Nakladatel: Ikar

Euromedia Group, dceřinná společnost Bertelsmann AG, patří mezi nejsilnější a největší firmy podnikající v rámci knižního trhu v České republice. Vlastní nakladatelské značky Knižní klub (od r. 1992), Odeon (od r. 1999), Ikar (od r. 2000) a Universum (od r. 2000).

Nakladatelství Ikar je orientováno především na ženské čtenářky: romance, společenské romány a memoáry, kuchařky a rádce.

www.ikar-knihy.cz/


Ikar - Nejnovější knihy

knihaHlava plná lásky knihaCo už nikdy nepřebolí knihaJablka ze stromu nepadají knihaNámi to začíná

Ikar - Související články

Ceny Magnesia Litera 2024 byly rozdány

m. litera uvod (1)

Ani letos v dubnu se literární svět neobešel bez ocenění Magnesia Litera. Vyhlášení proběhlo ve čtvrtek 18. 4. 2024 a přesto, že v každé kategorii může být pouze jeden vítěz, všichni, jejichž díla se probojovala do nejužšího výběru, si zaslouží pozornost. Seznamte se prosím s novými držiteli.

Nový začátek

nami_to_zacina

Občas lidé musí udělat zásadní životní rozhodnutí. Třeba opustí někoho, koho milovali, protože jim dotyčný dlouho ubližoval. Jaký bude jejich nový začátek?

Prestižní projekt

hlava_plna_lasky

Jak spolupracovat na prestižním projektu, který představuje zlom pro vaši kariéru, s někým, kdo vás nikdy nerespektoval?

Hrdinou proti své vůli

co_uz_nikdy_neproboli

Prožíváte komplikované životní období a říkáte si, že hůř už se mít nemůžete? Pak nastal čas seznámit se s Naomi Wittovou, která se nachází v podobné situaci…

Pohřešovaná, nebo zavražděná?

jablkazestromunepadaji-nahled

Od svátku zamilovaných je jejich matka nezvěstná a vypadá to, že se možná už nikdy neobjeví. Mají nahlásit její pohřešování na policii? Nebude pak jejich táta podezřelý? A z čeho vlastně?