Nakladatel: Leda

Nakladatelství Leda se zaměřuje na vydávání slovníků a jazykových učebnic v knižní i elektronické podobě. V nabídce najdete kromě učebnic také výukové programy.
Nakladatelství vydává také zajímavé tituly z oblasti beletrie a literatury faktu.
Zaregistrovaní návštěvníci v LEDA klubu mohou získat na knihy výhodné slevy a neomezený přístup do on-line slovníků.

https://www.leda.cz/


Leda - Nejnovější knihy

knihaKacířova zpověď knihaOsm smrtelných hříchů civilizace knihaDáma s kaméliemi knihaRainer Maria Rilke

Leda - Související články

Co máme v genech?

Tipy_Geny_Strucne dejiny kazdeho z nas

To je otázka, nad kterou se jistě alespoň jednou zamyslel každý z nás. Následující dva knižní tipy vám na ni konečně dají uspokojivé odpovědi a přinesou přitom mnoho působivých postřehů.

Současnost a budoucnost civilizace

Svety-jak-je-nezname

Dnešní tipy obsahují pět knih, které ukazují současnost a budoucnost naší civilizace. Zabývají se problematikou tání ledovců, smrtelnými hříchy moderního člověka, apokalyptickým environmentalismem i technologickým pokrokem a umělou inteligencí.

Kultura, umění a my

tajemno

Baví vás poznávat mytologické bytosti? Chcete vědět více o vzniku a původu našeho vlastního rodu? Zajímá vás, čím vším obohatilo kulturu celého světa Japonsko? Nebo dáváte přednost výtvarnému umění? To vše vám přináší dnešní knižní tipy.

James Bond je zpět!

neni_cas_zemrit_obalka

Patříte k milovníkům filmů s legendárním agentem Jamesem Bondem? Pak byste si neměli nechat ujít publikaci, ve které najdete mnoho zajímavostí týkajících se natáčení filmu Není čas zemřít. Zaujme vás třeba fotografiemi či rozhovory s herci.

Pohádkové čtení

pohadkove cteni

Knižní tipy nás dnes zavedou do kouzelného světa pohádek. Při knižních zastávkách se potkáme nejenom se zvířátky, ale čekají na nás i víly a dvě rozverné holčičky, se kterými mohou malí čtenáři prožít nejedno veselé dobrodružství.