Rubrika: Tipy pro děti a mládež

Pohádky pro malé i velké děti

Fantasy deti

Pohádkové příběhy nemusí být jen pro ty nejmenší. Svět fantazie se otevírá i starším čtenářům a bere je mezi nadpřirozené bytosti, za tajemstvím a dobrodružstvím. Pohodlně se usaďte a vydejte se na cestu.

Vyhrajte knihu pohádek, které uklidní mysl

nove-pohadky-kouzelne-lucerny-perex

Pohádky mohou dětem nejen zprostředkovat krásné příběhy o tom, že dobro vítězí, ale také jim pomoci rozvíjet se, získat sebedůvěru a především je zklidnit po celém dni. Ověřte si to sami při čtení dětské knihy, kterou vám představíme.

Návštěva pohádkového světa

DetiCtou

Prázdniny jsou v půlce, ale to neznamená, že je všem dnům volna konec. Co se vydat na výlet do říše, kde nic není nemožné a každý příběh má šťastný konec? Pohádkový svět už vás vábí a nedočkavě očekává zvědavé čtenáře.

Tipy do dětských batohů

deti-si-ctou

Chystáte se na dovolenou k moři, pod stan či na tábor? Tak si nezapomeňte přibalit hlavně něco na čtení. Ať už to bude kniha o putování plyšového medvídka, zábavný sešit plný jednorožců, příběh o invazi marťanů či povídky o těch nejhorších dětech na světě.

Vydejte se na dalekou cestu za domovem

Adams_Daleka cesta za domovem

Nakladatelství Argo nově vydalo proslulý příběh pro děti od Richarda Adamse, v němž jako fata morgána nad pustinou září naděje a víra v lidskost. Daleká cesta za domovem se dočkala animovaného filmového i seriálového zpracování.

Prázdninová četba pro celou rodinu

Tipy_Knihy pro osobni rozvoj

Než vyrazíte na letní dovolenou, nezapomeňte si přibalit do batůžku některou z následujících knížek. Každý si v nich najde to své – malí sportovci, čtenáři fantasy, zájemci o humorné knihy, detektivky či lehce filozofické příběhy.

Dívky – hlavní hrdinky

divka

Prázdniny bývají dobou letních románků. Pokud se vám ale romantika vyhýbá obloukem, nezoufejte a začtěte se do románů plných přátelství, flirtování a lásky. A kdo ví, třeba i vy potkáte svého prince na bílém koni…

Zahrajte si o příběh přátelství s temným nádechem

exorcismus-me-nejlepsi-kamaradky-perex

Abby a Gretchen jsou od dětství nerozlučné kamarádky a mají za to, že jejich přátelství nemůže nic ohrozit. Pak se ale Gretchen jednoho dne ztratí v lese a vyjde z něj jako jiný člověk. Co ji zde potkalo?

Získejte romantický příběh o velké lásce

slunce-je-take-hvezda-perex

Sedmnáctiletá Natasha spoléhá na vědu a fakta, oproti tomu Daniel věří, že láska opravdu existuje. Přestože jsou ti dva úplně odlišní, stejně je k sobě něco přitahuje. Nebudou to ovšem mít jednoduché a vy se o tom můžete přesvědčit.

Knižní prázdninová dobrodružství

deti si ctou

Nudíte se o prázdninách a přemýšlíte, co s volným časem? Tak už nemusíte! Díky následujícím knižním příběhům navštívíte světy plné draků, bohů, kouzel a mýtických stvoření a zažijete taková dobrodružství, o kterých se vám ani nesnilo.