Nakladatel: Pavel Dobrovský – BETA

Nakladatelství Beta bylo založeno v roce 1993. Za dobu svého působení uvedlo na český trh na 800 titulů různých žánrů a řadí se tak mezi přední české nakladatelské domy. Věnujeme se především knihám zaměřeným na rozvoj osobnosti, dále vydáváme ezoteriku a nově také náročnější beletrii. V portfoliu nechybí témata historická nebo militaria a opomenout nelze ani bohatě vypravené, obsahově poutavé obrazové publikace, s nimiž se nakladatelství Beta úspěšně prezentuje laické i odborné veřejnosti. Mezi světoznámé osobnosti, které vydáváme, patří autor hororů a detektivních románů Stephen King, duchovní učitel Osho, Deepak Chopra nebo Alexander Loyd.

www.dobrovsky.cz


Pavel Dobrovský – BETA - Nejnovější knihy

knihaDanse Macabre knihaHotová zlodějka knihaMalá vítězství knihaŽivot bez hranic

Pavel Dobrovský – BETA - Související články

„Mrazivá“ četba na víkend

zima

Vybavte se na chladné podzimní večery teplou dekou, horkým čajem a některou z dnes představovaných knih a zpříjemněte si tak toto nevlídné roční období.

Říkali jim lidské počítače

Holt_VzestupRaketovychDivek

Ve společnosti převládá pocit, že matematika, fyzika a technické vědy jsou doménou mužů. Ale skutečnost není taková, jakou se zdá. Pravdou totiž je, že bez skvělých matematiček bychom možná dodnes nedoletěli ani za hranice atmosféry, o vzdálenějším vesmíru nemluvě.

Zlodějka v Křišťálovém zámku

Hotova zlodejka

Lee je zlodějka přežívající na ulici. Domovem jsou jí vrakoviště a opuštěné továrny. Jednou ale najde útočiště, které se zdá být něčím lepším. Bohužel nic není takové, jak to vypadá na první pohled…

Stephen King slaví kulatiny

Stephen King medailonek

Fanoušci hororů, zbystřete! Dnes, 21. září 2017, uplynulo sedmdesát let od narození mistra tohoto žánru, Stephena Kinga. A při té příležitosti jsme nejen pro jeho čtenáře připravili speciální článek.

S knihou za sebezdokonalením

Tipy_S knihou za sebezdokonalenim

Dnešní chytré tipy vám pomohou vnímat svět očima dítěte, efektivněji se učit, stát se finančně gramotnými, zvládat své emoce, získávat nové přátele a mnohem, mnohem více…