Nakladatel: CPress

Nakladatelství CPress pružně reaguje na vzrůstající popularitu oborů v oblasti odborné a populárně-naučné literatury. Systematicky tak rozšiřuje svou knižní nabídku zejména v oblastech knížek pro nejmenší, cestování, historie a military, hobby, auto-moto, zdraví a životní styl, příroda a zahrada, umění a kultura a technika a věda.

Novým knižním oborem, který si už pevně vydobyl své místo v našem nakladatelství, jsou kuchařky, jak pro dospělé tak i pro děti.

Knižní perlou je unikátní edice Muzeum v knize, která přinesla na český trh zcela originální zpracování knih s vloženými kopiemi dobových dokumentů a historických materiálů. Výbornou obsahovou i grafickou kvalitu knih potvrzují získaná ocenění za nejkrásnější knihy na předních knižních veletrzích z posledních let.

knihy.cpress.cz


CPress - Nejnovější knihy

knihaDívka v sedle knihaČíselné omalovánky se zvířátky knihaPod stejným nebem knihaKarkoschkův astronomický atlas hvězdné oblohy

CPress - Související články

Nenechte si ujít v týdnu od 27. března do 2. dubna

nenechte_si_ujit

Pokud se na vás podepisuje jarní únava, či byste se chtěli příjemně odreagovat, máme pro vás řešení. Načerpat energii totiž můžete v knihovnách na mnoha poutavých literárních akcí. I příští týden bude rozhodně z čeho vybírat.

Nenechte si ujít v týdnu od 20. do 26. března

nenechte_si_ujit

Rádi byste se setkali s Ivou Pekárkovou, Janem Jilíkem, Markem Tomanem, Mariuscem Suroszem či Václavem Junkem? Nebo si jen toužíte na chvíli oddechnout od každodenního shonu? Ať tak či tak, nahlédněte do našeho výběru z nejzajímavějších literárních setkání konajících se příští týden.

Pohnuté osudy hlavních hrdinů

utek

Dnes představené knihy pro vás napsali lidé, kteří v životě štěstí vždycky neměli, a přesto si našli způsob, jak být spokojeni.

Milujte a malujte!

Tipy_Milujte a malujte

Dnes máme Valentýna, a proto vám přinášíme veselou várku antistresových omalovánek nejen pro dospělé, ale i pro zamilované. Potěšte své blízké dokonalým dárkem!

Naučte se něco nového

osvojte_si_nove_znalosti

Osvojte si nové znalosti a dovednosti! Můžete proniknout do tajů fyzikálních problémů nebo se stát profesionálním fotografem. Baví vás pečení, vaření a tvoření? Nejen tyto, ale i další inspirativní nápady najdete v dnešních knižních tipech.