Nakladatel: Ikar

Euromedia Group, dceřinná společnost Bertelsmann AG, patří mezi nejsilnější a největší firmy podnikající v rámci knižního trhu v České republice. Vlastní nakladatelské značky Knižní klub (od r. 1992), Odeon (od r. 1999), Ikar (od r. 2000) a Universum (od r. 2000).

Nakladatelství Ikar je orientováno především na ženské čtenářky: romance, společenské romány a memoáry, kuchařky a rádce.

www.ikar-knihy.cz/

Ikar - Nejnovější knihy

knihaMým vrstevníkům a jiné fejetony knihaViolka knihaŽena na tahu knihaAž na (kostní) dřeň

Ikar - Související články

Nenechte si ujít v týdnu od 25. do 31. března 2019

nenechte_si_ujit

Před námi je poslední březnový týden a s ním i plno literárních akcí. Například v Praze proběhne křest knihy Violka od Mirky Skočílkové či slavnostní uvedení překladu knihy Hlava mého otce.

Jak jsem se setkala s čarodějem

hindrakova_ngongské hory_uvodni

O čarodějnictví jsem se zajímala už od prvních cest do Keni. To jsou jen pohádky, odpovídali mi na mé všetečné dotazy místní lidé a já jsem jim uvěřila. Holt v Keni lidé v čarodějnice nevěří, řekla jsem si a přestala se ptát.

Překročit svou bolest

bublanova_prekrocit_svou_bolest

Člověk dělá v životě hodně chyb. Začne to různými průšvihy ve škole, pokračuje to ve výběrech partnerů, promeškanými životními šancemi, nezvládnutými vztahovými problémy a destrukcí sama sebe, kdy se prostě k našemu tělu nechováme zrovna moc hezky.

Nenechte si ujít v týdnu od 26. listopadu do 2. prosince 2018

nenechte_si_ujit

Poslední listopadový týden je před námi. Co přinese? V Praze se bude křtít nová kniha Dominika Landsmana Deníček moderního fotra 3. Zajít můžete i na besedu (spojenou s autogramiádou) se Zdeňkem Pohlreichem, který vydává novou kuchařku. A v Brně se můžete těšit na besedu s Halinou Pawlowskou.

Nenechte si ujít v týdnu od 19. do 25. listopadu 2018

nenechte_si_ujit

I předposlední listopadový týden se bude konat plno zajímavých literárních akcí. Ve Vyškově si například můžete zajít na pravidelné Večery pod lampou, v Třinci se koná další LiStOVáNí a v Praze se budou křtít knižní novinky.