Nakladatel: Alpress

Nakladatelství ALPRESS vzniklo v roce 1993 ve Frýdku-Místku. Od té doby se vyprofilovalo do podoby jedné z nejvýznamnějších a nejstabilnějších firem působících na českém knižním trhu. Po skromných začátcích, kdy produkce čítala několik autorů, vydává nakladatelství ALPRESS každý rok téměř 150 titulů a počtem ročně vydaných knih se řadí mezi největší česká nakladatelství.

www.alpress.cz


Alpress - Nejnovější knihy

knihaKdyž přijde soumrak knihaNejvětší poklady světa knihaÚdolí naděje knihaMá paní

Alpress - Související články

Dramatický příběh tří královen

Gregory_Tri kralovny_uvodni

Markéta Tudorovna, Marie Tudorovna a Kateřina Aragonská jsou sice příbuzné, ale nebrání jim to celý život soupeřit a bojovat o tudorovský trůn. Přečtěte si historický román plný vášně, intrik a nebezpečí.

Slavné postavy starověku a jejich aféry

Tajnosti a skandaly staroveku_uvodni

Máte rádi historii, zejména období starověku? Slawomir Koper vám přinese příběhy významných postav z této doby ve čtivé a nevšední podobě. Poznejte soukromý život velkých mužů i žen, jejich zvyky a přečtěte si o jejich pikantních aférkách!

Historie ožívající na stránkách knih

Historicke-romany

Na co stroj času, když historické romány dokážou čtenáře přenést na různá místa a do různých epoch. Tentokrát třeba do Anglie 16. století, kdy vládne Jindřich VIII., či do občanskou válkou zmítané Ameriky v čele s Abrahamem Lincolnem.

Životní úděl románových hrdinek

Tipy_Kdyz pisi zeny

V dnešních tipech dostávají prostor napínavé detektivky, romantické příběhy i knížky se závažnými tématy. Všechny je spojují výrazné hlavní hrdinky, atraktivní prostředí a silné emoce.

Tajemná světová historie

tipy

I když v dnešním světě vládne věda, stejně se vyskytují tajemné věci, které neumíme vysvětlit. Historie je na různá tajemství a záhady ještě bohatší. Prozkoumejte s námi ty části historie, které vaší pozornosti pravděpodobně dosud unikaly. Jsou opředené tajemnem…