Nakladatel: Alpress

Nakladatelství ALPRESS vzniklo v roce 1993 ve Frýdku-Místku. Od té doby se vyprofilovalo do podoby jedné z nejvýznamnějších a nejstabilnějších firem působících na českém knižním trhu. Po skromných začátcích, kdy produkce čítala několik autorů, vydává nakladatelství ALPRESS každý rok téměř 150 titulů a počtem ročně vydaných knih se řadí mezi největší česká nakladatelství.

www.alpress.cz


Alpress - Nejnovější knihy

knihaRukopis zločinu knihaPacienti Sigmunda Freuda knihaLetní rivaLOVÉ knihaKateřina z Poděbrad

Alpress - Související články

Životopisné vědecké portréty

uvod vedci

„Kdo chce zapalovat, musí sám hořet.“ Věda, vědní obory a osobnosti v této sféře bývají nezřídka trochu opomíjeny. A přitom životy těchto lidí charakterizuje nejenom zápal pro danou věc, ale mnohdy i pro samotný život. V dnešních tipech se právě s takovými lidmi můžete seznámit.

Napínavá nadílka

Napětí

Páteční knižní tipy přinášejí pořádnou dávku napětí! Představíme vám rovnou čtyři knihy a jednu audioknihu. Těšit se můžete na nové vydání jednoho z děl krále hororu Stephena Kinga, na pokračování série Allison Brennanové či na nový thriller Emmy Haughton.

Krimi z celého světa na víkend

krimi

V dnešních knižních tipech se zaměříme na autory kriminálních příběhů. Připomeneme známá česká i zahraniční jména, jako například Juraje Červenáka, Josefa Škvoreckého či Jamese Pattersona. Dále představíme autorku Devney Perry a první díl její temné romantické série.

Povídky, historky, vzpomínky

uvodni povidky

Máte rádi krátké příběhy, kde na rozluštění nemusíte čekat dlouhou dobu? Pár takových knih jsme pro vás vybrali. Nabídneme od všeho trochu, přes hudební vzpomínky, farmaření a humor až po temnější kousky. Vybrat si tak může každý z vás.

Hledání důvodů, kvůli kterým stojí za to žít

posledni-flam

Jak byste se zachovali, pokud byste si vyslechli nelítostnou diagnózu? Vzdali byste to a jen čekali na konec? Anebo byste to vzali za stejný konec jako oslavovaný filantrop a vyrazili se svými přáteli na ostrov, abyste využili zbývající čas?