Rubrika: Tipy pro děti a mládež

Získejte výlet do Pohádkova plný ponaučení

Pohadkov-perex

Mají vaše ratolesti rády čtení pohádek před spaním? S knihou, o kterou si dnes můžete zasoutěžit, se jim bude nejen krásně usínat, ale také zjistí, že sny se někdy plní. Tak neváhejte a vydejte se s malým Dádou do Pohádkova.

Zábavné učení pro nejmenší s Miffy

Miffy

Králičí holčička Miffy je zpět! Můžete s ní zábavnou formou poznávat svět prostřednictvím vtipných výřezů a překrývání obrázků. Ideální kombinace zábavy a učení pro nejmenší čtenáře! Tentokrát Miffy navštívila zoologickou zahradu, rozhodla se naučit se barvy a s pomocí lupy hádat, co je na obrázku. 

Získejte záhadu ukradeného batohu

Nick a Dusty detektivni kacelar

Nick jako správný psí šerif vždy ctil zákony a udržoval ve městě pořádek. Jeho snahy se však snaží narušit kocour Kingpin, který je pro vlastní prospěch schopen čehokoliv. A tajemná tulačka Dusty způsobí svým příchodem zmatek ještě větší.

Knižní tipy pro děti

DetiCtou

V dnešních knižních tipech si na své přijde každý dětský čtenář, od milovníka dobrodružných komiksů přes příznivce fantasy příběhů a románů se zvířátky až po ty, kteří dávají přednost humorným a krásnými ilustracemi doplněným příběhům. Neváhejte, víkend se blíží a i s knihou lze zažít řadu dobrodružství.

Vyhrajte příběh o tom, že život je jako horská dráha

Solbergova_Supekravy-a-more-trapasu_potah_aufriss.indd

Albínka Anne Bea a její zrzavý kamarád Nils nikdy nepatřili mezi nejoblíbenější sedmáky na škole, ale už aspoň nemají jen jeden druhého. Dokonce mají tolik kamarádů, že obsadí v jídelně celý stůl. Že by jim snad Superkrávy daly konečně pokoj?

Zvířecí detektivka

Nick a Dusty detektivni kacelar

Jako kočky a psi. To doslova platí pro hlavní hrdiny detektivního příběhu pro dětské čtenáře, kde proti sobě stojí psí šerif Nick a chamtivý kocour Kingpin toužící po moci a bohatství. Vodu rozvíří odcizený batoh tulačky Dusty. Podaří se Nickovi a jeho přátelům batoh nalézt a zabránit blížícímu se maléru?

Získejte příběh pro děti o neobyčejném přátelství

nela-a-ruzova-velryba-perex

Nela je malá holčička, která žije s rodiči v domě u moře. Trápí ji však to, že nemá žádné kamarády, se kterými by si mohla hrát a povídat. Dlouho netuší, že docela blízko žije někdo, kdo má stejný problém. Přečtěte si příběh o nevšedním setkání.

Vyhrajte pohádky pro malé tanečnice

mala-baletka-1-6-dil-v-boxu-perex

Máte doma malou slečnu, která ráda tančí? V tom případě jí jistě uděláte radost knihami ze série Malá baletka, díky kterým společně s hlavní hrdinkou Elou prožijí nejedno dobrodružství inspirované slavnými baletními díly.

Obrazy z Nového zákona Renáty Fučíkové

Renata Fucikova_Obrazy z Noveho zakona

Bohatě ilustrovaná publikace Obrazy z Nového zákona vypráví o životě a učení Ježíše Krista a o osudech apoštolů Petra a Pavla formou přístupnou pro děti.

Knížky pro nejmenší

knihy-pro-deti-perex

Nakladatelé nezapomínají ani na ty nejmenší čtenáře, kteří mohou prostřednictvím příběhů zažít jak řadu dobrodružství s hlavními hrdiny, tak najít poučení a řešení na své ƒ„problémy“. Knihy doprovázejí krásné ilustrace, které podněcují dětskou fantazii.