Nakladatel: Argo

Nakladatelství Argo vzniklo v roce 1992. Naší hlavní zásadou je týmová práce, díky níž dokážeme seznamovat čtenářskou obec se zajímavými knihami známých autorů.
Snažíme se také získávat a podporovat talentované autory a kvalitní překladatele. Také díky tomu Argo za dobu své existence získalo pověst vydavatele kvalitní beletristické, historické i jiné odborné literatury, a to českého i zahraničního původu.

https://argo.cz/


Argo - Nejnovější knihy

knihaŘád není všechno knihaAtlas indiánů Jižní Ameriky knihaSurový tvar knihaŽenská na 1000°

Argo - Související články

Cestou necestou na stránkách knih

cestovani

Díky cestování můžeme poznat jiné kraje, jejich obyvatele i kulturu, ale také zažít plno dobrodružství. I proto jsme dnes vybrali pět titulů, které nás zavedou do různých koutů světa, a to jak z pohledu turistického, tak historického i etnologického.

Jak najít štěstí

tipy_stene

V prvních dnech nového roku vám představíme několik odpočinkových románů, se kterými se budou příjemně trávit lednové večery. Přečtěte si příběhy o radostech i starostech manželství, o plnění životních snů i o hledání nových začátků.

Drsný boj o přežití

Nevinatka

Sourozenci přišli o rodiče a jsou odkázáni sami na sebe. Jejich život ovládají střídavá roční období a děti musí bojovat s hladem, počasím i nemocemi. Přesto se nevzdávají a řídí se ponaučeními, které jim rodiče stihli před smrtí předat.

Dárky pod stromeček na poslední chvíli

vesele_vanoce_nahled

Do štědrého večera zbývá už jen pár hodin. Pokud ale stále (čím dál tím zoufaleji) sháníte vhodné dárky, můžeme vám nabídnout několik zajímavých knižních tipů, které vašim blízkým zajisté udělají radost.

Barbarský válečník na cestě za dobrodružstvím

kral_conan

Postava modrookého barbara Conana fascinuje čtenáře už téměř devadesát let. Stal se tváří mnoha filmů, seriálů, komiksů i videoher. Nakladatelství Argo nově vydalo soubor dvou povídek a jednoho románu o tomto cimmerském válečníkovi.