Nakladatel: Plus

Nakladatelství Plus obohacuje portfolio společnosti Albatros Media a.s. o literaturu pro dospělé.
Náš ediční plán se zaměřuje na kvalitní mainstreamovou literaturu všemožných žánrů – od lehčích, čtivých románků či humoristického čtení přes závažnější psychologické či společenské romány, hororové či sci-fi povídky po historické romány –, se zvláštním důrazem na angloamerickou a českou prózu.

www.albatrosmedia.cz

Plus - Nejnovější knihy

knihaAfrická mise knihaSova knihaBoží oko knihaMořský detektiv

Plus - Související články

Čtení plné napětí a záhad

Napeti s nadechem nadprirozena

Tajuplné čtení na víkend vám tentokrát představí čtyři novinky pro nebojácné čtenáře. Pátrejte po původu nevysvětlitelných jevů, navažte kontakt s mrtvými a odhalte vrahy mladé dívky.

V roli detektiva

detektiv

Jaké napínavé novinky si pro nás přichystali nakladatelé? Dočtete se v dnešních knižních tipech. Stačí si jen vybrat, přibalit knihu do batohu, a užit si druhou polovinu léta na plno.

Román nejen o osamělosti

Na konci samoty

Po rodinné tragédii skončí tři sourozenci v internátu. Jules, který se trápí pocitem viny, se začíná uzavírat do sebe, ale za pomoci své spolužačky a sourozenců se dokáže oprostit od minulosti a žít v přítomnosti. A čeká na něj další ztráta… Ponořte se do románu o osamělosti a lásce.

Hrdinové v nás

Kalfar_KosmonautZCech

Ty, které lidstvo vysílá za hranice zemské atmosféry, muže i ženy provozující profesi kosmonautů či astronautů, si většina z nás spojuje s hrdinstvím. Vidíme v nich vzory, závidíme jim jejich odvahu a úspěch. Ale zamýšlíme se i nad jejich neprofesní osobností, nad jejich lidstvím? Kosmonaut z Čech je také hrdina, ale především je to jeden z nás – prostý člověk

Získejte případ balíčku s děsivým obsahem

ve-sluzbach-zla-perex

V minulosti Cormorana Strika jsou čtyři osoby, které mají důvod se mu pomstít. Který z těchto zločinců by však byl schopný udělat něco takového? Policie sice má podezření, ale Cormoran tuší, že za zvrácenou zásilkou stojí někdo jiný.