Nakladatel: Zoner Press

Vydavatelství Zoner Press se zaměřuje na překladové a původní české publikace. Stěžejní produkcí jsou praktické návody pro fotografy všech úrovní a široká řada knih v edici Naučte se kreslit a malovat... V nabídce vydavatelství nechybí ani populární témata z oblastí oblíbených výtvarných technik. To vše je doplněno aktivitami na sociální síti FB https://www.facebook.com/Zonerpress/

www.zonerpress.cz/


Zoner Press - Nejnovější knihy

knihaŽdibřich knihaVnímejte svět kreativně knihaNaučte se fotografovat PRODUKT knihaNaučte se používat digitální fotoaparát

Zoner Press - Související články

Podivín Ždibřich ve sbírce stripů

Zdibrich_uvodni

Ždibřich je příjemná a oddechová četba pro milovníky vtipných komiksů s tak trochu nerudnými hrdiny. Chcete-li se pobavit nad sarkastickými komentáři jednoho podivína, je pro vás tato knížka správnou volbou.

Buďme kreativní!

Tipy_Budme kreativni

Dnešní tipy vaši kreativní duše určitě nadchnou! Naučíte se vnímat svět všemi smysly a novými způsoby, vyrobíte si vlastní přírodní kosmetiku a vytvoříte nádherné papírové 3D květy.

Ve čtvrtek do kutilského ráje

hobbies-kutilstvi

Dnes vám představíme knihy, které se věnují koníčkům a spojují příjemné s užitečným. Můžete se zdokonalit ve fotografování předmětů nebo vyzdobit svou zahradu příbytkem pro hmyz. Výrobou panenek do hracího domečku pak uděláte radost dětem, které se do kreativního procesu jistě také rády zapojí.

Průvodce světem digitální fotografie

Naucte se pouzivat digitalni fotoaparat

Pořídili jste si digitální fotoaparát a chcete s ním získat ty nejkrásnější snímky? Poradí vám přehledný průvodce profesionálního fotografa Chrise Westona. Fotografování pro vás teď bude snazší než kdy dřív.

Zábavné tvoření pro každého

Tipy_Zabavne tvoreni pro kazdeho

Dnes popustíme uzdu kreativitě při focení chutných pokrmů, hravém mozaikování a přetváření obyčejných slovíček v umělecká díla. Následující příručky nadchnou profesionály i úplné začátečníky.