Nakladatel: Leda

Nakladatelství Leda se zaměřuje na vydávání slovníků a jazykových učebnic v knižní i elektronické podobě. V nabídce najdete kromě učebnic také výukové programy.
Nakladatelství vydává také zajímavé tituly z oblasti beletrie a literatury faktu.
Zaregistrovaní návštěvníci v LEDA klubu mohou získat na knihy výhodné slevy a neomezený přístup do on-line slovníků.

www.leda.cz


Leda - Nejnovější knihy

knihaKrvavé prachy knihaPoslední kapitán knihaMirákl knihaVěnujte mi valčík

Leda - Související články

Osedžské masové vraždy a zrod FBI

Krvave prachy

Co spojuje Leonarda DiCapria a Roberta de Nira? Oba se objeví v hlavních rolích chystaného filmu, který vznikne na základě knihy o zrodu FBI. Začtěte se do knižní předlohy a odhalte, proč a jak vlastně vznikl Federální úřad pro vyšetřování.

Škvoreckého román Mirákl v novém vydání

Skvorecky_Mirakl

Román Mirákl od Josefa Škvoreckého je reakcí na události roku 1948 a má několik dějových i časových rovin. Hlavní postavou příběhu prostoupeného ironií je opět autorovo alter-ego Danny Smiřický.

Nové vydání americké klasiky

Posledni kapitan

Vítejte v době jazzového věku! Americký klasik Francis Scott Fitzgerald stvořil ve svém románu čtenářsky atraktivní postavy, na které čekají dramatické chvíle a vášnivé události.

Nové vydání Nebezpečných známostí

Nebezpecne znamosti_uvodni

Nakladatelství Leda připravilo pro edici Démanty literatury nové vydání slavných Nebezpečných známostí, románu o předstírané lásce, vypočítavé hře s lidskými city a krutých intrikách.

Zelda a její jediný dokončený román

Venujte mi valcik

Manželka významného autora F. S. Fitzgeralda za svůj život dokončila jediný román. V něm předvedla svůj originální spisovatelský um, díky kterému ohromila a doteď oslovuje čtenářskou obec.