Nakladatel: Plus

Nakladatelství Plus obohacuje portfolio společnosti Albatros Media a.s. o literaturu pro dospělé.
Náš ediční plán se zaměřuje na kvalitní mainstreamovou literaturu všemožných žánrů – od lehčích, čtivých románků či humoristického čtení přes závažnější psychologické či společenské romány, hororové či sci-fi povídky po historické romány –, se zvláštním důrazem na angloamerickou a českou prózu.

www.albatrosmedia.cz

Plus - Nejnovější knihy

kniha2x Samuel Bjork BOX knihaEleanor se má vážně skvěle knihaČerné sklo knihaAfrická mise

Plus - Související články

Napínavý začátek roku

Tipy_Napinavy zacatek roku

Nový rok zahájíme pořádnou dávkou napětí a nebezpečí! Vybrali jsme pro vás několik úspěšných kriminálních thrillerů a detektivních románů, které vám vezmou dech.

Zaměřeno na něžné pohlaví

ZenaSKnihou

I když zrovna neupřednostňujete červenou knihovnu, jednou za čas může být příjemné přečíst si příběh o lásce, který vás vtáhne do svého děje a nepustí a je protkaný protkaný vtipem, dobrodružstvím či napětím. Nabízíme vám několik románů o lásce, které by vás mohly zaujmout.

Špionážní thriller z prostředí tajných služeb

Robert Karjel_Africka mise

Nakladatelství Plus vydalo druhý díl z kriminální řady Agent Ernst Grip spisovatele Roberta Karjela. Grip musí vyřešit smrt švédského poručíka, ale nebude to mít jednoduché, protože všichni kolem mu jenom lžou.

Čtení plné napětí a záhad

Napeti s nadechem nadprirozena

Tajuplné čtení na víkend vám tentokrát představí čtyři novinky pro nebojácné čtenáře. Pátrejte po původu nevysvětlitelných jevů, navažte kontakt s mrtvými a odhalte vrahy mladé dívky.

V roli detektiva

detektiv

Jaké napínavé novinky si pro nás přichystali nakladatelé? Dočtete se v dnešních knižních tipech. Stačí si jen vybrat, přibalit knihu do batohu, a užit si druhou polovinu léta na plno.