Nakladatel: Plus

Nakladatelství Plus obohacuje portfolio společnosti Albatros Media a.s. o literaturu pro dospělé.
Náš ediční plán se zaměřuje na kvalitní mainstreamovou literaturu všemožných žánrů – od lehčích, čtivých románků či humoristického čtení přes závažnější psychologické či společenské romány, hororové či sci-fi povídky po historické romány –, se zvláštním důrazem na angloamerickou a českou prózu.

www.nakladatelstviplus.cz/uvod/

Plus - Nejnovější knihy

knihaDnes v noci jsem ji viděl knihaTy a nikdo jiný knihaŽaloba knihaSrdcerváč

Plus - Související články

Zahrajte si o příběh o lásce, ztrátě a vzpomínkách

nazdar-vitamine-perex

Třicetiletá Ruth se těsně před Vánoci rozešla se svým snoubencem, a aby toho nebylo málo, po příjezdu k rodičům se dozvídá špatné zprávy. Její otec nenávratně ztrácí paměť, a právě to se pro ni nakonec stane impulzem ke změně.

Fascinující, avšak rizikové – vesmírné cestování

Kosmonauti-na-pokraji-smrti-perex

Pokud se chcete dát na profesní dráhu kosmonautiky, měli byste vědět, že nejde o povolání právě bezpečné. Po prvních úspěšných letech do vesmíru se z kosmonautů stali ze dne na den doslova hrdinové. Někdy za to ale museli zaplatit příliš vysokou cenu…

Vyhrajte podmanivý příběh inspirovaný skutečností

dnes-v-noci-jsem-ji-videl-perex

Veronika Zarniková, okouzlující žena z vysoké společnosti, je společně s manželem nucena udržovat styky s německými důstojníky, aby nepřišli o své postavení, i když zároveň podporují partyzány. Jednoho dne však dojde k tragédii.

Staňte se na chvíli detektivem

sherlock_holmes

Detektivka je jedním z oněch literárních žánrů, u kterých člověku stačí přečíst každou knihu jednou. Možná dvakrát. Ale jakmile víte, kdo je vrah, kniha nutně ztrácí na zajímavosti, ať už je jakkoli dobře napsaná. Dnes si proto představíme čtyři nové romány, které zase na chvíli ukojí vaši detektivní duši.

Kdo zavraždil středoškolačku?

Divka na snehu

Když se najde tělo zavražděné středoškolačky, obyvatelé malého města tuto tragédii prožívají každý po svém. A každý z nich také skrývá určité tajemství.