Nakladatel: Ikar

Euromedia Group, dceřinná společnost Bertelsmann AG, patří mezi nejsilnější a největší firmy podnikající v rámci knižního trhu v České republice. Vlastní nakladatelské značky Knižní klub (od r. 1992), Odeon (od r. 1999), Ikar (od r. 2000) a Universum (od r. 2000).

Nakladatelství Ikar je orientováno především na ženské čtenářky: romance, společenské romány a memoáry, kuchařky a rádce.

www.ikar-knihy.cz/

Ikar - Nejnovější knihy

knihaMalá máma knihaRukojmí ISIS – Třináct měsíců v zajetí Islámského státu knihaOdvrácená strana matky knihaŽivot po tobě

Ikar - Související články

Rozhovor s Vítězslavem Jarešem

Vitezslav-Jares

Když Vítězslav Jareš píše příběh, vidí jej před sebou jako film. I proto má ke scénáristice poměrně blízko. Povídali jsme si s ním krom jiného o zkušenostech s filmem (jak psaním scénáře, tak přímo hraním), inspiracích i o tom, zda je těžké prorazit s původní českou detektivkou.

Nenechte si ujít v týdnu od 23. do 29. října 2017

nenechte_si_ujit

Nevíte, co podniknout, když venku zrovna prší a je sychravo? V našem článku najdete hned několik tipů, i příští týden se totiž koná řada skvělých akcí ze světa knih a literatury.

Nenechte si ujít v týdnu od 16. do 22. října 2017

nenechte_si_ujit

Příští týden nás čeká Velký knižní čtvrtek, během kterého vyjde plno zajímavých titulů, a již 27. ročník skvělého knižního veletrhu v Havlíčkově Brodě. Těšit se ale můžete i na besedy a autogramiády či veřejná čtení. Diář se vám tak rychle zaplní.

Hledám lásku

zeny

Co spojuje dnešní tři knižní tipy? Jsou to příběhy o hledání sebe sama, lásky, o boji s osudem a konvencemi, vyrovnávání se se ztrátami či snahách najít toho pravého muže. Hlavními hrdinkami jsou silné ženy, které ale už nechtějí být samy. Nechte se, dámy, inspirovat romantickými příběhy, které však nemusí končit šťastně…

Inspirace pro váš jídelníček

vareni

Chcete obohatit váš jídelníček, dozvědět se něco o potravinách, které jíte, či začít s novými stravovacími návyky? V tom případě jsou kuchařky, které vám dnes představíme, přesně to, co hledáte.