Nakladatel: Alpress

Nakladatelství ALPRESS vzniklo v roce 1993 ve Frýdku-Místku. Od té doby se vyprofilovalo do podoby jedné z nejvýznamnějších a nejstabilnějších firem působících na českém knižním trhu. Po skromných začátcích, kdy produkce čítala několik autorů, vydává nakladatelství ALPRESS každý rok téměř 150 titulů a počtem ročně vydaných knih se řadí mezi největší česká nakladatelství.

www.alpress.cz


Alpress - Nejnovější knihy

knihaZa tajemstvím pokladů Čech, Moravy a Slezska knihaMůžeme si vykat? knihaStrážkyně podsvětí knihaNezavírej oči

Alpress - Související články

Četba plná napětí a nečekaných zvratů

Thrillerove romany

Vstupte do světa napětí a nečekaných zvratů… Dnes se pokusíte odhalit dva sériové vrahy, nahlédnete do života jednoho psychoanalytika, objevíte (ne)štěstí dvacetiletého manželství, zkusíte najít agenta Mossadu a nebo si s Charlesem Darwinem odpovíte na některé otázky!

Thrillery pro neklidné sny

Thrillery.Pro.Neklidne.Sny

Dnešní knižní tipy jsou ve znamení thrillerů! Začtěte se a zažijte napětí. Ale pozor, vaše sny se mohou stát hodně neklidnými! Zvládnete to? Pakliže ano, stačí si jen vybrat…

Cesta za poklady Čech, Moravy a Slezska

Jan A Novak_Za tajemstvim pokladu

Máte rádi příběhy o velkolepých pokladech, truhlách plných zlata a diamantů? O tom, jak se při jejich hledání prolévá krev? Přečtěte si o pokladech z Čech, Moravy a Slezska v nové knize Jana A. Nováka.

Detektivem snadno a rychle

detektiv

Máte rádi svět detektivních případů? Toužíte se na chvíli stát vyšetřovatelem? Tak to jste tu  správně! Otevřete dnešní tipy, a ať jste velcí nebo malí, pusťte se do pátrání.

Čtení pro kluky

JasaAkniha

Mladí čtenáři-kluci budou mít z čeho vybírat. Mohou ponořit do dobrodružných románů ze světa fantasy a odhalit tajemství kryptoportálu, navštívit minecraftový svět, sledovat fotbalové úspěchy Carlose či si zahrát nebezpečnou „Hru“.