Nakladatel: BB/art

Nabídka knižních titulů nakladatelství BB art je zaměřena především na překladovou beletrii - thrillery, detektivky, romány pro ženy…, populárně naučnou literaturu - historie, biografie…, dětské knihy, komiksy a poezie.
Nabízí také nástěnné a stolní kalendáře různých formátů a motivů.

www.bbart.cz


BB/art - Nejnovější knihy

knihaKateřina Aragonská – Pravá královna knihaSvět podle Norma: Může být nakažlivé knihaDějiny Anglie – Tudorovci knihaTerror

BB/art - Související články

První díl nové série historických románů

katerinaaragonska

Alison Weirová se již stihla zapsat do srdcí všech milovníků tudorovské dynastie svými historickými romány i populárně naučnými knihami. Nyní přichází s novou sérií románů o šesti tudorovských královnách.

Jak najít nenalezitelného?

capri_najdetereachera

Už jste někdy přemýšleli nad tím, co prožívají postavy „na druhé straně“ nějakého příběhu? Takové, o kterých se v něm možná ani nemluví, ale bez nichž by nemohl vzniknout nebo nebyl úplný. Diane Capri se do takové projektu pustila a volá Najděte Reachera, postavu z díla jiného světového autora.

Přátelství je zkouška

meres_svetpodlenorma_muzebytnakazlive

Každý známe ten pověstný „den blbec“. Někteří lidé ale takových dní mívají víc za sebou – jako třeba Norman. A pozor! Něco takového Může být nakažlivé!

Harley Quinn tentokrát v roli ochránkyně zákona

harley1

Z postavy stojící ve stínu velkého Batmanova protivníka Jokera se postupně stala svébytná postava, která dokáže fungovat i bez svého „stvořitele“. Střelenou antihrdinku, která je sympatická stejně jako nevyzpytatelná, si snadno zamilujete.

Horor podle skutečné události

108_big

Dan Simmons spojil ve své knize reálnou neúspěšnou arktickou expedici kapitána sira Johna Franklina s vlastní fantasií. Výsledkem je děsivý horor, z kterého vám poběží mráz po zádech.