Rubrika: Tipy

Zasoutěžte si o rady, jak dosáhnout úspěchu

bible_vitezu

Co je potřeba k tomu, abyste byli úspěšní? Čerpejte inspiraci z příkladů těch, kterým se to povedlo, a to nejen v oblasti podnikání, ale i sportu, politiky a dalších oborů. Alastair Campbell vám ukáže, jak na to.

Jak obrazy vytvářejí příběh

tvarivtvarnahled

Uvažovali jste někdy nad tím, jak je možné, že četba knihy dokáže rozehrát ve vaší mysli příběh? Jak vaše představivost ovlivňuje to, co čtete? Právě na tyto otázky hledal odpovědi literární teoretik Tomáš Jirsa.

Vyhrajte osudy dcer admirála Carské námořní flotily

jaro-v-kartagu-perex

Loď Generál Alexejev mířící do Tuniska měla být pro Annu Karpovnu a její dvě dcery příslibem nových a lepších zítřků. Místo toho je dav v Sevastopolském přístavišti rozdělí a k břehům Afriky dopluje jen jedna z nich…

Získejte stoprocentně přírodní metody léčby

mysticky-lecitel-perex

Máte pocit, že si vás lékaři přehazují jako horký brambor, ale žádný z nich vám nedokáže pomoci? Nebo máte strach z dědičných chorob? Mnoha z nich se dá předejít, aniž byste strávili půl života po vyšetřeních. Přečtěte si, jak na to.

Sedmý smysl v boxu

Ilka Pacovska_Sedmy smysl box

Objevte svět plný dobrodružství, napětí, magie a mystických zvířat v devíti příbězích české spisovatelky Ilky Pacovské! Nakladatelství Albatros vydává její fantasy sérii pro děti v boxu.

Vydejte se na cesty

road

I když je jaro ještě daleko, pojďme se už teď připravit na novou turistickou sezonu. Tentokrát naše tipy přinášejí nové informace pro milovníky cestování. Přes trampské osady a české zámky se vydáme k moři a dokonce až do Afriky.

Zahrajte si o zábavu pro malé paleontology

mf-dle-vyberu-vykopej-si-perex

Fascinující dávno vyhynulé tvory z doby ledové můžete mít nyní i u vás doma. Vlastními silami si totiž můžete sestavit model kostry mamuta nebo šavlozubého tygra. A mimo to se dozvíte mnoho zajímavostí z oblasti paleontologie.

Vývoj totalitních režimů a jejich dopad na obyvatelstvo

holocaust-a-evropa-po-sedmdesati-letech

Zajímáte se o historii a období totalit? Pak neváhejte a začtěte se do nové publikace o fašistických režimech a jejich vývoji. Pan Tomáš Radil, profesor psychologie a bývalý vězeň Osvětimi v jedné osobě, má s touto oblastí bohaté zkušenosti…

Historická procházka s knihou v ruce

historie

V dnešních knižních tipech se vydáme na cestu do historie. Od Starého zákona až po první polovinu 20. století, pohlédneme na dějiny z mnoha různých úhlů pohledu. Ať už chcete zažít velké historické dobrodružství, ochutnat dobové prameny nebo si nasadit brýle historika, v dnešních tipech pro sebe najdete tu pravou knihu.

Zasoutěžte si o knihu výzev pro zamilované páry

our-love-challenges-perex

Toužíte se svou drahou polovičkou uniknout stereotypu, pobavit se a upevnit při tom váš vztah? S knihou Our Love Challenges získáte nejen mnoho nápadů, jak toho docílit, ale především místo, kam si můžete tyto krásné okamžiky zaznamenat.