Nakladatel: Kazda

Nakladatelství Kazda vydává knihy o přírodě a zahradách, vnímajících jejich hlubší metafyzický rozměr a možnosti spolupráce s neviditelnými živly, a dále knih o různých možnostech udržení a znovunabytí zdraví. Autoři jsou domácí i zahraniční. Jeho knihy a CD mají čtenářům přinášet radost a povzbuzení do života svou vnitřní živostí, opravdovostí, mají posilovat dobrá předsevzetí a odhodlání a podporovat harmonii mezi člověkem a jeho okolím.

https://www.knihykazda.cz/


Kazda - Nejnovější knihy

knihaMech knihaCouchsurfing v Rusku (audiokniha) kniha25 gramů štěstí knihaCo drží Měsíc na obloze?

Kazda - Související články

Zasoutěžte si o návod, jak pracovat se svým dechem

Dychani jako zivouci deni

Dechových cvičení, která vám mají pomoci s uvolněním, soustředěním nebo proti stresu, existuje mnoho. Všechna jsou však příliš univerzální, zatímco dechový rytmus každého z nás je odlišný. Poznejte ten svůj a naučte se s ním pracovat.

Zábavná kniha o Měsíci nejen pro děti

Co drzi Mesic na obloze_uvodni

Všechno, co jste kdy toužili vědět o Měsíci, si teď můžete přečíst v poučné a zábavné knížce pro mládež Co drží Měsíc na obloze? od Michaela Bükera. Svými veselými ilustracemi ji obohatila grafička Tanja Wehr.

Zahrajte si o průvodce fascinujícím světem mechu

mech-perex

Mech najdeme všude kolem nás a mnohdy i na neočekávaných místech, protože některé druhy jsou schopné přežít i drsné podmínky pouště či ledové Antarktidy. Pokud se chcete o fascinujícím světě mechu dozvědět více, máte právě teď skvělou příležitost.

Znalostí není nikdy dost

Znalosti-neni-nikdy-dost-perex

V dnešních tipech vám nabídneme povídání o menhirech u Kounova, téma liberalismu proti nacismu, zásady výživy, informace o italsko–pražských obchodních cestách i fakta o Měsíci. Neváhejte a nechte se obohatit novými informacemi z oblasti aktuálních trendů či historických reálií.

Jak vám maličký ježek může změnit život

25-gramu-stesti-perex

Samička ježka Ninna vážila jen dvacet pět gramů, když ji dostal do péče veterinář Massimo. Ten si v tu dobu procházel těžkým obdobím a právě díky ježečkovi se z něj dokázal dostat, pochopil některé životní pravdy a založil záchrannou stanici pro ježky. Začtěte se do krásného příběhu dle skutečných událostí.