Nakladatel: Zoner Press

Vydavatelství Zoner Press se zaměřuje na překladové a původní české publikace. V roce 2007 byla nabídka vydavatelství rozšířena o řadu oblíbených knih Naučte se kreslit… a v roce 2008 o fantasy žánr v edici Zoner Fantazie a populární publikace s japonskou mangou a komiksy, které vychází pod logem Zoner Manga. Pro vydavatelství jsou velmi inspirativní webové diskuse, názory, tipy a přání čtenářů, které probíhají na Facebooku Manga Zoner, kde jsou stále nové aktuální informace.V průběhu let 2010 – 2011 vydavatelství zařadilo do nabídky tituly z žánru osobní růst, volný čas a hobby. V edičním plánu Zoner Press nechybí ani dětmi oblíbené pohádky.

www.zonerpress.cz/


Zoner Press - Nejnovější knihy

knihaNaučte se kreslit – Manga knihaZentangle do kapsy knihaPhotoshop – příklady z praxe knihaŠití sukní, sukýnek a doplňků

Zoner Press - Související články

Papír a jeho tajemství

papir

Papír je věcí každodenního života – čteme knihy na něm vytištěné, píšeme si na něj poznámky a učíme se z nich, a potom zmuchláme a vyhodíme. Papír pro nás není nic výjimečného. Ale přitom se s ním dá dělat tolik krásných věcí! Přesvědčte se o tom…

Milujte a malujte!

Tipy_Milujte a malujte

Dnes máme Valentýna, a proto vám přinášíme veselou várku antistresových omalovánek nejen pro dospělé, ale i pro zamilované. Potěšte své blízké dokonalým dárkem!

Vyhrajte užitečné příručky pro dokonalé fotografie

Fotografie-v-praxi-kompozice-expozice-perex

Správná kompozice a nastavení optimální expozice jsou základem dobré fotografie. Pokud už nechcete fotit bezmyšlenkovitě na automatický režim fotoaparátu, ale tvořit kreativně s kvalitním výsledkem, máme pro vás dva skvělé pomocníky.

Tvořivé inspirace pro podzimní plískanice

tvorive_inspirace_pro_podzimni_pliskanice

I v momentech, kdy je venku takové počasí, že byste si tam ani draka nepustili, můžete hravě zahnat nudu. Jak? Třeba tvořením! Zkuste si doma vyrobit vlastnoruční šperk, vybarvit pěknou omalovánku nebo namalovat vlastní obraz!

Vyrábějte a tvořte, udělejte radost sobě i druhým

tipy_vyrabejte-a-tvorte

Potěšte sebe i své blízké vlastnoručně upletenými šálami či ušitými sukýnkami. Ozdobte si pro potěšení květináče nebo se naučte batikovat. To vše s čtyřmi skvělými knihami, které vám dnes představíme.