Rubrika: Redakční okénko

S pivem v ruce na cestách

transsibirskm-nahled

Cestovatelské blogy a následně pak i tištěné knihy jsou i v našich zeměpisných šířkách běžné. A dalo by říci, že dotyční se předhánějí v nejroztodivnějších způsobech cestování. Přesto, nebo právě proto může zaujmout i počin dvou mužů, kteří se rozhodli poznávat cizí kraje s pivem v ruce.

Sleva pro čtenáře Klubu knihomolů na webu nakladatelství Jota

JOTA___Klub_knihomolu_30_a_doprava_zdarma-nahled

Ve spolupráci s nakladatelstvím Jota jsme pro vás připravili speciální akci, jež potěší všechny knihomoly, kteří mají doma už dočtené veškeré zásoby knih – určitě ji využijte!

Ukázka z knihy Dědečkovy povídačky (Zuzana Pospíšilová)

Dedeckovy povidacky 1

Dědeček se v dětství nenaučil vyslovovat hlásky R a Ř a zdařile se jim vyhýbal, než přišla na svět vnoučata. Chtějí, aby jim vyprávěl pohádky, v nichž je těchto hlásek požehnaně. Aby se tomu vyhnul, rozhodne se jim povídat o svých příhodách z dětství.

PF 2020

PF-2020_300x225

Milé čtenářky, milí čtenáři, děkujeme Vám za přízeň v uplynulém roce a přejeme sobě i Vám, aby nás v novém roce potkávaly jen příjemné zážitky a události. O těch špatných, nervy drásajících a katastrofických ať si můžeme jen číst na stránkách knih.

Šťastné a veselé!

Vanoce-2019_300x225

Příjemné prožití vánočních svátků v rodinném kruhu i velkou nadílku knih, z nichž budete čerpat pohodu, nové informace, zábavu, potěšení i poučení, Vám přeje Klub knihomolů.

Doručení knih do Vánoc aneb poslední letošní aukce

balik

Jen dva týdny nás dělí od Štědrého dne. Máte v aukci vyhlédnutou knihu, která by byla ideálním dárkem pod stromečkem, a nevíte, jestli dorazí včas? Čtěte dále!

Demytizace českých dějin

dejiny_ceska

V edici nakladatelství Lidové noviny vyšly Dějiny Česka, které se spíše než o syntézu národních dějin snaží o jejich demytizaci. Pro některé čtenáře proto kniha může být rozčarováním, nicméně s ohledem na hojně citované polopravdy v médiích je potřebná.

Co nového u nás?

aukce

Na aukce od koruny jste si již zvykli, co nového však pro vás chystáme letos? Co třeba „Štědré dny“?

PF 2019

PF2019_300x225

Mílí čtenáři, milé čtenářky, děkujeme Vám za přízeň v uplynulém roce a v tom novém Vám přejeme hodně šťastných dnů plných pozitivních zážitků spojených nejen s knihami. Kéž se Vám daří v osobním i profesním životě a potkáváte jen ty správné lidi.

Šťastné a veselé!

vesele_vanoce_300x225

Šťastné a veselé Vánoce, příjemný čas strávený v kruhu svých blízkých a hodně radosti z dárků, nejen těch knižních, Vám přeje Klub knihomolů.