Rubrika: Tipy

Tajemství žen

Nekdy krasna jindy moudra

Kniha Markéty Rakové pomůže ženám odhalit jejich silné stránky a ženskost, zatímco mužům umožní odkrýt tajemství žen a hlavně – pochopit je. Dozvíte se i mnoho praktických rad pro život.

Vyhrajte průvodce světem tarotových karet

svet-tarotu-perex

Existuje mnoho druhů tarotových karet a vy se v této jedinečné a obsáhlé publikaci můžete seznámit se třinácti z nich. Je jedno, jestli si svůj typ teprve vybíráte, začínáte s vykládáním, nebo už se v něm orientujete, knihu ocení každý.

Zápolení s přírodou a hloupostí

Ziva voda_Pagnol

Nejrozsáhlejší Pagnolův román zavede čtenáře do úchvatného divokého kraje, do horské vísky, kde žijí lidé chladní a tvrdí jako jejich okolí. Jednoho dne právě sem zavítá se svou ženou a dcerou pan Jean, aby zvelebil půdu po předcích.

Naučné knihy na dovolenou – rozšiřte své obzory!

osvojte_si_nove_znalosti

I v létě si můžete rozšiřovat své obzory. Už dávno neplatí, že odborné publikace jsou nudné a nezáživné. Tentokrát s pomocí knih odhalíte tajemství konkláve, zjistíte, proč dochází k radikalizaci Evropy, a zabrousíte do novodobé historie a ekonomie.

Zasoutěžte si o příběh dvou neapolských přítelkyň

Pribeh noveho jmena 1

Přítelkyně Elena a Lila to neměly v životě snadné. Po válce vyrůstaly v chudé neapolské čtvrti a jejich mládí bylo plné mužů, pro které milovat znamenalo spíše vlastnit, a podle toho s nimi jednali. Našla alespoň jedna z žen štěstí a splnila si svůj sen?

Jak nás ovlivňuje konzumerismus?

Pravdivy zivot

Úvahy o ekologii v souvislosti s křesťanskou etikou přináší nová propracovaná kniha britské spisovatelky a teoložky Ruth Valeriové. Naše chování a náš osobní život ovlivňuje všudypřítomná globalizace a konzumerismus.

Vytvořte dokonalou zahradu

zelenina-zahrada-2

Přišlo léto, všechno se zelená, venku svítí slunce – ideální čas trávit dlouhé dny na zahradě, kochat se krásným výhledem a vypiplávat své záhony. Jak ale dosáhnout zahrady, které je krásná a zároveň co nejúčelnější? Odpověď najdete v dnešních tipech!

Laskavý průvodce na cestě k přirozenému početí

Tajemstvi plodnosti 1

Čím dál více párů má problémy s přirozeným početím. Zatímco západní medicína volí řešení moderními prostředky, autor knihy předkládá čtenáři nový pohled na plodnost a na kvalitu života nejen rodičů, ale celého lidstva.

Knižní prázdninová dobrodružství

deti si ctou

Nudíte se o prázdninách a přemýšlíte, co s volným časem? Tak už nemusíte! Díky následujícím knižním příběhům navštívíte světy plné draků, bohů, kouzel a mýtických stvoření a zažijete taková dobrodružství, o kterých se vám ani nesnilo. 

Když vám do života vtrhne mnich

Mimoevropan v Evrope

Představte si, že otevřete dveře svého domu a venku spatříte buddhistického mnicha. Přesně to se stalo Maye a Danielovi a jejich život se od té chvíle zásadně proměnil.