Nakladatel: Mladá fronta

Mladá fronta má dobré renomé ve všech oblastech knižní produkce, především v próze a poezii. Kvalitní knižní tituly najdete nejen v tradičních knižních edicích – Kolumbus, Květy poezie, Moderní světová próza, Jednorožec, Ikaros, Lidé a Země a Multiřada, ale i v dalších zajímavých mimoedičních projektech.

www.kniha.cz


Mladá fronta - Nejnovější knihy

knihaPan Brambora a jeho kamarádi knihaPříběh filmu Po strništi bos knihaDnes trochu umřeme knihaManželova žena

Mladá fronta - Související články

Zahrajte si o lístek na zábavnou a naučnou plavbu

pan-brambora-a-jeho-kamaradi-perex

Pan Brambora má kolem sebe plno přátel, se kterými se právě vydává na dobrodružnou výpravu přes moře a oceány a vy se můžete přidat. Dozvíte se mnoho zajímavostí o plodinách, ze kterých si na závěr můžete něco dobrého uvařit.

Thrillerový mix na víkend

thriller

S blížícím se podzimem většina z nás podléhá temným náladám. Do sychravých, zachmuřených víkendů, které nás právě čekají, se výborně hodí nabídka nových thrillerů. Stačí si jen vybrat.

Hurá za dobrodružstvím!

DetiNahled

S dnešními knižními tipy se rozhodně nudit nebudete! Společně s hlavními hrdiny se vydáte na moře za nevídaným dobrodružstvím, poznáte exotické krajiny, zažijete napínavé situace a potkáte se i s piráty. A kdo ví, třeba vás vezmou mezi sebe…

Ozvěny cest

ozvěny cest

S pondělními knižními tipy vás vezmeme kolem světa. Pojďte obdivovat zelené Skotsko a jeho historii. Nebo vás zajímá Blízký východ? Pak vám nabízíme Írán. Pokud však chcete raději zabrousit do historie Československa, můžete prozkoumat různé vojenské stavby z let 1935–1989. Kam vyrazíte?

Zasoutěžte si o zapomenutou historii Los Angeles

nerest-v-la-perex

Jak vypadaly ulice Los Angeles předtím, než toto město proslavila velká filmová studia? Po ulicích chodili nejen snílci, kteří sem přijeli hledat štěstí, ale také známé postavy amerického podsvětí, politici a podnikatelé. Ponořte se do starých časů i vy.