Nakladatel: Knižní klub

Nakladatelství Knižní klub nabízí především českou a světovou literaturu, detektivní romány a thrillery, historické a válečné romány a dětskou literaturu.
Je součástí společnosti Euromedia Group, dceřinné společnosti Bertelsmann AG, která patří mezi nejsilnější a největší firmy podnikající v rámci knižního trhu v České republice.

www.knizniklub-knihy.cz/

Knižní klub - Nejnovější knihy

knihaRémi knihaZpocená záda knihaPodsvětí knihaArmada

Knižní klub - Související články

Myslet to dobře

Weir_Artemis_audio

„Myslela jsem to dobře“ je jedna z těch vět, které často předznamenávají velmi nepříjemný průšvih. Přidejme ještě prostředí měsíční základny, mnoho téměř dokonalého vzduchoprázdna a máme všechny ingredience napínavého příběhu.

Ke kořenům

Goffa_Remi

Některé sliby je třeba splnit už kvůli nám samým. Vrátit se ke kořenům vlastního rodu může být nejdůležitější věc na našem žebříčku hodnot, i kdyby to měla být zároveň ta poslední věc, kterou v životě uděláme.

Nenechte si ujít v týdnu od 19. do 25. června

nenechte_si_ujit

Který z knihomolů by občas nezatoužil stanout na „druhém břehu“ a stát se spisovatelem. I o tom, jak trnitá cesta k naplnění tohoto snu vede, si přímo s těmi, jimž se jejich sen podařilo naplnit, můžete pohovořit na autorských čteních, křtech, besedách či autogramiádách.

Nenechte si ujít v týdnu od 17. do 23. dubna

nenechte_si_ujit

Před námi je opět zkrácený týden, pojďme si ho tedy pořádně užít. Knihovny i nakladatelé si i tentokrát připravily mnoho zajímavých literárních akcí, které potěší nejednoho knihomola.

Sci-fi a fantasy pro každou generaci

space

Máte pocit, že realita každodenního života vás semlela? Toužíte se od ní odpoutat a vydat se na výlet do jiné dimenze? Zkuste to s díly z populární oblasti science fiction, která oslovuje čtenáře napříč generacemi.