Nakladatel: Zoner Press

Vydavatelství Zoner Press se zaměřuje na překladové a původní české publikace. Stěžejní produkcí jsou praktické návody pro fotografy všech úrovní a široká řada knih v edici Naučte se kreslit a malovat... V nabídce vydavatelství nechybí ani populární témata z oblastí oblíbených výtvarných technik. To vše je doplněno aktivitami na sociální síti FB https://www.facebook.com/Zonerpress/

https://www.zonerpress.cz/


Zoner Press - Nejnovější knihy

knihaCook anime knihaSkandál v Uberu knihaFotografická škola Bryana Petersona knihaDevoluce

Zoner Press - Související články

Autobiografie

autobiografie

Dnes vám představíme pět různorodých autobiografických příběhů. Vydejte se na Mount Everest, přečtěte si válečné zážitky ruského historika či životní příběh Susan Fowlerové. Nahlédněte do zákulisí kulinářského světa a procestujte Severní Ameriku.

Získejte japonskou anime kuchařku

soutez-cook-anime

Záviděli jste někdy ramen, který jedl Naruto? Chtěli jste sedět u jednoho stolu s goulkou z Tokyo Ghoul a ujídat nikujaga? Nyní máte možnost, aniž byste se přestěhovali do anime. Zkuste jedinečnou kuchařku inspirovanou světem anime!

Praktičtí pomocníci pro volný čas

tipy_velci-autori-ceske-i-svetove-literatury

Vydejte se do přírody a nasbírejte si něco pěkného pro budoucí kreativní tvoření a naučte se poznávat živočichy i rostliny. Ze svého výletu si také můžete pořídit kvalitní fotografie. Jak na to? Poradí vám tito knižní pomocníci.

Krátké čtení

kratke-cteni-nahled

Toto pondělí pro vás máme výběr z krátkých příběhů – budou mezi nimi filozoficky zaměřené povídky a novely, příběhy slavných lidí, kteří se dokázali vypracovat z nuly na vrchol, i blog plný vzpomínek jedné psychiatričky.

Jak se vyznat v dnešním světě

Tipy_Konec ery Google_Neucebnice ekonomie

Google zastarává a období jeho největší slávy se chýlí ke konci. Novinami hýbou ekonomická témata, která nám mohou připadat neuchopitelná. Dnešní tipy se proto věnují vzestupu ekonomiky blockchainu a snaze zpřístupnit složité ekonomické pojmy, s nimiž se setkáváme každý den.