Nakladatel: Knižní klub

Nakladatelství Knižní klub nabízí především českou a světovou literaturu, detektivní romány a thrillery, historické a válečné romány a dětskou literaturu.
Je součástí společnosti Euromedia Group, dceřinné společnosti Bertelsmann AG, která patří mezi nejsilnější a největší firmy podnikající v rámci knižního trhu v České republice.

www.knizniklub-knihy.cz/

Knižní klub - Nejnovější knihy

knihaArmada knihaĎábelské hry knihaPřed pádem knihaVypravěč: Vlastní životopis

Knižní klub - Související články

Sci-fi a fantasy pro každou generaci

space

Máte pocit, že realita každodenního života vás semlela? Toužíte se od ní odpoutat a vydat se na výlet do jiné dimenze? Zkuste to s díly z populární oblasti science fiction, která oslovuje čtenáře napříč generacemi.

Zločin nekončí ani v novém roce

criminal

Dnešní tipy představují knižní novinky kriminálního žánru. Některé příběhy jsou ponuré více, některé trochu méně. Všechny však přinášejí napětí a dobrodružství, které si můžete vychutnat v teple svých domovů.

Detektivky pro volné chvíle

tipy_detektivky-pro-volne-chvile

Milovníci detektivních a kriminálních příběhů, jásejte! Dnes tu pro vás máme hned sedm napínavých a oceňovaných příběhů vašeho oblíbeného žánru. Každý si pro sebe určitě vybere ten pravý…

S krimi kolem světa

foggy

Cestovat kolem světa se dá různě. Lodí, letadlem, na kole, pěšky, … I prstem po mapě. Pokud je poslední varianta váš případ, ale přesto chcete zažít dobrodružství a napětí, zkuste objevovat svět prostřednictvím detektivních příběhů.

Život autora špionážních románů

frederick-forsyth_vypravec_vlastni-zivotopis

Máte rádi Fredericka Forsytha? A chtěli byste ho poznat blíže? Nejen jeho dílo, ale především život? Přečtěte si jeho novou knihu Vypravěč: Vlastní životopis!