Nakladatel: Bambook

Knihy s logem Grada vycházejí v České republice již od roku 1991. Nabídka společnosti pokrývá široké spektrum odborné literatury z nejrůznějších oblastí lidské činnosti. Vydává např. tituly s právní tematikou, ekonomické, z oblasti financí a účetnictví, psychologické, zdravotnické, s počítačovou tematikou, o architektuře a stavebnictví atd. Značka Bambook je určena všem dětským čtenářům. Nabídkou dětských knížek provází její maskot, pandí kluk Bambook, který seznamuje děti se světem čtení a příběhů..

https://www.bambook.cz/


bambook - Nejnovější knihy

knihaBílá vlčice knihaUpovídané houby knihaO létajícím autě knihaDivoké básničky

bambook - Související články

Pohádkově pro nejmenší

děti čtení Flicker

Dnes vám představíme čtyři dětské knihy. První vás naladí na Vánoce – seznámíte se se skřítkem Jedličkou. Druhá potěší milovníky poezie, ve třetí se dozvíte, jaké dobrodružství zažil plyšový zajíček Felix, a ve čtvrté se vydáte na letecký tábor.

Zahrajte si o dětskou knihu nejen o čertech

certi-nejsou-perex

Že čerti nejsou? V pohádkové knize Zdeňka Svěráka najdete rovnou tři. Přečtěte si příběh Aničky, do níž se jeden z nich zamiloval a rozhodl se s ní oženit, i když nechtěla. A také o dvou dětech, které měly zlého tatínka, přestože si ho nezasloužily.

Pohádky z lesa

knihy-pro-deti-nahled

V dnešních knižních tipech se podíváme do lesa. Na jaké pohádky se můžete těšit? V prvních dvou příbězích se ocitnete mezi sovami. V dalších dvou vyprávěních pak hrají hlavní roli houby. A některé z nich jsou pořádně upovídané!

Pojďte s námi za zvířátky

deti si ctou

Dnes tu máme tipy na knihy pro malé milovníky zvířat. Proč nikdo nechce obejmout ježka? To zjistíte v první knize. Pak prožijete úchvatné dobrodružství se včelkou Klárkou. Jakému nebezpečí bude čelit? A také se dozvíte, zda se kočky a psi mohou přátelit.

Pořádná porce dobrodružství pro malé i velké

Fantasy kniha - ilustrační

Máte chuť na pořádné dobrodružství? Pak vás osloví dnešní knižní tipy. Představíme vám totiž rovnou čtyři dobrodružné příběhy. Hlavní hrdinové se dostanou do nebezpečných situací a budou muset překonat řadu překážek.