Nakladatel: Pavel Dobrovský – BETA

Nakladatelství Beta bylo založeno v roce 1993. Za dobu svého působení uvedlo na český trh na 800 titulů různých žánrů a řadí se tak mezi přední české nakladatelské domy. Věnujeme se především knihám zaměřeným na rozvoj osobnosti, dále vydáváme ezoteriku a nově také náročnější beletrii. V portfoliu nechybí témata historická nebo militaria a opomenout nelze ani bohatě vypravené, obsahově poutavé obrazové publikace, s nimiž se nakladatelství Beta úspěšně prezentuje laické i odborné veřejnosti. Mezi světoznámé osobnosti, které vydáváme, patří autor hororů a detektivních románů Stephen King, duchovní učitel Osho, Deepak Chopra nebo Alexander Loyd.

www.dobrovsky.cz


Pavel Dobrovský – BETA - Nejnovější knihy

knihaKonec hlídky knihaJídlo jako medicína knihaJak být úspěšný – 30 min knihaTo

Pavel Dobrovský – BETA - Související články

Zdokonalte se sami!

zdokonalte se

Zlozvyky, životní nespokojenost, neochota přijmout zodpovědnost za své činy, předsudky. Tyto a mnohé další neduhy trápí lidstvo odnepaměti. Nebuďte jako ostatní a začněte na sobě pracovat! Inspiraci a nemalou dávku motivace vám poskytnout knihy z dnešních knižních tipů.

Pan Mercedes přijíždí naposledy

konechlidky

Úspěšná trilogie světoznámého Stephena Kinga se po dvou napínavých dílech dočkala závěru. A konec příběhu je samozřejmě typicky „kingovský“.

Proč se váš mozek chová nelogicky?

3080-mozek-saboter

Už jste si někdy říkali, že mozek je vzhledem ke své složitosti překvapivě nelogický orgán, který vás nutí chovat se podivně a nerozumně? Kniha neurovědce/komika vás vtipným způsobem poučí, proč tomu tak je.

Zdravé pokrmy pro zdravé tělo

Tipy_Jidlo jako medicina_Domaci suseni

Dnes pro vás máme dvě báječné kuchařky plné zdraví! Nechte si poradit od odbornice, jak uzpůsobit své stravování, aby pro vás bylo co nejprospěšnější. A pak si dopřejte trochu mlsání s výbornými sušenými recepty.

Vražedný klaun nedá čtenářům spát již třicet let!

to-king

Klaunové bývají považováni za nosiče dobré nálady a smíchu. Z klauna, jehož předobrazem je americký sériový vrah Johnem Waynem Gacym, vám však veselo nebude.