Nakladatel: Pavel Dobrovský – BETA

Nakladatelství Beta bylo založeno v roce 1993. Za dobu svého působení uvedlo na český trh na 800 titulů různých žánrů a řadí se tak mezi přední české nakladatelské domy. Věnujeme se především knihám zaměřeným na rozvoj osobnosti, dále vydáváme ezoteriku a nově také náročnější beletrii. V portfoliu nechybí témata historická nebo militaria a opomenout nelze ani bohatě vypravené, obsahově poutavé obrazové publikace, s nimiž se nakladatelství Beta úspěšně prezentuje laické i odborné veřejnosti. Mezi světoznámé osobnosti, které vydáváme, patří autor hororů a detektivních románů Stephen King, duchovní učitel Osho, Deepak Chopra nebo Alexander Loyd.

https://www.nakladatelstvibeta.cz/


Pavel Dobrovský – BETA - Nejnovější knihy

knihaMarion knihaPod Kupolí knihaO starém Řecku ve výtahu knihaPrinc

Pavel Dobrovský – BETA - Související články

Historie zachycená v románech

pro-milovniky-historie

V dnešních knižních tipech najdete šest románů zachycujících historii. Na své si přijdou milovníci dobrodružství, beletrizovaných životopisů, válečných deníků a také ti, kteří dávají přednost příběhům inspirovaných skutečnými událostmi.

Nestárnoucí klasika Stephena Kinga

pod kupoli uvodni(1)

Rozklad běžného sociálního společenství, bezmoc, absence jakýchkoliv pravidel, násilí… to všechno najdeme v jedinečném příběhu opravdového mistra, který už patří mezi klasiku. A pokud Kingovo dílo ještě neznáte, prosím, seznamte se!

Poznejte zmizelý svět

zmizely-svet

Dnešní tipy vás zavedou do historie. První kniha zajímavou formou seznamuje se starověkým Řeckem, s jeho velkými mysliteli i mýty. V druhé knize se podíváte na Sibiř i do Severní Ameriky původních obyvatel a možná zjistíte, že i geograficky velmi vzdálená místa mají historicky mnoho společného.

Předurčený princ

King_Pohadka

Pohádky nás nepochybně formují. Většinu z nás provázejí již od kolébky. Ať už to přiznáváme, nebo ne, i jako dospělí jedinci je rádi vyhledáváme. Jak byste se dívali na možnost některé z nich prožít doslova na vlastní kůži? Ale pozor, i pro čtenáře mohou být pohádky smrtelné.

Knihy plné lásky na dovolenou

Silne-pribehy-na-dovolenou

Léto už je v plném proudu a řada z vás se těší na dovolenou. Ale pozor: nezapomeňte si do kufru přibalit i knihu! Dnes vám představíme pět románů, ve kterých hraje hlavní roli láska a které budou na dovolené příjemným společníkem.