Rubrika: Tipy

Zasoutěžte si o životu nebezpečnou pravdu

bosa-divka-perex

V životě porodní asistentky Cecilie Lundové došlo k mnoha změnám. Nejen že se rozvedla s manželem, ale také změnila kliniku a bydlení. I poté ovšem musí čelit mnoha problémům, obzvlášť poté, co se začne zajímat o situaci lidí bez domova.

Řím, město přející lásce

Laska v Rime

Láska může mít mnoho podob a nevyhýbá se nikomu. V Římě se prolnou osudy hlavních hrdinů, kteří zažívají lásku v různých fázích, a to v prvopočátku, v manželství a na konci. Nechte se pohltit atmosférou italského města a odhalte jeho skrytá zákoutí.  

Zahrajte si o návod, jak udělat z dítěte sportovce

cesta-ke-sportu-perex

Máte pocit, že vaše dítě neustále sedí u počítače a málo se hýbe? Chcete tomu udělat přítrž, ale netušíte, který sport by pro něj mohl být ten pravý? Odpovědi na tyto a mnohé další otázky najdete v publikaci, kterou vám dnes představíme.

Osudový zpěv

Zpev Maora

Hlavní hrdinka Katharina má důvod k radosti. Nejen že získala možnost napsat reportáž o Novém Zélandu, ještě ke všemu se setká se svou kamarádkou Sinou. Vše změní nemoc dcerčiny kamarádky, díky čemuž se Katharina seznámí s tajemným Maorem a jeho ještě tajemnější písní… Co se za ní skrývá?

Autobiografie

autobiografie

Autobiografické knihy jsou nekonečným zdrojem životní inspirace. Poskytují ponaučení, dokáží předávat těžce nabyté zkušenosti druhých. Nahlédněte do dnešních tipů, které vás seznámí se čtyřmi výjimečnými životními osudy.

Získejte audioknihu vzpomínek Miloše Formana

co-ja-vim-perex

Jméno a filmovou tvorbu Miloše Formana zná pravděpodobně každý z nás, ale kolik toho víte o jeho životě? Pokud vás vzpomínky toho amerického režiséra českého původu zajímají, poslechněte si je v audio verzi jeho biografie.

Život Tygra z Walesu

Tom Jones – Znovu na vrcholu

Tom Jones. Kdo by neznal tohoto slavného britského zpěváka a herce, kterého dokonce královna pasovala rytířem. Nahlédněte do soukromého života „Tygra z Walesu“ a sledujte jeho cestu k úspěchu od welšského kluka až po hudebního velikána.

Odhalte tajemná zákoutí matematiky

cisla

Matematika je pro většinu lidí jen špatnou vzpomínkou ze školy. Ale co to tak nenechat? Logické hádanky mohou být i zajímavým a zábavným ukrácením času a procvičením mozku! Objevte s námi dnes tajemství matematiky a její nezastupitelnou roli ve světě!

Vyhrajte neobvyklé svědectví v případu vražd

chladna-krev-perex

Když vrah v omšelém bytě dokončil své dílo zkázy, byl si naprosto jistý, že jeho čin zůstal beze svědků. Ve skutečnosti však Olivie Bechettová viděla každý jeho krok, i když její svědectví nebude na policii nikdo brát vážně. Proč?

Život mezi mormony

Ruth Wariner_Skripot sterku

Ruth Wariner ve své první knize otevřeně vypráví o svém dětství a vzpomíná na život v polygamní mormonské kolonii, kterou založili její prarodiče a v níž docházelo ke zneužívání dětí. V patnácti letech odtud však se sourozenci uprchla do Ameriky.