Nakladatel: Metafora

Nakladatelství METAFORA bylo založeno v roce 2001 a od té doby vydalo několik set titulů všech žánrů. K vydaným beletristickým titulům patří mimo jiné knihy Dana Browna, bestseller Jíst, meditovat, milovat či knihy islandské autorky Yrsy Sigurdardóttir. V oblasti poznání je METAFORA vydavatelem knih takových autorů, jako je Elizabeth Haichová, Judy Hallová či Anthony Wiliam.

V lednu 2019 spojila METAFORA síly s Nakladatelským domem GRADA a společně budou dále pokračovat ve vydávání krásných i poučných knih pod značkou METAFORA. S knihami z METAFORY je čas číst, snít a žít.

Metafora: „Život mezi řádky“

https://www.metafora.cz/


Metafora - Nejnovější knihy

knihaLáska a sýr v Paříži knihaDáma z dobré rodiny knihaNepamatuji si své jméno knihaKameny v praxi

Metafora - Související články

Romantika pro každého

romantika

Máte chuť na emocemi nabitý příběh o lásce, vášni a násilí? Nebo se raději začtete do černobílého komiksu s LGBTQ tématikou? A nebo se chcete jen tak uvelebit s dobrým sýrem a skleničkou vína a dopřát si odpočinkový román o lásce v Paříži? Dnes máme romantiku pro každého!

Nápaditě a prakticky

kitchen-1142800_640

Přinášíme vám zajímavý mix knížek, které jsou plné tipů a rad pro zlepšení vašeho každodenního života. Najde se zde něco pro spirituálně i prakticky založené čtenáře a milovníci vaření a experimentování v kuchyni si jistě vyberou jednu ze dvou představených kuchařek.

Žena, která měnila svoji dobu

dama-z-dobre-rodiny-perex

Pulzující New York na přelomu 19. a 20. století nedával vysoko postaveným ženám příliš volnosti v zažitých konvencích. Alva Vanderbiltová však vybočila z davu. Podala žádost o rozvod, aby se znovu provdala, zasadila se o výstavbu významných budov a skutečně měnila dobu.

V pátek do světa napětí

Tipy_kdyz krimi pisi zeny

V thrillerových románech nemusí napětí vždy hrát prim. Zatímco Guillaume Musso stvořil romantické thrillery, tak Caimh McDonnell do své prvotiny zakomponoval i humor. Na své si ale přijdou i „konzervativní“ čtenáři, kteří mohou sledovat hon na dvojitého agenta a cestu za ztracenou pamětí.

Vyhrajte biografický román o známé americké sufražetce

dama-z-dobre-rodiny-perex

Když Alva Smithová spolu s dvěma sestrami přijela do New Yorku, neměla víc, než dobré jméno rodiny. Přesto se však dokázala dobře vdát, a to dokonce dvakrát, a zapsat se do historie jako důležitá představitelka sufražetek – bojovnic za práva žen.