Nakladatel: Kazda

Nakladatelství Kazda vydává knihy o přírodě a zahradách, vnímajících jejich hlubší metafyzický rozměr a možnosti spolupráce s neviditelnými živly, a dále knih o různých možnostech udržení a znovunabytí zdraví. Autoři jsou domácí i zahraniční. Jeho knihy a CD mají čtenářům přinášet radost a povzbuzení do života svou vnitřní živostí, opravdovostí, mají posilovat dobrá předsevzetí a odhodlání a podporovat harmonii mezi člověkem a jeho okolím.

https://www.knihykazda.cz/


Kazda - Nejnovější knihy

knihaOcet: univerzální domácí prostředek knihaZkuste to doma sami: zahrada a balkon knihaChodí mýval brzy spát? knihaCopak ze mě bude?

Kazda - Související články

Jak jsem málem začal rozumět Putinovi

Couchsurfing v Rusku

Couchsurfingh je služba, která prostřednictvím sociální sítě zprostředkovává bezplatné ubytování. Využít se ji rozhodl i Stephan Orth, aby si udělal vlastní obrázek o Rusku, kde pobýval deset týdnů. Zaposlouchejte se do vyprávění bez příkras o této zemi.

Inspirace do domácnosti

Inspirace-do-kuchyne-i-do-zivota

Každý domov je jiný. Ale všechny mohou být ještě hezčí a příjemnější. Knihy, které dnes představíme, vám vaši domácnost zkrášlí svým vzhledem, ale zároveň přispějí i mnohými tipy nejen do kuchyně!

Prázdninová četba pro zvídavé děti

Deti v parku

Hola hola, poznávání volá! Krásné příběhy plné ilustrací přiblíží zvídavým čtenářům každodenní život zvířat a dobrodružné výpravy misionářů. A díky písničkám o churavém žralokovi zjistí, jak nakládat s odpadem a vyvarovat se jeho nadměrnému produkování.

Zahrajte si o tipy, jak založit a udržovat biozahradu

zkuste-to-doma-sami-zahrada-a-balkon-perex

Založte si biozahradu a užijte si výhody, které s sebou přináší. Existuje mnoho možností, jak zahradničit šetrněji k přírodě, zdravěji a přitom snadno a bez zbytečné námahy. Inspirujte se v další z řady knih od smarticular.net.

111 projektů a nápadů pro přírodní biozahradu

Zkuste to doma sami zahrada balkon

Další kniha ze série Zkuste to doma sami se zaměřuje na zahradu a balkon. Obsahuje návod na vytvoření biozahrady a ukazuje důvody, proč nahradit okrasné rostliny zeleninou a plevel bylinkami. Navíc tím prospějete i životnímu prostředí, hmyzu a ptákům.