Nakladatel: Pavel Dobrovský – BETA

Nakladatelství Beta bylo založeno v roce 1993. Za dobu svého působení uvedlo na český trh na 800 titulů různých žánrů a řadí se tak mezi přední české nakladatelské domy. Věnujeme se především knihám zaměřeným na rozvoj osobnosti, dále vydáváme ezoteriku a nově také náročnější beletrii. V portfoliu nechybí témata historická nebo militaria a opomenout nelze ani bohatě vypravené, obsahově poutavé obrazové publikace, s nimiž se nakladatelství Beta úspěšně prezentuje laické i odborné veřejnosti. Mezi světoznámé osobnosti, které vydáváme, patří autor hororů a detektivních románů Stephen King, duchovní učitel Osho, Deepak Chopra nebo Alexander Loyd.

www.dobrovsky.cz


Pavel Dobrovský – BETA - Nejnovější knihy

knihaHoď to za hlavu knihaSpřízněné duše knihaStín pochybnosti knihaNablízku

Pavel Dobrovský – BETA - Související články

Vražedné dilema

Stin pochybnosti

Hlavní hrdinka Morgan věnuje veškeré úsilí tomu, aby odvolací soud prošetřil odsouzení muže, kterého miluje. Danny totiž podle rozhodnutí soudu zavraždil nevlastní dceru, tomu ale odmítá Morgan věřit. Ale jednoho dne zmizí i její dcera… Mýlila se ve svém úsudku, nebo za únosem stojí někdo jiný?

Dvě novely Stephena Kinga, které vás nenechají spát

3099-ctyri-po-pulnoci-i-casozrouti-skryte-okno-do-skryte-zahrady

Sbírka dvou povídek Stephena Kinga se sice jmenuje Čtyři po půlnoci, její čtení však v pozdních večerních hodinách kvůli zachování klidného spaní rozhodně nedoporučuji.

Kdo je vrahem?

Vrah

Vrahem může být kdokoli. Možná je to váš přítel, za kterého byste i dýchali. Možná je pachatelem nějaký přízrak, zjevení z jiných dimenzí. A nebo někdo úplně jiný. Někdo, kdo měl touhu usmrcovat vepsanou ve hvězdách…

V hlavní roli thriller

thriller

Psychologicky laděné thrillery nejsou žánrem pro každého. Pokud zrovna vy patříte mezi milovníky příběhů z kriminálního prostředí, zajímá vás zákulisí práce policie a politických stran a nezaleknete se ani tématu života v sektě, dnešní tipy jsou ty pravé pro vás.

Smrtelné tajemství

Nablizku

Malířka Marianne zemřela při tragické nehodě. Nebo snad ne? Její někdejší kamarádka Rowan se rozhodne vypátrat pravdu a odhalit záhady, které jsou s ní spojené. Proč se ji pokusila Rowan před smrtí kontaktovat? A jaké tajemství je od sebe oddělilo? Nechte se vtáhnout do psychologického thrilleru…