Rubrika: Redakční okénko

Doručení knih do Vánoc aneb poslední letošní aukce

balik

Jen dva týdny nás dělí od Štědrého dne. Máte v aukci vyhlédnutou knihu, která by byla ideálním dárkem pod stromečkem, a nevíte, jestli dorazí včas? Čtěte dále!

Demytizace českých dějin

dejiny_ceska

V edici nakladatelství Lidové noviny vyšly Dějiny Česka, které se spíše než o syntézu národních dějin snaží o jejich demytizaci. Pro některé čtenáře proto kniha může být rozčarováním, nicméně s ohledem na hojně citované polopravdy v médiích je potřebná.

Co nového u nás?

aukce

Na aukce od koruny jste si již zvykli, co nového však pro vás chystáme letos? Co třeba „Štědré dny“?

PF 2019

PF2019_300x225

Mílí čtenáři, milé čtenářky, děkujeme Vám za přízeň v uplynulém roce a v tom novém Vám přejeme hodně šťastných dnů plných pozitivních zážitků spojených nejen s knihami. Kéž se Vám daří v osobním i profesním životě a potkáváte jen ty správné lidi.

Šťastné a veselé!

vesele_vanoce_300x225

Šťastné a veselé Vánoce, příjemný čas strávený v kruhu svých blízkých a hodně radosti z dárků, nejen těch knižních, Vám přeje Klub knihomolů.

Ocenění nejúspěšnějších autorů městského kola literární soutěže O poklad strýca Juráša

I letos byli vyhodnoceni nejúspěšnější autoři dětské literární soutěže O poklad strýca Juráša, kterou každoročně vyhlašuje Masarykova veřejná knihovna Vsetín.

Novinka letošního roku – aukce již od koruny!

aukce

Berete naše aukce jako příležitost k nákupu knih za výhodnou cenu, nebo jsou pro vás i příležitostí ke hře? Ať tak či tak, určitě vás potěší naše nabídka aukcí již od symbolické koruny!

PF 2018

nahledPF2018-2

Všem našim čtenářům i spolupracovníkům přejeme úspěšný nový rok plný obohacujících knižních zážitků!

Šťastné a veselé

vesele_vanoce_nahled

Pohodové prožití vánočních svátků v rodinném kruhu i velkou nadílku knih, z nich budete čerpat pohodu, nové informace, zábavu, potěšení i poučení, Vám přeje Klub knihomolů.

PF 2017

pf2017_klubknihomolu_perex

Názory na to, zda právě uplynulý rok 2016 byl dobrý nebo špatný, se různí, každopádně to byl rok, který milovníkům literatury přinesl mnoho skvělých knih. Všem knihomolům proto přejeme, aby i právě začínající rok byl stejně bohatý, a to nejen co do počtu literárních pamlsků, ale především, aby byl plný setkání s dobrými lidmi a pozitivních životních událostí.