Nakladatel: Mystery Press

Nakladatelství Mystery Press se od svého založení v roce 2015 velmi rychle etablovalo na tuzemském knižním trhu jako specialista na detektivky, thrillery a krimi romány. V současnosti vydává zejména anglo-americké autory, z nichž pro české čtenáře objevilo např. Angličany Stevea Robinsona (thriller Stopy v krvi) a Tima Weavera (drsné krimi Není cesty zpět a Bez slitování), ale nebojí se ani velkých amerických jmen, jako jsou Janet Evanovich či Dan Simmons. Pod logem Mystery Pressu vycházejí rovněž knihy českých autorů, a to především v subžánrech klasické a historické detektivky, mysteriózního thrilleru či procedurální krimi.

www.mysterypress.cz


Mystery Press - Nejnovější knihy

knihaNeobyčejný benediktin knihaSochaři masa knihaMudroprdy – 365 dechberoucích zajímavostí pro každý den knihaManželství pro jednoho

Mystery Press - Související články

Ukázka z knihy Velice dlouhé schody (Jaroslav Velinský)

dlouhe schody uvod (1)

Detektiva Otu Finka jste už možná poznali. Přečtěte si společně s námi nedělní ukázku z nové detektivky, ve které Oto narazí na další zapeklitý případ. Co myslíte, podaří se mu vraha řádícího na rozhraní dvou pražských čtvrtí i tentokrát vypátrat?

Usvědčila nevinného?

podnikava-divka-nahled

Když před deseti lety pomohla usvědčit vraha své kamarádky, měla v případu naprosto jasno. Teď, když pachatel ve vězení zemřel, začíná pochybovat…

Napínavý pátek

thrillery-nahled

Páteční knižní tipy se nesou ve znamení napětí. Vybrali jsme pro vás čtyři knihy od známých i méně známých autorů, při jejichž čtení vás bude pořádně mrazit. Nechte se vtáhnout do děje a zažijte s hlavními hrdiny perné chvilky.

Fantasy úterý

fantasy-utery

Pokud jste fanoušky a fanynkami české fantastiky, dnešní knižní tipy jsou přesně pro vás! (Ale věříme, že zaujmeme i ostatní čtenáře.) První kniha je pokračováním fantasy série plné brutality. Druhá kniha vás zavede do Prahy šedesátých let, kde se zároveň setkáte i s různými mýtickými bytostmi.

Ukázka z knihy Vládce hvězdné oblohy (Laura Thalassa)

vladce oblohy ukazka uvod (1)

Nedělní poledne bude tentokrát patřit fantasy literatuře a jejím příznivcům. Společně s námi si můžete užít ukázku z knihy Vládce hvězdné oblohy, která přinese napětí i magii a mnoho dalšího. A zcela určitě si získá mnoho fanoušků. Tak s chutí do toho!