Nakladatel: OneHotBook

www.onehotbook.cz


OneHotBook - Nejnovější knihy

knihaUmění závodit v dešti (audiokniha) knihaAgnes a zakázaná hora (audiokniha) knihaTruhla času (audiokniha) knihaEva tropí hlouposti (audiokniha)

OneHotBook - Související články

Prázdninové Očima

kniha-nahled

Prázdniny přímo nahrávají vzpomínkám a snění. A tak v dnešních recenzních postřezích najdete klasiku dětské literatury, komedii z pera Fan Vavřincové a romantiku, která spojuje historii a současnost. A samozřejmě nechybí dvě audio zpracování drsných krimi románů.

Vratká rovnováha

King_Ustav_audio

Jaké jsou hranice přijatelnosti činů mocných? Čím lze ospravedlnit únos a násilí? A konečně, vážně se někdo odváží zahrávat si s trpělivostí dětí nadaných netušenými schopnostmi a zahnanými až do rohu?

Oddechové Očima na prázdniny

ocima-nahled1

Protože už začaly prázdniny, určitě uvítáte tipy na knihy či audioknihy, které mají ambici zpříjemnit vám cestu autem nebo odpočinek na pláži či ve vaší ložnici. Dnes zde najdete klasiku pro děti, napínavé čtení pro teenagery, rodiče, ba i i prarodiče, zkrátka tipy pro celé rodiny.

Malé šedé buňky opět zasahují

Christie_Hodiny_audio

Většina lidí se s mrtvým lidským tělem nikdy nesetká. O to děsivější tedy objev mrtvoly může být, zvláště jste-li mladé a nevinné děvče, jež své životní zkušenosti teprve sbírá. Bezpečná náruč odvážného mladíka a pomoc intelektu nejlepšího světového detektiva se pak hodí.

Humorná klasika v audioverzi

eva-tropi-hlouposti-nahled

V knižní verzi, ve filmu a nyní i jako audiokniha – tak můžete znát zamotaný humorný příběh Fan Vavřincové, ve kterém nikdo není tím, kým se zdá být, plný výrazných postav a jazykových hříček. Eva tropí hlouposti se vrací ve vší parádě.