Nakladatel: Triton

Nakladatelství Triton působí na českém knižním trhu již od roku 1991 a počtem vydaných titulů se každoročně řadí mezi 6 –10 největších knižních nakladatelství v republice. Specializuje se především na knihy odborné lékařské, psychologické, filosofické, historické a pedagogické, jakož i na učebnice pro VŠ studenty, beletrii, sci-fi a literaturu faktu.V Nakladatelství Triton je každoročně přeloženo mnoho úspěšných zahraničních titulů z výše zmíněných oblastí.

www.tridistri.cz/


Triton - Nejnovější knihy

knihaDiagnóza: učitelka knihaNick a Tesla a vynálezy pro boj s tajným agentem knihaHry Nemesis knihaŠkola naděje

Triton - Související články

Výlety do jiných světů

Tipy_Ztrapeny svet_Divoka pisen_Ztracene kralovstvi

S dnešními tipy popustíme uzdu své fantazii! Představíme si, jak bychom chtěli strávit poslední dny na Zemi, jaký by byl život v nebezpečném temném městě, nebo jak bychom zkusili dosáhnout trůnu, jenž nám právem náleží.

Oblíbení dětští hrdinové jsou zpět

deti-si-ctou

Oblíbení dětští hrdinové hlásí návrat a hned se po hlavě vrhají do dalších dobrodružství. Tak neváhejte a přidejte se směle k takovým postavám, jako jsou Bill Madlafousek, sourozenci Nick a Tesla Holtovi, Aladin a jeho kamarádka Billie, Hilary z Téměř ctihodné ligy pirátů či princ Žabák porazitel. Napětí, záhady a humor jsou zaručeny.

Vzít osud světa do vlastních rukou

Corey_HryNemesis

Když jsou principy svobody lidské společnosti v ohrožení, je třeba vzít osud do vlastních rukou. Cesty k prosazení vlastní vůle jsou různé, od diplomacie až k čistému terorizmu. Najde se někdo, kdo svět spasí? Pojďme rozehrát Hry Nemesis.

Příběh o lásce, péči a naději

Skola_nadeje

Rosemary má dvě skvělé dcery a milujícího manžela. Pak ale přijde šok. Hugh kvůli nehodě končí v nemocnici a zpět domů se vrací jako mrzák. Kvůli poranění hlavy se musí znovu učit všem základním úkonům. Dá se s tím vůbec nějak vyrovnat? Škola naděje vám prozradí víc.

Humorné příběhy pro lepší náladu

tipy5

Přichází jaro a přináší nám teplo, sluníčko a dobrou náladu. Pojďte mu pomoci a nechte si dobrou náladu navodit také správnými knihami! Úsměv magicky zlepšuje den a tyto knihy vás zaručeně pobaví a rozesmějí.