Nakladatel: Argo

Nakladatelství Argo vzniklo v roce 1992. Naší hlavní zásadou je týmová práce, díky níž dokážeme seznamovat čtenářskou obec se zajímavými knihami známých autorů.
Snažíme se také získávat a podporovat talentované autory a kvalitní překladatele. Také díky tomu Argo za dobu své existence získalo pověst vydavatele kvalitní beletristické, historické i jiné odborné literatury, a to českého i zahraničního původu.

www.argo.cz


Argo - Nejnovější knihy

knihaGustav Mahler knihaDaleká cesta za domovem knihaZáhady kvantového světa knihaÚdolí lilií

Argo - Související články

Naučné knihy na dovolenou – rozšiřte své obzory!

osvojte_si_nove_znalosti

I v létě si můžete rozšiřovat své obzory. Už dávno neplatí, že odborné publikace jsou nudné a nezáživné. Tentokrát s pomocí knih odhalíte tajemství konkláve, zjistíte, proč dochází k radikalizaci Evropy, a zabrousíte do novodobé historie a ekonomie.

Kukátko v názvu není až tak důležité

Pullman_Jantarove kukatko

Čtivé, leč rozvleklé a chmurné Jantarové kukátko uzavírá stejně čtivou, rozvleklou a chmurnou trilogii.

Zdrojem všeho je evoluce

Evoluce vseho

Matt Ridley se ve své nové knize Evoluce všeho staví proti představě, že svět je naplánovaný a řízený shora. Podle něj je naopak prostoupen neřízenou evolucí, zdrojem všeho podstatného nejen v přírodě.

Nejslavnější upírský román 20. století

ja_legenda

Ve světě, kde lidstvo bylo nakaženo hrůznou epidemií, je jediný imunní člověk paradoxně odsouzen k životu monstra na okraji společnosti.

Silné příběhy na dovolenou

Silne-pribehy-na-dovolenou

Dnes vás čeká notná dávka hutného letního čtení v podobě šesti knih a jedné audioknihy. Ať už máte rádi zamilovaná dramata nebo tvrdý boj o přežití uprostřed neznámé džungle, rozhodně si přijdete na své.