Nakladatel: BB/art

Nabídka knižních titulů nakladatelství BB art je zaměřena především na překladovou beletrii - thrillery, detektivky, romány pro ženy…, populárně naučnou literaturu - historie, biografie…, dětské knihy, komiksy a poezie.
Nabízí také nástěnné a stolní kalendáře různých formátů a motivů.

www.bbart.cz


BB/art - Nejnovější knihy

knihaDarebák David a zvířata knihaNoční hudba knihaSága 5 knihaHovor se smrtí

BB/art - Související články

Povídky s tajemnou atmosférou

nocni_hudba

John Connolly je známý svými detektivními romány, které obohacuje magickou atmosférou a květnatým slohem. Jeho sbírka povídek v tomto směru rozhodně není výjimkou.

Páté pokračování slavného komiksu Sága

CV-YLMT000-XX.qxd

V dalším pokračování světově proslulého komiksu pokračuje dramatický příběh páru, který se snaží jednoduše zůstat spolu i přes politické machinace znepřátelených ras.

Již po osmé za hranice strachu s Chrisem Carterem

big_hovor-se-smrti-z1H-341853

Chris Carter je mistrem detektivního thrilleru. Z jeho již osmého příběhu s detektivem Hunterem vám bude nejen běhat mráz po zádech, ale budete se bát zvednout příchozí hovor. Protože – co kdyby?

Čtvrtý svazek jedné z nejlepších komiksových sérií nového tisíciletí

saga_tp_04

Ve čtvrtém svazku komiksové série Sága, která sbírá jednu prestižní cenu za druhou, se začíná rodina Marka a Alany rozpadat pod vlivem běžných partnerských problémů. Celým dějem navíc pořádně zamíchá velmi naštvaný revolucionář.

Ztráty a nálezy

Meres_SvetPodleNorma6_restart

Asi se shodneme, že přijít o nějakou věc, která pro nás znamenala prakticky celý svět, je rozhodně nevítaný zážitek. Překvapivě se ale někdy může stát, že získat takovou věc zase zpátky nemusí být přesně to, co doopravdy chceme.