Nakladatel: Triton

Nakladatelství Triton působí na českém knižním trhu již od roku 1991 a počtem vydaných titulů se každoročně řadí mezi 6 –10 největších knižních nakladatelství v republice. Specializuje se především na knihy odborné lékařské, psychologické, filosofické, historické a pedagogické, jakož i na učebnice pro VŠ studenty, beletrii, sci-fi a literaturu faktu.V Nakladatelství Triton je každoročně přeloženo mnoho úspěšných zahraničních titulů z výše zmíněných oblastí.

www.tridistri.cz/


Triton - Nejnovější knihy

knihaPrůmysl lži knihaHvězdní honáci knihaS otcem Piem za zády knihaPopel Babylonu

Triton - Související články

Získejte pomocníka v boji proti propagandě

prumysl-lzi-perex

Odhalte zákulisí světa manipulace a zjistěte, jak snadnou kořistí jste pro politické marketéry, i když jste možná byli dosud přesvědčeni, že tomu tak ve vašem případě rozhodně není. Naučte se propagandu odhalit a účinně se jí bránit.

Klasická science fiction

Tipy_Klasicka science fiction

Přinášíme vám tři příběhy, které rozvíjejí vaše oblíbené románové série. Máme tu šestý díl Expanze, poslední knihu z trilogie Jižní Zóna a pokračování Problému tří těles.

Zdraví na prvním místě

mufiny-bezlepkove

Po vánočních svátcích všichni spokojeně odpočíváme s žaludky plnými kaprů, bramborových salátů a cukroví. Možná, že právě teď by byla nejlepší doba začít přemýšlet o tom, jak jíst v příštím roce zdravě – bez zbytečných jedů a bez lepku.

Vyhrajte velkolepé galaktické dobrodružství

hvezdni-honaci-perex

V daleké budoucnosti existují galaxie, mezi kterými zajišťují přepravu hyperprostorové bytosti zvané krávy, které ženou honáci ne nepodobní klasickým kovbojům. Ovšem právě oni jsou trnem v oku hraběti Kuzněcowovi a ten s nimi neváhá bojovat.

S knihou za poznáním

dite-a-kniha

Jak se naučit něco nového, a přitom si užít zábavu? No přece s knihou. Ty dnešní vás vezmou nejen do historie, ale i na cestu kolem světa. Seznámíte se s fungováním lidského těla a proniknete do tajů umění. To vše za doprovodu krásných ilustrací.