Nakladatel: Mladá fronta

Mladá fronta má dobré renomé ve všech oblastech knižní produkce, především v próze a poezii. Kvalitní knižní tituly najdete nejen v tradičních knižních edicích – Kolumbus, Květy poezie, Moderní světová próza, Jednorožec, Ikaros, Lidé a Země a Multiřada, ale i v dalších zajímavých mimoedičních projektech.

www.kniha.cz


Mladá fronta - Nejnovější knihy

knihaObjevte své Ikigai knihaKempinková kuchařka knihaLži se mnou knihaDítě v síti

Mladá fronta - Související články

Historie blízká i vzdálená

historicke-romany

Historie představuje nevyčerpatelné množství témat a prostředí k objevování ve formě románů. V dnešních tipech se podíváme na čtyři knihy, které nás zavedou do nejrůznějších koutů světa a přenesou do vzdálené i nedávné minulosti.

Boj o život i temná rodinná tajemství

Ma-sestra-a-dalsi-lhari-perex

Sam leží v nemocnici v posledním stadiu anorexie a chce umřít. S tím se ale nehodlá smířit její terapeut Clive. Když do zařízení dorazí krabice fotografií z pozůstalosti Saminy matky, přiměje dívku o každé z nich mluvit a postavit se temné rodinné minulosti čelem.

Zápisky z cest bývalého prezidenta počtvrté

Vaclav-Klaus-stale-na-cestach-perex

Náš bývalý prezident Václav Klaus je činný v mnoha odvětvích – od politiky přes ekonomii až po pedagogiku. Díky své práci je rovněž zkušeným cestovatelem. O svých zážitcích z cest vypráví v již čtvrtém pokračování cestovatelských zápisků.

Četba plná strachu a napětí

Napeti-na-kazde-strance

Tentokrát by měli zbystřit milovníci knih, v nichž není vše tak, jak se na první pohled může zdát. Hlavní hrdinové se dostávají do tajemných a nebezpečných situací a jejich životy visí na vlásku. Kdo z nich přežije? A kdo naopak neunikne řádění vraha? 

Kouzelné prázdniny

Zlokniha Nepovedene kouzlo

Čas letí jako voda a prázdniny jsou přesně ve své polovině. To ale nebrání tomu, abyste se pohádkově nebavili. Můžete pomoci jedné malé knize splnit její sen nebo sledovat počínání čarodějnice Emilky, která nechá zmizet všechny školy…