Nakladatel: Argo

Nakladatelství Argo vzniklo v roce 1992. Naší hlavní zásadou je týmová práce, díky níž dokážeme seznamovat čtenářskou obec se zajímavými knihami známých autorů.
Snažíme se také získávat a podporovat talentované autory a kvalitní překladatele. Také díky tomu Argo za dobu své existence získalo pověst vydavatele kvalitní beletristické, historické i jiné odborné literatury, a to českého i zahraničního původu.

Argo - Nejnovější knihy

knihaLes přízraků knihaLoutkář z Krakova knihaPád Gondolinu knihaPříběh spořádané rodiny

Argo - Související články

Krátké čtení pro dlouhé chvíle i zamyšlení

kniha

Začtěte se do krátkých textů, které vám možná budou důvěrně známé. Čeští i zahraniční autoři se v nich zaměřili na prožitky všedního života v celé jeho kráse i syrovosti. Přináší tak náměty k zamyšlení, ale i pousmání.

Historie ožívá v komiksu

Wannsee

Píše se 20. leden 1942 a vila ve Wannsee se stává součástí plánů Třetí říše při plánovaní vyhlazení obyvatel židovského původu. Ze schůze se zachoval jeden zápis, na jehož základě Francouz Fabrice Hénanff stvořil komiks mapující mrazivou atmosféru.

Thrillery různých tváří

Za-tajemstvim-a-napetim-kolem-sveta

Venku se zešeřilo, vítr skučí a pohrává si s větvemi stromů a napínavé romány čekají na své čtenáře. Ať už se jedná o young adult psychothriller, thriller o řádění sériového vraha či mysteriozní příběh. Jedno však mají společné – dokážou navodit mrazivou atmosféru…

Dokáže se hlavní hrdinka postavit tyranskému otci?

Pribeh sporadane rodiny

Maria vyrůstá v chudinské čtvrti na jihu Itálie. Je tak trochu rebelka a stejně jako její rodina trpí chováním tyranského otce. Během dospívání se seznámí se synem mafiánského bosse. Co se stane, až Maria dospěje? Poddá se otci, nebo vyrazí za svým snem?

Nenechte si ujít v týdnu od 4. do 10. listopadu 2019

nenechte_si_ujit

Během příštího týdne se nudit určitě nebudete, koná se totiž plno literárních akcí. Zajít můžete například na autorské čtení Petry Horákové či na křest knihy Jako v nebi, jenže jinak. A za pozornost jistě stojí i beseda s Ladislavem Špačkem o jeho nové knize.