Nakladatel: Bambook

Knihy s logem Grada vycházejí v České republice již od roku 1991. Nabídka společnosti pokrývá široké spektrum odborné literatury z nejrůznějších oblastí lidské činnosti. Vydává např. tituly s právní tematikou, ekonomické, z oblasti financí a účetnictví, psychologické, zdravotnické, s počítačovou tematikou, o architektuře a stavebnictví atd. Značka Bambook je určena všem dětským čtenářům. Nabídkou dětských knížek provází její maskot, pandí kluk Bambook, který seznamuje děti se světem čtení a příběhů..

https://www.bambook.cz/


bambook - Nejnovější knihy

knihaMladá čarodějka knihaHravé úkoly pro velké šikuly knihaPopelářské pohádky knihaPsí kámoši – Den pod psa

bambook - Související články

Výpravy za dobrodružstvím

DetiCtou

Není větší zážitek, než se ponořit do světa fantazie. Proto vám dnes nabízíme rovnou čtyři různé výlety. Vydejte se tedy s námi za dobrodružstvím do různých světů…

Knižní pomocníci pro děti

dub-nahled

Tři knižní tituly, které vám dnes představíme, udělají malým čtenářům radost, poučí je o důležitosti přírody a také jim poradí, jak řešit všelijaké trable – třeba neshody se sourozenci nebo hádku s nejlepší kamarádkou.

Pro malé čtenáře

spici-dite-nahled

Dnešní knižní tipy jsou určeny našim nejmenším, kterým se večer špatně usíná, ale i těm, kteří si přáli propašovat do školních lavic svého pejska, a na své si přijdou i fanoušci série o Max Einsteinové z pera Jamese Pattersona.

Ztracený případ

mlada_carodejka

Přáli byste si umět kouzlit? Stačilo by jediné lusknutí prstů a z vašich nepřátel by byly třeba ropuchy! Lákavá představa, že? Vždy je však nutné myslet na to, že každé kouzlo se dotyčnému může vymknout z rukou…

Dobrodružné čtení na prázdniny

stene-nahled

Představujeme čtveřici napínavých knížek jako stvořených pro prázdninové čtení. Ty nejmenší potěší pohádka o štěňátkách a starší si vychutnají plnokrevné dobrodružné příběhy, v nichž nebude nouze o zločince a záhady.