Nakladatel: Zoner Press

Vydavatelství Zoner Press se zaměřuje na překladové a původní české publikace. Stěžejní produkcí jsou praktické návody pro fotografy všech úrovní a široká řada knih v edici Naučte se kreslit a malovat... V nabídce vydavatelství nechybí ani populární témata z oblastí oblíbených výtvarných technik. To vše je doplněno aktivitami na sociální síti FB https://www.facebook.com/Zonerpress/

www.zonerpress.cz/


Zoner Press - Nejnovější knihy

knihaMalování na kameny knihaOčima fotografa knihaNaučte se kreslit Manga – Svět hrůzy a temné magie knihaUrban fotografie

Zoner Press - Související články

Očima fotografa

Michael Freeman_Ocima fotografa_kompozice

Populární kniha Michaela Freemana se věnuje digitální fotografii, historii a vývoji fotografie, kompozici a vůbec procesu vzniku snímku od začátku do konce. Doplňují ji komentáře světových fotografů.

Krása designu a umění

Tipy_Krasa umeni a designu

Nechte rozkvést svůj umělecký talent, uvědomte si význam prvních dojmů, projděte zábavným kurzem malování prsty nebo si vytvořte něco pěkného z papíru pomocí výtvarné techniky quilling. Dnešní tipy prověří vaši kreativitu!

Zasoutěžte si o inspiraci pro malování na kameny

malovani-na-kameny-perex-b

Sbíráte rádi na svých cestách a procházkách oblázky, ale potom nevíte, co s nimi? Zkuste je originálně ozdobit a povýšit je na překrásný dekorativní prvek. Nevíte, jak na to? Proto vás seznámíme s publikací plnou inspirace.

Zábava pro hlavu i ruce

kreativita

Pokud jste kreativní duše, která hledá novou inspiraci k zajímavému trávení volného času, dnešní knižní tipy jsou to pravé pro vás. Ať už rádi zaměstnáváte hlavu hádankami nebo ruce malování, šití, lepení, skládání či vyrábění všeho druhu, nové podněty a nápady se vždy hodí. Potěšte svou mysl, ruce i oči.

Na výlety s fotoaparátem

tipy6

Podívejte se na svět z neobvyklých úhlů! Ať už se budete dívat na svět skrze objektiv fotoaparátu, či navštívíte místa, jejichž existence vám byla doteď neznámá, určitě se u toho nebudete nudit. Zalistujte si s námi knihami plnými objevů!