Nakladatel: Alpress

Nakladatelství ALPRESS vzniklo v roce 1993 ve Frýdku-Místku. Od té doby se vyprofilovalo do podoby jedné z nejvýznamnějších a nejstabilnějších firem působících na českém knižním trhu. Po skromných začátcích, kdy produkce čítala několik autorů, vydává nakladatelství ALPRESS každý rok téměř 150 titulů a počtem ročně vydaných knih se řadí mezi největší česká nakladatelství.

www.alpress.cz


Alpress - Nejnovější knihy

knihaNezlomný knihaDar boha Slunce knihaUčedník knihaPrvní republika

Alpress - Související články

O osudech světových osobností

Biografie-pro-kazdeho

V dnešních knižních tipech se můžete těšit na představení známých i méně známých světových osobností. Začtěte se do osudů slavných vědců, hudebníků, spisovatelů a mnoha dalších a nechte se jimi inspirovat!

Pojďte pátrat, pojďte se bát

Tipy_kdyz krimi pisi zeny

Dnešním knižním tipům nechybí vzrušení ani znepokojivá a strašidelná atmosféra. Těšte se na detektivní povídky, romány i thrillery, které se krásně hodí k podzimnímu období.

Putování časem

historie

Dnes tu máme nabídku jak pro malé čtenáře, tak i pro dospělé. Společným tématem je historie, a to nejen ta naše. Nezáleží na tom, kolik let vám je, stačí mít rád výlety do dávných časů – určitě si z představených knih vyberete.

Uspokojte svou zvídavost

uceni

Svět kolem nás se mění každým okamžikem a někdy je těžké udržet si přehled o aktuálním dění. S tím mohou pomoci populárně-naučné knihy. Dozvíte se zajímavé informace z oblasti historie, medicíny, psychologie a sociálních sítí. 

Fantasy příběhy pro mládež i dospělé

Tipy_Milionkrat June_Ucednik_Nejodlehlejsi stanice

Je libo mysteriózní čtení pro dívky, další díl magického dobrodružství pro děti a mládež, nebo snad raději pokračování úspěšné městské fantasy pro dospělé? Z dnešních tipů si vybere každý fanoušek nadpřirozena!