Nakladatel: Argo

Nakladatelství Argo vzniklo v roce 1992. Naší hlavní zásadou je týmová práce, díky níž dokážeme seznamovat čtenářskou obec se zajímavými knihami známých autorů.
Snažíme se také získávat a podporovat talentované autory a kvalitní překladatele. Také díky tomu Argo za dobu své existence získalo pověst vydavatele kvalitní beletristické, historické i jiné odborné literatury, a to českého i zahraničního původu.

www.argo.cz


Argo - Nejnovější knihy

knihaOpravář osudů knihaSuchý konce a jiné pocity knihaStopa ze snu knihaObléhání

Argo - Související články

Fantaskní příběhy

Tipy_Bili havrani_Drake

Dnes potěšíme především fanoušky fantastiky! Od české autorky tu máme působivé historické fantasy o věrnosti i zradě. Z Londýna k nám zase připlouvá neobyčejně vtipné a svérázné urban fantasy o démonech.

Ozvěny cest

ozvěny cest

S pondělními knižními tipy vás vezmeme kolem světa. Pojďte obdivovat zelené Skotsko a jeho historii. Nebo vás zajímá Blízký východ? Pak vám nabízíme Írán. Pokud však chcete raději zabrousit do historie Československa, můžete prozkoumat různé vojenské stavby z let 1935–1989. Kam vyrazíte?

Pohádky a povídky Hermanna Hesse

Hermann Hesse_Stopa ze snu

V nakladatelství Argo vyšla sbírka dvanácti kratších, avšak vytříbených textů Hermanna Hesse, mezi nimiž najdete pohádky, povídky, parodie a zajímavé příběhy.

Hitlerův mozek se jmenuje Heydrich

788_bg

Jeden z nejnebezpečnějších mužů Třetí říše Reinhard Heydrich, architekt konečného řešení židovské otázky, zemřel dílem československého odboje. Jeho příběh se rozhodl interesantním způsobem zpracovat francouzský spisovatel Laurent Binet.

Stáří není prohřešek

Walliams_BabickaDrsnacka

Pokud patříte k těm, kdo si neumí představit, že staříci kdysi bývali mladí, zpozorněte. Zestárnout totiž neznamená být bez minulosti. Své nám o tom může povědět Babička drsňačka.