Nakladatel: Metafora

Nakladatelství METAFORA bylo založeno v roce 2001 a od té doby vydalo několik set titulů všech žánrů. K vydaným beletristickým titulům patří mimo jiné knihy Dana Browna, bestseller Jíst, meditovat, milovat či knihy islandské autorky Yrsy Sigurdardóttir. V oblasti poznání je METAFORA vydavatelem knih takových autorů, jako je Elizabeth Haichová, Judy Hallová či Anthony Wiliam.

V lednu 2019 spojila METAFORA síly s Nakladatelským domem GRADA a společně budou dále pokračovat ve vydávání krásných i poučných knih pod značkou METAFORA. S knihami z METAFORY je čas číst, snít a žít.

Metafora: „Život mezi řádky“

Metafora - Nejnovější knihy

knihaZápisník Dory Maarové knihaAť zemře knihaRomán z pokoje 128 knihaPohlednice z Itálie

Metafora - Související články

Historická inspirace

historicke-romany

Dnes vám nabídneme pořádnou porci románů, s nimiž zavítáte do vzdálené i nedávné historie. Přečtěte si o slovanských bohyních, rozluštěte detektivní záhadu z prvního tisíciletí, poznejte slavnou femme fatale 16. století a zalistujte si příběhy z druhé poloviny 20. století.

Skrývají staré dopisy klíč ke šťastné budoucnosti?

Pohlednice z Italie

Hlavní hrdinka není spokojená se svým životem. Impuls ke změně jí dodají nalezené dopisy zachycující osudy ženy, která se na konci druhé světové války vydala za svojí láskou do Itálie. Grace se rozhodne udělat to samé a vypátrat rodinu odvážné ženy. Najde i lásku?

Zadáno pro něžné pohlaví

romany-pro-zeny

Dnešní knižní tipy ocení zejména ženy – a myslíme na všechny věkové kategorie. Začtěte se do láskyplných i tíživých příběhů, buďte svědky rodinných útrap i sourozenecké lásky, zjistěte, jak je důležité udělat si čas sama na sebe a nahlédněte do kreativního zápisníku.

Napětí a strach jdou ruku v ruce

Napeti s nadechem nadprirozena

V dnešním článku potěšíme především ty, kteří se rádi bojí. Spojujícím motivem všech dnešních tipů totiž bude strach a napětí. Ať už jde o romány pro mladší generaci, nebo o psychologická dramata, vždy budete na stránkách těchto knih rozplétat děsivé tajemství.

Rozsviťte si den úsměvem

Do-noveho-tydne-s-humorem-perex

Smíchu a veselí není nikdy dost! Dopřejte si v těchto nepříznivých časech chvilku pro sebe a bavte se. Rádi vám s tím pomůžeme. Spolehlivé pomocníky k vykouzlení úsměvu na tváři najdete v dnešních knižních tipech.