Nakladatel: Argo

Nakladatelství Argo vzniklo v roce 1992. Naší hlavní zásadou je týmová práce, díky níž dokážeme seznamovat čtenářskou obec se zajímavými knihami známých autorů.
Snažíme se také získávat a podporovat talentované autory a kvalitní překladatele. Také díky tomu Argo za dobu své existence získalo pověst vydavatele kvalitní beletristické, historické i jiné odborné literatury, a to českého i zahraničního původu.

https://argo.cz/


Argo - Nejnovější knihy

knihaEvoluce českého jídla knihaBláznivé léto knihaFlorencie, moje (sebe)láska knihaKumewawa, syn džungle

Argo - Související články

Strašidelný příběh pro děti

carodejuv-ucen-obalka

Nenechte si ujít nové vydání strašidelného příběhu pro děti s názvem Čarodějův učeň. Otfried Preussler se inspiroval starou lužickosrbskou pověstí: vypráví o chlapci Krabatovi, který se vypraví do začarovaného mlýna a zaplete se s černou magií…

Inspirativní biografie

osudy uvod (1)

Životy jiných lidí mohou pro nás být dobrodružné, zajímavé, často inspirativní. I proto jsme do dnešních tipů vybrali pět zajímavých novinek, které přináší zrovna takové lidské příběhy. Jistě si z nich sami vyberete ty, které mohou být přínosem právě pro vás…

Historické obrázky

Knihy o historii - ilustrační foto

Dnes vám představíme několik knih, v nichž se různými způsobí odráží historie. Někteří z autorů se inspirovali legendami (třeba šumavskými), jiní vlastním životem. A nezapomeneme ani na klasiku! Zkrátka: opět je z čeho vybírat.

Jídlo – od dávnověku po dnešek

jidlo-nahled

Dnes si posvítíme na velmi atraktivní téma – jídlo! Představíme vám knihy, které se zabývají českými pokrmy v současnosti i ve středověku, a také vám představíme praktickou a informativní knihu o tom, jak v životě zredukovat příjem cukru. Dnešní tipy tak potěší všechny se zájmem o zdravý životní styl.

Člověk a jeho vztahy v běhu času

tipy pondeli prazdniny

Vztahy budují lidé po celý svůj život. Je jedno, zda jde o vztah partnerský, rodičovský, kamarádský či pracovní, vždy se mohou objevit třecí plochy, i když většinou sníme o dokonalé harmonii. Podívejte se na příběhy, kde jsou lidské vztahy v hlavní roli.