Nakladatel: Alpress

Nakladatelství ALPRESS vzniklo v roce 1993 ve Frýdku-Místku. Od té doby se vyprofilovalo do podoby jedné z nejvýznamnějších a nejstabilnějších firem působících na českém knižním trhu. Po skromných začátcích, kdy produkce čítala několik autorů, vydává nakladatelství ALPRESS každý rok téměř 150 titulů a počtem ročně vydaných knih se řadí mezi největší česká nakladatelství.

www.alpress.cz


Alpress - Nejnovější knihy

knihaSmrtící byznys knihaDruhá naděje knihaSlibuji ti, Annabelle knihaÚdolí ticha

Alpress - Související články

Romány z per českých autorů

ceska-vlajka

Český literární svět má hned několik talentovaných autorů. V dnešních tipech si můžete vybrat ze čtyř novinek, které pocházejí z per českých autorů. Vyberte si z příběhů o silných ženách, lidské povaze a zajímavých osudech.

Zaměřeno na něžné pohlaví

ZenaSKnihou

I když zrovna neupřednostňujete červenou knihovnu, jednou za čas může být příjemné přečíst si příběh o lásce, který vás vtáhne do svého děje a nepustí a je protkaný protkaný vtipem, dobrodružstvím či napětím. Nabízíme vám několik románů o lásce, které by vás mohly zaujmout.

Letem světem

road

Máte rádi výlety po známých i méně známých místech zahalených rouškou tajemství? Pak jste tu dnes správně! Navštivte s námi třeba český Tetín nebo ruské jezero Bajkal. Vydejte se po stopách černých madon, odlehlých míst Vietnamu a ještě dál!

Láska s humorem, humor s láskou

Láska s humorem

Láska ve spojení s humorem tvoří opojnou kombinaci, která pohladí duši každého čtenáře. K docílení kýženého efektu postačí například znalost mesménštiny či chov mazlivého aligátora. Nejen to najdete v našich dnešních tipech.

Nová kniha Hany Hindrákové přináší téma falešných léků

smrtici_byznys_nahled

Kdo a proč falšuje léky a zabíjí tak ty, kteří očekávají pomoc, nastiňuje ve své novince s názvem Smrtící byznys Hana Hindráková. V našem rozhovoru nad očekávanou novinkou jsme se také dotkly problému pomoci Africe.