Nakladatel: Zoner Press

Vydavatelství Zoner Press se zaměřuje na překladové a původní české publikace. V roce 2007 byla nabídka vydavatelství rozšířena o řadu oblíbených knih Naučte se kreslit… a v roce 2008 o fantasy žánr v edici Zoner Fantazie a populární publikace s japonskou mangou a komiksy, které vychází pod logem Zoner Manga. Pro vydavatelství jsou velmi inspirativní webové diskuse, názory, tipy a přání čtenářů, které probíhají na Facebooku Manga Zoner, kde jsou stále nové aktuální informace.V průběhu let 2010 – 2011 vydavatelství zařadilo do nabídky tituly z žánru osobní růst, volný čas a hobby. V edičním plánu Zoner Press nechybí ani dětmi oblíbené pohádky.

www.zonerpress.cz/


Zoner Press - Nejnovější knihy

knihaUrban fotografie knihaNaučte se kreslit fantasy a RPG mapy knihaPortréty podle fotografií knihaNaučte se kreslit – Manga

Zoner Press - Související články

Zasoutěžte si o průvodce světem fantasy a RPG map

naucte-se-kreslit-fantasy-a-rpg-mapy-perex

Patříte mezi fanoušky fantasy světů, kde se to hemží příšerami, skřety a čaroději s magickými schopnostmi? Pokud byste si rádi vytvořili nějaký přesně podle svých představ, bude se vám hodit publikace, která vás provede jeho tvorbou krok za krokem.

Jak na portrét podle fotografie?

Portrety pode fotografii

Seznamte se s další knihou ze série Naučte se malovat a kreslit od nakladatelství Zoner Press. Tentokrát si osvojíte kreslení portrétů podle fotografií, a to hned za pomoci tří technik: olejomalbou, stírací technikou a kreslením pastelkou.

Papír a jeho tajemství

papir

Papír je věcí každodenního života – čteme knihy na něm vytištěné, píšeme si na něj poznámky a učíme se z nich, a potom zmuchláme a vyhodíme. Papír pro nás není nic výjimečného. Ale přitom se s ním dá dělat tolik krásných věcí! Přesvědčte se o tom…

Milujte a malujte!

Tipy_Milujte a malujte

Dnes máme Valentýna, a proto vám přinášíme veselou várku antistresových omalovánek nejen pro dospělé, ale i pro zamilované. Potěšte své blízké dokonalým dárkem!

Vyhrajte užitečné příručky pro dokonalé fotografie

Fotografie-v-praxi-kompozice-expozice-perex

Správná kompozice a nastavení optimální expozice jsou základem dobré fotografie. Pokud už nechcete fotit bezmyšlenkovitě na automatický režim fotoaparátu, ale tvořit kreativně s kvalitním výsledkem, máme pro vás dva skvělé pomocníky.