Nakladatel: Host

Nakladatelství Host zaujímá v současnosti nepřehlédnutelné místo na českém knižním trhu. Vydává tradičně především kvalitní českou prózu a poezii, literární teorii i literaturu naučnou — publikace věnované zejména historii, sociologii, filmové vědě i dalším oborům. V posledních letech se výrazně rozšířila řada překladové beletrie, ale nově zde našla přístřeší například i prestižní edice Česká knižnice s výbory z děl českých klasiků.

Nakladatelství Host se svými zavedenými a respektovanými edičními řadami, autory, jejichž jména patří v české literatuře k těm nejprestižnějším, a se stejnojmenným časopisem, který se pravidelně věnuje reflexi a kultivaci české literární scény, představuje svým způsobem výjimečnou literární velmoc.

www.nakladatelstvi.hostbrno.cz


Host - Nejnovější knihy

knihaSestry až za hrob knihaSeverní vody knihaJak číst film knihaCo se skrývá v našem těle?

Host - Související články

Mimozemská invaze pokračuje…

Temny les

V prvním díle byla pravda o mimozemské invazi odhalena a zrádci a kolaboranti zničeni. Nicméně na Zemi zůstaly sofony, které dokážou odhalit i ty nejtajnější obranné plány. Nedostanou se jen do lidského nitra a právě čtyři vybraní jedinci jsou poslední nadějí lidstva…

Zasoutěžte si povstání proti císaři sedmi království

Ken Liu_Ctnosti kralu_uvodni

Císař Mapidéré sice sjednotil sedm království Dary, ale lid pod jeho vládou trpí. Nyní se ti odvážnější rozhodli, že je čas povstat a vládce svrhnout. Přidejte se k nim i vy a staňte se svědky velkých bitev a jednoho nepravděpodobného přátelství.

V hlavní roli láska

valentine

Láska kvete v každém věku napříč historií i nejrůznějšími místy. Pohodlně se usaďte a nechte se v tomto nepříznivém počasí zahřát milostnými vzplanutími v těch nejnovějších romantických příbězích, které vám dnes představíme. 

Cesta k vysněné zahradě

Ferdinand Leffler_Zijte ve sve zahrade

Svěřte svou zahradu do péče odborníka! Ferdinand Leffler a jeho krásná publikace Žijte ve své zahradě vám přinesou množství rad, tipů a inspirace pro vytvoření příjemné zahrady přesně pro vás!

Nacismus – nechvalná kapitola nejenom českých dějin

ZidovskaHvezda

Doba druhé světové války dala vzniknout mnoha tragickým životním příběhům. Ale objevili se i hrdinové, kteří neváhali obětovat vlastní život. Seznamte se s lidmi, kteří by nikdy neměli být zapomenuti.