Nakladatel: Leda

Nakladatelství Leda se zaměřuje na vydávání slovníků a jazykových učebnic v knižní i elektronické podobě. V nabídce najdete kromě učebnic také výukové programy.
Nakladatelství vydává také zajímavé tituly z oblasti beletrie a literatury faktu.
Zaregistrovaní návštěvníci v LEDA klubu mohou získat na knihy výhodné slevy a neomezený přístup do on-line slovníků.

Leda - Nejnovější knihy

knihaPouštní dívka knihaNejsem dokonalá? knihaKlub sebevrahů knihaJe-li toto člověk

Leda - Související články

Autobiografie

Biografie-pro-kazdeho

Každý lidský život je jedinečný, rozmanitý a inspirativní. V našich tipech si představíme osudy lidí různých povolání, věku i původu. Nahlédneme do zákulisí politiky, podnikneme nebezpečnou výpravu a zjistíme, jak být navzdory obtížím či krizi skutečně spokojení.

Kdo s koho

thrillery-krimi

Se začínajícím podzimem přichází ideální čas strávit chladné, potemnělé večery s dobrými detektivkami a thrillery, z nichž vám bude běhat mráz po zádech. Ponořte se do případů záhadných zmizení, nevysvětlitelných vražd a podivných rodinných vztahů s našimi čtyřmi knižními tipy.

Zasoutěžte si o svědectví o krutosti osvětimských vězňů

Je-li-toto-clovek-perex

Primo Levi sotva dostudoval, když byl zatčen a deportován do jednoho z největších a nejhorších koncentračních táborů – do Osvětimi. Bylo mu jasné, že šance na přežití jsou mizivé, přesto se dočkal osvobození tábora a o prožitých hrůzách mohl vyprávět.

Získejte dystopii z budoucnosti, kde lidí žijí věčně

klub-sebevrahu-perex

Jak by vypadala společnost, kdyby lidé měli možnost žít stovky let, ne-li věcně, a to jen výměnou za to, že budou striktně dodržovat „několik“ pravidel? A jak dopadnou ti, kteří se jim odmítnou podřídit?

Fantasy a sci-fi na léto

fantasy

Užívejte chvíle prázdninové pohody ve společnosti nových fantasy a sci-fi titulů. Začtěte se třeba do pokračování povídek slavného autora, navštivte svět nesmrtelných, buďte svědky neobvyklé vraždy a mnoha dalších událostí.