Nakladatel: Pavel Dobrovský – BETA

Nakladatelství Beta bylo založeno v roce 1993. Za dobu svého působení uvedlo na český trh na 800 titulů různých žánrů a řadí se tak mezi přední české nakladatelské domy. Věnujeme se především knihám zaměřeným na rozvoj osobnosti, dále vydáváme ezoteriku a nově také náročnější beletrii. V portfoliu nechybí témata historická nebo militaria a opomenout nelze ani bohatě vypravené, obsahově poutavé obrazové publikace, s nimiž se nakladatelství Beta úspěšně prezentuje laické i odborné veřejnosti. Mezi světoznámé osobnosti, které vydáváme, patří autor hororů a detektivních románů Stephen King, duchovní učitel Osho, Deepak Chopra nebo Alexander Loyd.

www.dobrovsky.cz

Pavel Dobrovský – BETA - Nejnovější knihy

knihaNa trhu pro vraždu knihaČernočerná tma knihaRestart: Kopněte závislost do p*dele knihaO strachu

Pavel Dobrovský – BETA - Související články

Jak se do lesa volá…

King_CernocernaTma

Většina lidí se alespoň jednou za život rozohní natolik, že by s chutí svému bližnímu provedla to nejhorší možné. Otázka ale zní, zda je možné důsledkům takového činu uniknout? Může se totiž stát, že se situace obrátí proti svému původci.

Historické příběhy

Knizni tipy_minule stoleti

Dnes představované historické romány vás zavedou do starého Egypta, Paříže 17. století i do krutých časů první a druhé světové války. Přečtěte si příběhy plné dobrodružství, lásky i žárlivosti, smutku a zoufalství.

Udělejte si pořádek sami v sobě

Stepan Neuwirth_S morskou soli na vickach

Dnes vám představíme několik užitečných životních rádců, díky nimž obnovíte svou duchovní rovnováhu, vnesete si do všedních dnů trochu radosti a budete zdravější.

Detektivní pátrání

lupa-a-bryle-krimi-tipy-nahled

Vydejte se po stopě zločinu, pátrejte po vrahovi či zloději a pomozte vyřešit zapeklité případy. Vyberte si v dnešních tipech knihu, která se vám bude nejvíce líbit, a ponořte se do honby za zločinci z pohodlí vlastního křesla.

Sonda do společenských věd

Tipy_S knihou za sebezdokonalenim

Nahlédněte do různých oblastí společenských věd a poznejte tak funkce všedních věcí, zlepšete se v angličtině nebo si osvěžte pravidla českého pravopisu. To vše a mnohem víc zvládnete jednoduše s našimi dnešními knižními tipy.