Nakladatel: Argo

Nakladatelství Argo vzniklo v roce 1992. Naší hlavní zásadou je týmová práce, díky níž dokážeme seznamovat čtenářskou obec se zajímavými knihami známých autorů.
Snažíme se také získávat a podporovat talentované autory a kvalitní překladatele. Také díky tomu Argo za dobu své existence získalo pověst vydavatele kvalitní beletristické, historické i jiné odborné literatury, a to českého i zahraničního původu.

https://argo.cz/


Argo - Nejnovější knihy

knihaTo že je Kafka? knihaNeonomicon knihaAnděl v podsvětí knihaVše o mé dceři

Argo - Související články

Sci-fi a fantasy

Fantasy deti

Dnes si přijdou na své ti, kteří mají rádi osvědčené fantasy romány, originální sci-fi příběhy a vizuálně působivé hororové komiksy. To vše vám přinášejí následující tipy, tak se dobře bavte!

Velké problémy obyčejného života

uvod-obrazek-obycejnyzivot

Už Karel Čapek věděl, že žádný „Obyčejný život“ není tak úplně obyčejný. Knihy, které si dnes představíme, pohlíží na svět očima zdánlivě obyčejných lidí. Právě díky tomu ale přináší nevšední pohled, který potěší i poučí.

Z komiksového světa

Tipy_Herzl_DC_Komiksovy nacrtnik

Máte rádi komiksy? Pak se vám zalíbí i naše dnešní tipy, v nichž nechybí působivý komiksový román, knížka plná komiksových hrdinů a informací, ba ani parádní komiksový náčrtník pro vaše vlastní tvoření.

Smyslové vnímání světa

Tipy_Desatero smyslu_Ptaci smysl

Dnes vám v knižních tipech představíme dva nevšední tituly věnované zvířecím smyslům. Zvířata totiž díky nim dokážou věci, které si jen těžko dovedeme představit…

Napínavá očekávání

Za-tajemstvim-a-napetim-kolem-sveta

Úvod týdne zahájíme v duchu napětí – nabízíme vám trojici nejnovějších thrillerů a detektivních příběhů, u nichž nezamhouříte oka. Vydejte se vstříc mrazivému švédskému venkovu, odhalte pachatele vražd a únosů a podívejte se do rudolfínského období.