Nakladatel: Triton

Nakladatelství Triton působí na českém knižním trhu již od roku 1991 a počtem vydaných titulů se každoročně řadí mezi 6 –10 největších knižních nakladatelství v republice. Specializuje se především na knihy odborné lékařské, psychologické, filosofické, historické a pedagogické, jakož i na učebnice pro VŠ studenty, beletrii, sci-fi a literaturu faktu.V Nakladatelství Triton je každoročně přeloženo mnoho úspěšných zahraničních titulů z výše zmíněných oblastí.

www.tridistri.cz/


Triton - Nejnovější knihy

knihaDěti vzpomínek knihaSvěží vítr, nový oheň knihaÚtěky z pekla knihaLéčba lupénky

Triton - Související články

Historické boje, vášně a intriky

tipy historie uvod

Máte rádi historii? A s chutí si přečtete příběhy plné historických bojů, vášní a intrik? Pak právě pro vás máme hned několik tipů na knihy. Představíme vám třeba nový román Heather Morrisové či další pokračování některých oblíbených historických sérií.

Respektuj mimozemšťana svého

Strugacti_UtekyZPekla

Od nepaměti mají lidé potřebu zasahovat do vývoje nově objevených civilizací. Ne vždy, pokud vůbec někdy, dopadne takové vměšování pro původní obyvatele dobře. Jak to ale bude s ovlivňováním případných mimozemšťanů, až nám to technologie dovolí?

Inspirace životem

inspirace-zivotem-nahled

V dnešním článku vám představíme tři inspirativní knihy z různých odvětví. První kniha vám skrze rozhovory přiblíží onemocnění duše, s druhou se vydáte po stopách známého dobrodruha a třetí kniha vám nabídne duchovní zamyšlení. Přejeme příjemné počtení!

Projděte se jinými světy

tipy pondeli fantasy (1)

Představujete si někdy, jaké by to asi bylo žít v docela jiném světě? Třeba nějakém smyšleném? Tak to jste u nás na správné adrese! Přesně dnes se totiž s knižními novinkami můžete přenést do fantasy nebo sci-fi světa. Tak směle do toho, začtěte se, prosím!

Božská inspirace, motivace a povzbuzení

svezi vitr, novy ohen (1)

Chcete-li naplnit to, co s Vámi má Bůh v úmyslu, možná je čas přečíst si poutavou knihu pastora Jima. Právě v ní totiž najdete nejenom jeho vlastní příběh, ale i mnoho inspirace, povzbuzení a motivace! Ne vždy k nám totiž Bůh promlouvá tak, abychom všemu porozuměli…