Nakladatel: Zoner Press

Vydavatelství Zoner Press se zaměřuje na překladové a původní české publikace. Stěžejní produkcí jsou praktické návody pro fotografy všech úrovní a široká řada knih v edici Naučte se kreslit a malovat... V nabídce vydavatelství nechybí ani populární témata z oblastí oblíbených výtvarných technik. To vše je doplněno aktivitami na sociální síti FB https://www.facebook.com/Zonerpress/

https://www.zonerpress.cz/


Zoner Press - Nejnovější knihy

knihaKreslení jednorožců knihaWebcopywriting pro samouky knihaMoudrost klaunů knihaKreslíme postavu

Zoner Press - Související články

Pro volný čas

pro-sikovne-ruce

V dnešních knižních tipech najdete čtyři populárně-naučné knihy pro váš volný čas. Vydejte se do přírody pozorovat ptáky, vytvořte si dřevěné doplňky do domácnosti ze špachtlí a dřívek, naučte se kreslit bájná zvířata a obohaťte své cvičení o správně provedený dřep.

S humorem a moudrostí do nového roku

Zkratte-si-cekani-na-novy-rok

V posledních tipech letošního roku se podíváme na knihy plné humoru a moudrosti. Přečtěte si třeba o milostných karambolech, ke kterým může dojít během seznamování na Tindru, nebo zavzpomínejte na moudra Wericha, Voskovce a Horníčka.

Co s volným časem?

Inspirace-pro-volny-cas

Následující tipy vám pomohou krásně zaplnit volný čas. Naučíte se s nimi vařit rychlé a chutné recepty, fotografovat nádherné snímky přímo na ulici, vytvoříte něco pěkného z ovčí vlny a dozvíte se něco o jednom bezsrstém psím plemeni.

Knižní dárky na poslední chvíli

vanoce

Sháníte dárky na poslední chvíli? Štědrý den je už zítra! Zbývá vám jen několik hodin, abyste pořídili vše, co ještě potřebujete. Naštěstí vám přinášíme tipy na knihy z různých žánrů, ze kterých vyberete vhodný dárek pro kohokoli! 

Jak vytvořit skvělé fotografie v každé situaci

Pruvodce-fotrografovanim-portretu-a-postav

Pořídili jste si zrcadlovku, zařídili si ateliér, a stejně jako by vašim fotkám něco chybělo? Nedokážete se svými modely najít tu správnou pózu? Tápete, kam umístit ruce? Nevíte, jk nejlépe postavit muže, ženu nebo celou skupinu lidí?