Nakladatel: BB/art

Nabídka knižních titulů nakladatelství BB art je zaměřena především na překladovou beletrii - thrillery, detektivky, romány pro ženy…, populárně naučnou literaturu - historie, biografie…, dětské knihy, komiksy a poezie.
Nabízí také nástěnné a stolní kalendáře různých formátů a motivů.

www.bbart.cz


BB/art - Nejnovější knihy

knihaLiga spravedlnosti: Válka velké trojky knihaHarley Quinn 1: Umřít s úsměvem knihaSebevražedný oddíl 1: Černá sféra knihaPůlnoční linka

BB/art - Související články

Kde leží kořeny všeho zla?

liga_spravedlnosti

Liga spravedlnosti se tentokrát střetne se zlem, které je stejně staré jako lidstvo samo. V dávné minulosti otevřela dívka jménem Pandora skříňku. Její zlo dlouho trávilo lidstvo. Nyní má vygradovat.

Harley Quinn a zombie apokalypsa

harley_quinn

Do série Znovuzrození hrdinů DC přibyla komiksová kniha o Harley Quinn, Jokerově šílené expřítelkyni. Ta se tentokrát musí vypořádat se zombie apokalypsou, která postihne Coney Island.

Znovuzrození Sebevražedného oddílu

sebevrazedny_oddil

Sebevražedný oddíl je zvláštní jednotka superpadouchů, která je vysílána do zdánlivě beznadějných misí. Ne že by její členové byli tak schopní, pouze jsou natolik postradatelní…

Koncentrovaný Reacher

Child_JmenujiSeReacher

Kdo z nás někdy nesnil o tom, že bezpráví, jež nás osobně či naše blízké potkalo, bude potrestáno? A že cesta klasického práva je svého druhu loterie, to je také poměrně známý, byť smutný fakt. Naštěstí je tu někdo, kdo má pro spravedlnost jak cit, tak i sílu ji prosazovat. Jmenuje se Jack Reacher.

Nezaviněná závislost

Child_PulnocniLinka

Boj s návykovými látkami je prakticky nekonečný. Tolerance s uživateli drog nebývá obecně vysoká. Co když se ale ke svému návyku nedostali vlastní vinou? Mezi válečnými veterány jde o velmi ožehavé téma.