Nakladatel: Plus

Nakladatelství Plus obohacuje portfolio společnosti Albatros Media a.s. o literaturu pro dospělé.
Náš ediční plán se zaměřuje na kvalitní mainstreamovou literaturu všemožných žánrů – od lehčích, čtivých románků či humoristického čtení přes závažnější psychologické či společenské romány, hororové či sci-fi povídky po historické romány –, se zvláštním důrazem na angloamerickou a českou prózu.

www.albatrosmedia.cz

Plus - Nejnovější knihy

knihaMaestro knihaVálka růží 1: Bouře knihaNeobyčejné okamžiky historie knihaGold za všechny peníze

Plus - Související články

Kousavý Joseph Heller

Gold za vsechny penize

Román plný sžíravého humoru a smyslu pro absurditu. Tak by se dala definovat třetí kniha Josepha Hellera, ve které se zaměřil na vládu a byrokracii. Hlavní hrdina Bruce Gold dostane nabídku pracovat pro americkou vládu a nechá se poblouznit mocí. Podaří se mu překonat pocit vlastní důležitosti, nebo ho semele vládní mašinérie?

Cesta do minulosti s historickými romány

Cesta

Historie je učitelkou života. Nechte si poradit, přiučte se něco od starších a zkušenějších s dnešními knižními tipy. Čekají vás lidské příběhy z Ameriky, středověké Anglie a Itálie i Polska osmnáctého století. Milovníci historických seriálů se navíc dozvědí pikantní zajímavosti ze zákulisí natáčení dobového seriálu.

Unikátní soubor Ladových obrázkových seriálů!

Josef Lada Sprymovne komiksy

Josef Lada patří ke „zlatému fondu“ české kultury a nový výbor z jeho „obrázkových seriálů“ nabídne širšímu publiku část jeho tvorby, která mu doposud zůstávala nedostupná.

Zasoutěžte si o příběh o hledání cesty k synovi

kluk-z-kostek-perex

Alex je šťastně ženatý s Jody, kterou stále velmi miluje, i když jí to často zapomíná dávat najevo. Stejně tak zbožňuje i svého syna Sama, přestože mu tak docela nerozumí. Sam je totiž autista. Podaří se jim najít společný prostor díky Minecraftu?

Láska navzdory osudu

horecka-nad-ranem-perex

Přežil koncentrační tábory a ve chvíli, kdy mu švédský lékař sdělil ortel smrti, se rozhodl najít partnerku pro život. Bylo mu dvacet jedna let…