Nakladatel: CPress

Nakladatelství CPress pružně reaguje na vzrůstající popularitu oborů v oblasti odborné a populárně-naučné literatury. Systematicky tak rozšiřuje svou knižní nabídku zejména v oblastech knížek pro nejmenší, cestování, historie a military, hobby, auto-moto, zdraví a životní styl, příroda a zahrada, umění a kultura a technika a věda.

Novým knižním oborem, který si už pevně vydobyl své místo v našem nakladatelství, jsou kuchařky, jak pro dospělé tak i pro děti.

Knižní perlou je unikátní edice Muzeum v knize, která přinesla na český trh zcela originální zpracování knih s vloženými kopiemi dobových dokumentů a historických materiálů. Výbornou obsahovou i grafickou kvalitu knih potvrzují získaná ocenění za nejkrásnější knihy na předních knižních veletrzích z posledních let.

www.cpress.cz/uvod/


CPress - Nejnovější knihy

knihaŽeleznice v srdci Evropy knihaSaudade – Na kole a v kajaku kolem světa knihaZeď knihaZlomové osmičky – 1918, 1938, 1948, 1968

CPress - Související články

Rychle nabyl…

Mann_Pezzullo_LovLisky

Že žijeme ve světě plném nebezpečí, je neoddiskutovatelný fakt. Naštěstí jsou mezi námi kromě padouchů i ti, zpravidla neviditelní, kdo bez ohledu na sebe dbají na to, aby se váhy překlápěly spíše ve prospěch těch „hodných“.

Zahrajte si o cestu kolem světa i do nitra duše

saudade-na-kole-a-v-kajaku-kolem-sveta-perex

Tři roky cestoval Matěj Balga na kole kolem světa, poznával nové země a potýkal se s mnoha problémy, aby vyléčil své zlomené srdce a našel smysl života. Vraťte se do října roku 2014 a spolu s ním se s osmi sty dolary v kapse vydejte na cestu.

Životní osudy skutečných osobností

Skutecne-pribehy-perex

Seznamte se s šesticí rozmanitých biografických příběhů a nechte se pohltit osudy jejich aktérů. Čeká vás válka pohledem dítěte, neuvěřitelný útěk z pracovního tábora laogai, cesty za slávou a silné prožitky známých i méně známých osobností.

Osmičkové roky v československé historii

Zlomove osmicky

Letos si připomínáme sto let od vzniku Československé republiky. Není to ale jediný významný osmičkový rok  v československých dějinách. Seznamte se s průběhem událostí, které proběhly v roce 1938 (Mnichovská dohoda), 1948 (Vítězný únor) či 1968 (sovětská okupace).

Mít draka a udržet si ho

Russell_OchranceDraku

Mnozí z nás si občas postesknou, že by chtěli žít na opuštěném ostrově, obklopeni panenskou přírodou. Co byste řekli na území, na němž ještě stále žijí draci? Kamarádili byste se s nimi (kdyby o to oni stáli)? Chránili byste je před zlými lidmi z pevniny?