Nakladatel: Ikar

Euromedia Group, dceřinná společnost Bertelsmann AG, patří mezi nejsilnější a největší firmy podnikající v rámci knižního trhu v České republice. Vlastní nakladatelské značky Knižní klub (od r. 1992), Odeon (od r. 1999), Ikar (od r. 2000) a Universum (od r. 2000).

Nakladatelství Ikar je orientováno především na ženské čtenářky: romance, společenské romány a memoáry, kuchařky a rádce.

www.ikar-knihy.cz/

Ikar - Nejnovější knihy

knihaŽena na tahu knihaAž na (kostní) dřeň knihaDeníček moderního fotra 3 knihaMuž a žena

Ikar - Související články

Překročit svou bolest

bublanova_prekrocit_svou_bolest

Člověk dělá v životě hodně chyb. Začne to různými průšvihy ve škole, pokračuje to ve výběrech partnerů, promeškanými životními šancemi, nezvládnutými vztahovými problémy a destrukcí sama sebe, kdy se prostě k našemu tělu nechováme zrovna moc hezky.

Nenechte si ujít v týdnu od 26. listopadu do 2. prosince 2018

nenechte_si_ujit

Poslední listopadový týden je před námi. Co přinese? V Praze se bude křtít nová kniha Dominika Landsmana Deníček moderního fotra 3. Zajít můžete i na besedu (spojenou s autogramiádou) se Zdeňkem Pohlreichem, který vydává novou kuchařku. A v Brně se můžete těšit na besedu s Halinou Pawlowskou.

Nenechte si ujít v týdnu od 19. do 25. listopadu 2018

nenechte_si_ujit

I předposlední listopadový týden se bude konat plno zajímavých literárních akcí. Ve Vyškově si například můžete zajít na pravidelné Večery pod lampou, v Třinci se koná další LiStOVáNí a v Praze se budou křtít knižní novinky.

Nenechte si ujít v týdnu od 22. do 28. října 2018

nenechte_si_ujit

Plánujete si, kam zajít příští týden? V Brně se například můžete setkat s autory, kterým během Velkého knižního čtvrtka vyšla nová knížka. V Praze pak můžete zajít na křest knížky Věry Nykodýmové Až na kostní dřeň a ve Vyškově se koná další Večer pod lampou.

Vrahem snadno a rychle

chodba

Asi jsem zabil člověka. Chladnokrevně a bez varování. Já, kterej nedokážu vztáhnout ruku ani na mouchu (zkusil jsem to jenom párkrát a vždycky mi ulítla). Sedím sklesle doma u vypitýho kafe a z lógru se snažím vyčíst, kdy si pro mě přijde policie.