Nakladatel: Pavel Dobrovský – BETA

Nakladatelství Beta bylo založeno v roce 1993. Za dobu svého působení uvedlo na český trh na 800 titulů různých žánrů a řadí se tak mezi přední české nakladatelské domy. Věnujeme se především knihám zaměřeným na rozvoj osobnosti, dále vydáváme ezoteriku a nově také náročnější beletrii. V portfoliu nechybí témata historická nebo militaria a opomenout nelze ani bohatě vypravené, obsahově poutavé obrazové publikace, s nimiž se nakladatelství Beta úspěšně prezentuje laické i odborné veřejnosti. Mezi světoznámé osobnosti, které vydáváme, patří autor hororů a detektivních románů Stephen King, duchovní učitel Osho, Deepak Chopra nebo Alexander Loyd.

https://www.nakladatelstvibeta.cz/


Pavel Dobrovský – BETA - Nejnovější knihy

knihaJá, Mona Lisa knihaPoslední úkol pro Gwendy knihaJak zahojit staré rány knihaSeznam přání

Pavel Dobrovský – BETA - Související články

Procházka historií

povidkove-knihy-nahled

Dnes se podíváme do historie. Nenechte si ujít sbírku hebrejských vyprávění, další z románů o slavném portrétu Leonarda da Vinciho, námořní dobrodružství z pera Wilbura Smithe či román Martina Fišera, a příběh o lásce, paměti, minulosti a identitě Brama Pressera.

Pouť světem fantasy

Tipy_pro_milovniky_sci-fi_a_fantasy

Dnes se prostřednictvím krásných ilustrací vydáme do světa J. R. R. Tolkiena, vychutnáme si brutální novinku Jakuba Hozy a završíme dobrodružství Gwendy Petersonové.

Invaze

King_PavucinaSnu

Metody, jakými se mimozemští vetřelci v literatuře pokoušejí převzít kontrolu nad naší domovskou planetou, případně ji alespoň zničit, se obvykle jedna od druhé moc neliší. Ale sem tam se objeví nápad, který je unikátní. Jako třeba ten z pera krále – Kinga. Stephena Kinga.

Romantické vydechnutí

romanticke-vydechnuti

Dny se zkracují, večery prodlužují – nastávají ideální podmínky pro teplou deku a správnou knihu. A čím si v dnešní době lépe zaměstnat hlavu než výběrem hřejivé romance s nádechem erotiky? Dnešní literární výběr je opravdu pestrý… a žhavý.

Pracujte na sobě

tipy-vztahy-nahled

Dnešní tipy zahrnují pestrou škálu psychologických rad a doporučení, se kterými bude váš život spokojenější a klidnější. Naučte se svému okolí rozumět, prozkoumejte metody aktivní imaginace a zatočte s traumaty z dětství.