Nakladatel: Ikar

Euromedia Group, dceřinná společnost Bertelsmann AG, patří mezi nejsilnější a největší firmy podnikající v rámci knižního trhu v České republice. Vlastní nakladatelské značky Knižní klub (od r. 1992), Odeon (od r. 1999), Ikar (od r. 2000) a Universum (od r. 2000).

Nakladatelství Ikar je orientováno především na ženské čtenářky: romance, společenské romány a memoáry, kuchařky a rádce.

www.ikar-knihy.cz/

Ikar - Nejnovější knihy

knihaMuž a žena knihaŽivot, na který metr nestačí knihaMalá máma knihaMarie Terezie – Miluj a panuj

Ikar - Související články

Nenechte si ujít v týdnu od 2. do 8. dubna 2018

nenechte_si_ujit

Z Velikonoc už zbývá pouze zítřejší pomlázka a pak přijde další pracovní týden. Pojďme si ho zpříjemnit pěknou literární akcí. Do Prahy například přijede holandský prozaik Jaap Robben a představí zde svoji novou knihu, která slaví úspěch po celé Evropě.

Nejen panovnice…

marie-terezie-zlatnikova-uvod

Marie Terezie Habsburská, „z Boží vůle uherská a česká královna, arcivévodkyně rakouská, vévodkyně burgundská a hraběnka tyrolská“, panovnice, která bořila tradice, používala lásku a sňatky jako politický nástroj. Vládkyně, ale také milující manželka a matka šestnácti dětí. Atributy, o nichž se v roce 300. výročí jejího narození hodně hovořilo a hodně textů napsalo. A přibyl

Rozhovor s Vítězslavem Jarešem

Vitezslav-Jares

Když Vítězslav Jareš píše příběh, vidí jej před sebou jako film. I proto má ke scénáristice poměrně blízko. Povídali jsme si s ním krom jiného o zkušenostech s filmem (jak psaním scénáře, tak přímo hraním), inspiracích i o tom, zda je těžké prorazit s původní českou detektivkou.

Nenechte si ujít v týdnu od 23. do 29. října 2017

nenechte_si_ujit

Nevíte, co podniknout, když venku zrovna prší a je sychravo? V našem článku najdete hned několik tipů, i příští týden se totiž koná řada skvělých akcí ze světa knih a literatury.

Nenechte si ujít v týdnu od 16. do 22. října 2017

nenechte_si_ujit

Příští týden nás čeká Velký knižní čtvrtek, během kterého vyjde plno zajímavých titulů, a již 27. ročník skvělého knižního veletrhu v Havlíčkově Brodě. Těšit se ale můžete i na besedy a autogramiády či veřejná čtení. Diář se vám tak rychle zaplní.