Nakladatel: CPress

Nakladatelství CPress pružně reaguje na vzrůstající popularitu oborů v oblasti odborné a populárně-naučné literatury. Systematicky tak rozšiřuje svou knižní nabídku zejména v oblastech knížek pro nejmenší, cestování, historie a military, hobby, auto-moto, zdraví a životní styl, příroda a zahrada, umění a kultura a technika a věda.

Novým knižním oborem, který si už pevně vydobyl své místo v našem nakladatelství, jsou kuchařky, jak pro dospělé tak i pro děti.

Knižní perlou je unikátní edice Muzeum v knize, která přinesla na český trh zcela originální zpracování knih s vloženými kopiemi dobových dokumentů a historických materiálů. Výbornou obsahovou i grafickou kvalitu knih potvrzují získaná ocenění za nejkrásnější knihy na předních knižních veletrzích z posledních let.

knihy.cpress.cz


CPress - Nejnovější knihy

knihaStar Wars: Rogue One Velký obrazový průvodce knihaTajný život mazlíčků knihaKuchařka ze vsi od gurmanka.cz knihaTvoření z přírodnin, odpadu a obyčejných materiálů

CPress - Související články

Historická procházka s knihou v ruce

historie

V dnešních knižních tipech se vydáme na cestu do historie. Od Starého zákona až po první polovinu 20. století, pohlédneme na dějiny z mnoha různých úhlů pohledu. Ať už chcete zažít velké historické dobrodružství, ochutnat dobové prameny nebo si nasadit brýle historika, v dnešních tipech pro sebe najdete tu pravou knihu.

Patálie se superschopnostmi

brezina-patalie-se-superschopnostmi

Noční výhled na blikající velkoměsto, déšť a strašlivé vnitřní pnutí způsobené nedostatkem duševní aktivity donutilo mě zaplnit šuplík ještě jednou povídkou. Povídka je to rozverná a věřím, že zažene pnutí i milému čtenáři.

Inspirativní biografické příběhy

lide_v_napjatych_zivotnich_situacich

S počátkem nového roku vznikají mnohá předsevzetí. Někdo by uvítal pevnější postavu, leckdo by se chtěl stát úspěšnějším, mnozí by zkrátka rádi změnili svůj život. Biografie, které vám dnes ukážeme, vás mohou v jistých krocích inspirovat, ale také od nich odradit. Pojďte si je prohlédnout!

Zasoutěžte si o historickou mystifikaci roku 1938

1938-verni-zustaneme-perex

Rok 1938 byl pro mladé Československo zlomový, především pak události jeho podzimu. Napadlo vás někdy, že vše mohlo být jinak, kdyby se vůdci naší země odmítli vzdát Sudet? A právě touto variantou se zabývá ve své knize Jan Drnek.

Získejte velkou porci zábavy s domácími mazlíčky

tajny-zivot-mazlicku-perex

Co asi dělají domácí zvířata, zatímco vy jste pryč? Pokud tato otázka občas vrtá hlavou i vám, přečtěte si příběh, který vznikl na motivy úspěšného filmu Tajný život mazlíčků. Při čtení se to dozvíte a navíc se při něm pobaví nejen děti, ale i dospěláci.