Nakladatel: OneHotBook

www.onehotbook.cz


OneHotBook - Nejnovější knihy

knihaTerror knihaCizinka (audiokniha) knihaMaigret v akci knihaHadohlavec

OneHotBook - Související články

Z domácí tvorby

Česká republika

Dáváte přednost domácím autorům? Pak právě vám přinášíme dnešní tipy na čtení, a to nejen ze současných novinek, ale také z klasiky. Vychutnejte si audioknihy plné známých hlasů, romány a novely ze současnosti i fantasy novinku.

Mikulášská knižní nadílka

mikulasky motiv

Zlobili jste, nebo jste byli celý rok hodní? To posoudí známé trio v podobě Mikuláše, čerta a anděla. A kdo ví, třeba místo uhlí a brambor dostanete kouzelnou knižní nadílku, díky které si zkrátíte čekání na Vánoce.

Sázka na jistotu

napeti fantasy

Někteří autoři se velmi výrazně zapsali do povědomí čtenářské obce svými knihami a stali se klasiky v daném žánru, ať už se jedná o horor, science fiction a historické či krimi romány. Při jejich výběru nemůžete prostě šlápnout vedle…

Zahrajte si o detektivní audioknihu dle výběru

OneHotBook-krimi-dle-vyberu-perex

Všechny fanoušky krimi knih a thrillerů jistě potěší pestrá nabídka titulů z vydavatelství OneHotBook, ze které si vybere každý. Najdete v ní totiž jak čínský thriller, tak britskou a francouzskou klasiku i českou detektivku, tak neváhejte a pojďte si zahrát o tyto audioknihy.

Zasoutěžte si o příběh inspirovaný osudem lodi Terror

terror-audiokniha-perex

V květnu roku 1845 vypluly z anglického přístavu dvě lodě, které měly za úkol najít tzv. severozápadní cestu. Svého cíle ovšem nikdy nedosáhly, protože uvízly v ledu u pobřeží Arktidy. Zaposlouchejte se do románu o utrpení posádky v drsné zasněžené pustině.