Nakladatel: Alpress

Nakladatelství ALPRESS vzniklo v roce 1993 ve Frýdku-Místku. Od té doby se vyprofilovalo do podoby jedné z nejvýznamnějších a nejstabilnějších firem působících na českém knižním trhu. Po skromných začátcích, kdy produkce čítala několik autorů, vydává nakladatelství ALPRESS každý rok téměř 150 titulů a počtem ročně vydaných knih se řadí mezi největší česká nakladatelství.

www.alpress.cz


Alpress - Nejnovější knihy

knihaČtyři legendy knihaDívčí válka knihaZnamení osudu knihaGustík Smutník a kradač lidí

Alpress - Související články

Ženy o ženách

Zeny-o-zenach

Ženy možná ještě nevládnou světu, ale dnešním knižním novinkám rozhodně ano. Čilá a svěží směs mladých autorek a úctyhodných klasik vás přesvědčí, že umí napsat skvělá díla. A určitě se nemusíte bát nudy či přeslazené jemnosti. Tyto dámy se do psaní příběhů dovedou řádně opřít.

Mužům vstup zakázán

No man

Léto a dovolená jsou ideální dobou pro různá nová dobrodružství, a to i pro ta milostná v podobě letních lásek. Pro všechny čtenářky dychtivé četby o lásce z různých stran jsme připravili dnešní knižní nabídku.

Boj o přežití

Ctyri legendy

Na hlavního hrdinu Jacka čeká boj o život, a to doslova. Spolu s dalšími muži se musí účastnit Velkých her, ze kterých vzejde jen jediný vítěz. A odmítnutí účasti se rovná smrti. Během klání Jack odhalí, že v pozadí smrtelného boje stojí čtyři legendární království…

Fantasy knihy pro dětské čtenáře

Dětstke fantasy

S dnešními knižními tipy popustíte uzdu fantazie. Nejdříve se spolu s Gustíkem Smutníkem, napůl klukem a napůl stínem, pokusíte navázat nová přátelství, a potom s Filipem prožijete pekelné dobrodružství, a to doslova. Filip se totiž stal učedníkem Lucifera.

Detektivní pátrání

krimi

Detektivní pátrání pokračuje i v letních měsících. Poznáme moc peněz, pronikneme do podsvětí obchodujícího s krásou, dozvíme se skutečné motivy vrahů a překročíme hranici mezi šílenstvím a pouhopouhým zločinem.