Nakladatel: Bambook

Knihy s logem Grada vycházejí v České republice již od roku 1991. Nabídka společnosti pokrývá široké spektrum odborné literatury z nejrůznějších oblastí lidské činnosti. Vydává např. tituly s právní tematikou, ekonomické, z oblasti financí a účetnictví, psychologické, zdravotnické, s počítačovou tematikou, o architektuře a stavebnictví atd. Značka Bambook je určena všem dětským čtenářům. Nabídkou dětských knížek provází její maskot, pandí kluk Bambook, který seznamuje děti se světem čtení a příběhů..

bambook - Nejnovější knihy

knihaPlašmyška knihaPlnou parou do pohádky knihaDrak do kapsy knihaŠkola jednorožců – Kouzelný tým

bambook - Související články

Ukázka z knihy Dva netopýři na talíři (Dagmar Medzvecová)

Dva netopyri na taliri

Kamarádi Páťa a Gába si užívají letní prázdniny. Když začne ve městě řádit neznámý lupič, rozhodnou se ho dopadnout. Během detektivního pátrání narazí na tajemný obrázek dvou netopýrů. Dokážou záhadný případ vyřešit? A jakou roli v něm hrají netopýři?

Pohádkové příběhy

tipy_pohadky-na-dobrou-noc

Letem světem, z pohádky do pohádky – přesně taková cesta čeká na milovníky kouzelných ilustrovaných příběhů bez ohledu na věk. Spolu s hlavními hrdiny zažijí plno dobrodružství i magie. Nechybí dobré víly či dráček, který hlavní hrdince ukáže důležitost přátelství.

Ukázka z knihy Plašmyška (Kateřina Kubalová)

Plasmyska

Mít strach není žádná ostuda. Ale Plašmyška se bojí úplně všeho, tak sedí doma. Ostatní si z něj dělají legraci. Nakonec se Plašmyška rozhodne vydat se na velkou výpravu, během které zažije nespočet příhod. Podaří se mu strach překonat a stát se hrdinou?

Pro zvídavé a hravé děti

Skolaci

Děti, které rády poznávají svět kolem sebe a zasypávají dospělé zvídavými otázkami, mohou najít řadu odpovědí v poučných knihách. V těch dnes představovaných si s medvědem osvojí pravidla etikety, proniknou do společenství včel a zjistí, že i „obávaná“ fyzika může být zajímavá, pokud se správně uchopí.

Ukázka z knihy Plnou parou do pohádky (Iva Hoňková)

Plnou parou do pohadky

Lokomotiva Třistadesítka společně s dalšími mašinkami zažila mnoho dobrodružství. Při svých cestách se potkala s vílou, vodníkem a dalšími nadpřirozenými bytostmi. Pohádkové příběhy doplňují vystřihovánky papírového modelu nádraží.