Nakladatel: Leda

Nakladatelství Leda se zaměřuje na vydávání slovníků a jazykových učebnic v knižní i elektronické podobě. V nabídce najdete kromě učebnic také výukové programy.
Nakladatelství vydává také zajímavé tituly z oblasti beletrie a literatury faktu.
Zaregistrovaní návštěvníci v LEDA klubu mohou získat na knihy výhodné slevy a neomezený přístup do on-line slovníků.

www.leda.cz


Leda - Nejnovější knihy

knihaNebezpečná laskavost knihaDesatero přikázání kniha(M)Učednice knihaAnglické hodiny

Leda - Související články

Románový hrdina na křižovatce osudu

Tipy_Kdyz pisi zeny

Hrdinové našich románových tipů zažívají šťastné i krušné chvíle. Jak už to tak bývá, život jim posílá do cesty těžké zkoušky, ale s láskou a nadějí se všechna příkoří snáší lépe. Užijte si knihy, které vás dojmou k slzám a zanechají ve vás stopu.

Biblické rady pro život

Tipy_V cem je rozdil_Desatero prikazani

Dnešní tipy, jakkoli zaměřené na Bibli, nejsou jen pro věřící, ale pro každého, kdo by se rád obohatil novými a zajímavými informacemi. Přečtěte si o rozdílech mezi mužstvím a ženstvím a poznejte podrobněji desatero Božích přikázání. Možná že vám to i dopomůže ke spokojenějšímu životu.

Mráz v zádech

thriller

Dokonce ani pozvolna stoupající venkovní teploty neotupí mrazivou atmosféru světa thrillerů a záhadných vražd. Začtěte se do napínavých vyšetřování, intrik a psychologických střetů, které dominují následujícím titulům.

Nebezpečná prvotina

nebezpecna-laskavost-nahled

Jak dobře znáte své nejbližší? Opravdu si myslíte, že vám o sobě říkají pravdu? Není to, čemu věříte, jen deformovaný obraz pravdy?

Psychothriller o matce a dceři

Ali Land_MUcednice

Přečtěte si strhující thriller, který vás bude šokovat a napínat, dokud se konečně nedostanete k poslední stránce! Připravte se, že budete vyděšení, ale i potěšení, protože tento úspěšný román vás rozhodně nezklame.