Nakladatel: OneHotBook

www.onehotbook.cz


OneHotBook - Nejnovější knihy

knihaŘbitov zviřátek knihaKouzelníci z pradávna knihaOchráním tě knihaJak zamotat dračí příběh

OneHotBook - Související články

Komisař Gereon Rath zasahuje

Tichy-zabijak-Mokra-ryba-perex

V roce 1929 je Berlín velmi neklidným místem. Mladý a ctižádostivý komisař Gereon Rath o tom ví své. Neváhejte a poslechněte si jeho vyprávění ve dvou audioknihách, které uvedlo nakladatelství OneHotBook.

Získejte příběh místa, kde mrtví znovu ožívají

rbitov-zviratek-audiokniha-perex

Velký dům uprostřed venkovské krajiny by byl pro rodinu Creedových ideálním domovem, nebýt nedaleké rušné silnice. Ta by mohla znamenat nebezpečí nejen pro děti, ale i jejich milovaného kocoura. Ovšem brzy se ukáže, že je tím nejmenším zlem.

Jak se všechno mohlo odehrát jinak

Cowell_JakZamotatDraciPribeh_audio

Přemýšleli jste někdy nad tím, jakou hrou osudu jste se narodili? Jak málo mohlo stačit k tomu, aby se vaši rodiče nikdy nesblížili a místo jeden druhého mohli potkat každý úplně někoho jiného? Jak se zdá, život je vlastně jedna velká loterie.

Zasoutěžte si o návrat na ostrov Lewis

ochranim-te-audiokniha-perex

Niamh Macfarlaneové, spolumajitelce luxusní značky Ranish Tweed, se během služební cesty do Paříže zhroutí svět. Rozhodne se proto vrátit domů na ostrov Lewis, kde bude moci nejen truchlit, ale také trochu zapátrat v manželově minulosti.

Zasoutěžte si o pátrání po ztracené holčičce

nekdo-blizky-audiokniha-perex

Když ze zahrady Masonových zmizí jejich osmiletá dcera Daisy, policie ihned rozbíhá sérií výslechů všech, kteří Daisy znali. Jenže vodítka k jejímu nalezení jako by neexistovala a kolem celého případu se vznáší řada otazníků. Podaří se na ně najít odpovědi?