Nakladatel: Mladá fronta

Mladá fronta má dobré renomé ve všech oblastech knižní produkce, především v próze a poezii. Kvalitní knižní tituly najdete nejen v tradičních knižních edicích – Kolumbus, Květy poezie, Moderní světová próza, Jednorožec, Ikaros, Lidé a Země a Multiřada, ale i v dalších zajímavých mimoedičních projektech.

www.kniha.cz

Mladá fronta - Nejnovější knihy

knihaTřísky knihaDvojčata na bitevním poli knihaVíkend s Miriam knihaDávat koním křídla

Mladá fronta - Související články

Nenechte si ujít v týdnu od 8. do 14. října 2018

nenechte_si_ujit

Máme pro vás další tipy na zajímavé literární akce. Stačí si nachystat diář a zapisovat vše, co vás zaujme. Příští týden se mimo jiné můžete těšit na křest nové knihy Ivy Pekárkové či autogramiádu autorky románu Tatér z Osvětimi Heather Morris.

Dluhová past

Goffa_Vykoupeni

Dluhy kontra jejich vymáhání – to je téma k nekonečným diskusím. Kde začíná hranice neetické lichvy a kde naopak vychytralosti dlužníků? Nabízí tento souboj nějakou formu Vykoupení?

Vážně i humorně o školství

K cemu same jednicky

Zaregistrovali jste blog Ondřeje Šteffla, zakladatele společnosti Scio? Ať už je vaše odpověď ano či ne, rozhodně si nenechte ujít knihu shrnující ty nejzajímavější příspěvky o školních metodách a ideálním vyučování. Text doprovází humorné ilustrace a ukázky diskuzí.

Dětské knihy plné ilustrací

Pohádková kniha - ilustrační

Co mají dnešní dětské knihy společného? Kromě zajímavého příběhu v nich malí čtenáři naleznou krásné a výpravné ilustrace. Pro drobotinu začínající se čtením je to ideální kombinace, která v ní podnítí lásku ke knihám.

Za rohem je bouřka

Sylva Seychelles pracovni stul

„Pospěšte si, za rohem je bouřka!“ dolehl ke mně hlas. Vzdálený hlas plný obav.