Nakladatel: Plus

Nakladatelství Plus obohacuje portfolio společnosti Albatros Media a.s. o literaturu pro dospělé.
Náš ediční plán se zaměřuje na kvalitní mainstreamovou literaturu všemožných žánrů – od lehčích, čtivých románků či humoristického čtení přes závažnější psychologické či společenské romány, hororové či sci-fi povídky po historické romány –, se zvláštním důrazem na angloamerickou a českou prózu.

Plus - Nejnovější knihy

knihaUž se vaří, má panenko! knihaOpilý námořník knihaŠkleb knihaČtvrtstoletí republiky

Plus - Související články

Napříč neznámými světy

Napric-neznamymi-svety

Vydejte se napříč smyšlenými i reálnými světy! Čeká vás planeta Hyperion, navštívíte lunární habitat Arkádie, zažijete zpustlou Zemi po nárazu komety a budete oporou chlapci, jenž má před sebou nelehký úkol – vyhladit celou civilizaci.

Zahrajte si o ilustrovanou biografii „prokletého básníka“

opily-namornik-perex

Arthur Rimbaud byl nejen básník, ale i tulák a dobrodruh, který se nebál vybočit z řady, i když jeho doba nepřála ani jeho vztahu s jiným mužem, ani dalším výstřednostem. Prohlédněte si celý jeho ilustrovaný životopis a dozvíte se mnohem více.

Zasoutěžte si o kuchařku Matěje Formana

uz-se-vari-ma-panenko-perex

Matěj Forman se na svých cestách setkal s mnoha zajímavými lidmi. S mnoha z nich zasedl i ke společnému stolu, aby ochutnal řadu znamenitých jídel. Některé z nich najdete v jeho originální kuchařce.

Seznamte se s naší nejnovější historií

Karel Pacner_Ctvrtstoleti republiky_uvodni

Čtvrtstoletí republiky, kronika naší nejnovější historie zaznamenávající události let 1991 až 2018, je podle autora Karla Pacnera určitým varováním. Snažme se lépe pochopit svou minulost a zajistěme si tak lepší budoucnost.

Historické příběhy

Knizni tipy_minule stoleti

Dnes představované historické romány vás zavedou do starého Egypta, Paříže 17. století i do krutých časů první a druhé světové války. Přečtěte si příběhy plné dobrodružství, lásky i žárlivosti, smutku a zoufalství.