Nakladatel: BB/art

Nabídka knižních titulů nakladatelství BB art je zaměřena především na překladovou beletrii - thrillery, detektivky, romány pro ženy…, populárně naučnou literaturu - historie, biografie…, dětské knihy, komiksy a poezie.
Nabízí také nástěnné a stolní kalendáře různých formátů a motivů.

www.bbart.cz


BB/art - Nejnovější knihy

knihaMinulost knihaDarebák David a podivná zvířata knihaDarebák David – králové a královny knihaJana Seymourová: Laskavá královna

BB/art - Související články

Hledání svých kořenů

Child_Minulost

Ne všichni víme detaily ze života vlastních rodičů. A tak se čas od času pouštíme do pátrání po původu vlastního rodu. Někdy lze takovou aktivitu provozovat z pohodlí domova, jindy je potřeba se sbalit a vyrazit do světa. I otec Jacka Reachera měl svoji Minulost.

Zvířata a jiné potvory

Simonova_DarebakDavidAPodivnaZvirata

Pravděpodobně se shodneme na tom, že zvířátka jsou skvělá a že je máme rádi. Často se ovšem budeme lišit ve volbě vlastních favoritů, zvlášť, narazíme-li na živočicha pro nás neobvyklého, či dokonce neznámého. A protože člověk se stále učí, proč nesáhnout po dalším z titulů Darebákovy školy, v němž nalezneme mnoho inspirace?

Harley Quinn se vrací a je akčnější než kdy dříve

harley_quinn_cervene_maso

Po poměrně nenáročné a lehkovážně laděné druhé komiksové knize o Harley Quinn z edice Znovuzrození hrdinů DC přichází akční třetí pokračování, které se v plné parádě vrací do starých ztřeštěných kolejí.

Green Arrow si vyřizuje staré účty

ostrov-starych-ran

Ačkoli Green Arrow zvítězil nad globální zločineckou finanční sítí Devátý kruh, její stín žije dál. Oliver Queen i jeho rodina musí opět bojovat o holé přežití.

Román o Janě Seymourové inspirovaný dějinami

jana_seymour

Jana Seymourová byla třetí ženou anglického krále Jindřicha VIII. Seriálové zpracování příběhu o Jindřichovi VIII. ji vykreslilo jako šedou myšku, jaká však byla podle historických pramenů?