Nakladatel: Kazda

Nakladatelství Kazda vydává knihy o přírodě a zahradách, vnímajících jejich hlubší metafyzický rozměr a možnosti spolupráce s neviditelnými živly, a dále knih o různých možnostech udržení a znovunabytí zdraví. Autoři jsou domácí i zahraniční. Jeho knihy a CD mají čtenářům přinášet radost a povzbuzení do života svou vnitřní živostí, opravdovostí, mají posilovat dobrá předsevzetí a odhodlání a podporovat harmonii mezi člověkem a jeho okolím.

https://www.knihykazda.cz/


Kazda - Nejnovější knihy

knihaPoznáte ptáky našich zahrad? knihaJedlé město – Vyjděte do ulic! knihaKamarádi z Medového lesa – Králíčci v ohrožení knihaPodstata pouště

Kazda - Související články

Kamarádi z lesa zahánějí stesk

Kamaradi z Medoveho lesa_Jak zahnat stesk

Malému Davídkovi se do lesní školky příliš nechce, protože se mu tam stýská. Naštěstí jsou tu lesní kamarádi, kteří mu vyrobí neobyčejný kalendář plný dárků…

Vydejte se objevovat jedlou přírodu ve svém okolí

Jedle mesto

I město se svými zastavěnými plochami ukrývá jedlé plodiny. Nový průvodce obsahuje tipy, kde nasbírat bylinky a volně rostoucí ovoce a jak ho zpracovat. Díky sklizni si může člověk obohatit jídelníček a posílit vazbu s bezprostředním okolím.

Králíčci v ohrožení

Kamaradi z Medoveho lesa kralicci v ohrozeni

Zvědavý lišák Míša, zdrženlivá laňka Daňka, mazané divoké prasátko Chrochtík a starostlivá mývalka Makovička jsou kamarádi z lesa, kteří pomáhají tam, kde je třeba. Tentokrát s pomocí neposedné Pavly zachrání dva králíčky.

Objevování fascinujícího světa

Podstata pouste

Vydejte se na mimořádnou cestu za poznáním, která vás provede pouštěmi a polopouštěmi celého světa. Proniknete do podivuhodného světa ukrývající plno zajímavostí a poznáte místní faunu i flóru. Nechybí ani obsáhlá fotografická příloha.

Pohádkové příběhy

Skutecne_lidske_pribehy

Než zazvoní zvonec a pohádky je konec, zažijí hrdinové spoustu dobrodružství a zábavy. Nejinak je tomu v dalších pohádkových příbězích. Na scénu se vrací kamarádi z Medového lesa, Matěj se musí postarat o malého dinosaura a nechybí ani lidsko-duší svatba!