Nakladatel: Mladá fronta

Mladá fronta má dobré renomé ve všech oblastech knižní produkce, především v próze a poezii. Kvalitní knižní tituly najdete nejen v tradičních knižních edicích – Kolumbus, Květy poezie, Moderní světová próza, Jednorožec, Ikaros, Lidé a Země a Multiřada, ale i v dalších zajímavých mimoedičních projektech.

www.kniha.cz


Mladá fronta - Nejnovější knihy

knihaJedině Neapol knihaPirátský deník knihaModerní odstřelovači po 11. září 2001 knihaNeřest v L.A.

Mladá fronta - Související články

Získejte pohled do zákulisí práce odstřelovačů

moderni-odstrelovaci-perex

Události z 11. září 2001 změnily ve světě mnohé a nejinak tomu bylo i v případě odstřelovačů. Co se změnilo na jejich práci, výcviku a zbraních? To si můžete přečíst v publikaci, která je právě tomuto tématu věnována.

Zahrajte si o průvodce nevěstinci starého L. A.

nerest-v-la-perex

Předtím, než v americkém Los Angeles začala vyrůstat filmová studia, bylo toto město proslavené vykřičeným domem madam Pearl Mortonové a dalšími nevěstinci. Začtěte se do příběhů, které vám dovolí nakouknout za zavřené dveře i do místního podsvětí.

Vyhrajte Emmino velké dilema lásky

jedine-prave-lasky-audiokniha-perex

Dostane nová láska přednost před tou starou, nebo Emma s Jessem nedokáží navázat tam, kde jejich vztah přerušila nehoda vrtulníku, při které Jesse údajně zahynul? To si poslechněte v audio verzi románu, který vám dnes představíme.

Vyhrajte zábavný pohled na italský životní styl

jedine-neapol-perex

Když Katherine přiletí do Neapole, aby zde nastoupila na tříměsíční stáž na americkém konzulátu, absolutně nemá ponětí, jak to v cizí zemi chodí, a nezná nikoho, kdo by jí to mohl vysvětlit. Naštěstí se brzy objeví pohledný Salvatore a jeho matka.

Zahrajte si o příručku pro všechny malé piráty

piratsky-denik-perex

Hrají si vaše ratolesti na piráty? A ví, jak správně nosit pásku přes oko? To a další užitečné věci se mohou naučit s pomocí zábavného průvodce, ve kterém najdou také hromadu aktivit, doplňovaček a hádek. Tak vzhůru na palubu!