Rubrika: Redakční okénko

Nová možnost zasílání vydražených knih: Balíkovna

balíky

Přicházíme s novou možností zasílání knih z aukcí – momentálně nejlevnější způsob více knih současně.

PF 2022

PF-2022_KK_300x225 (1)

Všem našim čtenářům i spolupracovníkům přejeme , aby rok 2022 byl lepší, než ten předchozí. Aby období nejistoty a rozdělení vystřídal klid a mír. A aby pandemie zase bylo jen slovem z historie a heslem ze slovníku. A abychom se mohli těšit z krásných nových knih.

Vánoční přání

Vanoce-2021_KK_300x225 (1)

Přejeme všem našim čtenářům pohodové prožití vánočních svátků a pod stromečkem kupu milých dárků, nejen těch knižních. I když nejvíc, co si můžeme navzájem dát, je láska a soustředěná pozornost – tak na to zejména nyní, v době plné obrazovek, nezapomínejme…

Doručení knih do Vánoc aneb poslední letošní aukce

balik

Začal advent, do Štědrého dne nám tedy zbývají necelé čtyři týdny. Máte v aukci vyhlédnutou knihu, která by byla ideálním dárkem pod stromečkem, a nevíte, jestli dorazí včas? Čtěte dále!

Upozornění pro účastníky aukcí

aukce

Léto je časem dovolených a inventur. Proto bychom vás rádi upozornili, jak to bude o prázdninách vypadat u nás.

PF 2021

PF-2021_300x225

Přejeme vám 365 dní plných radostí, zdraví, štěstí, úspěchů v osobním i pracovním životě a samozřejmě také plných mnoha krásných, nezapomenutelných zážitků prožitých v reálném světě i ve světě fantazie na stránkách knih.

Šťastné a veselé!

Vanoce-2020_300x225

V letošním roce plném strachu a zmatků vám přejeme klidné prožití vánočních svátků. A pod stromečkem nejen radost z rozzářených dětských očí, ale také knižní dárky, které vám zpříjemní každou nepohodu!

S pivem v ruce na cestách

transsibirskm-nahled

Cestovatelské blogy a následně pak i tištěné knihy jsou i v našich zeměpisných šířkách běžné. A dalo by říci, že dotyční se předhánějí v nejroztodivnějších způsobech cestování. Přesto, nebo právě proto může zaujmout i počin dvou mužů, kteří se rozhodli poznávat cizí kraje s pivem v ruce.

Sleva pro čtenáře Klubu knihomolů na webu nakladatelství Jota

JOTA___Klub_knihomolu_30_a_doprava_zdarma-nahled

Ve spolupráci s nakladatelstvím Jota jsme pro vás připravili speciální akci, jež potěší všechny knihomoly, kteří mají doma už dočtené veškeré zásoby knih – určitě ji využijte!

Ukázka z knihy Dědečkovy povídačky (Zuzana Pospíšilová)

Dedeckovy povidacky 1

Dědeček se v dětství nenaučil vyslovovat hlásky R a Ř a zdařile se jim vyhýbal, než přišla na svět vnoučata. Chtějí, aby jim vyprávěl pohádky, v nichž je těchto hlásek požehnaně. Aby se tomu vyhnul, rozhodne se jim povídat o svých příhodách z dětství.