Nakladatel: OneHotBook

www.onehotbook.cz


OneHotBook - Nejnovější knihy

knihaMrtví v Badger´s Drift (audiokniha) knihaPan Mercedes knihaMalé ženy knihaNejlepší pro všechny (audiokniha)

OneHotBook - Související články

Kingova detektivka ve formě audioknihy

pan_mercedes_audiokniha

Kniha Pan Mercedes je příběhem o šíleném posedlém vrahovi z pera mistra hororu Stephena Kinga. Díky vydavatelství audioknih OneHotBook můžete úspěšný titul „číst ušima“.

Nenechte si ujít v týdnu od 17. do 23. září 2018

nenechte_si_ujit

Máte v diáři na příští týden volno? V našem článku najdete tipy na zajímavé literární akce, které se konají v následujících dnech. Například v Praze bude mít autorské čtení známý spisovatel Jiří Hájíček.

Sudičky

Pratchett_SoudneSestry_audio

Nelíbí se vám váš stávající vládce? Nejste-li přímo z královské krve, máte vcelku jen pár možností, jak s takovým pocitem naložit. Buď se prostě podřídíte, nebo zařídíte nějakou náhradu. A co uděláte, jste-li čarodějka?

Detektivem snadno a rychle

Napeti s nadechem nadprirozena

Vžijte se do role vyšetřovatele a zjistěte, kdo přepadá a zabíjí bezbranné ženy. Ponořte se do příběhu dvou antihrdinů na opačných stranách barikády a zaposlouchejte se do vyprávění, které vám možná připomene romány Dana Browna.

Nebezpečná turistika

Child_Jatka_audio

Představte si to: vydáte se na výlet po stopách svého oblíbeného hudebníka a najednou vás šoupnou za mříže a obviní z vraždy. Nevyděsilo by vás to? Nenaštvalo? Zkuste srovnat své reakce s profesionálem. Čekají nás Jatka.