Nakladatel: BB/art

Nabídka knižních titulů nakladatelství BB art je zaměřena především na překladovou beletrii - thrillery, detektivky, romány pro ženy…, populárně naučnou literaturu - historie, biografie…, dětské knihy, komiksy a poezie.
Nabízí také nástěnné a stolní kalendáře různých formátů a motivů.

www.bbart.cz


BB/art - Nejnovější knihy

knihaWonder Woman 3: Vůle knihaGreen Arrow 1 – Smrt a život Olivera Queena knihaBatman Detective Comics 1: Ve stínu netopýrů knihaLiga spravedlnosti: Válka velké trojky

BB/art - Související články

Batmanova armáda superhrdinů

batman_detective

Řada Znovuzrození hrdinů DC má nový přírůstek. Tentokrát jde o jednoho z nejslavnějších a nejstarších komiksových hrdinů – Batmana. Jak si tento maskovaný strážce spravedlnosti poradí se svými napodobiteli?

Jak bojovat s elitou, když k ní sami patříte?

green_arrow

Oliver Queen alias Green Arrow čelí hrozbě, která jej může dostat na kolena. Organizace s vazbami na jeho nejbližší okolí se připravuje zničit finanční impérium, které zdědil, a Olivera samotného připravit o život.

Honba za Diovými potomky

wonder_woman

Ve třetí komiksové knize o Wonder Woman z relaunche New 52 eskaluje boj o život nemanželských dětí boha Dia, které by nejraději viděl mrtvé celý zástup Olympanů v čele s bohy Hérou a Apollónem.

Kde leží kořeny všeho zla?

liga_spravedlnosti

Liga spravedlnosti se tentokrát střetne se zlem, které je stejně staré jako lidstvo samo. V dávné minulosti otevřela dívka jménem Pandora skříňku. Její zlo dlouho trávilo lidstvo. Nyní má vygradovat.

Harley Quinn a zombie apokalypsa

harley_quinn

Do série Znovuzrození hrdinů DC přibyla komiksová kniha o Harley Quinn, Jokerově šílené expřítelkyni. Ta se tentokrát musí vypořádat se zombie apokalypsou, která postihne Coney Island.