Nakladatel: Argo

Nakladatelství Argo vzniklo v roce 1992. Naší hlavní zásadou je týmová práce, díky níž dokážeme seznamovat čtenářskou obec se zajímavými knihami známých autorů.
Snažíme se také získávat a podporovat talentované autory a kvalitní překladatele. Také díky tomu Argo za dobu své existence získalo pověst vydavatele kvalitní beletristické, historické i jiné odborné literatury, a to českého i zahraničního původu.

Argo - Nejnovější knihy

knihaBílá paní knihaBandury knihaStín nad Trevírem knihaPeklo a jiné destinace

Argo - Související články

Brzké večery vybízejí k získávání vědomostí

spolecenske-vedy

Vydejte se do světa přírodních, sociálních a špetky technických věd! Nabízíme vám zajímavosti o kyslíku, světě hub, ale i o člověku samotném. Z čeho pramení zdravotní potíže pohybového aparátu? Jak vypadají temná zákoutí internetu, odvrácená strana měst či historie celibátu?

Thrillerové naladění na víkend

Thrillerove romany

Podzim je pro čtení knížek ideální. Vždyť kdy jindy si s horkým čajem sednout do křesla a ponořit se do poutavých příběhů? Navíc sychravé počasí přímo vybízí sáhnout po nějakém tajemném thrilleru. Abyste měli dostatek inspirace, představíme vám jich dnes hned několik.

Mimořádně aktuální společenská satira

Hladovi a syti

Uprchlická krize patří mezi jedno z nejožehavějších témat, které rozděluje nejen politiky, ale i veřejnost. Média se tomuto tématu věnují a často zkreslují holou skutečnost. Odhalit reálný stav pomůže román mající podobu společenské satiry.

Když píše život…

Biografie-pro-kazdeho

Někdy život píše takové příběhy, které by žádný romanopisec nikdy nevymyslel. Přesvědčit se o tom můžete v našich dnešních tipech, jimž vévodí agentky v utajení, spisovatelé, známá herečka i lidé spjatí s přírodou.

Malí čtenáři a jejich knižní zábava

knihy-pro-deti-nahled

Malí čtenáři mohou najít v knihách jak užitečné rady, tak i zpestření a zajímavé příběhy. Pomocí kartiček se naučí pracovat se svými emocemi a dále odhalí podstatu přátelství a spolupráce. Také si užijí zábavu s vláčky a pohádkovými bytostmi. A to vše za doprovodu barevných ilustrací.