Nakladatel: Triton

Nakladatelství Triton působí na českém knižním trhu již od roku 1991 a počtem vydaných titulů se každoročně řadí mezi 6 –10 největších knižních nakladatelství v republice. Specializuje se především na knihy odborné lékařské, psychologické, filosofické, historické a pedagogické, jakož i na učebnice pro VŠ studenty, beletrii, sci-fi a literaturu faktu.V Nakladatelství Triton je každoročně přeloženo mnoho úspěšných zahraničních titulů z výše zmíněných oblastí.

www.tridistri.cz/


Triton - Nejnovější knihy

knihaSlavné pohádky s oponou knihaLetopisy zlomu knihaLhář knihaDoba jedová 7

Triton - Související články

Zasoutěžte si o pohádky, které si můžete zahrát

Slavne-pohadky-s-oponou-perex

Chcete, aby vaše ratolesti znaly klasické české pohádky a aby z jejich poznávání měly neobvyklý zážitek? Zahrajte jim je pomocí loutkového divadla. Představujeme vám knihu, se kterou jeho výrobu hravě zvládnete a na chvíli se tak vrátíte do dětských let.

Fantasy ságy na pokračování

Tipy_pro_milovniky_sci-fi_a_fantasy

Lidská fantazie je nekonečná studnice nápadů a neobjevených světů. Máte-li rádi fantastické kraje a bájná stvoření, z dnešních knižních tipů si jistě vyberete to pravé právě pro vás.

Fantasy se vším všudy

Nik Perumov_Letopisy zlomu

Nakladatelství Triton vydalo příběh Nika Perumova, autora číslo jedna v oblasti ruské fantastiky! Pokud máte rádi rozsáhlé světy s bohatou historií a mnoha rasami, je tato působivá záležitost přesně pro vás.

Vyhrajte knihu o dopadech elektrosmogu

doba-jedova7-elektrosmog-perex

Moderní technologie, jako je mobilní telefon, mikrovlnná trouba a další, nám sice usnadňují každodenní život, ale napadlo vás někdy, že také mohou mít neblahý vliv na naše zdraví? Přečtěte si více o působení mikrovlnného záření.

Hity Velkého knižního čtvrtku – podzim 2017 II.

Velky knizni ctvrtek

Minulý týden jsme vám představili první várku knih, které se na pultech knihkupectví objevily 19. října v rámci akce Velký knižní čtvrtek. Níže si představíme dalších pět vybraných titulů napříč žánry.