Nakladatel: CPress

Nakladatelství CPress pružně reaguje na vzrůstající popularitu oborů v oblasti odborné a populárně-naučné literatury. Systematicky tak rozšiřuje svou knižní nabídku zejména v oblastech knížek pro nejmenší, cestování, historie a military, hobby, auto-moto, zdraví a životní styl, příroda a zahrada, umění a kultura a technika a věda.

Novým knižním oborem, který si už pevně vydobyl své místo v našem nakladatelství, jsou kuchařky, jak pro dospělé tak i pro děti.

Knižní perlou je unikátní edice Muzeum v knize, která přinesla na český trh zcela originální zpracování knih s vloženými kopiemi dobových dokumentů a historických materiálů. Výbornou obsahovou i grafickou kvalitu knih potvrzují získaná ocenění za nejkrásnější knihy na předních knižních veletrzích z posledních let.

www.cpress.cz/uvod/


CPress - Nejnovější knihy

knihaZikmund 100 knihaTo nejlepší z Loskutáka knihaNejen jóga pro bolavá záda knihaBylinkopedie

CPress - Související články

Získejte příběh o hrdinství v nelidských podmínkách

osvetimska-ukolebavka-perex

Přestože Helene je rodilá Němka a naplňuje popis ideální zástupkyně árijské rasy, ocitne se v Osvětimi. Odmítla totiž opustit svého manžela a pět dětí. Tam, kde jiní rezignují, ona sebere odvahu bojovat a postavit se sama proti všem.

Zákulisí

Roland_TajnyZivotNacistu

Dokážeme proniknout clonou veřejných médií a rozšířených představ? Umíme rozeznat pravdu skutečnou od té kýmsi pečlivě připravené? Asi málokdo z nás věří v neposkvrněnost vládnoucí garnitury. Jak tomu bylo v případě těch, kteří se podíleli na našem obsazení před osmdesáti lety?

Nenechte si ujít v týdnu od 15. do 21. dubna 2019

nenechte_si_ujit

Velikonoce jsou doslova za dveřmi. Pokud vám mezi pečením beránka a zdobením kraslic zbude čas, zajděte na některou z literárních akcí. Můžete se těšit například na setkání s Pavlem Kosatíkem či na besedu s Vlastimilem Vondruškou.

Tipy pro domácnost

Domácnost - ilustrační

Spravování domácnosti je časově náročná a často i vyčerpávající činnost. Tři knihy, které si dnes představíme, vám pomohou být při péči o domácnost efektivnější i zdravější. Jak uklízet bez použití škodlivých chemikálií? A která bylinka vám pomůže s vaším zdravotním problémem? Na vše dnes odpovíme.

Nenechte si ujít v týdnu od 11. do 17. března 2019

nenechte_si_ujit

Je tu opět neděle a s ní i další tipy na zajímavé literární akce. Příští týden můžete například zajít na další LiStOVáNí či na setkání s autory, kterým vyjde během Velkého knižního čtvrtka nová kniha.