Nakladatel: Leda

Nakladatelství Leda se zaměřuje na vydávání slovníků a jazykových učebnic v knižní i elektronické podobě. V nabídce najdete kromě učebnic také výukové programy.
Nakladatelství vydává také zajímavé tituly z oblasti beletrie a literatury faktu.
Zaregistrovaní návštěvníci v LEDA klubu mohou získat na knihy výhodné slevy a neomezený přístup do on-line slovníků.

https://www.leda.cz/


Leda - Nejnovější knihy

knihaJih proti Severu knihaPříběh inženýra lidských duší knihaNepřátelské převzetí knihaTři ženy

Leda - Související články

Jak islám brání pokroku a ohrožuje společnost

Nepratelske prevzeti

Německý ekonom opět obrátil svou pozornost na islám a udělal z něj hlavní téma své nejnovější knihy. Popisuje sociální a kulturní poměry panující v muslimské menšině žijící v Německu a předkládá i návrhy řešení týkající se přistěhovalecké politiky.

Paměti, vzpomínky…

autobiografie

Často se stačí zamyslet nad svým životem, zajímavými příhodami či se inspirovat úspěchy ostatních, a hned máme téma ke knižnímu zpracování. Sekretář Emila Háchy zavzpomínal na dění v protektorátu, zdravotní sestra na svou práci a spisovatel na své dětství v komunistickém režimu.

Na historický výlet

na-historicky-vylet

Dnešní tipy vás přenesou do dob minulých a do příběhů, v nichž hlavní hrdinky musí čelit nepřízni osudu. Scarlett O’Harová ani Mary Broadová nemají snadný život, ale svých snů a cílů se nevzdají. Dosáhnou vysněného štěstí? To se dozvíte í v dramatických příbězích zasazených do historických kulis…

Česká klasika ze školních lavic

Tipy_Capek a Skvorecky

Připomeňte si slavnou českou klasiku prostřednictvím nových vydání. Pokud vám noetická trilogie Karla Čapka a Příběh inženýra lidských duší od Josefa Škvoreckého ve škole unikly, teď je čas to napravit.

Zasoutěžte si o klasický příběh bouřlivé lásky

Jih-proti-Severu-1a2-perex

Příběh nezkrotné a tvrdohlavé Scarlett O’Harové není třeba dlouze představovat, protože román Margaret Mitchellové již vyšel v mnoha vydáních a dočkal se také filmového zpracování. Pokud si jej chcete připomenout, máte příležitost díky novému vydání!