Nakladatel: Triton

Nakladatelství Triton působí na českém knižním trhu již od roku 1991 a počtem vydaných titulů se každoročně řadí mezi 6 –10 největších knižních nakladatelství v republice. Specializuje se především na knihy odborné lékařské, psychologické, filosofické, historické a pedagogické, jakož i na učebnice pro VŠ studenty, beletrii, sci-fi a literaturu faktu.

V Nakladatelství Triton je každoročně přeloženo mnoho úspěšných zahraničních titulů z výše zmíněných oblastí.

www.tridistri.cz/

Triton - Nejnovější knihy

knihaAť žijí auta! knihaPast na Persea knihaPompiéři, požárníci, hasiči knihaMisie pod palmami

Triton - Související články

Technika pro nejmenší

děti čtení Flicker

Auta, vlaky, buldozery a další nejen dopravní prostředky inspirovaly autory k sepsání zajímavých příběhů a pohádek. Na své si přijdou i ti nejmenší, kteří se díky magnetkám budou moci podílet na samotném ději. Samozřejmostí jsou zdařilé ilustrace.

Dějiny českého hasičství

Pompieri pozarnici hasici

Vítejte ve světě hasičů-hrdinů. Obsáhlá publikace vás seznámí s vývojem hasičské technologie, s historií vzniku samotných sborů, a nechybí ani kapitoly věnující se hasičskému sportu, činnosti mládeže či boji s koronavirem. Vše doplňuje přehled hasičské literatury a periodik.

Druhá světová válka a její dozvuky

valka

Druhá světová válka je bolestnou etapou dějin a velice poznamenala nejednu generaci. I proto patří toto téma mezi nejčastěji zpracovávané. My se dnes podíváme na čtyři knihy, které se druhé světové válce věnují z různých pohledů a zaujmou tudíž nejednoho čtenáře.

Na vlnách sci-fi a fantastična

fantasticke-knihy

Na úvod týdne jsme si pro vás připravili čtveřici titulů, s nimiž spolehlivě uniknete všední realitě. Upřednostníte záhadné obří sochy, tajemný cirkus, v němž ožívá magie, nebezpečné vesmírné putování, nebo temnou gotickou fantasy?

Zasoutěžte si o knihu autopohádek z Brzdína

at-ziji-auta-perex

Malí čtenáři, kteří mají rádi autíčka, určitě nepohrdnou výletem do ostrovního království Velká Baterie. V něm se odehrává tolik zábavných příběhů! A místní obyvatelé na čtyřech kolech prožívají dobrodružství, ke kterým se můžete přidat.