Nakladatel: Pavel Dobrovský – BETA

Nakladatelství Beta bylo založeno v roce 1993. Za dobu svého působení uvedlo na český trh na 800 titulů různých žánrů a řadí se tak mezi přední české nakladatelské domy. Věnujeme se především knihám zaměřeným na rozvoj osobnosti, dále vydáváme ezoteriku a nově také náročnější beletrii. V portfoliu nechybí témata historická nebo militaria a opomenout nelze ani bohatě vypravené, obsahově poutavé obrazové publikace, s nimiž se nakladatelství Beta úspěšně prezentuje laické i odborné veřejnosti. Mezi světoznámé osobnosti, které vydáváme, patří autor hororů a detektivních románů Stephen King, duchovní učitel Osho, Deepak Chopra nebo Alexander Loyd.

www.dobrovsky.cz

Pavel Dobrovský – BETA - Nejnovější knihy

knihaNa trhu pro vraždu knihaČernočerná tma knihaRestart: Kopněte závislost do p*dele knihaO strachu

Pavel Dobrovský – BETA - Související články

Detektivní pátrání

lupa-a-bryle-krimi-tipy-nahled

Vydejte se po stopě zločinu, pátrejte po vrahovi či zloději a pomozte vyřešit zapeklité případy. Vyberte si v dnešních tipech knihu, která se vám bude nejvíce líbit, a ponořte se do honby za zločinci z pohodlí vlastního křesla.

Sonda do společenských věd

Tipy_S knihou za sebezdokonalenim

Nahlédněte do různých oblastí společenských věd a poznejte tak funkce všedních věcí, zlepšete se v angličtině nebo si osvěžte pravidla českého pravopisu. To vše a mnohem víc zvládnete jednoduše s našimi dnešními knižními tipy.

Sázka na jistotu

napeti fantasy

Někteří autoři se velmi výrazně zapsali do povědomí čtenářské obce svými knihami a stali se klasiky v daném žánru, ať už se jedná o horor, science fiction a historické či krimi romány. Při jejich výběru nemůžete prostě šlápnout vedle…

Nápady pro kreativce

Tipy_Milujte a malujte

Následující tipy nadchnou všechny kreativní duše. Chcete se naučit lépe malovat, fotit nebo si vést deník plný kreseb a vtipných poznámek? Díky těmto knížkám můžete dělat ještě více! Třeba se uvolnit pomocí uklízení.

Detektivka z anglického venkova

Zahadna smrt na venkove_Kinsey

Milovníci detektivek Agathy Christie a suchého britského humoru by teď měli zpozornět. Především pro ně tu máme tip na anglický román, ve kterém nechybí vražda ani krádež proslulého drahokamu.