Nakladatel: Pavel Dobrovský – BETA

Nakladatelství Beta bylo založeno v roce 1993. Za dobu svého působení uvedlo na český trh na 800 titulů různých žánrů a řadí se tak mezi přední české nakladatelské domy. Věnujeme se především knihám zaměřeným na rozvoj osobnosti, dále vydáváme ezoteriku a nově také náročnější beletrii. V portfoliu nechybí témata historická nebo militaria a opomenout nelze ani bohatě vypravené, obsahově poutavé obrazové publikace, s nimiž se nakladatelství Beta úspěšně prezentuje laické i odborné veřejnosti. Mezi světoznámé osobnosti, které vydáváme, patří autor hororů a detektivních románů Stephen King, duchovní učitel Osho, Deepak Chopra nebo Alexander Loyd.

https://www.nakladatelstvibeta.cz/


Pavel Dobrovský – BETA - Nejnovější knihy

knihaMisery knihaP.S.: Nesnáším tě knihaNebýt mého muže, byla bych šťastně vdaná knihaDívky z Roanoke

Pavel Dobrovský – BETA - Související články

Nikdo není v bezpečí

vrazda

Se zvyšujícími se teplotami je potřeba si dopřát i nějaké to ochlazení. Mrazivá atmosféra titulů, které vám dnes představíme, by mohla pomoci. Neváhejte a začtěte se do nejnovějších thrillerů, detektivek a temných psychologických dramat.

Cesta k vlastnímu osvobození

duse-a-mysl-perex

V dnešních tipech se dozvíte, jak v životě uspět, pokud se věnujete více zájmům, zjistíte, jak zatočit se svým vnitřním kritikem nebo jak se vypořádat s nepříjemnými zážitky a pocity z minulosti, a také se pobavíte u knížky o manželství.

Láska, osudovost, utrpení a jiné životní kotrmelce

krasa-a-jed-oleandru-perex

Jedna země, dvě časové roviny a tři ženy, které se navzájem neznají – přesto jsou jejich osudy propojené. Jak si vede nový román o lásce a těžkých životních zkouškách na pozadí druhé světové války i přítomnosti?

Tipy na víkendovou četbu pro každého

Knizni tipy_zdravi a zivotni styl

Dnešní tipy představují zábavný mix žánrů pro celou rodinu, takže si mezi nimi každý najde knihu právě pro sebe. Užijte si víkend ve společnosti romantického příběhu, kriminálního či fantasy románu, dobrodružných memoárů a dalších skvělých knih.

Románová historie

historicke romany

Dnes vybrané knihy se zaměřují na osudy románových hrdinů na pozadí velkých historických událostí. Je libo dobrodružný příběh plný intrik z renesanční Itálie, anebo dáte přednost osudům židovské bankovnické rodiny za první světové války?