Nakladatel: Triton

Nakladatelství Triton působí na českém knižním trhu již od roku 1991 a počtem vydaných titulů se každoročně řadí mezi 6 –10 největších knižních nakladatelství v republice. Specializuje se především na knihy odborné lékařské, psychologické, filosofické, historické a pedagogické, jakož i na učebnice pro VŠ studenty, beletrii, sci-fi a literaturu faktu.V Nakladatelství Triton je každoročně přeloženo mnoho úspěšných zahraničních titulů z výše zmíněných oblastí.

www.tridistri.cz/


Triton - Nejnovější knihy

knihaNa světě je krásně knihaMauglí knihaKaledonský gambit knihaŠtěstí lásky

Triton - Související články

Světy budoucnosti

Sci-fi

Jak by vypadal Robin Hood na zemi v roce 2144? Kým je robot, který se naboural do svého vlastního systému a nyní začíná prozkoumávat svou vlastní existenci? A jak by vypadala studená velká mezigalaktických rozměrů? Tím vším se zabývají sci-fi romány, které vám dnes představíme.

Zasoutěžte si o knihu říkanek pro děti

na-svete-je-krasne-perex

Na světě je kolem nás mnoho krásných věcí, jen se musíme pozorně dívat. A právě o nich jsou básničky v knize Jany Čekelové, které si spolu s dětmi můžete číst, a přitom se kochat ilustracemi, které je doprovází.

Nemoc zvaná Alzheimer

Alzheimer

Alzheimerova choroba představuje civilizační problém, o kterém se zatím veřejně moc nemluví. Následující kniha přináší příběhy konkrétních lidí, kteří touto nemocí trpí, a zároveň ji lze využít jako rádce, jak o tyto osoby pečovat a věnovat se jim.

Komiks, verše, povídka – krátké čtení pro dlouhou zábavu pro děti i dospělé

Komiksova-dobrodruzstvi

Ať už si chcete přečíst něco kratšího, nebo jen máte chuť na barevnou pastvu pro oči, jste tu správně. Nabízíme vám bohatě ilustrované knihy pro malé i větší děti, zábavu pro ustarané rodiče, soubor básní, a dokonce i kultovní klasiku v novém vydání. 

Ve stínu slavného manžela

Ja Emilie Schindlerova

Seznamte se s Emilií Schindlerovou, která dlouhou dobu žila ve stínu svého manžela. Přitom se stejně jako on podílela na záchraně lidí židovského původu. Součástí knihy jsou i dobové dokumenty a fotografie ukazující hrůzy holocaustu.