Nakladatel: Zoner Press

Vydavatelství Zoner Press se zaměřuje na překladové a původní české publikace. Stěžejní produkcí jsou praktické návody pro fotografy všech úrovní a široká řada knih v edici Naučte se kreslit a malovat... V nabídce vydavatelství nechybí ani populární témata z oblastí oblíbených výtvarných technik. To vše je doplněno aktivitami na sociální síti FB https://www.facebook.com/Zonerpress/

www.zonerpress.cz/

Zoner Press - Nejnovější knihy

knihaPříliš mnoho a nikdy dost knihaRealistická olejomalba knihaInstantní fotografie instantně knihaTo nevymyslíš – Hartovy životní lekce

Zoner Press - Související články

Tvořte realistická díla

Realisticka olejomalba_uvodni

Získejte znalosti potřebné k vytváření krásných realistických obrazů. Pomůže vám nová kniha Jana Matějáka s názvem Realistická olejomalba. Díky ní si osvojíte všechny důležité aspekty, např. stíny, perspektivu ad.

Pro ukrácení dlouhé chvíle

anime-hadanky-nahled

Nastaly deštivé podzimní dny. Abyste neměli dlouhou chvíli, o to postarají naše dnešní knižní tipy. Představí vám totiž knihy, které zabaví váš mozek i ruce. Hádanky můžete navíc luštit jako rodina společně, takže utužíte i vzájemné vztahy!

Rozsviťte si den úsměvem

Do-noveho-tydne-s-humorem-perex

Smíchu a veselí není nikdy dost! Dopřejte si v těchto nepříznivých časech chvilku pro sebe a bavte se. Rádi vám s tím pomůžeme. Spolehlivé pomocníky k vykouzlení úsměvu na tváři najdete v dnešních knižních tipech.

Získejte odhalující a zasvěcený portrét Donalda Trumpa

prilis-mnoho-a-nikdy-dost-perex

Donald Trump je pravděpodobně nejkontroverznějším prezidentem, kterého kdy Spojené státy americké měly. Jaké události vedly k tomu, že je tento muž takový, jaký je? To si přečtěte v knize jeho jediné neteře Mary L. Trumpové.

Polaroid stále IN?

instantni-foto-instantne-nahled

Pokud vás stejně jako mě napadne pod pojmem „instantní“ pouze polévka nebo kaše, pak pozor, instantní může být kde co – třeba i fotografování. Jestliže vám to přijde jako nesmysl, pak si vzpomeňte na slavné polaroidové snímky, které byly díky speciálnímu aparátu ihned po vyfocení k odběru.