Nakladatel: Mladá fronta

Mladá fronta má dobré renomé ve všech oblastech knižní produkce, především v próze a poezii. Kvalitní knižní tituly najdete nejen v tradičních knižních edicích – Kolumbus, Květy poezie, Moderní světová próza, Jednorožec, Ikaros, Lidé a Země a Multiřada, ale i v dalších zajímavých mimoedičních projektech.

www.kniha.cz


Mladá fronta - Nejnovější knihy

knihaPo italsku do hubky knihaZa zády slavných knihaVlčí stopy knihaMentalita mamby

Mladá fronta - Související články

Nenechte si ujít v týdnu od 21. do 27. října 2019

nenechte_si_ujit

Podzim je ideálním časem pro trávení volných chvil s knížkou. Pokud zrovna nevíte, co číst, zajděte načerpat inspiraci na některou z literárních akcí. Příští týden se například v Ostravě koná beseda s Karlem Voříškem o jeho nové knize, proběhne ale také křest nové knihy Tonyho Parsonse v Praze.

Víra za každou cenu

Goffa_UhelPohledu

Možná se vám už stalo, že se váš přítel ocitl v situaci, která na něj nevrhla to nejlepší světlo. Dokázali jste mu zachovat důvěru za každou cenu, pevně fixováni na toho, koho znáte? Nebo jste nad ním symbolicky zlomili hůl a uvěřili těm ostatním? Všechno je ale obvykle otázkou Úhlu pohledu.

Skoncujeme s odpadem!

Bez odpadu 1

Francouzská kartografka se v roce 2016 rozhodla žít způsobem zero waste a ze svého života vyloučit nadbytečný odpad. Čtenářům předkládá ideální způsob, jak bez větších obtíží dosáhnout podobné změny, která bude mít pozitivní dopad na naši planetu.

Biografie – život z různých úhlů

autobiografie

Tentokrát budou mít čtenáři možnost nahlédnout do života významných osobností originální cestou. Prostřednictvím korespondence odhalí životní úděl dvou biologů, zamyslí se nad přínosem Leonarda Cohena a proniknou do světa vlků.

Vyšlechtěte si svého chlapa

Kovarova_JakChovatMuze

O tom, že partnerské soužití nebývá vždy jen procházkou růžovým sadem, není asi třeba polemizovat. Někdo řeší krizi vztahu tím, že z něj odejde, jiní za něj bojují ze všech sil. Nyní se nám do rukou dostává zaručený návod: Jak chovat muže.