Rubrika: Tipy

Alkohol, metla literátů

Demon alkohol

Jack London. Kdo by neznal toto jméno. Dnes představovaná kniha je jeho autobiografickou zpovědí, kterou se táhne  jako červená niť  Londonův vztah k alkoholu a role alkoholu v různých etapách jeho života. Jedná se o psychologickou sondu do vlastního života.

Zasoutěžte si o vzpomínky Františka J. Kolára

u-dunkerquu-za-svobodu-v-ruzyni-za-cest-perex

Patříte mezi nadšené fanoušky faktografických biografií? Fascinují vás osudy známých osobností? V tom případě se pravděpodobně rádi začtete do knihy vzpomínek jedinečného zástupce českého levicového hnutí Františka J. Kolára.

Příběh o lásce, péči a naději

Skola_nadeje

Rosemary má dvě skvělé dcery a milujícího manžela. Pak ale přijde šok. Hugh kvůli nehodě končí v nemocnici a zpět domů se vrací jako mrzák. Kvůli poranění hlavy se musí znovu učit všem základním úkonům. Dá se s tím vůbec nějak vyrovnat? Škola naděje vám prozradí víc.

Thrillerová smršť

thriller

Thrillery patří dlouhodobě mezi čtenářsky nejoblíbenější žánry. Dnes se společně podíváme na tři horké novinky, které potěší všechny nebojácné milovníky odvrácené stránky života. Seznamte se s nebezpečím online světa, nechte se provést světem lidí bez domova a poddejte se věčné lásce, která překonala i smrt.

Zahrajte si o začátek příběhu hraničářova učně

rozvaliny-gorlanu-audiokniha-perex

Will svého otce nikdy nepoznal, ale legendy vypráví, že byl slavným rytířem. Mladíka však do bojové školy nepřijmou, protože je na svůj věk moc malý. Místo toho se dostane do učení k hraničáři Haltovi a začínají dobrodružství…

Posmrtná poezie

Nemozny carodej clovek

Milovníci poezie a mladých talentů, zbystřete! Nejenže nedávno proběhl Světový den poezie, ale též vyšla sbírka vybraných básní Milana Kocha, které zaujmou nejen obsahově, ale i svým vizuálním zpracováním.

Humorné příběhy pro lepší náladu

tipy5

Přichází jaro a přináší nám teplo, sluníčko a dobrou náladu. Pojďte mu pomoci a nechte si dobrou náladu navodit také správnými knihami! Úsměv magicky zlepšuje den a tyto knihy vás zaručeně pobaví a rozesmějí.

Získejte příběh odplaty za manželovu smrt

Vyrovnat si účty (ukázka)

Po dlouhém pátrání Sharon konečně zjistila, kdo a proč zavraždil jejího manžela. Ani dvacet let nezmenšilo její vztek a touhu po pomstě a nyní konečně nastal čas na vyrovnání účtů. Zkušená autorka krimirománů Martina Cole přichází s dalším mrazivým příběhem…

Nakladatelství Fantom Print vydalo další díl originální paranormální romance

v-zajeti-slasti

Psyka Ashaya má před sebou nelehký úkol. Aby ochránila svého syna, musí uzavřít příměří s mužem, který její rasu nenávidí z celého srdce. Najde zastání u nepřítele, nebo bude zrazena a podlehne trestu svého vlastního druhu?

Zábavné učení

DetiCtou

Dnešní knižní tipy zaujmou především zvídavé děti, které se zajímají o své okolí a rády by nalezly odpovědi na své otázky z oblasti vědy, českého jazyka a geografie. Samozřejmostí jsou bohaté doprovodné ilustrace, které ještě více podněcují dětskou zvídavost.