Nakladatel: Ikar

Euromedia Group, dceřinná společnost Bertelsmann AG, patří mezi nejsilnější a největší firmy podnikající v rámci knižního trhu v České republice. Vlastní nakladatelské značky Knižní klub (od r. 1992), Odeon (od r. 1999), Ikar (od r. 2000) a Universum (od r. 2000).

Nakladatelství Ikar je orientováno především na ženské čtenářky: romance, společenské romány a memoáry, kuchařky a rádce.

www.ikar-knihy.cz/

Ikar - Nejnovější knihy

knihaRukojmí ISIS – Třináct měsíců v zajetí Islámského státu knihaOdvrácená strana matky knihaŽivot po tobě knihaVůně chleba

Ikar - Související články

Hledám lásku

zeny

Co spojuje dnešní tři knižní tipy? Jsou to příběhy o hledání sebe sama, lásky, o boji s osudem a konvencemi, vyrovnávání se se ztrátami či snahách najít toho pravého muže. Hlavními hrdinkami jsou silné ženy, které ale už nechtějí být samy. Nechte se, dámy, inspirovat romantickými příběhy, které však nemusí končit šťastně…

Inspirace pro váš jídelníček

vareni

Chcete obohatit váš jídelníček, dozvědět se něco o potravinách, které jíte, či začít s novými stravovacími návyky? V tom případě jsou kuchařky, které vám dnes představíme, přesně to, co hledáte.

Hrozba zvaná Islámský stát

tipy_hrozba-zvana-islamsky-stat

Dnes vám představíme čtyři knihy zabývající se problematikou Islámského státu z různých úhlů pohledu. Přečtěte si příběhy těch, kteří se chtěli k bojovníkům IS připojit, vzdorovat jim nebo jimi dokonce byli uneseni.

Inspirativní biografické příběhy

lide_v_napjatych_zivotnich_situacich

S počátkem nového roku vznikají mnohá předsevzetí. Někdo by uvítal pevnější postavu, leckdo by se chtěl stát úspěšnějším, mnozí by zkrátka rádi změnili svůj život. Biografie, které vám dnes ukážeme, vás mohou v jistých krocích inspirovat, ale také od nich odradit. Pojďte si je prohlédnout!

O životě jedné z hlavních osobností Osvobozeného divadla

pan-voskovec-z-manhattanu

Dnes vám dvě přední české osobnosti prostřednictvím své nové publikace přiblíží život slavného herce, dramatika, spisovatele a textaře, jehož jméno je neodmyslitelně spjato s Janem Werichem. Seznamte se blíže s panem Jiřím Voskovcem.