Nakladatel: Metafora

Nakladatelství METAFORA bylo založeno v roce 2001 a od té doby vydalo několik set titulů všech žánrů. K vydaným beletristickým titulům patří mimo jiné knihy Dana Browna, bestseller Jíst, meditovat, milovat či knihy islandské autorky Yrsy Sigurdardóttir. V oblasti poznání je METAFORA vydavatelem knih takových autorů, jako je Elizabeth Haichová, Judy Hallová či Anthony Wiliam.

V lednu 2019 spojila METAFORA síly s Nakladatelským domem GRADA a společně budou dále pokračovat ve vydávání krásných i poučných knih pod značkou METAFORA. S knihami z METAFORY je čas číst, snít a žít.

Metafora: „Život mezi řádky“

https://www.metafora.cz/


Metafora - Nejnovější knihy

knihaUteč, dokud můžeš knihaDrž mě knihaKouzlo všité do šatů knihaTicho

Metafora - Související články

Různé odstíny krimi

krimi-tipy-nahled

V dnešních knižních tipech vám představíme čtyři napínavé krimi příběhy. Každý z nich je trochu jiný. V hlavní roli se totiž vystřídají parta amatérských vyšetřovatelů, zkušený právník, agentka FBI a kriminalistka z blízké budoucnosti.

Zločinci v akci

Zlocinna-patrani

Máte rádi napětí a zločince v akci? Pak si nenechte ujít poslední díl oblíbené série Yrsy Sigurdardóttir, román o zločinu od Christoffera Carlssona, další z detektivek Jamese Pattersona či příběh žen, které se postavily nejmocnější mafii světa z pera Alexe Perryho.

Romantika do mrazivých nocí

V_romantickem_ladeni

Dnes potěšíme všechny milovnice romantiky! Může být něco lepšího, než se v chladných dnech přikrýt teplou dekou a pustit se do čtení příběhu plného lásky a vášně? Přinášíme vám tipy hned na čtyři romány z pera osvědčených autorek!

Ukradený obraz

zena_v_ohni

Kam zmizel cenný obraz ukradený nacisty ve 30. letech 20. století? Dostane se po mnoha letech konečně do rukou právoplatného majitele?

Spřízněné duše

kouzlo_vsite_do_satu

Dvě ženy, Soline a Rory, pojí podobný životní příběh. Dočká se alespoň jedna z nich svého šťastného konce?