Nakladatel: Host

Nakladatelství Host zaujímá v současnosti nepřehlédnutelné místo na českém knižním trhu. Vydává tradičně především kvalitní českou prózu a poezii, literární teorii i literaturu naučnou — publikace věnované zejména historii, sociologii, filmové vědě i dalším oborům. V posledních letech se výrazně rozšířila řada překladové beletrie, ale nově zde našla přístřeší například i prestižní edice Česká knižnice s výbory z děl českých klasiků.

Nakladatelství Host se svými zavedenými a respektovanými edičními řadami, autory, jejichž jména patří v české literatuře k těm nejprestižnějším, a se stejnojmenným časopisem, který se pravidelně věnuje reflexi a kultivaci české literární scény, představuje svým způsobem výjimečnou literární velmoc.

www.nakladatelstvi.hostbrno.cz


Host - Nejnovější knihy

knihaMy proti vám knihaBezbranní knihaBrno okupované knihaDračí město

Host - Související články

Od školky až po pubertu

Deti v parku

Kniha je ten nejlepší přítel, který provází člověka od narození přes dospělost až do stáří. Z dnešních doporučených titulů si vybere každý mladý čtenář, od předškoláky přes ty školou povinné až po puberťáky. Prožijte s hlavními hrdiny jejich příhody a získejte nové knižní zážitky. 

Po stopách prvního hraného filmu

Seance Infernale

Vcelku napínavý příběh z Edinburghu vám nabídne nevšední pohled na počátky kinematografie. Vydejte se s Alexem Whitmanem na vzrušující cestu za ztraceným hraným filmem a jeho tvůrcem Augustinem Sekulerem. Odhalíte mnohá temná tajemství.

Kdo má pro strach uděláno…

detektivka2

Peter Hoeg, Kati Hiekkapeltová či Dominik Dán – tato jména zajisté poznají fanoušci detektivek. Mistři krimi žánru opět napsali nové knihy, ve kterých jejich hrdinové budou opět čelit zlu…

Nenechte si ujít v týdnu od 17. do 23. září 2018

nenechte_si_ujit

Máte v diáři na příští týden volno? V našem článku najdete tipy na zajímavé literární akce, které se konají v následujících dnech. Například v Praze bude mít autorské čtení známý spisovatel Jiří Hájíček.

Získejte pokračování medvědínského příběhu

my-proti-vam-perex

Na konci zimy otřásla Medvědínem událost, která obyvatele rozdělila na dva tábory. Nní, po téměř půl roce, je čeká další zkouška, kdy budou muset ukázat, zač vlastně stojí. Přečtěte si, co hokejovým městečkem uprostřed lesů otřáslo tentokrát.