Nakladatel: XYZ

Nakladatelství XYZ vydává především původní českou literaturu, autorizované biografie, historické publikace i poutavé encyklopedie. Máme ambici být nakladatelstvím se širokým záběrem, chceme oslovit čtenáře různých zájmů a generací. Doposud jsme vydali téměř 400 knižních titulů.

www.xyz.cz/uvod/


XYZ - Nejnovější knihy

knihaNoc knihaTaková normální rodinka knihaJan Masaryk: Tajemství života a smrti knihaLúzři: Stále spolu

XYZ - Související články

Naučné knihy pro hloubavé

tipypopul-nauc

Naučné knihy by neměly v našich knihovničkách chybět. Nevíte, které si vybrat? Nevadí, otevřete tyto knižní tipy a inspirujte se!

Vyhrajte souboj Martina Servaze s drsným nepřítelem

noc-perex

Přestože policie ví, že sérii vražd má na svědomí Julian Hirtmann, stále se jí ho nedaří zatknout. Vrah o sobě nyní dává znovu vědět a Kirsten Nigaardová spolu s Martinem Servazem tentokrát udělají vše pro to, aby ho dopadli. Podaří se jim to?

V cizích šlépějích

Macek_SaturninSeVraci

Je možné vstoupit podruhé do stejné řeky? Nejspíš ne, ale třeba se dá na její původní tok úspěšně navázat. Prakticky zlidovělá legenda českého literatury se dočkala po třech čtvrtinách století svého oficiálního pokračování.

Kuchařka stará, ale dobrá

Kucharska skola Marie B Svobodove_uvodni

Recepty z Kuchařské školy Marie B. Svobodové jsou sice starší, ale i v dnešní době hojně využívané a oblíbené. Připravte si podle nich i vy nějaký výtečný pokrm, po kterém se jen zapráší.

Detektivní pátrání

detektiv

Detektivní pátrání trvá i o vánočních svátcích. Využijte volna svátečních dní a začtěte se do některé z novinek pultů knihkupců. Z dnešní pestré nabídky kriminálních příběhů si jistě vyberete.