Nakladatel: Alpress

Nakladatelství ALPRESS vzniklo v roce 1993 ve Frýdku-Místku. Od té doby se vyprofilovalo do podoby jedné z nejvýznamnějších a nejstabilnějších firem působících na českém knižním trhu. Po skromných začátcích, kdy produkce čítala několik autorů, vydává nakladatelství ALPRESS každý rok téměř 150 titulů a počtem ročně vydaných knih se řadí mezi největší česká nakladatelství.

www.alpress.cz


Alpress - Nejnovější knihy

knihaMinecraft – Komando knihaNevěsta hříchů knihaObchodníci s dětmi knihaZtracená města

Alpress - Související články

Krimi pod stromeček

krimi uvodni

Páteční knižní tipy osloví milovníky krimi příběhů. Představíme vám hned pět knih, u kterých se rozhodně nebudete nudit. Mimo jiné se můžete těšit na vyprávění plná napětí od oblíbených autorů jako třeba Juraje Červenáka či Yrsy Sigurđardóttir.

Thrillerový úvod týdne

thrillery pondeli (1)

Na pondělí jsme pro vás dnes připravili pět knižních novinek ze světa thrillerů. Užijte si výborně načasované momenty překvapení, pořádnou dávku napětí a nebezpečí i komplikované pátrání po tom, kdo je v příběhu ve skutečnosti oběť a kdo hrdina.

Historické zastavení

pro-milovniky-historie

Dnešní knižní tipy potěší příznivce historických románů. Máte raději české, nebo zahraniční autory? Ať tak či onak, my pro vás dnes máme dva zástupce z každé kategorie. Tak do které z následujících čtyř knih se pustíte nejdříve? 

Biografické zastavení

pondeli biografie uvod (1)

V dnešních tipech se opět ponoříme do životopisných příběhů. Chybět nebude ani audiokniha s příběhem slavné Agathy Christie. Ty další si užijete v klasickém tištěném formátu. O zajímavé životní příběhy nebude nouze ani v jednom z nich. Tak s chutí do toho!

Dědictví dračího srdce

promena

Oblíbená autorka Nora Roberts napsala pokračování fantasy romance Dědictví dračího srdce. Co myslíte, jak si tentokrát povede hlavní hrdinka Breen Kellyová, dcera boha Odrana?