Nakladatel: OneHotBook

www.onehotbook.cz


OneHotBook - Nejnovější knihy

knihaO krok pozadu knihaNekonečný příběh (audiokniha) knihaTO (audiokniha) knihaPohádky k neuvěření

OneHotBook - Související články

Nekonečný příběh, nekonečný úspěch

Ende_NekonecnyPribeh

Říká se, že v každém z nás dříme hrdina, jen najít tu správnou chvíli k jeho odhalení. Být čtenářem se považuje za bezpečnou kratochvíli (pokud samozřejmě nečtete v nevhodný okamžik), ale jsou situace, kdy vás kniha může pohltit. Doslova.

Smrtelné štěstí

Mankell_OKrokPozadu_audio

Být šťastný je určitě přání většiny z nás. Přesto se najdou lidé, kterým štěstí ostatních vadí. Překáží. Irituje je natolik, že se pro ně může stát až důvodem k násilnému činu. U takového motivu je pak pochopitelné, že je policie O krok pozadu.

Kultovní hororový román nyní jako audiokniha

to-audiokniha-perex

Román To od jednoho z nejznámějších spisovatelů všech dob Stephena Kinga je třicet let po svém vydání již kultovní klasikou. Koncem roku 2017 spatřil světlo světa nejen stejnojmenný film (respektive jeho první část), ale i audiokniha.

Zaměřeno na nejmenší

čtoucí dítě - ilustrační

Jako téměř každou středu přinášíme pravidelnou dávku knižních tipů pro děti a mládež. Tentokrát se jedná o knihy určené nejmenším čtenářům, které kromě příběhů zaujmou krásnými doprovodnými ilustracemi.

Zločin, kam se člověk podívá

krimi-pribehy

Vydejte se s námi po stopách zločinu! Říká se, že dokonalý zločin neexistuje… Kdo ví? Každopádně tyto detektivky vám odhalí mnohá tajemství. Tak se pojďte pokusit vypátrat pachatele!