Nakladatel: Kazda

Nakladatelství Kazda vydává knihy o přírodě a zahradách, vnímajících jejich hlubší metafyzický rozměr a možnosti spolupráce s neviditelnými živly, a dále knih o různých možnostech udržení a znovunabytí zdraví. Autoři jsou domácí i zahraniční. Jeho knihy a CD mají čtenářům přinášet radost a povzbuzení do života svou vnitřní živostí, opravdovostí, mají posilovat dobrá předsevzetí a odhodlání a podporovat harmonii mezi člověkem a jeho okolím.

https://www.knihykazda.cz/


Kazda - Nejnovější knihy

kniha25 gramů štěstí knihaLepší život bez plastů knihaTajemné pouto mezi člověkem a přírodou knihaKdopak to tu běžel?

Kazda - Související články

Poznáváme život na loukách a v lesích

Vis kde bydli zvirata

Známý spisovatel, ochránce přírody a lesník tentokrát zaměřil svou pozornost na zvířata žijící v lesích a na zahradách. Malé čtenáře vezme na vzrušující výpravu po jejich obydlích, na níž zjistí celou řadu zajímavých informací.

S knihou za zábavným poznáním

Skolacka

Krásné ilustrace a fotografie a mnoho zajímavých a zábavných informací obsahují knihy, které vezmou malé čtenáře na vzrušující cestu za poznáním. Nebude chybět říše zvířat, cesta po divech světa, mytologické příběhy, povídání o zraku či odhalování fungování různých přístrojů.

Inspirace pro volný čas

Kreativni_relaxace

Vytvořte si s našimi inspirativními tipy krásné realistické portréty tužkou nebo originální háčkované příšerky. Jako bonus přidáme zábavné aktivity a hry pro děti z lesní školky.

Aktivity a hry z lesní školky

Hry z lesni skolky_Worroll_Houghton_uvodni

Hledáte příručku, která vám poradí, jak si s dětmi v lese užít zábavu a zároveň se něčemu přiučit? Zkuste knížku Hry z lesní škol(k)y, která překypuje hravými aktivitami a kouzelnými ilustracemi. Jednoduché pokyny děti snadno pochopí.

Inspirováno skutečnými událostmi

Tipy_V hlavni roli vas zivot

Někteří autoři nemusí chodit pro náměty daleko, stačí se inspirovat skutečným životním osudem. Ať už se jedná o příběhy psích hrdinů, důležité sekání s ježkem mající dalekosáhlé následky či thriller vycházející z kriminálního případu.