Nakladatel: Argo

Nakladatelství Argo vzniklo v roce 1992. Naší hlavní zásadou je týmová práce, díky níž dokážeme seznamovat čtenářskou obec se zajímavými knihami známých autorů.
Snažíme se také získávat a podporovat talentované autory a kvalitní překladatele. Také díky tomu Argo za dobu své existence získalo pověst vydavatele kvalitní beletristické, historické i jiné odborné literatury, a to českého i zahraničního původu.

Argo - Nejnovější knihy

knihaČarodějčin syn knihaKniha Prachu 1 knihaGrófka knihaNeuvěřitelná hrdinství Sama Hollowaye

Argo - Související články

Strhující thrillerová jízda

krimi

Nechte se napínat! Nachystali jsme si pro vás nejnovější thrillerový knižní mix. Vybírejte z titulů, které nabízejí dům plný podivných věcí a jevů, malou holčičku, jíž se bojí i její psycholožka, učitele podezřelého z vraždy a sérii úmrtí v italských lesích.

Každodenní iniciace života

O osudovem vlivu Davida Bowieho na holky

Hlavní hrdina Paul pochází z poněkud neobvyklé rodiny, díky které se pohybuje ve společnosti homosexuálů, transsexuálů a dalších skupin na okraji společnosti. Sám je heterosexuál, ale kvůli jeho vzhledu ho většinová společnost nepřijímá. Jak se s tím vypořádá?

Životní úděl románových hrdinek

Tipy_Kdyz pisi zeny

V dnešních tipech dostávají prostor napínavé detektivky, romantické příběhy i knížky se závažnými tématy. Všechny je spojují výrazné hlavní hrdinky, atraktivní prostředí a silné emoce.

Tajemná světová historie

tipy

I když v dnešním světě vládne věda, stejně se vyskytují tajemné věci, které neumíme vysvětlit. Historie je na různá tajemství a záhady ještě bohatší. Prozkoumejte s námi ty části historie, které vaší pozornosti pravděpodobně dosud unikaly. Jsou opředené tajemnem…

O herezi v pozdním středověku

bludiste_prave_viry

Pozdní středověk byl plný sektářů, kacířů a reformátorů. Historik Patschovsky se zabývá herezemi na území pozdně středověkých českých zemí, přičemž na ně nazírá v celoevropském kontextu.