Nakladatel: OneHotBook

www.onehotbook.cz


OneHotBook - Nejnovější knihy

knihaMaigret se brání knihaMalé pikantní vraždy (audiokniha) knihaNenech to být knihaNěmý svědek

OneHotBook - Související články

Cenami ověnčená historická detektivka jako audiokniha

1793 vlk a drab audiokniha

Niklas Natt och Dag za svou prvotinu získal řadu ocenění a nyní se jeho debutový román dočkal i audioknižního zpracování. Role interpreta se ujal český herec Daniel Bambas, jehož hlas přenese posluchače do Stockholmu na konci 18. století. Kdo stojí za ohavným zločinem?

Jak utéct ze zadrátovaného „tábora míru“?

Pribehy zelezne opony

Touha po svobodě vede člověka k různým činům. Důkazem toho jsou snahy lidí v letech 1948 až 1989 překonat železnou oponu a uprchnout do západního světa. Zaposlouchejte se do audioknižního zpracování více než čtyř desítek příkladů represí tehdejšího režimu.

Povídky mistra detektivního žánru

Male pikantni vrazdy

V Malých pikantních vraždách nabízí mistr detektivního žánru Jussi Adler-Olsen dvě povídky. V první z nich hlavní hrdina vymyslí morbidní plán, jak přijít k penězům. Druhá povídka v sobě nese motiv druhé světové války. Role interpreta se ujal známý český herec Petr Čtvrtníček.

Vyhrajte detektivní audioknihu dle výběru

ohb-detektivky-dle-vyberu-perex

Milujete detektivní příběhy? Nezáleží, zda dáváte přednost žhavým novinkám od současných autorů, nebo spíše prověřeným hrdinům, jako je Hercule Poirot či komisař Maigret, v předvánoční soutěži s vydavatelstvím OneHotBook si totiž vybere každý.

První případ Harryho Bosche

Cerna ozvena audiokniha

Připomeňte si první případ jednoho z nejznámějších knižních policistů Harryho Bosche. Čeká na něj vyšetřování smrti přítele a spolubojovníka ve Vietnamu, které ho zavede do městského podzemí. Namluvení audioknihy se ujal český herec a dabér Martin Preiss.