Nakladatel: Mladá fronta

Mladá fronta má dobré renomé ve všech oblastech knižní produkce, především v próze a poezii. Kvalitní knižní tituly najdete nejen v tradičních knižních edicích – Kolumbus, Květy poezie, Moderní světová próza, Jednorožec, Ikaros, Lidé a Země a Multiřada, ale i v dalších zajímavých mimoedičních projektech.

www.kniha.cz


Mladá fronta - Nejnovější knihy

knihaAch, ty Češky! kniha55 minut mezi životem a smrtí knihaDej mi ty prachy knihaBosá dívka

Mladá fronta - Související články

Thrillerová smršť

thriller

Thrillery patří dlouhodobě mezi čtenářsky nejoblíbenější žánry. Dnes se společně podíváme na tři horké novinky, které potěší všechny nebojácné milovníky odvrácené stránky života. Seznamte se s nebezpečím online světa, nechte se provést světem lidí bez domova a poddejte se věčné lásce, která překonala i smrt.

Zábavné učení

DetiCtou

Dnešní knižní tipy zaujmou především zvídavé děti, které se zajímají o své okolí a rády by nalezly odpovědi na své otázky z oblasti vědy, českého jazyka a geografie. Samozřejmostí jsou bohaté doprovodné ilustrace, které ještě více podněcují dětskou zvídavost.  

Získejte důkaz o tom, že věda je brnkačka

veda-to-je-brnkacka-perex

Máte doma malého zvědavce, kterého zajímá vše, co se okolo něj děje? Aby si vaše děti mohly vyzkoušet, jak vypadá věda v akci, nepotřebují k tomu vybavenou laboratoř. Přesvědčte se o tom díky knize Věda, to je brnkačka.

Nenechte si ujít v týdnu od 20. do 26. března

nenechte_si_ujit

Rádi byste se setkali s Ivou Pekárkovou, Janem Jilíkem, Markem Tomanem, Mariuscem Suroszem či Václavem Junkem? Nebo si jen toužíte na chvíli oddechnout od každodenního shonu? Ať tak či tak, nahlédněte do našeho výběru z nejzajímavějších literárních setkání konajících se příští týden.

Klady a zápory estetických zákroků

Smucler_Hatlova_Neverte ani mne

Kniha Nevěřte ani mně není jen průvodcem po fascinujícím světě estetické medicíny, ale také radí čtenáři, kde všude jsou na něj kladeny pasti, které ho mohou stát peníze i zdraví.