Nakladatel: Mladá fronta

Mladá fronta má dobré renomé ve všech oblastech knižní produkce, především v próze a poezii. Kvalitní knižní tituly najdete nejen v tradičních knižních edicích – Kolumbus, Květy poezie, Moderní světová próza, Jednorožec, Ikaros, Lidé a Země a Multiřada, ale i v dalších zajímavých mimoedičních projektech.

www.kniha.cz


Mladá fronta - Nejnovější knihy

knihaBiblické příběhy pro nevěřící děti knihaHřbitov nevěst knihaČeši znovu dobývají vesmír knihaMezi krásou a ošklivostí

Mladá fronta - Související články

Vražda neviňátka aneb o módě trochu jinak

puncochace

Slzy mi vhrkly do očí. Dětská dušička se naplnila nenávistí a čelo se opotilo zoufalstvím.

Nenechte si ujít v týdnu od 16. do 22. dubna 2018

nenechte_si_ujit

I dnes přinášíme obvyklou nabídku literárních akcí, které se po celé republice konají v příštím týdnu. Za všechny můžeme jmenovat křest knihy české biatlonistky Gabriely Koukalové nebo besedu se dvěma stand-up komiky, kteří nedávno vydali knihu.

Magnesia Litera 2018

Magnesia Litera 2018

Nejlepší knihy minulého roku jsou již známy. Včera ve večerních hodinách proběhlo slavnostní vyhlášení výsledků sedmnáctého ročníku Magnesia Litera. Které knihy by rozhodně neměly uniknout vaší pozornosti? Podívejte se na seznam vítězných titulů.

Hity Velkého knižního čtvrtka – jaro 2018 II.

Velky knizni ctvrtek

Dne 15. března se na pultech knihkupectví objevilo rovnou 15 hitů jarní knižní sezóny v rámci pravidelné akce Velký knižní čtvrtek. Níže si představíme zbylých osm vybraných knih napříč žánry.

Zasoutěžte si o případ zmizelých dívek ze Sibiře

hrbitov-nevest-perex

Hlavní hrdina, český etnograf, pátrá v nekonečné sibiřské tajze po posledních příslušnících místních domorodých skupin. A najde zde také místo, kde beze stopy zmizelo několik dívek. Má je někdo na svědomí? A skutečně je nikdo nehledá?