Nakladatel: Mladá fronta

Mladá fronta má dobré renomé ve všech oblastech knižní produkce, především v próze a poezii. Kvalitní knižní tituly najdete nejen v tradičních knižních edicích – Kolumbus, Květy poezie, Moderní světová próza, Jednorožec, Ikaros, Lidé a Země a Multiřada, ale i v dalších zajímavých mimoedičních projektech.

www.kniha.cz

Mladá fronta - Nejnovější knihy

knihaAch, ty Češky! kniha55 minut mezi životem a smrtí knihaZáchrana českých uprchlíků 1938–39 knihaDej mi ty prachy

Mladá fronta - Související články

Tipy pro zdravé a chutné vaření

jidlo2

Dnes představované knihy ani nepotřebují reklamu, stačí se podívat na jejich obálky. Ať už jste vegetarián a hledáte recepty, chcete posílit své tělo zdravými vývary nebo hledáte průvodce na krátký detoxikační program, následující knihy vám poradí.

Komiksová dobrodružství

dite-a-kniha

Patříte spíše k těm, kteří více než text ocení ilustrace? Pak pro vás máme ideální řešení. A jaké? No přece komiks. Na svá komiksová dobrodružství láká myší duo Anča a Pepík, Malý princ se společnicí Liškou a v neposlední řadě nesourodá dvojice kamarádů Pták a Veverčák.

Četba pro mládež

Čtení, fantasy, magie - ilustrační

Dnešní knižní tipy jsou určeny mládeži. S hrdinou Hamishem budete bojovat proti světokazům (potvůrkám, co nesnášejí děti), s Adrianem Moleem si postěžujete na své rodiče a okolí a rozloučíte se s draky v Kronikách drakologů. Lákavé, viďte?

Oblíbení dětští hrdinové jsou zpět

deti-si-ctou

Oblíbení dětští hrdinové hlásí návrat a hned se po hlavě vrhají do dalších dobrodružství. Tak neváhejte a přidejte se směle k takovým postavám, jako jsou Bill Madlafousek, sourozenci Nick a Tesla Holtovi, Aladin a jeho kamarádka Billie, Hilary z Téměř ctihodné ligy pirátů či princ Žabák porazitel. Napětí, záhady a humor jsou zaručeny.

Thrillerová smršť

thriller

Thrillery patří dlouhodobě mezi čtenářsky nejoblíbenější žánry. Dnes se společně podíváme na tři horké novinky, které potěší všechny nebojácné milovníky odvrácené stránky života. Seznamte se s nebezpečím online světa, nechte se provést světem lidí bez domova a poddejte se věčné lásce, která překonala i smrt.