Nakladatel: CPress

Nakladatelství CPress pružně reaguje na vzrůstající popularitu oborů v oblasti odborné a populárně-naučné literatury. Systematicky tak rozšiřuje svou knižní nabídku zejména v oblastech knížek pro nejmenší, cestování, historie a military, hobby, auto-moto, zdraví a životní styl, příroda a zahrada, umění a kultura a technika a věda.

Novým knižním oborem, který si už pevně vydobyl své místo v našem nakladatelství, jsou kuchařky, jak pro dospělé tak i pro děti.

Knižní perlou je unikátní edice Muzeum v knize, která přinesla na český trh zcela originální zpracování knih s vloženými kopiemi dobových dokumentů a historických materiálů. Výbornou obsahovou i grafickou kvalitu knih potvrzují získaná ocenění za nejkrásnější knihy na předních knižních veletrzích z posledních let.

knihy.cpress.cz


CPress - Nejnovější knihy

knihaŽelezniční motorové vozy z Tatry Kopřivnice knihaAkta Snowden knihaJediný den knihaBezlepková kuchařka vhodná i pro vegany

CPress - Související články

Zahrajte si o strhující operaci tajné elitní jednotky

Elitni Sniper

Gil Shannon zřejmě přišel po neúspěšné misi o život, proto se musí ředitel tajného amerického protiteroristického programu Bob Pope s novým úkolem obrátit na jiné. Budou tito bojovníci stejně úspěšní, jako byl Shannon?

Jak se stát profesionálem

Cerny_CestaVojaka

Veřejnost je dnes zahlcena filmovými i literárními hrdiny do té míry, že vojenské řemeslo přijímá jako něco samozřejmého, do jisté míry snad dobrodružného, s drobným nádechem romantiky. Jaká je ale skutečná Cesta vojáka?

Tipy na výlety

Výletník

Prázdniny se nachýlily ke svému konci. „Výletovat“ však můžete i na podzim. Dnes vám představíme dvě knižní novinky, které vás provedou Prahou a Středočeským krajem a také poznáte českou kotlinu zase z jiného úhlu pohledu. 

Někdo mluví, jiný koná

McEwen_Neviditelny

Dějiny světa vždy ovlivňovali hlavně silní jedinci. Ne vždy však o nich v učebnicích nalezneme byť jen jedinou zmínku. Mnohem častěji totiž skutečnou moc představují bezejmenní, stateční a hlavně správně motivovaní muži i ženy, dávající přednost tomu zůstat nepoznaní.

Dovolenkové tipy pro celou rodinu

rodina

Prázdniny utíkají jako voda. Ale nezoufejte! Ještě stále zbývá polovina léta. Zabalte si s sebou na dovolenou také knihu. V dnešních tipech si vybere každý – malý i velký čtenář.