Nakladatel: Leda

Nakladatelství Leda se zaměřuje na vydávání slovníků a jazykových učebnic v knižní i elektronické podobě. V nabídce najdete kromě učebnic také výukové programy.
Nakladatelství vydává také zajímavé tituly z oblasti beletrie a literatury faktu.
Zaregistrovaní návštěvníci v LEDA klubu mohou získat na knihy výhodné slevy a neomezený přístup do on-line slovníků.

www.leda.cz


Leda - Nejnovější knihy

knihaV pasti knihaMilý papeži Františku knihaDeník sráče knihaZlo

Leda - Související články

Kriminální příběhy na pondělí

detektivka2

Zločin má mnoho tváří, stejně jako ti, jež mu čelí. Osamělí detektivové zkroušení životem nebo úspěšná autorka detektivek, která se nachomýtla ke skutečné vraždě. Ti všichni čekají na stránkách či v nahrávkách následujících titulů, aby vám mohli vyprávět své mrazivé příběhy.

Historie na dosah ruky v současné beletrii

historie

Historické romány bývají silným čtenářským zážitkem. Předávají nám zkušenosti našich předků, poskytují jiný obraz světa, nutí nás zamyslet se na tím, co my předáme svým potomkům. Nahlédněte za oponu času a ponořte se do pěti historických knih z různých časových obdob.

Psychologická próza

dramaticke_osudy

Dnešní knižní tipy se zaměřují na lidské osudy, které jsou někdy zřetelně propojené (sourozenci, generační vztahy), a někdy méně (muž a dívka, které dělí několik desítek let). Stejně jako v reálném světě se i hrdinové potýkají s problémy, které mají vliv na jejich osobní život a psychiku. Nechte se vtáhnout do jejich životních příběhů…

Jak žijí slavní

Jak_ziji_slavni

Nejeden člověk by se chtěl stát slavným a bohatým. Jména jako Gucci nebo Žbirka v nás probouzejí představy o neuvěřitelných dobrodružstvích a příležitostech. Je tomu tak ale i ve skutečnosti? Pojďte to zjistit v následujících publikacích!

Zoufalí lidé dělají zoufalé věci

v-pasti-perex

Po rozvodu, u něhož přišla o syna, upadla do dluhové pasti. Aby se z ní vymanila, musí pašovat kokain. Protože je v tom dobrá, mafie jí nedovolí z bludného kruhu vystoupit. Najde zoufalá matka cestu ven?