Nakladatel: Leda

Nakladatelství Leda se zaměřuje na vydávání slovníků a jazykových učebnic v knižní i elektronické podobě. V nabídce najdete kromě učebnic také výukové programy.
Nakladatelství vydává také zajímavé tituly z oblasti beletrie a literatury faktu.
Zaregistrovaní návštěvníci v LEDA klubu mohou získat na knihy výhodné slevy a neomezený přístup do on-line slovníků.

Leda - Nejnovější knihy

knihaTři ženy knihaÚpadek a pád římské říše knihaStoprocentní matky kniha21 lekcí pro 21. století

Leda - Související články

V novém roce s novými znalostmi

v-novem-roce

Možná jste si předsevzali, že si v novém roce rozšíříte obzory nějakou zajímavou populárně-naučnou literaturou. Pokud tomu tak je, máme zde tipy přesně pro vás. Čtyři dnešní tituly vás zavedou na cestu historií, k základům numismatiky i za pochopením lidského chování.

Křehkost a složitost ženské touhy

Tri zeny

Tři hlavní hrdinky, tři různé ženy a tři různé příběhy. Jejich pojítkem jsou sex a milostná touha. Každá z nich ho prožívá jinak, přesto je spojuje pochopení, emocionální prožívání a problémy spojené s intimitou.

Mrazivé příběhy

thriller

Pojítkem vybraných knih je napětí, které může mít různé podoby. Někteří hrdinové bojují o život, další o zdravý rozum. Zoufalá matka pátrá po uneseném dítěti, zatímco soukromá detektivka proniká do světa psychohry. Jedno je jisté – jak čas plyne, strach je hmatatelnější a tajemství se odkrývají…

Odpovědi důležité k přežití lidstva

21 lekci pro 21 stoleti

V předchozích dvou publikacích se izraelský historik zabýval minulostí a budoucností. Tentokrát se zaměřil na přítomnost a hledá odpovědi na otázky bezprostředně se dotýkající aktuální lidské existence a její blízké budoucnosti.

Zasoutěžte si o pátrání po ztraceném dítěti

stoprocentni-matky-perex

V brooklynském parku se dvakrát týdně schází skupina matek, které si během společně strávených chvil chtějí odpočinout od kolotoče nekončících mateřských povinností. A celkem se jim to i daří, alespoň dokud nezmizí dítě jedné z nich.