Nakladatel: OneHotBook

Nakladatelství OneHotBook vydává audioknihy současných světových a českých autorů i moderní literární klasiku a osobitou tvorbu pro děti. Audiokniha v podání OneHotBook není pouhým převyprávěním knihy, ale interpretačním uměním vzniklým ze spolupráce režisérů s pečlivě vybranými herci; zvukovou adaptací, jejíž náladu podkreslují atmosférické zvuky i ruchy a původní skladby vytvořené na míru daného díla.

www.onehotbook.cz


OneHotBook - Nejnovější knihy

knihaNic nebude jako dřív (audiokniha) knihaJeho království (audiokniha) knihaPátý elefant knihaZimní hrob (audiokniha)

OneHotBook - Související články

Májové Očima šéfredaktorky na vlně audia

ocima-nahled

Souhrn krátkých recenzních postřehů měl delší pauzu, ale to neznamená, že bych čtení či poslech nějak šidila. Naopak se nahromadilo hodně novinek na klasické recenze, takže jsem se nezastavila. V dnešním souhrnu se proto objeví převážně audiotituly, které mohu poslouchat u práce. Žánrové rozpětí je od dětské knihy přes krimi až po samizdat.

Získejte další díl audioknihy s Willem Trentem

Nic nebude jako driv uvodni soutez (1)

Jste milovníkem kriminálních románů? Pokud ano, pak zbystřete! Máme pro vás druhý díl série od autorky Karin Slauhgter, kde o brutální zločiny nebude nouze. Chybět samozřejmě nebude ani oblíbená dvojice detektivů a vy si knihu tentokrát můžete užít v audioformátu.

Držitelé ceny Audiokniha roku 2023

audiokniharoku-nahled

Absolutním vítězem ceny Audiokniha roku 2023 je Vlastní životopis Agathy Christie v podání Aleny Vránové. Jednadevadesátiletá audioknižní debutantka si odnesla zlato též v kategorii Jednohlasá četba.

Úskalí diplomacie

Pratchett_PatyElefant_audio

Že je politika náročná disciplína, je snad jasné. Nenechte se ale mýlit – skuteční politici nejsou ti, které vídáme (nebo častěji nevídáme) v televizních přenosech z jednání parlamentu. Ti praví ovládají umění vyslovit i lež tak, aby nejenom zněla jako pravda, ale byla od ní k nerozeznání.

Zahrajte si o Waltariho román v audiopodobě

v jeho kralovstvi uvodni soutez (1)

Miku Waltariho nejspíš není třeba dlouze představovat. Jeho romány v čele s proslulým Sinuhetem jsou milovníkům historického čtiva jistě dobře známy. Dnes jsme pro vás vybrali audioknihu, o jejíž stažení si můžete zasoutěžit a seznámit se tak s dílem, které jste možná ještě neobjevili.