Nakladatel: BB/art

Nabídka knižních titulů nakladatelství BB art je zaměřena především na překladovou beletrii - thrillery, detektivky, romány pro ženy…, populárně naučnou literaturu - historie, biografie…, dětské knihy, komiksy a poezie.
Nabízí také nástěnné a stolní kalendáře různých formátů a motivů.

www.bbart.cz


BB/art - Nejnovější knihy

knihaPůlnoční linka knihaSága 7 knihaSebevražedný oddíl 2: Vzestup Baziliška knihaHarley Quinn 3: Láska na první ránu

BB/art - Související články

Nezaviněná závislost

Child_PulnocniLinka

Boj s návykovými látkami je prakticky nekonečný. Tolerance s uživateli drog nebývá obecně vysoká. Co když se ale ke svému návyku nedostali vlastní vinou? Mezi válečnými veterány jde o velmi ožehavé téma.

Kdo zradil Operační skupinu X?

sebevrazedny_oddil

Operační skupina X je oddíl superpadouchů, kteří ve své kariéře selhali a byli dopadeni. Nyní si mohou podstatně zkrátit trest výměnou za to, že budou nasazovat své životy v boji proti zlu. Jeden z nich však ostatní zradil…

Sedmý díl Ságy a bolestné rodinné ztráty

saga_7

Sága je komiksový fenomén. Jde o příběh jedné rodiny, která stojí mezi znepřátelenými stranami ve velké vesmírné válce. Musí řešit nejen své přežití ve chvíli, kdy ji obě strany chtějí zlikvidovat, ale i vzájemné konflikty.

Bláznivé dobrodružství s Harley Quinn již potřetí

harley_quinn3

Nakladatelství BB/art vydalo již třetí komiksovou knihu s ambivalentní hrdinkou Harley Quinn v hlavní roli. Tentokrát se kromě sešitů z hlavní série setkáme i se speciálními vydáními komiksů.

Komiksová série hrající na morální strunu

saga_6

Již šesté pokračování světového komiksu Sága, ležícího na pomezí mezi fantasy a sci-fi žánrem, přináší nejen nové zápletky, ale i další originální náměty v komiksové malbě.