Rubrika: Tipy

Velké století už posedmé!

1968

Rok 1968 se vepsal do historie jako jeden z nejbouřlivějších roků 20. století. Právě do tohoto období zasadil Jan Guillou, který sám během Pražského jara pobýval v Československu, sedmý díl velkolepé knižní série Velké století.

Strhující thrillerová jízda

krimi

Nechte se napínat! Nachystali jsme si pro vás nejnovější thrillerový knižní mix. Vybírejte z titulů, které nabízejí dům plný podivných věcí a jevů, malou holčičku, jíž se bojí i její psycholožka, učitele podezřelého z vraždy a sérii úmrtí v italských lesích.

Vyhrajte příběh židovské jednotky Ritchie Boys

synove-a-vojaci-perex

Když Němci židovského původu utíkali před Hitlerem z rodné země, pravděpodobně ani jednu ze stran nenapadlo, jak by mohly jejich znalosti prostředí a především jazyka napomoci spojencům. Americká armáda si tento potenciál však uvědomila.

Krmte ptáčky v zahradě po celý rok

Krmime ptaky v zahrade

Rádi v zimě sypete ptáčkům do krmítka nějaké to zobání? A proč jim nedopřát dostatek jídla po celý rok? Krmte ptáčky na zahradě přírodní cestou s pomocí nové knihy Anity a Norberta Schäfferových.

Získejte pátrání porodní asistentky Cecilie Lundové

ozbrojena-zena-perex

Soukromé klinice Victoria hrozí zrušení, Cecilie se proto bojí o práci, a navíc se v jejím okolí začnou dít podivné věci. Když dojde už ke třetímu zločinu, Cecilie to nevydrží a sama se pustí do pátrání. Zjistí při něm něco, čím by pomohla policii?

Každodenní iniciace života

O osudovem vlivu Davida Bowieho na holky

Hlavní hrdina Paul pochází z poněkud neobvyklé rodiny, díky které se pohybuje ve společnosti homosexuálů, transsexuálů a dalších skupin na okraji společnosti. Sám je heterosexuál, ale kvůli jeho vzhledu ho většinová společnost nepřijímá. Jak se s tím vypořádá?

Zasoutěžte si o výsledky výzkumu ptačího mozku

genialita-ptaku-perex

Málokoho by napadlo, že mozek ukrytý v ptačí hlavičce si svou výkonností nezadá s mozkem primáta. Stačí si uvědomit, jakou inteligenci vyžadují některé návyky těchto opeřenců – mnohdy je bereme jako samozřejmost, aniž bychom se nad nimi zamýšleli.

Jak dostat od života, co chcete

Strucny manual uspesneho lenocha

Splňte si své sny a staňte se tím, kým chcete být. Že nevíte jak na to? Díky knižnímu manuálu se seznámíte s nápady a taktikami, jak se nevzdat svých idejí a dotáhnout své cíle do konce.

Životní úděl románových hrdinek

Tipy_Kdyz pisi zeny

V dnešních tipech dostávají prostor napínavé detektivky, romantické příběhy i knížky se závažnými tématy. Všechny je spojují výrazné hlavní hrdinky, atraktivní prostředí a silné emoce.

Zahrajte si o pátrání po vrahovi vlastního otce

vsechny-krasne-lzi-audiokniha-perex

Harry Ackerson se trápí smrtí svého otce a stále více si uvědomuje, že události, které provázely jeho život, jsou poněkud zvláštní. Že by smrt Billa Ackersona nebyla nehoda, ale dobře promyšlená vražda? Ale kdo by měl důvod ho zabíjet?