Rubrika: Ukázky

Ukázka z knihy Sofie, Smrťák a já (Thees Uhlmann)

Sofie smrtak a ja

Když vás navštíví Smrťák, začne být živo. O tom se přesvědčí hlavní hrdina, který se společně s ním a bývalou přítelkyní vydá na cestu plnou humorných situací a neuvěřitelných náhod. Jak dokáže Smrťák zapadnou do svět živých?

Ukázka z knihy: Poslouchám pohádku a čtu podle obrázků

poslouchampohadkunahled

Nevíte, zda je vaše dítě schopné zapamatovat si krátký text a pak jej samo interpretovat? Můžete to snadno vyzkoušet s knihou plnou pohádek a obrázků, které pomohou při vybavování obsahu. 

Ukázka z knihy Noční návštěva (Carol Goodman)

nocni-navsteva-perex

Alice se svým synem prchá před násilnickým manželem a azyl jí poskytne sociální pracovnice Mattie. Obě ženy skrývají svá tajemství, která ale během sněhové bouře vyplouvají na povrch. A nebezpečí je blíž, než by obě tušily…

Ukázka z knihy Moje první opravdová kuchařka

Moje prvni opravdova kucharka

Ája Drahokoupilová je patnáctiletá nadšená kuchařka. V kuchyni se pohybuje už od dětství a nyní připravila knihu receptů sestavenou speciálně pro kluky a holky, kteří by s vařením chtěli také začít.

Ukázka z knihy Radčina kuchařka bez lepku – slavnosti

Radcina kucharka bez lepku_slavnosti

Chcete jíst zdravě a bez lepku i ve svátečních dnech? Toužíte po nápaditých a chutných pokrmech, které obohatí vaši slavnostní tabuli? Třetí knížka známé autorky Radky Vrzalové nabízí 120 receptů pro inspiraci.

Ukázka z knihy Zamilujte si svůj domov

Zamilujte si svuj domov_uvodni

Změňte běžné denní povinnosti v radost a využijte naplno svůj potenciál a kreativitu. S knížkou Zamilujte si svůj domov dodáte svému bydlení hřejivé kouzlo.

Ukázka z knihy Kamarádi na výletě

Kamaradi na vylete

Kamarádi ze dvorku se rozhodnou vydat na výlet a ve světě za plotem se jim zalíbí natolik, že začnou vyhledávat dobrodružství každý den. Získávají nové přátele a zpívají si veselé písničky. Přidáte se?

Ukázka z knihy Cizinec na pláži (Michele Campbell)

Cizinec na plazi

Caroline Starková má na první pohled dokonalý život. Jenže ve skutečnosti se jí rozpadá manželství a ona najde útěchu v náručí barmana. Z úletu se ale vyklube hra plná manipulací, ve které jde o život. A všechna tajemství vyplouvají na povrch…

Ukázka z knihy Jak si zařídit domov (Jana Pěkná)

Jak si zaridit domov

Plánujete si zařizovat nové bydlení? Nebo byste si rádi upravili to stávající a nevíte si rady? Už nezoufejte! Opravdový domov vytvoříte snadno díky radám a tipům od interiérové designérky. Její kniha vám pomůže najít svůj osobitý styl.

Ukázka z knihy Pohřbená tajemství (Joseph Finder)

Finder_Pohrbena tajemstvi

Alexa Marcusová, dcera multimilionáře, je pohřbena zaživa a sledována kamerou. Dokáže soukromý vyšetřovatel Nick Heller dopadnout její únosce dřív, než dívka zemře?