Nakladatel: CPress

Nakladatelství CPress pružně reaguje na vzrůstající popularitu oborů v oblasti odborné a populárně-naučné literatury. Systematicky tak rozšiřuje svou knižní nabídku zejména v oblastech knížek pro nejmenší, cestování, historie a military, hobby, auto-moto, zdraví a životní styl, příroda a zahrada, umění a kultura a technika a věda.

Novým knižním oborem, který si už pevně vydobyl své místo v našem nakladatelství, jsou kuchařky, jak pro dospělé tak i pro děti.

Knižní perlou je unikátní edice Muzeum v knize, která přinesla na český trh zcela originální zpracování knih s vloženými kopiemi dobových dokumentů a historických materiálů. Výbornou obsahovou i grafickou kvalitu knih potvrzují získaná ocenění za nejkrásnější knihy na předních knižních veletrzích z posledních let.

www.cpress.cz/uvod/

CPress - Nejnovější knihy

knihaDominika na cestě Jižní Amerikou knihaSkoncujte s alzheimerem, parkinsonem a dalšími nemocemi knihaSeal Team Six: Lov sokola knihaMravní kodex

CPress - Související články

Získejte zážitky z moto cesty po Jižní Americe

dominika-na-ceste-jizni-amerikou-perex

Při cestě napříč Jižní Amerikou vás může potkat nejen mnoho překrásných zážitků, ale také událostí, na které už tak rádi vzpomínat nebudete. Pokud vás takový výlet sice láká, ale přitom preferujete domácí pohodlí, můžete se na něj vydat alespoň prostřednictvím knihy.

Zasoutěžte si o návod na pečení s kváskem a droždím

ruce-v-mouce-perex

Máte rádi čerstvé pečivo, křupavé rohlíky nebo plněné kynuté buchty, ale netroufáte si jejich přípravu vyzkoušet doma? Přesvědčte se, že na tom není nic těžkého a můžete si na svých oblíbených dobrotách pochutnávat mnohem častěji.

Cesta kolem světa. O Vánocích.

Mann_Pezzullo_LovSokola

Vánoční čas a zrození nového roku si obvykle spojujeme s klidem a mírem, s posezením v rodinném kruhu, se štědrostí a porozuměním druhým. Teroristé mají ale zjevně zcela jiné představy a plány. Najde se někdo, kdo se jim postaví?

Skutečné příběhy aneb život píše romány

Biografie-pro-kazdeho

Někdy je tím nejlepším autorem sám život. Ať už se jedná o životní příběhy „obyčejných“ lidí nebo těch veřejně známých. Sledujte jejich osudy, prožívejte s nimi úspěchy, pády i zlomové okamžiky.

Vražedně chladná četba

tipy_detektivky-pro-volne-chvile

Nechte se prostoupit mrazivou hrůzou! Představujeme vám šestici toho aktuálně nejlepšího ze škatulky moderních detektivních thrillerů. Uprchlíci před zákonem, vrazi v policejních uniformách, oběti toužící po pomstě… Stačí si vybrat.