Nakladatel: XYZ

Nakladatelství XYZ vydává především původní českou literaturu, autorizované biografie, historické publikace i poutavé encyklopedie. Máme ambici být nakladatelstvím se širokým záběrem, chceme oslovit čtenáře různých zájmů a generací. Doposud jsme vydali téměř 400 knižních titulů.

www.xyz-knihy.cz


XYZ - Nejnovější knihy

knihaKřik knihaSběratel motýlů knihaPřeloženo s láskou knihaKdes byla včera v noci

XYZ - Související články

Sladká chuť stáří

Tajny denik Hendrika Groena

Stárnutí je proces nevyhnutelný. Co s tím? No třeba to můžete na sklonku života ještě pořádně rozjet! Objevte poselství od neznámého autora, který svým ironickým humorem střílí do vlastních řad.

Láska s humorem, humor s láskou

Láska s humorem

Láska ve spojení s humorem tvoří opojnou kombinaci, která pohladí duši každého čtenáře. K docílení kýženého efektu postačí například znalost mesménštiny či chov mazlivého aligátora. Nejen to najdete v našich dnešních tipech.

Zahrajte si o příběh vášně, která si žádá oběti

Odmitnuta-perex

Jakmile se Livy seznámila s tajemným Millerem Hartem, propadla jeho kouzlu, stejně jako on tomu jejímu. Vášeň a touha ovšem začíná přerůstat v hlubší city a Millerova temná minulost rozhodně nebude to jediné, čemu budou muset čelit.

Zahrajte si o případ děsivého sběratele

sberatel-motylu-perex

Někdo sbírá známky, jiný pohlednice a Zahradník našel zálibu v uchovávání krásných dívek. Když jedna z nich uteče a ohlásí celou událost na policii, začínají agenti Hanoverian a Eddison rozkrývat děsivé pozadí a okolnosti. Přidejte se k nim i vy.

Láska, vášeň, nebezpečí…

Odmitnuta-perex

Livy a Miller si užívají jeden druhého a nebezpečí, která je obklopují, sotva vnímají. Livy tuší, že by měla vycouvat, ale pouta rozkoše jsou utažena příliš těsně. Dokáže jejich vzájemná touha přerůst v opravdový cit? A ustojí ho vůbec?