Nakladatel: Ikar

Euromedia Group, dceřinná společnost Bertelsmann AG, patří mezi nejsilnější a největší firmy podnikající v rámci knižního trhu v České republice. Vlastní nakladatelské značky Knižní klub (od r. 1992), Odeon (od r. 1999), Ikar (od r. 2000) a Universum (od r. 2000).

Nakladatelství Ikar je orientováno především na ženské čtenářky: romance, společenské romány a memoáry, kuchařky a rádce.

www.ikar-knihy.cz/

Ikar - Nejnovější knihy

knihaŽena na tahu knihaAž na (kostní) dřeň knihaMuž a žena knihaŽivot, na který metr nestačí

Ikar - Související články

Nenechte si ujít v týdnu od 22. do 28. října 2018

nenechte_si_ujit

Plánujete si, kam zajít příští týden? V Brně se například můžete setkat s autory, kterým během Velkého knižního čtvrtka vyšla nová knížka. V Praze pak můžete zajít na křest knížky Věry Nykodýmové Až na kostní dřeň a ve Vyškově se koná další Večer pod lampou.

Vrahem snadno a rychle

chodba

Asi jsem zabil člověka. Chladnokrevně a bez varování. Já, kterej nedokážu vztáhnout ruku ani na mouchu (zkusil jsem to jenom párkrát a vždycky mi ulítla). Sedím sklesle doma u vypitýho kafe a z lógru se snažím vyčíst, kdy si pro mě přijde policie.

Nenechte si ujít v týdnu od 27. srpna do 2. září 2018

nenechte_si_ujit

Prázdniny jsou u konce, dětem zbývá poslední týden. I během něj se ale konají pěkné literární akce, těšit se tak můžete na vsetínské čtení na střeše či festival Města čtou v Litoměřicích.

Nenechte si ujít v týdnu od 2. do 8. července 2018

nenechte_si_ujit

Jsou tu prázdniny, čas dovolených, klidu a pohody. I knihovny si potřebují trochu odpočinou a načerpat síly na další sezónu, takže literárních akcí bude trochu méně. I tak se nicméně můžete těšit na zajímavé akce, v červenci například probíhá jako každý rok Měsíc autorského čtení.

Nenechte si ujít v týdnu od 14. do 20. května 2018

nenechte_si_ujit

I další slunečný květnový týden bude plný literatury. Například v Praze se můžete stavit na zajímavou přednášku z naší literární historie nebo na křest nové knihy Borise Pralovszkého Nohama napřed.