Nakladatel: Triton

Nakladatelství Triton působí na českém knižním trhu již od roku 1991 a počtem vydaných titulů se každoročně řadí mezi 6 –10 největších knižních nakladatelství v republice. Specializuje se především na knihy odborné lékařské, psychologické, filosofické, historické a pedagogické, jakož i na učebnice pro VŠ studenty, beletrii, sci-fi a literaturu faktu.V Nakladatelství Triton je každoročně přeloženo mnoho úspěšných zahraničních titulů z výše zmíněných oblastí.

www.tridistri.cz/


Triton - Nejnovější knihy

knihaMisie pod palmami knihaSen lásky knihaMoskva 2042 knihaDalší prima mýtus

Triton - Související články

Fantasy na víkend

Tipy_pro_milovniky_sci-fi_a_fantasy

Chtěli byste zažít fantastické dobrodružství? Nemusíte nikam cestovat, stačí se pohodlně usadit a vzít si knížku. Ta vás totiž může zavést do úžasných světů plných neuvěřitelných příhod. Jak už asi tušíte, dnes pro vás máme tipy na fantasy knížky, které ocení hlavně mladí čtenáři.

Science fiction – budoucnost je nejistá

Tipy_Deti zmaru_Ve stinu slunce

Dnes potěšíme milovníky napínavé a nápadité science fiction literatury. Máme pro ně hned dva zajímavé tipy! První je pokračováním úspěšného románu Děti času od Adriana Tchaikovského, druhý pak představuje nový příběh Ve stínu slunce od českého autora.

Upřímný rozhovor o touze a svatosti

Buh ma rad sex

Sex a Bůh pro mnohé z nás představuje nespojitelná témata. Právě proto vznikla kniha, která nabízí nový pohled na smyslnost a erotiku. Propojení psychologie a biblistické práce umožňuje nejen křesťanům pochopit sex, jak ho Bůh opravdu zamýšlel.

Objevte nové světy

463984_around_the_world_2

Svět se v posledních měsících převrátil naruby. Ten svět, který vnímáme okolo nás, ale není jediný, který existuje. Dnešní knihy nás přenesou do světů, které existují velice blízko nás, ale zároveň je často vnímáme jako nedosažitelné či nepochopitelné.

Romány na tento týden

Romany-nejen-pro-zeny

Začtěte se do čtveřice románů a zpříjemněte si volný čas. Čeká vás komunisty ovládaná Moskva budoucnosti, stalker, který přistihne vraha, konflikt na texasko-mexické hranici a road trip očima sedmileté holčičky, na němž mnoho věcí nehraje…