Nakladatel: Leda

Nakladatelství Leda se zaměřuje na vydávání slovníků a jazykových učebnic v knižní i elektronické podobě. V nabídce najdete kromě učebnic také výukové programy.
Nakladatelství vydává také zajímavé tituly z oblasti beletrie a literatury faktu.
Zaregistrovaní návštěvníci v LEDA klubu mohou získat na knihy výhodné slevy a neomezený přístup do on-line slovníků.

https://www.leda.cz/


Leda - Nejnovější knihy

knihaPinocchio knihaBajky a podpovídky knihaVražda se zárukou knihaStříbrný vítr

Leda - Související články

Stříbrný vítr, věčné mládí a naděje

Stribrny vitr_uvodni

Nakladatelství Leda přináší působivé nové vydání lyrického románu Fráni Šrámka. Stříbrný vítr zachycuje starosti spojené s dospíváním, první milostné zmatky i krásu mládí.

Křížem krážem thrillerovým světem

thrillery-nahled

Dnešní knižní tipy uspokojí všechny milovníky thrillerů a detektivek. Představíme vám totiž rovnou pět knih plných zločinů, mrtvol, temných událostí a šokujících zvratů. Prožijte i vy společně s hlavními hrdiny napínavé dobrodružství!

Čteme s nejmenšími

deti si ctou

Dnes si představíme čtyři knihy pro nejmenší děti. Milovníky železnic jistě zaujme pohádka o vagonku. Po vzoru Ježíše se děti naučí odpouštět selhání svým kamarádům. A na závěr si připomeneme příběh o dřevěném panáčkovi, který obživl.

Krátké texty pro chvíle odpočinku

povidky uvodni

Nejenom na dovolené můžete uvítat knihy, které jsou plné krátkých, oddechových textů. Někdy humorných, někdy spíše meditačních a pro zamyšlení. Ať už sáhnete po kterékoliv z nich, určitě se nebudete nudit.

Thrillerový závěr týdne

Thriller - ilustrační foto

Páteční knižní tipy se nesou ve znamení thrillerů. Začneme temnými povídkami od Stephena Kinga, následuje politický thriller Arthura Koestlera a thriller pro ženy o posedlosti. Nechybí ani další případ vyšetřovatelky Kate Shugakové. A na závěr se podíváme do městečka Cherringham…