Nakladatel: Bambook

Knihy s logem Grada vycházejí v České republice již od roku 1991. Nabídka společnosti pokrývá široké spektrum odborné literatury z nejrůznějších oblastí lidské činnosti. Vydává např. tituly s právní tematikou, ekonomické, z oblasti financí a účetnictví, psychologické, zdravotnické, s počítačovou tematikou, o architektuře a stavebnictví atd. Značka Bambook je určena všem dětským čtenářům. Nabídkou dětských knížek provází její maskot, pandí kluk Bambook, který seznamuje děti se světem čtení a příběhů..

https://www.bambook.cz/


bambook - Nejnovější knihy

knihaDračí dech knihaMia a delfín knihaKatka, Ťapka a nejlepší kámošky knihaCo v učebnici dějepisu nenajdete

bambook - Související články

Ukázka z knihy Cukrový svět (Zuzana Slánská)

cukrovy_svet

Nenechte si ujít sladké dobrodružství, které si pro vás připravila autorka Zuzana Slánská. Přečtěte si ukázku z knihy pro děti, ve které vám představí svůj Cukrový svět. Ale pozor! Určitě vás přepadne chuť na něco sladkého…

Nadílka do mikulášské punčochy

mikulasky motiv

Přemýšlíte, jaké dárečky vybrat pro vaše děti do mikulášské punčochy? A patříte k rodičům, kteří raději sáhnou po něčem jiném než po sladkostech? Co třeba darovat knihu? My vám dnes představíme hned čtyři, které by mohly vaše děti potěšit.

Ukázka z knihy Bambusová říše – Řeka tajemství (Erin Hunterová)

ukazka bambusova rise

Na nedělní odpoledne jsme opět připravili ukázku z dětské knihy. Tentokrát se jedná o pokračování dobrodružných příběhů ze série Bambusová říše a potěší všechny čtenáře od 9 let.

Veselé učení

DetiCtou

V dnešních knižních tipech vám představíme čtyři knihy. První potěší učitelky z mateřských škol a také rodiče. Ostatní zaujmou zvídavé školáky: seznámí je s pravidly silničního provozu, s technickými vynálezy a zajímavostmi ze starověku.

Ukázka z knihy Pohádky z lesa – Co si stromy šeptají (Lenka Jakešová)

Pohadky z lesa uvodni

Na nedělní odpoledne jsme si pro vás připravili ukázku z knihy pro děti. Bude se líbit nejen všem malým milovníkům knih už od předškolního věku, ale jistě i starším dětem, které mají rády pohádkové příběhy, les a přírodu.