Nakladatel: Bambook

Knihy s logem Grada vycházejí v České republice již od roku 1991. Nabídka společnosti pokrývá široké spektrum odborné literatury z nejrůznějších oblastí lidské činnosti. Vydává např. tituly s právní tematikou, ekonomické, z oblasti financí a účetnictví, psychologické, zdravotnické, s počítačovou tematikou, o architektuře a stavebnictví atd. Značka Bambook je určena všem dětským čtenářům. Nabídkou dětských knížek provází její maskot, pandí kluk Bambook, který seznamuje děti se světem čtení a příběhů..

https://www.bambook.cz/


bambook - Nejnovější knihy

knihaPegas: Boj o Olymp knihaPlašmyška knihaPlnou parou do pohádky knihaDrak do kapsy

bambook - Související články

Malá knižní nápověda

čtoucí dítě Flickr

Když si děti i jejich rodiče neví rady, stačí sáhnout po té správné knize a krize je zažehnána. Pracovní listy pomohou s budováním slovní zásoby a autorským psaním. Čtenářky ocení průvodce kamarádstvím a rodiče komiks, který jim pomůže s odpovědí, jak se dělají děti. A nechybí ani svět vědy a mamuti.

Aby žily šťastně až na věky…

Selingerova_Aby zily stastne az na veky

Když jsem byla malá, knížky a pohádky pro mě byly zázračné živé bytosti, které mě na svých papírových křídlech mohly donést až na druhý konec zeměkoule nebo do krajin za sedmi horami a sedmi lesy. Tohle lákadlo mě vlastně nepustilo celý život.

Fantasy snění na prázdniny

Tipy_Do sedivych dnu barevne fantasy pribehy

Dnešní tipy zaujmou fanoušky fantasy žánru všech věkových kategorií. Máme tu něco pro děti, mládež i dospělé. Pokud máte rádi kouzelné nadpřirozené bytosti, dobrodružství a temné světy plné nebezpečí, jistě si vyberete.

Pohádky a obrázky pro nejmenší

divka cte si

Nejmenší čtenáři si užijí knižní zábavu za doprovodu zdařilých ilustrací a zapojením vlastní fantazie. Rozhodně nebudou mít krátkou chvíli díky „koukátkům“ a počítání. Navíc s partou kamarádů prozkoumají strašidelný dům a proniknou i na letiště.

Oblíbené série značky Bambook pro děti

deti si ctou

Pandího kluka Bambook zajisté zná většina dětských čtenářů, kteří se díky němu mohou ponořit do kouzelného čtení. Pod značkou vyšla celá řada populárních sérií, ať už se jedná o Kouzelný atlas putování časem, Zvířecí agenty či dobrodružství z Čarovného lesa.