Nakladatel: Leda

Nakladatelství Leda se zaměřuje na vydávání slovníků a jazykových učebnic v knižní i elektronické podobě. V nabídce najdete kromě učebnic také výukové programy.
Nakladatelství vydává také zajímavé tituly z oblasti beletrie a literatury faktu.
Zaregistrovaní návštěvníci v LEDA klubu mohou získat na knihy výhodné slevy a neomezený přístup do on-line slovníků.

Leda - Nejnovější knihy

knihaUtopia Avenue knihaŠokující smrt Marilyn Monroe knihaTajnosti z ordinací a laboratoří knihaDlouhá noc v Paříži

Leda - Související články

Thrillerová cesta světem

napinava-patrani

Thrillery jsou mezi čtenáři velice oblíbené, nabízí totiž vyváženou várku napětí, strachu a tajemství. Dnes vám jich představíme rovnou šest a vy se s nimi vydáte doslova do celého světa – do míst, ze kterých jde mráz po zádech, ale i míst, kde byste zlo rozhodně nečekali…

Nejnovější román Davida Mitchella

utopia_avenue

Máte rádi hudbu? Pak byste si neměli nechat ujít nejnovější román Davida Mitchella. Vypráví v něm o osudu jedné britské hudební skupiny. Jaké radosti a strasti čekají na členy této kapely? Jak těžké může být uspokojení požadavků publika?

Nové vydání nejslavnějšího románu A. C. Doylea

Pes rodu Baskervillu_uvodni

Jsou povídačky o tajemném pekelném psu z blat skutečně jen povídačkami, anebo je sir Henry Baskerville ve vážném nebezpečí? Na to musí přijít Sherlock Holmes a jeho přítel, doktor Watson.

Životní osudy

vanocni-tipy-nahled

Potřebujete si chvíli oddechnout od pohádek a vánoční atmosféry? Přinášíme tip na pět biografií, v nichž se blíže seznámíte s životními osudy Helen Keller, Marilyn Monroe, psychiatra Radkina Honzáka a dalších zajímavých osobností.

Dárky pod stromeček na poslední chvíli

vesele_vanoce_nahled

Do štědrého večera zbývá už jen pár hodin. Pokud ale stále (čím dál tím zoufaleji) sháníte vhodné dárky, můžeme vám nabídnout několik zajímavých knižních tipů, které vašim blízkým zajisté udělají radost.