Nakladatel: Mystery Press

Nakladatelství Mystery Press se od svého založení v roce 2015 velmi rychle etablovalo na tuzemském knižním trhu jako specialista na detektivky, thrillery a krimi romány. V současnosti vydává zejména anglo-americké autory, z nichž pro české čtenáře objevilo např. Angličany Stevea Robinsona (thriller Stopy v krvi) a Tima Weavera (drsné krimi Není cesty zpět a Bez slitování), ale nebojí se ani velkých amerických jmen, jako jsou Janet Evanovich či Dan Simmons. Pod logem Mystery Pressu vycházejí rovněž knihy českých autorů, a to především v subžánrech klasické a historické detektivky, mysteriózního thrilleru či procedurální krimi.

www.mysterypress.cz


Mystery Press - Nejnovější knihy

knihaChladný den pro vraždu knihaNoční motýl knihaMuž bez minulosti knihaKdo maže, ten jede

Mystery Press - Související články

Ukázka z knihy Chladný den pro vraždu (Dana Stabenow)

Chladny den pro vrazdu

Když se na Aljašce ztratí jeden z rangerů, nikdo si z toho příliš velké vrásky nedělá. Pak ale zmizí bývalý kolega vyšetřovatelky Kate Shugakové. A ta to rozhodně nemíní nechat jen tak.

Očima a ušima i o prázdninách

kniha-nahled

Teprve se chystáte na dovolenou a ocenili byste tip na audioknihu, která by vám zkrátila dlouhou cestu? Nebo naopak už máte volno za sebou a rádi byste si zpříjemnili rutinu všedních dnů nějakým silným příběhem? Pak tu pro vás opět máme souhrn krátkých recenzních postřehů, které vám s výběrem pomohou.

Severská detektivka z drsné Aljašky

Chladny den pro vrazdu

Klasická severská detektivka z drsného prostředí Aljašky je prvním dílem ze série s postavou Kate Shugakové. Chladný den pro vraždu získal cenu Edgar a jistě nadchne každého fanouška žánru.

Ukázka z knihy Noční motýl (Ondřej S. Nečas)

Nocni motyl_Necas

Setkání s Nočním motýlem může přinést rozkoš, nebo smrt. Mojmír Mráz ze Žezlic ale nevěří, že záhadná série vražd je dílem ďábelského stvoření. Odhodlaně pátrá po vrahovi z masa a kostí.

Ukázka z knihy Zázrak svaté Winifredy (Ellis Peters)

Zazrak svate Winifredy

Touha po ostatcích svaté Winifredy způsobí smrt jistého velmože. Bratr Cadfael se pouští do vyšetřování a odkrývá přitom příběh lásky i spravedlnosti, v němž by cena za hřích mohla být příliš vysoká.