Nakladatel: CPress

Nakladatelství CPress pružně reaguje na vzrůstající popularitu oborů v oblasti odborné a populárně-naučné literatury. Systematicky tak rozšiřuje svou knižní nabídku zejména v oblastech knížek pro nejmenší, cestování, historie a military, hobby, auto-moto, zdraví a životní styl, příroda a zahrada, umění a kultura a technika a věda.

Novým knižním oborem, který si už pevně vydobyl své místo v našem nakladatelství, jsou kuchařky, jak pro dospělé tak i pro děti.

Knižní perlou je unikátní edice Muzeum v knize, která přinesla na český trh zcela originální zpracování knih s vloženými kopiemi dobových dokumentů a historických materiálů. Výbornou obsahovou i grafickou kvalitu knih potvrzují získaná ocenění za nejkrásnější knihy na předních knižních veletrzích z posledních let.

knihy.cpress.cz


CPress - Nejnovější knihy

knihaJediný muž knihaZrádce knihaBatoh, medvěd a osm kartonů vodky knihaPrvní na zabití

CPress - Související články

Msta je špatný rádce

Peterson_PrvniNaZabiti

Patřit mezi nejlepší v čemkoli může být uspokojivé, ale také to může znamenat svým způsobem prokletí. Protože když se svět ocitne v ohrožení, po kom, myslíte, bude největší poptávka? Z profesionála se pak snadno stane První na zabití.

Pořádná dávka napětí

street

Dnešní tipy překypují napětím, které by se dalo krájet jen pořádně ostrým nožem! Ohřejte se v kůži údajné vražedné žhářky, pronikněte do vyšetřování bývalého agenta CIA a zkuste si členství v sektě pro manželské štěstí. A to zdaleka není vše…

Zimní sporty s nakladatelstvím Albatros Media

uvod-sport

Dušičky jsou za námi, svatý Martin je za rohem, všechny obchody se převlékají do vánočního a i naše knižní tipy se tentokrát zaměří na blížící se zimní sezónu. Nakladatelství Albatros Media nás totiž bere na prohlídku zimních sportů. Ať už fandíte hokeji, či raději vyrazíte do českých hor na běžkách, v dnešních tipech si přijdete

Vyhrajte dobrodružství Petra a jeho liščího přítele

pax-muj-lisci-pritel-perex

Za nejlepšího přítele člověka jsou obvykle označování psi, ale malý chlapec Petr by s tímto tvrzením určitě nesouhlasil. Pro něj je nejmilejším kamarádem lišák Pax. Kvůli stěhování k dědečkovi jsou sice rozděleni, ale ani jeden to nemíní nechat jen tak.

Osudy skutečných lidí

osoby

Jak krásné je ztratit se v příběhu (se šťastným koncem, samozřejmě) o lidech, kteří existovali jen ve spisovatelově fantazii. Skutečný život tak růžový a krásný není. Ale i tak stojí za to si příběhy skutečných lidí přečíst. Když pro nic jiného, tak pro zodpovězení otázky, co je k jejich jednání vedlo…