Nakladatel: OneHotBook

Nakladatelství OneHotBook vydává audioknihy současných světových a českých autorů i moderní literární klasiku a osobitou tvorbu pro děti. Audiokniha v podání OneHotBook není pouhým převyprávěním knihy, ale interpretačním uměním vzniklým ze spolupráce režisérů s pečlivě vybranými herci; zvukovou adaptací, jejíž náladu podkreslují atmosférické zvuky i ruchy a původní skladby vytvořené na míru daného díla.

www.onehotbook.cz


OneHotBook - Nejnovější knihy

knihaChlorid sodný knihaBílá Voda (audiokniha) knihaCilčina cesta (audiokniha) knihaKapka Ája (audiokniha)

OneHotBook - Související články

Hercule Poirot zasahuje na dívčí škole

kocka-mezi-holuby-cd

Hercule Poirot se znovu vrací na scénu, aby vyřešil další případ – tentokrát zavítá za zdi dívčí školy. Kdo zastřelil neoblíbenou učitelku tělocviku? Jsou studentky v ohrožení? A co s tím vším má společného dívka jménem Julie Upjohnová?

Dobrodružství v kulisách stalinismu

opona-ohb

Luisa je v pubertě a má svou hlavu. Svého otce považuje za symbol kapitalismu, kterým opovrhuje – sama se totiž našla v krajně levicové ideologii. Co s tím? Rozhodne se tedy, že své dceři zařídí dobrodružství, na které jen tak nezapomene…

Pohádka pro dospělé

King_Povzneseni_audio

Toužíte zhubnout? Chcete vytvarovat své sezením poněkud nesportovně vyhlížející tělo? Jaký počet kil byste rádi shodili? Tak pozor na to, ať nakonec nezmizíte docela. Ono totiž není hubnutí jako hubnutí.

Ženy, víra a zlo

audiokniha_bila_voda

Nenechte si ujít dlouho očekávaný román o ženách, víře a zlu, na kterém autorka cenami ověnčených Žítkovských bohyní Kateřina Tučková pracovala s přestávkami dlouhých deset let. Nyní si ho navíc můžete poslechnout v audio podobě.

Nenechte si ujít v týdnu od 25. do 31. července 2022

nenechte_si_ujit

Červenec končí a s ním i Měsíc autorského čtení. Využijte některou z posledních příležitostí a zajděte si v Brně či Ostravě na autorské čtení českých a islandských spisovatelů. Stále je z čeho vybírat!