Nakladatel: Alpress

Nakladatelství ALPRESS vzniklo v roce 1993 ve Frýdku-Místku. Od té doby se vyprofilovalo do podoby jedné z nejvýznamnějších a nejstabilnějších firem působících na českém knižním trhu. Po skromných začátcích, kdy produkce čítala několik autorů, vydává nakladatelství ALPRESS každý rok téměř 150 titulů a počtem ročně vydaných knih se řadí mezi největší česká nakladatelství.

www.alpress.cz


Alpress - Nejnovější knihy

knihaMinecraft – Zapomenutý svět knihaDopis slečny Sophie knihaRukopis zločinu knihaPacienti Sigmunda Freuda

Alpress - Související články

Historické příběhy mnoha odstínů

historicke uvod(2)

Knihy, které jsme pro vás dnes vybrali, vás snadno přesvědčí o tom, že historie nebývá černobílá. I minulost, stejně jako aktuální dění, má totiž své vlastní odstíny. Neochudíme vás však ani o trochu té romantiky.

Výpravy za dobrodružstvím

DetiCtou

Není větší zážitek, než se ponořit do světa fantazie. Proto vám dnes nabízíme rovnou čtyři různé výlety. Vydejte se tedy s námi za dobrodružstvím do různých světů…

Knihy plné napětí

Napětí

Dnešní knižní tipy potěší milovníky napětí. Kterému z následujících pěti příběhů dáte přednost? Knize, která je inspirována životem Agathy Christie? Nebo si raději přečtete portrét nejbrutálnějšího sériového vraha Ameriky?

Příběhy z hloubi dějin

historie uvod

V dnešních knižních tipech naleznete tři příběhy z hloubi dějin. Německý autor Ch. H. Spieß vás zavede do 13. století, česká spisovatelka Oldřiška Ciprová do 15. století a prostřednictvím slavného příběhu francouzského spisovatele Alexandra Dumase ml. nahlédnete do 1. poloviny 19. století.

Čtení na dovolenou – dobrá krimi

krimi uvod

Víte, co nesmí chybět na dovolené? No přece dobrá detektivka! V dnešních tipech si představíme hned pět novinek z detektivního soudku a na své si tedy přijde opravdu každý. Podívejte se, které jsme pro vás vybrali a sami si zvolte tu zápletku, která se vám nejvíce zalíbí.