Nakladatel: XYZ

Nakladatelství XYZ vydává především původní českou literaturu, autorizované biografie, historické publikace i poutavé encyklopedie. Máme ambici být nakladatelstvím se širokým záběrem, chceme oslovit čtenáře různých zájmů a generací. Doposud jsme vydali téměř 400 knižních titulů.

www.xyz-knihy.cz


XYZ - Nejnovější knihy

knihaDítě Bridget Jonesové knihaPo Alence knihaVelké aféry a skandály evropských panovnických dvorů knihaTen, který se měl stát králem

XYZ - Související články

Babičky v boxu

minna-lindgrenova_babicky

Zábavné a napínavé příběhy babiček z víceméně běžného domova důchodců vycházejí ve výhodném boxu! A to je příležitost zejména pro ty z vás, kteří o nich ještě neslyšeli.

S krimi kolem světa

foggy

Cestovat kolem světa se dá různě. Lodí, letadlem, na kole, pěšky, … I prstem po mapě. Pokud je poslední varianta váš případ, ale přesto chcete zažít dobrodružství a napětí, zkuste objevovat svět prostřednictvím detektivních příběhů.

Zahrajte si o další z deníků Bridget Jonesové

dite-bridget-jonesove-perex

Potrhlou Bridget Jonesovou jistě znáte už z předchozích dílů jejích deníků, ať už v knižní, nebo filmové podobě. A právě nyní je tato smolařka zpět a vy si můžete přečíst o jejích trampotách, které s sebou přináší nečekané těhotenství.

Vyhrajte první případ komisaře Sharka

syndrom-e-perex

Jste-li fanoušky detektivek, seznamte se s komisařem Sharkem a poručicí Henebellovou. Jejich pracovní cesty se protnou při vyšetřování sadistických vražd na severu Francie. Podaří se jim vyšetřit případ, jehož pozadí je ještě temnější, než se zdálo?

Dramatické osudy

dramaticke_osudy

Ani s počátkem podzimu se nabídky nakladatelů netenčí. Společně s barevným listím vám tak do klína mohou spadnout nejrůznější skvosty. Ty dnešní pojednávají o skutečných hrdinech. Pohodlně se usaďte a pojďme si je představit.