Nakladatel: OneHotBook

www.onehotbook.cz


OneHotBook - Nejnovější knihy

knihaBudoucnost lidstva (audiokniha) knihaKaranténa knihaHrdinův atlas smrtících draků knihaBourneova totožnost (audiokniha)

OneHotBook - Související články

Není knihovna jako knihovna

Cowellova_HrdinuvAtlasSmrticichDraku_audio

Obvykle si postavu knihovníka spojujeme s někým, kdo nosí tlusté brýle a komu slovo sport zní tak cize, že si je musí vyhledávat v některém z bezpočtu svazků, jež mu byly svěřeny do péče. Co když ale existuje místo, kde nad knihami bdí jeden z nejlepších šermířů, kterého vikinský svět kdy hostil? A co když je navíc i tak

Bourne běží o život

Bourneova totoznost

Jeho paměť ho zradila. Podle všeho se ale jmenuje Jason Bourne, má talent na jazyky, disponuje bojovými schopnostmi, ale přesto si nepamatuje detaily ze svého předchozího života. A jak se zdá, problémů má mnohem víc… Podaří se mu rozvzpomenout? A za jakou cenu? 

Náš úděl mezi hvězdami

Budoucnost lidstva

Vizionář Michio Kaku předkládá čtenáři své představy o prozkoumávání vesmíru a odhalování jeho tajů. Předpoklady jdou ruku v ruce s rozvojem robotiky, nanotechnologií a zdokonalením lidské inteligence. Hlas jeho myšlenkám propůjčil známý český herec Miroslav Táborský.

Především ušima na léto

ocima-nahled

Bohužel se mi letos nějak nedaří najít si čas na „opravdové“ čtení a jsem čím dál více odkázána na to, co mi přečtou do ucha jiní interpreti. Naštěstí je výběr víc než bohatý, takže nestrádám. Navíc audioknihy jsou praktické nejen k poslechu při při jednotvárné práci, ale i na ukrácení cesty. Což se právě skutečně hodí!

Vyhrajte pátrání po vrahovi ze čtvrti Jacka Rozparovače

Karantena-audiokniha-perex

V Londýně vypukla pandemie, mrtví přibývají a pro tisíce nakažených už běžná kapacita nemocnic nestačí, takže se rychle staví nové. A právě na jedné takové stavbě je nalezena taška s ostatky dítěte. Najde inspektor Jack MacNeil vraha?