Nakladatel: XYZ

Nakladatelství XYZ vydává především původní českou literaturu, autorizované biografie, historické publikace i poutavé encyklopedie. Máme ambici být nakladatelstvím se širokým záběrem, chceme oslovit čtenáře různých zájmů a generací. Doposud jsme vydali téměř 400 knižních titulů.

www.xyz.cz/uvod/


XYZ - Nejnovější knihy

knihaV každém okamžiku jsme pořád ještě naživu knihaNový tajný deník Hendrika Groena, 85 let (audiokniha) knihaNoc (audiokniha) knihaNoc

XYZ - Související články

Deníkový humor aneb život s nadhledem

1068821_her_diary

Deník. Za tímto prostým slovem se skrývá nespočet různých významů. Počínaje diářem s prostým seznamem událostí, přes milostný deníček až po literární dílo. V rámci této poslední kategorie opět nacházíme velkou škálu knih: od slavného deníku Anny Frankové až po moderní humorné deníkové romány. A právě několik z nich si dnes představíme.

Prázdninová četba pro celou rodinu

Tipy_Knihy pro osobni rozvoj

Než vyrazíte na letní dovolenou, nezapomeňte si přibalit do batůžku některou z následujících knížek. Každý si v nich najde to své – malí sportovci, čtenáři fantasy, zájemci o humorné knihy, detektivky či lehce filozofické příběhy.

Kuchařka se špetkou intrik a vražd

Hostina smutku

Crystal Kingová, nadaná vypravěčka a kulinářský nadšenec s láskou k římské historii, pro vás namíchala příběh plný neodolatelných ingrediencí: krásy, bohatství, šílenství, bolesti i nápaditých receptů.

Romány plné lásky a humoru

Romany-plne-lasky-a-humoru

Ať už dovolenou trávíte doma, v přírodě nebo třeba na pláži, nezapomeňte si k vlahým letním večerům přibalit také nějakou dobrou četbu. Dnes vám představíme šestici laskavých a humorných příběhů, které pohladí duši každého knihomila.

Zahrajte si o nová dobrodružství Hendrika Groena

novy-tajny-denik-hendrika-groena-perex

Hendrik Groen je pětaosmdesátiletý stařík, který pobývá v jednom domově důchodců v Amsterdamu, kde s několika stejně akčními přáteli založil klub s názvem Staří-ale-ne-mrtví. Přečtěte si, že i na sklonku života se dá zažít mnoho dobrodružství.