Nakladatel: Argo

Nakladatelství Argo vzniklo v roce 1992. Naší hlavní zásadou je týmová práce, díky níž dokážeme seznamovat čtenářskou obec se zajímavými knihami známých autorů.
Snažíme se také získávat a podporovat talentované autory a kvalitní překladatele. Také díky tomu Argo za dobu své existence získalo pověst vydavatele kvalitní beletristické, historické i jiné odborné literatury, a to českého i zahraničního původu.

www.argo.cz


Argo - Nejnovější knihy

knihaLady Mechanika knihaSen o olympiádě knihaV případě neočekávané události knihaNejhorší děti na světě

Argo - Související články

Smrt v modrém kruhu

Muz_s_modrymi_kruhy_nahled

V pařížských ulicích se množí záhadné křídou nakreslené modré kruhy. Obvykle se uvnitř nalézá nějaký vyhozený předmět. Jenže komisař Adamsberg cítí, že celé to modré šílenství směřuje ke kriminálnímu deliktu – a nemýlí se!

Dramatický trojlístek

Nezna pisen

Myriam se touží prosadit jako úspěšná advokátka, což se bohužel nedá skloubit s úlohou matky a hospodyňky. Najmou si tedy chůvu, která vytvoří z bytu opravdový domov. Nicméně zvyšující se vzájemná závislost vyvrcholí v (ne)čekané drama…

V hlavní roli žena

Tipy_V hlavni roli zena

Přečtěte si příběhy skutečných žen české historie i románových hrdinek, které musejí řešit složité i humorné situace. Tyto knížky plné zajímavých poznatků, komických okamžiků, starostí a lásky potěší každou čtenářku.

Výlety do neznáma

sci-fi

V létě je nejlepší cestovat s knihou – třeba za hranice fantazie! Cestovní kancelář „Týdenní tipy“ vám představuje čtyři lákavé destinace – sci-fi klasiky od uznávaných mistrů, návrat do Sirotčince slečny Peregrinové a neotřelé propojení magie a technologie. Tak směle na cesty!

Steampunkový komiks z prostředí viktoriánské Anglie

lady_mechanika_1_cover_by_joebenitez-d2zb9w0

Lady Mechanika je nejslavnější komiksovou hrdinkou steampunku. V první do češtiny přeložené komiksové knize o Lady Mechanice se společně s hlavní hrdinkou vydáme po stopách jejího tajemného stvořitele.