Nakladatel: Mystery Press

Nakladatelství Mystery Press se od svého založení v roce 2015 velmi rychle etablovalo na tuzemském knižním trhu jako specialista na detektivky, thrillery a krimi romány. V současnosti vydává zejména anglo-americké autory, z nichž pro české čtenáře objevilo např. Angličany Stevea Robinsona (thriller Stopy v krvi) a Tima Weavera (drsné krimi Není cesty zpět a Bez slitování), ale nebojí se ani velkých amerických jmen, jako jsou Janet Evanovich či Dan Simmons. Pod logem Mystery Pressu vycházejí rovněž knihy českých autorů, a to především v subžánrech klasické a historické detektivky, mysteriózního thrilleru či procedurální krimi.

www.mysterypress.cz


Mystery Press - Nejnovější knihy

knihaMrazivé tání knihaRapsodie knihaJako sama smrt knihaOperace Armagedon

Mystery Press - Související články

Klub rváčů

Gris_LarsMeleMaso

Lidé se ztrácejí. Někdy se najdou, jindy se objeví už jen jejich těla zbavená života. A někdy zmizí navždy. Pátrání po nich může přinést odpovědi, které bychom nakonec raději nedostali. Navíc při jejich získávání může jít doslova o život.

Ukázka z knihy Lars mele maso (Daniel Gris)

Lars mele maso_uvodni

Lars je nucen najít nezvěstného Sama a pátrání ho zavede mezi fakt drsné týpky na ilegálních zápasech. Jestli chce Lars zjistit, co se stalo Samovi, bude nejdřív muset přežít. Do boje!

Ukázka z knihy Jako sama smrt (Jakub Hoza)

Jako sama smrt_uvodni

Přečtěte si temný fantasy příběh o skupině uprchlíků, kteří sice unikli z vězení, ale teď čelí něčemu daleko horšímu – hrdlořezům, šílencům a zvrhlíkům nejodpornějšího druhu!

Svatomartinská krimi

Detektivky-na-cesty

Svatomartinské knižní tipy ocení milovníci napínavých příběhů. Nenechte si ujít temný gotický thriller, nové dobrodružství pražského drsňáka Larse, českou detektivku z osmdesátých let, zpověď amerického sériového vraha a další případ detektivní kanceláře Ostrozrak!

Pouť světem fantasy

Tipy_pro_milovniky_sci-fi_a_fantasy

Dnes se prostřednictvím krásných ilustrací vydáme do světa J. R. R. Tolkiena, vychutnáme si brutální novinku Jakuba Hozy a završíme dobrodružství Gwendy Petersonové.