Nakladatel: Plus

Nakladatelství Plus obohacuje portfolio společnosti Albatros Media a.s. o literaturu pro dospělé.
Náš ediční plán se zaměřuje na kvalitní mainstreamovou literaturu všemožných žánrů – od lehčích, čtivých románků či humoristického čtení přes závažnější psychologické či společenské romány, hororové či sci-fi povídky po historické romány –, se zvláštním důrazem na angloamerickou a českou prózu.

www.albatrosmedia.cz

Plus - Nejnovější knihy

knihaNetuctový případ & Zločin v nočním expresu knihaIlustrovaný muž knihaJeden kluk z milionu knihaLoutkář

Plus - Související články

Hrdinové v nás

Kalfar_KosmonautZCech

Ty, které lidstvo vysílá za hranice zemské atmosféry, muže i ženy provozující profesi kosmonautů či astronautů, si většina z nás spojuje s hrdinstvím. Vidíme v nich vzory, závidíme jim jejich odvahu a úspěch. Ale zamýšlíme se i nad jejich neprofesní osobností, nad jejich lidstvím? Kosmonaut z Čech je také hrdina, ale především je to jeden z nás – prostý člověk

Získejte případ balíčku s děsivým obsahem

ve-sluzbach-zla-perex

V minulosti Cormorana Strika jsou čtyři osoby, které mají důvod se mu pomstít. Který z těchto zločinců by však byl schopný udělat něco takového? Policie sice má podezření, ale Cormoran tuší, že za zvrácenou zásilkou stojí někdo jiný.

Získejte humorné vesmírné dobrodružství

Kosmonaut z Cech

Jednoho dne se ve sluneční soustavě objeví podivný oblak a malá zemička v Evropě se rozhodne odhalit tajemství vesmíru a najít odpověď na otázku, zda se ve vesmíru nachází život. Na misi se dobrovolně přihlásí Jakub Procházka. Jak celá výprava dopadne? A uskuteční se vůbec?

Vydejte se do vesmíru

Vydejte se do vesmiru

Dnešní vesmírné tipy jsou to pravé pro všechny milovníky sci-fi! Ale určitě potěší každého, kdo má rád napětí a dobrodružství plné nebezpečí. Navíc tu máme i jednu zajímavou dystopickou záležitost…

S Jaroslavem Kalfařem o Praze, jeho knize i o plánech do budoucna

jaroslav-kalfar-nahled

Připravili jsme pro vás krátký rozhovor s mladým českým spisovatelem Jaroslav Kalfařem, který se v patnácti letech přestěhoval do Ameriky a právě tam nyní sklízí úspěch za svůj první román pojmenovaný Kosmonaut z Čech.