Nakladatel: Pavel Dobrovský – BETA

Nakladatelství Beta bylo založeno v roce 1993. Za dobu svého působení uvedlo na český trh na 800 titulů různých žánrů a řadí se tak mezi přední české nakladatelské domy. Věnujeme se především knihám zaměřeným na rozvoj osobnosti, dále vydáváme ezoteriku a nově také náročnější beletrii. V portfoliu nechybí témata historická nebo militaria a opomenout nelze ani bohatě vypravené, obsahově poutavé obrazové publikace, s nimiž se nakladatelství Beta úspěšně prezentuje laické i odborné veřejnosti. Mezi světoznámé osobnosti, které vydáváme, patří autor hororů a detektivních románů Stephen King, duchovní učitel Osho, Deepak Chopra nebo Alexander Loyd.

https://www.nakladatelstvibeta.cz/


Pavel Dobrovský – BETA - Nejnovější knihy

knihaPoklesky maloměsta knihaNěkdo jako ty knihaDeus Ex Machina knihaKrálovna

Pavel Dobrovský – BETA - Související články

Na stopě – času a pandemii navzdory

King_Holly

Říká se, že jedna vlaštovka jaro nedělá. Ale tvrdit, že jedna zmizelá osoba zločin nedělá, s tím bychom už asi nesouhlasili, že? Když se navíc záhy ukáže, že těch zmizelých je mnohem více, máme před sebou napínavou detektivku se vším všudy. Přihoďme ještě autorovo královské jméno a úspěch je zaručen.

Člověk a jeho vztahy v běhu času

tipy pondeli prazdniny

Vztahy budují lidé po celý svůj život. Je jedno, zda jde o vztah partnerský, rodičovský, kamarádský či pracovní, vždy se mohou objevit třecí plochy, i když většinou sníme o dokonalé harmonii. Podívejte se na příběhy, kde jsou lidské vztahy v hlavní roli.

Hledání vlastní identity

Milenec PR uvod (1)

Když si Allison začne románek s vojákem, ani jeden netuší, co všechno je může potkat. Invaze na sebe nenechá dlouho čekat a mladá žena se konečně musí rozhodnout, kam vlastně patří. V životě však není nic zadarmo a i ona nejspíš nakonec bude muset něco obětovat…

Poselství z fiktivních světů

sci-fi prochazka uvod(1)

Patříte k fanouškům science fiction literatury? Rádi navštěvujete fiktivní světy a s napětím sledujete počínání hlavních hrdinů? Pak dnešní knižní tipy jsou určeny právě vám. Představíme vám třeba tvorbu Adriana Tchaikovského.

Věříte na peklo? Možná byste měli…

podpis uvod pr

Taky vás jako děti doma rodiče strašili peklem? Pravděpodobně jste na něj postupně přestali věřit. Možná je ale nejvyšší čas se nad jeho existencí opravdu zamyslet. Pomoci vám s tím může pekelný román, který vám dnes představíme. Mohlo by peklo opravdu tak vypadat?