Nakladatel: Zoner Press

Vydavatelství Zoner Press se zaměřuje na překladové a původní české publikace. Stěžejní produkcí jsou praktické návody pro fotografy všech úrovní a široká řada knih v edici Naučte se kreslit a malovat... V nabídce vydavatelství nechybí ani populární témata z oblastí oblíbených výtvarných technik. To vše je doplněno aktivitami na sociální síti FB https://www.facebook.com/Zonerpress/

https://www.zonerpress.cz/


Zoner Press - Nejnovější knihy

knihaHistorie smrti knihaPrůzkumník krabic knihaVesmírný posel knihaNaučte se kreslit kočky a psy

Zoner Press - Související články

Zasoutěžte si o knihu mapující historii smrti

historie-smrti-perex

Téma smrti je často zahaleno rouškou tajemství a mluvit o umírání je tabu. Jsou však kultury, kde naopak s mumií předků vyráží na pikniky, případně mají zemřelého přímo doma v obýváku. Přečtěte si knihu nejen o pohřebních obřadech různých kultur.

Proč věříme dezinformacím?

Plocha_planeta_nahled

Jak je možné, že se po staletích, kdy víme, že je Země kulatá, opět vrací lidé s teorií, že je ve skutečnosti placatá? Kde se v nich bere schopnost uvěřit jednoznačně nepravdivým informacím? Jde o nové náboženství dneška? Začtěte se do zajímavého výzkumu americké reportérky.

Kapka romantiky na úvod týdne

pondeli tipy romantika(1)

Kdy jindy se potěšit romantickým čtením, než právě v úvodu nového týdne? Začtěte se společně s námi do knih, které jsou plné lásky a něhy, ale nezřídka i zklamání. To totiž většinou k lásce zcela neodmyslitelně patří.

Naučte se, jak na to

jak na to uvod

V dnešních tipech jsme se zaměřili na odborné knihy, které vás ledasčemu naučí. V té první najdete tipy a rady, jak vytvořit dobrou fotografii, s pomocí druhé si můžete za jediný víkend sestavit vlastní kolo. 

Dronům patří budoucnost

drony uvodni

V knize Setha Frantzmana se společně s námi můžete vydat na elitní půlnoční cvičení. Nebude však ledajaké. Hlavní roli zde totiž mají drony! Tyto technické vymoženosti nachází široké využití i ve vojenském sektoru.