Nakladatel: CPress

Nakladatelství CPress pružně reaguje na vzrůstající popularitu oborů v oblasti odborné a populárně-naučné literatury. Systematicky tak rozšiřuje svou knižní nabídku zejména v oblastech knížek pro nejmenší, cestování, historie a military, hobby, auto-moto, zdraví a životní styl, příroda a zahrada, umění a kultura a technika a věda.

Novým knižním oborem, který si už pevně vydobyl své místo v našem nakladatelství, jsou kuchařky, jak pro dospělé tak i pro děti.

Knižní perlou je unikátní edice Muzeum v knize, která přinesla na český trh zcela originální zpracování knih s vloženými kopiemi dobových dokumentů a historických materiálů. Výbornou obsahovou i grafickou kvalitu knih potvrzují získaná ocenění za nejkrásnější knihy na předních knižních veletrzích z posledních let.

www.cpress.cz/uvod/


CPress - Nejnovější knihy

knihaSpecialista knihaHřbitov pod hladinou knihaProjekt Nighthawk knihaDominika na cestě Jižní Amerikou

CPress - Související články

Výlet za hranice poznání

Tipy_Na vlne science fiction

Dnešní tipy se ponesou v duchu sci-fi, tedy snad kromě prvního z nich, jenž představuje knihu rozmanitých povídek. Vychutnejte si příběhy prodchnuté dobrodružstvím, záhadami, humorem i napětím.

Thrillerové pondělí

krimi

Dopřejte si po uplynulých dnech horka trochu zchlazení v podobě mrazivých thrillerů! Čekají vás hrdinové pronásledovaní nadpřirozenými jevy, tajný agent na útěku a záhady ztracených lodí i brutálně vyvražděných posádek.

Fascinující svět pod mořem očima mladé velryby

Gerda_pribeh_velryby

Tak, jak tomu bývá zvykem, dětské knihy mají nejmenší čtenáře uchvátit nejen svým pohádkovým příběhem, ale rovněž by jim měly předávat nějaké ponaučení.

Snílci, vědci, bojovníci

Dobrodruzstvi jmenem Orient

Tři mimořádné životy, tři dramatické osudy, tři dodnes platné vzkazy. Tak lze popsat dnešní knižní tip, který zasazuje zajímavé informace do dobových souvislostí z období přelomu 19. a 20. století. Nedílnou součástí je samozřejmě obsáhlá obrazová příloha.

Získejte zážitky z moto cesty po Jižní Americe

dominika-na-ceste-jizni-amerikou-perex

Při cestě napříč Jižní Amerikou vás může potkat nejen mnoho překrásných zážitků, ale také událostí, na které už tak rádi vzpomínat nebudete. Pokud vás takový výlet sice láká, ale přitom preferujete domácí pohodlí, můžete se na něj vydat alespoň prostřednictvím knihy.