Nakladatel: Zoner Press

Vydavatelství Zoner Press se zaměřuje na překladové a původní české publikace. Stěžejní produkcí jsou praktické návody pro fotografy všech úrovní a široká řada knih v edici Naučte se kreslit a malovat... V nabídce vydavatelství nechybí ani populární témata z oblastí oblíbených výtvarných technik. To vše je doplněno aktivitami na sociální síti FB https://www.facebook.com/Zonerpress/

www.zonerpress.cz/


Zoner Press - Nejnovější knihy

knihaMalování na kameny knihaOčima fotografa knihaNaučte se kreslit Manga – Svět hrůzy a temné magie knihaUrban fotografie

Zoner Press - Související články

Vyrobte si originální výzdobu

Tipy_Malovani na kameny_Svicky

Svůj dům můžete provonět svíčkami vlastní výroby a zahradu zase ozdobit ručně malovanými oblázky! Vše, co potřebujete, jsou tyto dvě chytré knížky, materiál, pomůcky a hlavně chuť tvořit!

Nápady pro šikovné ruce

tvoreni

Baví vás tvořit, ale nemáte inspiraci? Tak to jste ji právě našli! Představíme vám dvě knihy, které vám pomohou naučit se malovat představí vám nevšední nápady, kterými můžete oživit svou domácnost. Inspirujte se a tvořte!

S komiksem za dobrodružstvím!

Komiksova-dobrodruzstvi

Detektivem se může stát každý – stačí si jen vybrat některý z nabízených komiksů a vžít se do hlavní postavy. První případ vás zavede do středověkých Čech, při druhém poznáte magií nadaného policistu, a do třetice pak dostanete šanci vytvořit vlastní zápletku!

Očima fotografa

Michael Freeman_Ocima fotografa_kompozice

Populární kniha Michaela Freemana se věnuje digitální fotografii, historii a vývoji fotografie, kompozici a vůbec procesu vzniku snímku od začátku do konce. Doplňují ji komentáře světových fotografů.

Krása designu a umění

Tipy_Krasa umeni a designu

Nechte rozkvést svůj umělecký talent, uvědomte si význam prvních dojmů, projděte zábavným kurzem malování prsty nebo si vytvořte něco pěkného z papíru pomocí výtvarné techniky quilling. Dnešní tipy prověří vaši kreativitu!