Nakladatel: Zoner Press

Vydavatelství Zoner Press se zaměřuje na překladové a původní české publikace. Stěžejní produkcí jsou praktické návody pro fotografy všech úrovní a široká řada knih v edici Naučte se kreslit a malovat... V nabídce vydavatelství nechybí ani populární témata z oblastí oblíbených výtvarných technik. To vše je doplněno aktivitami na sociální síti FB https://www.facebook.com/Zonerpress/

Zoner Press - Nejnovější knihy

knihaPsologie knihaKočkologie knihaManga příběhy bratří Grimmů knihaCosmoknights 2

Zoner Press - Související články

Zajímavosti ze zvířecího světa

zvireci-svet-nahled

Dnes potěšíme zejména milovníky zvířat, ovšem věříme, že tipy zaujmou i ostatní čtenáře a čtenářky. První kniha se zabývá fascinujícím světem hlavonožců a druhá kniha vás zavede do světa psů – společně s roztomilými ilustracemi vám přiblíží jejich myšlení i životní filozofii.

Vesmírná dobrodružství

sci-fi uvodni

Dnes se společně podíváme na novinky ze žánru sci-fi a fantasy. Nechybí komiks pro fanoušky obrázkového čtení či příběhy od známých českých autorů jako Ondřej Neff nebo Kristýna Sněgoňová. Nechte se unášet na vlně vesmírných dobrodružství!

Jak porozumět sám sobě

mezilidske-vztahy

Dnešní tipy ukrývají několik knih pro dospívající. Objasní jim některá z tabuizovaných témat, pomohou jim vyznat se sami v sobě a rozhodovat se tak, aby rozum a city zůstaly v rovnováze. Zkrátka díky následujícím třem knihám se budou cítit v pohodě!

Plná náruč povídek

uvodni povidky

Máte rádi krátké texty na rozmanitá témata v různých žánrech? Pak jsou páteční knižní tipy určeny právě vám. Představíme vám totiž rovnou pět souborů povídek z pera českých i zahraničních autorů. Zkrátka dnes si vybere každý!

Buďte blíž přírodě

tipy 4. 1.

Letošní první čtvrteční knižní tipy budou patřit přírodě. Ani na tu bychom neměli zapomínat. Holdujete-li zahradničení, jistě vás potěší oblíbený zahrádkářský diář. A jste-li milovníkem koček nebo zvířat obecně, zaujmout vás mohou další tituly. Tak do toho!