Nakladatel: CPress

Nakladatelství CPress pružně reaguje na vzrůstající popularitu oborů v oblasti odborné a populárně-naučné literatury. Systematicky tak rozšiřuje svou knižní nabídku zejména v oblastech knížek pro nejmenší, cestování, historie a military, hobby, auto-moto, zdraví a životní styl, příroda a zahrada, umění a kultura a technika a věda.

Novým knižním oborem, který si už pevně vydobyl své místo v našem nakladatelství, jsou kuchařky, jak pro dospělé tak i pro děti.

Knižní perlou je unikátní edice Muzeum v knize, která přinesla na český trh zcela originální zpracování knih s vloženými kopiemi dobových dokumentů a historických materiálů. Výbornou obsahovou i grafickou kvalitu knih potvrzují získaná ocenění za nejkrásnější knihy na předních knižních veletrzích z posledních let.

www.cpress.cz/uvod/


CPress - Nejnovější knihy

knihaSpecialista (audiokniha) knihaJak pozorovat ptáky knihaOsvětimská ukolébavka knihaKyberšpion

CPress - Související články

Vyrobte si make-up svých snů

Mineralni kosmetika_uvodni

Vytvořte si vlastní domácí kosmetiku z přírodních zdrojů! Nová knížka Michaely Suché vás naučí, jak si namíchat oční stíny, rtěnky, pudry a mnoho dalšího.

Kreativitě se meze nekladou

Holka_tvori

Povzbuďte své děti ke kreativitě! V dnešních tipech si představíme knížky, které je podnítí k vlastní tvorbě a k tomu je ještě něco přiučí třeba o tradičních lidových zvycích.

Po stopách Zikmunda a Hanzelky

Zikmund 100

Cestovatel a spisovatel Miroslav Hanzelka letos oslavil unikátní životní jubileum. Nadělit mu speciální dárek se rozhodli Lukáš Socha a Tomáš Vaňourek, kteří se vydali přesně po stopách Zikmunda a Hanzelky, když putovali Asií. Jen se šedesátiletým zpožděním, takže mohli zachytit, jak moc se svět (ne)změnil…

Nenechte si ujít v týdnu od 22. do 28. dubna 2019

nenechte_si_ujit

Příští týden se můžete těšit na plno zajímavých akcí – po celé republice se totiž koná kampaň Kniha ti sluší. Budou se například křtít knihy pro děti (Andělské pohádky ze starého mlýna, Mystik z velryby a Čarodějnice Bordelína od Sandry Dražilové Zlámalové), uskuteční se beseda se spisovatelkou Alenou Ježkovou, v Jičíně se můžete setkat se spisovatelem Jaroslavem Rudišem a

Získejte příběh o hrdinství v nelidských podmínkách

osvetimska-ukolebavka-perex

Přestože Helene je rodilá Němka a naplňuje popis ideální zástupkyně árijské rasy, ocitne se v Osvětimi. Odmítla totiž opustit svého manžela a pět dětí. Tam, kde jiní rezignují, ona sebere odvahu bojovat a postavit se sama proti všem.