Nakladatel: Alpress

Nakladatelství ALPRESS vzniklo v roce 1993 ve Frýdku-Místku. Od té doby se vyprofilovalo do podoby jedné z nejvýznamnějších a nejstabilnějších firem působících na českém knižním trhu. Po skromných začátcích, kdy produkce čítala několik autorů, vydává nakladatelství ALPRESS každý rok téměř 150 titulů a počtem ročně vydaných knih se řadí mezi největší česká nakladatelství.

www.alpress.cz


Alpress - Nejnovější knihy

knihaVražedný Oxford – Osudová posedlost knihaBez soucitu knihaPouta osudu knihaTajemství českých a moravských Keltů

Alpress - Související články

Májový krimi výběr

krimi pondeli uvod

Nový týden tentokrát zahájíme detektivními romány. Z pestré nabídky tohoto žánru jsme pro vás vybrali pět knih, které jistě naplní čtenářská očekávání ať už jste mezi detektivkami začátečníkem nebo protřelým a zkušeným čtenářem. Račte si vybrat!

Krimi není nikdy dost

krimi

Chcete se začíst do zamotaného vyprávění, které nebudete moci odložit? V dnešních knižních tipech najdete hned pět krimi příběhů, v nichž není nouze o pořádné napětí. Vyberte si čtení na víkend a pusťte se společně s hlavními hrdiny do pátrání.

Historické boje, vášně a intriky

tipy historie uvod

Máte rádi historii? A s chutí si přečtete příběhy plné historických bojů, vášní a intrik? Pak právě pro vás máme hned několik tipů na knihy. Představíme vám třeba nový román Heather Morrisové či další pokračování některých oblíbených historických sérií.

Zahrajte si na detektivy

tipy detektivky ctvrtek (1)

Máte rádi napínavé čtení v podobě detektivních románů? Potom jste na správné adrese! Z pera tří zahraničních autorů totiž pochází i knihy, které jsme vybrali do dnešních tipů. Třešničkou na závěr je čistokrevná historická detektivka. Tak do toho, vyberte si tu svoji!

Historické zastavení

pro-milovniky-historie

Dnes vám představíme pět knih, které potěší milovníky historie. Seznámíte se s Adlétou Arpádovnou, poznáte záliby císařovny Sisi, zavzpomínáte na konec války v západních Čechách a odhalíte nejen dějiny městečka Krakowiec, ale i tajemství, která skrývá Kreml.