Nakladatel: Triton

Nakladatelství Triton působí na českém knižním trhu již od roku 1991 a počtem vydaných titulů se každoročně řadí mezi 6 –10 největších knižních nakladatelství v republice. Specializuje se především na knihy odborné lékařské, psychologické, filosofické, historické a pedagogické, jakož i na učebnice pro VŠ studenty, beletrii, sci-fi a literaturu faktu.V Nakladatelství Triton je každoročně přeloženo mnoho úspěšných zahraničních titulů z výše zmíněných oblastí.

www.tridistri.cz/


Triton - Nejnovější knihy

knihaDává Bůh smysl? knihaByl jednou jeden úl knihaČaroděj z nafukovacího stromu knihaKarel I.

Triton - Související články

Eseje na různá témata

tipy_velci-autori-ceske-i-svetove-literatury

Dnešní tipy vás přimějí zamyslet se nad otázkami křesťanské víry a jejího smyslu v lidském životě. Čeká vás ale i mnoho zajímavých informací o mozku a vhled do světa literatury, umění i filmu.

Do nového roku s fantazií

Knizni tipy_napinava sci-fi

Proč nezahájit nový rok pořádným dobrodružstvím a výletem do nějakého fantastického světa? V našich tipech na vás čekají hned tři napínavé, magické a působivé romány, tak si je nenechte ujít.

Románová nadílka

Romany-nejen-pro-zeny

Dnes vám přinášíme několik románů, které vás zavedou do různých koutů světa. Dáte přednost Varšavě, Islandu, Tchaj-wanu nebo Dálnému východu? Představujeme vám hned šest knižních tipů, z nichž si vybere každý knihomol.

Zahrajte si o úl plný ilustrací

soutez-byl-jednou-jeden-ul

Zajímalo vás někdy, jak se rodí včela? Jaké jsou její první krůčky? Jaká dobrodružství se pro ni skrývají v úlu? A jak probíhá setkání s včelí královnou? Odpovědi naleznete v této milé knížce plné krásných ilustrací.

Biografie pod stromeček

biografie-nahled

Nevíte, co nadělit pod stromeček rodině nebo přátelům? Potěšte je některou z biografií, které vám představí dnešní knižní tipy – od Karla I. přes umělce Fridu Kahlo a Salvadora Dalího až po komiksový příběh boxerské legendy.