Nakladatel: BB/art

Nabídka knižních titulů nakladatelství BB art je zaměřena především na překladovou beletrii - thrillery, detektivky, romány pro ženy…, populárně naučnou literaturu - historie, biografie…, dětské knihy, komiksy a poezie.
Nabízí také nástěnné a stolní kalendáře různých formátů a motivů.

www.bbart.cz


BB/art - Nejnovější knihy

knihaBatman Detective Comics 5: Gothopie knihaDarebák David má noční můru knihaZemři dvakrát knihaKateřina Aragonská – Pravá královna

BB/art - Související články

Kolikrát je možné zemřít?

Grant_ZemriDvakrat

Profese nájemného zabijáka patří k těm, jež jsou opředeny zvláštním kouzlem. Jistě se najdou tací, kteří tomuto kouzlu dobrodružství a především filmaři a literáty předkládané romantiky podlehli a alespoň na chvíli zatoužili stát se oním osamělým zabijákem – stojícím samozřejmě na straně dobra, ideálně ve službách vlastní vlády. Úskalí takového zaměstnání nám poodhalí například další kniha

Nová darebáctví

Simonova_DarebakDavidMaNocniMuru

Část rodičů považuje své děti za dokonalé. Hodné, pečlivé, pořádné, učenlivé. Ale co když se někde něco zvrtne a vedle dokonalého potomka mají doma najednou jeho pravý opak? Co když si na prsou hřejí Darebáka Davida?

Utopický Gotham a zločinný Batman

61lbWBTpyEL

V Gotham City již nevládne zločin. Batman, jeho partnerka Selina Kyleová a jejich pomocníci se starají o spravedlnost a spokojenost občanů. Gotham City, nyní město naděje, však zažívá neobvykle vysoký počet sebevražd. Kdo má na svědomí temno číhající v jinak idylickém městě?

První díl nové série historických románů

katerinaaragonska

Alison Weirová se již stihla zapsat do srdcí všech milovníků tudorovské dynastie svými historickými romány i populárně naučnými knihami. Nyní přichází s novou sérií románů o šesti tudorovských královnách.

Jak najít nenalezitelného?

capri_najdetereachera

Už jste někdy přemýšleli nad tím, co prožívají postavy „na druhé straně“ nějakého příběhu? Takové, o kterých se v něm možná ani nemluví, ale bez nichž by nemohl vzniknout nebo nebyl úplný. Diane Capri se do takové projektu pustila a volá Najděte Reachera, postavu z díla jiného světového autora.