O nás

Projekt KlubKnihomolů.cz si klade za cíl informovat široké čtenářské publikum o knižních novinkách na českém trhu. Zaměřujeme se především na beletrii a populárně naučnou literaturu pro dospělé i děti a mládež. Najdete tu jak tituly z per českých autorů, tak překladovou literaturu.

Předkládáme vám rozhovory s autory, jejich medailony či ukázky z knih, ale také reportáže ze křtů, besed a autorských čtení a v neposlední řadě pozvánky na vybrané akce. Vaší pozornosti by neměla uniknout rubrika Čtení ke kávě nabízející příjemné počtení od současných českých autorů. Další rubrika je věnována Čtenářským recenzím a určena je všem zájemcům o prezentaci vlastního pohledu na tu kterou knihu.

Tato webová stránka by také měla sloužit jako oborový kalendář akcí, samozřejmě opět se zaměřením na knihy. Přinášíme vám proto informace o nejrůznějších akcích souvisejících s knihami, jejich autory a literaturou. Mezi pozvánkami se nacházejí např. besedy s autory, výstavy a knižní veletrhy, křty českých novinek. Informujeme vás také o literárních soutěžích.

Abychom vám více přiblížili propagované novinky a akce, nebo přímo tento web, pořádáme pro vás mnoho soutěží. Cenami jsou pochopitelně především knihy. Méně tradiční formou soutěží jsou naše literární křížovky, v nichž můžete získat vouchery určené k nákupu v některém z našich partnerských nakladatelství nebo v našich aukcích.

Knižní novinky můžete kromě soutěží také vydražit v každodenních aukcích. Získat tak můžete knihu, která vyšla třeba jen před několika dny a to za méně než polovinu její ceny.

Máte-li jakékoli postřehy a návrhy, nebo se jen chcete na něco zeptat, můžete nás kontaktovat na mailové adrese info@klubknihomolu.cz.

Provozovatelka a majitelka webu

Alena Badinová
IČ 06126031

Sídlo: Kuřim, Pod Zárubou 543
Kontakt: alena.badinova@klubknihomolu.cz

 

Redakce

Alena Badinová
- šéfredaktorka, provozovatelka, odpovědná za soutěže, aukce, knižní tipy, PR články a komunikaci s nakladateli, koordinace práce redaktorů
– kontakt: alena.badinova@klubknihomolu.cz

 

Markéta Glozarová
korektorka
– kontakt: marketa@klubknihomolu.cz

 

 

Pavla Zoubková
péče o rubriku Čtení ke kávě (komunikace s autory, příprava příspěvků)
– kontakt: zoubkova.pavla@klubknihomolu.cz

 

 

Redaktoři

Barbora Kalátová

Simona Michálková

Ivana  Vostřelová

Martina Hradilová

Martina Jandová

 

 

Reportéři

Markéta Selucká

Kryštof Selucký

Eva Korytářová

 

Recenzenti

Alena Badinová

Dalibor Boubín

Leona Králíková

Simona Michálková

Háta Píše

Ivana Vostřelová

O nás - DISKUZE

Počet reakcí: 386
 1. Ivana Sáčková Ivka.Iva napsal:

  Dneska přišla výhra ze soutěže – Potapěč. Už se na ni moc těším :-)

 2. hapna napsal:

  dobrý den , dnes jsem zkusila ještě jednu knihu vydražit , pokud se mě to povede budu ráda když obě knihy dostanu najednou děkuji Hana

 3. hapna napsal:

  Dobrý den , děkuji za zprávu o vydražení knihy „Sestřičky“,protože se pokouším vydražit ještě další knihu ráda využiji vaši nabídku o zaslání knih společně .
  Protože chvály není nikdy dost, ráda využiji tuto možnost a moc děkuji za skvělý web , výborný servis.Hana Pavlová

 4. Avonemerk napsal:

  Děkuji za zaslání knihy Dům U mořského boha, kterou jsem vyhrála v soutěži – přišla mi v den odjezdu na dovolenou :-)

 5. Miroslava Richterová napsal:

  Dobrý den,

  ráda bych zrušila zasílání akcí Knihomolu.cz.
  Ani jsem se do něho nepřihlašovala, zřejmě to někdo udělal za mně.
  Mohu Vás tedy poprosit o zrušení zasílání vašich novinek?
  Děkuji Vám za pochopení.

  M.Richtrová
  74letá důchodkyně

  stěhuji se na venkov, kde není internetové připojení.

  • Jiří Glozar JiriG napsal:

   Dobrý den,
   k zasílání newsletteru o aukcích jste se přihlásila v průběhu registrace na našem serveru zaškrtnutím políčka „Chci být denně informován(a) o probíhajících aukcích knih“. Odhlásit se lze kdykoliv odoznačením tohoto políčka ve svých přihlašovacích údajích nebo, jak je uvedeno přímo v textu, zasláním odpovědi na newsletter s textem NE. Na základě Vaší dnešní žádosti jsem Vás z odběru newsletteru odhlásil.

 6. Hojaro napsal:

  Dobrý den.
  Dnes mně přišla kniha Barrandov II, kterou jsem vyhrál v soutěži.
  Kniha je moc pěkná, děkuji.

 7. veam veam napsal:

  Hezký den..děkuji vám za knihu Proč právě Zeman..přišla v pořádku,ale nestihla jsem dříve odepsat měla jsem fůru starostí se svatbou syna,..tuhle knihu dostal manžel..já politiku moc nemusím..takže soutěžím dál,třeba se někdy poštěstí knížečka i pro mě..a jak se říká:knížek není nikdy dost :-) vám přeji hezké jarní dny a vypadá,že už konečně jsou tady..Však i ta zima s knížkou v ruce a teplíčku nebyla zase tak dlouhá..:-)

 8. Evaka napsal:

  Dobrý den, nejsem si jistá jestli jsem v aukci byla úspěšná kniha se v ukončených aukcích neobjevuje.
  Děkuji za zprávu

 9. Kamil Kamil napsal:

  Dobrý den,
  v sobotu jsem vyhrál v aukci knihu Od žaláře k oltáři, ale do dnešního dne mi nedošel výherní email s vairabilním symbolem a číslem účtu, kam zaslat peníze.
  Přijde mi ještě email, nebo už je pozdě.?
  Děkuji za odpověď.

  • Markéta Markéta napsal:

   Dobrý den, Kamile, rozhodně není pozdě, info o platbě Vám pošlu ještě dnes. Většinou info posílám do druhého dne, případně do tří dnů, pokud aukce skončí o víkendu. Info nechodí automaticky, rozesílám ho já, a je tudíž logické, že o víkendu pracovní věci většinou neřeším. ;)

 10. sisula napsal:

  Dobrý den,
  získala jsem knihu v aukci (Na kole křížem krážem po Česku), je to už přes týden co jsem uhradila požadovanou částku a zatím nevím nic o tom, kdy mi ji pošlete. Mám za to, že ještě ani nemáte mou adresu.
  Můžete prosím vysvětlit?

 11. Markéta Markéta napsal:

  Dohamar a labe, děkujeme za zprávu, těší nás, že výhra v pořádku dorazila a že o tom víme. A také jsme rádi, že máte z výhry radost. Pěkné počtení. :)

 12. labe napsal:

  Dnes mně přišla výhra – kniha Mládí furt v hajzlu.Díky moc.Už se těším,až se do ní začtu.

 13. dohamar napsal:

  Dobrý den! Dnes jsem dostala knihu Mládí v hajzlu, chci vám poděkovat za výhru, už se těším, až ji začnu číst, zatím jsemm jen nakoukla, vypadá hezky. Moc ráda soutěžím, ale málokdy se podívám kdo vyhrál, o to byla má radost a překvapení větší, ještě jednou díky moc a hezký den přeje dohamar

 14. Macek napsal:

  DOBRÝ DEN, PROSÍM MANŽEL BY MĚL ZÁJEM O REGISTRACI V KLUBU KNIHOMOLU. PROSÍM MUŽETE MU PORADIT, JAK POSTUPOVAT? DĚKUJI ČALKOVSKÁ

 15. Macek napsal:

  DOBRÝ DEN, PROSÍM VYHRÁLA JSEM V AUKCI KNIHU, VY MY TUTO KNIHU POŠLETE? DĚKUJI MACEK

  • Petra Vymětalová Petra Vymětalová napsal:

   Ano, po uhrazení ceny knihy a poštovného, Vám ji pošleme na Vaši adresu. Info k platbě pošlu během dnešního dopoledne na Váš email.

  • Dorothea napsal:

   Dobrý den,
   vyhrála jsem v aukci audioknihu (Jack London Tulák po hvězdách), ale žádný e-mail ani pokyny k platbě jsem dosud neobdržela. Prosím o zprávu. Děkuji

   • Markéta Markéta napsal:

    Dobrý den, informace k audioknize Tulák po hvězdách jsem Vám posílala 11. ledna, 19. ledna jsem Vám posílala další mail s aktualizovanými informacemi (po Vašem úspěchu v aukci knihy Naplánovaná kinematografie). Neskončily maily v hromadné poště či ve spamu? Přeposlala jsem Vám je před malou chvílí ze svého soukromého mailu, snad tentokrát dorazí v pořádku. Budu ráda za potvrzení o doručení mailu. Děkuji a přeji hezký den.

   • Dorothea napsal:

    Děkuji za e-mailu, platba již včera proběhla a je uhrazena. Kdy mohu knihu a cd očekávat?

   • Markéta Markéta napsal:

    Dobrý den, děkuji za platbu, byla v pořádku připsána a balíček již máme nachystaný k odeslání, ovšem chybí adresa. Jak jsem psala v mailech, prosím o vyplnění Vašeho profilu na stránkách Klubu knihomolů, abychom věděli, komu a kam máme balíček poslat. Děkuji.

   • Dorothea napsal:

    Adresu jsem již do profilu doplnila. Děkuji za zaslání.

Napsat komentář