Nakladatel: Pavel Dobrovský – BETA

Nakladatelství Beta bylo založeno v roce 1993. Za dobu svého působení uvedlo na český trh na 800 titulů různých žánrů a řadí se tak mezi přední české nakladatelské domy. Věnujeme se především knihám zaměřeným na rozvoj osobnosti, dále vydáváme ezoteriku a nově také náročnější beletrii. V portfoliu nechybí témata historická nebo militaria a opomenout nelze ani bohatě vypravené, obsahově poutavé obrazové publikace, s nimiž se nakladatelství Beta úspěšně prezentuje laické i odborné veřejnosti. Mezi světoznámé osobnosti, které vydáváme, patří autor hororů a detektivních románů Stephen King, duchovní učitel Osho, Deepak Chopra nebo Alexander Loyd.

Pavel Dobrovský – BETA - Nejnovější knihy

knihaRytíř knihaProces s Oscarem Wildem knihaBilly Summers knihaKrál

Pavel Dobrovský – BETA - Související články

Seznamte se s fakty

Tipy_Proces s Oscarem Wildem_Dva exily

Dnešní tipy vás seznámí se zajímavými skutečnostmi ze života nevšedních osobností. Připomeňte si skandál kolem románku Oscara Wilda a prozkoumejte paměti českého politika a publicisty Františka Uhlíře.

Poslední job

King_BillySummers

Asi to znáte. „Tohle bude naposled“ by mohla být věta téměř zaručující, že se věci zvrtnou. Pokud jde o poslední kornout zmrzliny, který si toho dne dáme, není to ještě tak zlé. Ale jedná-li se o poslední nájemnou vraždu v zabijákově kariéře, pak je rozumné zpozornět.

Objevte tantru a zklidněte svou mysl

Osho_Tantra_uvodni

Mistr Osho učí tantru prostřednictvím Tilopovy Písně mahámudry a ve svých přednáškách vysvětluje řadu významných meditačních technik, které jsou užitečné a silné i v dnešní době.

Zábavné prázdninové čtení

nahled-zabavne-cteni

Dochází dětem čtení na prázdniny? Návrat do školní lavice je ještě docela daleko, ale i z volných letních měsíců si vaši potomci mohou odnést nějaké poučení a zároveň lépe poznat sebe sama.

Motorkářský klub

kral

Co se stane, když se zvědavá reportérka dostane do sporu s vytočeným motorkářem? Dokáží nakonec najít společnou řeč?