Nakladatel: Plus

Nakladatelství Plus obohacuje portfolio společnosti Albatros Media a.s. o literaturu pro dospělé.
Náš ediční plán se zaměřuje na kvalitní mainstreamovou literaturu všemožných žánrů – od lehčích, čtivých románků či humoristického čtení přes závažnější psychologické či společenské romány, hororové či sci-fi povídky po historické romány –, se zvláštním důrazem na angloamerickou a českou prózu.

www.albatrosmedia.cz

Plus - Nejnovější knihy

knihaNetuctový případ & Zločin v nočním expresu knihaIlustrovaný muž knihaJeden kluk z milionu knihaLoutkář

Plus - Související články

Detektivní pátrání

krimi

I na jaře není na škodu najít si chvilku pro dobrou detektivku. V dnešních knižních tipech budeme pátrat se slavným detektivem Watsonem, odhalíme záhadu rukopisu, který skrývá pravdu o kruté vraždě, a na závěr se přesvědčíme, že Vánoce nemusí být vždy svátky klidu a míru.

Kousavý Joseph Heller

Gold za vsechny penize

Román plný sžíravého humoru a smyslu pro absurditu. Tak by se dala definovat třetí kniha Josepha Hellera, ve které se zaměřil na vládu a byrokracii. Hlavní hrdina Bruce Gold dostane nabídku pracovat pro americkou vládu a nechá se poblouznit mocí. Podaří se mu překonat pocit vlastní důležitosti, nebo ho semele vládní mašinérie?

Cesta do minulosti s historickými romány

Cesta

Historie je učitelkou života. Nechte si poradit, přiučte se něco od starších a zkušenějších s dnešními knižními tipy. Čekají vás lidské příběhy z Ameriky, středověké Anglie a Itálie i Polska osmnáctého století. Milovníci historických seriálů se navíc dozvědí pikantní zajímavosti ze zákulisí natáčení dobového seriálu.

Kniha o autismu, Minecraftu a rodičovství

kluk-z-kostek-perex

Příběh Keitha Stuarta vypráví o nelehkém sbližování otce s jeho autistickým synem. Při snaze o vzájemné pochopení sehraje klíčovou roli známá počítačová hra…

Unikátní soubor Ladových obrázkových seriálů!

Josef Lada Sprymovne komiksy

Josef Lada patří ke „zlatému fondu“ české kultury a nový výbor z jeho „obrázkových seriálů“ nabídne širšímu publiku část jeho tvorby, která mu doposud zůstávala nedostupná.