Nakladatel: Alpress

Nakladatelství ALPRESS vzniklo v roce 1993 ve Frýdku-Místku. Od té doby se vyprofilovalo do podoby jedné z nejvýznamnějších a nejstabilnějších firem působících na českém knižním trhu. Po skromných začátcích, kdy produkce čítala několik autorů, vydává nakladatelství ALPRESS každý rok téměř 150 titulů a počtem ročně vydaných knih se řadí mezi největší česká nakladatelství.

www.alpress.cz


Alpress - Nejnovější knihy

knihaMůžeme si vykat? knihaJeden život nestačí knihaNadechni se knihaJá, zamilovaná Isabela, a tajemný rytíř Matias

Alpress - Související články

Přeneste se do historie

Tipy_Zlaty vrch_Knezna Ludmila

V dnešních tipech jsme si pro vás připravili dva zajímavé historické romány. Vyberete si dílo Francise Spufforda, jehož děj se odehrává v New Yorku, nebo raději příběh kněžny Ludmily z pera Hany Whitton?

Hrdinové v mezních situacích života

nebe

Každý strůjcem svého štěstí… Ale co když vám život neustále hází klacky pod nohy? Jak byste se zachovali v mezních situacích? Dnešní tipy vám představí hrdiny, kteří musí zatnout zuby a přežít.

Valentýnské tipy

perex_valentyn_knih2

Valentýn je svátkem zamilovaných, a pokud si lámete hlavu, co nadělit své polovičce, zkuste knihu. S dnes představenými tituly nesáhnete vedle. A pokud jste single, proč si o lásce alespoň nepřečíst zajímavý román…

Okovy minulosti

Hawker_NadechniSe

Říká se, že největší zlo pácháme na svých blízkých tím, že jim chceme prospět. A vůbec nejčastěji tak v dobré víře ubližujeme svým dětem. Naštěstí ne všichni máme v povaze zacházet do extrémů, protože jinak by svět byl plný traumatizovaných jedinců.

Pět legend a jejich smrt

Nezapomenutelne legendy

Přečtěte si knihu Nezapomenutelné legendy, jež předkládá další zajímavá fakta a informace o tragickém úmrtí pěti společenských ikon. Jak zemřeli ti, které jsme obdivovali na poli filmu, hudby i politiky?