Nakladatel: Triton

Nakladatelství Triton působí na českém knižním trhu již od roku 1991 a počtem vydaných titulů se každoročně řadí mezi 6 –10 největších knižních nakladatelství v republice. Specializuje se především na knihy odborné lékařské, psychologické, filosofické, historické a pedagogické, jakož i na učebnice pro VŠ studenty, beletrii, sci-fi a literaturu faktu.V Nakladatelství Triton je každoročně přeloženo mnoho úspěšných zahraničních titulů z výše zmíněných oblastí.

www.tridistri.cz/


Triton - Nejnovější knihy

knihaZraněný pastýř knihaGeny knihaDeník europoslance knihaLáska nalézá přístav

Triton - Související články

Co máme v genech?

Tipy_Geny_Strucne dejiny kazdeho z nas

To je otázka, nad kterou se jistě alespoň jednou zamyslel každý z nás. Následující dva knižní tipy vám na ni konečně dají uspokojivé odpovědi a přinesou přitom mnoho působivých postřehů.

Papež František

Zraneny_pastyr_Ivereigh (1)

Chcete lépe poznat prvního latinskoamerického papeže v dějinách? Britský spisovatel Austen Ivereigh ve své knize mapuje klíčové okamžiky jeho reformy v Římě a v celé církvi. Nechybí ani zábavné historky, svědectví přímých účastníků a odborné analýzy.

Život s láskou

Tipy_Laska naleza pristav_Milovat a psat

Dnešní tipy ocení zejména romanticky založené duše. Jsou totiž věnované příběhům plným lásky, ale také trápením a starostem s ní spojeným. Nechte se dojmout, rozesmát i rozplakat.

Biografie všedního dne

biografie vsedniho dne

Je pondělí a tedy čas zabrnkat si na životopisnou notu. Jeden z knižních tipů nás dnes totiž provede životem slavného hudebníka. Nebude však chybět ani politika, náboženství a biografický román, který tuto netradiční sešlost zcela jistě obohatí.

Kouzelné tipy pro malé čtenáře

tipy kouzla

Dnes se společně s knižními tipy necháme přenést do světa kouzel a dobrodružství. Potkáme při tom nejedno strašidlo a hlavně, hlavně se při čtení těchto dvou knížek určitě nudit nebudeme.