Nakladatel: Triton

Nakladatelství Triton působí na českém knižním trhu již od roku 1991 a počtem vydaných titulů se každoročně řadí mezi 6 –10 největších knižních nakladatelství v republice. Specializuje se především na knihy odborné lékařské, psychologické, filosofické, historické a pedagogické, jakož i na učebnice pro VŠ studenty, beletrii, sci-fi a literaturu faktu.V Nakladatelství Triton je každoročně přeloženo mnoho úspěšných zahraničních titulů z výše zmíněných oblastí.

www.tridistri.cz/


Triton - Nejnovější knihy

knihaEtika pro děti knihaŽhavé olovo, chladné železo knihaKnihožrouti – kam zmizela školní knihovna knihaVálka světů

Triton - Související články

Výlety do neznáma

sci-fi

V létě je nejlepší cestovat s knihou – třeba za hranice fantazie! Cestovní kancelář „Týdenní tipy“ vám představuje čtyři lákavé destinace – sci-fi klasiky od uznávaných mistrů, návrat do Sirotčince slečny Peregrinové a neotřelé propojení magie a technologie. Tak směle na cesty!

Překonejte alergie

alergie-tipy

Jaro, největší přítel všech alergií, je už sice za námi, ale pylům se nevyhneme až do podzimu. I proto je důležité vědět, jak se proti alergiím dá bojovat. Biologové přichází s dalšími a dalšími objevy a díky tomu se naše možnosti neustále rozšiřují. Dnes si představíme dvě knihy, které se tímto tématem zabývají.

Vydejte se do světa kouzel a magických bytostí!

nocni-obloha

Dnes vám představíme čtveřici příběhů, ze kterých si vybere i ten nejzarputilejší fantasy nadšenec. Pokud vás nezaujme chlapec ve spárech netvora, či snad propojení magie a mafie, máme na knihomolském menu další lahůdky, včetně jedné servírované přímo v Paříži.

Motivujte děti ke čtení

539116010

Četba a knihy vám moc neříkají a místo toho si raději hrajete? Tak proč nezkombinovat obojí? Dnešní knižní tipy nejsou jen obyčejné knihy, obsahují řadu zábavných úkolů a sám čtenář má vliv na jejich děj. Probuďte v sobě lásku ke knihám…

Putování napříč časem

Putovani-napric-casem

Před panujícím horkem je nejlépe se někam ukrýt. Proč ne třeba do historie. Můžete poznat slečnu Margaret na její cestě za svobodou. Nebo vyjet po boku pana Tancreda na obranu normanské Anglie. Či vás snad více zajímá slovutná Konstantinopol? Rozhodnutí je pouze na vás.