Nakladatel: Zoner Press

Vydavatelství Zoner Press se zaměřuje na překladové a původní české publikace. Stěžejní produkcí jsou praktické návody pro fotografy všech úrovní a široká řada knih v edici Naučte se kreslit a malovat... V nabídce vydavatelství nechybí ani populární témata z oblastí oblíbených výtvarných technik. To vše je doplněno aktivitami na sociální síti FB https://www.facebook.com/Zonerpress/

https://www.zonerpress.cz/


Zoner Press - Nejnovější knihy

knihaManga mánie knihaSkicář: Naučte se kreslit pravou mozkovou hemisférou knihaNaučte se kreslit pravou mozkovou hemisférou knihaHacknuté tělo

Zoner Press - Související články

Čas pro koníčky

zelenina-zahrada-2

Podzim bývá ideální dobou, kdy se můžeme věnovat vlastním koníčkům. Dovolené už jsou za námi a Vánoce ještě daleko. Vyrazte za tím, co máte rádi. A jestli to je zahrada, příprava dobrého jídla nebo kreativní výtvarná činnost, určitě si vyberete z dnešních knižních tipů.

Jak na to

cesta

Vyznat se v současném světě je občas hodně náročné. Je proto jasné, že občas potřebujeme pomoci, potřebujeme, aby nám někdo ukázal cestu, kudy se vydat. A nemusí jít jenom o osobní život, nýbrž i o profesní. Dnešní knižní tipy vám ukážou, jak na to.

Jak žít lépe, déle a úspěšně

jak-zit-lepe-dele-uspesne

Každý z nás by chtěl být šťastný. Jenomže jak na to? Někomu stačí být zdravý, jinému zase pomáhá duševní hygiena a ostatní potřebují úspěch. Dnes si tedy ukážeme od každého něco. Zpomalíme stárnutí, rozebereme si motivaci a nakonec si povíme příběhy lidí, kteří stojí za úspěšnými firmami.

Získejte průvodce světem Manga postaviček

manga-manie-perex

Líbí se vám Manga postavičky a rádi byste se je naučili nakreslit? Máme pro vás knihu, se kterou to bude hračka. Nabízí totiž řadu návodů a tipů, jak docílit toho, aby vaše kresby vypadaly profesionálně a měly šmrnc.

Náměty pro volný čas

namety-pro-volny-cas

Máte hodně volného času a nevíte, jak s ním naložit? A nepřemýšleli jste někdy o tom, že si pořídíte dron? Nebo máte doma věci, které čekají, až je konečně vyhodíte? A jak vám to jde s tužkou nebo s jehlou? S našimi tipy využijete nejen každé volné minuty, ale také zhodnotíte zdánlivě nepotřebné věci.