Nakladatel: Plus

Nakladatelství Plus obohacuje portfolio společnosti Albatros Media a.s. o literaturu pro dospělé.
Náš ediční plán se zaměřuje na kvalitní mainstreamovou literaturu všemožných žánrů – od lehčích, čtivých románků či humoristického čtení přes závažnější psychologické či společenské romány, hororové či sci-fi povídky po historické romány –, se zvláštním důrazem na angloamerickou a českou prózu.

www.nakladatelstviplus.cz/uvod/


Plus - Nejnovější knihy

knihaJindřich Plachta knihaTemný karneval knihaOsudové okamžiky XX. století knihaÚřad pro zahrady a rybníky

Plus - Související články

Vyhrajte pozvánku na party s vražednou dohrou

srdcervac-perex

Viljar Ravn Gudmundsson se musí rozhodnout, zda věřit svému synovi, nebo nepřímým důkazům a zjištěním, která svědčí proti němu. Skutečně by byl sedmnáctiletý mladík schopen vraždit? Komisařka Lotte Skeisvollová je odhodlaná to zjistit.

Světový román

Tipy_Svetovy roman

V dnešních tipech poznáme kus světa díky románům zahraničních autorů. Především se můžeme lépe seznámit s japonskou kulturou, ale nepřijdeme ani o dojemný příběh složitého vztahu mezi matkou a dcerou.

Válka o dinosauří kosti

draci-zuby-perex

Jméno Michaela Crichtona je spojeno především s knihou Jurský park, zfilmovanou Stevenem Spielbergem. Nyní vychází v českém překladu Crichtonova další kniha, Dračí zuby. I zde hrají hlavní roli dinosauři, respektive jejich kosti.

Vyhrajte případ odporně rafinovaného vraha

dokonale-stopy-perex

Když Luc Callanach odešel od Interpolu, byl si vědom, že si jinde bude muset své postavení znovu vybudovat od nuly. Netušil však, že hned jeden z jeho prvních případů bude až tak náročný. Vždyť co by se mezi kopci Skotské vysočiny mohlo dít?

Výbor z povídek mistra světové fantastiky

Mimo prostor a cas_Clark Ashton Smith

Milovníci Lovecraftovy tvorby, zbystřete! Tyto Smithovy povídky sice nejsou tak naléhavé a intenzivní, zato však poetičtější a jistě vás zaujmou.