Nakladatel: Zoner Press

Vydavatelství Zoner Press se zaměřuje na překladové a původní české publikace. Stěžejní produkcí jsou praktické návody pro fotografy všech úrovní a široká řada knih v edici Naučte se kreslit a malovat... V nabídce vydavatelství nechybí ani populární témata z oblastí oblíbených výtvarných technik. To vše je doplněno aktivitami na sociální síti FB https://www.facebook.com/Zonerpress/

https://www.zonerpress.cz/


Zoner Press - Nejnovější knihy

knihaAnime – Výrazy a pózy knihaKrasopsaní knihaAnime – Úžasné dívky knihaČtvrtý věk

Zoner Press - Související články

Současnost a budoucnost civilizace

Svety-jak-je-nezname

Dnešní tipy obsahují pět knih, které ukazují současnost a budoucnost naší civilizace. Zabývají se problematikou tání ledovců, smrtelnými hříchy moderního člověka, apokalyptickým environmentalismem i technologickým pokrokem a umělou inteligencí.

Získejte průvodce světem kaligrafie pro začátečníky

krasopsani-perex

Jste nesví vždy, když se máte podepsat třeba jen na přáníčko? A co teprve napsat celou gratulaci! Proměňte svůj „škrabopis“ v umělecké dílo a z drobných nedokonalostí udělejte přednost. Máme pro vás tip na knihu, která vám ukáže, jak na to.

Zahrajte si o vědecký rozbor humoru

soutez-humor-seriozne

Říká se, že smích léčí. Autorky následující knihy rozebírají, za pomoci vědců, komiků i lídrů, jak je možné humor aplikovat v osobním i profesním životě, a zvýšit tak psychickou odolnost, výkonnost a rozptýlit napětí, kterému čelí každý z nás.

Kultura, umění a my

tajemno

Baví vás poznávat mytologické bytosti? Chcete vědět více o vzniku a původu našeho vlastního rodu? Zajímá vás, čím vším obohatilo kulturu celého světa Japonsko? Nebo dáváte přednost výtvarnému umění? To vše vám přináší dnešní knižní tipy.

Jak na to

jak_na_to

Dnes vám představíme dvě knihy plné informací a rad. První ocení učitelé mateřských škol či rodiče předškoláků a malých školáků. Pomůže jim totiž u dětí rozvíjet jejich schopnost porozumět čtenému textu. Druhá přináší odpovědi na otázky, jakou roli má v našich životech humor a co je jeho základem.