Rubrika: Ukázky

Ukázka z knihy Coco Pinchardová: Následky lásky a sexu (Robert Bryndza)

coco-pinchardova-nasledky-lasky-a-sexu-perex

Na nedělní poledne jsme pro vás připravili ukázku z knižní novinky oblíbeného Roberta Bryndzy. Tentokrát však nepůjde o napínavý thriller, ale o knižní sérii s Coco Pinchardovou. Užijte si další romantický a bláznivý příběh s oblíbenou hrdinkou.

Ukázka z knihy Útěk na venkov (Julie Caplinová)

utek-na-venkov-perex

Ella vymění uspěchaný Londýn za venkov, o němž zřejmě doufá, že bude mnohem klidnější. Nepočítala ale se psem, o kterého se bude muset postarat, s mrzutým veterinářem, ani s poněkud vlezlými starousedlíky…

Ukázka z knihy Klíč k vraždě (J. R. Ellis)

Klic k vrazde_uvodni

J. R. Ellis, nová hvězda klasické anglické detektivky, přináší druhý díl ze série Vraždy v Yorkshiru, příběh o záhadné vraždě světoznámého houslisty a o zabijáku mizejícím přímo před očima detektivů…

Ukázka z knihy Údolí snů (Anna Jacobsová)

udoli-snu-perex

Čím jiným si vylepšit nedělní poledne, než trochou čtení. Tentokrát pro vás máme romantickou, ale i napínavou knihu hlavně pro dámské publikum. Stačí si udělat pohodlí a v klidu se začíst do příběhu jedné odvážné mladé dámy, která si rozhodně nechce nechat ujít v životě své štěstí.

Ukázka z knihy Otočení klíčem (Ruth Ware)

Otoceni klicem_uvodni

Autorka bestsellerů Chata v horách a Všude kolem černý les přichází s novým, pořádně napínavým psychologickým thrillerem o chůvě, která odpoví na lákavý inzerát a vkročí tak do noční můry.

Ukázka z knihy Ta z katovny (Diana Štelová)

ta-z-katovny-perex

Když se někdo rozhodne přestěhovat do bývalé katovny a pak prozkoumávat tajemné opuštěné sídlo v lesích, může nejspíš počítat s tím, že na to ošklivě doplatí…

Ukázka z knihy Bílý pes (Peter Temple)

Temple_Bily pes_uvodni

Bílý pes je název čtvrtého dílu série thrillerů s postavou soukromého vyšetřovatele Jacka Irishe. Při řešení svého posledního případu bude muset hlavní hrdina jít proti oficiálnímu vyšetřování.

Ukázka z knihy Špionka v knihovně (Madeline Martinová)

spionka uvodni(1)

Po nedělním obědě si společně s námi můžete dopřát relax při čtení. Výběr dnešní ukázky ocení především dámské publikum a ženy budou také v hlavní roli tohoto literárního příběhu. Zda bude kniha to pravé i pro vás, už rozhodněte vy.

Ukázka z knihy: Konec nevinnosti (Alessandra Torre)

konec nevinnosti uvod(1)

Dnes pro vás máme ukázku ze závěrečného dílu erotické trilogie. Julie má konečně snubní prsten a s ním i příslib manželství… Zároveň s tím má však před sebou nelehký úkol: dozvědět se víc o muži, který má být jejím manželem. Dokáže se však vypořádat se vším, co se dozví?

Ukázka z knihy Jen moje štěstí (Adele Parks)

stesti uvodni(1)

Každý chce v životě kousek štěstí. Když se ke štěstí přidají i peníze, je to ještě lepší. Dva páry si společně léta vsázejí v loterii. Většinou bez úspěchu. Jednoho dne se to však změní. Bohužel, jak se ukazuje, jde-li o velké peníze, ne každý se rád dělí…