Nakladatel: Argo

Nakladatelství Argo vzniklo v roce 1992. Naší hlavní zásadou je týmová práce, díky níž dokážeme seznamovat čtenářskou obec se zajímavými knihami známých autorů.
Snažíme se také získávat a podporovat talentované autory a kvalitní překladatele. Také díky tomu Argo za dobu své existence získalo pověst vydavatele kvalitní beletristické, historické i jiné odborné literatury, a to českého i zahraničního původu.

www.argo.cz


Argo - Nejnovější knihy

knihaMarie a Magdalény knihaNekonečné dny knihaLáska v době globálních klimatických změn knihaKniha o Baltimorských

Argo - Související články

Když se světlo a tma spojí v šero

sera_hlidka

Třetí díl populární ruské fantasy série se dočkal nového vydání.  Ani tentokrát nekončí boj Světla a Tmy, zástupci obou hlídek se však musí spojit, aby se společně postavili nebezpečnému nepříteli.

WKF – kniha plná faktů

Wittgensteinova kniha faktů

Co se seznámit s nejvlivnějším učitelem filosofie v Cambridge ve 20. století, s jeho rodinou, historií, zázemím atd.?  Za pomoci dnešního knižního tipu to nebude žádný problém. Knihu kromě fakt tvoří i bohatý obrazový materiál.

V romantickém ladění

V_romantickem_ladeni

Někdo rád miluje, někdo rád maluje, ale všichni rádi čteme. Proč si tedy nepřečíst něco o lásce? Čtyři krásné příběhy o milování – a žádném malování – vám představíme v našich dnešních tipech. Od pláže až po univerzitu na vás čekají otevřená srdce.

Hity Velkého knižního čtvrtku – jaro 2017 I.

Velky knizni ctvrtek

A je tu opět jedna z pravidelných velkých knižních akcí. Jaká? Pokud jste hádali Velký knižní čtvrtek, měli jste pravdu. Včera,  16. 3. 2017 vyšlo rovnou patnáct nových titulů, a to napříč všemi žánry. Níže si představíme prvních sedm vybraných knih.  

Alegorická skladba slavného básníka středověké Anglie

ptaci_snem

Kdo by neznal Canterburské povídky Geoffreyho Chaucera, jež zdobí seznamy povinné četby na středních školách. Málokdo však zná alegorickou báseň Ptačí sněm, která svou kvalitou za slavnými povídkami rozhodně nekulhá.