Nakladatel: OneHotBook

Nakladatelství OneHotBook vydává audioknihy současných světových a českých autorů i moderní literární klasiku a osobitou tvorbu pro děti. Audiokniha v podání OneHotBook není pouhým převyprávěním knihy, ale interpretačním uměním vzniklým ze spolupráce režisérů s pečlivě vybranými herci; zvukovou adaptací, jejíž náladu podkreslují atmosférické zvuky i ruchy a původní skladby vytvořené na míru daného díla.

www.onehotbook.cz


OneHotBook - Nejnovější knihy

knihaPohádka (Audiokniha) knihaVážka v jantaru (audiokniha) knihaHonzlová (audiokniha) knihaPláňata (audiokniha)

OneHotBook - Související články

Příběh plný vášně a dobrodružství

vazka-v-jantaru

Oblíbili jste si romantickou sérii Cizinka od spisovatelky Diany Gabaldon? Nyní si můžete poslechnout druhý díl: Vážka v jantaru. Nechte se přenést do Francie za časů Ludvíka XV. a užijte si další dobrodružství plné vášně.

Děsivá Pohádka

pohadka-audio

Posloucháte audioknihy? A máte rádi spisovatele Stephena Kinga? Pak si nenechte ujít jeho Pohádku. Společně s hlavním hrdinkou Charliem Readem odhalíte tajemství, které skrývá jedna zamčená kůlna… A kdo ví, třeba objevíte i jiný svět!

Vyhrajte příběh z doby tvrdého komunistického teroru

Honzlova soutez (1)

Za jedno z nejlepších děl druhé poloviny 20. století je právem považován román Zdeny Salivarové. Jedná se totiž o svědectví doby na základě vskutku autentických zážitků z doby tvrdých a nekompromisních 50. let komunistického režimu…

Nezahrávej si se zvláštními vyšetřovateli!

Child_VolnyPad_audio

Jednou z hlavních motivací pro provádění všemožných podfuků a protizákonných aktivit bývá snaha se (ideálně co nejrychleji) obohatit. Dostat se ale přitom do konfliktu s Jackem Reacherem je jasná poukázka na hluboký hrob. Nebo na Volný pád.

Zahrajte si o první díl audioknihy s psychologem O’Loughlinem

soutez v podezreni uvod(1)

Joseph má prakticky dokonalý život. Před okolím však skrývá závažnou nemoc, a tak o svoji dokonalost pravděpodobně přijde. Buď kvůli obvinění z vraždy, nebo útěku před zákonem… Nebo se ještě může všechno obrátit v jeho prospěch?