Nakladatel: Triton

Nakladatelství Triton působí na českém knižním trhu již od roku 1991 a počtem vydaných titulů se každoročně řadí mezi 6 –10 největších knižních nakladatelství v republice. Specializuje se především na knihy odborné lékařské, psychologické, filosofické, historické a pedagogické, jakož i na učebnice pro VŠ studenty, beletrii, sci-fi a literaturu faktu.V Nakladatelství Triton je každoročně přeloženo mnoho úspěšných zahraničních titulů z výše zmíněných oblastí.

www.tridistri.cz/


Triton - Nejnovější knihy

knihaPravdivý život knihaVatikán a italský fašismus 1922–1945 knihaVzestup Persepole knihaDěvče

Triton - Související články

Knihy z military oddělení

valka

Nenechte se vyděsit titulkem dnešních tipů. Ani jedna z knih, které si dnes představíme, není odbornou publikací o moderních válkách. Všechny tři vypráví příběh. Pokaždé jiný – a to jak historickým posazením, tak i typem postav – ale vždy stejně zajímavý a napínavý.

Druhá strana mince

Lukjanenko_Reverz

Jeden svět zvaný Centrum spojuje všechny ostatní. Kde jsou hranice, tam je stráž. Kde jsou hranice a stráž, tam bují pašeráctví. Kdybyste dokázali otevírat portály mezi světy, na kterou stranu zákona byste se přidali vy?

Na pořadu dne sci-fi

Tipy_Na poradu dne sci-fi

Vzhůru do vesmíru! Máme pro vás dva vzrušující příběhy o vyhrocených konfliktech, mimozemšťanech, o snaze zachovat lidstvo i potřebě válčit. A jako třešinku na dortu přidáváme oficiálního průvodce k filmu Solo: Star Wars Story.

Děti v táborech smrti

deti-uvod

Nejhrůznější na válce je to, že postihne všechny bez rozdílu. Ženy, muže, staré i mladé. Děti. Všichni čelí stejnému osudu, stejným hrůzám a stejnému nebezpečí. To si prožili i malí Pavel a Alona. Oni však měli štěstí, že na rozdíl od většiny svých vrstevníků prošli druhou světovou válkou i nacistickými tábory živí. A dnes o

Knihy nabité vědomostmi

Tipy_lidsky faktor

Dnešní tipy přinášejí odpovědi na řadu otázek týkajících se rodičovství, vnitřního vývoje a víry v Boha, onkologických onemocnění, logiky a naší historie. Obohatí vás o nespočet zajímavých poznatků.