Nakladatel: Mladá fronta

Mladá fronta má dobré renomé ve všech oblastech knižní produkce, především v próze a poezii. Kvalitní knižní tituly najdete nejen v tradičních knižních edicích – Kolumbus, Květy poezie, Moderní světová próza, Jednorožec, Ikaros, Lidé a Země a Multiřada, ale i v dalších zajímavých mimoedičních projektech.

www.kniha.cz


Mladá fronta - Nejnovější knihy

knihaJde to i bez mléka a vajec knihaDej mi ty prachy (audiokniha) knihaMise Haiti knihaJak se žije padesátkám

Mladá fronta - Související články

Získejte publikaci věnovanou intoleranci na mléko

jde-to-i-bez-mleka-a-vajec-perex

Trápí vás alergie či intolerance na mléko, mléčné výrobky a vejce? Přečtěte si, co za tím stojí, a získejte odpovědi na mnoho dalších otázek, které si možná pokládáte. Navíc se můžete inspirovat, jak se najíst chutně a bez následků.

Oživlá historie

Historie biografie

Hledáte zajímavé čtení na víkend a nejen na něj? Zkuste otevřít dnešní tipy a objevte kouzlo knih, jejichž příběhy vás zavedou do let minulých. Kdo byla Gala Dalí? Pomohla tulipánová horečka v Holandsku jedné nevěrné ženě? Jak by dopadla obchodní výměna tisíc bělošek za tisíc koní? A dokázala by žena v šestnáctém století vyřešit vraždy?…

Skutečné osudy skutečných lidí

knihy-ilustracni

V dnešních tipech vám nabídneme ohlédnutí za životními příběhy některých zajímavých světoznámých osobností či poutavé příběhy zdánlivě obyčejných lidí.

Další bestseller Davida Mitchella

Hodiny z kosti

Hlavní hrdinka Holly je důležitější, než sama tuší. Nejenže upoutala pozornost nebezpečných mystiků, ale je pojítkem mezi osudy dalších hrdinů z knihy. Ponořte se románu plného různých světů, výrazných postav a jejich příběhů. 

S knihou za poznáním

dite-a-kniha

Jak se naučit něco nového, a přitom si užít zábavu? No přece s knihou. Ty dnešní vás vezmou nejen do historie, ale i na cestu kolem světa. Seznámíte se s fungováním lidského těla a proniknete do tajů umění. To vše za doprovodu krásných ilustrací.