Nakladatel: Argo

Nakladatelství Argo vzniklo v roce 1992. Naší hlavní zásadou je týmová práce, díky níž dokážeme seznamovat čtenářskou obec se zajímavými knihami známých autorů.
Snažíme se také získávat a podporovat talentované autory a kvalitní překladatele. Také díky tomu Argo za dobu své existence získalo pověst vydavatele kvalitní beletristické, historické i jiné odborné literatury, a to českého i zahraničního původu.

https://argo.cz/


Argo - Nejnovější knihy

knihaAnglické obludy knihaNikde tu jsem knihaLukostřelec knihaČarojas

Argo - Související články

Románové pondělí

romanove pondeli uvod (1)

Dnes se společně vydáme do světa románů. Nebude chybět trocha romantiky, na své si přijdou milovníci českých autorů, a nevynecháme ani těžká témata. Zkrátka, vybere si úplně každý! Která kniha bude tou nejlepší právě pro vás?

Lidé ve vleku velkých dějin

historicke-romany

Páteční knižní tipy jsou tu a obsahují rovnou pět knih. Těšit se můžete třeba na příběh o Anežce Přemyslovně. Dále zjistíte, jak válka poznamenala tři generace židovské rodiny. A nechybí ani biografický román, ve kterém najdete zpracované válečné vzpomínky amerického veterána. 

Na výzvy není nikdy pozdě

lukostrelec uvodni

Tecuja už je zkušený a životem protřelý muž. Když jej ale vyhledá mladý lukostřelec a chce s ním změřit síly, neodolá a výzvu přijme. Jak se ukáže, nakonec to bude neocenitelná zkušenost pro oba dva. Užijte si nový román Paula Coelha. 

Nenechte si ujít v týdnu od 18. do 24. září 2023

nenechte_si_ujit

Podzim se nezadržitelně blíží a pokud nevíte, jak strávit poslední letní a první podzimní dny, máme pro vás pár tipů na několik literárních akcí. Koná se např. literární festival Noc literatury nebo autorské čtení Viktora Špačka či Věry Slabé.

Nenechte si ujít v týdnu od 11. do 17. září 2023

nenechte_si_ujit

I příští týden se koná hned několik literárních akcí. A na co se můžete těšit? Třeba na setkání s Jaroslavem Rudišem, autorské čtení Jana Kholla, besedu se Svatavou Antošovou či křest knihy Evy Papouškové nebo Tess M. Puffrové.