Nakladatel: Triton

Nakladatelství Triton působí na českém knižním trhu již od roku 1991 a počtem vydaných titulů se každoročně řadí mezi 6 –10 největších knižních nakladatelství v republice. Specializuje se především na knihy odborné lékařské, psychologické, filosofické, historické a pedagogické, jakož i na učebnice pro VŠ studenty, beletrii, sci-fi a literaturu faktu.V Nakladatelství Triton je každoročně přeloženo mnoho úspěšných zahraničních titulů z výše zmíněných oblastí.

www.tridistri.cz/


Triton - Nejnovější knihy

knihaNa Sázavě 2 kniha… takový je život knihaV šeré zóně – Mezi životem a smrtí knihaPravdivý život

Triton - Související články

Jaký je život?

Knizni tipy_laska ze vsech uhlu

Dnes jsme si pro vás připravili příběhy založené na skutečných událostech a osobních prožitcích autorů. Příběhy silné a emotivní, plné bolesti i naděje a touhy po překonávání překážek…

Mezi životem a smrtí

V_sere_zone-perex

Jak je to s myslí těch, kteří se nemohou hýbat ani reagovat? Opravdu nevnímají svět kolem sebe, nebo to jen nemohou dát najevo? Britský neurovědec přišel s převratným objevem, díky němuž s těmito pacienty nyní můžeme komunikovat.

Pohádky pro malé i velké děti

Fantasy deti

Pohádkové příběhy nemusí být jen pro ty nejmenší. Svět fantazie se otevírá i starším čtenářům a bere je mezi nadpřirozené bytosti, za tajemstvím a dobrodružstvím. Pohodlně se usaďte a vydejte se na cestu.

Biografie – autentické příběhy

Biografie-autenticke-pribehy

Dnes vám přinášíme příběhy psané životem samotným. Osudy slavných spisovatelů, hudebníků, herců či sportovců, kteří na cestě k úspěchu museli překonat mnohá úskalí, představují cenný zdroj inspirace i poučení.

Naučné knihy na dovolenou – rozšiřte své obzory!

osvojte_si_nove_znalosti

I v létě si můžete rozšiřovat své obzory. Už dávno neplatí, že odborné publikace jsou nudné a nezáživné. Tentokrát s pomocí knih odhalíte tajemství konkláve, zjistíte, proč dochází k radikalizaci Evropy, a zabrousíte do novodobé historie a ekonomie.