Nakladatel: Leda

Nakladatelství Leda se zaměřuje na vydávání slovníků a jazykových učebnic v knižní i elektronické podobě. V nabídce najdete kromě učebnic také výukové programy.
Nakladatelství vydává také zajímavé tituly z oblasti beletrie a literatury faktu.
Zaregistrovaní návštěvníci v LEDA klubu mohou získat na knihy výhodné slevy a neomezený přístup do on-line slovníků.

https://www.leda.cz/


Leda - Nejnovější knihy

knihaVítr ve vrbách knihaCesta k filozofickému myšlení knihaVražda pro štěstí knihaDvacet tisíc mil pod mořem

Leda - Související články

Historie – románová i skutečná

zajimava-historie

V dnešních tipech se podíváme do historie. Představíme vám jediný román R. M. Rilkeho, příběh o Marii Florkowské z pera Gabrielly Saabové, vědecky fundovaný životopis malíře Oskara Kokoschky a novinku irské autorky Claire Keeganové.

Cesta za poznáním filozofie

Tipy_Oskar a ruzova pani_Cesta k filozofickemu mysleni

Dnešní filozoficky zaměřené tipy přinášejí rozličné pohledy na vztah lidí k náboženství, životu a Bohu, ale také umožní poznat podstatu filozofie těm, kteří jsou v této oblasti zatím naprostými laiky.

Monstrum v mořských hlubinách

dvacet_tisic_mil_pod_morem

Žádný milovník dobrodružné literatury by si neměl nechat ujít knihu Dvacet tisíc mil pod mořem francouzského spisovatele Julese Verna. V mořských hlubinách se pohybuje monstrum, na jehož palubě najdete charismatického kapitána Nema…

Otázky a napětí

Za-tajemstvim-a-napetim-kolem-sveta

Páteční knižní tipy se zase nesou v duchu napětí. Společně s hlavními hrdiny můžete hledat odpovědi na důležité otázky. A potěšíme i příznivce audioknih – jednu vám dnes totiž také představíme.

Pochopte sebe i druhé

nahled_pochopte_sebe_i_druhe

Pojďte se ponořit do hlubin vlastních emocí a pochopte, jak fungují a vznikají. Potom se vydejte na cestu poznáním vašeho myšlení, abyste skrze něj mohli pochopit sebe a vidět i myšlenky druhých. Mentalista vám ukáže, jak na to!