Nakladatel: Mystery Press

Nakladatelství Mystery Press se od svého založení v roce 2015 velmi rychle etablovalo na tuzemském knižním trhu jako specialista na detektivky, thrillery a krimi romány. V současnosti vydává zejména anglo-americké autory, z nichž pro české čtenáře objevilo např. Angličany Stevea Robinsona (thriller Stopy v krvi) a Tima Weavera (drsné krimi Není cesty zpět a Bez slitování), ale nebojí se ani velkých amerických jmen, jako jsou Janet Evanovich či Dan Simmons. Pod logem Mystery Pressu vycházejí rovněž knihy českých autorů, a to především v subžánrech klasické a historické detektivky, mysteriózního thrilleru či procedurální krimi.

www.mysterypress.cz


Mystery Press - Nejnovější knihy

knihaJak se vaří netopýři knihaPřípad mrtvého lorda knihaHra na kočku a myš knihaMocnější než meč

Mystery Press - Související články

Ukázka z knihy Manželství pro jednoho (Ella Maise)

Manzelstvi pro jednoho_uvodni

Dámy, pokud jste si oblíbily erotické romány Alessandry Torre či Christiny Lauren, vaší pozornosti by nemělo uniknout ani skandální čtení z pera Elly Maise.

Česká detektivka

tipy pondeli detektivky (1)

Detektivka je pro milovníky literatury opravdový fenomén. Znáte však ty české? Pokud ne, možná je pravý čas to změnit. I proto jsme pro vás do pondělních tipů vybrali hned pět ryze českých detektivních příběhů, které by vás mohly zaujmout.

Ukázka z knihy Moje sestra lže (Bradeigh Godfrey)

Moje sestra lze_uvodni

Lilian a Rosie byly kdysi nerozlučnými sestrami, ale odcizily se. Po pár letech mlčení se Rosie ozve a potřebuje si naléhavě promluvit. Než ale stihne sestře cokoli říct, vážně se zraní během autonehody, kterou zřejmě někdo způsobil úmyslně. Odhalí Lilian tajemství z její minulosti?

Májový krimi výběr

krimi pondeli uvod

Nový týden tentokrát zahájíme detektivními romány. Z pestré nabídky tohoto žánru jsme pro vás vybrali pět knih, které jistě naplní čtenářská očekávání ať už jste mezi detektivkami začátečníkem nebo protřelým a zkušeným čtenářem. Račte si vybrat!

Ukázka z knihy Brutální béčkový masakr (Shigor Birdman)

Brutalni beckovy masakr_uvodni

Po Staré béčkové legendě přichází český autor Shigor Birdman s pokračováním Brutální béčkový masakr. Vraťte se do drsného světa ghúlů, vlkodlaků, andělů a jiných monster.