Nakladatel: Metafora

Nakladatelství METAFORA bylo založeno v roce 2001 a od té doby vydalo několik set titulů všech žánrů. K vydaným beletristickým titulům patří mimo jiné knihy Dana Browna, bestseller Jíst, meditovat, milovat či knihy islandské autorky Yrsy Sigurdardóttir. V oblasti poznání je METAFORA vydavatelem knih takových autorů, jako je Elizabeth Haichová, Judy Hallová či Anthony Wiliam.

V lednu 2019 spojila METAFORA síly s Nakladatelským domem GRADA a společně budou dále pokračovat ve vydávání krásných i poučných knih pod značkou METAFORA. S knihami z METAFORY je čas číst, snít a žít.

Metafora: „Život mezi řádky“

Metafora - Nejnovější knihy

knihaHrob knihaAnglická lekce knihaAhoj krásko knihaPůstem k ženskému zdraví

Metafora - Související články

Žena v hlavní roli

tipy zena uvod (1)

Do čtvrtečního výběru nových knih jsme pro tento týden zařadili romány pro ženy, jejichž autory jsou rovněž ženy. Začtěte se společně s námi do příběhů plných partnerských i rodinných vztahů, veselých i vážných. Pozornost si zaslouží každá z nich. Tak do toho, vyberte si tu svoji…

Maják a magnet

Anglicka_lekce-nahled

Ona ho vnímá jako maják, který ji vede do bezpečí. On ji jako magnet, který strhává směr jeho života. Přesto si nedokáží říct, co k sobě cítí.

Májový krimi výběr

krimi pondeli uvod

Nový týden tentokrát zahájíme detektivními romány. Z pestré nabídky tohoto žánru jsme pro vás vybrali pět knih, které jistě naplní čtenářská očekávání ať už jste mezi detektivkami začátečníkem nebo protřelým a zkušeným čtenářem. Račte si vybrat!

Získejte pobyt na Vestmannských ostrovech s vrahem

Hrob-perex

Kdysi spolu bydleli na koleji, ale po škole se parta přestala vídat. Nyní se společně setkávají na Vestmannských ostrovech. Okolnosti, které je přivedly, nejsou radostné, a to nikdo z nich ještě netuší, že zde zůstanou uvězněni s vrahem, který zná jejich tajemství.

Krimi není nikdy dost

krimi

Chcete se začíst do zamotaného vyprávění, které nebudete moci odložit? V dnešních knižních tipech najdete hned pět krimi příběhů, v nichž není nouze o pořádné napětí. Vyberte si čtení na víkend a pusťte se společně s hlavními hrdiny do pátrání.