Nakladatel: OneHotBook

Nakladatelství OneHotBook vydává audioknihy současných světových a českých autorů i moderní literární klasiku a osobitou tvorbu pro děti. Audiokniha v podání OneHotBook není pouhým převyprávěním knihy, ale interpretačním uměním vzniklým ze spolupráce režisérů s pečlivě vybranými herci; zvukovou adaptací, jejíž náladu podkreslují atmosférické zvuky i ruchy a původní skladby vytvořené na míru daného díla.

www.onehotbook.cz


OneHotBook - Nejnovější knihy

knihaLes v domě knihaČerný telefon a další příběhy knihaBožidara (audiokniha) knihaZahrada (audiokniha)

OneHotBook - Související články

Zahrajte si o temný román o těžkostech dospívání

les-v-dome-Audiokniha-perex

Malá cácora, jak jí přezdívá babička, nemá příliš šťastné dětství a zdá se jí, že je všem na obtíž. Otec rodinu opustil, matka dává přednost svým nápadníkům a prarodiče pro ni nemají vlídné slovo. Navíc v sobě nosí děsivé tajemství, o kterém však nesmí mluvit.

Tragikomický román o ženách

bozidara

Nenechte si ujít tragikomický román Božidara o komplikovaných rodinných vztazích od Veroniky Hurdové v audio podobě. Každá matka chce pro svou dceru jen to nejlepší. Jenže soužití několika generací žen vždy nemusí být zrovna idylické.

Zahrajte si o audioknižní podobu znepokojivých povídek

nahled-cerny-telefon

Uhrančivé povídky z pera syna krále hororu Stephena Kinga vás přikovají do křesel. V audioknižním výběru, o který budeme soutěžit, se přesvědčíte se o tom, že jablko nepadá daleko od stromu…

Hledej, hledej, hledači.

Osman_MuzKteryZemrelDvakrat_audio

Každý má nějakou minulost. Když strávíte celý život prací pro zpravodajskou službu, může se stát, že vás vaše vlastní historie doběhne. Někdy jde o nepříjemné překvapení, jindy o vzrušující výzvu. Kam spadá kombinace bývalý manžel a diamanty za dvacet miliónů liber?

Nenechte si ujít v týdnu od 3. do 9. dubna 2023

nenechte_si_ujit

I první dubnový týden přináší mnoho literárních akcí. Nenechte si ujít literárně hudební pořad o Josefu Čapkovi, představení knihy Oživlé tváře či autorské čtení Vojtěcha Záleského z nové knihy Převzetí. A nechybí ani akce pro děti.