Nakladatel: Alpress

Nakladatelství ALPRESS vzniklo v roce 1993 ve Frýdku-Místku. Od té doby se vyprofilovalo do podoby jedné z nejvýznamnějších a nejstabilnějších firem působících na českém knižním trhu. Po skromných začátcích, kdy produkce čítala několik autorů, vydává nakladatelství ALPRESS každý rok téměř 150 titulů a počtem ročně vydaných knih se řadí mezi největší česká nakladatelství.

www.alpress.cz


Alpress - Nejnovější knihy

knihaPatnáctý skandál knihaTanec bohů knihaNaše paní doktorka knihaPredátor

Alpress - Související články

Romány inspirované skutečnými osobami

biografie-perex

Nejlepší příběhy píše sám život. Přesvědčit se můžete v dnešních knižních tipech, ve kterých vám představíme čtyři nové knihy, které zachycují životní osudy skutečně žijících lidí. Načerpejte novou životní inspiraci.

Nervy napjaté k prasknutí

thriller

I ty nejlepší detektivky někdy nestačí. Dnes si představíme tři skvělé a náročné psychothrillery, které uspokojí každého čtenáře, pro kterého je strach žádanou emocí. Budete se bát, budete chtít knihu odložit, ale přesto to neuděláte…

Výprava za poznáním dějin

Tipy_Prvni po Bohu_Eroticke dejiny Versailles

Vydejte se na úžasnou cestu do minulosti za poznání životů těch, kteří utvářeli svět. Nahlédněte do soukromí velkých králů, císařů a carů, kteří milovali i ubližovali. Staňte se svědky jejich významných činů i laškování v ložnicích.

Doktorka z Austrálie

nase-pani-doktorka

Seznamte se s Laurou, lékařkou, která se po těžké životní ráně přestěhovala na jiný kontinent a snaží se začít od začátku. Uchrání ji to od dalšího trápení, nebo se k ní osud znovu zachová nemilosrdně? Začtěte se do románu z lékařského prostředí, který vás chytí za srdce!

Čtení plné vášně

Tipy_Pohary touhy_Tanec bohu

Dámy, tyto knižní tipy jsou pro vás! Posaďte se do pohodlného křesla se sklenkou dobrého vína a pusťte se do vášnivého čtení plného touhy, romantiky a napětí!