Nakladatel: Alpress

Nakladatelství ALPRESS vzniklo v roce 1993 ve Frýdku-Místku. Od té doby se vyprofilovalo do podoby jedné z nejvýznamnějších a nejstabilnějších firem působících na českém knižním trhu. Po skromných začátcích, kdy produkce čítala několik autorů, vydává nakladatelství ALPRESS každý rok téměř 150 titulů a počtem ročně vydaných knih se řadí mezi největší česká nakladatelství.

www.alpress.cz


Alpress - Nejnovější knihy

knihaNa špatné straně knihaOdplata knihaDcera říše knihaZpřetrhané pouto

Alpress - Související články

Smutný příběh týrané dívky

Ukradene detstvi_uvodni

Hlavní hrdinka románu Ukradené dětství to už od narození neměla lehké. Odebrali ji matce, načež vystřídala několik dětských domovů i pěstounskou péči. Všude se setkala jen s týráním a bolestí. Kniha vypráví autorčin skutečný příběh.

Historie v osudech ženských hrdinek

Silne-pribehy-z-per-zenskych-autorek

Ženy jsou často označovány jako slabší pohlaví, mnohdy ale dokazují, že mají víc síly než kdejaký muž. Dnešní tipy jsme proto věnovali právě jim – statečným hrdinkám, které často i přes svůj nelehký osud dokáží život prožít se ctí a inspirovat ostatní.

Ženské románové hrdinky

zenske-hrdinky-nahled

Kouzelná atmosféra, romantika, ale i tragické ztráty, které člověku mění pohled na život. Začtěte se do silných příběhů, které zažívají dívky a ženy v dnešním výběru skvělých románů.

Odplata ve westernovém stylu

odplata-lamour-nahled

Kovbojové, ušlechtilí koně a drsné pláně čekající na odvážné dobrodruhy, kteří se rozhodnou je pokořit – je to váš šálek kávy? S hlavním hrdinou westernového románu Odplata se vydáte na cestu za pomstou a připomenete si atmosféru jako ze skvělých knih Karla Maye.

Fantasy na dovolenou

Tipy_Piranesi_Sila smrti_Driv nez te uspi demoni

Než vyrazíte na parádní letní dovolenou, nezapomeňte si s sebou přibalit vzrušující četbu plnou dobrodružství, tajemství a nebezpečných nadpřirozených stvoření.