Nakladatel: BB/art

Nabídka knižních titulů nakladatelství BB art je zaměřena především na překladovou beletrii - thrillery, detektivky, romány pro ženy…, populárně naučnou literaturu - historie, biografie…, dětské knihy, komiksy a poezie.
Nabízí také nástěnné a stolní kalendáře různých formátů a motivů.

www.bbart.cz

BB/art - Nejnovější knihy

knihaDarebák David: Hurá do oblak! knihaWonder Woman 4: Válka knihaAnna Klevská: Královna s tajemstvím knihaNenávist

BB/art - Související články

Schyluje se k finální bitvě o Diův trůn

wonder_woman4

Poté, co Zeus někam zmizel, začali členové božské rodiny kout pikle s cílem obsadit Diovo místo. Na scéně se objevuje několik žhavých kandidátů na post nejmocnější bytosti panteonu, kteří se chystají utkat se ve finální bitvě, jež může zničit celou Zemi.

Dosáhnout svého

Simonova_DarebakDavidHuraDoOblak

Někdy se zdá, že se rodiče, učitelé a vlastně celý svět proti vám spikli. Je vůbec možné, aby se člověku dělo tolik příkoří, když jediné, po čem touží, je dobře se pobavit? Nakonec se jeden zkrátka musí spolehnout na trochu štěstí a schopnost bezbřehé improvizace.

Očima, ale především ušima

ocima-nahled

Od března až do května nás všechny nenadále zaskočila pandemie a hlavně různá restriktivní opatření, která s ní souvisela. Snad i proto je v dnešní rubrice většina titulů převážně v audio verzi. Ta se totiž dala stahovat bez omezení. Pokud vás dnešní recenzní postřehy zaujmou, pak v souvislosti s podporou malých nakladatelů a knihkupců doporučuji

Odkopnutá manželka anglického krále

Anna_Klevska

Anna Klevská byla čtvrtou manželkou Jindřicha VIII., anglického krále z tudorovské dynastie, a zároveň první německou královnou Anglie. Příliš dlouho se však na trůnu neohřála a jen díky své inteligenci neskončila na popravišti.

Udrží král Atlantidy svou korunu?

aquaman_3

Třetí pokračování komiksu o podmořském hrdinovi Aquamanovi přinese kromě pořádné dávky akce i velké drama. Postaví se za Aquamana jeho přátelé, nebo ho nechají padnout?