Nakladatel: BB/art

Nabídka knižních titulů nakladatelství BB art je zaměřena především na překladovou beletrii - thrillery, detektivky, romány pro ženy…, populárně naučnou literaturu - historie, biografie…, dětské knihy, komiksy a poezie.
Nabízí také nástěnné a stolní kalendáře různých formátů a motivů.

www.bbart.cz


BB/art - Nejnovější knihy

knihaJana Seymourová: Laskavá královna knihaGreen Arrow 2 – Ostrov starých ran knihaGalerie mrtvých knihaSága 8

BB/art - Související články

Harley Quinn se vrací a je akčnější než kdy dříve

harley_quinn_cervene_maso

Po poměrně nenáročné a lehkovážně laděné druhé komiksové knize o Harley Quinn z edice Znovuzrození hrdinů DC přichází akční třetí pokračování, které se v plné parádě vrací do starých ztřeštěných kolejí.

Green Arrow si vyřizuje staré účty

ostrov-starych-ran

Ačkoli Green Arrow zvítězil nad globální zločineckou finanční sítí Devátý kruh, její stín žije dál. Oliver Queen i jeho rodina musí opět bojovat o holé přežití.

Román o Janě Seymourové inspirovaný dějinami

jana_seymour

Jana Seymourová byla třetí ženou anglického krále Jindřicha VIII. Seriálové zpracování příběhu o Jindřichovi VIII. ji vykreslilo jako šedou myšku, jaká však byla podle historických pramenů?

I vesmír má vlastní Divoký západ

CV-YLMT000-XX.qxd

Osmé pokračování úspěšné space opery Sága je předposlední komiksovou knihou série před avizovanou autorskou pauzou. Oproti minulému dílu se nenese v tolik pesimistickém duchu.

Vášnivé příběhy středověkých anglických královen

normanske_kralovny_anglie

Alison Weirová je odbornicí na tudorovskou dynastii. Ve své nové knize se však soustředí na období středověku, kdy v Anglii panovali normanští králové a jejich královny. Právě normanských královen a jejich osudů se nová kniha týká.