Nakladatel: Alpress

Nakladatelství ALPRESS vzniklo v roce 1993 ve Frýdku-Místku. Od té doby se vyprofilovalo do podoby jedné z nejvýznamnějších a nejstabilnějších firem působících na českém knižním trhu. Po skromných začátcích, kdy produkce čítala několik autorů, vydává nakladatelství ALPRESS každý rok téměř 150 titulů a počtem ročně vydaných knih se řadí mezi největší česká nakladatelství.

www.alpress.cz


Alpress - Nejnovější knihy

knihaDeník uštvané matky knihaPůlnoční odhalení knihaZa jasné noci knihaZa tajemstvím pokladů Čech, Moravy a Slezska

Alpress - Související články

Ženy píší…

Kdyz-pisi-zeny

Dnes vám nabízíme literární všehochuť pocházející z per něžného pohlaví. V našich tipech najdete nové kousky v žánrech detektivních příběhů a thrillerů, fantasy, humoru i opravdových osudů. Neváhejte a doplňte si zásoby čtení na léto!

Zaměřeno na ženy-čtenářky

Stepan Neuwirth_Reka je jako zena

Dnešní romantické, dojemné i vášnivé tipy věnujeme ženám! Máte rády příběhy, z nichž doslova prýští láska, touha a naděje na spokojenou budoucnost? Uvařte si kávičku a ponořte se do knihy.

Nenechte si ujít v týdnu od 7. do 13. května 2018

nenechte_si_ujit

Nevíte, co s volným časem v následujících dnech? Vydejte se za literaturou – v Praze příští týden začíná mezinárodní knižní veletrh a literární festival Svět knihy Praha 2018 s opravdu bohatým programem.

Staňte se na chvíli detektivem

sherlock_holmes

Detektivka je jedním z oněch literárních žánrů, u kterých člověku stačí přečíst každou knihu jednou. Možná dvakrát. Ale jakmile víte, kdo je vrah, kniha nutně ztrácí na zajímavosti, ať už je jakkoli dobře napsaná. Dnes si proto představíme čtyři nové romány, které zase na chvíli ukojí vaši detektivní duši.

Na opačných stranách fronty

Wilbur Smith_David Churchill_Nad propasti

Dívka Saffron začne studovat v Oxfordu a seznámí se zde s německým mladíkem Gerhardem. Zamilují se, ale jejich štěstí je pouze dočasné – nemilosrdně ho přeruší druhá světová válka.