Nakladatel: Metafora

Nakladatelství METAFORA bylo založeno v roce 2001 a od té doby vydalo několik set titulů všech žánrů. K vydaným beletristickým titulům patří mimo jiné knihy Dana Browna, bestseller Jíst, meditovat, milovat či knihy islandské autorky Yrsy Sigurdardóttir. V oblasti poznání je METAFORA vydavatelem knih takových autorů, jako je Elizabeth Haichová, Judy Hallová či Anthony Wiliam.

V lednu 2019 spojila METAFORA síly s Nakladatelským domem GRADA a společně budou dále pokračovat ve vydávání krásných i poučných knih pod značkou METAFORA. S knihami z METAFORY je čas číst, snít a žít.

Metafora: „Život mezi řádky“

Metafora - Nejnovější knihy

knihaDobré vibrace, dobrý život knihaDevět tváří tebe knihaManželé z Cedrové uličky knihaFotografie

Metafora - Související články

Úsměvné příběhy

Do-noveho-tydne-s-humorem-perex

Většina dnešních tipů se zaměřuje spíše na čtenářky a nabízí humorné příhody z milostného života hlavních hrdinek. Poslední tip však potěší každého, kdo má rád zábavu a vánoční atmosféru.

Pondělí ve znamení krimithrillerů

Tipy_kdyz krimi pisi zeny

Užijte si napínavé pondělní chvilky v thrillerové společnosti. Vypátrejte lupiče historického pokladu, buďte svědky hromadných vražd, případů vycházejících ze skutečných událostí, nebo poznejte ženu, kterou může stát ohavná lež vlastního otce život.

Kapitola z moderních dějin

tank-2-1406391-m

V dnešních tipech s válečnou a poválečnou tématikou najdete knihy věnované spiknutí proti Hitlerovi, odsunu Němců z československého pohraničí a tajným vojenským plánům Wehrmachtu.

Do nového roku plní inspirace

Silvestr - Firework

Vykročte do nového roku s pořádnou dávkou inspirativních postřehů a užitečných rad díky našim báječným tipům pro uspokojivější a zdravější způsob života.

Detektivní pátrání

Detektivky-na-cesty

Co spojuje hrdiny dnešních knižních titulů? Jedná se o detektivy, na které čekají náročná vyšetřování, odhalování identity pachatelů a zachraňování životů. Přitom se sami mohou ocitnout v nebezpečí života, ale takový už je jejich úděl.