Nakladatel: Plus

Nakladatelství Plus obohacuje portfolio společnosti Albatros Media a.s. o literaturu pro dospělé.
Náš ediční plán se zaměřuje na kvalitní mainstreamovou literaturu všemožných žánrů – od lehčích, čtivých románků či humoristického čtení přes závažnější psychologické či společenské romány, hororové či sci-fi povídky po historické romány –, se zvláštním důrazem na angloamerickou a českou prózu.

www.nakladatelstviplus.cz/uvod/

Plus - Nejnovější knihy

knihaDokonalá kořist knihaZuzanka a její svět knihaZa tebe bych život dal a jiné ztracené povídky knihaTatérka

Plus - Související články

Vyhrajte případ vraha s velmi podivným motivem

dokonala-korist-perex

Když uprostřed festivalového veselí někdo rozpáře břicho jednomu z účastníků, policie se nejdříve domnívá, že šlo o následek hádky. Dokud se nezjistí, že oběť byla naprosto bezúhonná a nešlo o čin v afektu, ale o pečlivě připravený zločin. A u jednoho nezůstane…

Zásadní milníky 20. století v obrazech

Svet-v-obrazech

V kresbách a obrazech si dnes připomeneme tři důležité milníky minulého století. Čeká nás setkání muže a holčičky uprostřed nejkrvavějšího území první světové války, podepsání mnichovské dohody a milenecký vztah na pozadí blížící se komunistické totality.

Zasoutěžte si o případ vraha s uměleckými sklony

taterka-perex

Marni Mullinsová je skvělá tatérka, proto nesmí chybět na tetovacím veletrhu, který se koná v anglickém Brightonu. Namísto obdivování děl svých kolegů se však zaplete do vyšetřování případu sériového vraha, který těla svých obětí zdobí po svém.

Klíčové události 20. století v jedné knize

Osudove okamziky XX stoleti

Minulé století bylo pravděpodobně to nejkrutější, které lidstvo zažilo. První světovou válku vystřídala ideologie nacismu, jež byla vzápětí nahrazena komunismem. Celé toto období přehledně shrnuje Karel Pacner ve své populárně naučné knize.

Nenechte si ujít v týdnu od 29. října do 4. listopadu 2018

nenechte_si_ujit

I příští týden se neobejde bez zajímavých literárních akcí. Za všechny můžeme jmenovat například setkání s autory nového románu Odemykání dětského potenciálu či setkání s fotografem Jakubem Ludvíkem, o němž nyní vychází kniha.