Nakladatel: Zoner Press

Vydavatelství Zoner Press se zaměřuje na překladové a původní české publikace. V roce 2007 byla nabídka vydavatelství rozšířena o řadu oblíbených knih Naučte se kreslit… a v roce 2008 o fantasy žánr v edici Zoner Fantazie a populární publikace s japonskou mangou a komiksy, které vychází pod logem Zoner Manga. Pro vydavatelství jsou velmi inspirativní webové diskuse, názory, tipy a přání čtenářů, které probíhají na Facebooku Manga Zoner, kde jsou stále nové aktuální informace.V průběhu let 2010 – 2011 vydavatelství zařadilo do nabídky tituly z žánru osobní růst, volný čas a hobby. V edičním plánu Zoner Press nechybí ani dětmi oblíbené pohádky.

www.zonerpress.cz/


Zoner Press - Nejnovější knihy

knihaŠití sukní, sukýnek a doplňků knihaKreslete a malujte krásné tváře knihaKorálkové náramky knihaJak poznat, že vaše kočka touží po vaší krvi

Zoner Press - Související články

Tvořivé inspirace pro podzimní plískanice

tvorive_inspirace_pro_podzimni_pliskanice

I v momentech, kdy je venku takové počasí, že byste si tam ani draka nepustili, můžete hravě zahnat nudu. Jak? Třeba tvořením! Zkuste si doma vyrobit vlastnoruční šperk, vybarvit pěknou omalovánku nebo namalovat vlastní obraz!

Vyrábějte a tvořte, udělejte radost sobě i druhým

tipy_vyrabejte-a-tvorte

Potěšte sebe i své blízké vlastnoručně upletenými šálami či ušitými sukýnkami. Ozdobte si pro potěšení květináče nebo se naučte batikovat. To vše s čtyřmi skvělými knihami, které vám dnes představíme.

Zahrajte si o užitečné rádce pro fotografy

Zoner-Press-dle-vyberu-fotografovani-perex

Baví vás focení, ale nechcete jen bezhlavě cvakat jeden snímek za druhým? Správné světlo, kompozice a mnoho dalšího je pro dobrou fotografii stejně důležité jako kvalitní vybavení. Nechte si poradit od skutečných profesionálů!

Vyhrajte nápady na kreativní prázdninovou zábavu

Zoner-Press-dle-vyberu-kreativni-perex

Rádi tvoříte, malujete a neustále hledáte novou kreativní zábavu? Jestli přemýšlíte, čím zabavit sebe nebo děti o prázdninách, máme pro vás několik tipů, které vám poslouží jako inspirace. Vyberte si a vyzkoušejte to, co láká právě vás.

Získejte užitečného pomocníka pro fotografy

Naucte-se-exponovat-kreativne-perex

Pokud chcete začít fotografovat, nebo už to zkoušíte, bude se vám jistě hodit užitečná publikace, která vám poradí s expozicí. Jednoduché a praktické vysvětlení včetně příkladů bez zbytečné teorie vám přináší známý fotograf Bryan Peterson.