Nakladatel: Triton

Nakladatelství Triton působí na českém knižním trhu již od roku 1991 a počtem vydaných titulů se každoročně řadí mezi 6 –10 největších knižních nakladatelství v republice. Specializuje se především na knihy odborné lékařské, psychologické, filosofické, historické a pedagogické, jakož i na učebnice pro VŠ studenty, beletrii, sci-fi a literaturu faktu.V Nakladatelství Triton je každoročně přeloženo mnoho úspěšných zahraničních titulů z výše zmíněných oblastí.

www.tridistri.cz/


Triton - Nejnovější knihy

knihaŠvýcarský Robinson knihaEtika pro děti knihaNa počátku byla výchova knihaŽhavé olovo, chladné železo

Triton - Související články

Hurá za dobrodružstvím!

DetiNahled

S dnešními knižními tipy se rozhodně nudit nebudete! Společně s hlavními hrdiny se vydáte na moře za nevídaným dobrodružstvím, poznáte exotické krajiny, zažijete napínavé situace a potkáte se i s piráty. A kdo ví, třeba vás vezmou mezi sebe…

Romány inspirované skutečnými událostmi

Tipy_Zemrit na jare_Ukryt v ZOO

Dnešek se ponese v duchu hrdinství i strachu. Minulost je plná skutečných příběhů, které ve čtenářích mohou vyvolat hrůzu a znechucení, ale i soucit, úžas a obdiv.

Jak neopakovat chyby svých rodičů

Na_pocatku_byla_vychova

Kniha švýcarské psycholožky, zabývající se raným dětstvím a rolí výchovy, si klade za cíl poradit rodičům, kteří si uvědomují, že svou výchovou opakují chyby svých vlastních rodičů. Autorka analyzuje kruté výchovné metody a nabízí jejich vhodnější alternativy, které dle jejího názoru neškodí dětské duši.

Povídejte si s dětmi o etice

Michael Parker_Etika pro deti

Každý rodič by měl mít ctižádost vštípit svému dítěti etické a morální hodnoty. Teď to bude mít o něco snazší, protože mu s tím pomůže kniha Michaela Parkera.

Výlety do neznáma

sci-fi

V létě je nejlepší cestovat s knihou – třeba za hranice fantazie! Cestovní kancelář „Týdenní tipy“ vám představuje čtyři lákavé destinace – sci-fi klasiky od uznávaných mistrů, návrat do Sirotčince slečny Peregrinové a neotřelé propojení magie a technologie. Tak směle na cesty!