Nakladatel: CPress

Nakladatelství CPress pružně reaguje na vzrůstající popularitu oborů v oblasti odborné a populárně-naučné literatury. Systematicky tak rozšiřuje svou knižní nabídku zejména v oblastech knížek pro nejmenší, cestování, historie a military, hobby, auto-moto, zdraví a životní styl, příroda a zahrada, umění a kultura a technika a věda.

Novým knižním oborem, který si už pevně vydobyl své místo v našem nakladatelství, jsou kuchařky, jak pro dospělé tak i pro děti.

Knižní perlou je unikátní edice Muzeum v knize, která přinesla na český trh zcela originální zpracování knih s vloženými kopiemi dobových dokumentů a historických materiálů. Výbornou obsahovou i grafickou kvalitu knih potvrzují získaná ocenění za nejkrásnější knihy na předních knižních veletrzích z posledních let.

www.cpress.cz/uvod/


CPress - Nejnovější knihy

knihaErotické dějiny Kremlu knihaSmrtonoš knihaUzeninové delikatesy knihaPraha

CPress - Související články

Poznejte Rusko a jeho zajímavé dějiny

Tipy_Eroticke dejiny Kremlu_Kazdodenni stalinismus

V dnešních tipech se zaměřujeme na Rusko a různé úseky jeho historie. Dáte přednost lechtivým erotickým dějinám Kremlu, nebo raději sáhnete po podnětné knize o stalinském režimu?

Jak si poradit s dětmi

dite

Výchova dětí s sebou nese mnoho otázek a pochybností. Jak pečovat o malé děti? Jak s nimi vyjít v pubertě? A co když je moje dítě extrémně nadané, jak potom usměrňovat jeho výchovu? Přesně na tyto otázky a mnoho dalších dnes budeme hledat odpověď.

Návody pro ještě šťastnější život

nebe

Máte pocit, že s nadcházejícím jarem potřebujete změnu? Otevřete dnešní páteční tipy, udělejte něco pro sebe a buďte šťastnější!

Tipy na dobrou chuť

tipy-pro-vase-kuchyne

V dnešních tipech zase jednou nakoukneme do lákavého světa jídla. Od polévky, přes mikrozeleninu až k masovým delikatesám – dnes si na chuť přijde opravdu každý.

Způsob myšlení Saddáma Husajna

Saddam Husaj Vyslech

Saddám Husajn je jméno, které většině z nás není neznámé. Prostřednictvím uveřejněných výslechů a dosud utajovaných  informací můžeme proniknout do způsobu myšlení bývalého vůdce Iráku a válečného zločince.