Nakladatel: OneHotBook

www.onehotbook.cz


OneHotBook - Nejnovější knihy

knihaMalé ženy knihaNejlepší pro všechny (audiokniha) knihaJedna želva za druhou knihaHana (audiokniha)

OneHotBook - Související články

Detektivem snadno a rychle

Napeti s nadechem nadprirozena

Vžijte se do role vyšetřovatele a zjistěte, kdo přepadá a zabíjí bezbranné ženy. Ponořte se do příběhu dvou antihrdinů na opačných stranách barikády a zaposlouchejte se do vyprávění, které vám možná připomene romány Dana Browna.

Nebezpečná turistika

Child_Jatka_audio

Představte si to: vydáte se na výlet po stopách svého oblíbeného hudebníka a najednou vás šoupnou za mříže a obviní z vraždy. Nevyděsilo by vás to? Nenaštvalo? Zkuste srovnat své reakce s profesionálem. Čekají nás Jatka.

Současná tvorba českých autorů

Tipy_Soucasna tvorba ceskych autoru

V dnešních tipech vám představíme nové české knihy i audioknihy o mezilidských vztazích, lásce, touze a různých trápeních. Začtěte se nebo zaposlouchejte do románů a novel svých oblíbených autorů.

Další román Petry Soukupové jako audiokniha

Nejlepsi pro vsechny audiokniha

Viktor není zrovna bezproblémový chlapec. Jeho matka, divadelní herečka, na něj nemá moc času a vlivem okolností se rozhodne zabít dvě mouchy jednou ranou. Syna dá na starost své ovdovělé matce. Jenže každý z hrdinů má jinou představu o životě…

Kde se ukrývá pachatel?

thriller

Říkáte si, jaké to asi je být detektivem a odhalovat temná tajemství a demaskovat pachatele zločinu? Nyní máte šanci vcítit se do kůže hlavních hrdinů, převážně detektivů, které čekají napínavá pátrání. Navíc většinu z nich přivedli k životu ostřílení autoři detektivek a thrillerů.