Nakladatel: Argo

Nakladatelství Argo vzniklo v roce 1992. Naší hlavní zásadou je týmová práce, díky níž dokážeme seznamovat čtenářskou obec se zajímavými knihami známých autorů.
Snažíme se také získávat a podporovat talentované autory a kvalitní překladatele. Také díky tomu Argo za dobu své existence získalo pověst vydavatele kvalitní beletristické, historické i jiné odborné literatury, a to českého i zahraničního původu.

www.argo.cz


Argo - Nejnovější knihy

knihaMefisto knihaSusanin efekt knihaPlaneta opic knihaFína

Argo - Související články

Love story Arthura Denta

sbohem_a_diky_za_ryby

Čtvrté pokračování „trilogie v pěti knihách“ přináší odlišný koncept vyprávění. Zběsilé střídání zápletek je nahrazeno téměř lineárním popisem rozvoje milostného vztahu Arthura Denta s tajemnou Fanny.

Kdo má pro strach uděláno…

detektivka2

Peter Hoeg, Kati Hiekkapeltová či Dominik Dán – tato jména zajisté poznají fanoušci detektivek. Mistři krimi žánru opět napsali nové knihy, ve kterých jejich hrdinové budou opět čelit zlu…

Cestování s knihou po (ne)skutečných místech

cestovani2

Knihy mají velkou výhodu. Za malý peníz dokážou vzít své čtenáře do všech koutů světa. Právě cestování spojuje dnešní knižní tituly. Zatímco mladí cestovatelé poznají starověké kultury, ti větší budou putovat po přístavech a městech. A k tomu navštíví i jedno místo z klasického sci-fi světa!

Může se Spiderman zhoupnout na pavoučím vlákně?

fyzika_superhrdinu

Nudí vás fyzika? Jsou pro vás principy mechaniky španělskou vesnicí? Čtete si místo biflování vzorečků raději komiksy? Tak právě pro vás je určena kniha profesora fyziky, který se rozhodl učit své žáky za pomoci komiksů a superhrdinů.

Strach číhá mezi řádky

Tipy_Strach ciha mezi radky

Léto skončilo a s chmurným podzimem přichází ten správný čas na trochu napětí a děsuplného čtení. Uvařte si dobrou kávu a začtěte se do vzrušujících detektivek a psychologických thrillerů.