Nakladatel: Metafora

Nakladatelství METAFORA bylo založeno v roce 2001 a od té doby vydalo několik set titulů všech žánrů. K vydaným beletristickým titulům patří mimo jiné knihy Dana Browna, bestseller Jíst, meditovat, milovat či knihy islandské autorky Yrsy Sigurdardóttir. V oblasti poznání je METAFORA vydavatelem knih takových autorů, jako je Elizabeth Haichová, Judy Hallová či Anthony Wiliam.

V lednu 2019 spojila METAFORA síly s Nakladatelským domem GRADA a společně budou dále pokračovat ve vydávání krásných i poučných knih pod značkou METAFORA. S knihami z METAFORY je čas číst, snít a žít.

Metafora: „Život mezi řádky“

https://www.metafora.cz/


Metafora - Nejnovější knihy

knihaHorké vafle a ledové koupele knihaZmiz, dokud můžeš knihaJen mezi námi knihaDívka v mlze

Metafora - Související články

Zamilujte se!

tipy pondeli uvod (1)

Pondělní tipy potěší především čtenářky, které mají zálibu v romantice. Čtyři knižní novinky, které jsme vybrali, nabídnou zamilovanost, vášeň, lásku, …, zkrátka vše, co k romantickým vztahům patří. Navíc představují úžasné muže. Zamilujte se, prosím.

Touha být moderní ženou v každé době

holky-z-detroitu-perex

Melanie žije v současnosti a na své životní křižovatce teprve poznává osudy své příbuzné Violet. I ona, ačkoliv o několik generací dříve, toužila být nespoutanou a moderní ženou. Podařilo se jí to? A postačí Melanii její deník k tomu, aby zjistila, jak se takovou ženou stát?

Získejte román o zamyšlení nad příběhem ze starého deníku

holky-z-detroitu-perex

Melanie je přesvědčená, že kariéra a láska nejdou dohromady, a že když dala přednost práci, tak si vybrala správně. Ohmataný deník její praprapratety ji však přinutí se znovu zamyslet, jak by chtěla žít a co znamená být moderní ženou.

Historie zachycená v románech

pro-milovniky-historie

V dnešních knižních tipech najdete šest románů zachycujících historii. Na své si přijdou milovníci dobrodružství, beletrizovaných životopisů, válečných deníků a také ti, kteří dávají přednost příběhům inspirovaných skutečnými událostmi.

S humorem jde všechno líp

tipy humor uvod(1)

Ve čtvrtečních tipech potěšíme zejména milovníky oddechové a humorné literatury. Ostatně každý si čas od času potřebuje i při čtení vydechnout a tři právě dnes vybrané knihy by tento požadavek mohly beze zbytku splnit. Tak neváhejte!