Nakladatel: Triton

Nakladatelství Triton působí na českém knižním trhu již od roku 1991 a počtem vydaných titulů se každoročně řadí mezi 6 –10 největších knižních nakladatelství v republice. Specializuje se především na knihy odborné lékařské, psychologické, filosofické, historické a pedagogické, jakož i na učebnice pro VŠ studenty, beletrii, sci-fi a literaturu faktu.V Nakladatelství Triton je každoročně přeloženo mnoho úspěšných zahraničních titulů z výše zmíněných oblastí.

www.tridistri.cz/


Triton - Nejnovější knihy

knihaNa začátku byl rýč knihaEncyklopedie soběstačnosti pro 21. století 2.díl knihaEnderova hra knihaNonstop

Triton - Související články

Druhý díl Encyklopedie soběstačnosti

Encyklopedie sobestacnosti 2

Plánujete ekologické farmaření, chystáte se hospodařit na větším pozemku, přejete si vypěstovat vlastní rostliny bez průmyslových hnojiv, nebo se zajímáte o včelařství? Nejen s tímto vším vám pomůže druhý díl Encyklopedie soběstačnosti pro 21. století.

Napříč neznámými světy

Napric-neznamymi-svety

Vydejte se napříč smyšlenými i reálnými světy! Čeká vás planeta Hyperion, navštívíte lunární habitat Arkádie, zažijete zpustlou Zemi po nárazu komety a budete oporou chlapci, jenž má před sebou nelehký úkol – vyhladit celou civilizaci.

Do konce roku s dobrou náladou a nadhledem

Tipy_Knihy na pokracovani_Michalkova

Než vykročíte s nadějí do nového roku, připravte si dobrou náladu s našimi pohodovými tipy! Nechybí jim nadhled, humor ani mnoho podnětů k zamyšlení.

Jak čelit náboženskému násilí

Ne v Bozim jmenu

I přes sekularizaci společnosti nadále přibývá násilí páchaného ve jménu Božím. Náboženští extremisté vraždí, válčí a nenávidí, a přitom se odvolávají na Boha. Co za tím stojí? Na to se snaží přijít vrchní britský rabín, který dává do souvislosti jak násilí, tak i náboženství.

Putování po nových světech

Sci-fi

Do dalekých vesmírů, utopických světů, temných konců naší planety i do dávné minulosti – všude tam nás zavedou romány, které si dnes představíme. A že jich je požehnaně.