Nakladatel: Argo

Nakladatelství Argo vzniklo v roce 1992. Naší hlavní zásadou je týmová práce, díky níž dokážeme seznamovat čtenářskou obec se zajímavými knihami známých autorů.
Snažíme se také získávat a podporovat talentované autory a kvalitní překladatele. Také díky tomu Argo za dobu své existence získalo pověst vydavatele kvalitní beletristické, historické i jiné odborné literatury, a to českého i zahraničního původu.

https://argo.cz/


Argo - Nejnovější knihy

knihaMuž, který spadl na Zemi kniha… stačilo jen říct Jáchymov kniha1984 knihaBestie z Buckinghamského paláce

Argo - Související články

Historie magická i skutečná

modra-kocka

Dnes vám představíme čtveřici historických románů, s nimiž se podíváte za královnou Alžbětou a do válečného Německa. Prožijete americký sen boháče Velkého Gatsbyho, a na své si přijdou i ti, které potěší trocha fantazie a kouzel.

Velikáni světové literatury

velikani-svetove-literatury

Co všechno se může stát na festivalu, kam dorazí skupina lidí velice úspěšných ve svých oborech a zároveň ochotných zajít hodně daleko při plnění svých snů? A co si můžeme odnést z nedokončeného posledního románu francouzské feministky?

Sci-fi tipy aneb Budoucnost je nejistá

Tipy_Stvoritele_Muz ktery spadl na Zemi

O nejisté budoucnosti vyprávějí dva dnešní science fiction tipy. Začtěte se do poutavého příběhu o humanoidech učících se lidské řeči nebo o mimozemšťanovi cestujícím na naši planetu kvůli záchraně té své.

Klasika v novém kabátě

zdivocela-země

Kniha, jež se stala předlohou seriálu, se dočkala nového vydání. Pojďte s námi navštívit česko-neměcké pohraničí po 2. světové válce a sledujte muže, který se vrací domů s klukovským snem, ale musí se přizpůsobit novým podmínkám. Poradí si s novou výzvou?

Pět příběhů o hudbě a soumraku

Nokturna

Vrchol tvorby autora japonského původu představuje pět volně propojených příběhů, které se odehrávají na různých místech. Soubor novel pojednává o lásce, hudbě, naději, selhání i úspěchu. Nechybí ani postavy zažívající různé druhy emocí a nálad.