Nakladatel: Triton

Nakladatelství Triton působí na českém knižním trhu již od roku 1991 a počtem vydaných titulů se každoročně řadí mezi 6 –10 největších knižních nakladatelství v republice. Specializuje se především na knihy odborné lékařské, psychologické, filosofické, historické a pedagogické, jakož i na učebnice pro VŠ studenty, beletrii, sci-fi a literaturu faktu.V Nakladatelství Triton je každoročně přeloženo mnoho úspěšných zahraničních titulů z výše zmíněných oblastí.

www.tridistri.cz/


Triton - Nejnovější knihy

knihaOsada knihaZástup vzpomínek knihaCvičení kdykoli a kdekoli knihaDobrodružství včelky Klárky

Triton - Související články

Sci-fi z Čech i ze světa

sci-fi uvod (1)

Prozkoumejte spolu s námi pondělní knižní tipy, které tentokrát přinášejí novinky ze žánru sci-fi a fantasy. Najdete mezi nimi i dva komiksy, které jistě neosloví pouze mládež, ale ocení je každý, kdo má toto obrázkové čtení v oblibě. Tak pojďme na to!

Hackněte život svůj i svých dětí

hackunti-tela-nahled

Dnes pro vás máme rovnou pět tipů na to, jak hacknout a zlepšit svůj život! Najdete zde tipy na trénování paměti, na zdravý životní styl nebo na to, jak rozvíjet dětský mozek! Přidáváme i tipy na cviky, které můžete provádět úplně kdekoli, a odhalíme i zákoutí keto diety.

Kotrmelce života

tipy pondeli

Na dnešní pondělí jsme pro vás vybrali pět knih, které jsou plné zajímavých životů, rozhovorů i cestovatelských zážitků. Zdánlivě jsou určeny zejména mužskému publiku, ale užijí si je jistě i zapálené čtenářky, které mají rády dobrodružství.

Fantasy nikdy neomrzí

nahledovy-obrazek-fantasy

Dnešní knižní tipy osloví milovníky fantasy příběhů. Představíme vám rovnou pět knih, které stojí za přečtení. Najdete mezi nimi i pokračování několika oblíbených sérií – třeba z pera slovenského autora Juraje Červenáka.

Jak na emoce

tipy emoce uvodni (1)

Emoce jsou vlastní každému z nás. Ne vždy nás ale v životě provází jenom pozitivní pocity. Jak se vypořádat s rodinnými traumaty, stresem či zvlášť silnými emocemi? S tím vám poradí dnešní knižní novinky. Podívejte se, která z nich by se mohla hodit právě do vaší knihovničky.