Rubrika: Lit. akce

Nenechte si ujít v týdnu od 20. do 26. srpna 2018

nenechte_si_ujit

Nevíte, kam vyrazit za literaturou během dalšího srpnového týdne? V našem článku určitě najdete inspiraci, v Litoměřicích se například můžete těšit na autorský večer s Milošem Urbanem.

Nenechte si ujít v týdnu od 13. do 19. srpna 2018

nenechte_si_ujit

I další srpnový týden můžete vyrazit za literaturou. V našem článku se dočtete nejen o křtu nové detektivní knihy od nizozemského autora Brama Kleina, který se v příštích dnech koná v hlavním městě.

Nenechte si ujít v týdnu od 6. do 12. srpna 2018

nenechte_si_ujit

Čas běží jako voda a prázdniny se přehouply do druhé poloviny. A i v následujícím srpnovém týdnu se konají zajímavé literární akce, pokud tedy nemáte děti zrovna na letním táboře, určitě je vezměte do Vsetína na pěkné veřejné čtení se známým hercem. V Plzni se pak koná křest zajímavé básnické sbírky, na své si tak přijdou v následujících dnech i dospělí.

Nenechte si ujít v týdnu od 30. července do 5. srpna 2018

nenechte_si_ujit

První měsíc prázdnin je u svého závěru a v Brně a Ostravě vrcholí Měsíc autorského čtení. Setkat se s oblíbeným autorem ale mohou i návštěvníci Prahy. A v brněnské knihovně se můžete sejít se stále populárnějšími BookTubery.

Nenechte si ujít v týdnu od 23. do 29. července 2018

nenechte_si_ujit

První měsíc prázdnin se pomalu chýlí ke konci, Měsíc autorského čtení ale pokračuje i v následujících dnech, a tak bude zase kam zajít za kvalitní literaturou. I tentokrát se můžete těšit na mnoho zajímavých autorů.

Nenechte si ujít v týdnu od 16. do 22. července 2018

nenechte_si_ujit

Třetí prázdninový týden je za dveřmi a s ním i další literární akce. O hlavní program se opět stará Měsíc autorského čtení, na kterém příští týden vystoupí například Marek Švehla, Petra Dvořáková či David Zábranský.

Nenechte si ujít v týdnu od 9. do 15. července 2018

nenechte_si_ujit

Po prodlouženém víkendu se musíme znovu zapojit do pracovního procesu. Což si týden zpříjemnit literární akcí? Pokračuje Měsíc autorského čtení, i tentokrát se tak v Brně a Ostravě můžete těšit na setkání se zajímavými autory.

Nenechte si ujít v týdnu od 2. do 8. července 2018

nenechte_si_ujit

Jsou tu prázdniny, čas dovolených, klidu a pohody. I knihovny si potřebují trochu odpočinou a načerpat síly na další sezónu, takže literárních akcí bude trochu méně. I tak se nicméně můžete těšit na zajímavé akce, v červenci například probíhá jako každý rok Měsíc autorského čtení.

Nenechte si ujít v týdnu od 25. června do 1. července 2018

nenechte_si_ujit

Prázdniny jsou doslova za rohem. Pojďme si zkrátit ten poslední týden nějakou pěknou literární akcí. Příští týden se například koná autogramiáda britské spisovatelky Sharon J. Bolton.

Nenechte si ujít v týdnu od 18. do 24. června 2018

nenechte_si_ujit

Léto už je opravdu tady a s ním i čas dovolených. Přijďte získat inspiraci pro letní čtení na některou z literárních akcí, které se konají příští týden. V Praze se například můžete zúčastnit křtu knihy Margarety Křížové Z deníku investorky.