Nakladatel: OneHotBook

www.onehotbook.cz


OneHotBook - Nejnovější knihy

knihaJih proti Severu I. knihaČekání na spoušť knihaPozději knihaLord Edgware umírá (audiokniha)

OneHotBook - Související články

Svět nebezpečných tvorů

ja-finis-cd-nahled

Navštivte svět nebezpečných tvorů, který pro své čtenáře vytvořil Václav Dvořák. Podaří se hlavnímu hrdinovi, dvanáctiletému Petrovi, zachránit svého brášku? Nenechte si ujít příběh plný nebezpečí a nesnází, který jistě zaujme nejen děti!

Špička kriminálního žánru

Muz bez tvare audiokniha

Britský novinář se během své návštěvy v Bruselu zaplete do vyšetřování vraždy britského ministra zahraničí. Jediným svědkem zločinu se stala autistická dcera ministra, která tajemného muže bez tváře nakreslila. Podaří se odhalit vraha? Detektivní příběh namluvil Vasil Fridrich.

Důchodem život nekončí

Osman_CtvrtecniKlubAmaterskychDetektivu_audio

Někteří senioři užívají zaslouženého odpočinku čistou zahálkou. Jiní nadšeně vyrazí do světa. Výlet za výletem dohánějí to, co během produktivního věku nestihli. Ale někteří mají o svém volném čase zcela jiné představy. Co si třeba pro zábavu vyřešit nějaký ten zločin?

Získejte příběh jižanské romance

soutez-jih-proti-severu-1

Příběh jižanské Scarlett O’Harové, který se dnes řadí mezi klasická díla, se dočkal dalšího vydání. Pojďte si pustit do uší klenot americké literatury a ponořte se do romance odehrávající se na válečné frontě, protože láska může přijít kdykoliv a kdekoliv. Platí to i pro Scarlett a Rhetta?

Ušima – krimi od písmene „N“

audioknihynahled

Tentokrát mám pro vás jen několik krátkých recenzí. Všechny se věnují audioknihám žánru krimi a jejich názvy začínají písmenem „N“. A já doufám, že pokud jsou thrillery i vaším oblíbeným žánrem, tak vám dnešní postřehy pomohou vybrat titul k předvánočnímu úklidu či pečení cukroví.