Nakladatel: XYZ

Nakladatelství XYZ vydává především původní českou literaturu, autorizované biografie, historické publikace i poutavé encyklopedie. Máme ambici být nakladatelstvím se širokým záběrem, chceme oslovit čtenáře různých zájmů a generací. Doposud jsme vydali téměř 400 knižních titulů.

www.xyz-knihy.cz


XYZ - Nejnovější knihy

knihaBestie v Rudém lese knihaLúzři – Tým v nemilosti knihaJosef Dvořák – Úspěch se nedá přivolat knihaBáječné dny

XYZ - Související články

Zasoutěžte si o humorný deník seniora

Tajny denik Hendrika Groena

Hendrik Groen je sice starý, ale nehodlá se tomu poddat a se stářím se rozhodne bojovat. K tomu mu poslouží i deník, který sleduje jeden rok seniora v domově důchodců v Amsterdamu. A co bude příčinou změny jeho chování? No přeci žena!

ČESKÝ BESTSELLER 2016

cesky-bestseller-2016

ČESKÝ BESTSELLER. Ocenění udělované knihám – v daném kalendářním roce publikovaným – na základě jejich tržní úspěšnosti. Knihám, které se mohou pyšnit titulem nejprodávanějšího literární díla v rámci internetového obchodu a sítě knih. Které knihy náleží mezi letošní nositele tohoto ocenění? To jsme se mohli dozvědět na lodi Európé ve středu 10. května 2017.

Nervy napjaté k prasknutí

thriller

I ty nejlepší detektivky někdy nestačí. Dnes si představíme tři skvělé a náročné psychothrillery, které uspokojí každého čtenáře, pro kterého je strach žádanou emocí. Budete se bát, budete chtít knihu odložit, ale přesto to neuděláte…

Napětí na víkend

Napětí

Milujete napětí, záhadné kriminální příběhy a odvážné detektivy? Pak je dnešní nadílka knižních tipů určena přesně pro vás. Vyberte si ze čtyř nových krimi příběhu od známých autorů. Vyšetřování může začít!

V romantickém ladění

V_romantickem_ladeni

Někdo rád miluje, někdo rád maluje, ale všichni rádi čteme. Proč si tedy nepřečíst něco o lásce? Čtyři krásné příběhy o milování – a žádném malování – vám představíme v našich dnešních tipech. Od pláže až po univerzitu na vás čekají otevřená srdce.