Nakladatel: Triton

Nakladatelství Triton působí na českém knižním trhu již od roku 1991 a počtem vydaných titulů se každoročně řadí mezi 6 –10 největších knižních nakladatelství v republice. Specializuje se především na knihy odborné lékařské, psychologické, filosofické, historické a pedagogické, jakož i na učebnice pro VŠ studenty, beletrii, sci-fi a literaturu faktu.V Nakladatelství Triton je každoročně přeloženo mnoho úspěšných zahraničních titulů z výše zmíněných oblastí.

www.tridistri.cz/


Triton - Nejnovější knihy

knihaKlidná výchova k disciplíně knihaPondělí začíná v sobotu knihaDveře spánku knihaPavučina minulosti

Triton - Související články

Jak na výchovu dětí

rodina

Dnešní tipy jsou neocenitelné zejména pro znavené rodiče a vychovatele. Dostaňte děti od počítačových obrazovek a telefonních displejů, nastavte jim hranice, zvládněte jejich záchvaty vzteku – vše bez nadávek a znevažování.

Sci-fi závěr měsíce lásky

sci-fi uvodni

Ačkoliv je květen měsícem lásky, nebudou dnešní knižní tipy hrát na romantickou strunu. Představíme vám čtyři knižní novinky ze světa sci-fi, díky kterým se můžete vypravit do světa budoucnosti i do alternativní minulosti.

Fantasy – pohádky nejen pro dospělé

fantasy uvodni

Dnešní knižní tipy z žánru fantasy potěší nejen dospělé čtenáře. Bude vojevůdce Svjatoslav úspěšný i v dalších válečných taženích? Jakým nevysvětlitelným jevům bude čelit mladý programátor? Kdo obývává Metropoli Evropa? A najdou Callie a Des Zloděje duší?

Biografické příběhy – veselé i smutné

biograficke pribehy uvodni

Životopisy mohou být inspirující. Najdete v nich sílu, odhodlanost, dobrodružství, někdy ale i smutek. Do dnešních tipů jsme pro vás vybrali hned pět takových knih. Pět lidských a naprosto uvěřitelných příběhů, v nichž najdeme mnoho podobného s našimi životy. Vyberte si ten, který vám bude nejbližší.

Fantazie na plné obrátky!

Sci-fi

Čtete rádi fantasy a sci-fi? Pak si nenechte ujít naše tipy. Čeká vás román o klimatické katastrofě, thriller o nekontrolovaně se šířící nákaze, vyprávění o muži probouzejícím se v různých realitách a sbírka patnácti povídek inspirovaná mystériem měst.