Nakladatel: Mladá fronta

Mladá fronta má dobré renomé ve všech oblastech knižní produkce, především v próze a poezii. Kvalitní knižní tituly najdete nejen v tradičních knižních edicích – Kolumbus, Květy poezie, Moderní světová próza, Jednorožec, Ikaros, Lidé a Země a Multiřada, ale i v dalších zajímavých mimoedičních projektech.

www.kniha.cz


Mladá fronta - Nejnovější knihy

knihaOzbrojená žena knihaÚnos do světa stínů knihaJmenuju se Tomáš (audiokniha) knihaHolky s voctem

Mladá fronta - Související články

Thrillerová bouře

Thrillerove romany

Hustý déšť bubnuje na střechy domů, větve stromů škrábou na okna a svět se ponořil do tmy. Nastal ideální čas, kdy sáhnout po příbězích, při kterých tuhne krev v žilách, ale zároveň svého čtenáře nepustí, dokud nedojde na konec a neodhalí všechna temná tajemství.

Rodičovské S.O.S.

rodicovske-tipy-uvod

Na den sv. Valentýna se možná trochu nezvykle nepodíváme ani do červené knihovny pro osamocené, ani na knihy doporučující tu nejkrásnější kytku či nejlepší čokoládu. Místo toho knihy, které si dnes představujeme, podávají pomocnou rukou rodičům, jež hledají pomoc při výchově svých dětí.

Ženy o ženách pro ženy

Tipy_Zeny o zenach pro zeny

Dnešní knihy jsou určené ženám. Napsaly je vaše oblíbené autorky a vyprávějí o silných a jedinečných ženách. Při jejich četbě se dojmete, potěšíte romantickou duši a zajisté se i rozesmějete. A pro muže mohou být tipem na valentýnský dárek!

Získejte návod, jak žít šťastně po finsku

sisu-perex

Finský životní styl založený na konceptu „sisu“ nabízí spoustu užitečných tipů a zásad, jak žít zdravě, získat větší odolnost a především se cítit šťastně. Zkuste se alespoň některými z nich řídit i v našich podmínkách a přesvědčte se, zda skutečně fungují.

Nenechte si ujít v týdnu od 21. do 27. ledna 2019

nenechte_si_ujit

Zimní večery jsou dlouhé a brzo je tma – pro knihomoly je to ale čas jako stvořený pro knihu. Příští týden se bude křtít nová kniha Tomáše Sýkory, ale zajít můžete také na další LiStOVáNí.