Nakladatel: Kazda

www.knihykazda.cz


Kazda - Nejnovější knihy

knihaCouchsurfing v Íránu knihaZdravě jíst knihaHortenzie v zahradě knihaDýchání jako živoucí dění

Kazda - Související články

Získejte knihu o skutečném životě Íránců

couchsurfing-v-iranu-perex

Couchsurfing je v Íránu zakázaný, ale to Stephana Ortha neodradilo od toho, aby zkusil najít několik lidí, kteří by ho u sebe doma chvíli nechali při jeho cestě napříč touto zemí. Díky nim vznikla zajímavé kniha, která nabízí skutečnou íránskou realitu.

Zahrajte si o zdravou inspiraci do kuchyně

zdrave-jist-perex

Recepty v kuchařce, kterou se vám chystáme představit, spojuje hned několik věcí – jsou zdravé, dobré a uvařené z ingrediencí z lokální produkce. A připravit si je můžete i v případě, že patříte mezi vegany nebo jedince s dietním omezením.

Vyhrajte publikaci o pěstování hortenzií

hortenzie-v-zahrade-perex

Hortenzie svým bohatým květenstvím a pestrými barvami dokážou rozjasnit každou zahradu, a přitom nejsou nijak náročné na pěstování. Přesvědčte se o tom v publikaci, která vám nabídne mnoho užitečných rad, tipů a inspirace, jak o ně pečovat.

Dechová terapie v praxi

Dychani jako zivouci deni

Přijměte svůj dech a rozvíjejte ho. Přesně s touto tezí pracuje kniha hlasové pedagožky a sociální pracovnice. Čtenářům nabízí řadu dechových cvičení, díky čemuž najdou svůj vlastní dechový rytmus.

Získejte naléhavé volání jiného světa

bytosti-prirody-a-leceni-zeme-perex

Stále více z nás si uvědomuje, že je třeba upravit styl svého života a začít vědomě chránit planetu Zemi. To si přejí i přírodních bytosti, se kterými dokáže Margot Ruis komunikovat. Naslouchejte i vy jejich volání po změně.