Nakladatel: Pavel Dobrovský – BETA

Nakladatelství Beta bylo založeno v roce 1993. Za dobu svého působení uvedlo na český trh na 800 titulů různých žánrů a řadí se tak mezi přední české nakladatelské domy. Věnujeme se především knihám zaměřeným na rozvoj osobnosti, dále vydáváme ezoteriku a nově také náročnější beletrii. V portfoliu nechybí témata historická nebo militaria a opomenout nelze ani bohatě vypravené, obsahově poutavé obrazové publikace, s nimiž se nakladatelství Beta úspěšně prezentuje laické i odborné veřejnosti. Mezi světoznámé osobnosti, které vydáváme, patří autor hororů a detektivních románů Stephen King, duchovní učitel Osho, Deepak Chopra nebo Alexander Loyd.

www.dobrovsky.cz

Pavel Dobrovský – BETA - Nejnovější knihy

knihaZabij mě znovu kniha5ět pozvání knihaDanse Macabre knihaPřírodní stravou ke zdraví

Pavel Dobrovský – BETA - Související články

Kdo založil smrtící požár?

Simon Booker_Zabij me znovu

Investigativní novinářku Morgen Vineovou požádá o pomoc žena, která je ve vězení za vraždu manžela. Údajně založila požár, při kterém zemřel. Opravdu to ale mohla udělat, když se bojí ohně? Nebo je to celé úplně jinak?

Co nás smrt učí o životě

5et pozvani

Smrt – téma, které není v současné společnosti populární. Dnešní knižní tip ale pracuje s myšlenkou, že smrt může představovat i příležitost k transformaci a růstu umírajících i těch, kdo o ně pečují.

Romány, které zasáhnou

Mezilidske_vztahy_v_romanech

Některé lidské osudy stojí za zaznamenání. Ať už pro svou výpovědní hodnotu, nebo čistě pro inspiraci v těžkých chvílích. Ponořte se do románových příběhů plných silných lidských emocí a tužeb.

O hororu se Stephenem Kingem

danse_macabre

Danse Macabre je kniha Stephena Kinga, která vás provede světem hororu a zodpoví nejpodivuhodnější otázky, například proč se vlastně chceme bát a čeho se bojíme? Proč některé horory fungují a jiné nikoli?

Pořádná dávka napětí

street

Dnešní tipy překypují napětím, které by se dalo krájet jen pořádně ostrým nožem! Ohřejte se v kůži údajné vražedné žhářky, pronikněte do vyšetřování bývalého agenta CIA a zkuste si členství v sektě pro manželské štěstí. A to zdaleka není vše…