Nakladatel: Bambook

Knihy s logem Grada vycházejí v České republice již od roku 1991. Nabídka společnosti pokrývá široké spektrum odborné literatury z nejrůznějších oblastí lidské činnosti. Vydává např. tituly s právní tematikou, ekonomické, z oblasti financí a účetnictví, psychologické, zdravotnické, s počítačovou tematikou, o architektuře a stavebnictví atd. Značka Bambook je určena všem dětským čtenářům. Nabídkou dětských knížek provází její maskot, pandí kluk Bambook, který seznamuje děti se světem čtení a příběhů..

https://www.bambook.cz/


bambook - Nejnovější knihy

knihaMína vyšetřuje – Případ školní jídelny knihaKronika města Mistle End – Gryfova zkouška knihaLili a záhada v Paříži knihaPečení pro děti – Bezva recepty krok za krokem

bambook - Související články

Pusťte děti k troubě!

Peceni_pro_deti-nahled

Dívali se vaši potomci s vámi na soutěž Peče celá země a mají chuť se do pečení pustit také? Pak možná uvítáte knihu jednoduchých receptů.

Děti ve víru dobrodružství

Young Adult

Středeční knižní tipy jsou tu: tentokrát jsme vybrali čtyři dobrodružné příběhy pro starší děti. Vydejte se společně s hlavními hrdiny na pozoruhodnou cestu domů, vyhrajte bitvu v podzemí, složte gryfovu zkoušku a navštivte Austrálii…

Dobrodružně-tajemné příběhy

čtoucí děti - ilustrační

Dobrodružných příběhů není nikdy dost! Proto jsme jich několik vybrali i do dnešních knižních tipů. Kromě dobrodružství se ovšem můžete těšit také na záhady, tajemství, vyšetřování a plnění důležitých úkolů.

Knihy z Grady pro dívky

Divky si ctou

Do dnešních knižních tipů jsme vybrali čtyři knihy z Grady pro dívky různého věku. První tři potěší malé školačky, které zbožňují kouzla, tanec a záhady. Nezapomeneme však ani na dívky na prahu dospělosti: pro ně tu máme vyprávění o dospívání a první lásce.

Vyhrajte důležitý úkol pro mladého druida z Mistle Endu

gryfova-zkouska-perex

Když se Cedrik přestěhuje do Skotska, nemá tušení, že to nebude jediná změna v jeho životě. Zakrátko totiž zjišťuje, že má magické schopnosti a na tom, zda přijme zodpovědnost, která z nich plyne, závisí mnohé.