Rubrika: Populárně-naučná – knižní tipy

Cesta k vysněné zahradě

Ferdinand Leffler_Zijte ve sve zahrade

Svěřte svou zahradu do péče odborníka! Ferdinand Leffler a jeho krásná publikace Žijte ve své zahradě vám přinesou množství rad, tipů a inspirace pro vytvoření příjemné zahrady přesně pro vás!

Příběh nejvýznamnější válečné zbraně

Tank-perex

Tank patří mezi jednu z nejzásadnějších válečných zbraní, která se objevila už v první světové válce a naplno zasáhla do té druhé. O jeho historii, vývoji a významných tankistech se dočtete v titulu, jenž je bohatě doplněn archivními fotografiemi.

Zasoutěžte si o cestu k hlubším prožitkům ze sexu

tantricky-orgasmus-pro-zeny-perex

Věděli jste, že sex má na naše tělo řadu pozitivních vlivů? Nejen, že při něm spálíte mnoho kalorií, ale orgasmus má také blahodárný vliv na naši duševní pohodu. Pokud si chcete užít extatickou blaženost, poradíme vám, jak na to.

Výtvarné výpovědi pacientů

Hana Stehlikova Babyradova_Z hloubi duse

Jak vyprávějí své příběhy lidé, kteří se ocitli v těžké životní situaci kvůli selhání psychiky, prostřednictvím výtvarných děl? Jejich výtvory často vypovídají o jejich předchozím životě.

O radosti ze života

Pohyblivy pisek

Když Henning Mankell v roce 2014 zjistil, že má rakovinu, rozhodl se ve své knize poodhalit, co podle něj znamená být lidskou bytostí. Psal tom, jak žil svůj život, a o radosti z žití, když nemoc překonal…

Fantasy ságy na pokračování

Tipy_pro_milovniky_sci-fi_a_fantasy

Lidská fantazie je nekonečná studnice nápadů a neobjevených světů. Máte-li rádi fantastické kraje a bájná stvoření, z dnešních knižních tipů si jistě vyberete to pravé právě pro vás.

Zahrajte si o originální reportáže z cest

jaguar-lidi-nezere-perex

Při svých cestách po Austrálii a Jižní Americe prožil cestovatel Jan Dungel tolik zajímavých příhod, že by bylo škoda, kdyby si je nechal pro sebe. Naštěstí se rozhodl podělit se o ně, takže se do jeho netradičního cestopisu můžete začíst i vy.

Zimní sporty s nakladatelstvím Albatros Media

uvod-sport

Dušičky jsou za námi, svatý Martin je za rohem, všechny obchody se převlékají do vánočního a i naše knižní tipy se tentokrát zaměří na blížící se zimní sezónu. Nakladatelství Albatros Media nás totiž bere na prohlídku zimních sportů. Ať už fandíte hokeji, či raději vyrazíte do českých hor na běžkách, v dnešních tipech si přijdete na své.

Vyhrajte inspiraci a užitečné tipy pro vaši zahradu

Leffler_Zahrada_potah_aufriss.indd

Inspirujte se nejkrásnějšími zahradními designy, důmyslnými zákoutími a kouzelnou atmosférou realizovaných projektů, nebo si přečtěte rady a tipy, které se vám budou hodit pro vlastní návrh. Proměňte zahradu ve své nejoblíbenější místo.

Chutná inspirace

vareni

Zpříjemněte si sychravé podzimní večery, kdy je brzy tma a ošklivo. Když už nás počasí uváže doma, proč si něco neuvařit? A ještě lépe – proč neuvařit něco nového, neotřelého, a často přitom tak jednoduchého a dobrého! V dnešních tipech vám k tomu přinášíme potřebnou inspiraci!