Nakladatel: Leda

Nakladatelství Leda se zaměřuje na vydávání slovníků a jazykových učebnic v knižní i elektronické podobě. V nabídce najdete kromě učebnic také výukové programy.
Nakladatelství vydává také zajímavé tituly z oblasti beletrie a literatury faktu.
Zaregistrovaní návštěvníci v LEDA klubu mohou získat na knihy výhodné slevy a neomezený přístup do on-line slovníků.

www.leda.cz

Leda - Nejnovější knihy

knihaOni nevědí, co činí knihaNebezpečná laskavost knihaŽal je to s křídly knihaMansfieldské panství

Leda - Související články

Napínavý start nového týdne

Tipy_kdyz krimi pisi zeny

Jak se nejlépe ochladit v horkých letních dnech? No přeci vzrušující četbou. Máme pro vás pořádnou dávku napětí, při které běhá mráz po zádech. Nechte se vtáhnout do děje a zažijte s hlavními hrdiny perné chvilky.

Autorské debuty

Psaní - ilustrační

Harry Potter, Jako zabít ptáčka, Dívka ve vlaku nebo Hobit. Víte, co mají tyto knihy společného? Všechny byly autorským debutem – vyšly jako první kniha, kterou daný autor či autorka napsali. A přesto dosáhli až na vrchol spisovatelského Olympu. Dnes si představíme čtyři aktuální autorské debuty, dva zahraniční a dva domácí. Kam až dosáhnou ony?

Život na viktoriánském panství

Mansfieldske-panstvi-perex

Fanny Priceová je chudá, milá a plachá dívka. V okamžiku, kdy se ocitá ve venkovském sídle svých majetných příbuzných, se její život zásadně mění. Zvládne si poradit s uvedením do společnosti bohatých, prvním plesem nebo třeba první láskou?

Doktor v tom zase lítá

Doktore vy jste se zamiloval

Zavítejte už poněkolikáté do irského městečka Ballybucklebo, kde má svou ordinaci doktor O’Reilly. Tentokrát se doktor bude muset spolehnout na své pacienty a celé městečko, aby nepřišel o svůj domov…

Románový hrdina na křižovatce osudu

Tipy_Kdyz pisi zeny

Hrdinové našich románových tipů zažívají šťastné i krušné chvíle. Jak už to tak bývá, život jim posílá do cesty těžké zkoušky, ale s láskou a nadějí se všechna příkoří snáší lépe. Užijte si knihy, které vás dojmou k slzám a zanechají ve vás stopu.