Nakladatel: Bambook

Knihy s logem Grada vycházejí v České republice již od roku 1991. Nabídka společnosti pokrývá široké spektrum odborné literatury z nejrůznějších oblastí lidské činnosti. Vydává např. tituly s právní tematikou, ekonomické, z oblasti financí a účetnictví, psychologické, zdravotnické, s počítačovou tematikou, o architektuře a stavebnictví atd. Značka Bambook je určena všem dětským čtenářům. Nabídkou dětských knížek provází její maskot, pandí kluk Bambook, který seznamuje děti se světem čtení a příběhů..

bambook - Nejnovější knihy

Neevidujeme žádné knihy vydané tímto nakladatelem.

bambook - Související články

Zasoutěžte si o pohádku o tom, co se děje v noci ve školce

liska-siska-ve-skolce-perex

Co se děje ve školce, když si rodiče vyzvednou poslední děti, paní učitelky zhasnou světla a zamknou za sebou hlavní dveře? Není tam hračkám najednou smutno nebo zima? O tom vám poví liška Šiška, která je nejmilejší hračkou malé Adélky.

Získejte trampoty malé čarodějky se zlobivým Pepíkem

o-rozarce-carodejne-a-zlobivem-pepikovi-perex

Malá Rozárka je sice čarodějnice a kouzla ovládá levou zadní, ale i čarodějnice musí kromě čarování umět číst a počítat. Proto se Rozárka musí přestěhovat do města, kde ji čeká opravdová lidská škola a v ní nezbedný spolužák Pepík.

Vyhrajte výlet do kouzelné pohádkové knihy

kouzelna-kniha-babicky-julinky-perex

Malá Terezka má moc ráda, když jí maminka čte před spaním pohádky, a ještě raději by byla, kdyby se mohla do krajin z příběhů sama podívat. Její přání se jí splní, když na půdě u babičky a dědečka objeví kouzelnou knihu, která jí to umožní.

Zachyťte společné chvíle s dítětem

Album naseho detatka_Zmatlikova

Čekáte přírůstek do rodiny a nechcete propást ani jeden důležitý okamžik? Zaznamenávejte společné chvíle se svým miminkem do alba s krásnými ilustracemi Heleny Zmatlíkové.

Ukázka z knihy Kamarádi na výletě

Kamaradi na vylete

Kamarádi ze dvorku se rozhodnou vydat na výlet a ve světě za plotem se jim zalíbí natolik, že začnou vyhledávat dobrodružství každý den. Získávají nové přátele a zpívají si veselé písničky. Přidáte se?