Nakladatel: Zoner Press

Vydavatelství Zoner Press se zaměřuje na překladové a původní české publikace. Stěžejní produkcí jsou praktické návody pro fotografy všech úrovní a široká řada knih v edici Naučte se kreslit a malovat... V nabídce vydavatelství nechybí ani populární témata z oblastí oblíbených výtvarných technik. To vše je doplněno aktivitami na sociální síti FB https://www.facebook.com/Zonerpress/

www.zonerpress.cz/


Zoner Press - Nejnovější knihy

knihaPop-up skládanky knihaČtěte, pokud chcete dobýt Instagram knihaAlkoholové inkousty knihaNaučte se kreslit 3D obrázky

Zoner Press - Související články

Pojďte kreslit, malovat!

uvod-malovani

Ne každý má to štěstí stát se umělcem na plný úvazek, to by nás ale nemělo odradit od toho, abychom se do světa umění vydávali alespoň ve volném čase. Dnes představované knihy vám umožní vyzkoušet si dva unikátní typy malby.

Malujte pomocí alkoholových inkoustů

Cathy Taylorova_Alkoholove inkousty

Alkoholové inkousty jsou nové médium, ale už teď velmi populární! Pestrobarevná a kreativní práce s nimi vás určitě bude bavit a inspiruje vás k vytvoření nevšedních děl.

Vyrobte si sami doma

Tvorive knihy

S našimi tvořivými tipy pobavíte sebe i své potomky! Vytvořte si hezké papírové dekorace, darujte blízkému muži oblíbenou kuchařku a vybarvěte si obrazy Vincenta van Gogha.

Olejomalba pro každého

Olejomalba snadno a rychle dva_uvodni

Toužíte se stát velkým umělcem na poli olejomalby, ale nevíte, jak začít? Pomůže vám druhý díl úspěšné knížky Olejomalba snadno a rychle Jany Laštovičkové Grygarové.

Inspirace pro novoroční předsevzetí

Duchovni-dusevni-rust

Nový rok bývá příležitostí pro mnohá předsevzetí. Jestliže máte pocit, že byste ve svém životě rádi něco změnili, ale neumíte pojmenovat přesně co, pak vám mohou pomoci naše dnešní knižní tipy.