Nakladatel: Mladá fronta

Mladá fronta má dobré renomé ve všech oblastech knižní produkce, především v próze a poezii. Kvalitní knižní tituly najdete nejen v tradičních knižních edicích – Kolumbus, Květy poezie, Moderní světová próza, Jednorožec, Ikaros, Lidé a Země a Multiřada, ale i v dalších zajímavých mimoedičních projektech.

www.kniha.cz


Mladá fronta - Nejnovější knihy

knihaDej mi ty prachy (audiokniha) knihaMise Haiti knihaJmenuju se Tomáš knihaŠtěstí na talíři

Mladá fronta - Související články

Hity Velkého audioknižního čtvrtku – podzim 2017 I.

Velky audioknizni ctvrtek

Nedávno proběhla akce nazvaná Velký knižní čtvrtek a tento týden čeká na všechny milovníky audioknih Velký audioknižní čtvrtek, kdy se 2. listopadu obejví na pultech knihkupectví 11 hitů podzimní sezóny. My přinášíme prvních 6 vybraných audiotitulů napříč žánry.

Nenechte si ujít v týdnu od 30. října do 5. listopadu 2017

nenechte_si_ujit

Po změně času nás teď čekají dlouhé podzimní večery. Všichni knihomolové však vědí, jak je naplnit – s knížkou v ruce. V našem článku zjistíte, kam si příští týden zajít pro inspiraci, po celé zemi se totiž koná plno literárních událostí.

Dvě vlčice

vlcice-uvodni-fotka

Dvě ženy zdánlivě zcela rozdílné, svou profesí, temperamentem, životní drahou. A přesto sdílejí něco, co z nich uhnětlo ženy bojovnice, vlčice. Do jejich osudů je možné nahlédnout prostřednictvím nedávno vydaných knižních rozhovorů, které s nimi – s Ivou Brožovou a Magdalénou Vašáryovou – vedl Karel Hvížďala.

Získejte knihu o pohnutém osudu neteře Franze Kafky

celej-franz-perex

Věra Saudková byla oporou mnoha lidem, přestože s ní samotnou se život nemazlil. Ačkoliv měla třikrát reálnou možnost emigrovat, nikdy tak neučinila. Přečtěte si o složitém a těžkém osudu této významné ženy.

Vyhrajte příběh o riskantním plánu Sophie Sandvoortové

tulipanova-horecka-perex

Sophie žije spokojený život se svým starším manželem a velice touží po potomcích, kteří však ne a ne přijít. Nemanželské dítě služky Marie by celou situaci mohlo vyřešit, ale jak se ukazuje, i se zdánlivě dokonalým plánem se může něco pokazit.