Rubrika: Ukázky

Ukázka z knihy Průzkumníkova cesta (Edgar Mitchell)

9788076455320

Pojďme se vydat nekonečným vesmírem na pouť plnou neuvěřitelných dobrodružství a zároveň objevme i neznámá zákoutí našeho bytí a vědomí.

Ukázka z knihy Manželství pro jednoho (Ella Maise)

Manzelstvi pro jednoho_uvodni

Dámy, pokud jste si oblíbily erotické romány Alessandry Torre či Christiny Lauren, vaší pozornosti by nemělo uniknout ani skandální čtení z pera Elly Maise.

Ukázka z knihy Nejlepší člověk na světě (Matouš Dvořák)

nejlepsi_clovek_na_svete

Dnes vám přinášíme ukázku z knihy, jež získala druhé místo prestižního literárního ocenění Velká cena Talent Pro ART 2021. Kniha vypráví o vzletech a pádech jednoho politika, jemuž se jeho moc stane osudnou.

Ukázka z knihy Brutální béčkový masakr (Shigor Birdman)

Brutalni beckovy masakr_uvodni

Po Staré béčkové legendě přichází český autor Shigor Birdman s pokračováním Brutální béčkový masakr. Vraťte se do drsného světa ghúlů, vlkodlaků, andělů a jiných monster.

Ukázka z knihy Jeden mrtvý navíc (Ellis Peters)

Jeden mrtvy navic_uvodni

Mezi popravenými vzbouřenci se objeví jedna mrtvola navíc, která nebyla na rozdíl od ostatních oběšena, ale uškrcena. Bratr Cadfael bude muset přijít na to, jak se tělo dostalo mezi popravené. Hlavně nenápadně!

Ukázka z knihy Svobodná mysl (Annie Grace)

Svobodna mysl_uvodni

Jak vlastně vzniká závislost na alkoholu? Jak přílišné pití ovlivňuje jednotlivé orgány? Jak ve společnosti nepít, ale přesto se dobře bavit? Na tyto a další otázky naleznete odpovědi v knížce Svobodná mysl.

Ukázka z knihy Podnikavá dívka (Ruth Ware)

podnikava-divka-nahled

Nechte se unést ukázkou ze strhujícího psychologického thrilleru. V knize se proplétá několik časových rovin, hlavní hrdinka se vrací zpět do svých studijních let a polemizuje nad tím, že z vraždy své kamarádky před lety možná usvědčila špatného člověka.

Ukázka z knihy Půlnoc opět přichází (Dana Stabenow)

Pulnoc opet prichazi_uvodni

Pátrání po soukromé vyšetřovatelce Kate Shugakové nebere konce, až ji najednou policista Jim objeví v rybářském městečku a zatáhne do svého čím dál náročnějšího a nebezpečnějšího případu.

Ukázka z knihy Sochaři masa (Jakub Hoza)

sochari-masa-nahled

Dnes vám představíme ukázku z fantasy knihy plné temnoty a nadpřirozena. Na své si přijdou všichni fanoušci a všechny fanynky explicitních krvavých scén, ďáblů, svízelných situací i mystických bytostí z jiných světů! Z této knihy vás bude mrazit, ale nebudete ji moci odložit.

Ukázka z knihy Závod s časem (Lisa Reaganová)

zavod-s-casem-nahled

Detektivovi Josie Quinnové se ztratí sestra. Na místě, kde pobývala, navíc najde lidské ostatky a obává se, že se stalo něco strašného. Pustí se však do pátrání, nalezne stopy adresované přímo jí, vrací se zpět do minulosti… Podaří se jí sestru najít a zachránit dřív, než bude pozdě?