Nakladatel: Triton

Nakladatelství Triton působí na českém knižním trhu již od roku 1991 a počtem vydaných titulů se každoročně řadí mezi 6 –10 největších knižních nakladatelství v republice. Specializuje se především na knihy odborné lékařské, psychologické, filosofické, historické a pedagogické, jakož i na učebnice pro VŠ studenty, beletrii, sci-fi a literaturu faktu.V Nakladatelství Triton je každoročně přeloženo mnoho úspěšných zahraničních titulů z výše zmíněných oblastí.

www.tridistri.cz/


Triton - Nejnovější knihy

knihaDubánek ve světě lidí knihaPřespávačka u slečny Broukové knihaSamarkand knihaMalý velký muž

Triton - Související články

Svět povídek a snů

povidky uvodni

V pravidelných tipech jsme se tentokrát zaměřili na povídky. Některé jsou plné lásky, další mají spíše psychologické zaměření, někdy až na hranici snů a fantazie, a jiné vás svým hororovým pojetím možná postraší. Nudit se u nich ale určitě nebudete!

Historické romány

tipy historie uvod

Tentokrát jsme se zaměřili na historii a vybrali jsme pro vás čtyři knihy: příběh plný poezie a vaření z Anglie 19. století, Divoký západ v dobrodružné a humorné klasice, a počátek 20. století ve světě umění a kultury, ale i v syrovém prostředí USA.

Pojďte, děti, za pohádkou…

DetiCtou

Středeční knižní tipy jsou ve znamení pohádek. Nejmenší děti určitě potěší malované čtení, malé školáky Pohádky z lesa či nové příběhy známé pavoučí rodinky. A starší děti se mohou začíst do dalšího dobrodružství pandích sourozenců!

Jak udržet lásku ve vztahu

Tipy_Sedm podob lasky_Rozhodnout se pro lasku

S láskou a vztahy to někdy bývá složité. V náročných situacích vám ale mohou poradit nejrůznější příručky. Dvě z nich najdete i v dnešních knižních tipech.

V souladu s přírodou

Tipy_Encyklopedie sobestacnosti_Kniha o nadeji

Dnes vám představíme dvě přínosné knihy, které vám pomohou efektivně hospodařit, ušetřit za energie a najít naději v náročné době plné pohrom a krizí – to vše hezky v souladu s přírodou.