Nakladatel: BB/art

Nabídka knižních titulů nakladatelství BB art je zaměřena především na překladovou beletrii - thrillery, detektivky, romány pro ženy…, populárně naučnou literaturu - historie, biografie…, dětské knihy, komiksy a poezie.
Nabízí také nástěnné a stolní kalendáře různých formátů a motivů.

www.bbart.cz


BB/art - Nejnovější knihy

knihaHarley Quinn 3: Láska na první ránu knihaSága 6 knihaAnna Boleynová: Králova posedlost knihaDarebák David a zvířata

BB/art - Související články

Komiksová série hrající na morální strunu

saga_6

Již šesté pokračování světového komiksu Sága, ležícího na pomezí mezi fantasy a sci-fi žánrem, přináší nejen nové zápletky, ale i další originální náměty v komiksové malbě.

Žena, která změnila anglické dějiny

anna_boleynova

O Anně Boleynové se po staletí od její smrti hromadily fantastické zkazky. Kde však leží pravda? Opravdu byla Anna Boleynová podlá intrikánka, nebo to byla svými mocnými příbuznými ovládaná zamilovaná žena?

Trocha strašidelného ponaučení

Simonova_DarebakDavidADuchove

Cesty za poznáním mohou být různé. Stejně tak se předmětem studia  může stát ledacos. A konečně i škol je mnoho druhů. Třeba v takové Darebákově škole na nudu zaručeně nenarazíte.

Štěstí na sestupu

Meres_Norm7MusiSePratOddelene

Znáte ty dny, kdy ať děláte, co děláte, nic se nedaří? A znáte ten pocit, když se to najednou změní a vy si řeknete, že nejhůř už přeci jen bylo? A ono se ukáže, že pocit úlevy byl jen předzvěstí další katastrofy? Tak vítejte ve Světě podle Norma.

Zvířata, kam se podíváš

Simonova_DarebakDavidAZvirata

Jak moc jste si jisti svými znalostmi z oboru zoologie? Myslíte si, že toho o zvířatech víte víc než vaše děti? Tak schválně, srovnejte své vědomosti s další encyklopedií Darebáka Davida. Možná budete ledasčím překvapeni.