Nakladatel: CPress

Nakladatelství CPress pružně reaguje na vzrůstající popularitu oborů v oblasti odborné a populárně-naučné literatury. Systematicky tak rozšiřuje svou knižní nabídku zejména v oblastech knížek pro nejmenší, cestování, historie a military, hobby, auto-moto, zdraví a životní styl, příroda a zahrada, umění a kultura a technika a věda.

Novým knižním oborem, který si už pevně vydobyl své místo v našem nakladatelství, jsou kuchařky, jak pro dospělé tak i pro děti.

Knižní perlou je unikátní edice Muzeum v knize, která přinesla na český trh zcela originální zpracování knih s vloženými kopiemi dobových dokumentů a historických materiálů. Výbornou obsahovou i grafickou kvalitu knih potvrzují získaná ocenění za nejkrásnější knihy na předních knižních veletrzích z posledních let.

knihy.cpress.cz


CPress - Nejnovější knihy

knihaElitní sniper: Neviditelný knihaŠpion za miliardu dolarů knihaVelké příběhy starého Orientu knihaZoohrátky se zvířátky

CPress - Související články

Knihy o válce, zbraních a špionech

Tipy_valecna cetba

V dnešních tipech se dozvíte mnoho zajímavostí o Pražském povstání, bojové technice druhé světové války i o špionech americké CIA. Bude to čtení plné napětí, zbraní a šifer.

Zahrajte si o nového Elitního snipera

Elitni Sniper

Tajnou skupinu elitních bojovníků čekají perné chvilky. Musí odhalit identitu zabijáka, který zastřelil na objednávku americkou diplomatku, a zjistit, kdo ze korumpovaných politiků stojí za tímto spiknutím. Ponořte se do válečného románu plného akce, napětí a intrik.

Bájné příběhy

Tipy_Bajne pribehy

Probuďte v sobě duši dítěte a touhu po legendách, pohádkách a tajemných pověstech. To vše vám přinášíme v dnešních tipech. Začtěte se do známých i neznámých příběhů plných dobrodružství i poučení.

Svět se mění

Thor_CiziAgent

Kdysi naše životy utvářela studená válka. Dnes jakoby se tato forma napětí do mezinárodních vztahů opět vracela. Poodkrýt závoj tajemství a ukázat, že věci často bývají jiné, než jakými se zdají, pomůže Cizí agent.

Vojenská mise není jen o střílení

Stehlik_JaVojakVAfganistanu

Většina z nás si pod pojmem vojenská mise představuje nekonečné přestřelky, trvalé nebezpečí a spoustu dobrodružství. Ale zamýšleli jste se někdy nad tím, co takové misi předchází? Co se děje po ní? A čím se její účastníci zabývají mimo službu? Víte, proč na misi vůbec vyrážejí?