Nakladatel: Kazda

Nakladatelství KAZDA přináší čtenářům výjimečné knihy o přírodě, udržitelnosti, netradičním cestování a umění. Filozofií nakladatelství je přinášet kvalitní české a zahraniční tituly, které zajímavým obsahem čtenáře vnitřně obohatí, podpoří jejich vztah k přírodě a přispějí k formování udržitelnější budoucnosti. V nabídce najdete populárně-naučné knihy pro všechny generace – od leporel přes příběhy inspirované přírodou, osudy zvířat i lidí, cestopisy, inspiromaty či atlasy, až po náročnější čtení od předních světových biologů, jakými jsou britský ornitolog Tim Birkhead nebo mykolog Merlin Sheldrake. Nejoblíbenějším autorem nakladatelství je známý německý lesník a ochránce přírody Peter Wohlleben. Knihy, které mají smysl v Nakladatelství KAZDA vychází od roku 2014.

https://www.knihykazda.cz/


Kazda - Nejnovější knihy

knihaKůrovci knihaCo sova ví knihaŘeka zázraků knihaSrdce nemá vrásky

Kazda - Související články

Hledání cesty k lepšímu životu

9788076701632

Přečtěte si příběh stárnoucí ženy, která stojí na životní křižovatce. Podaří se jí najít cestu k lepšímu a spokojenějšímu životu?

O dřevinách a jejich škůdcích

dreviny-a-kurovci

Dnes se zaměříme na dvě knihy tematizující fascinující svět přírody! První kniha se zabývá dřevinami na našich zahradách i například v parcích. Druhá publikace vám přiblíží říši kůrovců a ukáže vám je možná v novém a překvapivém světle.

Tajemný svět sov

sovy-nahled

Je-li ve vás zakořeněna duše ornitologa či ornitoložky, rozhodně by vás mohla zaujmout dnešní publikace. Jedná se o knihu představující fascinující svět sov – autorka vás seznámí s jejich historií, běžným životem i různými lokalitami, kde se vyskytují.

Zahrajte si o padesát vět pro snadnější život

50 vet ktere vam usnadni zivot_uvodni

Mezilidské vztahy nejsou jednoduché a často se ocitneme v situaci, kdy si někdo něco špatně vyloží a konflikt je na světě. Vyvarujte se zbytečných sporů a naučte se, jak chytře odpovědět za každé situace.

Člověk a jeho vztahy v běhu času

tipy pondeli prazdniny

Vztahy budují lidé po celý svůj život. Je jedno, zda jde o vztah partnerský, rodičovský, kamarádský či pracovní, vždy se mohou objevit třecí plochy, i když většinou sníme o dokonalé harmonii. Podívejte se na příběhy, kde jsou lidské vztahy v hlavní roli.