Nakladatel: Mystery Press

Nakladatelství Mystery Press se od svého založení v roce 2015 velmi rychle etablovalo na tuzemském knižním trhu jako specialista na detektivky, thrillery a krimi romány. V současnosti vydává zejména anglo-americké autory, z nichž pro české čtenáře objevilo např. Angličany Stevea Robinsona (thriller Stopy v krvi) a Tima Weavera (drsné krimi Není cesty zpět a Bez slitování), ale nebojí se ani velkých amerických jmen, jako jsou Janet Evanovich či Dan Simmons. Pod logem Mystery Pressu vycházejí rovněž knihy českých autorů, a to především v subžánrech klasické a historické detektivky, mysteriózního thrilleru či procedurální krimi.

www.mysterypress.cz


Mystery Press - Nejnovější knihy

knihaKočka myši nenechá knihaVe stínu slunce knihaHříchy Hollywoodu knihaPohřbená tajemství

Mystery Press - Související články

Detektivem snadno a rychle

krimi-detektivky

Užijte si začátek týdne ve společnosti známých i zcela nových policejních inspektorů a detektivů. Nabízíme vám pětici detektivních příběhů, které spojuje touha odpovědět na otázku, kdo je vrah.

Ukázka z knihy Hříchy Hollywoodu (Alessandra Torre)

Hrichy Hollywoodu

On je hollywoodská hvězda mající za sebou celou řadu milostných eskapád. Ona zase obyčejná holka z malého města skrývající pár tajemství. Normálně by spolu nepřišli do styku, přesto se jejich osudy protnou, což způsobí řadu problémů jak pro ně samotné, tak i pro městečko Quincy.

Ukázka z knihy Ve stínu slunce (Jakub Mařík)

Ve stinu slunce 1

Píše se polovina 22. století a lidstvo je ve válce s tajemnými Korzáry. Ti napadají plavidla a vesmírné stanice. Při náznaku prozrazení spustí ihned autodestrukci. Odhalit jejich identitu měla loď UTSS Salamis, která ve svém úkolu ale selhala a její posádce jde doslova o holé životy.

Když se protiklady přitahují

Hrichy Hollywoodu

Na jedné straně stojí slavný herec žijící hýřivým životem plným alkoholu, večírků a sexu a na druhé straně kamarádská a domácká dívka. Jejich osudy se protnou, což přinese řadu problémů pro oba aktéry. Co vzejde ze vzájemné přitažlivosti?

Science fiction – budoucnost je nejistá

Tipy_Deti zmaru_Ve stinu slunce

Dnes potěšíme milovníky napínavé a nápadité science fiction literatury. Máme pro ně hned dva zajímavé tipy! První je pokračováním úspěšného románu Děti času od Adriana Tchaikovského, druhý pak představuje nový příběh Ve stínu slunce od českého autora.