Rubrika: Redakční okénko

Zahrajte si o šokující tajemství skryté za oknem

zena-v-okne-perex

Anna Foxová téměř nevychází ze svého domu a čas tráví sledováním starých filmů a svých sousedů. Když jednoho dne zjistí, že se do ulice stěhují noví sousedi, už se těší na nové „příběhy ze života“. Ale jen do té doby, než zahlédne něco, co neměla.

PF 2017

pf2017_klubknihomolu_perex

Názory na to, zda právě uplynulý rok 2016 byl dobrý nebo špatný, se různí, každopádně to byl rok, který milovníkům literatury přinesl mnoho skvělých knih. Všem knihomolům proto přejeme, aby i právě začínající rok byl stejně bohatý, a to nejen co do počtu literárních pamlsků, ale především, aby byl plný setkání s dobrými lidmi a pozitivních životních událostí.

Šťastné a veselé!

veselevanoce_klubknihomolu_perex

Ať je pro vás nejen Štědrý den, ale i zbytek roku 2016 nezapomenutelným časem, příjemně stráveným s vašimi blízkými. Krásné vánoční svátky, splněná přání, zdraví a pohodu a samozřejmě i nějakou novou knihu vám přeje Klub knihomolů.

Doručení knih do Vánoc aneb poslední letošní aukce

balik

Jen dva týdny nás dělí od Štědrého dne. Máte v aukci vyhlédnutou knihu, která by byla ideálním dárkem pod stromečkem, a nevíte, jestli dorazí včas? Čtěte dále!

Vyhodnocení 10. literární křížovky

soutez-krizovka

Letní dovolená v dohledu a vy na ni ještě nemáte vybrané čtivo? Rádi se o vše postaráme – v článcích doporučíme zajímavé knihy, v našich aukcích si je můžete zakoupit, a když vám bude chybět nějaká korunka, na knihu vám přispějeme. Kterých sedm šťastlivců získá kredit do aukcí?

Už vám žádná aukce neuteče!

aukce

Odjíždíte na dovolenou, a zrovna v té době končí aukce skvělé knihy, kterou prostě musíte mít? Nebo jste třeba ještě/už v práci a nemůžete si včas přihodit? Teď už vám žádná aukce neuteče, stačí si aktivovat automatické přihazování!

Oznámení – změny u aukcí a soutěží kvůli výpadku

neplanovany-vypadek

Jak naši pravidelní čtenáři ví, od včerejšího dne až do dnešního odpoledne měl poskytovatel webhostingu technické potíže, které bohužel měly dopad i na chod našeho webu. Z těchto důvodů dojde ke změnám u některých soutěží a aukcí.

PF 2016

PF2016_KlubKnihomolu_perex

Přejeme vám 366 dní plných radostí, zdraví, štěstí, úspěchů v osobním i pracovním životě a samozřejmě také plných mnoha krásných, nezapomenutelných zážitků prožitých v reálném světě i ve světě fantazie na stránkách knih.

Krásné Vánoce (s knihou)!

Vesele-Vanoce-preje-Klub-knihomolu_perex

Kouzelné Vánoce plné neobyčejných zážitků, a to i těch prožitých na stránkách knih, přeje Klub knihomolů.

Vánoční soutěž s Gradou pro děti

tvorive-deti-perex

Milé děti, také už píšete dopis Ježíškovi? A co si přejete? Nějakou knihu? Pojďte nám svá přání říct obrázkem! Za svá výtvarná dílka můžete vyhrát krásné knihy!