Nakladatel: Pavel Dobrovský – BETA

Nakladatelství Beta bylo založeno v roce 1993. Za dobu svého působení uvedlo na český trh na 800 titulů různých žánrů a řadí se tak mezi přední české nakladatelské domy. Věnujeme se především knihám zaměřeným na rozvoj osobnosti, dále vydáváme ezoteriku a nově také náročnější beletrii. V portfoliu nechybí témata historická nebo militaria a opomenout nelze ani bohatě vypravené, obsahově poutavé obrazové publikace, s nimiž se nakladatelství Beta úspěšně prezentuje laické i odborné veřejnosti. Mezi světoznámé osobnosti, které vydáváme, patří autor hororů a detektivních románů Stephen King, duchovní učitel Osho, Deepak Chopra nebo Alexander Loyd.

www.dobrovsky.cz

Pavel Dobrovský – BETA - Nejnovější knihy

knihaZáhadná smrt na venkově knihaKnížka o uklízení knihaDivné počasí knihaCestou z věže

Pavel Dobrovský – BETA - Související články

Nápady pro kreativce

Tipy_Milujte a malujte

Následující tipy nadchnou všechny kreativní duše. Chcete se naučit lépe malovat, fotit nebo si vést deník plný kreseb a vtipných poznámek? Díky těmto knížkám můžete dělat ještě více! Třeba se uvolnit pomocí uklízení.

Detektivka z anglického venkova

Zahadna smrt na venkove_Kinsey

Milovníci detektivek Agathy Christie a suchého britského humoru by teď měli zpozornět. Především pro ně tu máme tip na anglický román, ve kterém nechybí vražda ani krádež proslulého drahokamu.

V hlavní roli nadpřirozené vlivy

divne_pocasi

Syn Stephena Kinga se vydal v otcových šlépějích a napsal knihu obsahující čtveřici originálních hororových povídek, ve kterých hraje hlavní roli nadpřirozeno a často i sociální problémy moderní společnosti.

Z českých luhů a hájů

Stepan Neuwirth_Zapomenuta studanka

Dnes tu pro vás máme hezké české tipy na příběhy z různých úseků naší historie. Připomeňte si poválečnou dobu, období normalizace, osmdesátá léta a nakonec se odreagujte u veselých příhod moderní ženy.

Nenechte si ujít v týdnu od 23. do 29. dubna 2018

nenechte_si_ujit

Čas letí jako voda a máte tu skoro konec dubna. Do plánů na příští týden určitě zahrňte i nějakou literární akci – těšit se můžete například na besedu a autogramiádu Erika Tabery, autora knihy Opuštěná společnost, která získala cenu Magnesia Litera.