Zahrajte si o setkání u kamenného kruhu

hory-mlha-laska-a-ja-perex
Kdysi mezi nimi byla velká láska, ale čím déle jsou spolu, tím větší prázdno mezi sebou mají. Hlavní hrdinka se proto rozhodne, že víkend na samotě v horách by jejich vztah mohl utužit. I když se na začátku pohádají, není nic ztraceno.

Klíč k lásce

To, co kdysi začalo jako velká láska, je dnes pro hlavní hrdinku – ženu po čtyřicítce – jednou velkou prázdnotou. V naději, že znovu pocítí blízkost, která ji s manželem kdysi spojovala, rezervuje pro oba víkend na osamělé chatě v horách. Její plán však nevyjde: mezi manželi dojde k hádce a zklamaná a zraněná žena se rozhodne jít na horskou túru sama.

U kamenného kruhu se setká s neznámým starým mužem a vydává se s ním na cestu, která navždy změní její pohled na lásku.

 

Hory, mlha, láska a já

Autorka: Tessa Randau

Vydalo: nakladatelství Kazda
Překlad: Martin Richter
Počet stran: 160
Vazba: brožovaná
Vydáno: 2/2024
ISBN: 978-80-7670-167-0

Přečtěte si více o knize Hory, mlha, láska a já, kterou do soutěže věnovala společnost Knihcentrum. A nezapomeňte si také prohlédnout několik ukázkových stran: ukázka 1, ukázka 2 a ukázka 3.

logo-Knihcentrum

Knihcentrum.cz je internetové knihkupectví, které nabízí sci-fi, detektivky, thrillery, fantasy, učebnice, kuchařky, pohádky, průvodce, knihy pro děti a mládež a levné knihy.

 

Vyhrajte knihu Hory, mlha, láska a já

Hlavní hrdinka románu Tessy Randau má dojem, že její manžel Chris ji už vůbec nevnímá, natož aby mezi nimi panovala nějaká sounáležitost. Po velké lásce, kterou jejich vztah začal, už není ani stopy, ale přesto se manželka nevzdává naděje, že k sobě zase najdou cestu. Jako ideální příležitostí se jeví společný víkend na osamělé chatě v horách, jenže ten se už od začátku vyvíjí poněkud špatným směrem. Podaří se i tak manželství zachránit?

Ve spolupráci se společností Knihcentrum vám přinášíme soutěž, ve které dva z vás mohou knihu Hory, mlha, láska a já vyhrát. Stačí, když u soutěžní otázky vyberete jedinou správnou odpověď ze tří možností, a výhra může být vaše. Hodně štěstí!

Soutěž o knihu Hory, mlha, láska a já
probíhá od 28. dubna do 4. května 2024.

Náš tip pro ty, kteří tuto soutěž ještě moc neznají: Netipujte na začátku soutěže příliš vysoko! Jednou denně můžete své tipy upravovat a zvýšit tak šanci na výhru.

Související soutěž

Soutěž o 2 romány Hory, mlha, láska a já

Doporučení:
Share

Související knihy

zobrazit info o knizeHory, mlha, láska a já
O setkání, které znovu otevřelo srdce

Randau, Tessa

Kazda, 2024

Napsat komentář