Rubrika: Tipy pro děti a mládež

Pohádková dobrodružství

deti ctou

Zavítejte do kouzelného světa pohádek, kde se plní všechna přání a každé dobrodružství nakonec dobře dopadne. Seznamte se s hlavními hrdiny dnešních knižních tipů a prožívejte s nimi jejich příhody. Fantazii podněcují i krásné ilustrace.

Fidget Spinner a jak na to

Fidget Spinner

Fidget spinner představuje hračku, která zažila svůj boom na jaře roku 2017 a rychle se stala velmi populární. Chcete se naučit ty nejlepší triky a ohromit kamarády? Stát se mistrem? K tomu vám pomohou příručky věnující se této hře. Jako bonus obsahují 30 hracích karet.

Fantasy knihy pro dětské čtenáře

Dětstke fantasy

S dnešními knižními tipy popustíte uzdu fantazie. Nejdříve se spolu s Gustíkem Smutníkem, napůl klukem a napůl stínem, pokusíte navázat nová přátelství, a potom s Filipem prožijete pekelné dobrodružství, a to doslova. Filip se totiž stal učedníkem Lucifera.

Čtvrté vydání úspěšné encyklopedie přírody

Milos Andera_Encyklopedie nasi prirody

V nakladatelství Slovart vychází již počtvrté velmi úspěšná encyklopedie o přírodě, kterou si oblíbili nejen žáci ve školách. Kniha plná podnětných informací a fotografií potěší každého, kdo se zajímá o svět kolem sebe.

Mysteriozní horor pro mladší teenagery

Morana_obalka

Také jste se jako děti strašili povídáním o „Krvavém kolenu“? Pokud ano, dopřejte svým potomkům mrazení v zádech nejen při čtení nového hororu určeného právě jim!

S knížkou na prázdniny

Deti v parku

Člověk se ani nenadál a polovina prázdnin utekla jako voda. Nemusíte ale zoufat, raději si pořádně užijte zbytek léta. Další prázdninová dobrodružství totiž čekají…

Povídejte si s dětmi o etice

Michael Parker_Etika pro deti

Každý rodič by měl mít ctižádost vštípit svému dítěti etické a morální hodnoty. Teď to bude mít o něco snazší, protože mu s tím pomůže kniha Michaela Parkera.

Čtení pro malé děti

knizky-pro-deti

Co mají společného dnešní knižní tipy? Jedná se o krásné dětské knihy určené menším čtenářům. Dva tituly se inspirovaly zvířecí říší a jeden kamarádstvím dvou dívenek, z nichž jedna je slepá. Vydejte se s hlavními hrdiny za dobrodružstvím, s čímž pomohou i krásné ilustrace podněcující fantazii.

Zasoutěžte si o neuvěřitelnou cestu tří přátel

neuveritelny-pribeh-o-obrovske-hrusce-perex

Vypěstovat obří hrušku se nepoštěstí každému, navíc když je tak velká, že by málem zavalila dům. Kocour Macík a slon Sebastián jednoho rána právě takového obra objeví na své zahradě a hned začnou vymýšlet, co s ní udělat.

Dobrodružné čtení na prázdniny

tipy pro děti

Prázdniny jsou v plném proudu. Dnes přinášíme knižní tipy, které se hodí ke každé příležitosti, na pláž, k vodě či na zahradu. Užijte si nová dobrodružství a ozvláštněte si prázdninový čas.  A nebojte, nejedná se o povinnou školní četbu!