Nakladatel: Leda

Nakladatelství Leda se zaměřuje na vydávání slovníků a jazykových učebnic v knižní i elektronické podobě. V nabídce najdete kromě učebnic také výukové programy.
Nakladatelství vydává také zajímavé tituly z oblasti beletrie a literatury faktu.
Zaregistrovaní návštěvníci v LEDA klubu mohou získat na knihy výhodné slevy a neomezený přístup do on-line slovníků.

www.leda.cz


Leda - Nejnovější knihy

knihaĎáblův elixír knihaJana Eyrová knihaPolský jezdec knihaNaposledy se ohlédni

Leda - Související články

Světy, jak je neznáme

Svety-jak-je-nezname

(Ne)realita může mít mnoho tváří. Knihy z dnešních tipů ji znázorňují po svém – od alternativních dějinných událostí až po hrátky s časem, které mohou zavinit zkázu světa. Na své si přijdou jak fanoušci zahraničních dystopií, tak i českého fantasy.

Thrillerová bouře

Thrillerove romany

Hustý déšť bubnuje na střechy domů, větve stromů škrábou na okna a svět se ponořil do tmy. Nastal ideální čas, kdy sáhnout po příbězích, při kterých tuhne krev v žilách, ale zároveň svého čtenáře nepustí, dokud nedojde na konec a neodhalí všechna temná tajemství.

Mafiánský příběh

Ircan

Advokát mafiána zúročil své zkušenosti a nabyté znalosti v knize, která kombinuje non-fiction detektivku a mafiánský příběh. Titul se navíc stal předlohou chystaného filmu s hvězdným obsazením. A jak události souvisí s atentátem na Kennedyho? 

Ženy o ženách pro ženy

Tipy_Zeny o zenach pro zeny

Dnešní knihy jsou určené ženám. Napsaly je vaše oblíbené autorky a vyprávějí o silných a jedinečných ženách. Při jejich četbě se dojmete, potěšíte romantickou duši a zajisté se i rozesmějete. A pro muže mohou být tipem na valentýnský dárek!

S románem do všech koutů světa

S-romany-do-vsech-koutu-sveta

Prázdninám a letním výletům sice odzvonilo, ale s knihou můžete cestovat pořád, dokonce i napříč časem! Podívejte se třeba do poválečného Japonska, sledujte osudy Španělů v průběhu celého staletí, nebo navštivte temné kouty Izraele.