Nakladatel: Zoner Press

Vydavatelství Zoner Press se zaměřuje na překladové a původní české publikace. Stěžejní produkcí jsou praktické návody pro fotografy všech úrovní a široká řada knih v edici Naučte se kreslit a malovat... V nabídce vydavatelství nechybí ani populární témata z oblastí oblíbených výtvarných technik. To vše je doplněno aktivitami na sociální síti FB https://www.facebook.com/Zonerpress/

www.zonerpress.cz/


Zoner Press - Nejnovější knihy

knihaDárky ze zbytků látek knihaAkvarelové barvy knihaVytvořte svou Knihu života knihaKreslení pravou mozkovou hemisférou

Zoner Press - Související články

Zábava pro neposedné ruce

podklad

S prodlužujícími se večery narůstá potřeba uspokojit své tvořivé buňky. Cítíte to stejně? Pokud máte chuť pustit se do nějakého projektu, nepřehlédněte dnešní tipy. Přinášíme vám výběr tří skvělých knih plných návodů a inspirace. Tak směle do toho!

Zasoutěžte si o návod na roztomilé kreslení

naucte-se-kreslit-roztomile-obrazky-perex

Chtějí po vás vaše ratolesti nakreslit zvířátko nebo dokonce letadlo a vy jste rádi, když zvládnete domeček? Přesvědčte se, že naučit se malovat roztomilé postavičky může každý. Inspiraci můžete najít třeba v knize, kterou vám dnes představíme.

Hravé znalosti a dovednosti – tipy na deštivé dny

Čtení pro děti - ilustrační

Školní lavice zejí prázdnotou a učebnice jsou schované ve skříních. Ale i když jsou prázdniny v plném proudu, proč nevyužít volna a zábavnou formou rozšířit své znalosti a osvojit si nové dovednosti?

Zabavte hlavu i ruce

Tvorive knihy

S dnešními tipy zabavíte hlavu i ruce a navíc si vytvoříte mnoho zajímavých věcí. Zkuste nějakou matematickou hádanku, vyrobte si něco z keramiky nebo čajových sáčků a nakreslete si vlastní komiks.

Jak na to… aneb tipy pro vás

vzdelani

Zajímalo by vás, jak si vytvořit stylové tetování bez bolesti? Chtěli byste se stát experty na fyziku, fotografování či gastronomické zázraky s příchutí historie? Pak neváhejte a prohlédněte si naše dnešní tipy, které vám prozradí, jak na to!