Nakladatel: Plus

Nakladatelství Plus obohacuje portfolio společnosti Albatros Media a.s. o literaturu pro dospělé.
Náš ediční plán se zaměřuje na kvalitní mainstreamovou literaturu všemožných žánrů – od lehčích, čtivých románků či humoristického čtení přes závažnější psychologické či společenské romány, hororové či sci-fi povídky po historické romány –, se zvláštním důrazem na angloamerickou a českou prózu.

www.nakladatelstviplus.cz/uvod/


Plus - Nejnovější knihy

knihaNebe je naše knihaDívka na sněhu knihaNazdar, vitamíne knihaVe službách Milosti

Plus - Související články

Ženy a muži v problémech – nejčastěji s láskou

Zeny-a-muzi-v-problemech

Láska umí být krásná, ale i velmi bolestivá a zákeřná. A někdy prostě vyprchá. V různých podobách se dotýká i hrdinů našich dnešních tipů. Prožívejte s nimi jejich strasti a životní kotrmelce v těchto citlivých a laskavých příbězích.

Závěrečný díl oceňované sci-fi trilogie

Leckieova_Ve sluzbach Milosti

Dlouho očekávané vyvrcholení Rádčské trilogie je tu! Čas intrik, úkladů a komplotů již skončil. Nyní nastává čas jednat. Kapitánka Breq je nucena čelit v nerovném souboji šílené Anánder Mianáj. Jak tohle může dopadnout?

Vyhrajte román o ztrátě a odpuštění

nebe-je-nase-perex

Právě v okamžiku, kdy si Rob Coates myslel, že má v životě vše, po čem toužil, zasáhne jeho rodinu krutá rána osudu. Úspěšný a šťastně ženatý otec malého Jacka se najednou ocitne na dně. Podaří se mu najít něco, díky čemu by dokázal znovu začít žít?

Osamělý pošťák a jeho druhý život

podivuhodny_zivot

Podivuhodný život osamělého pošťáka je kniha, která si své čtenáře získá hned z několika důvodů. Přebal knihy upoutá podobou krásné dopisní obálkou, jednoduchou grafikou i nevšedním obsahem. Tento příběh si podmaní nejedno srdce. Je tím pravým čtením do sychravého dne.

Vyhrajte román protkaný humorem a láskou

nazdar-vitamine-perex

Je před Vánoci a třicetiletá Ruth se právě rozešla se svým snoubencem. Aby netrávila svátky sama, rozjede se domů k rodičům, ale i zde ji čeká nemilá zpráva – její otec postupně ztrácí paměť. Jak si poradí s hroutícím se životem?