Nakladatel: Metafora

Nakladatelství METAFORA bylo založeno v roce 2001 a od té doby vydalo několik set titulů všech žánrů. K vydaným beletristickým titulům patří mimo jiné knihy Dana Browna, bestseller Jíst, meditovat, milovat či knihy islandské autorky Yrsy Sigurdardóttir. V oblasti poznání je METAFORA vydavatelem knih takových autorů, jako je Elizabeth Haichová, Judy Hallová či Anthony Wiliam.

V lednu 2019 spojila METAFORA síly s Nakladatelským domem GRADA a společně budou dále pokračovat ve vydávání krásných i poučných knih pod značkou METAFORA. S knihami z METAFORY je čas číst, snít a žít.

Metafora: „Život mezi řádky“

Metafora - Nejnovější knihy

knihaSkříň plná Diora knihaModerní háčkování od A do Z knihaVšechno, co chci knihaA v srdci láska

Metafora - Související články

Zabavte mysl i tělo

Znalosti-neni-nikdy-dost-perex

V dnešních knižních tipech potrápíme vaše logické myšlení, představíme si možnosti efektivního osvojení cizích jazyků, nabídneme zábavu a odpočinek u kreativních her a na závěr i nepřeberné množství inspirace pro háčkovací techniky.

Historie – nevyčerpatelný zdroj inspirace

Historicke-romany

Pohled do historie je fascinující, inspirativní a často i velice poučný. A tak není divu, že mnoho spisovatelů svůj příběh zasazuje právě do dob minulých. Proto vám dnes přinášíme hned několik tipů na zajímavé historické romány, do kterých bude radost se začíst.

Společnost a láska – předsudky, nebo porozumění?

Husek_Laska k detstvi

Jaký je náhled na lásku v jednotlivých typech společností a jak na sebe v různých vrstvách působí? Začtěte se do řádků plných lásky a romantiky, ale i humoru, smutku, rodinných a osobních tragédií hrdinů různých národností a vyznání.

Krimi vede v každém čase

krimi

Ať je venku zima nebo teplo, na dobrou knížku se najde čas vždycky. A když jde o krimi, platí to dvojnásob, tento žánr totiž dokáže nebývale vtáhnout do děje. A proto si dnes představíme hned několik románů, v nichž můžete společně s hlavními hrdiny pronásledovat nebezpečné zločince.

Její jméno je žena – ženské hrdinky v různých situacích

Jeji-jmeno-je-zena-perex

Nemáte-li stále nakoupeny všechny dárky na letošní Vánoce, přinášíme vám hned několik knižních tipů na poslední chvíli, které osloví jak čtenáře hledající oddych, tak i fanouška nervy drásajících dramat. Nosným motivem všech námi dnes vybraných knih jsou ženy.