Nakladatel: Triton

Nakladatelství Triton působí na českém knižním trhu již od roku 1991 a počtem vydaných titulů se každoročně řadí mezi 6 –10 největších knižních nakladatelství v republice. Specializuje se především na knihy odborné lékařské, psychologické, filosofické, historické a pedagogické, jakož i na učebnice pro VŠ studenty, beletrii, sci-fi a literaturu faktu.V Nakladatelství Triton je každoročně přeloženo mnoho úspěšných zahraničních titulů z výše zmíněných oblastí.

www.tridistri.cz/


Triton - Nejnovější knihy

knihaKočky mají rády ptáčky knihaJFK 40 – Konec projektu Gotteskämpfer knihaKočovníci severu knihaZabil jsem tyrana

Triton - Související články

V pondělí do světa fantazie

Čtení, fantasy, magie - ilustrační

Nechte se okouzlit světem fantazie s novými pokračováními oblíbených knižních sérií. Nabízíme vám výlet do paralelních Londýnů, vřavu epické bitvy i napínavé pátrání po nebezpečné látce.

Zahrajte si o veselé příhody s domácími mazlíčky

kocky-maji-rady-ptacky-perex

S Alexem a Matyášem se rodiče nenudí, protože neustále vymýšlí nějaké lumpárny. A kdyby kluci náhodou na chvíli polevili a nic neprovedli, hravě je zastoupí tři kočky. Život s dětmi a zvířátky je zkrátka plný překvapení a vy se o tom můžete přesvědčit.

Příběh rodinné vraždy

Zabil jsem tyrana

16. březen 2016 navždy změnil život venkovské rodiny z Hanácka. Antonín Pospíšil v záchvatu amoku zastřelil tchána, který terorizoval rodinu. Jeho příběh novinářka Ivana Karásková doplnila výpověďmi blízkých osob a dokumenty ze soudu.

Porozumějte dětem a pomozte jim

Prirucky-pro-soucasne-i-nastavajici-rodice

Tentokrát jsme mysleli na rodiče. Pomoc v knihách najdou ti, jejichž ratolesti se potýkají s problémy (např. s výslovností či jsou „oběťmi“ sociálních sítí). Též se dozvíte o novém zjištění, že zážitky z raného dětství si v sobě neseme po celý život a mají vliv na naše zdraví.

Cestování po jiných světech

fantasy-kvetina

Léto pomalu končí, a pokud jste si už vybrali dovolenou, nezoufejte. Vydat se na zajímavé cesty můžete, aniž byste opustili pohodlí domova. Seznámíte se s lidskou rasou ve 22. století, navštívíte svět lovců stínů a s Enderem Wigginem prožijete další velkolepé dobrodružství.