Nakladatel: Triton

Nakladatelství Triton působí na českém knižním trhu již od roku 1991 a počtem vydaných titulů se každoročně řadí mezi 6 –10 největších knižních nakladatelství v republice. Specializuje se především na knihy odborné lékařské, psychologické, filosofické, historické a pedagogické, jakož i na učebnice pro VŠ studenty, beletrii, sci-fi a literaturu faktu.V Nakladatelství Triton je každoročně přeloženo mnoho úspěšných zahraničních titulů z výše zmíněných oblastí.

www.tridistri.cz/


Triton - Nejnovější knihy

knihaBožská vlna knihaLéčba zraněného srdce knihaJe matematika věda? knihaAlison: Život nekončí

Triton - Související články

Sexuální zneužívání a naděje do budoucna

Dan Allender_Lecba zraneneho srdce

Kniha terapeuta Dana B. Allendera přináší příběhy, s nimiž se autor setkal při své praxi, a pomáhá čtenářům vyrovnat se s traumaty. Jde o příběhy lidí, kteří si prošli sexuálním zneužíváním, znásilněním či šikanou.

Různé žánry pro celou rodinu

rodina

Ke každému počasí a pro všechny! Tak lze charakterizovat dnešní knižní nabídku. Téměř každý tu najde něco pro sebe nebo pro své blízké – maminku, tatínka, i toho divného chlapa od vedle. Přesvědčte se sami.

Nechte se unést do jiných světů

nahlednete.jine.svety

Ať je teplo nebo zima, dobrá knížka nikdy nezklame. Ani dnešní páteční tipy vás nenechají chladnými – vydejte se s nimi do jiných světů!

Matematika, královna všech věd. Nebo ne?

Je matematika veda

Na otázku, zda je matematika věda, drtivá většina lidí odpoví kladně. Ale nebylo tomu vždy, v minulosti byla matematika podřízena metafyzice či teologii. Ponořte se do její historie a sledujte proměny jejího vědeckého statusu.

Zasoutěžte si o odvážnou plavbu na hranici možností

v-srdci-more-perex

Věděli jste, že inspirací pro román Bílá velryba byla skutečná událost z roku 1821? Právě tehdy se potopila velrybářská loď Essex po srážce s obrovským vorvaněm a její posádku čekal strastiplný boj o záchranu životů…