Nakladatel: OneHotBook

www.onehotbook.cz


OneHotBook - Nejnovější knihy

knihaTichá smrt (audiokniha) knihaPyramida (audiokniha) knihaNa konci října kniha1984

OneHotBook - Související články

Zasoutěžte si o klasický román George Orwella

1984-audiokniha-perex

Román George Orwella o životě pod krutovládou jedné Strany a o touze obyčejného člověka po poznání skutečné minulosti vychází v audio podobě. Pokud si chcete toto klasické dílo antiutopického žánru poslechnout, máte nyní příležitost.

Další skvělé krimi z pera Petera Maye

nahled-ticha-smrt

Nový samostatný román mistra detektivních příběhů Petera Maye představí čtenářům sympatické duo policistů. Dokáží horkokrevná Cristina a samorost Mackenzie spojit síly, aby vyřešili záludný případ a ochránili své blízké?

Poslechněte si, jak to všechno začalo

pyramida-audio

Dobrá zpráva pro fanoušky komisaře Kurta Wallandera – i devátý díl série se dočkal audio zpracování. Vydejte se do dob, kdy byl Wallander ještě nezkušený mladík, a poslechněte si, jak se z něj stal ostřílený policista, kterého známe dnes.

Známe nominace na audioknihu roku 2020

audio-nahled

Asociace vydavatelů audioknih oznámila pětici audioknih nominovaných v jednotlivých kategoriích Alza.cz Audiokniha roku 2020, ze kterých vzejdou vítězové. Nejvíce nominací získala nakladatelství OneHotBook a Témbr (Euromedia Group).

Vyhrajte zamyšlení nad křehkými základy našeho života

Na-konci-rijna-audiokniha-perex

V internačním táboře Kongoli u Jakarty řádí neznámá nemoc, která bez výjimky kosí nejen tamní vězně, ale i jejich lékaře a zanechává za sebou desítky mrtvol. Zatímco svět dává ruce pryč, mikrobiolog Henry Parsons se pouští do boje s časem.