Nakladatel: Argo

Nakladatelství Argo vzniklo v roce 1992. Naší hlavní zásadou je týmová práce, díky níž dokážeme seznamovat čtenářskou obec se zajímavými knihami známých autorů.
Snažíme se také získávat a podporovat talentované autory a kvalitní překladatele. Také díky tomu Argo za dobu své existence získalo pověst vydavatele kvalitní beletristické, historické i jiné odborné literatury, a to českého i zahraničního původu.

www.argo.cz


Argo - Nejnovější knihy

knihaSeverská mytologie knihaTrhlina knihaZáludné léto knihaKryštofovy nebetyčné maléry

Argo - Související články

Opravte osud stejně jako auto

opravar_osudu

Přemýšleli jste někdy nad tím, jestli by vám někdo mohl opravit osud? Jestli ještě ne, zkuste se začíst do nového románu Roberta Fulghuma. Ten totiž jednoho opraváře našel přímo v Česku a napsal o něm docela příjemnou knihu.

Dvě přítelkyně, dva různé osudy

Vsechny barvy nebe

Muktu a Taru pojilo pevné pouto přátelství, které přeťala tragická událost. Muktu unesli obchodníci s bílým masem a Tara se ji rozhodne po jedenácti letech vypátrat. Přitom ale odhaluje skrytá rodinná tajemství…

V hlavní roli láska

valentine

Láska kvete v každém věku napříč historií i nejrůznějšími místy. Pohodlně se usaďte a nechte se v tomto nepříznivém počasí zahřát milostnými vzplanutími v těch nejnovějších romantických příbězích, které vám dnes představíme. 

Analýza masových přesídlení ve dvacátém století

temna_strana_narodnich

Stopy po vyhánění některého etnika nalezneme v dějinách snad každého státu. Za Česko, respektive Československo, připomeňme masový odsun Němců po druhé světové válce. Právě problematice masového vyhánění se věnuje kniha Temná strana národních států.

Nacismus – nechvalná kapitola nejenom českých dějin

ZidovskaHvezda

Doba druhé světové války dala vzniknout mnoha tragickým životním příběhům. Ale objevili se i hrdinové, kteří neváhali obětovat vlastní život. Seznamte se s lidmi, kteří by nikdy neměli být zapomenuti.