Nakladatel: OneHotBook

www.onehotbook.cz


OneHotBook - Nejnovější knihy

knihaZrcadlový muž (audiokniha) knihaVolání vlka (audiokniha) knihaAristokratka u královského dvora (audiokniha) knihaParfém

OneHotBook - Související články

Legendární román o vrahovi s nejjemnějším nosem jako audiokniha

Parfem_pribeh_vraha

Román Patricka Süskinda se po svém vydání dočkal vášnivého čtenářského ohlasu. Nyní si tento román o sériovém vrahovi raně novověké Francie můžete vychutnat v podobě audioknihy.

Není všechno dobré, co krásně vypadá

Pratchett_DamyAPanove_audio

Pustit do světa krásně vypadající zlo patří k populárním tématům nejednoho starého i nového příběhu. Představte si, že pokušení jde ruku v ruce s mírou, s jakou jsou vaše schopnosti společností zpochybňovány. To je pak snadné podlehnout příslibu uznání, dámy a pánové.

Podzimní Očima šéfredaktorky

nahled1

Dnešní Očima můžete brát jako tipy na vánoční dárky. Najdete tu audioknihu pro děti, romantiku i detektivku pro dospívající, autobiografickou knihu například pro maminku, napínavé thrillery pro milovníky napětí či románovou ságu třeba pro babičku, která si chce zavzpomínat. Dnes tu zkrátka najdete pestrou všehochuť.

Komisař Joona Linna opět v akci

Zrcadlovy muz

Joona Linna se kvůli vyšetřování vraždy spojí s hypnotizérem Erikem Mariou Barkem. Obětí se stala dívka, která zmizela před pěti lety. A jediným svědkem je muž s narušenou psychikou. Zaposlouchejte se do hlasu známého českého dabéra.

Aristokratka vyráží ke dvoru

Aristokratka u kralovskeho dvora_uvodni

Nakladatelství OneHotBook vydalo pátý díl úspěšné humoristické série o trampotách „poslední aristokratky“ s názvem Aristokratka u královského dvora. Autioknihu namluvila Veronika Khek Kubařová.