Nakladatel: Leda

Nakladatelství Leda se zaměřuje na vydávání slovníků a jazykových učebnic v knižní i elektronické podobě. V nabídce najdete kromě učebnic také výukové programy.
Nakladatelství vydává také zajímavé tituly z oblasti beletrie a literatury faktu.
Zaregistrovaní návštěvníci v LEDA klubu mohou získat na knihy výhodné slevy a neomezený přístup do on-line slovníků.

Leda - Nejnovější knihy

knihaOtevřený deník knihaTichá podnájemnice knihaRacionální Bible – Kniha první, Genesis knihaTvrdý jak voda

Leda - Související články

Ze Země zaslíbené

zeme-zaslibena-nahled

V dnešních tipech se s námi vydáte po stopách biblických příběhů. První kniha vás zavede do Jeruzaléma, provede vás jeho zákoutími a přiblíží i témata z Nového zákona. Druhá kniha vám zase detailněji představí první biblickou knihu Genesis doprovázenou autorovými komentáři a poznatky.

Historické milníky v románové podobě

romany historie uvod

Pokud jste milovníky románů, ideálně obohacených kapkou historie, dnešní tipy se vám jistě budou líbit. Náš výběr začíná koncem 19. století, pokračuje přes události z počátku století dvacátého a končí jeho 70. léty. Vyberte si knihu, která vám učaruje nejvíc.

Zahrajte si o zajímavé poznatky z oblasti klimatických změn

klima soutez uvod (1)

Téma klimatu je dnes na vzestupu. Znáte ale terminologii, která je s tím spojená? Jak se vyvíjel klimatický výzkum v minulosti? A co nás v tomto odvětví čeká v budoucnosti? Zahrajte si o zajímavou knižní novinku s velmi palčivým tématem dnešní doby.

Získejte knihu o hrozbách 21. století

megahrozby uvodni(1)

Dnešní doba je plná nástrah, které se týkají ekonomické, finanční, ale i třeba politické sféry. Mnohdy je ani nevnímáme, a přesto zde jsou. Zaměřme se na ně a zkusme všichni společně najít minimálně pro některé z nich také možné řešení. Existuje vůbec?

Klimatické změny

kniha_o_klimatu

Víte, jaké máme klimatické cykly? Co způsobuje oteplování? Podle čeho určujeme, jaké bylo klima v dobách minulých? A jaký další vývoj klimatu můžeme očekávat? Nejen to se dozvíte v Knize o klimatu zemí Koruny české.