Nakladatel: Zoner Press

Vydavatelství Zoner Press se zaměřuje na překladové a původní české publikace. Stěžejní produkcí jsou praktické návody pro fotografy všech úrovní a široká řada knih v edici Naučte se kreslit a malovat... V nabídce vydavatelství nechybí ani populární témata z oblastí oblíbených výtvarných technik. To vše je doplněno aktivitami na sociální síti FB https://www.facebook.com/Zonerpress/

www.zonerpress.cz/


Zoner Press - Nejnovější knihy

knihaČtěte, pokud chcete dobýt Instagram 2 knihaDárky ze zbytků látek knihaAkvarelové barvy knihaVytvořte svou Knihu života

Zoner Press - Související články

Uspokojte svou zvídavost

uceni

Svět kolem nás se mění každým okamžikem a někdy je těžké udržet si přehled o aktuálním dění. S tím mohou pomoci populárně-naučné knihy. Dozvíte se zajímavé informace z oblasti historie, medicíny, psychologie a sociálních sítí. 

Nápady pro kreativce

Tipy_Milujte a malujte

Následující tipy nadchnou všechny kreativní duše. Chcete se naučit lépe malovat, fotit nebo si vést deník plný kreseb a vtipných poznámek? Díky těmto knížkám můžete dělat ještě více! Třeba se uvolnit pomocí uklízení.

Zábava pro neposedné ruce

podklad

S prodlužujícími se večery narůstá potřeba uspokojit své tvořivé buňky. Cítíte to stejně? Pokud máte chuť pustit se do nějakého projektu, nepřehlédněte dnešní tipy. Přinášíme vám výběr tří skvělých knih plných návodů a inspirace. Tak směle do toho!

Zasoutěžte si o návod na roztomilé kreslení

naucte-se-kreslit-roztomile-obrazky-perex

Chtějí po vás vaše ratolesti nakreslit zvířátko nebo dokonce letadlo a vy jste rádi, když zvládnete domeček? Přesvědčte se, že naučit se malovat roztomilé postavičky může každý. Inspiraci můžete najít třeba v knize, kterou vám dnes představíme.

Hravé znalosti a dovednosti – tipy na deštivé dny

Čtení pro děti - ilustrační

Školní lavice zejí prázdnotou a učebnice jsou schované ve skříních. Ale i když jsou prázdniny v plném proudu, proč nevyužít volna a zábavnou formou rozšířit své znalosti a osvojit si nové dovednosti?