Nakladatel: Alpress

Nakladatelství ALPRESS vzniklo v roce 1993 ve Frýdku-Místku. Od té doby se vyprofilovalo do podoby jedné z nejvýznamnějších a nejstabilnějších firem působících na českém knižním trhu. Po skromných začátcích, kdy produkce čítala několik autorů, vydává nakladatelství ALPRESS každý rok téměř 150 titulů a počtem ročně vydaných knih se řadí mezi největší česká nakladatelství.

www.alpress.cz


Alpress - Nejnovější knihy

knihaNezlomný knihaSe mnou si nezačínej knihaSidonie Česká knihaOchutnávačka

Alpress - Související články

Thrillerová bouře

Thrillerove romany

Hustý déšť bubnuje na střechy domů, větve stromů škrábou na okna a svět se ponořil do tmy. Nastal ideální čas, kdy sáhnout po příbězích, při kterých tuhne krev v žilách, ale zároveň svého čtenáře nepustí, dokud nedojde na konec a neodhalí všechna temná tajemství.

Jak jsem se setkala s čarodějem

hindrakova_ngongské hory_uvodni

O čarodějnictví jsem se zajímala už od prvních cest do Keni. To jsou jen pohádky, odpovídali mi na mé všetečné dotazy místní lidé a já jsem jim uvěřila. Holt v Keni lidé v čarodějnice nevěří, řekla jsem si a přestala se ptát.

Pro příznivce napětí

Napeti s nadechem nadprirozena

Máte rádi knihy, které vás překvapí, vylekají nebo budou napínat k prasknutí? V tom případě vás naše dnešní tipy, přinášející zajímavé thrillery a detektivky, určitě zaujmou.

Únos mladé rockerky

Zdenek Hanka_Ticho nema ozvenu

Thriller Ticho nemá ozvěnu Zdeňka Hanky v sobě spojuje témata únosu dětí a rizik internetové komunikace. Napínavý příběh vás nenechá vydechnout a navíc vás přiměje zamyslet se…

Čtení plné adrenalinu

adrenalin tipy

Máte chuť na trochu adrenalinu či se přímo věnujete extrémním sportům? Ať už si chcete jen něco přečíst o lidech věnujících se těmto aktivitám, nebo vás zajímá, čeho byste se mohli zúčastnit přímo vy osobně, rozhodně nepřehlédněte dnešní dvě knihy!