Nakladatel: Plus

Nakladatelství Plus obohacuje portfolio společnosti Albatros Media a.s. o literaturu pro dospělé.
Náš ediční plán se zaměřuje na kvalitní mainstreamovou literaturu všemožných žánrů – od lehčích, čtivých románků či humoristického čtení přes závažnější psychologické či společenské romány, hororové či sci-fi povídky po historické romány –, se zvláštním důrazem na angloamerickou a českou prózu.

https://www.nakladatelstviplus.cz/


Plus - Nejnovější knihy

knihaSetkáme se v ráji (audiokniha) knihaClona knihaVálka růží 3: Dynastie knihaHořké konce vyzvědačů

Plus - Související články

Kérky

Belsham_Taterka_audio

Bývaly doby, kdy se mít na těle kérku prakticky rovnalo přiznání ke kriminální minulosti. To se dávno změnilo. Dnes dobrý tatér platí za špičkového umělce. A jako každé umění, i toto nakonec přitáhne pozornost zločinců.

Mrazivé detektivní romány

tipy_detektivky-pro-volne-chvile

Záhadná úmrtí, mnohačetné vraždy i brutální znásilnění… Kdo za tím stojí? Začtěte se do našich dnešních tipů, kde důvěrně známí vyšetřovatelé, ale i zcela nové detektivní tváře řeší zapeklité kriminální případy.

Holger Munch a Mia Krügerová jsou zpět!

clona-perex

Sehraný tým zkušených vyšetřovatelů se vrací ve třetím díle úspěšné kriminální série z pera Samuela Bjørka. Přečtěte si Clonu, perlu severské krimi, kterou můžete číst i bez znalosti předchozích dílů.

Skuteční špioni ve 20. století

Pacner_Horke konce vyzvedacu

Zkušený publicista a popularizátor vědy Karel Pacner přináší čtenářům knížku o opravdových špionech plnou strhujících příběhů ze zákulisí tajných služeb. Pronikněte do dlouho utajovaných materiálů…

Proč děti měnit na knihomoly?

Klára Smoliková_foto Hanina Vesela

Komunita čtenářů je semknutá a uzavřená, knihomolové na sebe vzájemně pomrkávají zpoza rozečtených knih. Jenže dítě si nevybírá, zda se narodí do rodiny čtenářské či nečtenářské. Dá se s tím něco dělat? A je vůbec prospěšné svádět další generace na scestí čtenářství?