Nakladatel: Pavel Dobrovský – BETA

Nakladatelství Beta bylo založeno v roce 1993. Za dobu svého působení uvedlo na český trh na 800 titulů různých žánrů a řadí se tak mezi přední české nakladatelské domy. Věnujeme se především knihám zaměřeným na rozvoj osobnosti, dále vydáváme ezoteriku a nově také náročnější beletrii. V portfoliu nechybí témata historická nebo militaria a opomenout nelze ani bohatě vypravené, obsahově poutavé obrazové publikace, s nimiž se nakladatelství Beta úspěšně prezentuje laické i odborné veřejnosti. Mezi světoznámé osobnosti, které vydáváme, patří autor hororů a detektivních románů Stephen King, duchovní učitel Osho, Deepak Chopra nebo Alexander Loyd.

www.dobrovsky.cz


Pavel Dobrovský – BETA - Nejnovější knihy

knihaTo knihaCujo knihaAndílek knihaSupergeny

Pavel Dobrovský – BETA - Související články

Vražedný klaun nedá čtenářům spát již třicet let!

to-king

Klaunové bývají považováni za nosiče dobré nálady a smíchu. Z klauna, jehož předobrazem je americký sériový vrah Johnem Waynem Gacym, vám však veselo nebude.

Když se z domácího mazlíčka stane netvor

king-cujo

Dobrácký bernardýn je neocenitelným společníkem, dokud ho nekousne netopýr nakažený vzteklinou. Poté se z věrného kamaráda stává vražedné monstrum.

Mezilidské vztahy v románech

Mezilidske_vztahy_v_romanech

Mezilidské vztahy jsou kořením života, což nezřídka platí i pro jejich literární zpracování. Nechte se vtáhnout do čtveřice příběhů, které vám předvedou jejich rozmanitost – od přátelství přes lásku až k nenávisti ve zdánlivě nekonečném množství podob.

Thrillerový mix na víkend

svetove_krimipovidky

Víkend na dosah ruky, ideální doba zamyslet se, po jaké knize sáhnout. Pokud jste příznivci thrillerů, mohou vás potěšit dnešní knižní tipy plné napětí, dějových zvratů, vyšetřování a všeho, co patří k pořádnému thrilleru. A koho čeká dlouhá cesta, ten si ji může zpestřit třeba tematickou audioknihou.

Chopra a jeho Supergeny

navrh_Super_geny v2:Sestava 1

Chopra Deepak. Kdo by neznal tohoto autora zaměřujícího se oblast výživy, zdravého životního stylu a osobního rozvoje. V jeho nové knize poukazuje na to, že díky kombinaci vědomých rozhodnutí a genů lze dosáhnout řady cílů, např. zlepšit náladu, zmírnit stres atd. Lákavé, viďte?