Nakladatel: Plus

Nakladatelství Plus obohacuje portfolio společnosti Albatros Media a.s. o literaturu pro dospělé.
Náš ediční plán se zaměřuje na kvalitní mainstreamovou literaturu všemožných žánrů – od lehčích, čtivých románků či humoristického čtení přes závažnější psychologické či společenské romány, hororové či sci-fi povídky po historické romány –, se zvláštním důrazem na angloamerickou a českou prózu.

Plus - Nejnovější knihy

knihaClona knihaVálka růží 3: Dynastie knihaHořké konce vyzvědačů knihaBod tání

Plus - Související články

Skuteční špioni ve 20. století

Pacner_Horke konce vyzvedacu

Zkušený publicista a popularizátor vědy Karel Pacner přináší čtenářům knížku o opravdových špionech plnou strhujících příběhů ze zákulisí tajných služeb. Pronikněte do dlouho utajovaných materiálů…

Proč děti měnit na knihomoly?

Klára Smoliková_foto Hanina Vesela

Komunita čtenářů je semknutá a uzavřená, knihomolové na sebe vzájemně pomrkávají zpoza rozečtených knih. Jenže dítě si nevybírá, zda se narodí do rodiny čtenářské či nečtenářské. Dá se s tím něco dělat? A je vůbec prospěšné svádět další generace na scestí čtenářství?

Historie ožívající na stránkách knih

Historicke-romany

Na co stroj času, když historické romány dokážou čtenáře přenést na různá místa a do různých epoch. Tentokrát třeba do Anglie 16. století, kdy vládne Jindřich VIII., či do občanskou válkou zmítané Ameriky v čele s Abrahamem Lincolnem.

Trocha strachu neublíží

detektivka2

Smršť tajemství, napětí, pomsty a strachu představuje ideální čtivo na víkend. Vražda následuje vraždu a závisí jen na hlavních hrdinech, zda se jim podaří zastavit zlo. A pokud se jim to nepodaří, další lidské životy budou zmařeny.

Získejte vyšetřování plné podivných stop

clona-perex

Když je v horském jezeře nalezena tělo dvaadvacetileté Vivan Bergové v baletním kostýmu, objevuje se první z mnoha otázek, na které bude potřeba najít odpověď. Odhalí Holger Munch a Mia Krügerová pachatele, který zanechává neobvyklé stopy?