Nakladatel: OneHotBook

www.onehotbook.cz


OneHotBook - Nejnovější knihy

knihaPrázdné křeslo knihaSoumrak dne knihaZahradnictví knihaCo by můj syn měl vědět o světě (audiokniha)

OneHotBook - Související články

Když autor čerpá z vlastního života

osvojte_si_nove_znalosti

Lidské zkušenosti a prožitky představují nekonečný zdroj inspirace. Zejména pak, když autoři čerpají ze svých vlastních životů. Přečtěte si o bolestném rozdělení sourozenců, rodičovství v mnoha podobách, či o životě mladé komičky.

Vyhrajte audio verzi životních osudů pana Stevense

soumrak-dne-audiokniha-perex

Pan Stevens pracoval dlouhá léta pro anglického lorda jako majordomus na jeho panství. Sídlo však nyní mění majitele a to vyžaduje určitou dávku přizpůsobení se i od pana Stevense. Dokáže se oprostit od svých absurdních ideálů?

Vyhrajte audio verzi nového případu Lincolna Rhyma

prazdne-kreslo-audiokniha-perex

Lincoln Rhyme neodpočívá ani během čekání na operaci. Jakmile dorazí do Severní Karolíny, obrátí se na něj šerif nedalekého městečka, kde došlo k vraždě a dvěma únosům. Ale pachatel nebude jediný, proti komu bude Rhyme při vyšetřování stát.

Další Backmanův knižní hit jako audiokniha

Co by muj syn mel vedet o svete

Fredrik Backman je zpět s dalším knižním hitem, který si nyní můžete pořídit i jako audioknihu. Opět zůstal věrný svému stylu, jen tentokrát se snaží humornou cestou vysvětlit svému batoleti, jak to na světě chodí. A vy můžete být u toho…

Romány z per českých autorů

ceska-vlajka

Český literární svět má hned několik talentovaných autorů. V dnešních tipech si můžete vybrat ze čtyř novinek, které pocházejí z per českých autorů. Vyberte si z příběhů o silných ženách, lidské povaze a zajímavých osudech.