Rubrika: Tipy pro děti a mládež

Osmý PAX je na světě!

Pax Bily had

Nakladatelství Host vydalo knížku Bílý had, osmý díl z populární fantasy série PAX, která se vyznačuje napínavým dějem a úžasnými komiksovými ilustracemi. Udělejte svým dětem o Vánocích radost.

Vyhrajte audioknihu pro malé posluchače

OneHotBook-detske-dle-vyberu-perex

Neusnou vaše děti bez pohádky na dobrou noc, nebo je chcete zabavit například při dlouhé cestě autem? Pořiďte jim některou z audioknih, mezi kterými najdete jak něco pro ty nejmenší, tak i příběhy, které uvítají starší děti.

S Astrokocourem za tajemstvími vesmíru

Profesor Astrokocour

Seznamte se s profesorem Astrokocourem, nejchytřejší kočkou na světě. Odhalí vám tajemství vesmíru a provede vás celou sluneční soustavou. A pozor! Je to odborník nejen na vesmír, ale i na Slunce. Tak neváhejte a vydejte se na cestu za poznáním.

Závěrečný díl fantasy trilogie Smrtná zima

Kate Boormanova_Ohen srdce

Oheň srdce, dlouho očekávaný třetí díl oblíbené fantasy série, uzavírá dobrodružství plné nebezpečí a napětí. Hrdinka Emmeline se musí postavit svým démonům z minulosti, jestliže si chce zajistit budoucnost.

Po stopách ptačího zpěvu

Ptaci nasich lesu_uvodni

S novou knihou nakladatelství Edika Ptáci našich lesů se mohou i ti nejmenší naučit rozlišovat ptáky podle zvuků. Vydejte se do lesa a zažijte zajímavé dobrodružství!

Kouzelná Mikulášská nadílka

mikulasky motiv

Adventní čas je tu a předzvěstí Vánoc bývá Mikuláš. Nejen on se může inspirovat a do punčochy místo sladkostí a ovoce dát knihu s kouzelným příběhem, plnou dobrodružných příhod a ilustrací.

Vyhrajte některou z knih pro malé čtenáře

portal-detske-knihy-dle-vyberu-perex

Napínavý příběh se strašidelnými prvky, dobrodružná cesta do Norska nebo výlet do historie s naučnou obrázkovou publikací jistě potěší i vaše ratolesti. Který z titulů pro ně nakonec vyberete, záleží jen na vás.

S knihou na dobrodružně-pohádkovou cestu

MaliCtenari

Máte rádi dobrodružství, ale prožité nejlépe z pohodlí domova? Pak jste na správné adrese. S dnes představenými knihami zažijete pohádkové příběhy plné napětí a humoru. Hlavní hrdinky se už těší, až se s nimi vydáte na cestu…

Vyhrajte originální pohled na lidské tělo

Co se skryva v nasem tele

Máte doma zvídavé ratolesti, které ze všeho nejraději listují encyklopediemi a objevují taje okolního světa? Právě nyní je můžete potěšit naučnou knihou, která jim originální formou ukáže, jak vypadá lidské tělo zevnitř.

Odhalte tajemství lidského těla

Co se skryva v nasem tele

Aina Bestardová vytvořila s pomocí techniky RGB ilustrace krásnou a poučnou knížku pro děti, která je seznámí se všemi tajemstvími lidského těla.