Nakladatel: Triton

Nakladatelství Triton působí na českém knižním trhu již od roku 1991 a počtem vydaných titulů se každoročně řadí mezi 6 –10 největších knižních nakladatelství v republice. Specializuje se především na knihy odborné lékařské, psychologické, filosofické, historické a pedagogické, jakož i na učebnice pro VŠ studenty, beletrii, sci-fi a literaturu faktu.V Nakladatelství Triton je každoročně přeloženo mnoho úspěšných zahraničních titulů z výše zmíněných oblastí.

www.tridistri.cz/


Triton - Nejnovější knihy

knihaKnihožrouti: Tajný čtenářský spolek knihaZlatoruká knihaBakly: V objetí smrti knihaŽij tam, kde jsou písne

Triton - Související články

Za hranice našeho světa

Tipy_Za hranice naseho sveta

Vydejte se s našimi fantasy tipy do světů plných dobrodružství, nebezpečí a napětí. Držte palce hrdinům, kteří budou bojovat o život, záchranu své země i o lásku.

Dialog o velkých otázkách života

A strycku Willi 2

Každý z nás si během života klade řadu otázek. Andrea Larsonová, matka tří dětí, měla štěstí v tom, že jí na ně odpovídal její strýček, benediktýnský mnich Anselm Grün. Nyní máte šanci i vy nalézt odpovědi na některé věci, které vás trápí…

Životní osudy

Rozečtená kniha - ilustrační

Hledáte inspirativní čtení pro chvíle odpočinku? Pak už dál nehledejte, protože jste ho právě našli! Knihy od lidí s neobvyklými životními příběhy se sešly v dnešních tipech a vy si tak můžete vybrat titul, který vás zaujme nejvíce.

Dětské příběhy plné ilustrací

Pohádková kniha - ilustrační

Křeček Kamil, skřítek Všudybýlek, knihožrouti a Kelvin vás zvou do svého světa! A aby se vám u nich líbilo, jejich příhody a dobrodružství doprovází krásné ilustrace. Tak na nic nečekejte a vydejte se na zábavnou cestu…

Rodinná paměť a její důležitost

Rodina a jeji pamet v nas

Historička a psycholožka spojily síly a odhalily fakt, že paměť rodiny má důležitý vliv na její fungování a rodinné vztahy. Poukazují na potřebu pečovat o rodinnou paměť, aby nedošlo ke ztrátě vědomí o její minulosti. Přečtěte si více o novém přístupu k chápání rodiny.