Rubrika: Tipy

Svět francouzského komiksu

flasinet-nahled

Dnes vám představíme titul uznávaného výtvarníka. Netradiční kniha slouží jako tzv. storyboard k animovanému superfilmu. Máte tak jedinečnou šanci nahlédnout do tvorby tohoto komiksového mága, jehož příběhy i kresby vás zkrátka ohromí!

Vyhrajte nový pohled na životní nezdary

kdyz-veci-nejdou-tak-jak-chcete-perex

Ne vždy nám všechno jde od ruky a vychází tak, jak jsme si naplánovali nebo vysnili. Takový je bohužel život, ale i z těchto okamžiků lze načerpat nadhled, poučit se z nich a znovu nabýt duševní pohodu.

Být sama neznamená být nešťastná

Sama a stastna_uvodni

Marie Luise Ritterová se v knížce Sama a šťastná snaží ukázat, že věci, které jsme obvykle zvyklí dělávat jen ve dvou, můžeme dělat i sami a mít z nich zasloužený požitek. Protože i na našich snech a zájmech záleží.

Historické boje, vášně a intriky

tipy historie uvod

Máte rádi historii? A s chutí si přečtete příběhy plné historických bojů, vášní a intrik? Pak právě pro vás máme hned několik tipů na knihy. Představíme vám třeba nový román Heather Morrisové či další pokračování některých oblíbených historických sérií.

Tipy pro zdraví

zdravi-tipy-nahled

Dnešní tipy se ponesou ve znamení zdraví a celkového zlepšení vašeho života! První kniha se zabývá zrakem a očima. Autorka představuje různé metody, jak trénovat zrak či jak uvolnit oči. Druhá kniha se podrobně věnuje hormonům v lidském těle a jejich potenciálu zkvalitnit váš život. Přejeme inspirativní čtení!

Zahrajte si o román ze světa Azylu

chram azylu soutez uvod

A je to tady! V edici Pevnost vychází novinka, se kterou se znovu vypravíte do světa Azylu. Pokud už tento svět znáte, asi se budete těšit o to více. Pokud ne, je možná právě teď ideální čas na seznámení. Máte-li rádi fantasy literaturu, bude se vám rozhodně líbit. A ještě ji můžete vyhrát!

Historie Palestiny v 1. polovině 20. století

prislib a naplneni uvod

Dobře poznat a především pochopit historii jediného státu není snadný úkol. A v případě Palestiny je to snad ještě složitější. I proto nás autor, sionista a novinář, v této publikaci pečlivě doprovází historickými událostmi a souvislostmi tak, aby vše bylo co nejvíce srozumitelné.

Kouzelné příběhy

Čtení, fantasy, magie - ilustrační

Do dnešních tipů jsme zařadili čtyři knihy, které v sobě ukrývají kouzelné příběhy. Prožijte další dobrodružství s kočkou s nindžovským výcvikem a také s čarodějkami z Podivína. Seznamte se s dospívající čarodějkou Kiki a chlapcem z džungle jménem Mauglí.

Získejte vyšetřování padesát šest let starého případu

reminiscence-perex

V kriminalistice je pravidlem, že čím dříve se začne s vyšetřováním, tím větší je pravděpodobnost, že bude odhalen pachatel. To však u nejnovějšího případu pro mordpartu neplatí – k událostem, které mají prověřit, došlo před šestapadesáti lety.

Netradiční kronika

usedlost

Čtete rádi kroniky či rodinné ságy? Pusťte se do románu Usedlost. Maria Turtschaninoff vás přenese na usedlost Nevabacka a ukáže vám, jak různí lidé mohou vnímat domov. Někteří by nedokázali žít jinde, ale jiní se uprostřed temných lesů trápí…