Nakladatel: Pavel Dobrovský – BETA

Nakladatelství Beta bylo založeno v roce 1993. Za dobu svého působení uvedlo na český trh na 800 titulů různých žánrů a řadí se tak mezi přední české nakladatelské domy. Věnujeme se především knihám zaměřeným na rozvoj osobnosti, dále vydáváme ezoteriku a nově také náročnější beletrii. V portfoliu nechybí témata historická nebo militaria a opomenout nelze ani bohatě vypravené, obsahově poutavé obrazové publikace, s nimiž se nakladatelství Beta úspěšně prezentuje laické i odborné veřejnosti. Mezi světoznámé osobnosti, které vydáváme, patří autor hororů a detektivních románů Stephen King, duchovní učitel Osho, Deepak Chopra nebo Alexander Loyd.

www.dobrovsky.cz


Pavel Dobrovský – BETA - Nejnovější knihy

knihaŽivot bez hranic knihaČtyři po půlnoci II knihaHoď to za hlavu knihaJak překonat alergie

Pavel Dobrovský – BETA - Související články

Letní tipy napříč žánry

berry

Prázdniny nezadržitelně spějí ke svému konci, dny se začínají zkracovat a podzim klepe na dveře. Možná před sebou máte ještě pár posledních dnů volna, pro které hledáte náplň. Co si je zpříjemnit čtením poutavé knihy? Bohatou inspiraci pro všechny přinášíme v dnešních tipech.

Druhá várka povídek Stephena Kinga, které byste po půlnoci číst neměli

ctyri-po-pulnoci-ii-policajt-z-knihovny-slunecni-pes

Nakladatelství Pavel Dobrovský – BETA vydalo druhou část hororových povídek od Stephena Kinga, které v originálním znění vyšly v jedné knize pod názvem přeloženým do češtiny jako Čtyři po půlnoci.

Nalaďte se pozitivně

smiling beautiful happy girl jumping in a park in summer

Dnešní knižní tipy budou čistě pozitivní. Všechny představované knihy se totiž točí okolo témat pohody, pozitivity, osobního růstu a kvalitního odpočinku. Vezměte na poslední týdny léta do ruky knihu, která vám dodá pozitivní energii před blížícím se pošmourným podzimem.

Mužům vstup zakázán

No man

Léto a dovolená jsou ideální dobou pro různá nová dobrodružství, a to i pro ta milostná v podobě letních lásek. Pro všechny čtenářky dychtivé četby o lásce z různých stran jsme připravili dnešní knižní nabídku.

Některé záhady zůstanou nevysvětlené…

Stephen King_Colorado Kid

Král hororového žánru si pro své čtenáře připravil příběh plný otázek bez odpovědí. Jaké tajemství skrývá ostrov, na jehož pláži byl nalezen mrtvý muž? A jak se s tímto případem popere mladá žurnalistka?