Nakladatel: CPress

Nakladatelství CPress pružně reaguje na vzrůstající popularitu oborů v oblasti odborné a populárně-naučné literatury. Systematicky tak rozšiřuje svou knižní nabídku zejména v oblastech knížek pro nejmenší, cestování, historie a military, hobby, auto-moto, zdraví a životní styl, příroda a zahrada, umění a kultura a technika a věda.

Novým knižním oborem, který si už pevně vydobyl své místo v našem nakladatelství, jsou kuchařky, jak pro dospělé tak i pro děti.

Knižní perlou je unikátní edice Muzeum v knize, která přinesla na český trh zcela originální zpracování knih s vloženými kopiemi dobových dokumentů a historických materiálů. Výbornou obsahovou i grafickou kvalitu knih potvrzují získaná ocenění za nejkrásnější knihy na předních knižních veletrzích z posledních let.

www.cpress.cz/uvod/


CPress - Nejnovější knihy

knihaMatematika zločinu knihaBillie Eilish: Fankniha (100% neoficiální) knihaV nejlepším věku knihaMáma v kuchyni 2

CPress - Související články

Zázračné pohádky

tipy_pohadky-na-dobrou-noc

Pohádky kromě zábavy mohou i pomoci! Některé poskytnou dětem a rodičům návod, jak se vypořádat s nočnímu můrami. Jiné naopak svým léčivým „dotykem“ pohladí dětské duše. A zbylé příběhy dokazují, že když člověk hodně věří, může se stát i malý zázrak.

Kniha v jedné ruce a vařečka ve druhé

Tipy_Recepty pro zdravi

Dnešní tipy přinášejí kuchařky plné osvědčených i nových receptů na chutná a zdravá jídla. Inspirujte se radami zkušených kuchařů, včetně slavného Gordona Ramsaye.

Vyhrajte dokumentární detektivku o české justici

matematika-zlocinu-perex

Kolik nevinných lidí sedí na mřížemi českých věznic? Jak se totiž zdá, stačí drobná chyba ve vzorečku a české soudy bez mrknutí oka odsoudí i bezúhonného občana. Přesvědčte se o tom v knize reportérky  Magdalény Sodomkové.

Zábavná infografika (nejen) o České republice pro dětské čtenáře

ja_a_svet

Vlastivěda není vždy zábava, ale s publikací od Mireiy Triusové bude pro děti hračkou. Autorka podává informace o České republice formou infografiky, která dětem nejen že zjednodušuje zapamatování podstatných faktů, ale zároveň je učí číst grafy a tabulky.

Zasoutěžte si o výpravu za chybějící slokou velrybí ukolébavky

gerda-pribeh-more-a-odvahy-perex

Když byli Gerda a její bratr Lars ještě docela malá velrybátka, zpívala jim jejich maminka ukolébavku. Jednoho dne se sourozenci ale dozví, že píseň neznají celou, proto neváhají a chybějící sloku se vydají hledat. Připojte se k nim!