Nakladatel: XYZ

Nakladatelství XYZ vydává především původní českou literaturu, autorizované biografie, historické publikace i poutavé encyklopedie. Máme ambici být nakladatelstvím se širokým záběrem, chceme oslovit čtenáře různých zájmů a generací. Doposud jsme vydali téměř 400 knižních titulů.

www.xyz-knihy.cz


XYZ - Nejnovější knihy

knihaJosef Dvořák – Úspěch se nedá přivolat knihaBáječné dny knihaKyvadlo knihaSmrt ve zlaté kleci

XYZ - Související články

Napětí na víkend

Napětí

Milujete napětí, záhadné kriminální příběhy a odvážné detektivy? Pak je dnešní nadílka knižních tipů určena přesně pro vás. Vyberte si ze čtyř nových krimi příběhu od známých autorů. Vyšetřování může začít!

V romantickém ladění

V_romantickem_ladeni

Někdo rád miluje, někdo rád maluje, ale všichni rádi čteme. Proč si tedy nepřečíst něco o lásce? Čtyři krásné příběhy o milování – a žádném malování – vám představíme v našich dnešních tipech. Od pláže až po univerzitu na vás čekají otevřená srdce.

Vyhrajte thriller o napínavém závodu s časem

kyvadlo-perex

Osud Johna Wallace určuje kyvadlo, které se v poslední chvíli zhouplo v jeho prospěch. Má však pouze jedinou šanci, jak uniknout jisté smrti a zastavit zlo. Ale zabiják je mu stále v patách, připraven ho zabít při dalším zhoupnutí smrtícího kyvadla.

Mrtví ve fontáně

fontana-perex

Nathalie nemá zrovna štěstí na muže. Prvního zavraždil neznámý pachatel, z manželství s druhým vyvázla rozvodem. Ve chvíli, kdy si užívá života, je před jejíma očima zavražděn přítel, který si s ní dal schůzku. A jeho mrtvola leží ve fontáně stejně jako před lety její první láska…

Tvorba českých autorů

Tipy_tvorba ceskych autoru freephotosbank

Dnešní knižní tipy jsou napěchované humorem, láskou, starostmi, osobními a manželskými krizemi i strachem ze změn. Ponořte se do příběhů oblíbených českých spisovatelů.