Nakladatel: Argo

Nakladatelství Argo vzniklo v roce 1992. Naší hlavní zásadou je týmová práce, díky níž dokážeme seznamovat čtenářskou obec se zajímavými knihami známých autorů.
Snažíme se také získávat a podporovat talentované autory a kvalitní překladatele. Také díky tomu Argo za dobu své existence získalo pověst vydavatele kvalitní beletristické, historické i jiné odborné literatury, a to českého i zahraničního původu.

https://argo.cz/


Argo - Nejnovější knihy

knihaChřtán knihaJehovista knihaTatínek a moře knihaRoll out the barrels

Argo - Související články

Historické boje, vášně a intriky

tipy historie uvod

Máte rádi historii? A s chutí si přečtete příběhy plné historických bojů, vášní a intrik? Pak právě pro vás máme hned několik tipů na knihy. Představíme vám třeba nový román Heather Morrisové či další pokračování některých oblíbených historických sérií.

Netradiční kronika

usedlost

Čtete rádi kroniky či rodinné ságy? Pusťte se do románu Usedlost. Maria Turtschaninoff vás přenese na usedlost Nevabacka a ukáže vám, jak různí lidé mohou vnímat domov. Někteří by nedokázali žít jinde, ale jiní se uprostřed temných lesů trápí…

Děti ve víru dobrodružství

Young Adult

Středeční knižní tipy jsou tu: tentokrát jsme vybrali čtyři dobrodružné příběhy pro starší děti. Vydejte se společně s hlavními hrdiny na pozoruhodnou cestu domů, vyhrajte bitvu v podzemí, složte gryfovu zkoušku a navštivte Austrálii…

Záznamy z terapeutických sezení

stella_maris

Příznivci románu Pasažér o osudech záchranáře Bobbyho Westerna, který napsal klasik americké literatury Cormac McCarthy, by si neměli nechat ujít ani vyprávění o Bobbyho sestře. Začtěte se do novely Stella Maris a seznamte se s doktorandkou matematiky trpící schizofrenií.

Nenechte si ujít v týdnu od 8. do 14. dubna 2024

nenechte_si_ujit

Ani ve druhém dubnovém týdnu se nebudete nudit – stačí si vybrat, kterou z literárních akcí navštívíte. Koná se třeba autorské čtení Vlasty Žáčkové či Michala Ajvaze, křest knihy Hany Šlechtové či beseda s Michaelou Klevisovou.