Nakladatel: BB/art

Nabídka knižních titulů nakladatelství BB art je zaměřena především na překladovou beletrii - thrillery, detektivky, romány pro ženy…, populárně naučnou literaturu - historie, biografie…, dětské knihy, komiksy a poezie.
Nabízí také nástěnné a stolní kalendáře různých formátů a motivů.

www.bbart.cz


BB/art - Nejnovější knihy

knihaGalerie mrtvých knihaSága 8 knihaNormanské královny Anglie (1066–1167) knihaWonder Woman 3: Vůle

BB/art - Související články

I vesmír má vlastní Divoký západ

CV-YLMT000-XX.qxd

Osmé pokračování úspěšné space opery Sága je předposlední komiksovou knihou série před avizovanou autorskou pauzou. Oproti minulému dílu se nenese v tolik pesimistickém duchu.

Vášnivé příběhy středověkých anglických královen

normanske_kralovny_anglie

Alison Weirová je odbornicí na tudorovskou dynastii. Ve své nové knize se však soustředí na období středověku, kdy v Anglii panovali normanští králové a jejich královny. Právě normanských královen a jejich osudů se nová kniha týká.

Další várka bizarních mordů od Chrise Cartera

galerie-mrtvych

S každým dalším detektivním románem Chris Carter atakuje hranice výdrže svých čtenářů. Devátý román s detektivy Hunterem a Garciou pustí čtenáře do mysli psychopata, který své oběti přetváří do uměleckých děl.

Batmanova armáda superhrdinů

batman_detective

Řada Znovuzrození hrdinů DC má nový přírůstek. Tentokrát jde o jednoho z nejslavnějších a nejstarších komiksových hrdinů – Batmana. Jak si tento maskovaný strážce spravedlnosti poradí se svými napodobiteli?

Jak bojovat s elitou, když k ní sami patříte?

green_arrow

Oliver Queen alias Green Arrow čelí hrozbě, která jej může dostat na kolena. Organizace s vazbami na jeho nejbližší okolí se připravuje zničit finanční impérium, které zdědil, a Olivera samotného připravit o život.