Nakladatel: Alpress

Nakladatelství ALPRESS vzniklo v roce 1993 ve Frýdku-Místku. Od té doby se vyprofilovalo do podoby jedné z nejvýznamnějších a nejstabilnějších firem působících na českém knižním trhu. Po skromných začátcích, kdy produkce čítala několik autorů, vydává nakladatelství ALPRESS každý rok téměř 150 titulů a počtem ročně vydaných knih se řadí mezi největší česká nakladatelství.

www.alpress.cz


Alpress - Nejnovější knihy

knihaDopis do ticha knihaCelá v bílém knihaPalác zářícího měsíce knihaVládce noci

Alpress - Související články

Historická procházka s knihou v ruce

historie

V dnešních knižních tipech se vydáme na cestu do historie. Od Starého zákona až po první polovinu 20. století, pohlédneme na dějiny z mnoha různých úhlů pohledu. Ať už chcete zažít velké historické dobrodružství, ochutnat dobové prameny nebo si nasadit brýle historika, v dnešních tipech pro sebe najdete tu pravou knihu.

Současná česká i světová tvorba

Tipy_soucasna ceska i svetova tvorba

Dnešní knižní tipy přinášejí šest knih českých i zahraničních autorů. Vyprávějí o zakázané lásce, rodinných tajemstvích, všedních starostech, záhadných domech i zamlčovaných křivdách.

Různé odstíny lásky v české novince

sazka_na_mizeru_nahled

Dvě zralé ženy prožívají krizi věku, kdy -cet přechází na -sát. Řeší svoji současnou situaci, ale ohlíží se i do minulosti.

Velké rodinné románové osudy

family

I když se předvánoční doba stala pro mnohé synonymem stresu a honby za dárky a úklidem, zkuste si najít trochu času a odpočinout si u dobré knihy. Máme ale řešení i pro hodně zaneprázdněné hospodyňky. Co si letos u pečení nebo úklidu pustit audioknihu?

Příběhy plné lásky

book

Láska může mít různé podoby, o čemž se vás pokusíme přesvědčit v dnešních knižních tipech. Jak už z názvu vyplývá, tento výběr asi osloví spíše ženy, které se tak mohou na chvilku odpoutat od každoročního předvánočního stresu a užít si alespoň krátký čas s knihou.