Nakladatel: Leda

Nakladatelství Leda se zaměřuje na vydávání slovníků a jazykových učebnic v knižní i elektronické podobě. V nabídce najdete kromě učebnic také výukové programy.
Nakladatelství vydává také zajímavé tituly z oblasti beletrie a literatury faktu.
Zaregistrovaní návštěvníci v LEDA klubu mohou získat na knihy výhodné slevy a neomezený přístup do on-line slovníků.

www.leda.cz


Leda - Nejnovější knihy

knihaVěnujte mi valčík knihaPrima sezóna knihaSok knihaKouzelné dobrodružství

Leda - Související články

Zelda a její jediný dokončený román

Venujte mi valcik

Manželka významného autora F. S. Fitzgeralda za svůj život dokončila jediný román. V něm předvedla svůj originální spisovatelský um, díky kterému ohromila a doteď oslovuje čtenářskou obec.

Znáte z povinné četby

uvod-havlicek-skvorecky

Na povinnou četbu každý z nás vzpomíná jinak. Někoho z principu otravovala. V jiném vzbudila lásku ke knihám. Ať tak či onak, při zpětném pohledu určitě můžeme některá klasická díla ocenit. Dnes se podíváme na nová zpracování dvou slavných českých románů z 20. století.

Strach klepe na dveře

Tipy_Dnes bude vasim pruvodcem strach2

Nechte se napínat a dopřejte si trochu zdravé dávky adrenalinu z pohodlí svého domova. V dnešních tipech vám představíme šestici knih plných únosů, záhadných vražd, šokujících intrik, podivných jevů a především tíživé atmosféry.

Životní osudy

Rozečtená kniha - ilustrační

Hledáte inspirativní čtení pro chvíle odpočinku? Pak už dál nehledejte, protože jste ho právě našli! Knihy od lidí s neobvyklými životními příběhy se sešly v dnešních tipech a vy si tak můžete vybrat titul, který vás zaujme nejvíce.

S románem na cestu kolem světa

Tipy_S romanem na cestu kolem sveta

Vydejte se díky dnešním románovým tipům do voňavé Provence, do Paříže za kouzelným dobrodružstvím a také do Japonska, kde poznáte nejen místní kuchyni a zvyky, ale i jeden křehký příběh o přátelství a lásce.