Nakladatel: Plus

Nakladatelství Plus obohacuje portfolio společnosti Albatros Media a.s. o literaturu pro dospělé.
Náš ediční plán se zaměřuje na kvalitní mainstreamovou literaturu všemožných žánrů – od lehčích, čtivých románků či humoristického čtení přes závažnější psychologické či společenské romány, hororové či sci-fi povídky po historické romány –, se zvláštním důrazem na angloamerickou a českou prózu.

www.albatrosmedia.cz

Plus - Nejnovější knihy

knihaAfrická mise knihaHenry + Zoe = Velké trable knihaSova knihaBoží oko

Plus - Související články

Zaměřeno na něžné pohlaví

ZenaSKnihou

I když zrovna neupřednostňujete červenou knihovnu, jednou za čas může být příjemné přečíst si příběh o lásce, který vás vtáhne do svého děje a nepustí a je protkaný protkaný vtipem, dobrodružstvím či napětím. Nabízíme vám několik románů o lásce, které by vás mohly zaujmout.

Špionážní thriller z prostředí tajných služeb

Robert Karjel_Africka mise

Nakladatelství Plus vydalo druhý díl z kriminální řady Agent Ernst Grip spisovatele Roberta Karjela. Grip musí vyřešit smrt švédského poručíka, ale nebude to mít jednoduché, protože všichni kolem mu jenom lžou.

Čtení plné napětí a záhad

Napeti s nadechem nadprirozena

Tajuplné čtení na víkend vám tentokrát představí čtyři novinky pro nebojácné čtenáře. Pátrejte po původu nevysvětlitelných jevů, navažte kontakt s mrtvými a odhalte vrahy mladé dívky.

V roli detektiva

detektiv

Jaké napínavé novinky si pro nás přichystali nakladatelé? Dočtete se v dnešních knižních tipech. Stačí si jen vybrat, přibalit knihu do batohu, a užit si druhou polovinu léta na plno.

Román nejen o osamělosti

Na konci samoty

Po rodinné tragédii skončí tři sourozenci v internátu. Jules, který se trápí pocitem viny, se začíná uzavírat do sebe, ale za pomoci své spolužačky a sourozenců se dokáže oprostit od minulosti a žít v přítomnosti. A čeká na něj další ztráta… Ponořte se do románu o osamělosti a lásce.