Nakladatel: Mladá fronta

Mladá fronta má dobré renomé ve všech oblastech knižní produkce, především v próze a poezii. Kvalitní knižní tituly najdete nejen v tradičních knižních edicích – Kolumbus, Květy poezie, Moderní světová próza, Jednorožec, Ikaros, Lidé a Země a Multiřada, ale i v dalších zajímavých mimoedičních projektech.

www.kniha.cz


Mladá fronta - Nejnovější knihy

knihaÚnos do světa stínů knihaJmenuju se Tomáš (audiokniha) knihaHolky s voctem knihaNesmrtelní

Mladá fronta - Související články

80. výročí mnichovské dohody

Sumava 1938

Letos si nepřipomínáme jen sto let od vzniku Československé republiky, ale i osmdesát let od mnichovské dohody. Fotografická publikace Šumava 1938 zachycuje okupaci pohraničí a obsahuje i překlady autentických vzpomínek německých vojáků.

Máte doma zvídavou ratolest?

TIpy_naucne vypravy_freephotosbank

Zvídavost je přirozená lidská vlastnost. Někdo je zvědavý méně, někdo více a touží odhalit všechna tajemství života. Pokud patříte mezi druhé jmenované, tak se připravte na dobrodružnou cestu za poznáním. Prozkoumejte oceány, povrch pod Zemí anebo putujte napříč historií…

Jak voda formovala dějiny

Voda vcera dnes a zitra

Významný hydrogeolog Zbyněk Hrkal nás v knize Voda včera, dnes a zítra vezme do historie, abychom se podívali, jakým způsobem ji ovlivnila voda. Věděli jste, že problémy s vodou, se kterými se potýkáme, nejsou vlastně nic nového?

Z domácí tvorby

Česká republika

Dáváte přednost domácím autorům? Pak právě vám přinášíme dnešní tipy na čtení, a to nejen ze současných novinek, ale také z klasiky. Vychutnejte si audioknihy plné známých hlasů, romány a novely ze současnosti i fantasy novinku.

O tlusté víle

marketa_vydrova_vila

Lehkonohé víly, ladné laně, ano, to bývá v pohádkách. Ale některé slabiny, kterými se životy pohádkových bytostí jen hemží, nám vypravěči taktně zamlčují. A já se ptám: Je to opravdu správně? Není na čase se odvážit a promluvit?