Nakladatel: OneHotBook

www.onehotbook.cz


OneHotBook - Nejnovější knihy

knihaSvědkyně obžaloby a další povídky (audiokniha) knihaRůže pro Algernon (audiokniha) knihaBudoucnost lidstva (audiokniha) knihaŠkolní roky (audiokniha)

OneHotBook - Související články

Dětským audioknihám vévodí příběhy fantasy

Cena-Bystrouska-2020_porota

Posluchačsky nejúspěšnějšími dětskými audioknihami vydanými v průběhu uplynulého školního roku jsou v kategorii pro nejmladší děti Hilda a pidilidi britských autorů Luka Pearsona a Stephena Daviese, mladší žáci si nejvíce oblíbili nesmrtelného Barona Prášila převyprávěného Adolfem Wenigem, zatímco starší od dvanácti let preferují původní českou fantasy Naslouchač autorky Petry Stehlíkové. 

Ďábelský rok 1966

Rosemary ma detatko

Novomanželé Woodhouseovi se nastěhovali do bytu v domě, který má nevalnou pověst. Zatímco manžel získal novou hereckou roli, Rosemary se musí popasovat s těhotenstvím, vlezlými sousedy a odhalit, co se ve skutečnosti v činžáku na Sedmé avenue děje, než bude pozdě…

Zasoutěžte si o příběh účastníka experimentu s IQ

ruze-pro-algernon-audiokniha-perex

Charlie Gordon je sice mentálně retardovaný, ale to neznamená, že netouží mít se lépe. Vědecký experiment, jehož cílem je účastníkům zvýšit IQ, mu připadá jako jeho životní šance, ale brzy zjistí, že ani vysoká inteligence není zárukou štěstí.

Zloduch v těle třináctiletého chlapce

Skolni roky

Oceněný fantasy román pro mládež získal i svou audioknižní podobu. Hlavní hrdina, mocný a obávaný Temný pán, prohrál bitvu a ocitl se v těle třináctiletého kluka. Nejenže ho přidělí pěstounům, ještě ho pošlou i do školy… Jak se s tím padouch dokáže vyrovnat?

Vždycky má smysl bojovat!

Mapa dni

Vítejte už počtvrté v Sirotčinci slečny Peregrinové. Hrdinové se vrátili zpět na Floridu a snaží se zapadnout a splynout s okolím. Poklidnou snahu naruší objev tajemného odkazu Jacobova dědečka. Ten je opět vrhne do dalšího dobrodružství plného nebezpečí, ale i lásky.