Nakladatel: OneHotBook

Nakladatelství OneHotBook vydává audioknihy současných světových a českých autorů i moderní literární klasiku a osobitou tvorbu pro děti. Audiokniha v podání OneHotBook není pouhým převyprávěním knihy, ale interpretačním uměním vzniklým ze spolupráce režisérů s pečlivě vybranými herci; zvukovou adaptací, jejíž náladu podkreslují atmosférické zvuky i ruchy a původní skladby vytvořené na míru daného díla.

www.onehotbook.cz

OneHotBook - Nejnovější knihy

knihaPavouk knihaDům pod náměstím (audiokniha) knihaZloději zelených koní (audiokniha) knihaNadace a říše (audiokniha)

OneHotBook - Související články

Zahrajte si o devátý případ Joony Linny

soutez-pavouk

Joona Linna stojí před dalším případem, který začne nalezením lidských ostatků s bílými nábojnicemi – právě o těchto nábojnicích píše tajemný odesílatel pohlednice, na kterou Saga téměř zapomněla… Podaří se týmu zastavit sériového vraha?

Získejte další případ komisaře Maigreta

maigret-vaha

Komisař Maigret obdržel zvláštní dopis. Prý dojde k vraždě! Lze jí zabránit? Kam komisaře vyšetřování zavede tentokrát? A co s tím má co společného advokát Parendon, nynější pán bytu v luxusní čtvrti, a členové jeho domácnosti?

Slavný psychologický román v podobně audioknihy

Audiokniha-Mrtva-a-ziva

Když mladá dívka potká bohatého atraktivního gentlemana, zní to jako začátek skvělé romance. Maxim de Winter má však svá temná tajemství, která se hodí spíše do strašidelného gotického románu…

Zahrajte si o tajemství mrtvého muže pod útesy

Proc-nepozadali-Evanse-Audiokniha-perex

Když Bobby Jones s doktorem Thomasem uslyší během hraní golfu výkřik, nejprve se obávají, že někoho zranil letící míček. Brzy však objeví muže, který se podle všeho vlastní chybou zřítil nedaleko odpaliště z útesu. Nebo nešlo o nešťastnou náhodu?

Dědictví

Christie_KockaMeziHoluby_audio

Jedna z nejčastějších příčin zločinu je touha po majetku někoho jiného. Většinou nehraje zásadní roli, jak velikou hodnotu takové věci mají. Nicméně když jde o drahokamy za tři čtvrtě milionu liber, může být pokušení přeci jen nejspíš o chlup silnější.