Nakladatel: OneHotBook

www.onehotbook.cz


OneHotBook - Nejnovější knihy

knihaNež jsem tě poznala knihaMuži ve zbrani knihaTiché roky knihaSkleněný pokoj (audiokniha)

OneHotBook - Související články

Kingovo Právo nálezce jako audiokniha

Audiokniha-Pravo-nalezce-Stephen-King

Co byste dělali, kdybyste našli nepublikovaný rukopis svého nejoblíbenějšího spisovatele? O tom, jak hororový konec může taková zápletka mít, vypráví audiokniha Právo nálezce vycházející ze stejnojmenné knihy Stephena Kinga.

Zahrajte si o novou audioknihu ze série Úžasná Zeměplocha

muzi-ve-zbrani-audiokniha-perex

Městská hlídka v čele s náčelníkem Samuelem Elániem má za úkol udržet pořádek ve městě Ankh-Morpork, ale přes veškeré snahy už došlo k nejednomu zločinu. Podaří se jim odhalit vraha a zloděje nebezpečného artefaktu, který zmizel z muzea?

Smutné milníky české historie

Prazske-jaro-Skleneny-pokoj-perex

Rok 1968 i historie vily Tugendhat – připomínka zásadních okamžiků našich dějin v románovém podání Simona Mawera nenechá nikoho chladným. Zaposlouchejte se do jejich audio verzí, které připravilo vydavatelství OneHotBook.

Za vysvědčení – knihu!

leto

Vysvědčení klepe na dveře a s ním přicházejí prázdniny a léto. A ať už to budou samé jedničky či ne, snaha se cení. Ideální odměnu představují knihy, které pobaví jak menší, tak i větší čtenáře. 

Tragický úděl českého národa během 20. století

Skleneny pokoj

Britský spisovatel Simon Mawer si oblíbil české reálie a inspiraci našel v brněnské vile Tugendhat, prostřednictvím které vylíčil české události 20. století. Podle knihy vznikl nejen film, ale i audiokniha, kterou namluvila Milena Steinmasslová.