Rubrika: Beletrie pro dospělé – recenze

Sestry na zabití

Prestan_mi_lhat-nahled

Sourozenecké vztahy mohou být komplikované. Noru a Sophii dělí jeden rok a v dětství byly jako dvojčata. Jenže pak se všechno změnilo…

Začít znovu

nikdy_nikdy

Litovali jste někdy některého ze svých rozhodnutí? A přáli jste si ho zvrátit?

Není dítě jako dítě

Neff_ZlatyPomeranc

Znáte to: děti jsou skvělé. Kdo by odolal radostnému smíchu lidského mláděte? A nakonec je jedno, jestli se zrodilo z lůna ženy, nebo přišlo na svět z podivné zlaté koule. Jakmile ho uvidíme vyrůstat, uděláme pro jeho bezpečí a úsměv cokoli. Nebo snad ne?

Válka v srdci

posledni-sbohem-nahled

Tak dlouho bojoval pro svůj režim, až mu válka zakořenila v srdci. Stal se ďáblem, který nedokázal přestat válčit. Když ne za režim, tak aspoň sám za sebe. A každý, kdo se mu postaví, přijde o život…

Na stopě – času a pandemii navzdory

King_Holly

Říká se, že jedna vlaštovka jaro nedělá. Ale tvrdit, že jedna zmizelá osoba zločin nedělá, s tím bychom už asi nesouhlasili, že? Když se navíc záhy ukáže, že těch zmizelých je mnohem více, máme před sebou napínavou detektivku se vším všudy. Přihoďme ještě autorovo královské jméno a úspěch je zaručen.

Kdo mi zachránil život?

Slunce_nad_zatokou-nahled

Její život visel na vlásku kvůli zákeřné chorobě. Měla štěstí – našel se pro ni vhodný dárce. Teď může žít naplno!

Pohřešovaná dívka

vsude_sami_lhari

Co prožívají rodiče, jejichž dítě se pohřešuje? A co když otec dítěte policii zatají, že se se svým potomkem těsně před jeho zmizením pohádal?

Láska z kluziště

obrance-mimo-hru-perex

On je vzteklý profesionální hokejista, který nesnáší lidi a nevěří v lásku, ona zase vůbec nerozumí hokeji. A snad právě proto se hledali, až se našli…

Krvelačná bestie

Smith_ZlyPes_audio

Téměř každý kraj má své strašidlo. Někdy je to bezhlavý rytíř, jindy bílá paní. Poměrně populární bývají přízraky v podobě děsivých živočichů, mezi nimiž psi enormních velikostí a divokostÍ zaujímají přední místa na pomyslném žebříčku krvelačných příšer. Pozor tedy na vycházky po norfolkských lesích.

Reality show až na krev

Vila-nahled

Začtěte se do příběhu o jedinečné reality show, v níž vyhrajte ten pár, kterému se povede přesvědčit diváky o své lásce. Nečekejte však bitvu v rukavičkách!