Nakladatel: XYZ

Nakladatelství XYZ vydává především původní českou literaturu, autorizované biografie, historické publikace i poutavé encyklopedie. Máme ambici být nakladatelstvím se širokým záběrem, chceme oslovit čtenáře různých zájmů a generací. Doposud jsme vydali téměř 400 knižních titulů.

www.xyz.cz/uvod/


XYZ - Nejnovější knihy

knihaTo je to, co dělám knihaTarga: Okamžik před smrtí knihaKrálovny nemají nohy knihaPátý element

XYZ - Související články

Kdo je kdo?

Minier_Noc_audio

Rozhraní mezi zločinem a trestem může být nejasné. Někdy se dokonce síly policajta a zloducha musí spojit, jde-li o záchranu někoho, kdo je blízký oběma. Kam až dokážou zajít, kolik pravidel dokážou obejít a přiohnout?

Životní osudy skutečných osobností

Skutecne-pribehy-perex

Seznamte se s šesticí rozmanitých biografických příběhů a nechte se pohltit osudy jejich aktérů. Čeká vás válka pohledem dítěte, neuvěřitelný útěk z pracovního tábora laogai, cesty za slávou a silné prožitky známých i méně známých osobností.

Vrahem snadno a rychle

chodba

Asi jsem zabil člověka. Chladnokrevně a bez varování. Já, kterej nedokážu vztáhnout ruku ani na mouchu (zkusil jsem to jenom párkrát a vždycky mi ulítla). Sedím sklesle doma u vypitýho kafe a z lógru se snažím vyčíst, kdy si pro mě přijde policie.

Mužům vstup zakázán

Muzum-vstup-zakazan

Dámy, pohodlně se usaďte, protože dnešní knižní tipy patří jenom vám! Sledujte příběhy hrdinek, které se různě potýkají s láskou. Některé ji hledají, jiné se jí vyhýbají a někomu ani celá milující rodina nestačí…

Detektivky na cesty

Detektivky-na-cesty

Chystáte se na výlet? Máme pro vás několik tipů, jak si svou cestu okořenit pohledem i poslechem. Vydejte se třeba po stopě unikajícího sériového vraha, zapojte se do vyšetřování vraždy českého šlechtice, odhalte zloděje vzácných vín či vraha ubité ženy.