Nakladatel: XYZ

Nakladatelství XYZ vydává především původní českou literaturu, autorizované biografie, historické publikace i poutavé encyklopedie. Máme ambici být nakladatelstvím se širokým záběrem, chceme oslovit čtenáře různých zájmů a generací. Doposud jsme vydali téměř 400 knižních titulů.

www.xyz-knihy.cz


XYZ - Nejnovější knihy

knihaHořící měsíc knihaTajný deník Hendrika Groena knihaBestie v Rudém lese knihaLúzři – Tým v nemilosti

XYZ - Související články

Kdo je vrahem?

Vrah

Vrahem může být kdokoli. Možná je to váš přítel, za kterého byste i dýchali. Možná je pachatelem nějaký přízrak, zjevení z jiných dimenzí. A nebo někdo úplně jiný. Někdo, kdo měl touhu usmrcovat vepsanou ve hvězdách…

Zasoutěžte si o humorný deník seniora

Tajny denik Hendrika Groena

Hendrik Groen je sice starý, ale nehodlá se tomu poddat a se stářím se rozhodne bojovat. K tomu mu poslouží i deník, který sleduje jeden rok seniora v domově důchodců v Amsterdamu. A co bude příčinou změny jeho chování? No přeci žena!

ČESKÝ BESTSELLER 2016

cesky-bestseller-2016

ČESKÝ BESTSELLER. Ocenění udělované knihám – v daném kalendářním roce publikovaným – na základě jejich tržní úspěšnosti. Knihám, které se mohou pyšnit titulem nejprodávanějšího literární díla v rámci internetového obchodu a sítě knih. Které knihy náleží mezi letošní nositele tohoto ocenění? To jsme se mohli dozvědět na lodi Európé ve středu 10. května 2017.

Nervy napjaté k prasknutí

thriller

I ty nejlepší detektivky někdy nestačí. Dnes si představíme tři skvělé a náročné psychothrillery, které uspokojí každého čtenáře, pro kterého je strach žádanou emocí. Budete se bát, budete chtít knihu odložit, ale přesto to neuděláte…

Napětí na víkend

Napětí

Milujete napětí, záhadné kriminální příběhy a odvážné detektivy? Pak je dnešní nadílka knižních tipů určena přesně pro vás. Vyberte si ze čtyř nových krimi příběhu od známých autorů. Vyšetřování může začít!