Rubrika: Redakční okénko

PF 2021

PF-2021_300x225

Přejeme vám 365 dní plných radostí, zdraví, štěstí, úspěchů v osobním i pracovním životě a samozřejmě také plných mnoha krásných, nezapomenutelných zážitků prožitých v reálném světě i ve světě fantazie na stránkách knih.

Šťastné a veselé!

Vanoce-2020_300x225

V letošním roce plném strachu a zmatků vám přejeme klidné prožití vánočních svátků. A pod stromečkem nejen radost z rozzářených dětských očí, ale také knižní dárky, které vám zpříjemní každou nepohodu!

Doručení knih do Vánoc aneb poslední letošní aukce

balik

Začal advent, do Štědrého dne nám tedy zbývají necelé čtyři týdny. Máte v aukci vyhlédnutou knihu, která by byla ideálním dárkem pod stromečkem, a nevíte, jestli dorazí včas? Čtěte dále!

S pivem v ruce na cestách

transsibirskm-nahled

Cestovatelské blogy a následně pak i tištěné knihy jsou i v našich zeměpisných šířkách běžné. A dalo by říci, že dotyční se předhánějí v nejroztodivnějších způsobech cestování. Přesto, nebo právě proto může zaujmout i počin dvou mužů, kteří se rozhodli poznávat cizí kraje s pivem v ruce.

Sleva pro čtenáře Klubu knihomolů na webu nakladatelství Jota

JOTA___Klub_knihomolu_30_a_doprava_zdarma-nahled

Ve spolupráci s nakladatelstvím Jota jsme pro vás připravili speciální akci, jež potěší všechny knihomoly, kteří mají doma už dočtené veškeré zásoby knih – určitě ji využijte!

Ukázka z knihy Dědečkovy povídačky (Zuzana Pospíšilová)

Dedeckovy povidacky 1

Dědeček se v dětství nenaučil vyslovovat hlásky R a Ř a zdařile se jim vyhýbal, než přišla na svět vnoučata. Chtějí, aby jim vyprávěl pohádky, v nichž je těchto hlásek požehnaně. Aby se tomu vyhnul, rozhodne se jim povídat o svých příhodách z dětství.

PF 2020

PF-2020_300x225

Milé čtenářky, milí čtenáři, děkujeme Vám za přízeň v uplynulém roce a přejeme sobě i Vám, aby nás v novém roce potkávaly jen příjemné zážitky a události. O těch špatných, nervy drásajících a katastrofických ať si můžeme jen číst na stránkách knih.

Šťastné a veselé!

Vanoce-2019_300x225

Příjemné prožití vánočních svátků v rodinném kruhu i velkou nadílku knih, z nichž budete čerpat pohodu, nové informace, zábavu, potěšení i poučení, Vám přeje Klub knihomolů.

Demytizace českých dějin

dejiny_ceska

V edici nakladatelství Lidové noviny vyšly Dějiny Česka, které se spíše než o syntézu národních dějin snaží o jejich demytizaci. Pro některé čtenáře proto kniha může být rozčarováním, nicméně s ohledem na hojně citované polopravdy v médiích je potřebná.

Co nového u nás?

aukce

Na aukce od koruny jste si již zvykli, co nového však pro vás chystáme letos? Co třeba „Štědré dny“?