Nakladatel: Metafora

Nakladatelství METAFORA bylo založeno v roce 2001 a od té doby vydalo několik set titulů všech žánrů. K vydaným beletristickým titulům patří mimo jiné knihy Dana Browna, bestseller Jíst, meditovat, milovat či knihy islandské autorky Yrsy Sigurdardóttir. V oblasti poznání je METAFORA vydavatelem knih takových autorů, jako je Elizabeth Haichová, Judy Hallová či Anthony Wiliam.

V lednu 2019 spojila METAFORA síly s Nakladatelským domem GRADA a společně budou dále pokračovat ve vydávání krásných i poučných knih pod značkou METAFORA. S knihami z METAFORY je čas číst, snít a žít.

Metafora: „Život mezi řádky“

Metafora - Nejnovější knihy

knihaDen, kdy jsme se potkali knihaDobré vibrace, dobrý život knihaDevět tváří tebe knihaManželé z Cedrové uličky

Metafora - Související články

Vyšetřovatelka ve stylu Bridget Jonesové

Divej se jak zemre

Na počátku stál jednoduchý případ, který se ale zamotal jako klubíčko tvořené podivnými vztahy a náhodami. Rozmotat se ho rozhodla mladá policistka Harriet, která se musí zároveň vypořádat s nedůvěrou kolegů, péčí o otce a milostnými problémy.

Láskyplné příběhy

CoZiviLasku

Čtrnáctému únoru se přezdívá svátek zamilovaných. A není lepší důkaz o lásce než kniha. Samotná láska může mít mnoho podob, od sourozenecké až po romantickou. Inspiraci najdete v zajímavých příbězích plných lásky, pochopení a nalezení štěstí a sebe sama.

Probuďte svůj mozek

Zdroj

Říká se, že člověk nevyužívá potenciál svého mozku naplno. Díky nové knize, která obsahuje nejnovější poznatky, to můžete změnit. Pomocí čtyř kroků a praktických cvičení probudíte svůj mozek a stane se z vás sebevědomý člověk.

Napětí na prvním místě

Za-tajemstvim-a-napetim-kolem-sveta

V úvodu týdne jsme si pro vás připravili knižní balíček plný napětí! Nechte se zasvětit do tajů korporátního světa, pátrejte po vrazích a příčinách vraždění a odhalte tíživá tajemství, jež sužují nejednoho hrdinu následujících románů.

Vyhrajte román o síle nedovolené lásky

den-kdy-jsme-se-potkali-perex

Stephanii a Jamieho nespojuje pouze láska k umění. Společného mají tolik, že je hned od první chvíle jasné, že by byli dokonalý pár. Jenže oba jsou zadaní, a proto se dohodnou, že zůstanou pouze přáteli. Ale jak dlouho je možné odolávat vzájemné přitažlivosti?