Nakladatel: OneHotBook

www.onehotbook.cz


OneHotBook - Nejnovější knihy

knihaMaigret se brání knihaMalé pikantní vraždy knihaNenech to být knihaNěmý svědek

OneHotBook - Související články

Vyhrajte detektivní audioknihu dle výběru

ohb-detektivky-dle-vyberu-perex

Milujete detektivní příběhy? Nezáleží, zda dáváte přednost žhavým novinkám od současných autorů, nebo spíše prověřeným hrdinům, jako je Hercule Poirot či komisař Maigret, v předvánoční soutěži s vydavatelstvím OneHotBook si totiž vybere každý.

První případ Harryho Bosche

Cerna ozvena audiokniha

Připomeňte si první případ jednoho z nejznámějších knižních policistů Harryho Bosche. Čeká na něj vyšetřování smrti přítele a spolubojovníka ve Vietnamu, které ho zavede do městského podzemí. Namluvení audioknihy se ujal český herec a dabér Martin Preiss.

Drsný život na africkém kontinentu

Sedm-let-v-Africe-Obonete-S-Ubam-audio

Poslechněte si příběh muže, který po smrti otce odešel z Česka do Nigérie, aby převzal jeho odkaz a odpovědnost za osud rodiny. Obonete S. Ubam na jednom z nejdrsnějších míst planety zažil mnoho neuvěřitelných věcí, přesto zvládl vynaložit dostatek úsilí k naplnění svého poslání.

Nabarvené ptáče jako audiokniha

Nabarvene ptace

Filmová adaptace Nabarvené ptáče po uvedení na plátna rozvířila vody nejen české kinematografie. Putování šestiletého chlapce během druhé světové války můžete nyní sledovat i v audioknize, kterou namluvili Jiří Köhler a Jan Kačer.

Vražedná genialita

Pratchett_MuziVeZbrani_audio

Jsou vynálezy, které dokáží přinést lidstvu hodně dobrého. A pak jsou tu ty, které by bylo lépe nikdy neobjevit. Přesto se zdá, že právě ty druhé mají nečekanou schopnost manipulovat dějinami, nejčastěji ve své vlastní zničující režii.