Nakladatel: OneHotBook

www.onehotbook.cz


OneHotBook - Nejnovější knihy

knihaČerná ozvěna knihaMaigret na dovolené knihaPsycho (audiokniha) knihaNabarvené ptáče (audiokniha)

OneHotBook - Související články

Vražedná genialita

Pratchett_MuziVeZbrani_audio

Jsou vynálezy, které dokáží přinést lidstvu hodně dobrého. A pak jsou tu ty, které by bylo lépe nikdy neobjevit. Přesto se zdá, že právě ty druhé mají nečekanou schopnost manipulovat dějinami, nejčastěji ve své vlastní zničující režii.

Získejte případ zavražděného válečného veterána

cerna-ozvena-audiokniha-perex

Když je na policii nahlášen nález mrtvoly u odpadní výpusti Mulhollandské přehrady, detektiv Harry Bosch má za to, že vyjíždí k dalšímu z mnoha případů s neznámou obětí. Brzy se však ukáže, že muže velmi dobře zná. Případ se tak pro něj stává osobním.

O čem sní intelektuálky?

Teorie podivnosti audiokniha

Žena mnoha profesí, Pavla Horáková, za svůj román získala v kategorii próza cenu Magnesia Litera 2019. Příběh se točí kolem hlavní hrdinky Ady Sabové, která se postupně vymaňuje ze struktur společnosti a míří k vysněné svobodě.

Dům s vlastními pravidly

Ta prede mnou

Přemýšleli jste někdy o tom, jaký vliv na vás má byt či dům, v němž bydlíte? Hlavní hrdinka Jane se nastěhuje do nového domu a musí dodržovat řadu pravidel. A postupně zjišťuje, že jeho majitel s ní má vlastní plány… Skončí stejně tragicky jako předchozí nájemnice?

Zahrajte si o důkaz, že optimismus může být nakažlivý

nez-jsem-te-poznala-audiokniha-perex

Louisa Clarková jako by se na svět dívala přes růžové brýle, oproti tomu Will Traynor se utápí v depresi a nenávidí všechno a všechny. Podaří se Loiuse předat Willovi trochu svého optimismu a přesvědčit ho, že autonehodou jeho život neskončil?