Nakladatel: XYZ

Nakladatelství XYZ vydává především původní českou literaturu, autorizované biografie, historické publikace i poutavé encyklopedie. Máme ambici být nakladatelstvím se širokým záběrem, chceme oslovit čtenáře různých zájmů a generací. Doposud jsme vydali téměř 400 knižních titulů.

www.xyz-knihy.cz


XYZ - Nejnovější knihy

knihaKdes byla včera v noci knihaTajný deník Hendrika Groena knihaDesatero pro holky v nejlepších letech! knihaZkurvenej příběh

XYZ - Související články

Získejte deník o roce života holandského důchodce

tajny-denik-hendrika-groena-perex

Hendrik Groen žije v domově důchodců v Amsterdamu a odmítá se smířit s tím, že by měl sklonek svého života strávit jen popíjením slabého čaje a péčí o muškáty. Proto se rozhodne podniknout něco zábavného…

Humor, koření života

smich

Říká se, že se smyslem pro humor je život snazší. Zda je to pravda, záleží na každém z vás.  Žití je však veselejší, pokud si dokážete zachovat úsměv na rtech i v obtížných situacích. Dnes se společně podíváme na dvě knižní novinky, které váš den určitě rozveselí.

Mužům vstup zakázán

No man

Léto a dovolená jsou ideální dobou pro různá nová dobrodružství, a to i pro ta milostná v podobě letních lásek. Pro všechny čtenářky dychtivé četby o lásce z různých stran jsme připravili dnešní knižní nabídku.

Humorné fiktivní deníky

Tipy_Tajny denik Hendrika Groena_Denicek prince George

Životní osudy zestárlých mužů i mladinkých chlapců svým humorem prosvítí každý zamračený den. Uvelebte se s některou z těchto dvou zábavných knih do křesla a nechte stres odplouvat do daleka.

Získejte humorný deník seniora jako audioknihu

Tajny denik Hendrika Groena

Hendrik Groen je sice starý, ale rozhodne se se stářím bojovat. K tomu mu poslouží i deník, který sleduje jeden rok seniora v domově důchodců v Amsterdamu. A co bude příčinou změny jeho chování? No přeci žena!