Rubrika: Tipy

Životní cesta Manuela Pellegriniho

pellegriniho-metoda-perex

Nejen fotbaloví fanoušci jméno Manuel Pellegrini už někdy zaregistrovali. S knihou Pellegriniho metoda můžete sledovat životní cestu Manuela Pellegrina plnou sladkých vítězství i trpkých proher, od skromných začátků přes hráčskou kariéru až po trenérské zkušenosti. 

Získejte moderní inspiraci pro klasickou přílohu

knedlikova-revoluce-perex

I tradiční pokrmy lze uvařit moderně a neobvykle. Například s knedlíky a noky se v kuchyních našich maminek a babiček setkáváme především v klasické podobě, ale tato příloha v sobě skrývá mnohem větší potenciál, o čemž se nyní můžete přesvědčit.

Tajemství Silicon Valley

Antonio Garcia Martinez_Blazinec v Silicon Valley

Dlouho utajovaný rukopis bývalého poradce Twitteru, produktového manažera Facebooku a zakladatele vlastního startupu je na světě! Blázinec v Silicon Valley vám odhalí pravdu o byznysu zábavným způsobem!

Vyhrajte spletitý případ plný démonů z minulosti

divka-o-pulnoci-perex

Policejní psycholožka Saša Załuská se ze své závislosti na alkoholu sice vyléčila, ale touha po sklence něčeho ostřejšího ji pronásleduje stále, obzvláště ve vypjatých situacích. A těch ji během vyšetřování potká mnoho. Podaří se jí odolat a případ vyřešit?

Být hrdinou není takové, jak se píše v komiksech…

Pavel Bares_Projekt Kronos

V nakladatelství Host právě vychází románový debut mladého autora Pavla Bareše. Jeho Projekt Kronos přináší nový svěží vítr do české fantastiky.

Detektivní pátrání

krimi

I na jaře není na škodu najít si chvilku pro dobrou detektivku. V dnešních knižních tipech budeme pátrat se slavným detektivem Watsonem, odhalíme záhadu rukopisu, který skrývá pravdu o kruté vraždě, a na závěr se přesvědčíme, že Vánoce nemusí být vždy svátky klidu a míru.

Zasoutěžte si o případ zmizení v aljašské pustině

La-Loba-audiokniha-perex

Tři roky od sebe dělí zmizení dvou žen, přesto je policejní seržant Hamilton přesvědčený, že mezi nimi existuje souvislost. Vydává se proto hledat tajemného zálesáka Grizzlyho Adamse, který by mohl být klíčem k celému případu. Je snad on únoscem?

Každý z nás je originál

Originaly

Každý z nás může změnit svět či alespoň jeho kousek. S tímto tvrzením přichází Adam Grant, profesor psychologie a konzultant, ve své knize, která má pomoci lidem uskutečňovat jejich malé i velké nápady. Nechybí ani příklady z praxe, na kterých dokazuje pravdivost svých slov. Proto neváhejte a zkuste své nápady uskutečnit…

Připravte se na léto: buďte fit

nahled-obalky

Chcete si zlepšit postavu? Chcete dosáhnout plochého břicha, jaké mají modelky, ale zároveň byste se ráda vyhnula striktním dietám a raději si připravovala jídla chutná? Pak jsou dnešní knižní tipy, které představují  dvě nové knihy receptů pro štíhlou linii, právě pro vás.

Zahrajte si o krvavou oslavu tradičních svátků

znesvetitel-perex

V oknech bliká vánoční výzdoba a ozdobený stromeček už čeká, až se pod ním objeví dárky. Rodiny společně sedí u krbu a užívají si klidu. Ten se však brzy rozhodne narušit Znesvětitel a Štědrý den rozhodně nebude posledním zkaženým svátkem.