Rubrika: Tipy

Nalaďte se pozitivně

smiling beautiful happy girl jumping in a park in summer

Dnešní knižní tipy budou čistě pozitivní. Všechny představované knihy se totiž točí okolo témat pohody, pozitivity, osobního růstu a kvalitního odpočinku. Vezměte na poslední týdny léta do ruky knihu, která vám dodá pozitivní energii před blížícím se pošmourným podzimem.

Zasoutěžte si o tajemství deníku odborníka na historii templářů

templarske-dedictvi-perex

Cotton Malone chtěl za svou kariérou agenta na americkém ministerstvu spravedlnosti udělat tlustou čáru a otevřít si antikvariát, kde by mezi starými výtisky strávil poklidný zbytek života. Když se mu však ozve bývalá nadřízená, jeho plány vezmou za své.

Síla lásky i zrady

Mura

Hlavní hrdinka se kvůli lásce vzdá všeho a uprchne do Sovětského svazu, skončí ovšem jako politická vězeňkyně v pracovním lágru. Zde kromě krutého režimu vládne i vězeňská mafie. Ponořte se do románu o přátelství, lásce, ale také zradě, dávných křivdách a utlačování menšin…

Pohádková dobrodružství

deti ctou

Zavítejte do kouzelného světa pohádek, kde se plní všechna přání a každé dobrodružství nakonec dobře dopadne. Seznamte se s hlavními hrdiny dnešních knižních tipů a prožívejte s nimi jejich příhody. Fantazii podněcují i krásné ilustrace.

Zahrajte si o příběh přátelství a zrady

ve-svetle-toho-co-vime-perex

Na prahu domu čtyřicetiletého investičního bankéře se jednoho rána objeví jeho přítel ze studií, kterého mnoho let neviděl a ztratil s ním kontakt. Co přimělo Zafara, aby po takové době znovu vyhledal dávného spolužáka?

Jak ovládnout své telomery

Telomery

Odhalte způsob, jak vypadat a cítit se mladě bez ohledu na věk. Vše spočívá v telomerech, které mají vliv na genetické dědictví a s jejichž pomocí lze prodloužit délku zdravého života. Autorky-vědkyně na základě svého výzkumu přinášejí tipy a triky, jak o své telomery pečovat.

Romány inspirované skutečnými událostmi

Tipy_Zemrit na jare_Ukryt v ZOO

Dnešek se ponese v duchu hrdinství i strachu. Minulost je plná skutečných příběhů, které ve čtenářích mohou vyvolat hrůzu a znechucení, ale i soucit, úžas a obdiv.

Získejte inspiraci pro přípravu tekuté energie

barevne-smoothie-rychle-a-zdrave-perex

Krásně barevné a lahodné smoothie vás nejen osvěží a zasytí, ale také vám dodá energii a potřebnou dávku vitamínů a minerálů. Pokud víte, jak jej správně připravit, budete překvapeni, jak blahodárné účinky může mít na vaše zdraví.

Mrazivý detektivní román z prostředí současného Mongolska

Ian Manook_Krute casy

Úspěšný detektivní román s komisařem Jerúldelgerem se dočkal pokračování. Příběh Krutých časů zavede čtenáře do Mongolska, Ruska i daleké Číny a přinese několik vražd, z nichž bude podezřelý sám komisař.

Ženy o ženách

Zeny-o-zenach

Ženy možná ještě nevládnou světu, ale dnešním knižním novinkám rozhodně ano. Čilá a svěží směs mladých autorek a úctyhodných klasik vás přesvědčí, že umí napsat skvělá díla. A určitě se nemusíte bát nudy či přeslazené jemnosti. Tyto dámy se do psaní příběhů dovedou řádně opřít.