Nakladatel: Leda

Nakladatelství Leda se zaměřuje na vydávání slovníků a jazykových učebnic v knižní i elektronické podobě. V nabídce najdete kromě učebnic také výukové programy.
Nakladatelství vydává také zajímavé tituly z oblasti beletrie a literatury faktu.
Zaregistrovaní návštěvníci v LEDA klubu mohou získat na knihy výhodné slevy a neomezený přístup do on-line slovníků.

www.leda.cz


Leda - Nejnovější knihy

kniha(M)Učednice knihaAnglické hodiny knihaV pasti knihaMilý papeži Františku

Leda - Související články

Zasoutěžte si o lístek na luxusní plavbu hrůzy

zena-z-kajuty-c-10-audiokniha-perex

Jak dokázat, že na palubě luxusní soukromé jachty došlo k vraždě, když žádný z pasažérů nechybí? Pro novinářku Lo Blacklockovou, která celý zločin viděla, to bude tvrdý oříšek a vy si nyní můžete poslechnout, zda se podaří zjistit, co se stalo.

Dnes bude vaším průvodcem strach…

Tipy_Dnes bude vasim pruvodcem strach2

Začtěte se do znepokojivého psychothrilleru, napínavých krimi románů nebo do zamotaného detektivního příběhu. Tak či tak vám bude běhat mráz po zádech. Tyto knížky totiž nejsou nic pro slabé povahy.

Anglie očima Henryho Jamese

Henry James_Anglicke hodiny

Henry James ve svých jednadvaceti črtách vypráví o dojmech z Anglie, z jejího zvláštního kouzla, z Londýna i jiných, menších městeček. Čím ho Anglie tak zaujala? To se dozvíte v Anglických hodinách.

Kriminální příběhy na pondělí

detektivka2

Zločin má mnoho tváří, stejně jako ti, jež mu čelí. Osamělí detektivové zkroušení životem nebo úspěšná autorka detektivek, která se nachomýtla ke skutečné vraždě. Ti všichni čekají na stránkách či v nahrávkách následujících titulů, aby vám mohli vyprávět své mrazivé příběhy.

Historie na dosah ruky v současné beletrii

historie

Historické romány bývají silným čtenářským zážitkem. Předávají nám zkušenosti našich předků, poskytují jiný obraz světa, nutí nás zamyslet se na tím, co my předáme svým potomkům. Nahlédněte za oponu času a ponořte se do pěti historických knih z různých časových obdob.