Nakladatel: Argo

Nakladatelství Argo vzniklo v roce 1992. Naší hlavní zásadou je týmová práce, díky níž dokážeme seznamovat čtenářskou obec se zajímavými knihami známých autorů.
Snažíme se také získávat a podporovat talentované autory a kvalitní překladatele. Také díky tomu Argo za dobu své existence získalo pověst vydavatele kvalitní beletristické, historické i jiné odborné literatury, a to českého i zahraničního původu.

Argo - Nejnovější knihy

knihaŠpetka věčnosti knihaBože chraň aspidistru knihaČarodějčin syn knihaKniha Prachu 1

Argo - Související články

Závěr slavné knižní série o vesmírném stopaři

Prevazne_neskodna

Závěrečný díl trilogie v pěti knihách se točí především kolem pomotaných a nefungujících rodinných vztahů. Zatímco hlavní hrdinové řeší, jak spolu co nejlépe vyjít, do jejich osudů zasáhne Stopařův průvodce Galaxií, tentokrát v novém transdimenzionálním vydání.

Mamon a nadvláda peněz v meziválečné anglické společnosti

Boze chran aspidistru

George Orwell si ve svém díle vzal na paškál meziválečnou anglickou společnost. Jeho hlavní hrdina, spisovatel Gordon Comstock, se zmítá mezi ideály a společností, která touží jen po zisku a penězích. Jak nakonec dopadne morální dilema mladého spisovatele?

Napětí má mnoho podob

Knizni tipy_skutecne osudy z nichz mrazi

Dnes vám představíme několik originálních thrillerů – psychologických, erotických a hlavně strhujících. Jistě vám zpříjemní nejeden večer.

Nenechte si ujít v týdnu od 13. do 19. května 2019

nenechte_si_ujit

Máme pro vás další tipy na akce ze světa literatury. V příštích dnech se například koná ve Vsetíně beseda se spisovatelkou Lucií Faulerovou, v Ústí nad Labem s Dankou Šárkovou či v Ostravě s Pavlou Horákovou. A v Brně si pro děti připravili čtení pohádek v knihovně.

Ďáblovo opatství je spíše než akčním thrillerem rozvleklou detektivkou

Dablovo_opatstvi

Detektivní román, ve kterém hrají hlavní roli pouze ženy, se odehrává v prostředí kláštera. Příběh kombinuje prvky stylů Agathy Christie a Umberta Eca. Spíše než čtenáře zvyklé na akční detektivní thrillery osloví milovníky klasických detektivek založených na výsleších postav.