Nakladatel: Leda

Nakladatelství Leda se zaměřuje na vydávání slovníků a jazykových učebnic v knižní i elektronické podobě. V nabídce najdete kromě učebnic také výukové programy.
Nakladatelství vydává také zajímavé tituly z oblasti beletrie a literatury faktu.
Zaregistrovaní návštěvníci v LEDA klubu mohou získat na knihy výhodné slevy a neomezený přístup do on-line slovníků.

www.leda.cz


Leda - Nejnovější knihy

knihaPolský jezdec knihaHra na lháře knihaLvíče knihaNa odvrácené straně

Leda - Související články

Nové vydání Škvoreckého románu Lvíče

Skvorecky_Lvice

Nakladatelství Leda připravilo nové vydání románu Lvíče, který zaujme milostnou zápletkou, detektivní linkou i atraktivním prostředím nakladatelství, v němž se děj odehrává.

Pojďte pátrat, pojďte se bát

Tipy_kdyz krimi pisi zeny

Dnešním knižním tipům nechybí vzrušení ani znepokojivá a strašidelná atmosféra. Těšte se na detektivní povídky, romány i thrillery, které se krásně hodí k podzimnímu období.

Svět, jak ho neznáme

Tipy_Na odvracene strane_Pandemie

Pokud vyhledáváte vesmírná dobrodružství, napínavé thrillery nebo příběhy o nebezpečných virech šířících se světem, jsou pro vás dnešní tipy jako stvořené. Nabízí ideální čtení pro chmurné podzimní večery!

Napsal sám život

autobiografie

V našich dnešních tipech vám nabídneme příběhy, které napsal sám život. Vyberte si z titulů, jejichž ústředními tématy jsou náboženství a víra, mládí a poznávání světa, těžká doba normalizace či osudy českého rodáka, který se stal trenérskou hokejovou legendou.

Napínavý start nového týdne

Tipy_kdyz krimi pisi zeny

Jak se nejlépe ochladit v horkých letních dnech? No přeci vzrušující četbou. Máme pro vás pořádnou dávku napětí, při které běhá mráz po zádech. Nechte se vtáhnout do děje a zažijte s hlavními hrdiny perné chvilky.