Nakladatel: Mystery Press

Nakladatelství Mystery Press se od svého založení v roce 2015 velmi rychle etablovalo na tuzemském knižním trhu jako specialista na detektivky, thrillery a krimi romány. V současnosti vydává zejména anglo-americké autory, z nichž pro české čtenáře objevilo např. Angličany Stevea Robinsona (thriller Stopy v krvi) a Tima Weavera (drsné krimi Není cesty zpět a Bez slitování), ale nebojí se ani velkých amerických jmen, jako jsou Janet Evanovich či Dan Simmons. Pod logem Mystery Pressu vycházejí rovněž knihy českých autorů, a to především v subžánrech klasické a historické detektivky, mysteriózního thrilleru či procedurální krimi.

www.mysterypress.cz


Mystery Press - Nejnovější knihy

knihaHu! Povídky Dědka Čucháka knihaZmizím ve tmě knihaKdyž krev promluví knihaV Krvavém pásu

Mystery Press - Související články

Ukázka z knihy: Hu! Povídky dědka Čucháka (Ondřej Neff)

hu O. neff

Ondřej Neff je zcela jistě stálicí na poli české sci-fi scény. Napětí, dobrodružství, mnohdy humor a především určitou část bizarnosti této jedinečné fantasy říše najdeme i v novince z letošního dubna. My vám z ní teď přinášíme ukázku, která mnohé napoví…

Sci-fi na úterý

Tipy_Povidky dedka_Apokalypsa Z

Na dnešek jsme si pro vás připravili dva zajímavé sci-fi tipy. Prvním je povídková sbírka Ondřeje Neffa, která vás zaručeně pobaví. Druhým tipem je dlouho očekávaný třetí díl apokalyptické série Manela Loureira.

Hyperkorektnost a jiné neduhy

Neff_Ultimus

Jako se přehnaný feminismus obrací proti těm, kterým měl pomoci, tak se jakékoli další snahy o vynucování rovnoprávnosti neobvyklých menšin mohou zvrtnout v něco, co nakonec uškodí všem. A ani Měsíc nejspíš nezůstane před fanatismem hyperkorektnosti v bezpečí.

Ukázka z knihy Hrnčířovo pole (Ellis Peters)

Hrncirovo pole_uvodni

Hrnčířovo pole je další díl oblíbené historické detektivní série z pera Ellis Peters. Bratr Cadfael tentokrát musí zjistit, kdo má na svědomí smrt ženy z Hrnčířova pole.

Ukázka z knihy Když krev promluví (Dana Stabenow)

Kdyz krev promluvi_uvodni

V šestém díle oblíbené kriminální série z pera Dany Stabenow pátrá vyšetřovatelka Kate Shugaková na mrazivé Aljašce mezi domorodými kmeny po vrahovi své příbuzné. Co všechno bude ochotná udělat pro rodnou zemi?