Nakladatel: Zoner Press

Vydavatelství Zoner Press se zaměřuje na překladové a původní české publikace. Stěžejní produkcí jsou praktické návody pro fotografy všech úrovní a široká řada knih v edici Naučte se kreslit a malovat... V nabídce vydavatelství nechybí ani populární témata z oblastí oblíbených výtvarných technik. To vše je doplněno aktivitami na sociální síti FB https://www.facebook.com/Zonerpress/

https://www.zonerpress.cz/


Zoner Press - Nejnovější knihy

knihaSběratel hvězd 1 knihaSběratel hvězd 2 knihaSeřiďte se knihaPůsobivé fotografie

Zoner Press - Související články

Zaměstnejte svoje ruce

Tipy_Sijeme kabelky_Zkuste to doma sami darky

Dnes vás čeká kreativní tvoření, na jehož konci bude vaše úsilí odměněno elegantní kabelkou vytvořenou ze zbytků látek, anebo okouzlujícími ručně dělanými dárky, které potěší všechny vaše blízké.

Získejte návod, jak zachránit planetu

soutez-39-zpusobu-jak-zachranit-planetu

Klimatická krize, ztráta biodiverzity, nadměrné množství odpadů – často skloňované pojmy všude kolem nás. Jenže co s tím? Britský novinář procestoval svět a sesbíral příběhy lidí, kteří zasvětili život záchraně planety.

Knihy pro mladé dospělé

teenager

Dnešní tipy na knihy ocení zejména dospívající mládež. Představíme vám totiž tři knihy, ve kterých hlavní hrdinové objevují sami sebe. Ve všech příbězích se také objevuje LGBT tematika, kterou právě dospívající v posledních době v literatuře čím dál více vyhledávají.

Inspirace pro volný čas

uvod volny cas

Ve volném čase se každý věnuje rád něčemu jinému. My jsme pro vás v dnešních tipech připravili rozsáhlé množství témat, ze kterých si každý může vybrat to, co je mu blízké. Od námětů pro muže (fotbal) až třeba po kreslení.

Cesty za zdravím a sebevědomím

Osvojte-si-nove-dusevni-dovednosti

V dnešním knižních tipech se zaměříme na naučnou literaturu. Dozvíte se mimo jiné to, jak najít svůj vnitřní rytmus či jak se stát sebevědomým člověkem a akceptovat své slabosti. Tak se vydejte společně s námi na cestu za zdravím a sebevědomím.