Nakladatel: Metafora

Nakladatelství METAFORA bylo založeno v roce 2001 a od té doby vydalo několik set titulů všech žánrů. K vydaným beletristickým titulům patří mimo jiné knihy Dana Browna, bestseller Jíst, meditovat, milovat či knihy islandské autorky Yrsy Sigurdardóttir. V oblasti poznání je METAFORA vydavatelem knih takových autorů, jako je Elizabeth Haichová, Judy Hallová či Anthony Wiliam.

V lednu 2019 spojila METAFORA síly s Nakladatelským domem GRADA a společně budou dále pokračovat ve vydávání krásných i poučných knih pod značkou METAFORA. S knihami z METAFORY je čas číst, snít a žít.

Metafora: „Život mezi řádky“

Metafora - Nejnovější knihy

knihaJackie a Maria knihaSmrtelný hřích knihaKvěty smrti knihaDetox jako cesta ke zdraví

Metafora - Související články

Krimi na víkend

thrillery-krimi

Už máte plány na nadcházející víkend? Pokud byste rádi sáhli po nějaké knížce, máme pro vás hned několik tipů. Tentokrát jsme se zaměřili na krimi romány s opravdu napínavými příběhy. Podaří se vám odhalit vraha dřív než vyšetřovatelům?

Ženské hrdinky v obtížných situacích

zenske-hrdinky-nahled

Ženy v hlavních rolích nás fascinují a baví. Chceme, aby zvítězily, aby nám ukázaly, že se vyrovnají svým mužským protějškům. Něžné pohlaví má v sobě určitý typ síly, který musíme obdivovat, ať už jde o nebojácné šermířky, úspěšné podnikatelky anebo pracovité matky v domácnosti. Nechte se inspirovat ženami, se kterými se život rozhodně nemazlil.

7 klíčů k internetu

7 klicu

Strhující thriller 7 klíčů od Åsy Schwarzové se odehrává v prostředí hackerů, extremistických skupin a tajných služeb. Napínavé čtení je zároveň varováním před reálným nebezpečím pro celou naši civilizaci.

Krimi na víkend

krimi-pribehy

Krimi patří mezi nejoblíbenější žánry. Pokud jste i vy milovníky napětí a snažíte se po večerech společně s vyšetřovateli přijít na kloub zločinu, potěšíme vás – přinášíme vám totiž tipy hned na čtyři nové krimi romány, které vás rozhodně nenechají chladnými.

MDŽ – místo kytičky k svátku

srdce

Dopřejte si pořádnou dávku sladce delikátní duševní potravy a oslavte mezinárodní svátek ženského pokolení ve společnosti příjemných románů plných lásky, smyslnosti a nových začátků.