Nakladatel: Knižní klub

Nakladatelství Knižní klub nabízí především českou a světovou literaturu, detektivní romány a thrillery, historické a válečné romány a dětskou literaturu.
Je součástí společnosti Euromedia Group, dceřinné společnosti Bertelsmann AG, která patří mezi nejsilnější a největší firmy podnikající v rámci knižního trhu v České republice.

www.knizniklub-knihy.cz/

Knižní klub - Nejnovější knihy

knihaZpocená záda knihaPodsvětí knihaArmada knihaĎábelské hry

Knižní klub - Související články

Nenechte si ujít v týdnu od 19. do 25. června

nenechte_si_ujit

Který z knihomolů by občas nezatoužil stanout na „druhém břehu“ a stát se spisovatelem. I o tom, jak trnitá cesta k naplnění tohoto snu vede, si přímo s těmi, jimž se jejich sen podařilo naplnit, můžete pohovořit na autorských čteních, křtech, besedách či autogramiádách.

Nenechte si ujít v týdnu od 17. do 23. dubna

nenechte_si_ujit

Před námi je opět zkrácený týden, pojďme si ho tedy pořádně užít. Knihovny i nakladatelé si i tentokrát připravily mnoho zajímavých literárních akcí, které potěší nejednoho knihomola.

Sci-fi a fantasy pro každou generaci

space

Máte pocit, že realita každodenního života vás semlela? Toužíte se od ní odpoutat a vydat se na výlet do jiné dimenze? Zkuste to s díly z populární oblasti science fiction, která oslovuje čtenáře napříč generacemi.

Zločin nekončí ani v novém roce

criminal

Dnešní tipy představují knižní novinky kriminálního žánru. Některé příběhy jsou ponuré více, některé trochu méně. Všechny však přinášejí napětí a dobrodružství, které si můžete vychutnat v teple svých domovů.

Detektivky pro volné chvíle

tipy_detektivky-pro-volne-chvile

Milovníci detektivních a kriminálních příběhů, jásejte! Dnes tu pro vás máme hned sedm napínavých a oceňovaných příběhů vašeho oblíbeného žánru. Každý si pro sebe určitě vybere ten pravý…