Rubrika: Ukázky

Ukázka z knihy Budu vším, čím mě chceš mít (Mindy Mejia)

Budu vsim cim me chces mit

Hattie Hoffmanová chtěla od života víc, zažít vzrušení a trochu toho nebezpečí. Bohužel za to zaplatila životem a z její smrti jsou podezřelí tři lidé. Kdo ji ubodal k smrti? Koho tak pohoršil její sexuální vztah přes internet? Vyšetřování odhalí řadu temných tajemství a setře hranici mezi vinou a nevinou…

Nová kniha Hany Hindrákové přináší téma falešných léků

smrtici_byznys_nahled

Kdo a proč falšuje léky a zabíjí tak ty, kteří očekávají pomoc, nastiňuje ve své novince s názvem Smrtící byznys Hana Hindráková. V našem rozhovoru nad očekávanou novinkou jsme se také dotkly problému pomoci Africe.

Ukázka z knihy Jak na pasivní agresi (Radka Gottwaldová)

jak_na_pasivni_agresi

Cítíte se někde napadáni a ovládáni? Nevíte, jak vzdorovat pasivní agresi? Lze se jí vůbec bránit? A jak ji rozpoznat? Poradí vám odbornice na IT technologie, psycholožka Radka Gottwaldová.

Ukázka z knihy Život není náhoda (Hal Urban)

Zivot neni nahoda

Pedagog a psycholog Hal Urban tvrdí, že náš osud není dán náhodou, ale vše se odehrává na základě volby. Ve své nové knize seznamuje čtenáře s patnácti klíčovými tématy, které mají pomoci žít vědomý a naplněný život. Každý z nás má možnost svobodně se rozhodnout…

Ukázka z knihy Přestaň prezentovat, začni vyprávět

Prestan prezentovat, zacni vypravet

Buďte tvůrci, nebuďte tvořeni. Toto je hlavní poselství knihy, ze které pochází dnešní ukázka. Její autorka předkládá čtenářům návod, jak prostřednictvím příběhů dávat svým sdělením záměr a uvědomit si sebe sama jako osobní značku.

Ukázka z knihy Abeceda v hádánkách

Abeceda v hadankach

Za necelý měsíc začíná opět škola a do lavic zasednou i malí prvňáčci a budou se učit číst, psát a počítat. S tou první činností by jim mohla pomoci kniha, ze které pochází dnešní ukázka. Díky ní se zábavnou formou seznámí s písmenky a obohatí svou slovní zásobu.

Ukázka z knihy Psí pohádky (Zuzana Pospíšilová)

Zuzana Pospisilova_Psi pohadky

Zuzana Pospíšilová dobře ví, že pohádky i pejsci jsou věrnými přáteli lidí. Děti se s nimi nejen pobaví, ale i poučí. Novou knížku oblíbené spisovatelky doprovázejí ilustrace Michala Sušiny.

Ukázka z knihy Já, blogerka (Jana Kuželová)

Ja_blogerka_Potah.indd

Být ženou je výsada! Aspoň podle slov Jany Kuželové, která napsala knihu, která by neměla chybět v kabelce žádné ženy bez ohledu na věk. Nejedná se o lifestylové čtení, ale o témata blízká ženám a příběhy, které vedou nejen k zamyšlení, ale hlavně k zasmání.

Ukázka z knihy Lež ti kouká z očí

Lez ti kouka z oci 1

Lže. A kdo lže, ten krade, jak praví známé pořekadlo. Lži se nachází všude kolem nás a ovlivňují náš život. Mají různé funkce, a zatímco některé lži škodí, jiné pomáhají. Poodhalte svět lží a zjistěte, proč někdy lžeme i sami sobě.

Ukázka z knihy Užijte si život

Obálka Užijte si život.indd

Nevíte si rady se svým životem? Chybí vám směr? Už nezoufejte. Pomoc naleznete v knize a prostřednictvím drobných změn se do vašeho života vrátí lehkost, správné směřování a spokojenost. Vždyť život je o tom, aby bavil člověka žít.