Nakladatel: Mladá fronta

Mladá fronta má dobré renomé ve všech oblastech knižní produkce, především v próze a poezii. Kvalitní knižní tituly najdete nejen v tradičních knižních edicích – Kolumbus, Květy poezie, Moderní světová próza, Jednorožec, Ikaros, Lidé a Země a Multiřada, ale i v dalších zajímavých mimoedičních projektech.

www.kniha.cz


Mladá fronta - Nejnovější knihy

knihaTour de France knihaMůj I. Q. knihaHolocaust knihaZázračný svět včel

Mladá fronta - Související články

Vyhrajte příběhy ze zákulisí profesionální cyklistiky

tour-de-france-nahled

Zavzpomínejte na velké okamžiky silniční cyklistiky, na překvapivá vítězství, dopingové aféry a další zajímavosti z oblasti tohoto sportu. Řada sportovních novinářů a publicistů s dlouholetou praxí se s vámi ráda podělí o své poznatky.

Martin Goffa pod drobnohledem (1. část)

Goffa_rozhovor

Jedním z našich současných autorů, jehož sláva vyletěla vzhůru bleskovým tempem, je i muž píšící pod pseudonymem Martin Goffa. Pojďme se ho zeptat na nějaké ty zákulisní informace.

Nenechte si ujít v týdnu od 30. července do 5. srpna 2018

nenechte_si_ujit

První měsíc prázdnin je u svého závěru a v Brně a Ostravě vrcholí Měsíc autorského čtení. Setkat se s oblíbeným autorem ale mohou i návštěvníci Prahy. A v brněnské knihovně se můžete sejít se stále populárnějšími BookTubery.

Prázdninová četba pro celou rodinu

Tipy_Knihy pro osobni rozvoj

Než vyrazíte na letní dovolenou, nezapomeňte si přibalit do batůžku některou z následujících knížek. Každý si v nich najde to své – malí sportovci, čtenáři fantasy, zájemci o humorné knihy, detektivky či lehce filozofické příběhy.

Dobrodružství psí námořnice

Tara terierka ktera obeplula svet

Vydejte se do světa s odvážnou psí cestovatelkou Tarou a jejími páníčky! Obeplujte Zemi, poznejte různá zajímavá místa a zjistěte, jaké to je, sdílet jachtu s malou roztomilou teriérkou.