Nakladatel: Plus

Nakladatelství Plus obohacuje portfolio společnosti Albatros Media a.s. o literaturu pro dospělé.
Náš ediční plán se zaměřuje na kvalitní mainstreamovou literaturu všemožných žánrů – od lehčích, čtivých románků či humoristického čtení přes závažnější psychologické či společenské romány, hororové či sci-fi povídky po historické romány –, se zvláštním důrazem na angloamerickou a českou prózu.

Plus - Nejnovější knihy

knihaClona knihaVálka růží 3: Dynastie knihaBod tání knihaSetkáme se v ráji

Plus - Související články

Trocha strachu neublíží

detektivka2

Smršť tajemství, napětí, pomsty a strachu představuje ideální čtivo na víkend. Vražda následuje vraždu a závisí jen na hlavních hrdinech, zda se jim podaří zastavit zlo. A pokud se jim to nepodaří, další lidské životy budou zmařeny.

Získejte vyšetřování plné podivných stop

clona-perex

Když je v horském jezeře nalezena tělo dvaadvacetileté Vivan Bergové v baletním kostýmu, objevuje se první z mnoha otázek, na které bude potřeba najít odpověď. Odhalí Holger Munch a Mia Krügerová pachatele, který zanechává neobvyklé stopy?

Nejvyšší cena

Pacner_KosmonautiNaPokrajiSmrti_audio

Říká se, že každá legrace něco stojí. Je zcela přirozené, že posouvání hranic lidského světa i vědění může požadovat i cenu nejvyšší. Sluší se tedy znovu vzpomenout těch, kdo položili život během expanze lidstva za hranice zemské atmosféry.

Čínská historie a láska k hudbě

Nerikej ze nemame nic

Velmi silná rodinná sága, zachycující osudy tří generací, zobrazuje klíčové události čínských dějin. Patří k nim kulturní revoluce a zničení konzervatoře v Šanghaji, po němž následuje odsouzení tamních hudebníků.

Nenechte si ujít v týdnu od 4. do 10. března 2019

nenechte_si_ujit

Čas letí jako voda a už je tu třetí měsíc roku. Březen je měsícem čtenářů, můžeme se proto těšit na mnoho zajímavých akcí. V příštím týdnu se koná například setkání s Michalem Vieweghem či autorské čtení Martina Němce.