Nakladatel: Metafora

Nakladatelství METAFORA bylo založeno v roce 2001 a od té doby vydalo několik set titulů všech žánrů. K vydaným beletristickým titulům patří mimo jiné knihy Dana Browna, bestseller Jíst, meditovat, milovat či knihy islandské autorky Yrsy Sigurdardóttir. V oblasti poznání je METAFORA vydavatelem knih takových autorů, jako je Elizabeth Haichová, Judy Hallová či Anthony Wiliam.

V lednu 2019 spojila METAFORA síly s Nakladatelským domem GRADA a společně budou dále pokračovat ve vydávání krásných i poučných knih pod značkou METAFORA. S knihami z METAFORY je čas číst, snít a žít.

Metafora: „Život mezi řádky“

https://www.metafora.cz/


Metafora - Nejnovější knihy

knihaNobelovka knihaNeviděla jsem tě přicházet knihaCesta moderní ženy knihaPrvní řez

Metafora - Související články

Kdo hledá, radu najde

poznani

Chcete se zdokonalit a uspět? Zajímá vás, jak zvládnout první pomoc u dítěte v nesnázích, nebo třeba péči o stárnoucího domácího mazlíčka? Víte, že výchova je důležitým aspektem prostupujícím celým životem? Začtěte se a zjistěte více…

Když do vás narazí láska

Nevidela jsem te prichazet_uvodni

Zara procestovala svět, ale nikde si nepřipadá skutečně doma. Jim naproti tomu neopustil Liverpool a zdá se mu, že v životě nic nezažil. Jejich cesty se náhle protnou a všechno se navždy změní.

Každý z nás je trochu romantik

romantika

Letní slunečné dny zamilovaným opravdu přejí. Dnes si proto představíme knížky, které jsou plné lásky a romantiky. Můžete si nejen přečíst krásné zamilované příběhy, ale třeba si napsat i ten vlastní…

Příběhy na pokračování

Pribehy-na-pokracovani-perex

V úvodu týdne máme pro mnohé čtenáře příjemné překvapení v podobě nových dílů oblíbených knižních sérií. Přečtěte si, jak pokračovaly příběhy služebnic, kterým brali jejich děti, co se stalo po Posledním čísle, jaký případ čeká na detektiva Caina, nebo zažijte Sílu bouře!

Minulost utváří současnost – romány plné lásky

historicke-romany

Minulost je často posledním dílkem skládačky našeho života, bez jejího poznání náš současný život nikdy nebude kompletní. Dnešní tipy se proto soustředí na knížky, jejichž hlavní hrdinové se vydají právě na fascinující a často překvapivou cestu za poznáním rodinné historie.