Rubrika: Lit. soutěže

Magnesia Litera 2020

Devatenáctý ročník udílení knižních cen Magnesia Litera zná své vítěze. Slavnostní vyhlášení proběhlo poslední srpnový den. Připravili jsme pro vás seznam vítězných titulů, které by neměly uniknout vaší pozornosti.

Startuje druhý ročník soutěže o papír a tisk knihy zdarma Book In Progress #2

book2

Po velmi úspěšném prvním ročníku soutěže Book in Progress mají zájemci o vydání vlastní knihy opět možnost utkat se o papír a tisk v hodnotě 300 000 Kč. Přihlásit je možné jakýkoliv knižní projekt se zajímavým grafickým zpracováním i tématem, ať už se jedná o autorské knihy, komiksové příběhy, fotografické nebo dětské knížky.

Společnost Franze Kafky vyhlašuje 26. ročník studentské literární soutěže o nejlepší esej

Franz-Kafka_perex

26. ročník esejistické soutěže, Cena Maxe Broda, bude letos česko-slovenský! Do literární soutěže o nejlepší esej Cena Maxe Broda 2020, kterou vyhlašuje Společnost Franze Kafky, se mohou nově zapojit i slovenští studenti.

Literární cena Vladimíra Vokolka 2019

literarni soutez

Statutární město Děčín a Městská knihovna Děčín vyhlašují XXIII. ročník soutěže Literární cena Vladimíra Vokolka 2019.

Den ve znamení knih

Den ve znameni knih

… to byla konference Book in Progress, kde přednášeli o světě knih pozvaní hosté a rozdával se papír s tiskem výhercům soutěže.

Soutěž, která má zelenou

CAZV Logo-ofi

Jsi žákem základní či střední školy? Volný čas trávíš raději venku v přírodě a ne doma u počítače? Odpověděl jsi na obě otázky „ANO“? Tak právě pro tebe je určena literární soutěž, která se zabývá zemědělskými tématy. Mrkni na nabízená témata a přihlas se ještě dnes!

Nenechte si ujít: Soutěž o papír a tisk knihy zdarma!

nenechte_si_ujit

Akce podobného typu tu ještě nebyla. Letošní rok se v Praze naskytne šance pro všechny autory soutěžit o papír a tisk svého knižního projektu.

O Gondorský semenáček 2019

gondor-sem-nahled

Máte tvůrčího ducha, ať již výtvarného či literárního? Zkuste se zapojit do soutěže O Gondorský semenáček. Přinášíme vám propozice.

Literární cena Jiřího Ortena 2018

CJOlogo

Svaz českých knihkupců a nakladatelů otevírá nominace do 32. ročníku Ceny Jiřího Ortena.

Literární cena Vladimíra Vokolka 2018

Vladimír Vokolek

Statutární město Děčín a Městská knihovna Děčín v roce 2018 vyhlašují již XXII. ročník soutěže Literární cena Vladimíra Vokolka.