Nakladatel: Alpress

Nakladatelství ALPRESS vzniklo v roce 1993 ve Frýdku-Místku. Od té doby se vyprofilovalo do podoby jedné z nejvýznamnějších a nejstabilnějších firem působících na českém knižním trhu. Po skromných začátcích, kdy produkce čítala několik autorů, vydává nakladatelství ALPRESS každý rok téměř 150 titulů a počtem ročně vydaných knih se řadí mezi největší česká nakladatelství.

www.alpress.cz


Alpress - Nejnovější knihy

knihaBouře nad savanou knihaTvář knihaRebelka z Vysočiny knihaSejdeme se v pět

Alpress - Související články

Bouře nad savanou

boure-nad-savanou-hindrakova_nahled

Nevstoupíš dvakrát do téže řeky – v běhu času v ní plyne jiná voda a i ty jsi jiný. Nebo to snad jde, popřít všechny změny a prožít znovu to stejné?

Horolezec vypráví

Truny bohu_uvodni

Horolezec Marek Novotný vám ve své knize Trůny bohů povypráví o dobrodružstvích i náročných momentech ze svých výprav na nejvyšší hory světa.

Deníky, povídky, historky

Den ve znameni knih

Začtěte se do neuvěřitelných historek, hrůzných dějin nebo navštivte fantaskní světy. Nabízíme vám desítky rozmanitých příběhů a zápisků, z nichž si vyberou i ti nejnáročnější čtenáři.

Napínavé příběhy ze záchranné služby

O zivot

Jejich posláním je záchrana lidských životů. Bez ohledu na okolnosti a vážnost situace je pro ně záchrana člověka na prvním místě. Řeč je o záchranářích, kteří každý den na vlastní kůži prožívají příběhy napsané samotným životem. A ne vždy mají šťastný konec…

Od klasické krimi až po historickou

detektivka2

Krimi romány dokážou své čtenáře vtáhnout do děje tak, že knížku nejednou odkládáme až po jejím kompletním přečtení. Dnes vám přinášíme tipy hned na pět detektivních románů – na své si přijdou milovníci klasické krimi, ale třeba i té historické.