Rubrika: Lit. akce

Nenechte si ujít v týdnu od 26. února do 3. března 2024

nenechte_si_ujit

Jaké akce se konají v posledních únorových a prvních březnových dnech? To zjistíte v našem přehledu. Nenechte si ujít třeba besedu nad knihou Sedm schodů k moci, uvedení románu Soukromá trestní obžaloba či besedu s Kateřinou Tučkovou.

Nenechte si ujít v týdnu od 19. do 25. února 2024

nenechte_si_ujit

I další únorový týden nabízí literární akce, které stojí za návštěvu. Na své si přijdou děti, dospívající i dospělí! Koná se totiž hned několik čtení pro nejmenší čtenáře, beseda s Janem Linhartem či s Marií Vilánkovou a také uvedení knihy Paramisa.

Nenechte si ujít v týdnu od 12. do 18. února 2024

nenechte_si_ujit

Další únorový týden je před námi a my vám opět přinášíme přehled akcí, které se budou konat. Nenechte si ujít křest básnické sbírky Aleše Berného, přednášku o Homérově Ílias či setkání s básníkem, spisovatelem a dokumentaristou Milošem Doležalem.

Nenechte si ujít v týdnu od 5. do 11. února 2024

nenechte_si_ujit

I v dalším únorovém týdnu se koná několik literárních akcí. Nenechte si ujít pohádkové čtení z knihy Smolný den, uvedení knihy Paramisa: Pohádky a příběhy romských vypravěčů z bývalého Československa či autorský večer Víta Dana Kolingera.

Nenechte si ujít v týdnu od 29. ledna do 4. února 2024

nenechte_si_ujit

Jaké literární akce vás čekají v posledních lednových a prvních únorových dnech? Nenechte si ujít křest knihy Rok ušatého Majka, představení sbírky poezie Ondřeje Kayse Démonoskopie či debatu o knize Michaela Ignatieffa O útěše.

Nenechte si ujít v týdnu od 22. do 28. ledna 2024

nenechte_si_ujit

Leden se pomalu chýlí ke konci, ale na vás čeká ještě několik literárních akcí, kterých se můžete zúčastnit. Nenechte si ujít např. představení knihy Pira Milkaniho, veřejné čtení z knihy Knihomil na cestě či diskuzi o lidové knihovně Hrobka a její činnosti.

Nenechte si ujít v týdnu od 15. do 21. ledna 2024

nenechte_si_ujit

Další lednový týden je před námi a vy si opět můžete z našeho přehledu literárních akcí vybrat, kterou z nich navštívíte. Nenechte si ujít například křest knihy Dvory a rezidence v proměnách času či besedu se spisovatelem a sportovcem Frankem Frištenským.

Nenechte si ujít v týdnu od 8. do 14. ledna 2024

nenechte_si_ujit

I ve druhém lednovém se můžete těšit na mnoho literárních akcí. Nenechte si ujít třeba čtení pro nejmenší z knihy Krabička, uvedení knihy Odolná společnost, autorské čtení Anežky Kočové či křest románu Radky Denemarkové.

Nenechte si ujít v týdnu od 1. do 7. ledna 2024

nenechte_si_ujit

Hned v prvních dnech nového roku se můžete zúčastnit řady literárních akcí. Nenechte si ujít besedu s Hanou Hindrákovou, křest nové knihy významné teatroložky a publicistky Jany Patočkové či některou z akcí pro děti! 

Nenechte si ujít v týdnu od 25. do 31. prosince 2023

nenechte_si_ujit

Před námi je poslední týden letošního roku. Mnoho z vás se jistě chystá na návštěvu k příbuzným. Navštívit ale můžete i knihovny, kde se v i posledních prosincových dnech konají zajímavé literární akce pro děti i dospělé.