Nakladatel: Host

Nakladatelství Host zaujímá v současnosti nepřehlédnutelné místo na českém knižním trhu. Vydává tradičně především kvalitní českou prózu a poezii, literární teorii i literaturu naučnou — publikace věnované zejména historii, sociologii, filmové vědě i dalším oborům. V posledních letech se výrazně rozšířila řada překladové beletrie, ale nově zde našla přístřeší například i prestižní edice Česká knižnice s výbory z děl českých klasiků.

Nakladatelství Host se svými zavedenými a respektovanými edičními řadami, autory, jejichž jména patří v české literatuře k těm nejprestižnějším, a se stejnojmenným časopisem, který se pravidelně věnuje reflexi a kultivaci české literární scény, představuje svým způsobem výjimečnou literární velmoc.

https://www.hostbrno.cz/


Host - Nejnovější knihy

knihaChlorid sodný knihaModré tóny knihaJak spadnout přes palubu knihaSatanovo sousto

Host - Související články

Vyhrajte historický fantasy román ze středověkého Ruska

srdce-tajgy-perex

Moskevské velkoknížectví sílí a rozšiřuje se směrem na východ. Zde však, pod příkrými svahy hor, žijí malé uralské národy, které jsou za svou svobodu a nezávislost odhodlány bojovat. Vydejte se v historickém románu Alexeje Ivanova do srdce tajgy.

Nenechte si ujít v týdnu od 13. do 19. března 2023

nenechte_si_ujit

Březen se přehoupl do druhé poloviny a vy se opět můžete těšit na mnoho literárních akcí. Třeba na Severský literární salón, který můžete sledovat z pohodlí domova, literární večer věnovaný norskému románu Je nás pět či cestovatelský festival Kolem světa. 

Zasoutěžte si o boj s farmaceutickou společností

modre-tony-perex

Co jsou lidé ochotni podstoupit a riskovat, aby se nemuseli příliš dlouho trápit? Lék proti protrahovanému truchlení se zdá jako skvělý vynález, ale jen do té doby, než vypluje na povrch, že studie o vedlejších účincích byla zmanipulována.

Vzhůru přes palubu!

jak-spadnout-pres-palubu-nahled

Je vám přes čtyřicet, zemřel vám otec a zjišťujete, že vás netěší práce a s manželem se už jen hádáte. Co s tím? Mohla by pomoci plavba na výletní lodi?

Vyhrajte třináctý případ Malin Forsové

satanovo-sousto- nahled

Zavražděný homosexuál nalezený v parku byl také zohavený. Kdo a proč to udělal? Malin Forsová postupně odhaluje minulost oběti, aby našla pachatele, ale současně také musí čelit svým vlastním démonům. Nový případ oblíbené hrdinky můžete vyhrát v naší soutěži!