Nakladatel: Pavel Dobrovský – BETA

Nakladatelství Beta bylo založeno v roce 1993. Za dobu svého působení uvedlo na český trh na 800 titulů různých žánrů a řadí se tak mezi přední české nakladatelské domy. Věnujeme se především knihám zaměřeným na rozvoj osobnosti, dále vydáváme ezoteriku a nově také náročnější beletrii. V portfoliu nechybí témata historická nebo militaria a opomenout nelze ani bohatě vypravené, obsahově poutavé obrazové publikace, s nimiž se nakladatelství Beta úspěšně prezentuje laické i odborné veřejnosti. Mezi světoznámé osobnosti, které vydáváme, patří autor hororů a detektivních románů Stephen King, duchovní učitel Osho, Deepak Chopra nebo Alexander Loyd.

https://www.nakladatelstvibeta.cz/


Pavel Dobrovský – BETA - Nejnovější knihy

knihaVolání tučňáků knihaČerný dům knihaPrincezna knihaZítra touhle dobou

Pavel Dobrovský – BETA - Související články

Minulost v přítomnosti

King_Straub_CernyDum

Jako děti často umíme něco, co v dospělosti zdánlivě zapomeneme. Někdy si už ani neuvědomujeme, že jsme to ovládali. Za správných okolností se ale zdánlivě ztracená schopnost může vrátit. Osud si nejspíš přeje, abychom ji znovu použili…

V hlavní roli žena

hlavni-hrdinka-zena

Dva odlišné příběhy mají společné to, že jejich hlavní hrdinky vynikají odhodlaností. Podívejte se s námi na Falklandy a do Austrálie a navštivte tučňáky, nebo se vydejte do prostředí Íránu, které Kathrine postaví před nejednu životní výzvu…

Láska za láskou…

laska uvodni

Svátek sv. Valentýna byl už v únoru a do 1. máje je ještě daleko, přesto jsme pro vás do dnešních tipů vybrali nové romány s motivem lásky. Nechte si zabrnkat na něžnou strunu a vyberte si z naší nabídky jednu z romantických oddechovek.

Tajemný ostrov, kde se cestuje zpátky v čase

Zitra touhle dobou_uvodni

Přečtěte si dojemný příběh, vtipný a smutný současně, který neotřele zpracovává téma cestování časem do minulosti a touhy člověka změnit svůj život.

Romantika do mrazivých nocí

V_romantickem_ladeni

Dnes potěšíme všechny milovnice romantiky! Může být něco lepšího, než se v chladných dnech přikrýt teplou dekou a pustit se do čtení příběhu plného lásky a vášně? Přinášíme vám tipy hned na čtyři romány z pera osvědčených autorek!