Nakladatel: Plus

Nakladatelství Plus obohacuje portfolio společnosti Albatros Media a.s. o literaturu pro dospělé.
Náš ediční plán se zaměřuje na kvalitní mainstreamovou literaturu všemožných žánrů – od lehčích, čtivých románků či humoristického čtení přes závažnější psychologické či společenské romány, hororové či sci-fi povídky po historické romány –, se zvláštním důrazem na angloamerickou a českou prózu.

www.nakladatelstviplus.cz/uvod/

Plus - Nejnovější knihy

knihaDračí zuby knihaDnes v noci jsem ji viděl knihaTy a nikdo jiný knihaMarťanská kronika

Plus - Související články

Kronika lidství

Bradbury_MartanskaKronika

Skvělou knihu od prostě jen dobré poznáme třeba i tak, že i po třech čtvrtinách století je stále poutavá. Místo zdvořilých rozpaků vyvolává nehasnoucí touhu být čtena znovu a znovu a popisované události nepůsobí směšně, ale aktuálně. Říkejme tomu třeba vizionářství v nejčistší podobě.

Zahrajte si o příběh historického objevu

draci-zuby-perex

Paleontologové Othniel Marsh a Edwin Cope byli ve svém oboru odvěcí rivalové a právě díky své paranoie se Marsh možná připravil o historický objev. Začtěte se do thrilleru inspirovaného skutečnými událostmi z druhé poloviny 19. století.

Silné příběhy, které pohltí čtenáře

knihy-pro-zeny

I románová tvorba může být náročná na četbu, a to především tehdy, pokud se jedná o silné a hluboké příběhy, kdy se čtenář dokáže vcítit do kůže hlavních hrdinů. Některé z příběhů obsažených v dnes představovaných knihách se inspirovaly skutečnými událostmi, podle jiných byly natočené filmy.

Zahrajte si o příběh o lásce, ztrátě a vzpomínkách

nazdar-vitamine-perex

Třicetiletá Ruth se těsně před Vánoci rozešla se svým snoubencem, a aby toho nebylo málo, po příjezdu k rodičům se dozvídá špatné zprávy. Její otec nenávratně ztrácí paměť, a právě to se pro ni nakonec stane impulzem ke změně.

Fascinující, avšak rizikové – vesmírné cestování

Kosmonauti-na-pokraji-smrti-perex

Pokud se chcete dát na profesní dráhu kosmonautiky, měli byste vědět, že nejde o povolání právě bezpečné. Po prvních úspěšných letech do vesmíru se z kosmonautů stali ze dne na den doslova hrdinové. Někdy za to ale museli zaplatit příliš vysokou cenu…