Nakladatel: Mystery Press

Nakladatelství Mystery Press se od svého založení v roce 2015 velmi rychle etablovalo na tuzemském knižním trhu jako specialista na detektivky, thrillery a krimi romány. V současnosti vydává zejména anglo-americké autory, z nichž pro české čtenáře objevilo např. Angličany Stevea Robinsona (thriller Stopy v krvi) a Tima Weavera (drsné krimi Není cesty zpět a Bez slitování), ale nebojí se ani velkých amerických jmen, jako jsou Janet Evanovich či Dan Simmons. Pod logem Mystery Pressu vycházejí rovněž knihy českých autorů, a to především v subžánrech klasické a historické detektivky, mysteriózního thrilleru či procedurální krimi.

www.mysterypress.cz


Mystery Press - Nejnovější knihy

knihaDům plný temnoty knihaLars pod palbou knihaV ledovém sevření knihaČerné zlato

Mystery Press - Související články

Ukázka z knihy Lars pod palbou (Daniel Gris)

Lars pod palbou

Drsňák a soukromé očko Lars se opět vrací na scénu. Přijatý případ ho zavede nejen do drogového podsvětí, ale ocitne i na špatné straně mříží. Když se dostane na svobodu, musí nejen očistit své jméno, ale dořešit zapeklitý případ. Řízná krimi z Prahy potěší každého milovníka tohoto žánru.

Krimi na víkend

thrillery-krimi

Už máte plány na nadcházející víkend? Pokud byste rádi sáhli po nějaké knížce, máme pro vás hned několik tipů. Tentokrát jsme se zaměřili na krimi romány s opravdu napínavými příběhy. Podaří se vám odhalit vraha dřív než vyšetřovatelům?

Ukázka z knihy Dům plný temnoty (D. M. Pulley)

dum-plny-temnoty

Tříčlenná rodina z velkoměsta se nastěhuje do starého sídla v malém městečku. Co by se tak mohlo pokazit? Příběh, který začíná drobnými nehodami během rekonstrukce, se záhy rozjede na plné obrátky… Je to tím domem? Nebo je to snad lidmi v něm žijícími? Nebojte se a račte vstoupit. 

Z alternativních světů

Tipy_Civilizace_V ledovem sevreni

Dnes si budeme vyprávět příběhy z alternativních světů. Co by se stalo, kdyby…? Kdyby se některé zásadní momenty v dějinách odehrály jinak? A jak asi může v budoucnu vypadat dobývání jiných planet?

Ukázka z knihy Černé zlato (Dana Stabenow)

Cerne zlato_uvodni

Černé zlato je název již čtvrtého dílu z kriminální série Dany Stabenow. Nový případ zavede Kate Shugakovou mezi těžaře na ropná pole Aljašky. Podaří se vyšetřovatelce zjistit, kdo tyto drsné muže zásobuje kokainem?