Nakladatel: Plus

Nakladatelství Plus obohacuje portfolio společnosti Albatros Media a.s. o literaturu pro dospělé.
Náš ediční plán se zaměřuje na kvalitní mainstreamovou literaturu všemožných žánrů – od lehčích, čtivých románků či humoristického čtení přes závažnější psychologické či společenské romány, hororové či sci-fi povídky po historické romány –, se zvláštním důrazem na angloamerickou a českou prózu.

www.albatrosmedia.cz


Plus - Nejnovější knihy

knihaKluk z kostek knihaČtenářský klub Jane Austenové knihaPoslední hra knihaŠprýmovné komiksy

Plus - Související články

Zasoutěžte si o příběh o hledání cesty k synovi

kluk-z-kostek-perex

Alex je šťastně ženatý s Jody, kterou stále velmi miluje, i když jí to často zapomíná dávat najevo. Stejně tak zbožňuje i svého syna Sama, přestože mu tak docela nerozumí. Sam je totiž autista. Podaří se jim najít společný prostor díky Minecraftu?

Láska navzdory osudu

horecka-nad-ranem-perex

Přežil koncentrační tábory a ve chvíli, kdy mu švédský lékař sdělil ortel smrti, se rozhodl najít partnerku pro život. Bylo mu dvacet jedna let…

Detektivky pro volné chvíle

tipy_detektivky-pro-volne-chvile

Milovníci detektivních a kriminálních příběhů, jásejte! Dnes tu pro vás máme hned sedm napínavých a oceňovaných příběhů vašeho oblíbeného žánru. Každý si pro sebe určitě vybere ten pravý…

Samuel Bjørk i podruhé zklamáním

Sova-perex

Očekávaný druhý případ detektivního dua Holger Munch a Mia Krügerová se dostává na stánky knihkupců pod krátkým názvem Sova a slibuje čtenářům stejné napětí, jaké prožívali v knize V lese visí anděl.

Velcí autoři české i světové literatury

tipy_velci-autori-ceske-i-svetove-literatury

Připomeňme si společně úspěšná díla proslulých spisovatelů 20. století. Čtyři výjimeční muži nejsou již mezi námi, ale jejich odkaz žije dál v těch nejpůsobivějších příbězích.