Nakladatel: Zoner Press

Vydavatelství Zoner Press se zaměřuje na překladové a původní české publikace. Stěžejní produkcí jsou praktické návody pro fotografy všech úrovní a široká řada knih v edici Naučte se kreslit a malovat... V nabídce vydavatelství nechybí ani populární témata z oblastí oblíbených výtvarných technik. To vše je doplněno aktivitami na sociální síti FB https://www.facebook.com/Zonerpress/

www.zonerpress.cz/

Zoner Press - Nejnovější knihy

knihaPište správně česky knihaSuchý pastel – Portréty knihaKompletní fotografie knihaMandaly sebepoznání

Zoner Press - Související články

Vánoční dárky na poslední chvíli

Cekani na Vanoce

Štědrý den je skoro za dveřmi. Pokud hledáte inspiraci na knižní nadílku, jste na správném místě. Naleznete tipy na knihy jak pro děti, tak i pro dospělé bez ohledu na pohlaví a věk. Vždyť přece kniha je ten nejlepší dárek!

Sonda do společenských věd

Tipy_S knihou za sebezdokonalenim

Nahlédněte do různých oblastí společenských věd a poznejte tak funkce všedních věcí, zlepšete se v angličtině nebo si osvěžte pravidla českého pravopisu. To vše a mnohem víc zvládnete jednoduše s našimi dnešními knižními tipy.

Rady pro šikovné hospodyňky

Inspirace-do-kuchyne-dilny-a-zahrady

Chcete mít krásnou a zároveň originální domácnost? Rády si děláte věci samy a věnujete se tvůrčí činnosti? Pak rozhodně nesmíte minout dnešní tipy, protože jsou plné nápadů a rad, jak na to, ať už se jedná o vaření, zpracování bylinek či úpravu textilu.

Pero, tužka, pastelky…

pastelky

Doba, kdy se knihy pouze četly a psát se do nich nesmělo, je už dávno za námi. Pokud jste se jako děti rádi věnovali omalovánkám, můžete se vrátit ke své oblíbené činnosti prostřednictvím mandal a antistresových omalovánek. Nebo proniknout do tajů handletteringu.

Vyhrajte průvodce vytvářením a výkladem mandal

mandaly-sebepoznani-perex

Mandaly se v poslední době staly velmi oblíbeným motivem a mnoho lidí si je pořizuje domů jednoduše proto, že se jim líbí. Tyto magické kruhy však umí mnohem více než jen zdobit. Přečtěte si o jejich výkladu a působení.