Nakladatel: Triton

Nakladatelství Triton působí na českém knižním trhu již od roku 1991 a počtem vydaných titulů se každoročně řadí mezi 6 –10 největších knižních nakladatelství v republice. Specializuje se především na knihy odborné lékařské, psychologické, filosofické, historické a pedagogické, jakož i na učebnice pro VŠ studenty, beletrii, sci-fi a literaturu faktu.V Nakladatelství Triton je každoročně přeloženo mnoho úspěšných zahraničních titulů z výše zmíněných oblastí.

www.tridistri.cz/


Triton - Nejnovější knihy

knihaKluk s novinami knihaLouis Pasteur knihaACT jednoduše knihaBůh v době koronavirové

Triton - Související články

Duchovní povzbuzení na víkend

duchovno

Pokud si rádi přečtete literaturu, u které se můžete zamyslet, a zároveň je vám blízké duchovno a vše, co nás přesahuje, určitě se vám budou líbit dnešní knižní tipy. Podíváme se totiž právě na duchovní tituly, ke kterým se budete velice rádi vracet.

Vystavět znovu svůj život

sam-sobe-psychologem

Současný svět je velice rychlý a nestálý a často nás natolik pohltí, že si ani neuvědomíme, že se vůbec nestaráme sami o sebe. Dnes proto přinášíme hned několik tipů na zajímavé psychologické knížky, které nám pomohou navrátit se k sobě a vystavět svůj život na pevných základech.

Pro milovníky historie…

pro-milovniky-historie

Dějiny stále patří k jednomu z nejrozsáhlejších a poměrně oblíbených témat v literatuře. A právě historii se budeme věnovat v dnešních knihách. Pokud se zajímáte o požárnictví, o ženy bojující proti nacistům anebo jste technický nadšenec, rozhodně si přijdete na své.

Rozhovory, biografie – zajímavé postoje a životy

biografie-tipy-nahled

Jestli nevíte, co s volným pondělním odpolednem, sáhněte po některé z biografií, které představujeme v dnešních knižních tipech. Přečtete si životní příběh frontmana skupiny Iron Maiden, nebo se dozvíte, jaké to je být ředitelem katolické dívčí školy.

Tak trochu jiné lékařské příhody

Hrubanova_PaniDoktorkoCoVyNaTo

V médiích bývá práce lékaře mnohdy zobrazována jako extrémně stresující. Jiní tvůrci ji naopak uchopí jako nekonečný zdroj humoru a zábavy. Jen málokomu se podaří vymanit z jednoho či opačného extrému. Za profesí často obestřenou tajemstvími se ale skrývá i mnoho všedních situací.