Nakladatel: Triton

Nakladatelství Triton působí na českém knižním trhu již od roku 1991 a počtem vydaných titulů se každoročně řadí mezi 6 –10 největších knižních nakladatelství v republice. Specializuje se především na knihy odborné lékařské, psychologické, filosofické, historické a pedagogické, jakož i na učebnice pro VŠ studenty, beletrii, sci-fi a literaturu faktu.V Nakladatelství Triton je každoročně přeloženo mnoho úspěšných zahraničních titulů z výše zmíněných oblastí.

www.tridistri.cz/


Triton - Nejnovější knihy

knihaŠátky, šály, kravaty knihaLughovo kopí knihaTygr knihaDoba jedová 9

Triton - Související články

Vyhrajte skutečný příběh zabijáka z tajgy

tygr-perex

Tajga na ruském Dálném východě je domovem ussurijských tygrů a místní obyvatelé je nejen tolerují, ale snaží se je také chránit před pytláky. Jenže když jedna z těchto šelem začne útočit na lidi, budou právě oni nuceni rozhodnout o jejím osudu.

Experiment je Experiment

Strugacti_OdsouzeneMesto

Jak se pozná úspěšné provedení nějakého pokusu? Jde o naplnění předpokládaného výsledku, nebo stačí jakýkoli výstup bez ohledu na očekávání? Zkuste zavřít dostatečné množství lidí do jednoho prostoru a sledujte, jak se bude jejich komunita utvářet. A hle, máte tu Odsouzené město.

V záhadném Městě

Odsouzene mesto

V nakladatelství Triton právě vychází druhé české vydání zajímavého sci-fi románu, jenž je zároveň filozofickým podobenstvím o hledání smyslu života. Přečtěte si příběh podivného Města s názvem Odsouzené město.

Fantazii se meze nekladou

Tipy_Fantazii se meze nekladou

Dnes představíme fanouškům dobrodružných a kouzelných příběhů nové vydání šestého Pottera, souborné vydání proslulých děl Davida Eddingse a český román Rod.

Young adult – knihy plné fantazie

Young Adult

Co si představíte, když se řekne žánr young adult? Jedná se o tituly určené především dospívajícím čtenářům, proto hlavní hrdinové často řeší problémy, které provázejí dospívání Ať už v našem světě, nebo nějakém jiném…