Nakladatel: CPress

Nakladatelství CPress pružně reaguje na vzrůstající popularitu oborů v oblasti odborné a populárně-naučné literatury. Systematicky tak rozšiřuje svou knižní nabídku zejména v oblastech knížek pro nejmenší, cestování, historie a military, hobby, auto-moto, zdraví a životní styl, příroda a zahrada, umění a kultura a technika a věda.

Novým knižním oborem, který si už pevně vydobyl své místo v našem nakladatelství, jsou kuchařky, jak pro dospělé tak i pro děti.

Knižní perlou je unikátní edice Muzeum v knize, která přinesla na český trh zcela originální zpracování knih s vloženými kopiemi dobových dokumentů a historických materiálů. Výbornou obsahovou i grafickou kvalitu knih potvrzují získaná ocenění za nejkrásnější knihy na předních knižních veletrzích z posledních let.

knihy.cpress.cz


CPress - Nejnovější knihy

knihaZoohrátky se zvířátky knihaSekaná s malinama knihaMoje chlapecká válka knihaBezlepková cukrárna

CPress - Související články

Vojenská mise není jen o střílení

Stehlik_JaVojakVAfganistanu

Většina z nás si pod pojmem vojenská mise představuje nekonečné přestřelky, trvalé nebezpečí a spoustu dobrodružství. Ale zamýšleli jste se někdy nad tím, co takové misi předchází? Co se děje po ní? A čím se její účastníci zabývají mimo službu? Víte, proč na misi vůbec vyrážejí?

Výprava za poznáním dějin

Tipy_Prvni po Bohu_Eroticke dejiny Versailles

Vydejte se na úžasnou cestu do minulosti za poznání životů těch, kteří utvářeli svět. Nahlédněte do soukromí velkých králů, císařů a carů, kteří milovali i ubližovali. Staňte se svědky jejich významných činů i laškování v ložnicích.

Romány inspirované historií

Romany-inspirovane-historii

Historie je jedním z nejlepších zdrojů inspirace pro začínající i zkušené spisovatele. Najdeme v ní mnoho špatného, ale také dobrého – příběhy, které by člověk sám mnohdy ani nevymyslel. Dnes vám představíme tři romány zasazené do různých etap bytí.

Zahrajte si o legrační příhody malých obyvatel dubů

dubanci-pribehy-jednoho-roku-perex

Napadlo vás někdy, když jste procházeli okolo dubu, co se asi odehrává v jeho koruně? Skrývají se v ní totiž nejen ptáci a roztodivné druhy hmyzu, ale také dubánci. Co jsou zač tito malí tvorové, kde se vzali a jací jsou? To vše si můžete přečíst.

Tipy pro zdravé tělo

health

Začněte s námi jarní očistu! Právě teď je nejlepší čas pro změnu a nové začátky. Pojďte se hýbat a objevovat zdravý životní styl a nové zdravé recepty! Jsou tu knihy, které vám poradí, jak správně cvičit, protahovat se, a co si dát potom dobrého.