Nakladatel: Host

Nakladatelství Host zaujímá v současnosti nepřehlédnutelné místo na českém knižním trhu. Vydává tradičně především kvalitní českou prózu a poezii, literární teorii i literaturu naučnou — publikace věnované zejména historii, sociologii, filmové vědě i dalším oborům. V posledních letech se výrazně rozšířila řada překladové beletrie, ale nově zde našla přístřeší například i prestižní edice Česká knižnice s výbory z děl českých klasiků.

Nakladatelství Host se svými zavedenými a respektovanými edičními řadami, autory, jejichž jména patří v české literatuře k těm nejprestižnějším, a se stejnojmenným časopisem, který se pravidelně věnuje reflexi a kultivaci české literární scény, představuje svým způsobem výjimečnou literární velmoc.

www.nakladatelstvi.hostbrno.cz


Host - Nejnovější knihy

knihaDěti krve a kostí knihaNěkdo blízký knihaStrážci světla knihaŘeditel a hydra

Host - Související články

Zahrajte si o putování se svitkem probouzejícím magii

deti-krve-a-kosti-perex

Kdysi měli obyvatelé Orïšského království magické schopnosti, které však později vymizely, a ty, kteří je ještě ovládali, nechal orïšský král povraždit. Zélie má však v rukou svitek, který může prastaré umění mažiům navrátit. Ale nebude to jednoduché.

Knižní napětí

Tipy_Dnes bude vasim pruvodcem strach2

Dnešní tipy věnujeme těm, kteří v knihách hledají hlavně napětí. Jistě je potěší další díl ze série Erica Rickstada, nový román Markéty Harasimové, moderní zpracování Othella anebo komiksová podoba povídek H. P. Lovecrafta.

Z pera českých autorů

Z-pera-ceskych-autoru

Začtěte se do nejnovějších děl českých autorů! Čekají vás poeticky laděné básně, toulky naší minulostí, humorné příběhy tu a tam obohacené o zamyšlení, osudy osamělého cynika a život dvou bratrů v těžkých časech.

Závěrečný díl nejoceňovanější sci-fi série současnosti

vzpominka_na_zemi

Křehká rovnováha mezi lidmi a Trisolarany je v ohrožení kvůli letecké inženýrce z jednadvacátého století, která se probudila z hibernace. Její znalosti o dávno zapomenutém projektu mohou způsobit konečnou záhubu lidstva.

První díl trilogie od vycházející hvězdy fantastiky

pate_rocni_obdobi

Fantasy román Páté roční období je prvním dílem trilogie Zlomená země. Její autorka získala třikrát v řadě prestižní cenu Hugo za nejlepší román roku. Čím příběh uchvacuje i ty nejnáročnější čtenáře?