Rubrika: Lit. akce

Nenechte si ujít v týdnu od 29. května do 4. června 2023

nenechte_si_ujit

Čas ubíhá jako voda a květen je u konce. Ovšem i příští týden bude plný literárních akcí. Koná se například křest knihy Nikolaje Kelina, čtení z knihy Kvak a Žbluňk v podání Vojty Dyka, Literární salónek o norské literatuře a nechybí ani akce pro děti.

Nenechte si ujít v týdnu od 22. do 28. května 2023

nenechte_si_ujit

Ani příští týden nebudou chybět zajímavé literární akce. Chystá se například beseda o domácím psychickém násilí s autorkou knihy Buď hodná Irenou Pilouškovou, autorské čtení Věry Slabé či autogramiáda Kristýny Trpkové.

Svět knihy 2023 očima teenagera

perex

Svět knihy přitahuje pozornost nejen dospělých, ale i dětí. Letos se na něj poprvé vypravily i členky čtenářského kroužku pro mladší teenagery. Jedna z účastnic se s námi podělila o své zážitky…

Nenechte si ujít v týdnu od 15. do 21. května 2023

nenechte_si_ujit

Máme pro vás další tipy na akce ze světa literatury. Těšit se můžete na besedu s Irenou Obermannovou či Alenou Mornštajnovou, autogramiádu Lucie Kutrové, setkání se Zdeňkem Grmolcem či autorské čtení Miloše Urbana.

Nenechte si ujít v týdnu od 8. do 14. května 2023

nenechte_si_ujit

Příští týden nás ve světě literatury čeká především 28. mezinárodní knižní veletrh a literární festival Svět knihy Praha 2023. Dále si nenechte ujít třeba křest knihy Lucie Fedurcové nebo dvou románů amerického spisovatele Jacka Kerouaca.

Nenechte si ujít v týdnu od 1. do 7. května 2023

nenechte_si_ujit

Květen je tu a s ním i náš pravidelný přehled literárních akcí, které byste si neměli nechat ujít. Přijďte třeba na křest knihy Jmenuji se Eva od Jany Mirovské či Víš, že nemusíš od Dagmar Digmy Čechové.

Nenechte si ujít v týdnu od 24. do 30. dubna 2023

nenechte_si_ujit

Čeká nás poslední dubnový týden. Chcete vědět, na které z literárních akcí můžete vyrazit? Nenechte si ujít cestovatelskou besedu (nejen) s Igorem Brezovarem, autorské čtení Patrika Šímy či představení knihy Vojenka od Magdaleny Grzebałkowské.

Nenechte si ujít v týdnu od 17. do 23. dubna 2023

nenechte_si_ujit

Duben se přehoupl do své druhé poloviny a my vám opět přinášíme přehled literárních akcí, které byste si neměli nechat ujít. Těšit se můžete třeba na autorské čtení Scarlett Wilkové, křest knihy Dagmary Beňákové či literárně-kulinářský pořad Eat&Read Baltic.

Nenechte si ujít v týdnu od 10. do 16. dubna 2023

nenechte_si_ujit

I další dubnový týden nabízí několik literárních akcí. Nenechte si ujít besedu s Michaelou Klevisovou či s Lenkou Elbe, nezmeškejte křest knihy Kristýny Sládečkové či Pavla Pawluscha Novotného. A koná se i Baltský literární salón.

Nenechte si ujít v týdnu od 3. do 9. dubna 2023

nenechte_si_ujit

I první dubnový týden přináší mnoho literárních akcí. Nenechte si ujít literárně hudební pořad o Josefu Čapkovi, představení knihy Oživlé tváře či autorské čtení Vojtěcha Záleského z nové knihy Převzetí. A nechybí ani akce pro děti.