Nakladatel: BB/art

Nabídka knižních titulů nakladatelství BB art je zaměřena především na překladovou beletrii - thrillery, detektivky, romány pro ženy…, populárně naučnou literaturu - historie, biografie…, dětské knihy, komiksy a poezie.
Nabízí také nástěnné a stolní kalendáře různých formátů a motivů.

www.bbart.cz


BB/art - Nejnovější knihy

knihaHovor se smrtí knihaSága 4 knihaWonder Woman 2: Odvaha knihaBatman Detective Comics 5: Gothopie

BB/art - Související články

Již po osmé za hranice strachu s Chrisem Carterem

big_hovor-se-smrti-z1H-341853

Chris Carter je mistrem detektivního thrilleru. Z jeho již osmého příběhu s detektivem Hunterem vám bude nejen běhat mráz po zádech, ale budete se bát zvednout příchozí hovor. Protože – co kdyby?

Čtvrtý svazek jedné z nejlepších komiksových sérií nového tisíciletí

saga_tp_04

Ve čtvrtém svazku komiksové série Sága, která sbírá jednu prestižní cenu za druhou, se začíná rodina Marka a Alany rozpadat pod vlivem běžných partnerských problémů. Celým dějem navíc pořádně zamíchá velmi naštvaný revolucionář.

Ztráty a nálezy

Meres_SvetPodleNorma6_restart

Asi se shodneme, že přijít o nějakou věc, která pro nás znamenala prakticky celý svět, je rozhodně nevítaný zážitek. Překvapivě se ale někdy může stát, že získat takovou věc zase zpátky nemusí být přesně to, co doopravdy chceme.

Wonder Woman a její cesta do pekla a zpět

wonder-woman-2

Populární komiksová hrdinka Wonder Woman, polobohyně a válečnice ze země Amazonek, se na svém dalším putování vydá až do samotného podsvětí, aby zachránila své nejbližší.

Kolikrát je možné zemřít?

Grant_ZemriDvakrat

Profese nájemného zabijáka patří k těm, jež jsou opředeny zvláštním kouzlem. Jistě se najdou tací, kteří tomuto kouzlu dobrodružství a především filmaři a literáty předkládané romantiky podlehli a alespoň na chvíli zatoužili stát se oním osamělým zabijákem – stojícím samozřejmě na straně dobra, ideálně ve službách vlastní vlády. Úskalí takového zaměstnání nám poodhalí například další kniha