Nakladatel: Mystery Press

Nakladatelství Mystery Press se od svého založení v roce 2015 velmi rychle etablovalo na tuzemském knižním trhu jako specialista na detektivky, thrillery a krimi romány. V současnosti vydává zejména anglo-americké autory, z nichž pro české čtenáře objevilo např. Angličany Stevea Robinsona (thriller Stopy v krvi) a Tima Weavera (drsné krimi Není cesty zpět a Bez slitování), ale nebojí se ani velkých amerických jmen, jako jsou Janet Evanovich či Dan Simmons. Pod logem Mystery Pressu vycházejí rovněž knihy českých autorů, a to především v subžánrech klasické a historické detektivky, mysteriózního thrilleru či procedurální krimi.

www.mysterypress.cz


Mystery Press - Nejnovější knihy

knihaSmrt v temnotách knihaPříchod Dánů knihaMrazivé tání knihaPod maskou nevinnosti

Mystery Press - Související články

Vražedná lyžovačka

Chata v horach_uvodni

Kdo by nechtěl strávit dovolenou v luxusní horské chatě? Obzvlášť, když ji zaplatí firma, pro niž pracujete. Jenže to by se z pobytu nesměl stát boj o přežití!

Ukázka z knihy Otcovy hříchy (Jeffrey Archer)

Otcovy hrichy_uvodni

V pokračování epické ságy Cliftonova kronika se přesunete z Bristolu do zasedacích síní Manhattatu a na válečná pole Evropy. Harry Clifton je zatčen za vraždu a dokázat nevinu může jen odhalením své pravé totožnosti.

Ukázka z knihy Pod maskou nevinnosti (Alessandra Torre)

pod_maskou_nevinnosti

Oblíbili jste si skandální erotickou série Nevinnost od Alessandry Torre, úspěšné autorky žhavých bestsellerů Smlouva na lásku, Černé lži nebo Hříchy Hollywoodu? Pak pro vás máme dobrou zprávu – vychází pokračování s názvem Pod maskou nevinnosti.

Dobrodružné Očima na únor

ocima-unor

Začal nám nejkratší měsíc v roce, v němž podle pranostik má vládnout třeskutá zima. Pokud tedy trávíte dny v teple, dopřejte si bohaté dobrodružství jak na severu, tak v Africe, v klasických detektivkách, ale i úplně nových příbězích. Nasaďte si sluchátka, ponořte se do stránek, ale hlavně se nechte inspirovat v dalším letošním výběru šéfredaktorky.

Ukázka z knihy Příchod Dánů (Ellis Peters)

Bratr Cadfael_Prichod Danu_uvodni

V osmnáctém díle série historických detektivek s bratrem Cadfaelem přináší Ellis Peters zamotaný případ waleského krvavého rodinného sporu. Podaří se jej vyřešit, než občanská válka uvrhne zemi do chaosu?