Nakladatel: OneHotBook

www.onehotbook.cz


OneHotBook - Nejnovější knihy

knihaOsvícení (audiokniha) knihaMaigret se brání knihaMalé pikantní vraždy (audiokniha) knihaNenech to být

OneHotBook - Související články

Krize středního věku

Chirurg

Hlavní hrdina prožívá krizi středního věku. Nedaří se mu v osobním ani pracovním životě – kariéru mu narušila opilecká eskapáda a manželství se mu rozpadá. Snaží se najít východisko různými způsoby. Podaří se mu vyhnout pádu na samotné dno?

Tohle nelidské místo dělá z lidí zrůdy

Osviceni

V roce 1980 vznikl pod taktovkou režiséra Stanleyho Kubricka hororový film Osvícení s Jackem Nicholsonem a Shelley Duvall v hlavních rolích. Předlohou pro něj byl román odehrávající se v horském hotelu Overlook a nyní si jej můžete vychutnat i jako audioknihu.

Cenami ověnčená historická detektivka jako audiokniha

1793 vlk a drab audiokniha

Niklas Natt och Dag za svou prvotinu získal řadu ocenění a nyní se jeho debutový román dočkal i audioknižního zpracování. Role interpreta se ujal český herec Daniel Bambas, jehož hlas přenese posluchače do Stockholmu na konci 18. století. Kdo stojí za ohavným zločinem?

Jak utéct ze zadrátovaného „tábora míru“?

Pribehy zelezne opony

Touha po svobodě vede člověka k různým činům. Důkazem toho jsou snahy lidí v letech 1948 až 1989 překonat železnou oponu a uprchnout do západního světa. Zaposlouchejte se do audioknižního zpracování více než čtyř desítek příkladů represí tehdejšího režimu.

Povídky mistra detektivního žánru

Male pikantni vrazdy

V Malých pikantních vraždách nabízí mistr detektivního žánru Jussi Adler-Olsen dvě povídky. V první z nich hlavní hrdina vymyslí morbidní plán, jak přijít k penězům. Druhá povídka v sobě nese motiv druhé světové války. Role interpreta se ujal známý český herec Petr Čtvrtníček.