezii, literární teorii i literaturu naučnou — publikace věnované zejména historii, sociologii, filmové vědě i dalším oborům. V posledních letech se výrazně rozšířila řada překladové beletrie, ale nově zde našla přístřeší například i prestižní edice Česká knižnice s výbory z děl českých klasiků.

Nakladatelství Host se svými zavedenými a respektovanými edičními řadami, autory, jejichž jména patří v české literatuře k těm nejprestižnějším, a se stejnojmenným časopisem, který se pravidelně věnuje reflexi a kultivaci české literární scény, představuje svým způsobem výjimečnou literární velmoc.

www.nakladatelstvi.hostbrno.cz

Host - Nejnovější knihy

knihaVíkend v Londýně knihaPíseň parku knihaSuperkrávy v ohrožení knihaŘád věčných trnů

Host - Související články

Agus a příšerky zachraňují park

Jaume Copons_Pisen parku

Agus a příšerky tentokrát zachraňují svůj oblíbený park před doktorem Pučálem a jeho pomocníkem Napem, kteří si usmysleli postavit na jeho místě nákupní centrum. To jim nesmí jenom tak projít!

České děti a mládež jako čtenáři v roce 2017

logo-Narodni-knihovna

V roce 2017 iniciovala Národní knihovna ČR opakování celostátního reprezentativního průzkumu dětí se zaměřením na četbu knih, čtenářské chování, obvyklé způsoby trávení volného času, vlivy rodinného a školního prostředí na vztah dětí ke knihám a čtení obecně (první průzkum proběhl v letech 2013/2014).

Pařba v Londýně

Vikend v Londyne

Tři kamarádi, narozeniny a Londýn, to zaručuje pořádnou víkendovou pařbu. Ale ani fotbal, sex, alkohol a jídlo jim nepomůže, aby utekli před bilancováním svých životů. Během společného víkendu se změní mnohem více než jen věk…

Hrdinové v mezních situacích života

nebe

Každý strůjcem svého štěstí… Ale co když vám život neustále hází klacky pod nohy? Jak byste se zachovali v mezních situacích? Dnešní tipy vám představí hrdiny, kteří musí zatnout zuby a přežít.

Nakladatelství Host představuje Václava Havla coby brilantního dramatika

Vaclav Havel_Hry

Zahradní slavnost, Audience či Vernisáž jsou divadelní hry vnímané jako vrchol absurdně dramatické tvorby Václava Havla. Díky nakladatelství Host si je nyní můžete přečíst v jednom souboru společně s dalšími dramaty z Havlova díla.